|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
kbryant8
HV kasutaja

liitunud: 26.01.2008
|
31.10.2008 21:07:09
|
|
|
Viisin enda püssi eile enterisse garantiisse, riivis plaate kurat jooksis kokku ka kui toas vähekenegi soojemaks läks. Tegu siis refurbed versiooniga.
Huvitav kas nad teevad selle korda või asendavad mu boxi miski uuema variandiga(nt 60 gb pro vms, hetkel 20GB)..on kellelgi mõnda head kogemust juba olnud? eelmine kord oli siis see CD-romi jama ja sain 2 nädalaga uue xboxi.
_________________ XBox360 Gamertag:M2TU24
O: Xbox360 mänge! |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
31.10.2008 21:10:33
|
|
|
ma ei tea veel ühtegi juhtumit, kul kellegi oleks konsool ära parandatud ja siis sama tervena tagasi antud. alati ikka uus asemele.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juurastaja
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003
|
31.10.2008 22:17:11
|
|
|
NXE's saab mänge kõvakettale installida woohoo nüüd on xbox vaikne nagu magav tita
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
31.10.2008 22:38:35
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| kui oled näiteks samal või eelmisel päeval ostnud ja selgub, et praak, siis ma arvan, et antakse küll kohe poest uus. |
Tarbiakaitse seaduse järgi peaks olema nii et kui asi 2 nädala sees ostukuupäevast "otsad annab" pead kohe uue saama. Kui 15-ndal päeval läheb siis automaatselt enam uut ei saa - mul oli aastat 5 tagasi selline jama mobiiliga, et 17-ndal päeval suri ära ja läks garantiisse. umbes nädala pärast öeldi et sorry - sitt partii Ericssone, siin on teie uus telefon. See uus lõpetas töö 5 päeva pärast - läksin siis juba targemana uut nõudma, aga siis poes seletati et asendustelefonile enam see 2 nädalat ei kehti. Ma asja nii ei jätnud vaid võtsin poeketi kontoriga ühendust, lõin kõvasti lamenti (tegemist oli pea kõige kallima tolleaegse Ericssoni mudeliga) ja sain suht kohe uue telefoni - see kolmas töötas probleemideta aastaid.
Nii et julge hundi rind on rasvane...
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
31.10.2008 22:39:58
|
|
|
mis see on?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
31.10.2008 22:44:19
|
|
|
| ertr2, uus dashboard.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
31.10.2008 23:04:46
|
|
|
| juurastaja kirjutas: |
NXE's saab mänge kõvakettale installida woohoo nüüd on xbox vaikne nagu magav tita  |
huvitav, minu Elite optiline seade küll müra ei tee, isegi siis kui intensiivselt plaati loetakse teevad tagumised 2 ventikat alati suuremat müra ja DVD-ROM'i hääl nende taustalt ei kostu kui just kõrva konsooli lähedale ei pane.
viimati muutis SKG 31.10.2008 23:08:38, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
31.10.2008 23:06:12
|
|
|
| ot: |
Skeptik, hea gamerpic sul |
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
31.10.2008 23:12:16
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| juurastaja kirjutas: |
NXE's saab mänge kõvakettale installida woohoo nüüd on xbox vaikne nagu magav tita  |
huvitav, minu Elite optiline seade küll müra ei tee, isegi siis kui intensiivselt plaati loetakse teevad tagumised 2 ventikat alati suuremat müra ja DVD-ROM'i hääl nende taustalt ei kostu kui just kõrva konsooli lähedale ei pane. |
wtf, sul peab ikka tõsiselt eriline konsool olema kui DVD-ROM on vaiksem kui vendid
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
31.10.2008 23:19:05
|
|
|
| henri200 kirjutas: |
| Skeptik kirjutas: |
| juurastaja kirjutas: |
NXE's saab mänge kõvakettale installida woohoo nüüd on xbox vaikne nagu magav tita  |
huvitav, minu Elite optiline seade küll müra ei tee, isegi siis kui intensiivselt plaati loetakse teevad tagumised 2 ventikat alati suuremat müra ja DVD-ROM'i hääl nende taustalt ei kostu kui just kõrva konsooli lähedale ei pane. |
wtf, sul peab ikka tõsiselt eriline konsool olema kui DVD-ROM on vaiksem kui vendid  |
arvad no esimene Premium, mis mul oli, see teegi tõesti müra, aga too uuem Elite on ikka tunduvalt vaiksem ja ROM-i müra on kindlasti väiksem kui ventikatel. võibolla on vigased vendid hoopis
| amddude kirjutas: |
| ot: |
Skeptik, hea gamerpic sul |
|
Rudolf Tobias @ 50-kroonise pealt. sexy bastard
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
31.10.2008 23:34:55
|
|
|
| Ei tea kas uus dashboard toob endaga kaasa ka moditud xboxide LIVE bänni? Või ei oska Microsoft ikka veel nende vastu midagi ette võtta?
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
31.10.2008 23:40:38
|
|
|
| uus dash väljas?või pira sul?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
31.10.2008 23:42:26
|
|
|
Omaette äriline küsimus on, kas ta niiväga tahabki neid bannida...
Mida rohkem moditud konsoole, seda vähem müüakse originaalmänge, samas riistvara ostavad modijad ikka (toitekad, vindid, puldid, ect...)
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
31.10.2008 23:42:56
|
|
|
| ertr2, kle lõpeta oma loll jutt ära juba, kõige jaoks on google.
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
31.10.2008 23:48:51
|
|
|
| ertr2 kirjutas: |
| uus dash väljas?või pira sul? |
Minuga räägid v? Ei ole väljas, väljas on beta versioon ja ei, mul ei ole seda ka mitte. Lihtsalt selline küsimus tekkis. Tükk aega ei ole ju microsoft midagi ette võtnud. Ei tea kas loobusid?
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
31.10.2008 23:51:35
|
|
|
Suht kena uus dashboard, HDD-lt mängimine ka mõnus
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taaviup
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2008
|
01.11.2008 01:21:21
|
|
|
Kes mu posti kustutas, see ju pole mingi piramine kuna see pole ju copyright protectioni all.
Igatahes kes uut dashi tahab võib selle installida aga siis ei saa 19.nov xbl'i sisse.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
01.11.2008 01:35:41
|
|
|
kahtlen, et seda nüüd MS-i kodukalt omale tirida saab. enne 19-ndat on tegu ikka piramisega kui just NXE early access programmi kaudu omale seda ei saanud. vähem kui 3 nädalat veel jäänud - kannatage ära.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tychoon
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2007
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woo456
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2006
|
01.11.2008 01:53:21
|
|
|
Pealkiri on ju hoopis midagi muud kui artikkel ise. Pealkiri ütleb, et MS bännib kõik ilma õiguseta NXE kasutajad ära, kuid artikkel räägib, et kuni 19. novembrini ei saa lihtsalt LIVE'i. Suht vastuoluline ikka.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tychoon
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2007
|
01.11.2008 01:56:57
|
|
|
| woo456 kirjutas: |
Pealkiri on ju hoopis midagi muud kui artikkel ise. Pealkiri ütleb, et MS bännib kõik ilma õiguseta NXE kasutajad ära, kuid artikkel räägib, et kuni 19. novembrini ei saa lihtsalt LIVE'i. Suht vastuoluline ikka.  |
Mis ajast ban ei tohi enam lühiajaline olla??
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woo456
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2006
|
01.11.2008 02:00:58
|
|
|
Ok. Seda küll tegelikult, ei mõelnudki nii. Lihtsalt, kui MS ja bännimine on ühes lauses, lähevad mõtted kohe permanent bani peale.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrisa
HV veteran
liitunud: 04.08.2005
|
01.11.2008 04:01:16
|
|
|
WOW.
Achievemente kajastatakse nüüd ikka kõvasti mugavamalt ja see uus Xbox Guide on ikka üleprahi.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
01.11.2008 11:42:12
|
|
|
| Kuidas oma acoounti säilitada juhul kui praegu müün konsooli ära... kas saaks kuidagi selle USB mälukale panna ja kui uue soetan siis copyn sinna... või mis võimalused mul selleks on...?
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
01.11.2008 12:10:52
|
|
|
| kuidas oma accounti säilitada juhul kui hdd edalejätmise võimalust pole..
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
01.11.2008 12:15:35
|
|
|
Sinu account pole ju sinu masinas - sinu masinas on ainult kasutajanimi ja parool. Ostad kunagi uue konsooli - logid oma kasutajanime ja parooliga sisse nagu niuhti. Kui sa mõtled DLC contenti, siis seda laseb MS "migreerida" onlines uue x-kasti peale.
Save-gameädega on keerulisem, kuna X-kast "suvalist" USB mälupulka omaks ei võta, sest siis ei saaks MS ühtegi hirmkallist mälukaarti maha müüdud (täpselt sama bull-s-h-i-t nagu PS2 mälugega - Sellele 64Mb memory unit maksab rohkem kui tavaline 4GB USB-mälukas).
Save gamed saad nii alles hoida et kopid kõik X-i mälukaardile (kui endal pole, laena sõbra käest) - mul on olemas seade millega saab x-kasti mälukaarti arvuti kõvakettale back-uppida. Kindlasti pole ma ainus inimene Eestis kellel selline asjandus olemas on. Hiljem kui uus X-kast olemas, taastad savegamed kõvakettalt ja valmis
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
01.11.2008 12:17:45
|
|
|
| Või siis uus kõvaketas osta ja kui tulevikus jälle X360 osta, siis Arcade versioon.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tdoc
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2008
|
01.11.2008 14:29:53
|
|
|
| Ega kellelgi sellist mängu pole müüa nagu Crackdown? Endal jäi eelmisesse Box'i, kui garantiise viisin.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
01.11.2008 14:33:24
|
|
|
| ex6 kirjutas: |
Sinu account pole ju sinu masinas - sinu masinas on ainult kasutajanimi ja parool. Ostad kunagi uue konsooli - logid oma kasutajanime ja parooliga sisse nagu niuhti. Kui sa mõtled DLC contenti, siis seda laseb MS "migreerida" onlines uue x-kasti peale.
Save-gameädega on keerulisem, kuna X-kast "suvalist" USB mälupulka omaks ei võta, sest siis ei saaks MS ühtegi hirmkallist mälukaarti maha müüdud (täpselt sama bull-s-h-i-t nagu PS2 mälugega - Sellele 64Mb memory unit maksab rohkem kui tavaline 4GB USB-mälukas).
Save gamed saad nii alles hoida et kopid kõik X-i mälukaardile (kui endal pole, laena sõbra käest) - mul on olemas seade millega saab x-kasti mälukaarti arvuti kõvakettale back-uppida. Kindlasti pole ma ainus inimene Eestis kellel selline asjandus olemas on. Hiljem kui uus X-kast olemas, taastad savegamed kõvakettalt ja valmis |
Mul on selline kahltane tunne, et ei mäleta neid paroole enam eks uurin
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
01.11.2008 14:42:10
|
|
|
| Ex nagu ütles, et profiili ei saa lasta , et see kasutaja ja parool.... aga siiski saab? Panen mällari sisse ja kust seda copyda annab sealt?
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
01.11.2008 14:51:05
|
|
|
saab küll profiili kopeerida. lähed System blade peale, sealt Memory, otsid soovitud asja üles, valid Copy või Move ja näitad Memory Card-i ette.
seda ka, et sealt tuleb see kaart 2 nädalat kohale, aga see-eest 2-3x odavam kui Eestist
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
01.11.2008 14:54:54
|
|
|
kellelgi laenata poleks ? Mul läheb vb kiireks , kuna üheks teiseks asjaks on hetkel raha vaja... ja siis hiljem ostan uuesti konsooli... Niiöelda ehk mingi nelikpaki eest keegi hoiaks enda mälukal minu profiili teatud aeg
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M3rcury
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2007
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
01.11.2008 17:04:46
|
|
|
| Naruto: The Broken Bond demo on Lives.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
01.11.2008 20:04:28
|
|
|
Must have mäng kõigile Naruto sõpradele, kellele esimene osa meeldis siis see on veel parem
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
01.11.2008 20:11:21
|
|
|
| Mulle tundus väga jabur igatahes.. võitlused olid ka liiga lihtsad.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
01.11.2008 20:36:31
|
|
|
Must have mäng on Legend of Spyro
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
01.11.2008 21:36:05
|
|
|
naljatate või pelategi selliseid asju ?
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
01.11.2008 21:47:20
|
|
|
Pean teema üles võtma, sest ei saa mitte vaiki olla - "peli" ja "pelamine" etc, on sõnad mis mul isiklikult tekitavad tahtmise ütleja keel välja rebida. Palun ärge kasutage.
Aga uus Spyro pidi päris Decent olema jah, kahju, et need vahepealsed nii viletsaks kiskusid.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
01.11.2008 21:51:55
|
|
|
PeZ - eks sa siis tule rebi mul see keel suust välja kui nii vägivaldne "Geimer" oled
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
01.11.2008 21:54:12
|
|
|
"Geimer" kõlab väga g*y-lt, seega jääme ikka "pelamise" juurde ja "pelaja" või "pealajas" .
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
01.11.2008 22:03:38
|
|
|
Spyro on jumala noobel mäng ju ja väga hea kahekesi korraga mängida nt väikse vennaga või nii.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
01.11.2008 22:04:47
|
|
|
miks mitte mängija, mängur, mängima?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taaviup
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2008
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
01.11.2008 22:44:29
|
|
|
| PeZ kirjutas: |
| miks mitte mängija, mängur, mängima? |
Aga mina rebin nüüd sinu keele välja selle "mänguri" eest
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranger15
HV vaatleja
liitunud: 14.07.2005
|
01.11.2008 23:20:18
|
|
|
| Minu arcade tahaks kõvaketast saada.sellisel juhul jääks mälukaart üle mille ma soodsa hinnaga ära annaks(256 mb).See eripakkumine mis tuli, et 400 eest ketas soetada-ei ole aega ega viicimist ja tahtmist, et sõbrale see soome saata lasta jne jne.Paistab et siin on ka suht vähesed seda tellinud jne nii, et kellel xboxi hdd üle on võiks siis mulle kribada.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
02.11.2008 02:29:29
|
|
|
keegi peale minu veel L4D ootab? 4-player co-op ju...
http://www.gametrailers.com/player/42271.html
Saving games to the Xbox 360's hard drive makes them look better
| tsitaat: |
But there was one extra, unexpected benefit: "Fable 2" looks noticeably better. The graphics are sharper and brighter. So much so that it's like the game, or my graphics processor, has gotten an upgrade. Perhaps someone more familiar with programming can tell me why, but I assume it has to do with the fact that it's easier for the console to access and process all the requisite data, so it has to make fewer compromises to deliver me graphics in real time.
Nobody at Microsoft (or anywhere else) has talked about this benefit that I've seen I can't say whether it will happen with every title. But presuming so, it really makes transferring games to the hard drive a no-brainer, so long as you've got the space. Who doesn't want their videogames to look as sharp as possible?
(In terms of hard drive management, I imagine I'll be regularly transferring and deleting different games based on how much space I have and what games I'm playing the most at the moment.) |
viimati muutis SKG 02.11.2008 02:36:40, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|