|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
30.09.2008 18:32:11
|
|
|
Kui keegi aitaks teha servut siis võiksin teha .... pole tuttav eriti COD4 serveri tegemisega.....
Profiilis olev server seisab tühjalt ennem jooksis seal CS aga ei viitsinud seda eriti üleval hoida kuna server oli steam siis suht kedagi seal kunagi ei mänginud ja kui tegin nonsteamiks siis oli cheatereid täsi see ja mõned isegi sellised keda polnud võimalik bannida sest nimi ja ip vahetusid iga sekund ja viskas kirja et download cheats @ www.........com
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
09.10.2008 14:29:30
|
|
|
Spoiler 
wtf lvl 56?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aivar88
HV veteran
liitunud: 28.11.2003
|
09.10.2008 14:49:04
|
|
|
| apelsin16 kirjutas: |
Spoiler 
wtf lvl 56?  |
hacker! ;p
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kecco-
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2008
|
09.10.2008 15:05:13
|
|
|
| DyFendeX kirjutas: |
| apelsin16 kirjutas: |
Spoiler 
wtf lvl 56?  |
hacker! ;p |
AWE4 mod
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
09.10.2008 16:03:00
|
|
|
Äkki hoopis X-Karbi versioon
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
09.10.2008 16:06:50
|
|
|
wanawoll, ei saa olla, kuna pildi peal on hiire kursor, Xbox-il pole nii . Ja X360 on ka 55lvl-it, nagu PC-s. Ainult on prestige mode (millega nullib kõik ära, umbes nagu kustutaksid save game-i ära, siis läheb su nime ette lahedam märk)
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
09.10.2008 16:13:41
|
|
|
henri200, Noh ongi ju
Järgmine level 56 mis = prestige kos selle laheda märgiga
Vaata pilti
Hiirekursori kohta ei oska midagi öelda,äkki siis PS3
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pents
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2005
|
09.10.2008 16:20:54
|
|
|
AWE4 it is
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
09.10.2008 16:22:54
|
|
|
Poisid rippisid konsoolilt ranki maha
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
09.10.2008 17:39:24
|
|
|
| wanawoll kirjutas: |
henri200, Noh ongi ju
Järgmine level 56 mis = prestige kos selle laheda märgiga
Vaata pilti
Hiirekursori kohta ei oska midagi öelda,äkki siis PS3 |
Ei, siis ei tule mitte lvl 56 vaid tagasi lvl1.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
09.10.2008 18:07:38
|
|
|
aga see võibolla ongi nö. lvl. 56,mis peale saavutamist lükatakse lvl. 1
Ah vahet pole,pohl see lvl. tähtis on see kuidas mängus hakkama saad ja kille rohkem kui death-e IMO
Aga võib mängd afun-i pärast ka,nagu mina
Ise proovin kõik saavutused relvadega ära teha
kaks korda olen lähgedal olnud aga näed profile = 0 ja otsast peale
Aga ratio on ca 1K plussis
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kecco-
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2008
|
09.10.2008 20:16:28
|
|
|
Miks te ikka veel arvate, mis see on kui vastust on juba mitu korda öeldud
See on AWE4 mod. Selle mod-iga on nii, et isegi, kui sa ei ole kunagi COD-i pelanud siis sinna serverisse minnes läheb su lvl 55 peale automaatselt ning saad kohe kõiki relvi kasutada. Peale seda hakkavad lvl-id veelgi tõsuta. Kokku on 10 prestige ranki.
Peale selle on veel igast häid omadusi, näiteks:
* Klasse saab muuta ka mängu sees. Ei ole vaja enam mängust välja minna. Mapivahetusega lähevad classid tööle või kui korra väljas käid.
* Saad deaktiveerida C4 või Claymore, ükspuha kelle poolt see pandud on.
* Kõik mapid on custom mapid.
* jne
Minge uudistage ise ning saate asja kohe selgemaks - TAIG |CoD4| AWE4-HC - 87.98.95.123:28960
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
11.10.2008 16:44:54
|
|
|
Mõtlesin kah siis uusi mode proovida.
Installisin mängu ära, a sisse ei saa, kisab mulle, et key-code in use.
On kellelgi veel esinenud sellist probleemi?
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
11.10.2008 16:53:38
|
|
|
| puik17, originaal mäng ikka?
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
11.10.2008 16:55:56
|
|
|
Originaal ikka.
E: sain korda juba. uuendasin punkbusteri ära.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
12.10.2008 01:49:36
|
|
|
| kui nett juhtub kaduma, saad timeouti.. ja serverisse kohe tagasi tahad minna siis loobib ka "kecode in use"..
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
12.10.2008 11:04:31
|
|
|
| update tehtud v?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Satakas
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2004
|
12.10.2008 11:07:50
|
|
|
| teoreetilselt peaks ka see olema võimalik, et keegi on keygeneratoriga genereerinud koodi, mis vastab originaalplaadile ning on selle abil oma mängu registreerinud.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miqu
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2008
|
12.10.2008 11:15:52
|
|
|
Satakas , see on vägagi võimalik
_________________ Mis siis saab kui mitte midagi ei saa? |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
12.10.2008 13:46:23
|
|
|
update ikka tehtud jah.
proovisin mingeid saundi draivereid, 10 min sain mängida
ja jälle sama jama.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kecco-
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2008
|
12.10.2008 14:10:14
|
|
|
| puik17 kirjutas: |
update ikka tehtud jah.
proovisin mingeid saundi draivereid, 10 min sain mängida
ja jälle sama jama. |
reinstall ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
12.10.2008 15:49:35
|
|
|
sai ka reinstall tehtud.
sai ka sellist asja proovitud, et panin selle compatibility vms xp sp2 peale, siiamaani on töötanud.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kremka
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2005
|
15.10.2008 05:31:59
|
|
|
Selline mure et eilasest lambist enam cod4 ei tööta ... olen mingi 1 min servus siis tuleb kiri et iw3mp.exe has stop working
Kasutan Vista UItimate x64 ... kuu aega töötas kõik ideaalselt :S vista peal naq enne seda mängisin XP peal...
mida teha kas kellelgi on mingit aimu või sama probleemi old ja oskax lahendust pakkuda ... mäng maha lastud ja uuesti peale lastud .... no help..
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomm2n
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2005
|
15.10.2008 10:36:57
|
|
|
| Kremka kirjutas: |
Selline mure et eilasest lambist enam cod4 ei tööta ... olen mingi 1 min servus siis tuleb kiri et iw3mp.exe has stop working
Kasutan Vista UItimate x64 ... kuu aega töötas kõik ideaalselt :S vista peal naq enne seda mängisin XP peal...
mida teha kas kellelgi on mingit aimu või sama probleemi old ja oskax lahendust pakkuda ... mäng maha lastud ja uuesti peale lastud .... no help.. |
Võibolla liiga palju clockitud masinat. Mul oli sama probleem hiljuti. Peale kõikvõimalike googlist leitud helikaardiga seotud lahenduste proovimist, mis ei aidanud, lasin prose def clocki peale ja pole enam probleeme olnud. Kusjuures clokitud masinaga teiste mängudega mingeid probleeme polnud, ainult COD 4 loopis välja. Kasutan ka Vista 64Bit.
|
|
| Kommentaarid: 159 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
15.10.2008 11:32:23
|
|
|
See va .exe error on enamasti seotud Oc kaladest jah..
Kas mälu liig paindes või prosel voldut vähe(3dMarki võib võib teha aga mängu ei pruugi tõmmata)
Lisaks alati võib uuendada kästsi bunkbusterit
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aivar88
HV veteran
liitunud: 28.11.2003
|
15.10.2008 11:37:10
|
|
|
mul oli ennem üldse bluscreeni viskas vahest kui pelasin codi, oli kah OC-st, kuna pole mingi oc ekspert jne , siis lasin lihtsalt 100 mhz alla ja oligi asi korras
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kremka
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2005
|
16.10.2008 05:27:20
|
|
|
Suured Tänud lasin prose 4000 pealt 3600 ja kõik funcab tänud !
vast oli asi selles kas liiga vähe volti või siis tõesti need ADATA 800sed ei taha 942 peal lippata
aga täna peaks olema se päew kus saan uued mälud nii et ..... loodan parimat
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murka390
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2005
|
16.10.2008 13:05:52
|
|
|
| ega cd-key'l pole vist vahet, kas mäng on vene või mõne muu riigi oma? Avalikes serverites annab ikka mängida? Mõtlen, kui osta see vene keelne variant.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kecco-
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2008
|
16.10.2008 13:13:10
|
|
|
| murka390 kirjutas: |
| ega cd-key'l pole vist vahet, kas mäng on vene või mõne muu riigi oma? Avalikes serverites annab ikka mängida? Mõtlen, kui osta see vene keelne variant. |
Ei ole jah, paljudel on venekeelne variant ja tõmmatud eng plaat
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
16.10.2008 13:53:18
|
|
|
| murka390 kirjutas: |
| ega cd-key'l pole vist vahet, kas mäng on vene või mõne muu riigi oma? Avalikes serverites annab ikka mängida? Mõtlen, kui osta see vene keelne variant. |
Jah pole vahet,kuna on kehtivad kõik
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
16.10.2008 15:16:10
|
|
|
euronicsis oli seina peal kirjutatud et vene mängud töötavad vaid venekeelse windoozaga , nii et plaadiga pole vist midagi peale hakata.
ise kasutan ka vene cd-key ja töötab kõik normaalselt
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sandvik
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2006
|
20.10.2008 14:38:25
|
|
|
Kui keele ja kellaaja suvandite alt venekeel panna siissaab installida ka venekeelseid progesid ja mänge.
Aga enne installi tuleb keel ära muuta restart teha siis installida ja siis tagasi muuta. Ise kasutan kogu aeg
sellist varianti ja toimib Ainult venekeelsete MP Patchide leidmisega on raskusi
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
29.10.2008 12:10:09
|
|
|
| Kui keegi online key-d tahab, PM!
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
29.10.2008 13:17:55
|
|
|
| henri200 kirjutas: |
| Kui keegi online key-d tahab, PM! |
karbiga v? või vene?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
29.10.2008 14:15:48
|
|
|
| apelsin16, vene, key ainult.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murka390
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003

|
06.11.2008 16:23:01
|
|
|
microsoft üritas kohe asjast puhta nahaga välja tulla, pakkudes $50k poisi leidjale
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
06.11.2008 16:28:43
|
|
|
Iseenesest väga kurb juhtum. Kedagi peale minu see ei huvita, aga kaastunne lapse vanematele ning tüübile endale - soovin talle rohkem õnne järgmises elus ja vanematele, perekonna lähedastele kõike paremat selles (ja ka järgmises) elus.
Kuid nüüd mõtlemisainet natuke.
1. Vanemad, KURAT suhelge oma lastega.
2. Xboxil call of duty 4 mängimine? IRW! Kui teie - kallid vanemad tahate, et teie pisike võsuke saaks COD4'st maksimumi võtta, siis ostke talle PC. PC'l mängivad ikkagi õiged progamerid ,) "konsool ja aim - irw".
Let the pc vs console-wars begin (again)
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004

|
06.11.2008 16:30:46
|
|
|
Timberg, PC wins in every aspect. IMO
Aga millesse see poiss siis ära suri, kas COD4 nälga v?
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuldplaat
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2007
|
06.11.2008 16:35:12
|
|
|
Päevane Cod-i doos jäi saamata
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
06.11.2008 18:00:42
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
Iseenesest väga kurb juhtum. Kedagi peale minu see ei huvita, aga kaastunne lapse vanematele ning tüübile endale - soovin talle rohkem õnne järgmises elus ja vanematele, perekonna lähedastele kõike paremat selles (ja ka järgmises) elus.
Kuid nüüd mõtlemisainet natuke.
1. Vanemad, KURAT suhelge oma lastega.
2. Xboxil call of duty 4 mängimine? IRW! Kui teie - kallid vanemad tahate, et teie pisike võsuke saaks COD4'st maksimumi võtta, siis ostke talle PC. PC'l mängivad ikkagi õiged progamerid ,) "konsool ja aim - irw".
Let the pc vs console-wars begin (again) |
Aga millegi pärast on konsooli versiooni rohkem ostetud...
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Steff.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2006
|
06.11.2008 18:49:29
|
|
|
Dude ., Arvan et sa tead väga hästi miks konsooli versiooni rohkem ostetud on.
Kuna keskmine konsooli kasjutaja on siiski arvutikauge inimene siis ei oska ta konsooli peal ka pirada ning seab sammud poodi.
Enamus arvuti mängudega aga nii et see sammude poodi viimine jääb ära.
Sellise mängu tootjaid nagu CoD4 ehk siis IW meeskonda, tuleb toetada ostes mängu poest.
_________________ Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski! |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tychoon
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2007
|
06.11.2008 19:23:32
|
|
|
| Steff. kirjutas: |
Dude ., Arvan et sa tead väga hästi miks konsooli versiooni rohkem ostetud on.
Kuna keskmine konsooli kasjutaja on siiski arvutikauge inimene siis ei oska ta konsooli peal ka pirada ning seab sammud poodi.
Enamus arvuti mängudega aga nii et see sammude poodi viimine jääb ära.
Sellise mängu tootjaid nagu CoD4 ehk siis IW meeskonda, tuleb toetada ostes mängu poest. |
tahaks väga teada, kust selline info võetud on...
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Steff.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2006
|
06.11.2008 20:21:32
|
|
|
tychoon, Ei mõtle eestlasi, kuid usas on näiteks nii. tean...
_________________ Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski! |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MacRein
HV veteran

liitunud: 06.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 234 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
07.11.2008 18:36:53
|
|
|
| Taig ei sobi?
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marex
HV kasutaja
liitunud: 23.06.2007
|
09.11.2008 12:44:51
|
|
|
| Kas keegi mõnda serverid oskab soovitada kus on vahelduvad game typed, mitte hc ja hea oleks kui killcamid oleks ka kinni keeratud.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|