Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 159, 160, 161 ... 434, 435, 436  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 30.10.2008 19:55:04 vasta tsitaadiga

emm sii kirjutas:
aivo80 kirjutas:
Bad Companyl trophy patch väljas!

Uued mapid ka!! icon_smile.gif.(on ikka eks? icon_biggrin.gif, mul praegu tõmbab)


On on icon_smile.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peppitina
HV kasutaja
peppitina

liitunud: 22.08.2007




sõnum 30.10.2008 22:55:22 vasta tsitaadiga

Keegi BadCompany'st lahti ei soovi saada?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2008 23:28:42 vasta tsitaadiga

EU Store's nüüd Mirror's Edge ja Tom Clancy's EndWar demod saadaval thumbs_up.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 30.10.2008 23:47:54 vasta tsitaadiga

aga mulle pandi lbp eile posti icon_smile.gif
_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2008 00:05:04 vasta tsitaadiga

47th ronin, kust tellisid icon_question.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 31.10.2008 00:28:38 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
47th ronin, kust tellisid icon_question.gif
dvdboxoffice, sünnipäevaalega.
_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emm sii
HV kasutaja
emm sii

liitunud: 16.11.2007




sõnum 31.10.2008 00:32:38 vasta tsitaadiga

47th ronin kirjutas:
beastbeats kirjutas:
47th ronin, kust tellisid icon_question.gif
dvdboxoffice, sünnipäevaalega.

Millal see ale oli? Täitsa maha magasin icon_biggrin.gif , palju odavamalt siis oli ka?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 31.10.2008 01:16:01 vasta tsitaadiga

47th ronin kirjutas:
aga mulle pandi lbp eile posti :)

vg+'s pandi 28 posti :)
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmor
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2007




sõnum 31.10.2008 09:50:48 vasta tsitaadiga

thaarv kirjutas:
Niisiis lähipäevil tellin CoD 5-e ära. NTSC , wikist midagi ei leidnud et oleks regioonimingi lukk peal vms nagu MGS4-ga olevat olnud.


Omal on USA-st ostetud MGS4 ja pole seal mingit regioonilukku, kõik toimib ilusti. Pigem on just parem USA-st osta, sest US storest saab eestlane ka stuffi osta mängudele juurde.
Regiooni lukud on mängulaiendustel olnud mõnikord. Ostad Eestist mängu, aga eu poest ei saa laiendust osta ja us poest ostetud laiendus ei toimi, näiteks oli minul selline lugu COD4-ga. Oleksin ülelombi mängu tellinud, oleksin ka lisa mapid saanud, Eestist ostetud mängule ei saanud. Kas keegi teab tõesti mõnda ps3 mängu, millel on regioonilukk peal, mina pole küll kuulnud ega näinud, nii mõnedki mängud toodud või tellitud US-st.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 31.10.2008 10:08:31 vasta tsitaadiga

tarmor kirjutas:
thaarv kirjutas:
Niisiis lähipäevil tellin CoD 5-e ära. NTSC , wikist midagi ei leidnud et oleks regioonimingi lukk peal vms nagu MGS4-ga olevat olnud.


Omal on USA-st ostetud MGS4 ja pole seal mingit regioonilukku, kõik toimib ilusti. Pigem on just parem USA-st osta, sest US storest saab eestlane ka stuffi osta mängudele juurde.
Regiooni lukud on mängulaiendustel olnud mõnikord. Ostad Eestist mängu, aga eu poest ei saa laiendust osta ja us poest ostetud laiendus ei toimi, näiteks oli minul selline lugu COD4-ga. Oleksin ülelombi mängu tellinud, oleksin ka lisa mapid saanud, Eestist ostetud mängule ei saanud. Kas keegi teab tõesti mõnda ps3 mängu, millel on regioonilukk peal, mina pole küll kuulnud ega näinud, nii mõnedki mängud toodud või tellitud US-st.


Ta pidas silmas seda "lukku", mis ei lase sul USA regiooni mänguga mängida EU regiooni mänguga. Uhhh...segaselt vist sai...Ok, et sa saad mängida usa regiooni mängu koos ainult teiste usa regiooni mängu omanikega. Kui sul on usa versioon ja sõbral eu, siis te ei saa võibolla koos mängida...ta pidas seda silmas!!!
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2008 11:36:14 vasta tsitaadiga

http://blog.us.playstation.com/2008/10/30/playstation-store-update-58/
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmor
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2007




sõnum 31.10.2008 13:02:26 vasta tsitaadiga

aivo80 kirjutas:
tarmor kirjutas:
thaarv kirjutas:
Niisiis lähipäevil tellin CoD 5-e ära. NTSC , wikist midagi ei leidnud et oleks regioonimingi lukk peal vms nagu MGS4-ga olevat olnud.


Omal on USA-st ostetud MGS4 ja pole seal mingit regioonilukku, kõik toimib ilusti. Pigem on just parem USA-st osta, sest US storest saab eestlane ka stuffi osta mängudele juurde.
Regiooni lukud on mängulaiendustel olnud mõnikord. Ostad Eestist mängu, aga eu poest ei saa laiendust osta ja us poest ostetud laiendus ei toimi, näiteks oli minul selline lugu COD4-ga. Oleksin ülelombi mängu tellinud, oleksin ka lisa mapid saanud, Eestist ostetud mängule ei saanud. Kas keegi teab tõesti mõnda ps3 mängu, millel on regioonilukk peal, mina pole küll kuulnud ega näinud, nii mõnedki mängud toodud või tellitud US-st.


Ta pidas silmas seda "lukku", mis ei lase sul USA regiooni mänguga mängida EU regiooni mänguga. Uhhh...segaselt vist sai...Ok, et sa saad mängida usa regiooni mängu koos ainult teiste usa regiooni mängu omanikega. Kui sul on usa versioon ja sõbral eu, siis te ei saa võibolla koos mängida...ta pidas seda silmas!!!


Selge siis, minu viga. Sedasi on küll, et kõigi mängudega ei saa onlines kõik regioonid omavahel mängida. Ei lugenud esialgset postitust piisavalt tähelepanelikult.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 01.11.2008 13:35:21 vasta tsitaadiga

http://ps3.qj.net/PS3-Blu-Ray-disc-load-time-tested-gets-impressive-results/pg/49/aid/125701

Not bad.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2008 16:45:37 vasta tsitaadiga

kuidas need trophyd gta4-jas tööle hakkavad..story on mul suht alguses ...teen neid trophy värke aga ei mõju...siuked trophyd on ka seal naq gta4 ja siis on küsimärgid..et minuteada peaksid need olema seal sinise märgiga et üldse trophy-si hakkaks lugema...mis teha?
_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 01.11.2008 17:15:08 vasta tsitaadiga

peale trophy patchi alustasid täielikult 0'st?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peppitina
HV kasutaja
peppitina

liitunud: 22.08.2007




sõnum 01.11.2008 17:42:13 vasta tsitaadiga

Uut mängu võiksid alustada, et trophy'd tööle hakkaksid. Mäng ise ütleb ju ka peale trophy patch'i laadimist, et vana loading'ga trophy'd tööle ei hakka!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2008 18:21:17 vasta tsitaadiga

ei pannd seda tähele..
_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2008 20:04:34 vasta tsitaadiga

Mirrors Edge tundub väga hea. Praegu mänge niipalju tekkinud mida tahaks.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2008 20:37:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mirrors Edge tundub väga hea. Praegu mänge niipalju tekkinud mida tahaks.

tõsi 8)

_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2008 21:41:04 vasta tsitaadiga

Mirrors Edge on jah kõva teema thumbs_up.gif soovitan järgi uurida, kes ple veel proovinud.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 02.11.2008 12:18:14 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Mirrors Edge on jah kõva teema thumbs_up.gif soovitan järgi uurida, kes ple veel proovinud.


Proovisin, ei meeldind...ju ma olen kiiksuga :d
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArturTT
HV veteran
ArturTT

liitunud: 04.10.2004




sõnum 02.11.2008 14:25:31 vasta tsitaadiga

aivo80 kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
Mirrors Edge on jah kõva teema thumbs_up.gif soovitan järgi uurida, kes ple veel proovinud.


Proovisin, ei meeldind...ju ma olen kiiksuga :d

Mis täpsemalt ei meeldinud? Endal tundus ka algul "juhitavus" natuke imelik (Nupud läksid räigelt sassi).Aga kui asi käppa sai,siis sai demo mitu korda järjest läbi mängitud.Minumeelest küll tegu väga kõva mänguga (vähemalt demo baasil).
Keegi xbmc-t on proovinud ps3-le peale ajada? Mõte oleks masinale peale lasta väga minimaalsete pakkidega kollase koera linux,Siis inuxi all installida xbmc,ja siis sebida sinna veel kuidagi digitv support.Asi peaks teoorias vist töötama?

_________________
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 02.11.2008 14:44:01 vasta tsitaadiga

ArturTT kirjutas:
aivo80 kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
Mirrors Edge on jah kõva teema thumbs_up.gif soovitan järgi uurida, kes ple veel proovinud.


Proovisin, ei meeldind...ju ma olen kiiksuga :d

Mis täpsemalt ei meeldinud? Endal tundus ka algul "juhitavus" natuke imelik (Nupud läksid räigelt sassi).Aga kui asi käppa sai,siis sai demo mitu korda järjest läbi mängitud.Minumeelest küll tegu väga kõva mänguga (vähemalt demo baasil).
Keegi xbmc-t on proovinud ps3-le peale ajada? Mõte oleks masinale peale lasta väga minimaalsete pakkidega kollase koera linux,Siis inuxi all installida xbmc,ja siis sebida sinna veel kuidagi digitv support.Asi peaks teoorias vist töötama?


Lihtsalt mäng iseenesest ei pakkunud lõbu...
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peppitina
HV kasutaja
peppitina

liitunud: 22.08.2007




sõnum 02.11.2008 22:10:56 vasta tsitaadiga

ArturTT kirjutas:
Keegi xbmc-t on proovinud ps3-le peale ajada? Mõte oleks masinale peale lasta väga minimaalsete pakkidega kollase koera linux,Siis inuxi all installida xbmc,ja siis sebida sinna veel kuidagi digitv support.Asi peaks teoorias vist töötama?

PS3 kuvari taga sul?
Ma arvan, et ma tean, mis juhtub, kui Linuxi jne sellele peale lased... Igasugusest tekstist hakkab olema raske aru saada, kui kuvarit või normaalset suurt telerit taga ei ole.
Käisin kord ühte Linuxit tuttava PS3 peal vaatamas ning sain aru, et ise ma seda kasutama ei hakkaks. Lisaks veel... aeglane oli.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2008 22:47:35 vasta tsitaadiga

Raske nädal rahakotile icon_cry.gif
http://www.ps3fanboy.com/2008/11/02/worldwide-ps3-releases-for-the-week-of-november-2nd/

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArturTT
HV veteran
ArturTT

liitunud: 04.10.2004




sõnum 03.11.2008 01:57:54 vasta tsitaadiga

peppitina kirjutas:

PS3 kuvari taga sul?
Ma arvan, et ma tean, mis juhtub, kui Linuxi jne sellele peale lased... Igasugusest tekstist hakkab olema raske aru saada, kui kuvarit või normaalset suurt telerit taga ei ole.
Käisin kord ühte Linuxit tuttava PS3 peal vaatamas ning sain aru, et ise ma seda kasutama ei hakkaks. Lisaks veel... aeglane oli.

Ok,siis võib jah vist selle mõtte maha kanda.Kirjad oleks saanud vist muidu fonti suurendades nähtavamaks muuta,Aga nüüd väheke sinu vihje peale googeldades selguski see tõsiasi et linux jookseb ps3-l nagu mõnel 800mhz-sel pentium kolmel.

_________________
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2008 11:24:09 vasta tsitaadiga

kas PS3 DVD plaadilt mp3 mängib maha? kas on mingit videoformaati millega ta hakkama ei saa?
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2008 11:42:17 vasta tsitaadiga

mkv-d ei mängi näiteks (piraatluse pärast?) ja dvd pealt mängib mp3 kenasti
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2008 11:52:14 vasta tsitaadiga

mis see mkv on? küsin kuna on plaanis mingi DVD mängija või asi (PS3) osta millega saaks ka muusikat kuulata ja filme vaadata.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2008 12:01:36 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
mis see mkv on? küsin kuna on plaanis mingi DVD mängija või asi (PS3) osta millega saaks ka muusikat kuulata ja filme vaadata.

audio-video konteiner nagu AVI, MOV või MP4, aga kasutatakse enamasti HD materjali levitamiseks nagu näiteks 720p resoga sarjad ja 720p/1080p resoga filmid (bluray või hddvd ripid)
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2008 12:23:07 vasta tsitaadiga

avi mängib siis?

edit: selge siis sobib järelikult thumbs_up.gif


viimati muutis aise 03.11.2008 12:39:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 03.11.2008 12:25:23 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
avi mängib siis?
avi mängib ning oskab näidata ka 'sissepoetatud' subtiitreid.
_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 03.11.2008 17:10:39 vasta tsitaadiga

Paluks tarkadeklubilt nõu.

Kas lingitud HDD sobib PS3. jaoks?

http://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?MC=KOMP&IC=1400&Page=2&ItemID=1400-1578

tänud
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 03.11.2008 17:41:20 vasta tsitaadiga

Teoorias peaks sobima.

Mul on see: http://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?MC=KOMP&IC=1400&PGC=NB&ItemID=1400-1569 ja töötab.

E: keegi Midnight Clubi ei osta? Oleks hea võrgus kihutada.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sahib
HV veteran


liitunud: 25.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2008 20:34:10 vasta tsitaadiga

Motorstorm 2 saabus siis täna lauapeale.
Number of players:1-4 (online 2-12)
Supported HD video output 720p icon_neutral.gif

_________________
Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiire
HV kasutaja
kiire

liitunud: 05.03.2007




sõnum 03.11.2008 22:49:24 vasta tsitaadiga

heh, paistab, et keegi peab oma sõnu sööma: http://www.ripten.com/2008/11/03/gamedaily-lbp-gets-a-sucky-90/

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2008 23:04:25 vasta tsitaadiga

metacriticu skoor on 96 vist.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2008 23:10:57 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/K%F5vakettad/78989/
kas see ühildub ps3-mega..sellesmõttes ,et mingeid jamasid ei tule sellega. vb loll küsimus aga ise kardan et äkki ps3-me tõmbab aeglasemax v midagi.

_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2008 01:33:23 vasta tsitaadiga

Eikki kirjutas:
wirx kirjutas:
ise ostsin ipbox 900 4500 eest, ma veel nii kaugele pole arenenud, et oskaks läbi lan-i kanaleid lahti häkkida, aga varsti ehk oskan ka, kui mõne hea serveri leian. Aga seniks naudin läbi HDMI 1080i pilti mitmelt kanalilt ning salvestan 2 kanalit, ise 3ndat kanalit vaadates...korraga icon_smile.gif natuke tudeerin asja veel ja siis kirjutan ehk ülevaate ka


Peab sulle wirx vist külla tulema.. sul ikka igasugu tehnilisi lahendusi mis võivad päris head olla..


Keegi võiks selle Sat-i teemalis OT siit ära tõsta siia https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=388075

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 04.11.2008 19:39:09 vasta tsitaadiga

http://www.ps3fanboy.com/2008/11/04/red-alert-3-back-on-ps3-with-1080p-and-other-really-cool-ps3/#comments

RA3 on tagasi icon_smile.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2008 19:41:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:
RA3 on tagasi icon_smile.gif

võiks tulla koos trophy-dega thumbs_up.gif

_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 04.11.2008 19:44:09 vasta tsitaadiga

xeon kirjutas:
tsitaat:
RA3 on tagasi icon_smile.gif

võiks tulla koos trophy-dega thumbs_up.gif


Ja hiire ning klaveri suppordiga!
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2008 19:45:52 vasta tsitaadiga

aivo80 kirjutas:
http://www.ps3fanboy.com/2008/11/04/red-alert-3-back-on-ps3-with-1080p-and-other-really-cool-ps3/#comments

RA3 on tagasi icon_smile.gif

Väga hea uudis, huvitav millal ilmub - peab jälle aastaksese ootama icon_rolleyes.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tann84
HV kasutaja
tann84

liitunud: 30.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2008 22:27:00 vasta tsitaadiga

kas keegi oskab öelda miks ps3 nii käitub et kui ma hakkan kahe cd-list filmi vaatama, siis cd1-te ps3 ei mängi ja cd2-te mängib:( Milles asi???
_________________
PSN: karl877
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 04.11.2008 23:21:47 vasta tsitaadiga

Vähemalt Trophy support on tulemas sellele räsitud Fallout 3'le..loodetavasti ka mingi patch. =/

http://www.ps3fanboy.com/2008/11/04/bethesdas-hines-says-fallout-3-will-have-trophies/
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2008 23:30:53 vasta tsitaadiga

tann84 kirjutas:
kas keegi oskab öelda miks ps3 nii käitub et kui ma hakkan kahe cd-list filmi vaatama, siis cd1-te ps3 ei mängi ja cd2-te mängib:( Milles asi???

1 cd on halvaks läinud, ikka juhtub
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tann84
HV kasutaja
tann84

liitunud: 30.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2008 00:06:54 vasta tsitaadiga

mis mõttes halvaks läinud icon_neutral.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArturTT
HV veteran
ArturTT

liitunud: 04.10.2004




sõnum 05.11.2008 01:16:51 vasta tsitaadiga

hondaa kirjutas:
tann84 kirjutas:
kas keegi oskab öelda miks ps3 nii käitub et kui ma hakkan kahe cd-list filmi vaatama, siis cd1-te ps3 ei mängi ja cd2-te mängib:( Milles asi???

1 cd on halvaks läinud, ikka juhtub

Võibolla filmid eri formaatides? üks plaat ühes formaadis mida ps toetab ja teine teises.
Irw,sain täna guitar herot experdi peal mängides lahti oma sixaxisest.Nimelt R2 ja L2 nuppude all on sihukesed väikesed vedrud.L2 nupu alune vedru läks siis kõva "siblimise" kõigus lihtsalt puruks icon_lol.gif nüüd kui L2 nuppu vajutada,siis nupp enam ülesse tagasi ei tule,ja kui pulti natuke rohkem loksutada,siis annab teate et nagu oleks L2 nuppu vajutatud (eriti lahe featuur kui tahta mõnda lugu guitar heros puhtalt mängida icon_biggrin.gif).

_________________
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2008 02:54:42 vasta tsitaadiga

OT:
ArturTT, võta pult lahti ja tee korda - mul PS2 pult "lagunes" ka aegajalt icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 05.11.2008 08:00:34 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Vähemalt Trophy support on tulemas sellele räsitud Fallout 3'le..loodetavasti ka mingi patch. =/

http://www.ps3fanboy.com/2008/11/04/bethesdas-hines-says-fallout-3-will-have-trophies/


Anyway ma veel ootan ostuga kuni miskid parandused väljas on.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 159, 160, 161 ... 434, 435, 436  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.