|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
03.11.2008 19:18:31
|
|
|
| superior kirjutas: |
| Kuidas on võimalik selline asi, et peale Xboxi 360 transportimist tekkis RROD. Põrutada ta kuidagi ei saanud ning oli ilusasti karbis. Peale transporti enam käima ei lähe, vaid tuleb RROD. Enne töötas ideaalselt. |
Väntsuta tagant video ja toite pesa. mul aitas see. Oli ka sama jama peale transportimist.
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HellKeeper
HV kasutaja
liitunud: 17.08.2003
|
03.11.2008 20:05:35
|
|
|
Sain ka lambist täna RROD, läheb prükarisse vist see xkast siis :S
samas vahepeal nagu läheb käima jälle.
viimati muutis HellKeeper 03.11.2008 20:07:44, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HellKeeper
HV kasutaja
liitunud: 17.08.2003
|
03.11.2008 20:08:10
|
|
|
No miksropehme klepsu netu enam, sai kunagi ise moditud
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HellKeeper
HV kasutaja
liitunud: 17.08.2003
|
03.11.2008 20:16:26
|
|
|
No garantiisse saatmise kontrollitakse seda ju, ma isegi ei tea täpselt palju andrico garantiid andis
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
03.11.2008 20:17:04
|
|
|
| HellKeeper, mul ka kleepsu polnud, sain garantiist uue.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrisa
HV veteran
liitunud: 04.08.2005
|
03.11.2008 20:21:47
|
|
|
| HellKeeper kirjutas: |
Sain ka lambist täna RROD, läheb prükarisse vist see xkast siis :S
samas vahepeal nagu läheb käima jälle. |
Prükkarisse ära küll viska, mina võin ise ta kinni püüda.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
03.11.2008 20:47:28
|
|
|
HellKeeper, Mis veateadet andis?
Saad teada, kui hoiad sync+eject nuppu 4 korda vajuta..
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tychoon
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2007
|
03.11.2008 20:50:56
|
|
|
võibolla natukene vale teema, aga kas gamestop aksepteerib seda SEB virtuaalset kaarti vms?
tahaks mirror's edge eeltellimuse ära teha .
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
03.11.2008 20:56:30
|
|
|
Gamestopist tellida oleks loll tegu.
1. NTSC mäng, mis võib olla sinu konsooliga mitteühilduv.
2. Postitasu $59.99
3. Toll
4. Arvatavasti jube shipping aeg. Ligi kuule ajale.
Telli mänge www.game.co.uk
Saad kiiresti kätte, PAL mängud ja ei mingit tollimaksu. And it accepts SEB virtual.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HellKeeper
HV kasutaja
liitunud: 17.08.2003
|
03.11.2008 20:56:48
|
|
|
| nah kirjutas: |
HellKeeper, Mis veateadet andis?
Saad teada, kui hoiad sync+eject nuppu 4 korda vajuta.. |
vajutasin 4 korda, siis vilkusid kõik 4 tuld punaselt, ekraanil on ju see no signal värk. (vahepeal läheb ta tööle igatahes ja kinni pannes sama jama)
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
03.11.2008 21:01:39
|
|
|
iga kord vilkusid 4 tuld või oli muid kombinatsioone ka?
Näiteks kirjuta 1. vajutusel tuled, 2. vajutusel tuled, 3. vajutusel tuled jne.
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tychoon
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2007
|
03.11.2008 21:02:38
|
|
|
| amddude kirjutas: |
Gamestopist tellida oleks loll tegu.
1. NTSC mäng, mis võib olla sinu konsooliga mitteühilduv.
2. Postitasu $59.99
3. Toll
4. Arvatavasti jube shipping aeg. Ligi kuule ajale.
Telli mänge www.game.co.uk
Saad kiiresti kätte, PAL mängud ja ei mingit tollimaksu. And it accepts SEB virtual. |
aap, ty . see kaasa antav kott võlus ära, polnud veel neid asju täpsemalt uurinud .
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HellKeeper
HV kasutaja
liitunud: 17.08.2003
|
03.11.2008 21:16:51
|
|
|
| nah kirjutas: |
iga kord vilkusid 4 tuld või oli muid kombinatsioone ka?
Näiteks kirjuta 1. vajutusel tuled, 2. vajutusel tuled, 3. vajutusel tuled jne. |
Käima pannes 3, peale üht vajutust 4 järgmisega 4 siis 2 ja siis jälle 4
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
03.11.2008 21:23:50
|
|
|
Väga rõve error on see:
| tsitaat: |
This error is caused by a bridged solder joint under CPU, GPU or one of the RAM bricks.It can also be power related(the CPU/GPU or RAM isnt getting enough power)Can also be a component that is missing or damaged so look for missing and bridged parts near the GPU
|
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
03.11.2008 21:32:32
|
|
|
| tychoon kirjutas: |
| amddude kirjutas: |
Gamestopist tellida oleks loll tegu.
1. NTSC mäng, mis võib olla sinu konsooliga mitteühilduv.
2. Postitasu $59.99
3. Toll
4. Arvatavasti jube shipping aeg. Ligi kuule ajale.
Telli mänge www.game.co.uk
Saad kiiresti kätte, PAL mängud ja ei mingit tollimaksu. And it accepts SEB virtual. |
aap, ty . see kaasa antav kott võlus ära, polnud veel neid asju täpsemalt uurinud . |
gamest peaksid ka midagi ekstra saama. iPodist kirjutatud post btw
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HellKeeper
HV kasutaja
liitunud: 17.08.2003
|
03.11.2008 21:32:48
|
|
|
Ühesõnaga jokk on üldse mõtet seda garantii asja ajama hakata, v otsivad nad pingsalt seda klepsu
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrisa
HV veteran
liitunud: 04.08.2005
|
03.11.2008 21:33:55
|
|
|
| jyrisa kirjutas: |
Prükkarisse ära küll viska, mina võin ise ta kinni püüda.  |
Ma olen alati avasüli nõus su katkist konsooli vastu võtma HellKeeper.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
03.11.2008 21:36:49
|
|
|
| HellKeeper kirjutas: |
Ühesõnaga jokk on üldse mõtet seda garantii asja ajama hakata, v otsivad nad pingsalt seda klepsu |
Proovida ju võid, kaotada pole midagi. Mina sain uue konsooli
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrisa
HV veteran
liitunud: 04.08.2005
|
03.11.2008 21:39:16
|
|
|
| HellKeeper kirjutas: |
Ühesõnaga jokk on üldse mõtet seda garantii asja ajama hakata, v otsivad nad pingsalt seda klepsu |
Proovi ikka, parem proovida kui kahetseda, aga kui ei saa siis mina pretendeerin alati sinu katkisele konsoolile!
viimati muutis jyrisa 03.11.2008 22:10:33, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002

|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kukkurkurat8
HV vaatleja
liitunud: 22.01.2008
|
03.11.2008 22:14:00
|
|
|
| Mida see võib tähendada kui mu controlleril vahepeal mängides rohelised tuled vilguvad?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FEAR007
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
03.11.2008 22:14:09
|
|
|
mul said patakad siis otsa ,ma ei tea äkki asi selles
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allu22
HV kasutaja
liitunud: 11.03.2005
|
03.11.2008 22:21:56
|
|
|
| kukkurkurat8 kirjutas: |
| Mida see võib tähendada kui mu controlleril vahepeal mängides rohelised tuled vilguvad? |
patakad/akud saavad tühjaks
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
superior
HV Guru
liitunud: 01.09.2004
|
03.11.2008 22:29:36
|
|
|
Kõik need soovitused läbi proovitud. Diagnoosikoodi järgi on GPU üle kuumenenud.
Kuidas selline asi võimalik on peale transporti?
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kukkurkurat8
HV vaatleja
liitunud: 22.01.2008
|
03.11.2008 22:32:32
|
|
|
| allu22 kirjutas: |
| kukkurkurat8 kirjutas: |
| Mida see võib tähendada kui mu controlleril vahepeal mängides rohelised tuled vilguvad? |
patakad/akud saavad tühjaks |
Ok ise arvasin ka juba natuke seda, sest controller lülitub nati aja pärast peale seda välja.Just panin enda arust uued patareid sisse.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
03.11.2008 22:35:58
|
|
|
HellKeeper, Alvaarol oli kleeps vist saadaval, osta ära talt...
superior, Mis vea kood on?
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
03.11.2008 23:15:25
|
|
|
| kukkurkurat8 kirjutas: |
| allu22 kirjutas: |
| kukkurkurat8 kirjutas: |
| Mida see võib tähendada kui mu controlleril vahepeal mängides rohelised tuled vilguvad? |
patakad/akud saavad tühjaks |
Ok ise arvasin ka juba natuke seda, sest controller lülitub nati aja pärast peale seda välja.Just panin enda arust uued patareid sisse.  |
Kui keegi Xbox live's tuleb online su friend listist, siis ka vilgub
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
03.11.2008 23:50:04
|
|
|
Täitsa putsis,keegi võttis mu accoundi üle vist.Login live sisse lähen online mängima ja siis disconnected live + mingi tekst,et sinu profiiliga on teises masinas sisse logitud.
Krt täna sai ikka korralikult neegreid perse saadetud ja rape tehtud,et siis nüüd tasu we.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woo456
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2006
|
03.11.2008 23:58:02
|
|
|
| Vaheta käbe LIVE konto parool ära siis. Muidu jääd äkki üldse ilma.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
04.11.2008 00:22:42
|
|
|
| Alvaaro kirjutas: |
Krt täna sai ikka korralikult neegreid <b>piix</b> saadetud ja rape tehtud,et siis nüüd tasu we.  |
jah?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
04.11.2008 00:30:39
|
|
|
| Andykas kirjutas: |
| Alvaaro kirjutas: |
Krt täna sai ikka korralikult neegreid <b>piix</b> saadetud ja rape tehtud,et siis nüüd tasu we.  |
jah?  |
Jah no midagi sellist. http://www.youtube.com/watch?v=K_asZGIBo7w
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HellKeeper
HV kasutaja
liitunud: 17.08.2003
|
04.11.2008 10:45:57
|
|
|
Alvaaro: palju klepsu eest tahaksid?
Keegi veel ilma klepsuta uue aparaadi saanud on?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
04.11.2008 11:03:59
|
|
|
| HellKeeper kirjutas: |
Alvaaro: palju klepsu eest tahaksid?
Keegi veel ilma klepsuta uue aparaadi saanud on? |
Kle ma ausalt ei oska isegi öelda.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
04.11.2008 11:10:12
|
|
|
| kukkurkurat8 kirjutas: |
| Mida see võib tähendada kui mu controlleril vahepeal mängides rohelised tuled vilguvad? |
RTFM
Aku / patareid hakkavad tühjaks saama - see vilkumine hoiatab - netis mängides jama kui keset actioni sina enam liigutada end ei saa - single player-is suht savi - konsool paneb mängu pausi peale kuniks sa oma puldile jälle voolu leiad.
| Alvaaro kirjutas: |
| Täitsa <b>piixus></b>,keegi võttis mu accoundi üle vist.Login live sisse lähen online mängima ja siis disconnected live + mingi tekst,et sinu profiiliga on teises masinas sisse logitud. |
'
Kahtlane - profiil saab ju olla ainult ühes masinas... Unless sa mingit trikki teinud - a'la mälukaardist / kõvakettast backup ja siis restorenud mitu korda erinevale kettale / kaardile ja siis sellise ketta/kaardi maha ärinud, kus su profiil peal on. Mina ostsin ka kunagi netist ühe second-hand mälukaardi kus oli profiil peal. (last login 6+ months ago)
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
04.11.2008 11:23:38
|
|
|
| kas keegi teab mida tähendab kui konsooli peal vilguvad esimene ja teine tuli kordamööda (need puldi tuled, kõigepealt läheb esimene põlema, siis kustub ja läheb teine, siis kustub ja jälle esimene jne...)? Ühendatud muidu on ainult 1 pult.
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HellKeeper
HV kasutaja
liitunud: 17.08.2003
|
04.11.2008 12:15:47
|
|
|
| Keegi muidu selle x-clamp fix´is kasutatavate materjalide koode teab, need nailonseibid ja kruvid ja kust neid leida võiks?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
entusiast
HV veteran

liitunud: 08.11.2003
|
04.11.2008 14:08:42
|
|
|
HellKeeper, olen ka huviline nendel parameetritele.
kas x-clamp muidu reaalselt ka töötab v on see lihtsalt mingi trikk?
kruve ja seibe saab muidu täitsa tavalisest töörissta ja ehituse poest ma arvan
_________________ JÖUDU! |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
04.11.2008 14:19:29
|
|
|
Tavalised M5 poldid lähevad ... seibid peaksid 1mm paksud olema ...
entusiast, Kui garantii olemas siis tuleb seda ikka kasutada, mitte ise midagi leiutama hakata ...
X-clamp tavaliselt kestab ~3kuud, uuem meetod ~6-12 kuudl.
Samas on võimalus kuumaõhu puhuriga ka parandada, ehk reflow-ida ... siis taskus kondekad foolumiga katta ja gpu, ram, cpu ala läbi käia, ja SB ka, kui SB probleeme esineb...
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
entusiast
HV veteran

liitunud: 08.11.2003
|
04.11.2008 14:21:09
|
|
|
mis möttes kestab 3kuud? mis siis annab konsool otsad v?
_________________ JÖUDU! |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
04.11.2008 14:23:15
|
|
|
No jah põhimõttelist rrod uuesti, siis juba näiteks heatgunn-i teema edasi ...
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
04.11.2008 17:03:40
|
|
|
Kui kindel see kuumaõhu puhuriga asi muidu on? Sulatad uuesti kinni ja asi korras?
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrisa
HV veteran
liitunud: 04.08.2005
|
04.11.2008 17:06:25
|
|
|
| Mitte kauaks, nagu ma aru olen saanud.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
04.11.2008 18:43:08
|
|
|
Dude ., Kindlam, kui lihtsalt x-clamp ... Muidugi kõige parem oleks Reball + reflow, aga selliseid seadmeid eestis pole , kui oleks, laseks panna pliiga tina sinna kiibi alla, siis oleks rrodi probleem lahendatud ka..
Njah need seadmed peaksid ~6000$ maksma ...
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ny21k
HV kasutaja
liitunud: 08.03.2007
|
04.11.2008 20:53:58
|
|
|
| nah kirjutas: |
Dude ., Kindlam, kui lihtsalt x-clamp ... Muidugi kõige parem oleks Reball + reflow, aga selliseid seadmeid eestis pole , kui oleks, laseks panna pliiga tina sinna kiibi alla, siis oleks rrodi probleem lahendatud ka..
Njah need seadmed peaksid ~6000$ maksma ...  |
Kui Box näitab RROD, siis midagi ei aita. Aga kõik need parandamise viisid ainult natukene pikendavad boxi eluiga. Parem on osta uus konsool, kui kulutada raha remondi peale.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
h62k
HV kasutaja
liitunud: 11.06.2004
|
04.11.2008 21:08:25
|
|
|
| No kõige lihtsam lahendus rrodi vastu on kolm rätikut ümber xboxi panna ja siis xbox 20 minutiks tööle jätta. Öeldakse küll et ajutine lahendus ,aga praegu mul on juba mitu nädalat töötanud täna sellele.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
04.11.2008 21:15:46
|
|
|
Lisaks ajutisele lahendusele öeldakse, et võib asja veel täiesti rikki keerata.
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
04.11.2008 21:15:52
|
|
|
| h62k kirjutas: |
| mul on juba mitu nädalat töötanud täna sellele. |
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
04.11.2008 21:19:52
|
|
|
| h62k kirjutas: |
| No kõige lihtsam lahendus rrodi vastu on kolm rätikut ümber xboxi panna ja siis xbox 20 minutiks tööle jätta. Öeldakse küll et ajutine lahendus ,aga praegu mul on juba mitu nädalat töötanud täna sellele. |
Väga lihtne põhjendus: tina sulab üles ja taastab kontaktid, mis katki on ...
Õigesti tehakse seda meetodit niiviisi, et võetakse ventilaatorite toitejuhe välja, mitte rätikuga või siis Heatgun-iga.
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|