Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  MacBook märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 37, 38, 39  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2008 15:13:43 vasta tsitaadiga

renhoelder, järgmise kuu keskel peaks jõudma icon_smile.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2008 15:32:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:
One design element of note: Both screens now tilt back another 10 to 15 degrees over previous generations. If you've ever sat there watching a Windows person pushing your MacBook display past its rotation point, you'll recognize just how important this update will be.

icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wisbi
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2004




sõnum 20.10.2008 20:41:37 vasta tsitaadiga

mis te uute macbooki hindadest arvate, lahjam variant on pmst 20kilo ja parem variant on 25kilo. Minumeelest on see suht räigelt kalliks viidud arvestades et USA-s on 1600$. Siiski endal kisub ikkagi selle ostuks aga eks vaatab kuidas.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2008 20:48:57 vasta tsitaadiga

wisbi kirjutas:
mis te uute macbooki hindadest arvate, lahjam variant on pmst 20kilo ja parem variant on 25kilo. Minumeelest on see suht räigelt kalliks viidud arvestades et USA-s on 1600$. Siiski endal kisub ikkagi selle ostuks aga eks vaatab kuidas.


Arvesta et see 1600$ on km'ta+siiatoomise maksud ja võibki lugeda sama hind.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2008 21:20:20 vasta tsitaadiga

Mnjah Eestis Macbooki nö parima mudeli hind ju alati 24k kanti olnud (MB Black maksis ju ka sinna kanti) Samas hetkel võtaks küll pigem soodushinnaga Pro...

Endal nüüd siiski jääb vast uue Maci ostmine katki icon_neutral.gif Täna kaalusin asja ja kui valida kas uus MB või sama raha eest uus sigahea lauaarvuti, siis vast lauakal rohkem pointi. Praegu ajab iBook kah ilusti kõik asjad ära ning kaasaskantavat jõujaama pole mul otseselt vaja. WoWi oleks ju tore vahel kuskil a'la rongis või suvel maal mängida, aga no saab ka ilma hakkama icon_biggrin.gif

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zimson
Kreisi kasutaja
zimson

liitunud: 04.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2008 17:59:41 vasta tsitaadiga

Lotharius kirjutas:
Mnjah Eestis Macbooki nö parima mudeli hind ju alati 24k kanti olnud (MB Black maksis ju ka sinna kanti) Samas hetkel võtaks küll pigem soodushinnaga Pro...

Mina tegingi just nii, kuigi oli plaan uus MacBook osta.

EDIT: Praeguseks ka masin käes.

_________________
Juriidiliselt on kõik korrektne!
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Worm390
HV kasutaja
Worm390

liitunud: 02.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2008 21:08:39 vasta tsitaadiga

Oleks selline probleem, et tuttaval sai Macbook kogemata veega üle valatud ning parandus maksaks 4k rohkem kui arvuti ise uuelt väärt on.
Ja oleks selline küsimus, et kas oleks võimalik see kuidagi ära parandada. Kas on võimalik, et asi on läbi kõrbenud, või on neil ka mingisugune süsteem et lühise puhul tööle ei hakka ning tuleks ainult lahti võtta ja korralikult ära puhastada.
Tegemist on A1181 mudeliga.

Ette tänades.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2008 21:30:51 vasta tsitaadiga

ilmselt siis emaplaat sai kannatada. see ei ole jah eriti odav lõbu. võibolla leiad järelturult kuskilt emaplaadi ja siis saab asja korda.
_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2008 21:44:20 vasta tsitaadiga

ebay kaudu peaks vast emaplaate ikka liikuma, võid sealt näiteks otsida
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dynamic
HV kasutaja
dynamic

liitunud: 02.12.2001




sõnum 21.10.2008 23:49:20 (kaabel-)TV tuuner MacBookile? vasta tsitaadiga

On kellegi teemaga kokkupuuteid olnud? Karta on, et poest suvalise USB TV-tuuneri ostes on draiverite jm tarkvaraga paha lugu ja ei pruugi sugugi pilti näha. Samas olukord on selline, et kaabel tuleb tuppa, telekat pole ja hea meelega tahaks seda MacBookist vaadata. Soovitused ja nõuanded on igatahes teretulnud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2008 00:37:14 vasta tsitaadiga

http://www.elgato.com/elgato/int/mainmenu/products/tuner.et.html - kasutanud ei ole küll ise
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2008 00:49:49 vasta tsitaadiga

Worm390, võid ka Overallist küsida (Alar), seal hinnad inimlikumad kui IM'is thumbs_up.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deejay
HV kasutaja
deejay

liitunud: 08.11.2001




sõnum 23.10.2008 16:52:09 vasta tsitaadiga

Narva mnt. Apple poes sain täna uut MacBooki ise ka katsuda. Kes soovib see proovib icon_smile.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zimson
Kreisi kasutaja
zimson

liitunud: 04.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2008 17:03:42 vasta tsitaadiga

deejay kirjutas:
Narva mnt. Apple poes sain täna uut MacBooki ise ka katsuda. Kes soovib see proovib icon_smile.gif

Seda uut mudelit? Juba Eestis? Lubati ju alles novembriks.

_________________
Juriidiliselt on kõik korrektne!
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deejay
HV kasutaja
deejay

liitunud: 08.11.2001




sõnum 23.10.2008 18:26:31 vasta tsitaadiga

Näidismudel (jep, see uus mudel!) on neil poes olemas (see kõige odavam), minge ja näppige!
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 23.10.2008 20:29:32 vasta tsitaadiga

deejay kirjutas:
Näidismudel (jep, see uus mudel!) on neil poes olemas (see kõige odavam), minge ja näppige!

See kõige odavam on ju langetatud hinnaga eelmise generatsiooni MacBook icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deejay
HV kasutaja
deejay

liitunud: 08.11.2001




sõnum 24.10.2008 20:15:39 vasta tsitaadiga

No mis sa tahad öelda et ma ei tee uuel macbookil ja vanal vahet? dzii ... uskmatu. sa ikka koha peal käisid? Narva mant salong? missa plõksid.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 25.10.2008 10:16:50 vasta tsitaadiga

ära nüüd pükstest välja välja hüppa selle peale beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 26.10.2008 12:00:41 vasta tsitaadiga

Laupäevase seisuga oli uue macbooki näidis viidud kaubamaja viiendale korrusele IM-i icon_wink.gif
Kõlarid on teinud suure sammu edasi..
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
earthbeat
HV kasutaja
earthbeat

liitunud: 12.04.2006




sõnum 26.10.2008 12:37:33 vasta tsitaadiga

või tagasi... mu vanal iBookil oli väga palju parem heli... mBook on õldse üks õnnetu sigitis olnud. iBook oli soliidne tükk mBookikõrval. Loodan, et need ajad tulevad tagasi.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 26.10.2008 12:55:49 vasta tsitaadiga

earthbeat kirjutas:
või tagasi... mu vanal iBookil oli väga palju parem heli... mBook on õldse üks õnnetu sigitis olnud. iBook oli soliidne tükk mBookikõrval. Loodan, et need ajad tulevad tagasi.

What? Kindel, et oled alu MacBooki ikka kasutanud?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.10.2008 13:31:00 vasta tsitaadiga

kes lappari kõllidest muusikat kuulab või filme vaatab icon_eek.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2008 13:49:03 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
kes lappari kõllidest muusikat kuulab või filme vaatab icon_eek.gif


Tuleb ette icon_redface.gif

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.10.2008 13:56:06 vasta tsitaadiga

soovitus: LacIel on USB kõllid ok hinnaga.
endal pikemat aega logitech V-20
õues või reisil kannatab kuulata küll kui peale sinu keegi veel vaadata/kuulata tahab icon_smile.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zimson
Kreisi kasutaja
zimson

liitunud: 04.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2008 10:40:06 vasta tsitaadiga

Päris head hinnad macidel Enteris: http://www.enter.ee/catalog/category/view/manufacturer/17217/id/26/. Ehk siis paremad kui IM-s.
_________________
Juriidiliselt on kõik korrektne!
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2008 11:19:20 vasta tsitaadiga

See on tõsi, et iBook G4'l oli parem heli kui praegusel MacBookil. MBP helist küll üle ei saa.
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2008 14:29:35 vasta tsitaadiga

zimson kirjutas:
Päris head hinnad macidel Enteris: http://www.enter.ee/catalog/category/view/manufacturer/17217/id/26/. Ehk siis paremad kui IM-s.


uus mbp on ka sigaodav, 22 197 kr icon_lol.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2008 17:01:04 vasta tsitaadiga

renhoelder kirjutas:
zimson kirjutas:
Päris head hinnad macidel Enteris: http://www.enter.ee/catalog/category/view/manufacturer/17217/id/26/. Ehk siis paremad kui IM-s.


uus mbp on ka sigaodav, 22 197 kr icon_lol.gif

see on vana mbp hind.

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2008 17:45:46 vasta tsitaadiga

kotmarjak kirjutas:
renhoelder kirjutas:
zimson kirjutas:
Päris head hinnad macidel Enteris: http://www.enter.ee/catalog/category/view/manufacturer/17217/id/26/. Ehk siis paremad kui IM-s.


uus mbp on ka sigaodav, 22 197 kr icon_lol.gif

see on vana mbp hind.


well, jah, sellele ma tählepanu suunata tahtsingi. aga kui ringi vaadata siis vanade MB/MBP hinnad langevad igalpool kui küpsed õunad. vana seeria must MB ja MBP on jube ahvatlevasse hinnaklassi langenud.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.10.2008 18:17:10 vasta tsitaadiga

lähi nädala-paari jooksul peaks tekkima sellised versioonid
http://mac.ee/et/shop/tooted/10003894
http://mac.ee/et/shop/tooted/10003897

kõikidel kehtiv garantii 1a, üsnagi kindlalt FIN/SWE tähestik.

mis hinnaga huvilisi oleks ?


edit: täna käisin samuti uut MBd näppimas. tracbadi all olev nupp kasus küll ära kuid õnneks asi ikka alles thumbs_up.gif lihtsalt tracbadi all servas ja ühe katte all thumbs_up.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deejay
HV kasutaja
deejay

liitunud: 08.11.2001




sõnum 29.10.2008 12:42:56 vasta tsitaadiga

Nooh, digweed, kuidas üliläikiva ekraaniga rahul olid? Trackpadi alumine nupp oli jah kadunud, kõik 1 klaasist plaat. mulle meeldis 4-näpu funktsioon, mille abil sai akende vahel sobrada.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.10.2008 12:48:48 vasta tsitaadiga

mul võrdluseks MB ja MBP.
vana MBga võrreldes pilt etem (uuel vist samuti led)
eks kui uus MBP kohal teab MBPsi võrrelda. ega ma väga paaviani stiilis screene ei armasta icon_biggrin.gif seda enam kui tegu 30-40k maksvate masinatega.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mada
HV vaatleja

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2008 19:06:20 vasta tsitaadiga

Macbooki kasutajad, rääkige, kuidas eesti asetusega rootsi klaveriga sisestada sellist tähemärki, mille inglisekeelne nimetus on caret (selline ta on, netist kopitud: ^)? Regulaaravaldisi on hirmus nigel sisestada, kui wikipediast peab neid katuseid ükshaaval kopeerima icon_wink.gif Opsüsiks on mul Leopard
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deejay
HV kasutaja
deejay

liitunud: 08.11.2001




sõnum 29.10.2008 22:30:29 vasta tsitaadiga

Hmm ... mina lülitan inglise peale aeg-ajalt ... või siis otsin oma reg. avaldistest seda märki ja teen copy-paste kui eriti laisk olen icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 30.10.2008 11:42:57 vasta tsitaadiga

põhimõtteliselt annab teha oma keyboard layout ja kuhugi ära bindida see ^
Ukelele on näiteks vist selline programm mis seda võimaldab.
ise tunnen kah caretist natukene puudust - aga mitte piisavalt et midagi selle suhtes teha.
st kui sa välja mõtled kuidas seda bindi teha siis anna siin kah teada ?
http://scripts.sil.org/ukelele

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2008 11:53:30 vasta tsitaadiga

Käisin näppimas. See gloss lihtsalt tapab, võimatu on selle masinaga tööd teha. Kaks showstopperit korraga (firewire puudumine ja üligloss screen) on minujaoks piisav et see macbook vahele jätta. Pole varem üheski läpakas niimoodi pettunud. Muide, Cinema Display uus on gloss, seega ei aita ka välise monitori taha ühendamine. Miks Apple ei mõtle peaga?!

BTW: Uued glossi läpaka ekraanid on kaks korda hullema peegeldusega kui macbooki oma praegu icon_idea.gif

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.10.2008 12:05:04 vasta tsitaadiga

ehk lähevad vanemad MBPd pro userite seas hinda. krt ei tasugi maha müüa icon_biggrin.gif
ootama... ehk hind tõuseb kui asi lettidest soodukaga müüdud
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2008 13:00:57 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
ehk lähevad vanemad MBPd pro userite seas hinda. krt ei tasugi maha müüa icon_biggrin.gif
ootama... ehk hind tõuseb kui asi lettidest soodukaga müüdud

Kindlasti! Arvutustehnika on alati investeering olnud! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mada
HV vaatleja

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2008 13:11:15 vasta tsitaadiga

v2hja kirjutas:
põhimõtteliselt annab teha oma keyboard layout ja kuhugi ära bindida see ^
Ukelele on näiteks vist selline programm mis seda võimaldab.
ise tunnen kah caretist natukene puudust - aga mitte piisavalt et midagi selle suhtes teha.
st kui sa välja mõtled kuidas seda bindi teha siis anna siin kah teada ?
http://scripts.sil.org/ukelele


Osutus üsna lihtsaks:



~/Library/KeyBindings $ cat DefaultKeyBinding.dict
{
        /* Remap Home / End to be correct :-) */
        "\UF729"  = "moveToBeginningOfLine:";                   /* Home         */
        "\UF72B"  = "moveToEndOfLine:";                         /* End          */
        "$\UF729" = "moveToBeginningOfLineAndModifySelection:"; /* Shift + Home */
        "$\UF72B" = "moveToEndOfLineAndModifySelection:";       /* Shift + End  */
        "~ä" = ("insertText:", "^"); /* option-ä = caret */

}


See viimane rida siis pani Option + ä klahvikombinatsiooni joonistama Cocoa programmides caretit. Kui faili ei eksisteeri (mul oli varasemast ilmselt mingi firefoxi home/end nuppude jura sees välise klaviatuuri tõttu), lihtsalt looge see. Rohkem infot: http://www.hcs.harvard.edu/~jrus/Site/Cocoa%20Text%20System.html
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 02.11.2008 20:11:14 vasta tsitaadiga

mada kirjutas:
v2hja kirjutas:
//-----//


Osutus üsna lihtsaks:



~/Library/KeyBindings $ cat DefaultKeyBinding.dict
{
        /* Remap Home / End to be correct :-) */
        "\UF729"  = "moveToBeginningOfLine:";                   /* Home         */
        "\UF72B"  = "moveToEndOfLine:";                         /* End          */
        "$\UF729" = "moveToBeginningOfLineAndModifySelection:"; /* Shift + Home */
        "$\UF72B" = "moveToEndOfLineAndModifySelection:";       /* Shift + End  */
        "~ä" = ("insertText:", "^"); /* option-ä = caret */

}


See viimane rida siis pani Option + ä klahvikombinatsiooni joonistama Cocoa programmides caretit. Kui faili ei eksisteeri (mul oli varasemast ilmselt mingi firefoxi home/end nuppude jura sees välise klaviatuuri tõttu), lihtsalt looge see. Rohkem infot: http://www.hcs.harvard.edu/~jrus/Site/Cocoa%20Text%20System.html


aitäh ! icon_smile.gif

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2008 10:53:03 vasta tsitaadiga

Paistab, et mu Mac kannatab unetuse all. Nimelt hommikul ärkas lampi ise ülesse, toimetas natukene ja läks magama tagasi. Peale laadija polnud midagi ühendatud. Paistab, et ma pole ainus: http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=291020

Console Log
Nov  3 07:57:05 SALA kernel[0]: vmnet: bridge-en1: interface en is going DOWN
Nov  3 07:57:05 SALA kernel[0]: AppleYukon2: 00000000,23b8a000 sky2 - HardwareNotResponding, marking offline
Nov  3 07:57:05 SALA kernel[0]: AppleYukon2: 00000000,00000000 skqueue - SkEventDispatcher - ignoring event queue, hardware is not responding
Nov  3 07:57:06 SALA kernel[0]: vmmon: powerStateDidChange flags=0x4 (state 2)
Nov  3 01:48:52 SALA kernel[0]: System SafeSleep
Nov  3 07:57:07 SALA kernel[0]: hibernate_page_list_setall start
Nov  3 07:57:07 SALA kernel[0]: hibernate_page_list_setall time: 552 ms
Nov  3 07:57:07 SALA kernel[0]: pages 510037, wire 65220, act 190649, inact 19599, zf 86, throt 0, could discard act 94079 inact 130371 purgeable 10033
Nov  3 07:57:07 SALA kernel[0]: hibernate_page_list_setall found pageCount 275554
Nov  3 07:57:07 SALA com.logmein.logmeinserver[54]: 2008-11-03 07:57:06.098 - Error     - LogMeIn - WebSvc -  - Web gateway connection dropped, error An established connection was aborted by the software in your host machine. (10053)
Nov  3 07:57:08 SALA kernel[0]: IOHibernatePollerOpen, ml_get_interrupts_enabled 0
Nov  3 07:57:08 SALA kernel[0]: IOHibernatePollerOpen(0)
Nov  3 07:57:09 SALA kernel[0]: writing 275333 pages
Nov  3 07:57:09 SALA kernel[0]: image1Size 118346752
Nov  3 07:57:09 SALA kernel[0]: all time: 21894 ms, comp time: 4767 ms, deco time: 0 ms,
Nov  3 07:57:11 SALA kernel[0]: image 599373312, uncompressed 1127763968 (275333), compressed 596977296 (52%), sum1 f67814df, sum2 b90ce4c1
Nov  3 07:57:12 SALA kernel[0]: hibernate_write_image done(0)
Nov  3 07:57:10 SALA Evernote[515]: the ip list changed.
Nov  3 07:57:14 SALA kernel[0]: sleep
Nov  3 07:57:14 SALA kernel[0]: System Wake
Nov  3 07:57:12 SALA airportd[21815]: No networks found on channels remembered for Infinidim Networks
Nov  3 07:57:14 SALA kernel[0]: vmmon: powerStateDidChange flags=0x82 (state 4)
Nov  3 07:57:12 SALA airportd[21815]: Could not find "Infinidim Networks"
Nov  3 07:57:12 SALA Evernote[515]: Checking reachability...
Nov  3 07:57:13 SALA airportd[21815]: FastFinder scanning channels again
Nov  3 07:57:15 SALA com.logmein.logmeinserver[54]: 2008-11-03 07:57:15.699 - Info      - LogMeIn - WebSvc -  - Connecting to web gateway control.app106.logmein.com:80...
Nov  3 07:57:13 SALA Evernote[515]:   host is not reachable
Nov  3 07:57:15 SALA com.logmein.logmeinserver[54]: 2008-11-03 07:57:15.862 - Error     - LogMeIn - WebSvc -  - Failed to connect to web gateway: Invalid argument (0xcfff0016)
Nov  3 07:57:16 SALA kernel[0]: USB caused wake event (EHCI)
Nov  3 07:57:13 SALA airportd[21815]: Could not find "KT315B"
Nov  3 07:57:16 SALA kernel[0]: IOBluetoothHCIController::terminateWL .. done
Nov  3 07:57:16 SALA kernel[0]: vmnet: VMNetDisconnect called for port 0x8fd2d00
Nov  3 07:57:17 SALA kernel[0]: vmnet: bridge-en1: filter detached
Nov  3 07:57:17 SALA kernel[0]: vmnet: bridge-en1: down
Nov  3 07:57:17 SALA kernel[0]: vmnet: bridge-en1: detached
Nov  3 07:57:17 SALA kernel[0]: vmnet: Freeing hub at 0x5395800.
Nov  3 07:57:17 SALA kernel[0]: CSRHIDTransitionDriver::start []
Nov  3 07:57:17 SALA kernel[0]: CSRHIDTransitionDriver::switchToHCIMode legacy
Nov  3 07:57:17 SALA krb5kdc[320]: Interrupted system call - while selecting for network input(1)
Nov  3 07:57:18 SALA kernel[0]: AirPort: Link Up on en1
Nov  3 07:57:17 SALA krb5kdc[320]: Interrupted system call - signal_requests_network recieved
Nov  3 07:57:18 SALA com.apple.launchd[1] (org.samba.smbd[7331]): Stray process with PGID equal to this dead job: PID 7334 PPID 1 smbd
Nov  3 07:57:20 SALA krb5kdc[320]: setsockopt(IPV6_V6ONLY,1) worked
Nov  3 07:57:22 SALA Evernote[515]: the ip list changed.
Nov  3 07:57:23 SALA kernel[0]: vmnet: VNetUserIf_Create: created userIf at 0x4f63400.
Nov  3 07:57:24 SALA kernel[0]: vmnet: VMNetConnect: returning port 0x4f63400
Nov  3 07:57:24 SALA kernel[0]: vmnet: Hub 0 does not exist, allocating memory.
Nov  3 07:57:23 SALA Evernote[515]: Checking reachability...
Nov  3 07:57:24 SALA kernel[0]: vmnet: Allocated hub 0x8a3a800 for hubNum 0.
Nov  3 07:57:24 SALA Evernote[515]:   host reachable
Nov  3 07:57:24 SALA kernel[0]: vmnet: VMNET_SO_BINDTOHUB: port: paddr 00:50:56:eb:06:7c
Nov  3 07:57:24 SALA Evernote[515]: Starting auto sync since server is reachable now.
Nov  3 07:57:24 SALA kernel[0]: vmnet: Hub 0
Nov  3 07:57:24 SALA Evernote[515]: Contacting Evernote server...
Nov  3 07:57:24 SALA kernel[0]: vmnet:    Port 0
Nov  3 07:57:24 SALA kernel[0]: vmnet: bridge-en1: got dev 0x458a804
Nov  3 07:57:24 SALA kernel[0]: vmnet: bridge-en1: wireless interface detected.
Nov  3 07:57:24 SALA kernel[0]: vmnet: bridge-en1: up
Nov  3 07:57:24 SALA kernel[0]: vmnet: bridge-en1: attached
Nov  3 07:57:24 SALA kernel[0]: vmnet: VNetUserIfFree: freeing userIf at 0x4f63400.
Nov  3 07:57:25 SALA Evernote[515]: Authenticating...
Nov  3 07:57:25 SALA Evernote[515]:   shard is: s2
Nov  3 07:57:25 SALA Evernote[515]: Updating user info...
Nov  3 07:57:25 SALA krb5kdc[320]: Interrupted system call - while selecting for network input(1)
Nov  3 07:57:25 SALA krb5kdc[320]: Interrupted system call - signal_requests_network recieved
Nov  3 07:57:26 SALA Evernote[515]: Upload used from server: 67085
Nov  3 07:57:26 SALA Evernote[515]: Nothing to pull down from server.
Nov  3 07:57:26 SALA Evernote[515]: Sending tag changes...
Nov  3 07:57:26 SALA Evernote[515]: Sending search changes...
Nov  3 07:57:26 SALA Evernote[515]: Sending notebook changes...
Nov  3 07:57:26 SALA Evernote[515]: Sending note changes...
Nov  3 07:57:26 SALA Evernote[515]:   0 notes to process
Nov  3 07:57:26 SALA Evernote[515]: Sync complete.
Nov  3 07:57:26 SALA kernel[0]: USBF:   95499.968   AppleUSBHubPort: Port 1 of Hub at 0x7d000000 about to terminate a busy device (IOUSBCompositeDevice) after waiting 10 seconds
Nov  3 07:57:27 SALA com.logmein.logmeinserver[54]: 2008-11-03 07:57:27.868 - Info      - LogMeIn - WebSvc -  - Connecting to web gateway control.app106.logmein.com:443...
Nov  3 07:57:27 SALA kernel[0]: USBF:   95500.270   CSRHIDTransitionDriver[0x44c9480](IOUSBCompositeDevice) GetFullConfigDescriptor(0) returned NULL
Nov  3 07:57:28 SALA kernel[0]: CSRHIDTransitionDriver... done
Nov  3 07:57:28 SALA com.logmein.logmeinserver[54]: 2008-11-03 07:57:27.868 - Error     - LogMeIn - WebSvc -  - Failed to connect to web gateway: Invalid argument (0xcfff0016)
Nov  3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: <CFArray 0x135c40
Nov  3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]:  [0xa00001a0]>{type = mutable-small,
Nov  3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]:  count = 7, values = (
Nov  3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]:    0 : <C
Nov  3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: FString 0x134a80 [0xa00001a0]>{
Nov  3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: contents = "/System/Library/C
Nov  3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: oreServices/Menu Extras/Clock
Nov  3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: .menu"}
Nov  3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]:    1 : <CFString 0x134a
Nov  3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: c0 [0xa00001a0]>{contents = "/
Nov  3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: Syste
Nov  3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: m/Library/CoreServices/Menu E
Nov  3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: xtras/PPP.menu"}
Nov  3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]:    2 : <CFStri
Nov  3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: ng 0x134b00 [0xa00001a0]>{cont
Nov  3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: ents = "/System/Library/CoreS
Nov  3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: ervices/Menu Extras/Bluetooth
Nov  3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: .menu"}
Nov  3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]:    3 : <CFString 0x134b5
Nov  3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: 0 [0xa00001a0]>{contents = "/Sy
Nov  3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: stem/Library/CoreServices/Menu
Nov  3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]:  Extras/TextInput.menu"}
Nov  3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]:    4 :
Nov  3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]:  <CFString 0x134e40 [0xa00001a
Nov  3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: 0]>{contents = "/System/Librar
Nov  3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: y/CoreServices/Menu Extras/Tim
Nov  3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: eMachine.menu"}
Nov  3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]:    5 : <CFString 0
Nov  3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: x134e90 [0xa00001a0]>{contents
Nov  3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: = "/System/Library/CoreServices/Menu Extras/
Nov  3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: User.menu"}
Nov  3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]:    6 : <CFString 0x134ed
Nov  3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: 0 [0xa00001a0]>{contents = "/S
Nov  3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: ystem/Library/CoreServices/Me
Nov  3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: nu Extras/Battery.menu"}
Nov  3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: )}
Nov  3 07:57:29 SALA [0x0-0x1b41b4].com.adiumX.adiumX[3376]: SocketRead: read(5) error 0
Nov  3 07:57:29 SALA [0x0-0x1b41b4].com.adiumX.adiumX[3376]: SocketRead err = -9802
Nov  3 07:57:28 SALA krb5kdc[320]: setsockopt(IPV6_V6ONLY,1) worked
Nov  3 07:57:36 SALA kernel[0]: PM notification timeout (pid 35, loginwindow)
Nov  3 07:57:36: --- last message repeated 2 times ---
Nov  3 07:57:36 SALA kernel[0]: PM notification timeout (pid 21828, SecurityAgent)
Nov  3 07:57:37 SALA kernel[0]: hibernate image path: /var/vm/sleepimage
Nov  3 07:57:37 SALA kernel[0]: sizeof(IOHibernateImageHeader) == 512
Nov  3 07:57:37 SALA kernel[0]: Opened file /var/vm/sleepimage, size 2147483648, partition base 0xc805000, maxio 400000
Nov  3 07:57:37 SALA kernel[0]: hibernate image major 14, minor 2, blocksize 512, pollers 4
Nov  3 07:57:37 SALA kernel[0]: hibernate_alloc_pages flags 00000000, gobbling 0 pages
Nov  3 07:57:37 SALA kernel[0]: AirPort: Link Down on en1
Nov  3 07:57:37 SALA kernel[0]: vmnet: bridge-en1: interface en is going DOWN
Nov  3 07:57:38 SALA kernel[0]: hardware didn't idle, giving up: 00000180 00000184 4084.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 03.11.2008 16:06:52 vasta tsitaadiga

mulle kui mitte väga tugevale inimesele konsoolilogide osas tundub, et ta möllas midagi oma sleepimage'ga (ehk kirjutas mälu sisu kõvakettale)... võin ka puusse panna...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 03.11.2008 21:17:15 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Paistab, et mu Mac kannatab unetuse all.

Põhjuseid võibolla mitmeid, esialgu kontrolli System Preferences alt, ega järgnevate kirjete ees linnukesi pole:

"Allow Bluetooth to wake this computer"
"Wake on Ethernet Administrator Access"
"Restart automatically after a power failure"


Kui eelnev ei toiminud, kustuta järgmised failid:

Macintosh HD -> Library -> Preferences - > SystemConfigurations
com.apple.PowerManagement.plist
com.apple.AutoWake.plist
Macintosh HD -> Users -> Kasutaja -> Library -> Preferences
com.apple.systemuiserver.plist
com.apple.Bluetooth.plist

Seejärel restart ja PRAM/NVRAM reset (Cmd + Opt + P +R).
Kui ikka veel ei aita, võib põhjuseks olla ka EyeTV, teatud versioon sellist bug'i sisaldas.

mks kirjutas:
mulle kui mitte väga tugevale inimesele konsoolilogide osas tundub, et ta möllas midagi oma sleepimage'ga (ehk kirjutas mälu sisu kõvakettale)... võin ka puusse panna...

See on lihtsalt "Safe Sleep" aka "Hibernate" funktsioon, vaikimisi sisse lülitatud alates PowerBook G4 (October 2005) ilmumisest, välja saab lülitada nii:

$ sudo pmset -a hibernatemode 0
$ sudo nvram "use-nvramrc?"=false
$ sudo rm /var/vm/sleepimage

System Preferences -> Energy Saver alt profiili vahetades muutub vaikimisi väärtuse peale tagasi, peab olema "Custom" peal.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2008 00:45:12 vasta tsitaadiga

Nov 3 07:57:16 SALA kernel[0]: USB caused wake event (EHCI)

Mida iganes see ka ei tähendaks aga teen selle PRAM/NVRAM reseti ära ja vaatan mis siis saab. Probleem on selles, et seda on ainult kaks korda juhtunud, ja logid on mõlemal juhul samamoodi, minuti pikkused. Kui ma ise pidevalt consooli ei jälgiks (xcode vajab, muudmoodi ei saa), siis ma ilmselt ka ei teaks seda ärkamist.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 11.11.2008 13:16:12 vasta tsitaadiga

MacBook Nano Hiina moodi. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2008 13:21:04 vasta tsitaadiga

fedja kirjutas:
MacBook Nano Hiina moodi. icon_razz1.gif

Algul kaotas Apple "õuna klahvi" nüüd siis "windooza klahv" icon_lol.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skoop
Kreisi kasutaja
skoop

liitunud: 17.02.2002




sõnum 14.11.2008 16:47:25 vasta tsitaadiga

noh kui võrrelda praegu uue hinnaga uusi MB'sid ja soodukaga eelmise gen MBP'sid (mis praegu näiteks Enteris), siis minu valik ikka viimase kasuks.
MB ekraan on üsna masendav, isegi mitte läike, vaid väga väikese vertikaalse vaatamisnurga pärast (2 aastat kasutand seda). MBA oma on oluliselt parem ses osas.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keskaeg
HV vaatleja
keskaeg

liitunud: 25.07.2008




sõnum 01.12.2008 11:59:15 vasta tsitaadiga

ei see windooza klahv on küll naljakas "tilk tilk tilk" ;D
_________________
Kõik on võimalik icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
superior
HV Guru

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2008 18:49:41 vasta tsitaadiga

Kuidas näha, mis videokaart masinal on?
Kuidas saab olla 2007 alguse MacBookil, millel on 1.83GHz prose, 60GB ketas, 1GB 667MHz mälu Intel GMA X3100 videokaart?

Wikipedia tabeliga kuidagi see ei ühti.


viimati muutis superior 06.12.2008 18:53:13, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.12.2008 19:00:32 vasta tsitaadiga

õun-about this mac-more info

edit:ega ei saagi kuidagi icon_eek.gif
07 lõpp tulid x3100 videotega ja ned algasid 2Ghz icon_eek.gif
proset MBdel vahetada ei saa.

ilmselt leopard paneb villast. kui win ka peal siis vaata mida seal kirjutatakse
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  MacBook mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 37, 38, 39  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.