Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty 4: Modern Warfare märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 84, 85, 86 ... 112, 113, 114  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 30.09.2008 18:32:11 vasta tsitaadiga

Kui keegi aitaks teha servut siis võiksin teha .... pole tuttav eriti COD4 serveri tegemisega.....
Profiilis olev server seisab tühjalt ennem jooksis seal CS aga ei viitsinud seda eriti üleval hoida kuna server oli steam siis suht kedagi seal kunagi ei mänginud ja kui tegin nonsteamiks siis oli cheatereid täsi see ja mõned isegi sellised keda polnud võimalik bannida sest nimi ja ip vahetusid iga sekund ja viskas kirja et download cheats @ www.........com

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2008 14:29:30 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

wtf lvl 56? icon_razz.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivar88
HV veteran

liitunud: 28.11.2003




sõnum 09.10.2008 14:49:04 vasta tsitaadiga

apelsin16 kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

wtf lvl 56? icon_razz.gif


hacker! ;p
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kecco-
HV kasutaja
-Kecco-

liitunud: 15.07.2008




sõnum 09.10.2008 15:05:13 vasta tsitaadiga

DyFendeX kirjutas:
apelsin16 kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

wtf lvl 56? icon_razz.gif


hacker! ;p


icon_biggrin.gif
AWE4 mod icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2008 16:03:00 vasta tsitaadiga

Äkki hoopis X-Karbi versioon icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2008 16:06:50 vasta tsitaadiga

wanawoll, ei saa olla, kuna pildi peal on hiire kursor, Xbox-il pole nii icon_razz.gif. Ja X360 on ka 55lvl-it, nagu PC-s. Ainult on prestige mode (millega nullib kõik ära, umbes nagu kustutaksid save game-i ära, siis läheb su nime ette lahedam märk)
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2008 16:13:41 vasta tsitaadiga

henri200, Noh ongi ju icon_rolleyes.gif
Järgmine level 56 mis = prestige kos selle laheda märgiga icon_lol.gif
Vaata pilti
Hiirekursori kohta ei oska midagi öelda,äkki siis PS3
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2008 16:20:54 vasta tsitaadiga

AWE4 it is icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2008 16:22:54 vasta tsitaadiga

Poisid rippisid konsoolilt ranki maha icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2008 17:39:24 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
henri200, Noh ongi ju icon_rolleyes.gif
Järgmine level 56 mis = prestige kos selle laheda märgiga icon_lol.gif
Vaata pilti
Hiirekursori kohta ei oska midagi öelda,äkki siis PS3


Ei, siis ei tule mitte lvl 56 vaid tagasi lvl1.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2008 18:07:38 vasta tsitaadiga

aga see võibolla ongi nö. lvl. 56,mis peale saavutamist lükatakse lvl. 1
Ah vahet pole,pohl see lvl. tähtis on see kuidas mängus hakkama saad ja kille rohkem kui death-e IMO
Aga võib mängd afun-i pärast ka,nagu mina
Ise proovin kõik saavutused relvadega ära teha thumbs_up.gif
kaks korda olen lähgedal olnud aga näed profile = 0 icon_lol.gif ja otsast peale
Aga ratio on ca 1K plussis
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kecco-
HV kasutaja
-Kecco-

liitunud: 15.07.2008




sõnum 09.10.2008 20:16:28 vasta tsitaadiga

Miks te ikka veel arvate, mis see on kui vastust on juba mitu korda öeldud icon_lol.gif

See on AWE4 mod. Selle mod-iga on nii, et isegi, kui sa ei ole kunagi COD-i pelanud siis sinna serverisse minnes läheb su lvl 55 peale automaatselt ning saad kohe kõiki relvi kasutada. Peale seda hakkavad lvl-id veelgi tõsuta. Kokku on 10 prestige ranki.

Peale selle on veel igast häid omadusi, näiteks:
* Klasse saab muuta ka mängu sees. Ei ole vaja enam mängust välja minna. Mapivahetusega lähevad classid tööle või kui korra väljas käid.
* Saad deaktiveerida C4 või Claymore, ükspuha kelle poolt see pandud on.
* Kõik mapid on custom mapid.
* jne

Minge uudistage ise ning saate asja kohe selgemaks - TAIG |CoD4| AWE4-HC - 87.98.95.123:28960

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2008 16:44:54 vasta tsitaadiga

Mõtlesin kah siis uusi mode proovida.
Installisin mängu ära, a sisse ei saa, kisab mulle, et key-code in use.
On kellelgi veel esinenud sellist probleemi?
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2008 16:53:38 vasta tsitaadiga

puik17, originaal mäng ikka?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2008 16:55:56 vasta tsitaadiga

Originaal ikka.

E: sain korda juba. uuendasin punkbusteri ära.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2008 01:49:36 vasta tsitaadiga

kui nett juhtub kaduma, saad timeouti.. ja serverisse kohe tagasi tahad minna siis loobib ka "kecode in use"..
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2008 10:43:36 vasta tsitaadiga

nojah ei tea. polnud mänginud hea mitu kuud.
nüüd on järgmine probleem, saan serverisse ära, valin tiimi
ja seejärel on crash. mingit APPCRASH'i nägin seal kirjas olevat,
üritan pärastpoole pildi ka teha.

E: sellise errori sain
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2008 11:04:31 vasta tsitaadiga

update tehtud v?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 12.10.2008 11:07:50 vasta tsitaadiga

teoreetilselt peaks ka see olema võimalik, et keegi on keygeneratoriga genereerinud koodi, mis vastab originaalplaadile ning on selle abil oma mängu registreerinud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2008 11:14:10 vasta tsitaadiga

http://www.infinityward.com/forum/viewtopic.php?f=7&t=6085&p=95142
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miqu
HV kasutaja
miqu

liitunud: 03.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2008 11:15:52 vasta tsitaadiga

Satakas , see on vägagi võimalik icon_wink.gif
_________________
Mis siis saab kui mitte midagi ei saa?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2008 13:46:23 vasta tsitaadiga

update ikka tehtud jah.
proovisin mingeid saundi draivereid, 10 min sain mängida
ja jälle sama jama.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kecco-
HV kasutaja
-Kecco-

liitunud: 15.07.2008




sõnum 12.10.2008 14:10:14 vasta tsitaadiga

puik17 kirjutas:
update ikka tehtud jah.
proovisin mingeid saundi draivereid, 10 min sain mängida
ja jälle sama jama.


reinstall ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2008 15:49:35 vasta tsitaadiga

sai ka reinstall tehtud.
sai ka sellist asja proovitud, et panin selle compatibility vms xp sp2 peale, siiamaani on töötanud.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2008 05:31:59 vasta tsitaadiga

Selline mure et eilasest lambist enam cod4 ei tööta ... olen mingi 1 min servus siis tuleb kiri et iw3mp.exe has stop working icon_sad.gif
Kasutan Vista UItimate x64 ... kuu aega töötas kõik ideaalselt :S vista peal naq enne seda mängisin XP peal...
mida teha kas kellelgi on mingit aimu või sama probleemi old ja oskax lahendust pakkuda ... mäng maha lastud ja uuesti peale lastud .... no help..
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomm2n
Kreisi kasutaja
tomm2n

liitunud: 08.11.2005



Online
sõnum 15.10.2008 10:36:57 vasta tsitaadiga

Kremka kirjutas:
Selline mure et eilasest lambist enam cod4 ei tööta ... olen mingi 1 min servus siis tuleb kiri et iw3mp.exe has stop working icon_sad.gif
Kasutan Vista UItimate x64 ... kuu aega töötas kõik ideaalselt :S vista peal naq enne seda mängisin XP peal...
mida teha kas kellelgi on mingit aimu või sama probleemi old ja oskax lahendust pakkuda ... mäng maha lastud ja uuesti peale lastud .... no help..


Võibolla liiga palju clockitud masinat. Mul oli sama probleem hiljuti. Peale kõikvõimalike googlist leitud helikaardiga seotud lahenduste proovimist, mis ei aidanud, lasin prose def clocki peale ja pole enam probleeme olnud. Kusjuures clokitud masinaga teiste mängudega mingeid probleeme polnud, ainult COD 4 loopis välja. Kasutan ka Vista 64Bit.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2008 11:32:23 vasta tsitaadiga

See va .exe error on enamasti seotud Oc kaladest jah..
Kas mälu liig paindes või prosel voldut vähe(3dMarki võib võib teha aga mängu ei pruugi tõmmata) thumbs_up.gif
Lisaks alati võib uuendada kästsi bunkbusterit icon_idea.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivar88
HV veteran

liitunud: 28.11.2003




sõnum 15.10.2008 11:37:10 vasta tsitaadiga

mul oli ennem üldse bluscreeni viskas vahest kui pelasin codi, oli kah OC-st, kuna pole mingi oc ekspert jne , siis lasin lihtsalt 100 mhz alla ja oligi asi korras icon_smile.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2008 05:27:20 vasta tsitaadiga

Suured Tänud icon_biggrin.gif lasin prose 4000 pealt 3600 ja kõik funcab thumbs_up.gif tänud !
vast oli asi selles kas liiga vähe volti või siis tõesti need ADATA 800sed ei taha 942 peal lippata icon_biggrin.gif
aga täna peaks olema se päew kus saan uued mälud nii et ..... loodan parimat icon_razz.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murka390
Kreisi kasutaja
murka390

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2008 13:05:52 vasta tsitaadiga

ega cd-key'l pole vist vahet, kas mäng on vene või mõne muu riigi oma? Avalikes serverites annab ikka mängida? Mõtlen, kui osta see vene keelne variant.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kecco-
HV kasutaja
-Kecco-

liitunud: 15.07.2008




sõnum 16.10.2008 13:13:10 vasta tsitaadiga

murka390 kirjutas:
ega cd-key'l pole vist vahet, kas mäng on vene või mõne muu riigi oma? Avalikes serverites annab ikka mängida? Mõtlen, kui osta see vene keelne variant.


Ei ole jah, paljudel on venekeelne variant ja tõmmatud eng plaat icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2008 13:53:18 vasta tsitaadiga

murka390 kirjutas:
ega cd-key'l pole vist vahet, kas mäng on vene või mõne muu riigi oma? Avalikes serverites annab ikka mängida? Mõtlen, kui osta see vene keelne variant.

Jah pole vahet,kuna on kehtivad kõik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2008 15:16:10 vasta tsitaadiga

euronicsis oli seina peal kirjutatud et vene mängud töötavad vaid venekeelse windoozaga , nii et plaadiga pole vist midagi peale hakata.
ise kasutan ka vene cd-key ja töötab kõik normaalselt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sandvik
HV kasutaja
sandvik

liitunud: 23.02.2006




sõnum 20.10.2008 14:38:25 vasta tsitaadiga

Kui keele ja kellaaja suvandite alt venekeel panna siissaab installida ka venekeelseid progesid ja mänge.
Aga enne installi tuleb keel ära muuta restart teha siis installida ja siis tagasi muuta. Ise kasutan kogu aeg
sellist varianti ja toimib Ainult venekeelsete MP Patchide leidmisega on raskusi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2008 12:10:09 vasta tsitaadiga

Kui keegi online key-d tahab, PM!
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2008 13:17:55 vasta tsitaadiga

henri200 kirjutas:
Kui keegi online key-d tahab, PM!

karbiga v? või vene?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2008 14:15:48 vasta tsitaadiga

apelsin16, vene, key ainult.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murka390
Kreisi kasutaja
murka390

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2008 20:24:28 vasta tsitaadiga

kõikidele fännidele: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=387183&highlight= icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2008 16:17:06 vasta tsitaadiga

http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=303277
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2008 16:23:01 vasta tsitaadiga

microsoft üritas kohe asjast puhta nahaga välja tulla, pakkudes $50k poisi leidjale icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2008 16:28:43 vasta tsitaadiga

Iseenesest väga kurb juhtum. Kedagi peale minu see ei huvita, aga kaastunne lapse vanematele ning tüübile endale - soovin talle rohkem õnne järgmises elus ja vanematele, perekonna lähedastele kõike paremat selles (ja ka järgmises) elus.

Kuid nüüd mõtlemisainet natuke.
1. Vanemad, KURAT suhelge oma lastega.
2. Xboxil call of duty 4 mängimine? IRW! Kui teie - kallid vanemad tahate, et teie pisike võsuke saaks COD4'st maksimumi võtta, siis ostke talle PC. PC'l mängivad ikkagi õiged progamerid ,) "konsool ja aim - irw".

Let the pc vs console-wars begin (again)
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2008 16:30:46 vasta tsitaadiga

Timberg, PC wins in every aspect. IMO icon_biggrin.gif

Aga millesse see poiss siis ära suri, kas COD4 nälga v?
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuldplaat
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2008 16:35:12 vasta tsitaadiga

Päevane Cod-i doos jäi saamata icon_lol.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2008 18:00:42 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Iseenesest väga kurb juhtum. Kedagi peale minu see ei huvita, aga kaastunne lapse vanematele ning tüübile endale - soovin talle rohkem õnne järgmises elus ja vanematele, perekonna lähedastele kõike paremat selles (ja ka järgmises) elus.

Kuid nüüd mõtlemisainet natuke.
1. Vanemad, KURAT suhelge oma lastega.
2. Xboxil call of duty 4 mängimine? IRW! Kui teie - kallid vanemad tahate, et teie pisike võsuke saaks COD4'st maksimumi võtta, siis ostke talle PC. PC'l mängivad ikkagi õiged progamerid ,) "konsool ja aim - irw".

Let the pc vs console-wars begin (again)

Aga millegi pärast on konsooli versiooni rohkem ostetud... icon_eek.gif

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2008 18:49:29 vasta tsitaadiga

Dude ., Arvan et sa tead väga hästi miks konsooli versiooni rohkem ostetud on. icon_lol.gif
Kuna keskmine konsooli kasjutaja on siiski arvutikauge inimene siis ei oska ta konsooli peal ka pirada ning seab sammud poodi.
Enamus arvuti mängudega aga nii et see sammude poodi viimine jääb ära. thumbs_down.gif
Sellise mängu tootjaid nagu CoD4 ehk siis IW meeskonda, tuleb toetada ostes mängu poest.

_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tychoon
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2007




sõnum 06.11.2008 19:23:32 vasta tsitaadiga

Steff. kirjutas:
Dude ., Arvan et sa tead väga hästi miks konsooli versiooni rohkem ostetud on. icon_lol.gif
Kuna keskmine konsooli kasjutaja on siiski arvutikauge inimene siis ei oska ta konsooli peal ka pirada ning seab sammud poodi.
Enamus arvuti mängudega aga nii et see sammude poodi viimine jääb ära. thumbs_down.gif
Sellise mängu tootjaid nagu CoD4 ehk siis IW meeskonda, tuleb toetada ostes mängu poest.

tahaks väga teada, kust selline info võetud on...
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2008 20:21:32 vasta tsitaadiga

tychoon, Ei mõtle eestlasi, kuid usas on näiteks nii. tean... icon_rolleyes.gif
_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MacRein
HV veteran
MacRein

liitunud: 06.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2008 03:30:29 vasta tsitaadiga

Kas teab soovitada Eesti COD4 serverid?
_________________
Om Kriya Babaji Nama Aum
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2008 18:36:53 vasta tsitaadiga

Taig ei sobi?
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marex
HV kasutaja

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2008 12:44:51 vasta tsitaadiga

Kas keegi mõnda serverid oskab soovitada kus on vahelduvad game typed, mitte hc ja hea oleks kui killcamid oleks ka kinni keeratud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty 4: Modern Warfare mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 84, 85, 86 ... 112, 113, 114  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.