|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
aivo80
HV veteran

liitunud: 07.02.2008
|
30.10.2008 19:55:04
|
|
|
| emm sii kirjutas: |
| aivo80 kirjutas: |
| Bad Companyl trophy patch väljas! |
Uued mapid ka!! .(on ikka eks? , mul praegu tõmbab) |
On on
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peppitina
HV kasutaja

liitunud: 22.08.2007
|
30.10.2008 22:55:22
|
|
|
| Keegi BadCompany'st lahti ei soovi saada?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
30.10.2008 23:28:42
|
|
|
EU Store's nüüd Mirror's Edge ja Tom Clancy's EndWar demod saadaval
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
47th ronin
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
30.10.2008 23:47:54
|
|
|
aga mulle pandi lbp eile posti
_________________ rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
31.10.2008 00:05:04
|
|
|
47th ronin, kust tellisid
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
47th ronin
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
31.10.2008 00:28:38
|
|
|
dvdboxoffice, sünnipäevaalega.
_________________ rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emm sii
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2007
|
31.10.2008 00:32:38
|
|
|
| 47th ronin kirjutas: |
|
dvdboxoffice, sünnipäevaalega. |
Millal see ale oli? Täitsa maha magasin , palju odavamalt siis oli ka?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
31.10.2008 01:16:01
|
|
|
| 47th ronin kirjutas: |
| aga mulle pandi lbp eile posti :) |
vg+'s pandi 28 posti :)
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmor
HV vaatleja
liitunud: 14.03.2007
|
31.10.2008 09:50:48
|
|
|
| thaarv kirjutas: |
| Niisiis lähipäevil tellin CoD 5-e ära. NTSC , wikist midagi ei leidnud et oleks regioonimingi lukk peal vms nagu MGS4-ga olevat olnud. |
Omal on USA-st ostetud MGS4 ja pole seal mingit regioonilukku, kõik toimib ilusti. Pigem on just parem USA-st osta, sest US storest saab eestlane ka stuffi osta mängudele juurde.
Regiooni lukud on mängulaiendustel olnud mõnikord. Ostad Eestist mängu, aga eu poest ei saa laiendust osta ja us poest ostetud laiendus ei toimi, näiteks oli minul selline lugu COD4-ga. Oleksin ülelombi mängu tellinud, oleksin ka lisa mapid saanud, Eestist ostetud mängule ei saanud. Kas keegi teab tõesti mõnda ps3 mängu, millel on regioonilukk peal, mina pole küll kuulnud ega näinud, nii mõnedki mängud toodud või tellitud US-st.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivo80
HV veteran

liitunud: 07.02.2008
|
31.10.2008 10:08:31
|
|
|
| tarmor kirjutas: |
| thaarv kirjutas: |
| Niisiis lähipäevil tellin CoD 5-e ära. NTSC , wikist midagi ei leidnud et oleks regioonimingi lukk peal vms nagu MGS4-ga olevat olnud. |
Omal on USA-st ostetud MGS4 ja pole seal mingit regioonilukku, kõik toimib ilusti. Pigem on just parem USA-st osta, sest US storest saab eestlane ka stuffi osta mängudele juurde.
Regiooni lukud on mängulaiendustel olnud mõnikord. Ostad Eestist mängu, aga eu poest ei saa laiendust osta ja us poest ostetud laiendus ei toimi, näiteks oli minul selline lugu COD4-ga. Oleksin ülelombi mängu tellinud, oleksin ka lisa mapid saanud, Eestist ostetud mängule ei saanud. Kas keegi teab tõesti mõnda ps3 mängu, millel on regioonilukk peal, mina pole küll kuulnud ega näinud, nii mõnedki mängud toodud või tellitud US-st. |
Ta pidas silmas seda "lukku", mis ei lase sul USA regiooni mänguga mängida EU regiooni mänguga. Uhhh...segaselt vist sai...Ok, et sa saad mängida usa regiooni mängu koos ainult teiste usa regiooni mängu omanikega. Kui sul on usa versioon ja sõbral eu, siis te ei saa võibolla koos mängida...ta pidas seda silmas!!!
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmor
HV vaatleja
liitunud: 14.03.2007
|
31.10.2008 13:02:26
|
|
|
| aivo80 kirjutas: |
| tarmor kirjutas: |
| thaarv kirjutas: |
| Niisiis lähipäevil tellin CoD 5-e ära. NTSC , wikist midagi ei leidnud et oleks regioonimingi lukk peal vms nagu MGS4-ga olevat olnud. |
Omal on USA-st ostetud MGS4 ja pole seal mingit regioonilukku, kõik toimib ilusti. Pigem on just parem USA-st osta, sest US storest saab eestlane ka stuffi osta mängudele juurde.
Regiooni lukud on mängulaiendustel olnud mõnikord. Ostad Eestist mängu, aga eu poest ei saa laiendust osta ja us poest ostetud laiendus ei toimi, näiteks oli minul selline lugu COD4-ga. Oleksin ülelombi mängu tellinud, oleksin ka lisa mapid saanud, Eestist ostetud mängule ei saanud. Kas keegi teab tõesti mõnda ps3 mängu, millel on regioonilukk peal, mina pole küll kuulnud ega näinud, nii mõnedki mängud toodud või tellitud US-st. |
Ta pidas silmas seda "lukku", mis ei lase sul USA regiooni mänguga mängida EU regiooni mänguga. Uhhh...segaselt vist sai...Ok, et sa saad mängida usa regiooni mängu koos ainult teiste usa regiooni mängu omanikega. Kui sul on usa versioon ja sõbral eu, siis te ei saa võibolla koos mängida...ta pidas seda silmas!!! |
Selge siis, minu viga. Sedasi on küll, et kõigi mängudega ei saa onlines kõik regioonid omavahel mängida. Ei lugenud esialgset postitust piisavalt tähelepanelikult.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xeon
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007
|
01.11.2008 16:45:37
|
|
|
kuidas need trophyd gta4-jas tööle hakkavad..story on mul suht alguses ...teen neid trophy värke aga ei mõju...siuked trophyd on ka seal naq gta4 ja siis on küsimärgid..et minuteada peaksid need olema seal sinise märgiga et üldse trophy-si hakkaks lugema...mis teha?
_________________ PSN: Kilitapja |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
01.11.2008 17:15:08
|
|
|
| peale trophy patchi alustasid täielikult 0'st?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peppitina
HV kasutaja

liitunud: 22.08.2007
|
01.11.2008 17:42:13
|
|
|
| Uut mängu võiksid alustada, et trophy'd tööle hakkaksid. Mäng ise ütleb ju ka peale trophy patch'i laadimist, et vana loading'ga trophy'd tööle ei hakka!
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xeon
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007
|
01.11.2008 18:21:17
|
|
|
ei pannd seda tähele..
_________________ PSN: Kilitapja |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thaarv
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2007
|
01.11.2008 20:04:34
|
|
|
| Mirrors Edge tundub väga hea. Praegu mänge niipalju tekkinud mida tahaks.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xeon
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007
|
01.11.2008 20:37:55
|
|
|
| tsitaat: |
Mirrors Edge tundub väga hea. Praegu mänge niipalju tekkinud mida tahaks.
|
tõsi 8)
_________________ PSN: Kilitapja |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
01.11.2008 21:41:04
|
|
|
Mirrors Edge on jah kõva teema soovitan järgi uurida, kes ple veel proovinud.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivo80
HV veteran

liitunud: 07.02.2008
|
02.11.2008 12:18:14
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Mirrors Edge on jah kõva teema soovitan järgi uurida, kes ple veel proovinud. |
Proovisin, ei meeldind...ju ma olen kiiksuga :d
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArturTT
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
02.11.2008 14:25:31
|
|
|
| aivo80 kirjutas: |
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Mirrors Edge on jah kõva teema soovitan järgi uurida, kes ple veel proovinud. |
Proovisin, ei meeldind...ju ma olen kiiksuga :d |
Mis täpsemalt ei meeldinud? Endal tundus ka algul "juhitavus" natuke imelik (Nupud läksid räigelt sassi).Aga kui asi käppa sai,siis sai demo mitu korda järjest läbi mängitud.Minumeelest küll tegu väga kõva mänguga (vähemalt demo baasil).
Keegi xbmc-t on proovinud ps3-le peale ajada? Mõte oleks masinale peale lasta väga minimaalsete pakkidega kollase koera linux,Siis inuxi all installida xbmc,ja siis sebida sinna veel kuidagi digitv support.Asi peaks teoorias vist töötama?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
143 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivo80
HV veteran

liitunud: 07.02.2008
|
02.11.2008 14:44:01
|
|
|
| ArturTT kirjutas: |
| aivo80 kirjutas: |
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Mirrors Edge on jah kõva teema soovitan järgi uurida, kes ple veel proovinud. |
Proovisin, ei meeldind...ju ma olen kiiksuga :d |
Mis täpsemalt ei meeldinud? Endal tundus ka algul "juhitavus" natuke imelik (Nupud läksid räigelt sassi).Aga kui asi käppa sai,siis sai demo mitu korda järjest läbi mängitud.Minumeelest küll tegu väga kõva mänguga (vähemalt demo baasil).
Keegi xbmc-t on proovinud ps3-le peale ajada? Mõte oleks masinale peale lasta väga minimaalsete pakkidega kollase koera linux,Siis inuxi all installida xbmc,ja siis sebida sinna veel kuidagi digitv support.Asi peaks teoorias vist töötama? |
Lihtsalt mäng iseenesest ei pakkunud lõbu...
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peppitina
HV kasutaja

liitunud: 22.08.2007
|
02.11.2008 22:10:56
|
|
|
| ArturTT kirjutas: |
| Keegi xbmc-t on proovinud ps3-le peale ajada? Mõte oleks masinale peale lasta väga minimaalsete pakkidega kollase koera linux,Siis inuxi all installida xbmc,ja siis sebida sinna veel kuidagi digitv support.Asi peaks teoorias vist töötama? |
PS3 kuvari taga sul?
Ma arvan, et ma tean, mis juhtub, kui Linuxi jne sellele peale lased... Igasugusest tekstist hakkab olema raske aru saada, kui kuvarit või normaalset suurt telerit taga ei ole.
Käisin kord ühte Linuxit tuttava PS3 peal vaatamas ning sain aru, et ise ma seda kasutama ei hakkaks. Lisaks veel... aeglane oli.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArturTT
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
03.11.2008 01:57:54
|
|
|
| peppitina kirjutas: |
PS3 kuvari taga sul?
Ma arvan, et ma tean, mis juhtub, kui Linuxi jne sellele peale lased... Igasugusest tekstist hakkab olema raske aru saada, kui kuvarit või normaalset suurt telerit taga ei ole.
Käisin kord ühte Linuxit tuttava PS3 peal vaatamas ning sain aru, et ise ma seda kasutama ei hakkaks. Lisaks veel... aeglane oli. |
Ok,siis võib jah vist selle mõtte maha kanda.Kirjad oleks saanud vist muidu fonti suurendades nähtavamaks muuta,Aga nüüd väheke sinu vihje peale googeldades selguski see tõsiasi et linux jookseb ps3-l nagu mõnel 800mhz-sel pentium kolmel.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
143 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
03.11.2008 11:24:09
|
|
|
| kas PS3 DVD plaadilt mp3 mängib maha? kas on mingit videoformaati millega ta hakkama ei saa?
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
03.11.2008 11:42:17
|
|
|
mkv-d ei mängi näiteks (piraatluse pärast?) ja dvd pealt mängib mp3 kenasti
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
03.11.2008 11:52:14
|
|
|
| mis see mkv on? küsin kuna on plaanis mingi DVD mängija või asi (PS3) osta millega saaks ka muusikat kuulata ja filme vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
03.11.2008 12:01:36
|
|
|
| aise kirjutas: |
| mis see mkv on? küsin kuna on plaanis mingi DVD mängija või asi (PS3) osta millega saaks ka muusikat kuulata ja filme vaadata. |
audio-video konteiner nagu AVI, MOV või MP4, aga kasutatakse enamasti HD materjali levitamiseks nagu näiteks 720p resoga sarjad ja 720p/1080p resoga filmid (bluray või hddvd ripid)
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
03.11.2008 12:23:07
|
|
|
avi mängib siis?
edit: selge siis sobib järelikult
viimati muutis aise 03.11.2008 12:39:04, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
47th ronin
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
03.11.2008 12:25:23
|
|
|
| aise kirjutas: |
| avi mängib siis? |
avi mängib ning oskab näidata ka 'sissepoetatud' subtiitreid.
_________________ rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivo80
HV veteran

liitunud: 07.02.2008
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sahib
HV veteran

liitunud: 25.08.2003
|
03.11.2008 20:34:10
|
|
|
Motorstorm 2 saabus siis täna lauapeale.
Number of players:1-4 (online 2-12)
Supported HD video output 720p
_________________ Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ... |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kiire
HV kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirko27
HV veteran

liitunud: 29.06.2002
|
03.11.2008 23:04:25
|
|
|
| metacriticu skoor on 96 vist.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xeon
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
04.11.2008 01:33:23
|
|
|
| Eikki kirjutas: |
| wirx kirjutas: |
ise ostsin ipbox 900 4500 eest, ma veel nii kaugele pole arenenud, et oskaks läbi lan-i kanaleid lahti häkkida, aga varsti ehk oskan ka, kui mõne hea serveri leian. Aga seniks naudin läbi HDMI 1080i pilti mitmelt kanalilt ning salvestan 2 kanalit, ise 3ndat kanalit vaadates...korraga natuke tudeerin asja veel ja siis kirjutan ehk ülevaate ka |
Peab sulle wirx vist külla tulema.. sul ikka igasugu tehnilisi lahendusi mis võivad päris head olla.. |
Keegi võiks selle Sat-i teemalis OT siit ära tõsta siia https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=388075
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivo80
HV veteran

liitunud: 07.02.2008
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xeon
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007
|
04.11.2008 19:41:57
|
|
|
| tsitaat: |
| RA3 on tagasi icon_smile.gif |
võiks tulla koos trophy-dega
_________________ PSN: Kilitapja |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivo80
HV veteran

liitunud: 07.02.2008
|
04.11.2008 19:44:09
|
|
|
| xeon kirjutas: |
| tsitaat: |
| RA3 on tagasi icon_smile.gif |
võiks tulla koos trophy-dega  |
Ja hiire ning klaveri suppordiga!
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
04.11.2008 19:45:52
|
|
|
Väga hea uudis, huvitav millal ilmub - peab jälle aastaksese ootama
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tann84
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2008
|
04.11.2008 22:27:00
|
|
|
kas keegi oskab öelda miks ps3 nii käitub et kui ma hakkan kahe cd-list filmi vaatama, siis cd1-te ps3 ei mängi ja cd2-te mängib:( Milles asi???
_________________ PSN: karl877 |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
04.11.2008 23:30:53
|
|
|
| tann84 kirjutas: |
| kas keegi oskab öelda miks ps3 nii käitub et kui ma hakkan kahe cd-list filmi vaatama, siis cd1-te ps3 ei mängi ja cd2-te mängib:( Milles asi??? |
1 cd on halvaks läinud, ikka juhtub
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tann84
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2008
|
05.11.2008 00:06:54
|
|
|
mis mõttes halvaks läinud
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArturTT
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
05.11.2008 01:16:51
|
|
|
| hondaa kirjutas: |
| tann84 kirjutas: |
| kas keegi oskab öelda miks ps3 nii käitub et kui ma hakkan kahe cd-list filmi vaatama, siis cd1-te ps3 ei mängi ja cd2-te mängib:( Milles asi??? |
1 cd on halvaks läinud, ikka juhtub |
Võibolla filmid eri formaatides? üks plaat ühes formaadis mida ps toetab ja teine teises.
Irw,sain täna guitar herot experdi peal mängides lahti oma sixaxisest.Nimelt R2 ja L2 nuppude all on sihukesed väikesed vedrud.L2 nupu alune vedru läks siis kõva "siblimise" kõigus lihtsalt puruks nüüd kui L2 nuppu vajutada,siis nupp enam ülesse tagasi ei tule,ja kui pulti natuke rohkem loksutada,siis annab teate et nagu oleks L2 nuppu vajutatud (eriti lahe featuur kui tahta mõnda lugu guitar heros puhtalt mängida ).
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
143 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
05.11.2008 02:54:42
|
|
|
OT:
ArturTT, võta pult lahti ja tee korda - mul PS2 pult "lagunes" ka aegajalt
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivo80
HV veteran

liitunud: 07.02.2008
|
05.11.2008 08:00:34
|
|
|
Anyway ma veel ootan ostuga kuni miskid parandused väljas on.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|