Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 279, 280, 281 ... 560, 561, 562  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kbryant8
HV kasutaja
kbryant8

liitunud: 26.01.2008




sõnum 31.10.2008 21:07:09 vasta tsitaadiga

Viisin enda püssi eile enterisse garantiisse, riivis plaate kurat icon_neutral.gif jooksis kokku ka kui toas vähekenegi soojemaks läks. Tegu siis refurbed versiooniga.
Huvitav kas nad teevad selle korda või asendavad mu boxi miski uuema variandiga(nt 60 gb pro vms, hetkel 20GB)..on kellelgi mõnda head kogemust juba olnud? eelmine kord oli siis see CD-romi jama ja sain 2 nädalaga uue xboxi.

_________________
XBox360 Gamertag:M2TU24

O: Xbox360 mänge!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2008 21:10:33 vasta tsitaadiga

ma ei tea veel ühtegi juhtumit, kul kellegi oleks konsool ära parandatud ja siis sama tervena tagasi antud. alati ikka uus asemele. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juurastaja
HV kasutaja
juurastaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 31.10.2008 22:17:11 vasta tsitaadiga

NXE's saab mänge kõvakettale installida woohoo icon_smile.gif nüüd on xbox vaikne nagu magav tita icon_smile.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2008 22:38:35 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
kui oled näiteks samal või eelmisel päeval ostnud ja selgub, et praak, siis ma arvan, et antakse küll kohe poest uus.

Tarbiakaitse seaduse järgi peaks olema nii et kui asi 2 nädala sees ostukuupäevast "otsad annab" pead kohe uue saama. Kui 15-ndal päeval läheb siis automaatselt enam uut ei saa - mul oli aastat 5 tagasi selline jama mobiiliga, et 17-ndal päeval suri ära ja läks garantiisse. umbes nädala pärast öeldi et sorry - sitt partii Ericssone, siin on teie uus telefon. See uus lõpetas töö 5 päeva pärast - läksin siis juba targemana uut nõudma, aga siis poes seletati et asendustelefonile enam see 2 nädalat ei kehti. Ma asja nii ei jätnud vaid võtsin poeketi kontoriga ühendust, lõin kõvasti lamenti (tegemist oli pea kõige kallima tolleaegse Ericssoni mudeliga) ja sain suht kohe uue telefoni - see kolmas töötas probleemideta aastaid. icon_smile.gif

Nii et julge hundi rind on rasvane... icon_smile.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 31.10.2008 22:39:58 vasta tsitaadiga

tsitaat:

NXE's

mis see on?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2008 22:44:19 vasta tsitaadiga

ertr2, uus dashboard.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2008 23:04:46 vasta tsitaadiga

juurastaja kirjutas:
NXE's saab mänge kõvakettale installida woohoo icon_smile.gif nüüd on xbox vaikne nagu magav tita icon_smile.gif

huvitav, minu Elite optiline seade küll müra ei tee, isegi siis kui intensiivselt plaati loetakse teevad tagumised 2 ventikat alati suuremat müra ja DVD-ROM'i hääl nende taustalt ei kostu kui just kõrva konsooli lähedale ei pane.


viimati muutis SKG 31.10.2008 23:08:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2008 23:06:12 vasta tsitaadiga

ot:
Skeptik, hea gamerpic sul icon_lol.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2008 23:12:16 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
juurastaja kirjutas:
NXE's saab mänge kõvakettale installida woohoo icon_smile.gif nüüd on xbox vaikne nagu magav tita icon_smile.gif

huvitav, minu Elite optiline seade küll müra ei tee, isegi siis kui intensiivselt plaati loetakse teevad tagumised 2 ventikat alati suuremat müra ja DVD-ROM'i hääl nende taustalt ei kostu kui just kõrva konsooli lähedale ei pane.


wtf, sul peab ikka tõsiselt eriline konsool olema kui DVD-ROM on vaiksem kui vendid icon_eek.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2008 23:19:05 vasta tsitaadiga

henri200 kirjutas:
Skeptik kirjutas:
juurastaja kirjutas:
NXE's saab mänge kõvakettale installida woohoo icon_smile.gif nüüd on xbox vaikne nagu magav tita icon_smile.gif

huvitav, minu Elite optiline seade küll müra ei tee, isegi siis kui intensiivselt plaati loetakse teevad tagumised 2 ventikat alati suuremat müra ja DVD-ROM'i hääl nende taustalt ei kostu kui just kõrva konsooli lähedale ei pane.


wtf, sul peab ikka tõsiselt eriline konsool olema kui DVD-ROM on vaiksem kui vendid icon_eek.gif

arvad icon_smile.gif no esimene Premium, mis mul oli, see teegi tõesti müra, aga too uuem Elite on ikka tunduvalt vaiksem ja ROM-i müra on kindlasti väiksem kui ventikatel. võibolla on vigased vendid hoopis icon_lol.gif
amddude kirjutas:
ot:
Skeptik, hea gamerpic sul icon_lol.gif

Rudolf Tobias @ 50-kroonise pealt. sexy bastard icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2008 23:34:55 vasta tsitaadiga

Ei tea kas uus dashboard toob endaga kaasa ka moditud xboxide LIVE bänni? Või ei oska Microsoft ikka veel nende vastu midagi ette võtta?
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 31.10.2008 23:40:38 vasta tsitaadiga

uus dash väljas?või pira sul?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2008 23:42:26 vasta tsitaadiga

Omaette äriline küsimus on, kas ta niiväga tahabki neid bannida...
Mida rohkem moditud konsoole, seda vähem müüakse originaalmänge, samas riistvara ostavad modijad ikka (toitekad, vindid, puldid, ect...)
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2008 23:42:56 vasta tsitaadiga

ertr2, kle lõpeta oma loll jutt ära juba, kõige jaoks on google.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2008 23:48:51 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
uus dash väljas?või pira sul?


Minuga räägid v? Ei ole väljas, väljas on beta versioon ja ei, mul ei ole seda ka mitte. Lihtsalt selline küsimus tekkis. Tükk aega ei ole ju microsoft midagi ette võtnud. Ei tea kas loobusid?
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2008 23:51:35 vasta tsitaadiga

Suht kena uus dashboard, HDD-lt mängimine ka mõnus icon_eek.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taaviup
HV kasutaja
Taaviup

liitunud: 13.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2008 01:21:21 vasta tsitaadiga

Kes mu posti kustutas, see ju pole mingi piramine kuna see pole ju copyright protectioni all.
Igatahes kes uut dashi tahab võib selle installida aga siis ei saa 19.nov xbl'i sisse.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2008 01:35:41 vasta tsitaadiga

kahtlen, et seda nüüd MS-i kodukalt omale tirida saab. enne 19-ndat on tegu ikka piramisega kui just NXE early access programmi kaudu omale seda ei saanud. vähem kui 3 nädalat veel jäänud - kannatage ära. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tychoon
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2007




sõnum 01.11.2008 01:44:37 vasta tsitaadiga

http://www.giantbomb.com/news/microsoft-banning-unauthorized-nxe-users/457/
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2008 01:53:21 vasta tsitaadiga

Pealkiri on ju hoopis midagi muud kui artikkel ise. Pealkiri ütleb, et MS bännib kõik ilma õiguseta NXE kasutajad ära, kuid artikkel räägib, et kuni 19. novembrini ei saa lihtsalt LIVE'i. Suht vastuoluline ikka. icon_lol.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tychoon
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2007




sõnum 01.11.2008 01:56:57 vasta tsitaadiga

woo456 kirjutas:
Pealkiri on ju hoopis midagi muud kui artikkel ise. Pealkiri ütleb, et MS bännib kõik ilma õiguseta NXE kasutajad ära, kuid artikkel räägib, et kuni 19. novembrini ei saa lihtsalt LIVE'i. Suht vastuoluline ikka. icon_lol.gif

Mis ajast ban ei tohi enam lühiajaline olla?? icon_eek.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2008 02:00:58 vasta tsitaadiga

Ok. Seda küll tegelikult, ei mõelnudki nii. icon_redface.gif Lihtsalt, kui MS ja bännimine on ühes lauses, lähevad mõtted kohe permanent bani peale.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2008 03:05:47 vasta tsitaadiga

NXE http://www.gametrailers.com/player/42166.html
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2008 04:01:16 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
NXE http://www.gametrailers.com/player/42166.html

WOW. icon_eek.gif
Achievemente kajastatakse nüüd ikka kõvasti mugavamalt ja see uus Xbox Guide on ikka üleprahi. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2008 11:42:12 vasta tsitaadiga

Kuidas oma acoounti säilitada juhul kui praegu müün konsooli ära... kas saaks kuidagi selle USB mälukale panna ja kui uue soetan siis copyn sinna... või mis võimalused mul selleks on...?
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2008 12:10:52 vasta tsitaadiga

kuidas oma accounti säilitada juhul kui hdd edalejätmise võimalust pole..
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2008 12:15:35 vasta tsitaadiga

Sinu account pole ju sinu masinas - sinu masinas on ainult kasutajanimi ja parool. Ostad kunagi uue konsooli - logid oma kasutajanime ja parooliga sisse nagu niuhti. Kui sa mõtled DLC contenti, siis seda laseb MS "migreerida" onlines uue x-kasti peale.

Save-gameädega on keerulisem, kuna X-kast "suvalist" USB mälupulka omaks ei võta, sest siis ei saaks MS ühtegi hirmkallist mälukaarti maha müüdud (täpselt sama bull-s-h-i-t nagu PS2 mälugega - Sellele 64Mb memory unit maksab rohkem kui tavaline 4GB USB-mälukas).

Save gamed saad nii alles hoida et kopid kõik X-i mälukaardile (kui endal pole, laena sõbra käest) - mul on olemas seade millega saab x-kasti mälukaarti arvuti kõvakettale back-uppida. Kindlasti pole ma ainus inimene Eestis kellel selline asjandus olemas on. Hiljem kui uus X-kast olemas, taastad savegamed kõvakettalt ja valmis
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2008 12:17:45 vasta tsitaadiga

Või siis uus kõvaketas osta ja kui tulevikus jälle X360 osta, siis Arcade versioon.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tdoc
HV vaatleja
tdoc

liitunud: 20.03.2008




sõnum 01.11.2008 14:29:53 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi sellist mängu pole müüa nagu Crackdown? Endal jäi eelmisesse Box'i, kui garantiise viisin.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2008 14:33:24 vasta tsitaadiga

ex6 kirjutas:
Sinu account pole ju sinu masinas - sinu masinas on ainult kasutajanimi ja parool. Ostad kunagi uue konsooli - logid oma kasutajanime ja parooliga sisse nagu niuhti. Kui sa mõtled DLC contenti, siis seda laseb MS "migreerida" onlines uue x-kasti peale.

Save-gameädega on keerulisem, kuna X-kast "suvalist" USB mälupulka omaks ei võta, sest siis ei saaks MS ühtegi hirmkallist mälukaarti maha müüdud (täpselt sama bull-s-h-i-t nagu PS2 mälugega - Sellele 64Mb memory unit maksab rohkem kui tavaline 4GB USB-mälukas).

Save gamed saad nii alles hoida et kopid kõik X-i mälukaardile (kui endal pole, laena sõbra käest) - mul on olemas seade millega saab x-kasti mälukaarti arvuti kõvakettale back-uppida. Kindlasti pole ma ainus inimene Eestis kellel selline asjandus olemas on. Hiljem kui uus X-kast olemas, taastad savegamed kõvakettalt ja valmis


Mul on selline kahltane tunne, et ei mäleta neid paroole enam icon_biggrin.gif eks uurin
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2008 14:35:33 vasta tsitaadiga

xheix1712 kirjutas:
Suva see toorikute jutt icon_biggrin.gif kuidas oma accounti säilitada juhul kui hdd edalejätmise võimalust pole..

osta omale sealt mälukaart ja lase profiilid ning kõik save gamed sinna peale ja ongi korras icon_smile.gif
64MB - http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.3940 (~200.- EEK)
512MB - http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.12361 (~340.- EEK)

ise ostsin sealt omale selle 512MB kaardi
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2008 14:42:10 vasta tsitaadiga

Ex nagu ütles, et profiili ei saa lasta , et see kasutaja ja parool.... aga siiski saab? Panen mällari sisse ja kust seda copyda annab sealt?
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2008 14:51:05 vasta tsitaadiga

saab küll profiili kopeerida. lähed System blade peale, sealt Memory, otsid soovitud asja üles, valid Copy või Move ja näitad Memory Card-i ette. icon_smile.gif

seda ka, et sealt tuleb see kaart 2 nädalat kohale, aga see-eest 2-3x odavam kui Eestist
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2008 14:54:54 vasta tsitaadiga

kellelgi laenata poleks ? Mul läheb vb kiireks , kuna üheks teiseks asjaks on hetkel raha vaja... ja siis hiljem ostan uuesti konsooli... Niiöelda ehk mingi nelikpaki eest keegi hoiaks enda mälukal minu profiili teatud aeg icon_wink.gif
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2008 15:11:04 vasta tsitaadiga

Fable II loading time. DVD vs HDD: http://www.mtv.com/videos/news/295006/fable-ii-dvd-vs-hard-drive.jhtml

no profiili polekski ju vaja salvestada kui sa omal selle LIVE e-maili aadressi ja parooli kuskile kindlasse kohta üles märgid. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2008 16:18:28 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
Fable II loading time. DVD vs HDD: http://www.mtv.com/videos/news/295006/fable-ii-dvd-vs-hard-drive.jhtml

Päris hea thumbs_up.gif

_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2008 17:04:46 vasta tsitaadiga

Naruto: The Broken Bond demo on Lives.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2008 20:04:28 vasta tsitaadiga

Must have mäng kõigile Naruto sõpradele, kellele esimene osa meeldis siis see on veel parem thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2008 20:11:21 vasta tsitaadiga

Mulle tundus väga jabur igatahes.. võitlused olid ka liiga lihtsad.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2008 20:36:31 vasta tsitaadiga

Must have mäng on Legend of Spyro icon_razz.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2008 21:36:05 vasta tsitaadiga

naljatate või pelategi selliseid asju ? icon_lol.gif
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 01.11.2008 21:47:20 vasta tsitaadiga

Pean teema üles võtma, sest ei saa mitte vaiki olla - "peli" ja "pelamine" etc, on sõnad mis mul isiklikult tekitavad tahtmise ütleja keel välja rebida. Palun ärge kasutage.

Aga uus Spyro pidi päris Decent olema jah, kahju, et need vahepealsed nii viletsaks kiskusid.

_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2008 21:51:55 vasta tsitaadiga

PeZ - eks sa siis tule rebi mul see keel suust välja kui nii vägivaldne "Geimer" oled icon_razz.gif
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 01.11.2008 21:54:12 vasta tsitaadiga

"Geimer" kõlab väga g*y-lt, seega jääme ikka "pelamise" juurde ja "pelaja" või "pealajas" icon_lol.gif .
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2008 22:03:38 vasta tsitaadiga

Spyro on jumala noobel mäng ju ja väga hea kahekesi korraga mängida nt väikse vennaga või nii.
icon_razz.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 01.11.2008 22:04:47 vasta tsitaadiga

miks mitte mängija, mängur, mängima?
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taaviup
HV kasutaja
Taaviup

liitunud: 13.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2008 22:07:44 vasta tsitaadiga

http://pelaja.stips.info/
Säh teile kõigile !
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 01.11.2008 22:44:29 vasta tsitaadiga

PeZ kirjutas:
miks mitte mängija, mängur, mängima?

Aga mina rebin nüüd sinu keele välja selle "mänguri" eest eusa_wall.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranger15
HV vaatleja

liitunud: 14.07.2005




sõnum 01.11.2008 23:20:18 vasta tsitaadiga

Minu arcade tahaks kõvaketast saada.sellisel juhul jääks mälukaart üle mille ma soodsa hinnaga ära annaks(256 mb).See eripakkumine mis tuli, et 400 eest ketas soetada-ei ole aega ega viicimist ja tahtmist, et sõbrale see soome saata lasta jne jne.Paistab et siin on ka suht vähesed seda tellinud jne nii, et kellel xboxi hdd üle on võiks siis mulle kribada.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2008 02:29:29 vasta tsitaadiga

keegi peale minu veel L4D ootab? 4-player co-op ju... thumbs_up.gif
http://www.gametrailers.com/player/42271.html


Saving games to the Xbox 360's hard drive makes them look better
tsitaat:
But there was one extra, unexpected benefit: "Fable 2" looks noticeably better. The graphics are sharper and brighter. So much so that it's like the game, or my graphics processor, has gotten an upgrade. Perhaps someone more familiar with programming can tell me why, but I assume it has to do with the fact that it's easier for the console to access and process all the requisite data, so it has to make fewer compromises to deliver me graphics in real time.

Nobody at Microsoft (or anywhere else) has talked about this benefit that I've seen I can't say whether it will happen with every title. But presuming so, it really makes transferring games to the hard drive a no-brainer, so long as you've got the space. Who doesn't want their videogames to look as sharp as possible?

(In terms of hard drive management, I imagine I'll be regularly transferring and deleting different games based on how much space I have and what games I'm playing the most at the moment.)


viimati muutis SKG 02.11.2008 02:36:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 279, 280, 281 ... 560, 561, 562  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.