|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
17.10.2008 15:13:43
|
|
|
renhoelder, järgmise kuu keskel peaks jõudma
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
17.10.2008 15:32:45
|
|
|
| tsitaat: |
| One design element of note: Both screens now tilt back another 10 to 15 degrees over previous generations. If you've ever sat there watching a Windows person pushing your MacBook display past its rotation point, you'll recognize just how important this update will be. |
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wisbi
HV vaatleja
liitunud: 19.10.2004
|
20.10.2008 20:41:37
|
|
|
| mis te uute macbooki hindadest arvate, lahjam variant on pmst 20kilo ja parem variant on 25kilo. Minumeelest on see suht räigelt kalliks viidud arvestades et USA-s on 1600$. Siiski endal kisub ikkagi selle ostuks aga eks vaatab kuidas.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramm
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2004
|
20.10.2008 20:48:57
|
|
|
| wisbi kirjutas: |
| mis te uute macbooki hindadest arvate, lahjam variant on pmst 20kilo ja parem variant on 25kilo. Minumeelest on see suht räigelt kalliks viidud arvestades et USA-s on 1600$. Siiski endal kisub ikkagi selle ostuks aga eks vaatab kuidas. |
Arvesta et see 1600$ on km'ta+siiatoomise maksud ja võibki lugeda sama hind.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
20.10.2008 21:20:20
|
|
|
Mnjah Eestis Macbooki nö parima mudeli hind ju alati 24k kanti olnud (MB Black maksis ju ka sinna kanti) Samas hetkel võtaks küll pigem soodushinnaga Pro...
Endal nüüd siiski jääb vast uue Maci ostmine katki Täna kaalusin asja ja kui valida kas uus MB või sama raha eest uus sigahea lauaarvuti, siis vast lauakal rohkem pointi. Praegu ajab iBook kah ilusti kõik asjad ära ning kaasaskantavat jõujaama pole mul otseselt vaja. WoWi oleks ju tore vahel kuskil a'la rongis või suvel maal mängida, aga no saab ka ilma hakkama
_________________ Geek it til it MHz |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zimson
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2002
|
21.10.2008 17:59:41
|
|
|
| Lotharius kirjutas: |
| Mnjah Eestis Macbooki nö parima mudeli hind ju alati 24k kanti olnud (MB Black maksis ju ka sinna kanti) Samas hetkel võtaks küll pigem soodushinnaga Pro... |
Mina tegingi just nii, kuigi oli plaan uus MacBook osta.
EDIT: Praeguseks ka masin käes.
_________________ Juriidiliselt on kõik korrektne! |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Worm390
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2005
|
21.10.2008 21:08:39
|
|
|
Oleks selline probleem, et tuttaval sai Macbook kogemata veega üle valatud ning parandus maksaks 4k rohkem kui arvuti ise uuelt väärt on.
Ja oleks selline küsimus, et kas oleks võimalik see kuidagi ära parandada. Kas on võimalik, et asi on läbi kõrbenud, või on neil ka mingisugune süsteem et lühise puhul tööle ei hakka ning tuleks ainult lahti võtta ja korralikult ära puhastada.
Tegemist on A1181 mudeliga.
Ette tänades.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri
HV veteran

liitunud: 05.11.2001
|
21.10.2008 21:30:51
|
|
|
ilmselt siis emaplaat sai kannatada. see ei ole jah eriti odav lõbu. võibolla leiad järelturult kuskilt emaplaadi ja siis saab asja korda.
_________________ The sh*t has hit the fan. |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
21.10.2008 21:44:20
|
|
|
ebay kaudu peaks vast emaplaate ikka liikuma, võid sealt näiteks otsida
_________________ Geek it til it MHz |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dynamic
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2001
|
21.10.2008 23:49:20
(kaabel-)TV tuuner MacBookile? |
|
|
| On kellegi teemaga kokkupuuteid olnud? Karta on, et poest suvalise USB TV-tuuneri ostes on draiverite jm tarkvaraga paha lugu ja ei pruugi sugugi pilti näha. Samas olukord on selline, et kaabel tuleb tuppa, telekat pole ja hea meelega tahaks seda MacBookist vaadata. Soovitused ja nõuanded on igatahes teretulnud.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
22.10.2008 00:49:49
|
|
|
Worm390, võid ka Overallist küsida (Alar), seal hinnad inimlikumad kui IM'is
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deejay
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
23.10.2008 16:52:09
|
|
|
Narva mnt. Apple poes sain täna uut MacBooki ise ka katsuda. Kes soovib see proovib
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zimson
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2002
|
23.10.2008 17:03:42
|
|
|
| deejay kirjutas: |
Narva mnt. Apple poes sain täna uut MacBooki ise ka katsuda. Kes soovib see proovib  |
Seda uut mudelit? Juba Eestis? Lubati ju alles novembriks.
_________________ Juriidiliselt on kõik korrektne! |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deejay
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
23.10.2008 18:26:31
|
|
|
| Näidismudel (jep, see uus mudel!) on neil poes olemas (see kõige odavam), minge ja näppige!
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
23.10.2008 20:29:32
|
|
|
| deejay kirjutas: |
| Näidismudel (jep, see uus mudel!) on neil poes olemas (see kõige odavam), minge ja näppige! |
See kõige odavam on ju langetatud hinnaga eelmise generatsiooni MacBook
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deejay
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
24.10.2008 20:15:39
|
|
|
| No mis sa tahad öelda et ma ei tee uuel macbookil ja vanal vahet? dzii ... uskmatu. sa ikka koha peal käisid? Narva mant salong? missa plõksid.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
25.10.2008 10:16:50
|
|
|
ära nüüd pükstest välja välja hüppa selle peale
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kami
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2003
|
26.10.2008 12:00:41
|
|
|
Laupäevase seisuga oli uue macbooki näidis viidud kaubamaja viiendale korrusele IM-i
Kõlarid on teinud suure sammu edasi..
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
earthbeat
HV kasutaja

liitunud: 12.04.2006
|
26.10.2008 12:37:33
|
|
|
| või tagasi... mu vanal iBookil oli väga palju parem heli... mBook on õldse üks õnnetu sigitis olnud. iBook oli soliidne tükk mBookikõrval. Loodan, et need ajad tulevad tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kami
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2003
|
26.10.2008 12:55:49
|
|
|
| earthbeat kirjutas: |
| või tagasi... mu vanal iBookil oli väga palju parem heli... mBook on õldse üks õnnetu sigitis olnud. iBook oli soliidne tükk mBookikõrval. Loodan, et need ajad tulevad tagasi. |
What? Kindel, et oled alu MacBooki ikka kasutanud?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
26.10.2008 13:31:00
|
|
|
kes lappari kõllidest muusikat kuulab või filme vaatab
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
26.10.2008 13:49:03
|
|
|
| digweed kirjutas: |
kes lappari kõllidest muusikat kuulab või filme vaatab  |
Tuleb ette
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
26.10.2008 13:56:06
|
|
|
soovitus: LacIel on USB kõllid ok hinnaga.
endal pikemat aega logitech V-20
õues või reisil kannatab kuulata küll kui peale sinu keegi veel vaadata/kuulata tahab
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zimson
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
27.10.2008 11:19:20
|
|
|
See on tõsi, et iBook G4'l oli parem heli kui praegusel MacBookil. MBP helist küll üle ei saa.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
27.10.2008 14:29:35
|
|
|
uus mbp on ka sigaodav, 22 197 kr
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
27.10.2008 17:01:04
|
|
|
| renhoelder kirjutas: |
uus mbp on ka sigaodav, 22 197 kr  |
see on vana mbp hind.
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
27.10.2008 17:45:46
|
|
|
| kotmarjak kirjutas: |
| renhoelder kirjutas: |
uus mbp on ka sigaodav, 22 197 kr  |
see on vana mbp hind. |
well, jah, sellele ma tählepanu suunata tahtsingi. aga kui ringi vaadata siis vanade MB/MBP hinnad langevad igalpool kui küpsed õunad. vana seeria must MB ja MBP on jube ahvatlevasse hinnaklassi langenud.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
27.10.2008 18:17:10
|
|
|
lähi nädala-paari jooksul peaks tekkima sellised versioonid
http://mac.ee/et/shop/tooted/10003894
http://mac.ee/et/shop/tooted/10003897
kõikidel kehtiv garantii 1a, üsnagi kindlalt FIN/SWE tähestik.
mis hinnaga huvilisi oleks ?
edit: täna käisin samuti uut MBd näppimas. tracbadi all olev nupp kasus küll ära kuid õnneks asi ikka alles lihtsalt tracbadi all servas ja ühe katte all
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deejay
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
29.10.2008 12:42:56
|
|
|
| Nooh, digweed, kuidas üliläikiva ekraaniga rahul olid? Trackpadi alumine nupp oli jah kadunud, kõik 1 klaasist plaat. mulle meeldis 4-näpu funktsioon, mille abil sai akende vahel sobrada.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
29.10.2008 12:48:48
|
|
|
mul võrdluseks MB ja MBP.
vana MBga võrreldes pilt etem (uuel vist samuti led)
eks kui uus MBP kohal teab MBPsi võrrelda. ega ma väga paaviani stiilis screene ei armasta seda enam kui tegu 30-40k maksvate masinatega.
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mada
HV vaatleja
liitunud: 15.08.2006
|
29.10.2008 19:06:20
|
|
|
Macbooki kasutajad, rääkige, kuidas eesti asetusega rootsi klaveriga sisestada sellist tähemärki, mille inglisekeelne nimetus on caret (selline ta on, netist kopitud: ^)? Regulaaravaldisi on hirmus nigel sisestada, kui wikipediast peab neid katuseid ükshaaval kopeerima Opsüsiks on mul Leopard
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deejay
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
29.10.2008 22:30:29
|
|
|
Hmm ... mina lülitan inglise peale aeg-ajalt ... või siis otsin oma reg. avaldistest seda märki ja teen copy-paste kui eriti laisk olen  
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
30.10.2008 11:42:57
|
|
|
põhimõtteliselt annab teha oma keyboard layout ja kuhugi ära bindida see ^
Ukelele on näiteks vist selline programm mis seda võimaldab.
ise tunnen kah caretist natukene puudust - aga mitte piisavalt et midagi selle suhtes teha.
st kui sa välja mõtled kuidas seda bindi teha siis anna siin kah teada ?
http://scripts.sil.org/ukelele
_________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
30.10.2008 11:53:30
|
|
|
Käisin näppimas. See gloss lihtsalt tapab, võimatu on selle masinaga tööd teha. Kaks showstopperit korraga (firewire puudumine ja üligloss screen) on minujaoks piisav et see macbook vahele jätta. Pole varem üheski läpakas niimoodi pettunud. Muide, Cinema Display uus on gloss, seega ei aita ka välise monitori taha ühendamine. Miks Apple ei mõtle peaga?!
BTW: Uued glossi läpaka ekraanid on kaks korda hullema peegeldusega kui macbooki oma praegu
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
30.10.2008 12:05:04
|
|
|
ehk lähevad vanemad MBPd pro userite seas hinda. krt ei tasugi maha müüa
ootama... ehk hind tõuseb kui asi lettidest soodukaga müüdud
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
30.10.2008 13:00:57
|
|
|
| digweed kirjutas: |
ehk lähevad vanemad MBPd pro userite seas hinda. krt ei tasugi maha müüa
ootama... ehk hind tõuseb kui asi lettidest soodukaga müüdud |
Kindlasti! Arvutustehnika on alati investeering olnud!
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mada
HV vaatleja
liitunud: 15.08.2006
|
02.11.2008 13:11:15
|
|
|
| v2hja kirjutas: |
põhimõtteliselt annab teha oma keyboard layout ja kuhugi ära bindida see ^
Ukelele on näiteks vist selline programm mis seda võimaldab.
ise tunnen kah caretist natukene puudust - aga mitte piisavalt et midagi selle suhtes teha.
st kui sa välja mõtled kuidas seda bindi teha siis anna siin kah teada ?
http://scripts.sil.org/ukelele |
Osutus üsna lihtsaks:
~/Library/KeyBindings $ cat DefaultKeyBinding.dict
{
/* Remap Home / End to be correct :-) */
"\UF729" = "moveToBeginningOfLine:"; /* Home */
"\UF72B" = "moveToEndOfLine:"; /* End */
"$\UF729" = "moveToBeginningOfLineAndModifySelection:"; /* Shift + Home */
"$\UF72B" = "moveToEndOfLineAndModifySelection:"; /* Shift + End */
"~ä" = ("insertText:", "^"); /* option-ä = caret */
}
|
See viimane rida siis pani Option + ä klahvikombinatsiooni joonistama Cocoa programmides caretit. Kui faili ei eksisteeri (mul oli varasemast ilmselt mingi firefoxi home/end nuppude jura sees välise klaviatuuri tõttu), lihtsalt looge see. Rohkem infot: http://www.hcs.harvard.edu/~jrus/Site/Cocoa%20Text%20System.html
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
02.11.2008 20:11:14
|
|
|
| mada kirjutas: |
| v2hja kirjutas: |
| //-----// |
Osutus üsna lihtsaks:
~/Library/KeyBindings $ cat DefaultKeyBinding.dict
{
/* Remap Home / End to be correct :-) */
"\UF729" = "moveToBeginningOfLine:"; /* Home */
"\UF72B" = "moveToEndOfLine:"; /* End */
"$\UF729" = "moveToBeginningOfLineAndModifySelection:"; /* Shift + Home */
"$\UF72B" = "moveToEndOfLineAndModifySelection:"; /* Shift + End */
"~ä" = ("insertText:", "^"); /* option-ä = caret */
}
|
See viimane rida siis pani Option + ä klahvikombinatsiooni joonistama Cocoa programmides caretit. Kui faili ei eksisteeri (mul oli varasemast ilmselt mingi firefoxi home/end nuppude jura sees välise klaviatuuri tõttu), lihtsalt looge see. Rohkem infot: http://www.hcs.harvard.edu/~jrus/Site/Cocoa%20Text%20System.html |
aitäh !
_________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
03.11.2008 10:53:03
|
|
|
Paistab, et mu Mac kannatab unetuse all. Nimelt hommikul ärkas lampi ise ülesse, toimetas natukene ja läks magama tagasi. Peale laadija polnud midagi ühendatud. Paistab, et ma pole ainus: http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=291020
Console Log
Nov 3 07:57:05 SALA kernel[0]: vmnet: bridge-en1: interface en is going DOWN
Nov 3 07:57:05 SALA kernel[0]: AppleYukon2: 00000000,23b8a000 sky2 - HardwareNotResponding, marking offline
Nov 3 07:57:05 SALA kernel[0]: AppleYukon2: 00000000,00000000 skqueue - SkEventDispatcher - ignoring event queue, hardware is not responding
Nov 3 07:57:06 SALA kernel[0]: vmmon: powerStateDidChange flags=0x4 (state 2)
Nov 3 01:48:52 SALA kernel[0]: System SafeSleep
Nov 3 07:57:07 SALA kernel[0]: hibernate_page_list_setall start
Nov 3 07:57:07 SALA kernel[0]: hibernate_page_list_setall time: 552 ms
Nov 3 07:57:07 SALA kernel[0]: pages 510037, wire 65220, act 190649, inact 19599, zf 86, throt 0, could discard act 94079 inact 130371 purgeable 10033
Nov 3 07:57:07 SALA kernel[0]: hibernate_page_list_setall found pageCount 275554
Nov 3 07:57:07 SALA com.logmein.logmeinserver[54]: 2008-11-03 07:57:06.098 - Error - LogMeIn - WebSvc - - Web gateway connection dropped, error An established connection was aborted by the software in your host machine. (10053)
Nov 3 07:57:08 SALA kernel[0]: IOHibernatePollerOpen, ml_get_interrupts_enabled 0
Nov 3 07:57:08 SALA kernel[0]: IOHibernatePollerOpen(0)
Nov 3 07:57:09 SALA kernel[0]: writing 275333 pages
Nov 3 07:57:09 SALA kernel[0]: image1Size 118346752
Nov 3 07:57:09 SALA kernel[0]: all time: 21894 ms, comp time: 4767 ms, deco time: 0 ms,
Nov 3 07:57:11 SALA kernel[0]: image 599373312, uncompressed 1127763968 (275333), compressed 596977296 (52%), sum1 f67814df, sum2 b90ce4c1
Nov 3 07:57:12 SALA kernel[0]: hibernate_write_image done(0)
Nov 3 07:57:10 SALA Evernote[515]: the ip list changed.
Nov 3 07:57:14 SALA kernel[0]: sleep
Nov 3 07:57:14 SALA kernel[0]: System Wake
Nov 3 07:57:12 SALA airportd[21815]: No networks found on channels remembered for Infinidim Networks
Nov 3 07:57:14 SALA kernel[0]: vmmon: powerStateDidChange flags=0x82 (state 4)
Nov 3 07:57:12 SALA airportd[21815]: Could not find "Infinidim Networks"
Nov 3 07:57:12 SALA Evernote[515]: Checking reachability...
Nov 3 07:57:13 SALA airportd[21815]: FastFinder scanning channels again
Nov 3 07:57:15 SALA com.logmein.logmeinserver[54]: 2008-11-03 07:57:15.699 - Info - LogMeIn - WebSvc - - Connecting to web gateway control.app106.logmein.com:80...
Nov 3 07:57:13 SALA Evernote[515]: host is not reachable
Nov 3 07:57:15 SALA com.logmein.logmeinserver[54]: 2008-11-03 07:57:15.862 - Error - LogMeIn - WebSvc - - Failed to connect to web gateway: Invalid argument (0xcfff0016)
Nov 3 07:57:16 SALA kernel[0]: USB caused wake event (EHCI)
Nov 3 07:57:13 SALA airportd[21815]: Could not find "KT315B"
Nov 3 07:57:16 SALA kernel[0]: IOBluetoothHCIController::terminateWL .. done
Nov 3 07:57:16 SALA kernel[0]: vmnet: VMNetDisconnect called for port 0x8fd2d00
Nov 3 07:57:17 SALA kernel[0]: vmnet: bridge-en1: filter detached
Nov 3 07:57:17 SALA kernel[0]: vmnet: bridge-en1: down
Nov 3 07:57:17 SALA kernel[0]: vmnet: bridge-en1: detached
Nov 3 07:57:17 SALA kernel[0]: vmnet: Freeing hub at 0x5395800.
Nov 3 07:57:17 SALA kernel[0]: CSRHIDTransitionDriver::start []
Nov 3 07:57:17 SALA kernel[0]: CSRHIDTransitionDriver::switchToHCIMode legacy
Nov 3 07:57:17 SALA krb5kdc[320]: Interrupted system call - while selecting for network input(1)
Nov 3 07:57:18 SALA kernel[0]: AirPort: Link Up on en1
Nov 3 07:57:17 SALA krb5kdc[320]: Interrupted system call - signal_requests_network recieved
Nov 3 07:57:18 SALA com.apple.launchd[1] (org.samba.smbd[7331]): Stray process with PGID equal to this dead job: PID 7334 PPID 1 smbd
Nov 3 07:57:20 SALA krb5kdc[320]: setsockopt(IPV6_V6ONLY,1) worked
Nov 3 07:57:22 SALA Evernote[515]: the ip list changed.
Nov 3 07:57:23 SALA kernel[0]: vmnet: VNetUserIf_Create: created userIf at 0x4f63400.
Nov 3 07:57:24 SALA kernel[0]: vmnet: VMNetConnect: returning port 0x4f63400
Nov 3 07:57:24 SALA kernel[0]: vmnet: Hub 0 does not exist, allocating memory.
Nov 3 07:57:23 SALA Evernote[515]: Checking reachability...
Nov 3 07:57:24 SALA kernel[0]: vmnet: Allocated hub 0x8a3a800 for hubNum 0.
Nov 3 07:57:24 SALA Evernote[515]: host reachable
Nov 3 07:57:24 SALA kernel[0]: vmnet: VMNET_SO_BINDTOHUB: port: paddr 00:50:56:eb:06:7c
Nov 3 07:57:24 SALA Evernote[515]: Starting auto sync since server is reachable now.
Nov 3 07:57:24 SALA kernel[0]: vmnet: Hub 0
Nov 3 07:57:24 SALA Evernote[515]: Contacting Evernote server...
Nov 3 07:57:24 SALA kernel[0]: vmnet: Port 0
Nov 3 07:57:24 SALA kernel[0]: vmnet: bridge-en1: got dev 0x458a804
Nov 3 07:57:24 SALA kernel[0]: vmnet: bridge-en1: wireless interface detected.
Nov 3 07:57:24 SALA kernel[0]: vmnet: bridge-en1: up
Nov 3 07:57:24 SALA kernel[0]: vmnet: bridge-en1: attached
Nov 3 07:57:24 SALA kernel[0]: vmnet: VNetUserIfFree: freeing userIf at 0x4f63400.
Nov 3 07:57:25 SALA Evernote[515]: Authenticating...
Nov 3 07:57:25 SALA Evernote[515]: shard is: s2
Nov 3 07:57:25 SALA Evernote[515]: Updating user info...
Nov 3 07:57:25 SALA krb5kdc[320]: Interrupted system call - while selecting for network input(1)
Nov 3 07:57:25 SALA krb5kdc[320]: Interrupted system call - signal_requests_network recieved
Nov 3 07:57:26 SALA Evernote[515]: Upload used from server: 67085
Nov 3 07:57:26 SALA Evernote[515]: Nothing to pull down from server.
Nov 3 07:57:26 SALA Evernote[515]: Sending tag changes...
Nov 3 07:57:26 SALA Evernote[515]: Sending search changes...
Nov 3 07:57:26 SALA Evernote[515]: Sending notebook changes...
Nov 3 07:57:26 SALA Evernote[515]: Sending note changes...
Nov 3 07:57:26 SALA Evernote[515]: 0 notes to process
Nov 3 07:57:26 SALA Evernote[515]: Sync complete.
Nov 3 07:57:26 SALA kernel[0]: USBF: 95499.968 AppleUSBHubPort: Port 1 of Hub at 0x7d000000 about to terminate a busy device (IOUSBCompositeDevice) after waiting 10 seconds
Nov 3 07:57:27 SALA com.logmein.logmeinserver[54]: 2008-11-03 07:57:27.868 - Info - LogMeIn - WebSvc - - Connecting to web gateway control.app106.logmein.com:443...
Nov 3 07:57:27 SALA kernel[0]: USBF: 95500.270 CSRHIDTransitionDriver[0x44c9480](IOUSBCompositeDevice) GetFullConfigDescriptor(0) returned NULL
Nov 3 07:57:28 SALA kernel[0]: CSRHIDTransitionDriver... done
Nov 3 07:57:28 SALA com.logmein.logmeinserver[54]: 2008-11-03 07:57:27.868 - Error - LogMeIn - WebSvc - - Failed to connect to web gateway: Invalid argument (0xcfff0016)
Nov 3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: <CFArray 0x135c40
Nov 3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: [0xa00001a0]>{type = mutable-small,
Nov 3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: count = 7, values = (
Nov 3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: 0 : <C
Nov 3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: FString 0x134a80 [0xa00001a0]>{
Nov 3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: contents = "/System/Library/C
Nov 3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: oreServices/Menu Extras/Clock
Nov 3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: .menu"}
Nov 3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: 1 : <CFString 0x134a
Nov 3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: c0 [0xa00001a0]>{contents = "/
Nov 3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: Syste
Nov 3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: m/Library/CoreServices/Menu E
Nov 3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: xtras/PPP.menu"}
Nov 3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: 2 : <CFStri
Nov 3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: ng 0x134b00 [0xa00001a0]>{cont
Nov 3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: ents = "/System/Library/CoreS
Nov 3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: ervices/Menu Extras/Bluetooth
Nov 3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: .menu"}
Nov 3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: 3 : <CFString 0x134b5
Nov 3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: 0 [0xa00001a0]>{contents = "/Sy
Nov 3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: stem/Library/CoreServices/Menu
Nov 3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: Extras/TextInput.menu"}
Nov 3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: 4 :
Nov 3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: <CFString 0x134e40 [0xa00001a
Nov 3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: 0]>{contents = "/System/Librar
Nov 3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: y/CoreServices/Menu Extras/Tim
Nov 3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: eMachine.menu"}
Nov 3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: 5 : <CFString 0
Nov 3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: x134e90 [0xa00001a0]>{contents
Nov 3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: = "/System/Library/CoreServices/Menu Extras/
Nov 3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: User.menu"}
Nov 3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: 6 : <CFString 0x134ed
Nov 3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: 0 [0xa00001a0]>{contents = "/S
Nov 3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: ystem/Library/CoreServices/Me
Nov 3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: nu Extras/Battery.menu"}
Nov 3 07:57:29 SALA com.apple.UserEventAgent-Aqua[350]: )}
Nov 3 07:57:29 SALA [0x0-0x1b41b4].com.adiumX.adiumX[3376]: SocketRead: read(5) error 0
Nov 3 07:57:29 SALA [0x0-0x1b41b4].com.adiumX.adiumX[3376]: SocketRead err = -9802
Nov 3 07:57:28 SALA krb5kdc[320]: setsockopt(IPV6_V6ONLY,1) worked
Nov 3 07:57:36 SALA kernel[0]: PM notification timeout (pid 35, loginwindow)
Nov 3 07:57:36: --- last message repeated 2 times ---
Nov 3 07:57:36 SALA kernel[0]: PM notification timeout (pid 21828, SecurityAgent)
Nov 3 07:57:37 SALA kernel[0]: hibernate image path: /var/vm/sleepimage
Nov 3 07:57:37 SALA kernel[0]: sizeof(IOHibernateImageHeader) == 512
Nov 3 07:57:37 SALA kernel[0]: Opened file /var/vm/sleepimage, size 2147483648, partition base 0xc805000, maxio 400000
Nov 3 07:57:37 SALA kernel[0]: hibernate image major 14, minor 2, blocksize 512, pollers 4
Nov 3 07:57:37 SALA kernel[0]: hibernate_alloc_pages flags 00000000, gobbling 0 pages
Nov 3 07:57:37 SALA kernel[0]: AirPort: Link Down on en1
Nov 3 07:57:37 SALA kernel[0]: vmnet: bridge-en1: interface en is going DOWN
Nov 3 07:57:38 SALA kernel[0]: hardware didn't idle, giving up: 00000180 00000184 4084.
|
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mks
HV veteran
liitunud: 27.09.2004
|
03.11.2008 16:06:52
|
|
|
| mulle kui mitte väga tugevale inimesele konsoolilogide osas tundub, et ta möllas midagi oma sleepimage'ga (ehk kirjutas mälu sisu kõvakettale)... võin ka puusse panna...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fedja
HV Guru

liitunud: 06.01.2002
|
03.11.2008 21:17:15
|
|
|
| d3t kirjutas: |
| Paistab, et mu Mac kannatab unetuse all. |
Põhjuseid võibolla mitmeid, esialgu kontrolli System Preferences alt, ega järgnevate kirjete ees linnukesi pole:
"Allow Bluetooth to wake this computer"
"Wake on Ethernet Administrator Access"
"Restart automatically after a power failure"
Kui eelnev ei toiminud, kustuta järgmised failid:
Macintosh HD -> Library -> Preferences - > SystemConfigurations
com.apple.PowerManagement.plist
com.apple.AutoWake.plist
Macintosh HD -> Users -> Kasutaja -> Library -> Preferences
com.apple.systemuiserver.plist
com.apple.Bluetooth.plist
Seejärel restart ja PRAM/NVRAM reset (Cmd + Opt + P +R).
Kui ikka veel ei aita, võib põhjuseks olla ka EyeTV, teatud versioon sellist bug'i sisaldas.
| mks kirjutas: |
| mulle kui mitte väga tugevale inimesele konsoolilogide osas tundub, et ta möllas midagi oma sleepimage'ga (ehk kirjutas mälu sisu kõvakettale)... võin ka puusse panna... |
See on lihtsalt "Safe Sleep" aka "Hibernate" funktsioon, vaikimisi sisse lülitatud alates PowerBook G4 (October 2005) ilmumisest, välja saab lülitada nii:
$ sudo pmset -a hibernatemode 0
$ sudo nvram "use-nvramrc?"=false
$ sudo rm /var/vm/sleepimage
System Preferences -> Energy Saver alt profiili vahetades muutub vaikimisi väärtuse peale tagasi, peab olema "Custom" peal.
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
04.11.2008 00:45:12
|
|
|
Nov 3 07:57:16 SALA kernel[0]: USB caused wake event (EHCI)
Mida iganes see ka ei tähendaks aga teen selle PRAM/NVRAM reseti ära ja vaatan mis siis saab. Probleem on selles, et seda on ainult kaks korda juhtunud, ja logid on mõlemal juhul samamoodi, minuti pikkused. Kui ma ise pidevalt consooli ei jälgiks (xcode vajab, muudmoodi ei saa), siis ma ilmselt ka ei teaks seda ärkamist.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fedja
HV Guru

liitunud: 06.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
11.11.2008 13:21:04
|
|
|
Algul kaotas Apple "õuna klahvi" nüüd siis "windooza klahv"
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skoop
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.02.2002
|
14.11.2008 16:47:25
|
|
|
noh kui võrrelda praegu uue hinnaga uusi MB'sid ja soodukaga eelmise gen MBP'sid (mis praegu näiteks Enteris), siis minu valik ikka viimase kasuks.
MB ekraan on üsna masendav, isegi mitte läike, vaid väga väikese vertikaalse vaatamisnurga pärast (2 aastat kasutand seda). MBA oma on oluliselt parem ses osas.
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keskaeg
HV vaatleja

liitunud: 25.07.2008
|
01.12.2008 11:59:15
|
|
|
ei see windooza klahv on küll naljakas "tilk tilk tilk" ;D
_________________ Kõik on võimalik  |
|
| tagasi üles |
|
 |
superior
HV Guru
liitunud: 01.09.2004
|
06.12.2008 18:49:41
|
|
|
Kuidas näha, mis videokaart masinal on?
Kuidas saab olla 2007 alguse MacBookil, millel on 1.83GHz prose, 60GB ketas, 1GB 667MHz mälu Intel GMA X3100 videokaart?
Wikipedia tabeliga kuidagi see ei ühti.
viimati muutis superior 06.12.2008 18:53:13, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
06.12.2008 19:00:32
|
|
|
õun-about this mac-more info
edit:ega ei saagi kuidagi
07 lõpp tulid x3100 videotega ja ned algasid 2Ghz
proset MBdel vahetada ei saa.
ilmselt leopard paneb villast. kui win ka peal siis vaata mida seal kirjutatakse
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|