Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 281, 282, 283 ... 560, 561, 562  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2008 19:18:31 vasta tsitaadiga

superior kirjutas:
Kuidas on võimalik selline asi, et peale Xboxi 360 transportimist tekkis RROD. Põrutada ta kuidagi ei saanud ning oli ilusasti karbis. Peale transporti enam käima ei lähe, vaid tuleb RROD. Enne töötas ideaalselt.


Väntsuta tagant video ja toite pesa. mul aitas see. Oli ka sama jama peale transportimist.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HellKeeper
HV kasutaja

liitunud: 17.08.2003




sõnum 03.11.2008 20:05:35 vasta tsitaadiga

Sain ka lambist täna RROD, läheb prükarisse vist see xkast siis :S

samas vahepeal nagu läheb käima jälle.


viimati muutis HellKeeper 03.11.2008 20:07:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2008 20:07:32 vasta tsitaadiga

HellKeeper, garantii icon_question.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HellKeeper
HV kasutaja

liitunud: 17.08.2003




sõnum 03.11.2008 20:08:10 vasta tsitaadiga

No miksropehme klepsu netu enam, sai kunagi ise moditud icon_wink.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2008 20:09:07 vasta tsitaadiga

HellKeeper, nii icon_question.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HellKeeper
HV kasutaja

liitunud: 17.08.2003




sõnum 03.11.2008 20:16:26 vasta tsitaadiga

No garantiisse saatmise kontrollitakse seda ju, ma isegi ei tea täpselt palju andrico garantiid andis icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2008 20:17:04 vasta tsitaadiga

HellKeeper, mul ka kleepsu polnud, sain garantiist uue.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2008 20:21:47 vasta tsitaadiga

HellKeeper kirjutas:
Sain ka lambist täna RROD, läheb prükarisse vist see xkast siis :S

samas vahepeal nagu läheb käima jälle.

Prükkarisse ära küll viska, mina võin ise ta kinni püüda. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 03.11.2008 20:47:28 vasta tsitaadiga

HellKeeper, Mis veateadet andis?
Saad teada, kui hoiad sync+eject nuppu 4 korda vajuta..
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tychoon
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2007




sõnum 03.11.2008 20:50:56 vasta tsitaadiga

võibolla natukene vale teema, aga kas gamestop aksepteerib seda SEB virtuaalset kaarti vms?
tahaks mirror's edge eeltellimuse ära teha icon_razz.gif.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2008 20:56:30 vasta tsitaadiga

Gamestopist tellida oleks loll tegu.

1. NTSC mäng, mis võib olla sinu konsooliga mitteühilduv.
2. Postitasu $59.99
3. Toll
4. Arvatavasti jube shipping aeg. Ligi kuule ajale.

Telli mänge www.game.co.uk
Saad kiiresti kätte, PAL mängud ja ei mingit tollimaksu. And it accepts SEB virtual.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HellKeeper
HV kasutaja

liitunud: 17.08.2003




sõnum 03.11.2008 20:56:48 vasta tsitaadiga

nah kirjutas:
HellKeeper, Mis veateadet andis?
Saad teada, kui hoiad sync+eject nuppu 4 korda vajuta..


vajutasin 4 korda, siis vilkusid kõik 4 tuld punaselt, ekraanil on ju see no signal värk. (vahepeal läheb ta tööle igatahes ja kinni pannes sama jama)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 03.11.2008 21:01:39 vasta tsitaadiga

iga kord vilkusid 4 tuld või oli muid kombinatsioone ka?
Näiteks kirjuta 1. vajutusel tuled, 2. vajutusel tuled, 3. vajutusel tuled jne.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tychoon
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2007




sõnum 03.11.2008 21:02:38 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Gamestopist tellida oleks loll tegu.

1. NTSC mäng, mis võib olla sinu konsooliga mitteühilduv.
2. Postitasu $59.99
3. Toll
4. Arvatavasti jube shipping aeg. Ligi kuule ajale.

Telli mänge www.game.co.uk
Saad kiiresti kätte, PAL mängud ja ei mingit tollimaksu. And it accepts SEB virtual.

aap, ty icon_biggrin.gif. see kaasa antav kott võlus ära, polnud veel neid asju täpsemalt uurinud icon_smile.gif.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HellKeeper
HV kasutaja

liitunud: 17.08.2003




sõnum 03.11.2008 21:16:51 vasta tsitaadiga

nah kirjutas:
iga kord vilkusid 4 tuld või oli muid kombinatsioone ka?
Näiteks kirjuta 1. vajutusel tuled, 2. vajutusel tuled, 3. vajutusel tuled jne.


Käima pannes 3, peale üht vajutust 4 järgmisega 4 siis 2 ja siis jälle 4
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 03.11.2008 21:23:50 vasta tsitaadiga

Väga rõve error on see:
tsitaat:

This error is caused by a bridged solder joint under CPU, GPU or one of the RAM bricks.It can also be power related(the CPU/GPU or RAM isnt getting enough power)Can also be a component that is missing or damaged so look for missing and bridged parts near the GPU
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2008 21:32:32 vasta tsitaadiga

tychoon kirjutas:
amddude kirjutas:
Gamestopist tellida oleks loll tegu.

1. NTSC mäng, mis võib olla sinu konsooliga mitteühilduv.
2. Postitasu $59.99
3. Toll
4. Arvatavasti jube shipping aeg. Ligi kuule ajale.

Telli mänge www.game.co.uk
Saad kiiresti kätte, PAL mängud ja ei mingit tollimaksu. And it accepts SEB virtual.

aap, ty icon_biggrin.gif. see kaasa antav kott võlus ära, polnud veel neid asju täpsemalt uurinud icon_smile.gif.
gamest peaksid ka midagi ekstra saama. iPodist kirjutatud post btw icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HellKeeper
HV kasutaja

liitunud: 17.08.2003




sõnum 03.11.2008 21:32:48 vasta tsitaadiga

Ühesõnaga jokk icon_biggrin.gif on üldse mõtet seda garantii asja ajama hakata, v otsivad nad pingsalt seda klepsu
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2008 21:33:55 vasta tsitaadiga

jyrisa kirjutas:
Prükkarisse ära küll viska, mina võin ise ta kinni püüda. icon_biggrin.gif

Ma olen alati avasüli nõus su katkist konsooli vastu võtma HellKeeper. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2008 21:36:49 vasta tsitaadiga

HellKeeper kirjutas:
Ühesõnaga jokk icon_biggrin.gif on üldse mõtet seda garantii asja ajama hakata, v otsivad nad pingsalt seda klepsu


Proovida ju võid, kaotada pole midagi. Mina sain uue konsooli icon_wink.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2008 21:39:16 vasta tsitaadiga

HellKeeper kirjutas:
Ühesõnaga jokk icon_biggrin.gif on üldse mõtet seda garantii asja ajama hakata, v otsivad nad pingsalt seda klepsu

Proovi ikka, parem proovida kui kahetseda, aga kui ei saa siis mina pretendeerin alati sinu katkisele konsoolile! icon_wink.gif


viimati muutis jyrisa 03.11.2008 22:10:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2008 21:42:57 vasta tsitaadiga

HellKeeper, ei tundu just raskem kui modimine ise.
http://www.metacafe.com/watch/1271373/360_three_rings_of_death_fix_real/
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kukkurkurat8
HV vaatleja

liitunud: 22.01.2008




sõnum 03.11.2008 22:14:00 vasta tsitaadiga

Mida see võib tähendada kui mu controlleril vahepeal mängides rohelised tuled vilguvad?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FEAR007
Kreisi kasutaja
FEAR007

liitunud: 26.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.11.2008 22:14:09 vasta tsitaadiga

mul said patakad siis otsa ,ma ei tea äkki asi selles icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allu22
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2005




sõnum 03.11.2008 22:21:56 vasta tsitaadiga

kukkurkurat8 kirjutas:
Mida see võib tähendada kui mu controlleril vahepeal mängides rohelised tuled vilguvad?

patakad/akud saavad tühjaks
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
superior
HV Guru

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2008 22:29:36 vasta tsitaadiga

Kõik need soovitused läbi proovitud. Diagnoosikoodi järgi on GPU üle kuumenenud.
Kuidas selline asi võimalik on peale transporti?
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kukkurkurat8
HV vaatleja

liitunud: 22.01.2008




sõnum 03.11.2008 22:32:32 vasta tsitaadiga

allu22 kirjutas:
kukkurkurat8 kirjutas:
Mida see võib tähendada kui mu controlleril vahepeal mängides rohelised tuled vilguvad?

patakad/akud saavad tühjaks

Ok ise arvasin ka juba natuke seda, sest controller lülitub nati aja pärast peale seda välja.Just panin enda arust uued patareid sisse. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 03.11.2008 22:35:58 vasta tsitaadiga

HellKeeper, Alvaarol oli kleeps vist saadaval, osta ära talt... icon_biggrin.gif

superior, Mis vea kood on?
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 03.11.2008 23:15:25 vasta tsitaadiga

kukkurkurat8 kirjutas:
allu22 kirjutas:
kukkurkurat8 kirjutas:
Mida see võib tähendada kui mu controlleril vahepeal mängides rohelised tuled vilguvad?

patakad/akud saavad tühjaks

Ok ise arvasin ka juba natuke seda, sest controller lülitub nati aja pärast peale seda välja.Just panin enda arust uued patareid sisse. icon_rolleyes.gif


Kui keegi Xbox live's tuleb online su friend listist, siis ka vilgub

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2008 23:50:04 vasta tsitaadiga

Täitsa putsis,keegi võttis mu accoundi üle vist.Login live sisse lähen online mängima ja siis disconnected live + mingi tekst,et sinu profiiliga on teises masinas sisse logitud.
Krt täna sai ikka korralikult neegreid perse saadetud ja rape tehtud,et siis nüüd tasu we. icon_rolleyes.gif icon_confused.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2008 23:58:02 vasta tsitaadiga

Vaheta käbe LIVE konto parool ära siis. Muidu jääd äkki üldse ilma.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 04.11.2008 00:22:42 vasta tsitaadiga

Alvaaro kirjutas:
Krt täna sai ikka korralikult neegreid <b>piix</b> saadetud ja rape tehtud,et siis nüüd tasu we. icon_rolleyes.gif icon_confused.gif

jah? icon_confused.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2008 00:30:39 vasta tsitaadiga

Andykas kirjutas:
Alvaaro kirjutas:
Krt täna sai ikka korralikult neegreid <b>piix</b> saadetud ja rape tehtud,et siis nüüd tasu we. icon_rolleyes.gif icon_confused.gif

jah? icon_confused.gif

Jah no midagi sellist. http://www.youtube.com/watch?v=K_asZGIBo7w icon_lol.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HellKeeper
HV kasutaja

liitunud: 17.08.2003




sõnum 04.11.2008 10:45:57 vasta tsitaadiga

Alvaaro: palju klepsu eest tahaksid?

Keegi veel ilma klepsuta uue aparaadi saanud on?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2008 11:03:59 vasta tsitaadiga

HellKeeper kirjutas:
Alvaaro: palju klepsu eest tahaksid?

Keegi veel ilma klepsuta uue aparaadi saanud on?

Kle ma ausalt ei oska isegi öelda. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2008 11:10:12 vasta tsitaadiga

kukkurkurat8 kirjutas:
Mida see võib tähendada kui mu controlleril vahepeal mängides rohelised tuled vilguvad?

RTFM icon_smile.gif

Aku / patareid hakkavad tühjaks saama - see vilkumine hoiatab - netis mängides jama kui keset actioni sina enam liigutada end ei saa - single player-is suht savi - konsool paneb mängu pausi peale kuniks sa oma puldile jälle voolu leiad.

Alvaaro kirjutas:
Täitsa <b>piixus></b>,keegi võttis mu accoundi üle vist.Login live sisse lähen online mängima ja siis disconnected live + mingi tekst,et sinu profiiliga on teises masinas sisse logitud.
'
Kahtlane - profiil saab ju olla ainult ühes masinas... Unless sa mingit trikki teinud - a'la mälukaardist / kõvakettast backup ja siis restorenud mitu korda erinevale kettale / kaardile ja siis sellise ketta/kaardi maha ärinud, kus su profiil peal on. Mina ostsin ka kunagi netist ühe second-hand mälukaardi kus oli profiil peal. (last login 6+ months ago)
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2008 11:23:38 vasta tsitaadiga

kas keegi teab mida tähendab kui konsooli peal vilguvad esimene ja teine tuli kordamööda (need puldi tuled, kõigepealt läheb esimene põlema, siis kustub ja läheb teine, siis kustub ja jälle esimene jne...)? Ühendatud muidu on ainult 1 pult.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HellKeeper
HV kasutaja

liitunud: 17.08.2003




sõnum 04.11.2008 12:15:47 vasta tsitaadiga

Keegi muidu selle x-clamp fix´is kasutatavate materjalide koode teab, need nailonseibid ja kruvid ja kust neid leida võiks?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2008 14:08:42 vasta tsitaadiga

HellKeeper, olen ka huviline nendel parameetritele.
kas x-clamp muidu reaalselt ka töötab v on see lihtsalt mingi trikk?

kruve ja seibe saab muidu täitsa tavalisest töörissta ja ehituse poest ma arvan icon_biggrin.gif

_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 04.11.2008 14:19:29 vasta tsitaadiga

Tavalised M5 poldid lähevad ... seibid peaksid 1mm paksud olema ...
entusiast, Kui garantii olemas siis tuleb seda ikka kasutada, mitte ise midagi leiutama hakata ...
X-clamp tavaliselt kestab ~3kuud, uuem meetod ~6-12 kuudl.
Samas on võimalus kuumaõhu puhuriga ka parandada, ehk reflow-ida ... siis taskus kondekad foolumiga katta ja gpu, ram, cpu ala läbi käia, ja SB ka, kui SB probleeme esineb...
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2008 14:21:09 vasta tsitaadiga

mis möttes kestab 3kuud? mis siis annab konsool otsad v?
_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 04.11.2008 14:23:15 vasta tsitaadiga

No jah põhimõttelist rrod uuesti, siis juba näiteks heatgunn-i teema edasi ... icon_lol.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2008 17:03:40 vasta tsitaadiga

Kui kindel see kuumaõhu puhuriga asi muidu on? Sulatad uuesti kinni ja asi korras?
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2008 17:06:25 vasta tsitaadiga

Mitte kauaks, nagu ma aru olen saanud.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 04.11.2008 18:43:08 vasta tsitaadiga

Dude ., Kindlam, kui lihtsalt x-clamp ... Muidugi kõige parem oleks Reball + reflow, aga selliseid seadmeid eestis pole icon_rolleyes.gif , kui oleks, laseks panna pliiga tina sinna kiibi alla, siis oleks rrodi probleem lahendatud ka..
Njah need seadmed peaksid ~6000$ maksma ... icon_lol.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ny21k
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2007




sõnum 04.11.2008 20:53:58 vasta tsitaadiga

nah kirjutas:
Dude ., Kindlam, kui lihtsalt x-clamp ... Muidugi kõige parem oleks Reball + reflow, aga selliseid seadmeid eestis pole icon_rolleyes.gif , kui oleks, laseks panna pliiga tina sinna kiibi alla, siis oleks rrodi probleem lahendatud ka..
Njah need seadmed peaksid ~6000$ maksma ... icon_lol.gif


Kui Box näitab RROD, siis midagi ei aita. Aga kõik need parandamise viisid ainult natukene pikendavad boxi eluiga. Parem on osta uus konsool, kui kulutada raha remondi peale.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h62k
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2004




sõnum 04.11.2008 21:08:25 vasta tsitaadiga

No kõige lihtsam lahendus rrodi vastu on kolm rätikut ümber xboxi panna ja siis xbox 20 minutiks tööle jätta. Öeldakse küll et ajutine lahendus ,aga praegu mul on juba mitu nädalat töötanud täna sellele.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2008 21:15:46 vasta tsitaadiga

Lisaks ajutisele lahendusele öeldakse, et võib asja veel täiesti rikki keerata.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 04.11.2008 21:15:52 vasta tsitaadiga

h62k kirjutas:
mul on juba mitu nädalat töötanud täna sellele.

icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 04.11.2008 21:19:52 vasta tsitaadiga

h62k kirjutas:
No kõige lihtsam lahendus rrodi vastu on kolm rätikut ümber xboxi panna ja siis xbox 20 minutiks tööle jätta. Öeldakse küll et ajutine lahendus ,aga praegu mul on juba mitu nädalat töötanud täna sellele.

Väga lihtne põhjendus: tina sulab üles ja taastab kontaktid, mis katki on ...
Õigesti tehakse seda meetodit niiviisi, et võetakse ventilaatorite toitejuhe välja, mitte rätikuga või siis Heatgun-iga.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 281, 282, 283 ... 560, 561, 562  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.