|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
hens
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2007
|
28.10.2008 17:57:55
|
|
|
| farcry2 multyplayeri fännid siis võiks koguneda hamachi toas. network farcry2mpee password 123456
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redemption
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2007
|
28.10.2008 18:15:45
|
|
|
krt minge tehke omale mingi eraldi teema "Crysys graafika on ikka ilgelt über" ja pasandage seda graafikavõrdlust seal. See on Far Cry teema mitte Crysise.
Kui seda Crysist nii väga armastad, lase end plaadiga paari panna:D
_________________ PS! |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahvilõust
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
28.10.2008 18:26:13
|
|
|
| G80 kirjutas: |
| Mafia kirjutas: |
FarCry2 loodus tundub loomulikum  |
Ei ütleks väga, eriti on just cryengine palju detailsem ja textuurid on paremad.
|
Pole neil häda midagi, isegi esimest tasuks uuesti pelada.
_________________ Gdesainer |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
28.10.2008 18:35:53
|
|
|
| ot: |
Mulle lihtsalt meeldib ilus pilt
Mai saa aru mis selles halba on.
Muidugi läks see võrdlemine käest ära lõpuks
Mõlemad on ilusad, lihtsalt alati võiks parem olla. 8) |
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
28.10.2008 19:06:53
|
|
|
| Mul on mingi jama Far Cry 2'ga... Algul kui hakkad ise sellega väikse kollase autoga sõitma ja sõidad kuhugi et tappa mingeid neegreid siis saan ma mingi musta kasti ette kui nende neegrite poole vaatan. Ära ka seda kuidagi ei saa ja seda ignoreerida ka suht võimatuk una peaaegu terve pildi laiune. Keegi teab kuidast sellest lahti saab?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
28.10.2008 19:30:02
|
|
|
| veso kirjutas: |
| Mul on mingi jama Far Cry 2'ga... Algul kui hakkad ise sellega väikse kollase autoga sõitma ja sõidad kuhugi et tappa mingeid neegreid siis saan ma mingi musta kasti ette kui nende neegrite poole vaatan. Ära ka seda kuidagi ei saa ja seda ignoreerida ka suht võimatuk una peaaegu terve pildi laiune. Keegi teab kuidast sellest lahti saab? |
Uuenda graafikadriverid ära.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aah
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Parve
HV vaatleja

liitunud: 13.04.2004
|
28.10.2008 21:28:51
|
|
|
| Keegi võiks servu teha läbi hamachi prooviks
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XATM092
HV veteran

liitunud: 03.07.2007
|
28.10.2008 21:43:55
|
|
|
| Parve kirjutas: |
| Keegi võiks servu teha läbi hamachi prooviks |
| hens kirjutas: |
| farcry2 multyplayeri fännid siis võiks koguneda hamachi toas. network farcry2mpee password 123456 |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
E90
HV kasutaja
liitunud: 30.10.2007
|
28.10.2008 22:21:45
|
|
|
| XATM092 kirjutas: |
| Parve kirjutas: |
| Keegi võiks servu teha läbi hamachi prooviks |
| hens kirjutas: |
| farcry2 multyplayeri fännid siis võiks koguneda hamachi toas. network farcry2mpee password 123456 |
|
Tegin TDM-i.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XATM092
HV veteran

liitunud: 03.07.2007
|
28.10.2008 22:56:42
|
|
|
| E90 kirjutas: |
| XATM092 kirjutas: |
| Parve kirjutas: |
| Keegi võiks servu teha läbi hamachi prooviks |
| hens kirjutas: |
| farcry2 multyplayeri fännid siis võiks koguneda hamachi toas. network farcry2mpee password 123456 |
|
Tegin TDM-i. |
Mul ei leia servut.. Selle hamachiga on mul kogu aeg sellised jamad old rsk.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
28.10.2008 22:59:52
|
|
|
XATM092, Hamachi töötab üldse?Kunagi sai igast mänge pelatud tema kaudu aga enam pole tööle saand, paljudel see jama.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goldec
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2006
|
28.10.2008 23:00:01
|
|
|
Ma ka millegi pärast connectida ei saa..
E90, kes sa oled hamis?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TruePlaya
HV veteran

liitunud: 24.12.2005
|
28.10.2008 23:01:14
|
|
|
Miks on nii kui sul on kaks missiooni käsil ja kui ühe ära teed kaob teine üldse ära?? Kumba siis enne teha kas siniseid või punaseid suundi?
_________________ Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redemption
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2007
|
28.10.2008 23:05:30
|
|
|
Üks peaks olema selle sinu nn buddy alternatiiv lahendus samale missioonile
_________________ PS! |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XATM092
HV veteran

liitunud: 03.07.2007
|
28.10.2008 23:13:55
|
|
|
| G80 kirjutas: |
| XATM092, Hamachi töötab üldse?Kunagi sai igast mänge pelatud tema kaudu aga enam pole tööle saand, paljudel see jama. |
Töötas jah. Ega ma mingi võhik ei ole.
Ma teisigi mänge selle abil mänginud ja alati on mingid jamad old, et üks näeb serverit ja teine mitte või ei näe kumbki või on asi korras..
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
28.10.2008 23:19:50
|
|
|
| TruePlaya kirjutas: |
| Miks on nii kui sul on kaks missiooni käsil ja kui ühe ära teed kaob teine üldse ära?? Kumba siis enne teha kas siniseid või punaseid suundi? |
Sinine ennem.
Mina olen sellest mängust vaimustuses.Just looduse osas, meenutab vahest kangesti paldiski poolsaare oma
Snaiper on selles mängus sinu sõber.Hiilid kõrges rohus mäe künkale.Notid noolepüssiga vastase valvurid maha ja lähed paigaldad laengud.
tagasi mäeotsa vaadet nautima , kabuum :p
Võiks öelda ,et maailma parim Snaipri mäng.
GOTY-t väärt just ei ole aga seni kõige asjalikum FPS sel aastal.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aah
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2007
|
28.10.2008 23:29:05
|
|
|
| TruePlaya kirjutas: |
| Miks on nii kui sul on kaks missiooni käsil ja kui ühe ära teed kaob teine üldse ära?? Kumba siis enne teha kas siniseid või punaseid suundi? |
| tsitaat: |
| Üks peaks olema selle sinu nn buddy alternatiiv lahendus samale missioonile |
Ühesõnaga sõber annab abi et põhiteema oleks lihtsam. Kui tahad võid kohe punase kallale minna. Asja võlu peitub selles et peksad pahasi kuidas tahad.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XATM092
HV veteran

liitunud: 03.07.2007
|
28.10.2008 23:40:18
|
|
|
| -Kaivo- kirjutas: |
| Võiks öelda ,et maailma parim Snaipri mäng. |
Peaks ka mainima, et ma ple veel üheski mängus nii hästi snaipriga mängida saand.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
28.10.2008 23:43:51
|
|
|
Kuidagi ebameeldiv on see, et lõhkeaine asendab püstoli secondary slotis. Tahaks kanda kaasas snaiprit ja lõhkeainet, aga paraku siis ei saa püstolit kaasas kanda ning püstol on snaipriga suht vajalik.
Kuigi ma võtan alternatiiviks leegiheitja kaasa, see suht aitab, aga paraku püstolit ei asenda.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
28.10.2008 23:52:05
|
|
|
Ei ole tunne küll püstolist puudust.
Snaipa ajab ilusti asja ära.
SVD-Nolekas või mis iganes - IED :Y
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Worm390
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2005
|
28.10.2008 23:52:36
|
|
|
| xtriz kirjutas: |
Kuidagi ebameeldiv on see, et lõhkeaine asendab püstoli secondary slotis. Tahaks kanda kaasas snaiprit ja lõhkeainet, aga paraku siis ei saa püstolit kaasas kanda ning püstol on snaipriga suht vajalik.
Kuigi ma võtan alternatiiviks leegiheitja kaasa, see suht aitab, aga paraku püstolit ei asenda. |
Light machine gun?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XATM092
HV veteran

liitunud: 03.07.2007
|
29.10.2008 00:21:37
|
|
|
Snaipaga saab ka lähedalt ju tappa jumala hästi. Harjuta tünnide peal no-zoom tulistamist..
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
29.10.2008 00:29:44
|
|
|
| Worm390 kirjutas: |
| xtriz kirjutas: |
Kuidagi ebameeldiv on see, et lõhkeaine asendab püstoli secondary slotis. Tahaks kanda kaasas snaiprit ja lõhkeainet, aga paraku siis ei saa püstolit kaasas kanda ning püstol on snaipriga suht vajalik.
Kuigi ma võtan alternatiiviks leegiheitja kaasa, see suht aitab, aga paraku püstolit ei asenda. |
Light machine gun? |
Ah kurat jah, see läks täitsa meelest. Käib vist samuti special slotti. Pole veel ühtki omanud.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
29.10.2008 00:36:03
|
|
|
| Snaiprid on jah toredad relvad - automaati pole juba tükk aega kasutanud , koguaeg lihtsalt Dragunoviga algues kaugelt ja siis lähedalt ( vägagi edukalt saab väiksema kauguse pealt tulistada sellega ) .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
plekkpurk
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2008
|
29.10.2008 01:53:06
|
|
|
Sain kah kätte mängu ja väga cool on siiamaani. Graafika oli mediumi peal alguses, ei hakanud muutma ka, pilt on juba väga hea, varjud ehk vaid veidi karvased. Ootasin ainult, et rohkem lammutada saaks.
Aga üks probleem on kah. Nimelt pean seda läpaka peal mängima, aga saan valida ainult kolme resolutsiooni vahel - 720xmidagi, 1200x780 ja 1200x800. Muidu poleks hullu, aga kahe viimase peal on teatud kohtades natuke jõudluseprobleeme(mängitav, aga siiski hakib veidi), aga 720xmidagi peal kisub pilt natuke karvaseks. Tahaks kahe vahepal mingit kompromissi saavutada. Kas kellelgi on mingeid ideid? Detaili ja muud värki ei tahaks nagu maha tõmmata.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XATM092
HV veteran

liitunud: 03.07.2007
|
29.10.2008 01:58:31
|
|
|
| plekkpurk kirjutas: |
Sain kah kätte mängu ja väga cool on siiamaani. Graafika oli mediumi peal alguses, ei hakanud muutma ka, pilt on juba väga hea, varjud ehk vaid veidi karvased. Ootasin ainult, et rohkem lammutada saaks.
Aga üks probleem on kah. Nimelt pean seda läpaka peal mängima, aga saan valida ainult kolme resolutsiooni vahel - 720xmidagi, 1200x780 ja 1200x800. Muidu poleks hullu, aga kahe viimase peal on teatud kohtades natuke jõudluseprobleeme(mängitav, aga siiski hakib veidi), aga 720xmidagi peal kisub pilt natuke karvaseks. Tahaks kahe vahepal mingit kompromissi saavutada. Kas kellelgi on mingeid ideid? Detaili ja muud värki ei tahaks nagu maha tõmmata. |
Lülita need kandilised med või low varjud üldse välja.. Nad pole seda perf langust väärt imo
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
29.10.2008 02:02:00
|
|
|
| plekkpurk kirjutas: |
Sain kah kätte mängu ja väga cool on siiamaani. Graafika oli mediumi peal alguses, ei hakanud muutma ka, pilt on juba väga hea, varjud ehk vaid veidi karvased. Ootasin ainult, et rohkem lammutada saaks.
Aga üks probleem on kah. Nimelt pean seda läpaka peal mängima, aga saan valida ainult kolme resolutsiooni vahel - 720xmidagi, 1200x780 ja 1200x800. Muidu poleks hullu, aga kahe viimase peal on teatud kohtades natuke jõudluseprobleeme(mängitav, aga siiski hakib veidi), aga 720xmidagi peal kisub pilt natuke karvaseks. Tahaks kahe vahepal mingit kompromissi saavutada. Kas kellelgi on mingeid ideid? Detaili ja muud värki ei tahaks nagu maha tõmmata. |
Peab siis kas madalama reso ja kõrgemate detailidega, või kõrgema reso ja madalamate detailidega mängima.
Ega resosid kuskilt välja võluda ei saa, peab võtma, mis pakutakse (ja mida su kuvar toetab).
Igatahes ega keegi tea, millal uusi relvade missioone saab? Viimasel relva unlockimise missioonil unlockisin dragunovi ja veel mõned relvad, nüüd pärast seda pole enam tükk aega uusi konvoi-missioone saanud.
| XATM092 kirjutas: |
Lülita need kandilised med või low varjud üldse välja.. Nad pole seda perf langust väärt imo  |
Pigem olgu kandilised, aga ilma varjudeta mängida küll ei tohiks..
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
plekkpurk
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2008
|
29.10.2008 02:03:25
|
|
|
| XATM092 kirjutas: |
| plekkpurk kirjutas: |
Sain kah kätte mängu ja väga cool on siiamaani. Graafika oli mediumi peal alguses, ei hakanud muutma ka, pilt on juba väga hea, varjud ehk vaid veidi karvased. Ootasin ainult, et rohkem lammutada saaks.
Aga üks probleem on kah. Nimelt pean seda läpaka peal mängima, aga saan valida ainult kolme resolutsiooni vahel - 720xmidagi, 1200x780 ja 1200x800. Muidu poleks hullu, aga kahe viimase peal on teatud kohtades natuke jõudluseprobleeme(mängitav, aga siiski hakib veidi), aga 720xmidagi peal kisub pilt natuke karvaseks. Tahaks kahe vahepal mingit kompromissi saavutada. Kas kellelgi on mingeid ideid? Detaili ja muud värki ei tahaks nagu maha tõmmata. |
Lülita need kandilised med või low varjud üldse välja.. Nad pole seda perf langust väärt imo  |
Päris ilma varjudeta on ka imelik, nagu mingit 2000 aasta mängu mängiks.
EDIT: Mõnedel mängudel on resosid patchidega juurde tulnud. Ei tea, kas tasub loota?
viimati muutis plekkpurk 29.10.2008 02:17:03, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NiFF
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XATM092
HV veteran

liitunud: 03.07.2007
|
29.10.2008 02:21:59
|
|
|
| No ma ei tea. Kandilised varjud ajavad oksele.. Mängin ennem mingit 2000 aasta mängu, kui neid vahin.. Maitse asi vist.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
plekkpurk
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2008
|
29.10.2008 02:29:58
|
|
|
| Kas lauaarvuti monitori kaudu mängimine võtaks jõudlust väga maha?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
29.10.2008 02:45:40
|
|
|
| LightsabeR kirjutas: |
| xtriz kirjutas: |
| Igatahes ega keegi tea, millal uusi relvade missioone saab? Viimasel relva unlockimise missioonil unlockisin dragunovi ja veel mõned relvad, nüüd pärast seda pole enam tükk aega uusi konvoi-missioone saanud. |
Spoiler 
Uued relva missioonid tulevad siis, kui teise mapi poole lahti saad.
|
Njah, mõtlesin alguses, et ei hakka neid alguse relvi ostma, ostan kõige paremad ära, kui nad lahti saan, aga vaatan, et see süsteem julgustab ikka kehvemaid relvi samuti ostma. Mõnes mõttes hea.
Aga see on eriti häiriv, et ei saa kohe snaipri ammo upgrade osta. Näiteks see dart rifle on ainult mingi viie kuuliga, dragunov saab kah suht ruttu tühjaks mul.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ak47
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.01.2006
|
29.10.2008 03:28:33
|
|
|
Aga minu lemmik on Springfield M1903.Ustav igas olukorras.Saab kaugele ja ligidale neegritele tina kerre saata
Aga tegelt ikka kuradi hea mäng.Sai seda enamvähem järjest 6 tundi mängitud(noh vahepeal veidi sai söömas käidud,suitsupausid jne).Viimati mängisin niikaua mängu järjest vist mingi 1-2 aastat tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g-nome
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kecco-
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2008
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
29.10.2008 12:31:44
|
|
|
| plekkpurk, monitor sul küll jõudlust ei vähenda, kõik oleneb kui suur su monitori resolutsioon on millega sa mängid.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SibulonHEA
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2007
|
29.10.2008 13:37:24
|
|
|
FarCry2
Sibula Vaatlus 8)
-
Ilus graafika
Väga normaalne MP
Benchmark tool koos mänguga
Freeroam
Pürotehnika
Relva süsteem
Suured ilusad mapid
Radari süsteem
Ravimine MP-s ja SP-s
Väga toredad MP mapid
Neegrid respawnivad peale nende väikeste külade täielikku maha põletamist / õhku laskmist
Kui kuskile arsti juurde minna siis väljas on mingid ilged neegrid aga kui sisse lähed on sõbralikud neegrid, nagu
Auto istet lastes hakkab auto tossama
Väga mõttetud missionid
Side missionid ei anna mängu %
Peale mängu lõpetamist ei saa enam niisama ringi lasta
ATi videotega mängides tekib probleeme
Nõmedad pikad sõidud
Puudub Autosave
Füüsika mootor mängib mõnigi kord trikke
- 7/10 -
8 oli liiga hea ta jaoks
_________________ Täielik Noob.
viimati muutis SibulonHEA 29.10.2008 14:54:28, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aah
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2007
|
29.10.2008 14:25:20
|
|
|
SibulonHEA, kaks viimast tõmba maha. Autosave on F5 ja maailma uurimine on avatud mapi! puhul täitsa OK.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004

|
29.10.2008 14:30:03
|
|
|
Aah, F5 ei ole autosave, autosave on see kui sa midagi tegema ega vajutama ei pea.
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XATM092
HV veteran

liitunud: 03.07.2007
|
29.10.2008 14:31:04
|
|
|
Autosave puudumise loeks mina positiivseks. Ei taha, et iga 10-20 min järel mäng mingi 1-2 sekundiks seisma jääks.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-TB-
HV vaatleja

liitunud: 22.08.2008
|
29.10.2008 14:38:08
|
|
|
Keda see autosave üldse huvitab, kui quick olemas, ei taipa ma Seivid siis kui tahad, mitte siis kui mäng tahab. Kuidas saab seda negatiivseks lugeda
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Worm390
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2005
|
29.10.2008 14:43:55
|
|
|
| -TB- kirjutas: |
Keda see autosave üldse huvitab, kui quick olemas, ei taipa ma Seivid siis kui tahad, mitte siis kui mäng tahab. Kuidas saab seda negatiivseks lugeda  |
No kui mäng pange paneb ja quickinud pole ja autot ka pole, siis on kehvasti ju...
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirigon
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2007
|
29.10.2008 14:44:23
|
|
|
Tegelikult on see mäng minujaoks kerge pettumus...kes kurat pani selle malaaria jama sinna...debiilikud....keset rasket andmist tuleb jälle mingi haigus episood peale jälle põgene nagu tropp jama...avatud kaart sellegipoolest on hea, need pikad sõidud ei olegi niiväga tülikad. väljaarvatud need variandid ku sa äksitäis oled ja omaauto kaa õhkulased siis mõneskohas tuleb ikka päris pikalt sibada enne kui auto jälle saad. Mis mind kõigehullemini närvi ajab on relvade purunemine leidsin selle usa snaipri( nimi ei tule kohe meelde) ja sain 2 lasku teha kui asi mulle näkku kinni lendas ja siis ma olin seal vaenlased mingi paarsada meetrit eemal ja relvaks vaid püstol ja raketiheitja mida 2-3 neegripeale eo tahaks raisata....
annaks skooriks 7/10
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004

|
29.10.2008 14:54:48
|
|
|
Mirigon, kõik head asjad vastu karva
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
29.10.2008 14:55:09
|
|
|
ma kasutan võimaluse korral Bussi ja paati.
Autoga suht vähe. Ennem jala ,kui autoga.
Bussiga sõites saad ilusti ära seivida :y
Enne lahngusse minnes ikka F5, endal mugavam pärast.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|