Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Far Cry 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 46, 47, 48  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
hens
HV kasutaja
hens

liitunud: 08.01.2007




sõnum 28.10.2008 17:57:55 vasta tsitaadiga

farcry2 multyplayeri fännid siis võiks koguneda hamachi toas. network farcry2mpee password 123456
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redemption
HV kasutaja
redemption

liitunud: 21.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2008 18:15:45 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Mafia kirjutas:
FarCry2 loodus tundub loomulikum icon_razz1.gif

Ei ütleks väga, eriti on just cryengine palju detailsem ja textuurid on paremad.

http://www.pcgames.de/?menu=browser&mode=article&article_id=636559&entity_id=119380&image_id=927428&page=1&order=#top


krt minge tehke omale mingi eraldi teema "Crysys graafika on ikka ilgelt über" ja pasandage seda graafikavõrdlust seal. See on Far Cry teema mitte Crysise.
Kui seda Crysist nii väga armastad, lase end plaadiga paari panna:D

_________________
PS!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 28.10.2008 18:26:13 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Mafia kirjutas:
FarCry2 loodus tundub loomulikum icon_razz1.gif

Ei ütleks väga, eriti on just cryengine palju detailsem ja textuurid on paremad.


Pole neil häda midagi, isegi esimest tasuks uuesti pelada.

_________________
Gdesainer
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2008 18:35:53 vasta tsitaadiga

ot:
Mulle lihtsalt meeldib ilus pilt icon_redface.gif
Mai saa aru mis selles halba on.
Muidugi läks see võrdlemine käest ära lõpuks icon_wink.gif
Mõlemad on ilusad, lihtsalt alati võiks parem olla. 8)
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 28.10.2008 19:06:53 vasta tsitaadiga

Mul on mingi jama Far Cry 2'ga... Algul kui hakkad ise sellega väikse kollase autoga sõitma ja sõidad kuhugi et tappa mingeid neegreid siis saan ma mingi musta kasti ette kui nende neegrite poole vaatan. Ära ka seda kuidagi ei saa ja seda ignoreerida ka suht võimatuk una peaaegu terve pildi laiune. Keegi teab kuidast sellest lahti saab?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2008 19:30:02 vasta tsitaadiga

veso kirjutas:
Mul on mingi jama Far Cry 2'ga... Algul kui hakkad ise sellega väikse kollase autoga sõitma ja sõidad kuhugi et tappa mingeid neegreid siis saan ma mingi musta kasti ette kui nende neegrite poole vaatan. Ära ka seda kuidagi ei saa ja seda ignoreerida ka suht võimatuk una peaaegu terve pildi laiune. Keegi teab kuidast sellest lahti saab?


Uuenda graafikadriverid ära.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 28.10.2008 19:56:55 vasta tsitaadiga

http://img29.picoodle.com/img/img29/3/10/28/f_misteemaonm_cb4fc62.jpg
http://img29.picoodle.com/img/img29/3/10/28/f_wtfm_fe1d86d.jpg

pmst selline värk 31% peal
olen juba mitu korda nende kahe punkti vahel lasknud, pala ja pokaali.
vanad on mingis kaitseasendis seal pokaalis (algul midagi rääkisid aga nüüd enam mitte) ja palas pole mitte kedagi peale selle pastori nigga
(naine jooksis taha tuppa. nigga passib uksel ja ei räägi midagi)
vbla magasin mingi värgi maha, mis need seletasid seal. tänud
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2008 20:03:08 vasta tsitaadiga

busta,
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 28.10.2008 20:19:56 vasta tsitaadiga

Aah kirjutas:
busta,
Spoiler Spoiler Spoiler


sain icon_biggrin.gif irwww

pokaalis tuli kylmkapp ukse ette nihutada:D
vahest nad kuidagi liiga kiirelt seletavad neid teemasid ja kui tähele ei pane siis nad teist korda ei ytle!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Parve
HV vaatleja
Parve

liitunud: 13.04.2004




sõnum 28.10.2008 21:28:51 vasta tsitaadiga

Keegi võiks servu teha läbi hamachi prooviks
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2008 21:43:55 vasta tsitaadiga

Parve kirjutas:
Keegi võiks servu teha läbi hamachi prooviks


hens kirjutas:
farcry2 multyplayeri fännid siis võiks koguneda hamachi toas. network farcry2mpee password 123456
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
E90
HV kasutaja

liitunud: 30.10.2007




sõnum 28.10.2008 22:21:45 vasta tsitaadiga

XATM092 kirjutas:
Parve kirjutas:
Keegi võiks servu teha läbi hamachi prooviks


hens kirjutas:
farcry2 multyplayeri fännid siis võiks koguneda hamachi toas. network farcry2mpee password 123456

Tegin TDM-i.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2008 22:56:42 vasta tsitaadiga

E90 kirjutas:
XATM092 kirjutas:
Parve kirjutas:
Keegi võiks servu teha läbi hamachi prooviks


hens kirjutas:
farcry2 multyplayeri fännid siis võiks koguneda hamachi toas. network farcry2mpee password 123456

Tegin TDM-i.


Mul ei leia servut.. Selle hamachiga on mul kogu aeg sellised jamad old rsk. icon_lol.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 28.10.2008 22:59:52 vasta tsitaadiga

XATM092, Hamachi töötab üldse?Kunagi sai igast mänge pelatud tema kaudu aga enam pole tööle saand, paljudel see jama.
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 28.10.2008 23:00:01 vasta tsitaadiga

Ma ka millegi pärast connectida ei saa..
E90, kes sa oled hamis?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 28.10.2008 23:01:14 vasta tsitaadiga

Miks on nii kui sul on kaks missiooni käsil ja kui ühe ära teed kaob teine üldse ära?? Kumba siis enne teha kas siniseid või punaseid suundi?
_________________
Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redemption
HV kasutaja
redemption

liitunud: 21.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2008 23:05:30 vasta tsitaadiga

Üks peaks olema selle sinu nn buddy alternatiiv lahendus samale missioonile
_________________
PS!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2008 23:13:55 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
XATM092, Hamachi töötab üldse?Kunagi sai igast mänge pelatud tema kaudu aga enam pole tööle saand, paljudel see jama.


Töötas jah. Ega ma mingi võhik ei ole.
Ma teisigi mänge selle abil mänginud ja alati on mingid jamad old, et üks näeb serverit ja teine mitte või ei näe kumbki või on asi korras.. icon_lol.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 28.10.2008 23:19:50 vasta tsitaadiga

TruePlaya kirjutas:
Miks on nii kui sul on kaks missiooni käsil ja kui ühe ära teed kaob teine üldse ära?? Kumba siis enne teha kas siniseid või punaseid suundi?

Sinine ennem.
Mina olen sellest mängust vaimustuses.Just looduse osas, meenutab vahest kangesti paldiski poolsaare oma icon_biggrin.gif
Snaiper on selles mängus sinu sõber.Hiilid kõrges rohus mäe künkale.Notid noolepüssiga vastase valvurid maha ja lähed paigaldad laengud.
tagasi mäeotsa vaadet nautima , kabuum :p
Võiks öelda ,et maailma parim Snaipri mäng.
GOTY-t väärt just ei ole aga seni kõige asjalikum FPS sel aastal.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2008 23:29:05 vasta tsitaadiga

TruePlaya kirjutas:
Miks on nii kui sul on kaks missiooni käsil ja kui ühe ära teed kaob teine üldse ära?? Kumba siis enne teha kas siniseid või punaseid suundi?
tsitaat:
Üks peaks olema selle sinu nn buddy alternatiiv lahendus samale missioonile
thumbs_up.gif Ühesõnaga sõber annab abi et põhiteema oleks lihtsam. Kui tahad võid kohe punase kallale minna. Asja võlu peitub selles et peksad pahasi kuidas tahad.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2008 23:40:18 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Võiks öelda ,et maailma parim Snaipri mäng.


Peaks ka mainima, et ma ple veel üheski mängus nii hästi snaipriga mängida saand. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 28.10.2008 23:43:51 vasta tsitaadiga

Kuidagi ebameeldiv on see, et lõhkeaine asendab püstoli secondary slotis. Tahaks kanda kaasas snaiprit ja lõhkeainet, aga paraku siis ei saa püstolit kaasas kanda ning püstol on snaipriga suht vajalik.
Kuigi ma võtan alternatiiviks leegiheitja kaasa, see suht aitab, aga paraku püstolit ei asenda.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 28.10.2008 23:52:05 vasta tsitaadiga

Ei ole tunne küll püstolist puudust.
Snaipa ajab ilusti asja ära.
SVD-Nolekas või mis iganes - IED :Y
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Worm390
HV kasutaja
Worm390

liitunud: 02.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2008 23:52:36 vasta tsitaadiga

xtriz kirjutas:
Kuidagi ebameeldiv on see, et lõhkeaine asendab püstoli secondary slotis. Tahaks kanda kaasas snaiprit ja lõhkeainet, aga paraku siis ei saa püstolit kaasas kanda ning püstol on snaipriga suht vajalik.
Kuigi ma võtan alternatiiviks leegiheitja kaasa, see suht aitab, aga paraku püstolit ei asenda.

Light machine gun?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2008 00:21:37 vasta tsitaadiga

Snaipaga saab ka lähedalt ju tappa jumala hästi. Harjuta tünnide peal no-zoom tulistamist.. icon_lol.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 29.10.2008 00:29:44 vasta tsitaadiga

Worm390 kirjutas:
xtriz kirjutas:
Kuidagi ebameeldiv on see, et lõhkeaine asendab püstoli secondary slotis. Tahaks kanda kaasas snaiprit ja lõhkeainet, aga paraku siis ei saa püstolit kaasas kanda ning püstol on snaipriga suht vajalik.
Kuigi ma võtan alternatiiviks leegiheitja kaasa, see suht aitab, aga paraku püstolit ei asenda.

Light machine gun?

Ah kurat jah, see läks täitsa meelest. Käib vist samuti special slotti. Pole veel ühtki omanud.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2008 00:36:03 vasta tsitaadiga

Snaiprid on jah toredad relvad - automaati pole juba tükk aega kasutanud , koguaeg lihtsalt Dragunoviga algues kaugelt ja siis lähedalt ( vägagi edukalt saab väiksema kauguse pealt tulistada sellega ) .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
plekkpurk
HV vaatleja
plekkpurk

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2008 01:53:06 vasta tsitaadiga

Sain kah kätte mängu ja väga cool on siiamaani. Graafika oli mediumi peal alguses, ei hakanud muutma ka, pilt on juba väga hea, varjud ehk vaid veidi karvased. Ootasin ainult, et rohkem lammutada saaks.

Aga üks probleem on kah. Nimelt pean seda läpaka peal mängima, aga saan valida ainult kolme resolutsiooni vahel - 720xmidagi, 1200x780 ja 1200x800. Muidu poleks hullu, aga kahe viimase peal on teatud kohtades natuke jõudluseprobleeme(mängitav, aga siiski hakib veidi), aga 720xmidagi peal kisub pilt natuke karvaseks. Tahaks kahe vahepal mingit kompromissi saavutada. Kas kellelgi on mingeid ideid? Detaili ja muud värki ei tahaks nagu maha tõmmata.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2008 01:58:31 vasta tsitaadiga

plekkpurk kirjutas:
Sain kah kätte mängu ja väga cool on siiamaani. Graafika oli mediumi peal alguses, ei hakanud muutma ka, pilt on juba väga hea, varjud ehk vaid veidi karvased. Ootasin ainult, et rohkem lammutada saaks.

Aga üks probleem on kah. Nimelt pean seda läpaka peal mängima, aga saan valida ainult kolme resolutsiooni vahel - 720xmidagi, 1200x780 ja 1200x800. Muidu poleks hullu, aga kahe viimase peal on teatud kohtades natuke jõudluseprobleeme(mängitav, aga siiski hakib veidi), aga 720xmidagi peal kisub pilt natuke karvaseks. Tahaks kahe vahepal mingit kompromissi saavutada. Kas kellelgi on mingeid ideid? Detaili ja muud värki ei tahaks nagu maha tõmmata.


Lülita need kandilised med või low varjud üldse välja.. Nad pole seda perf langust väärt imo icon_razz1.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 29.10.2008 02:02:00 vasta tsitaadiga

plekkpurk kirjutas:
Sain kah kätte mängu ja väga cool on siiamaani. Graafika oli mediumi peal alguses, ei hakanud muutma ka, pilt on juba väga hea, varjud ehk vaid veidi karvased. Ootasin ainult, et rohkem lammutada saaks.

Aga üks probleem on kah. Nimelt pean seda läpaka peal mängima, aga saan valida ainult kolme resolutsiooni vahel - 720xmidagi, 1200x780 ja 1200x800. Muidu poleks hullu, aga kahe viimase peal on teatud kohtades natuke jõudluseprobleeme(mängitav, aga siiski hakib veidi), aga 720xmidagi peal kisub pilt natuke karvaseks. Tahaks kahe vahepal mingit kompromissi saavutada. Kas kellelgi on mingeid ideid? Detaili ja muud värki ei tahaks nagu maha tõmmata.

Peab siis kas madalama reso ja kõrgemate detailidega, või kõrgema reso ja madalamate detailidega mängima.
Ega resosid kuskilt välja võluda ei saa, peab võtma, mis pakutakse (ja mida su kuvar toetab).


Igatahes ega keegi tea, millal uusi relvade missioone saab? Viimasel relva unlockimise missioonil unlockisin dragunovi ja veel mõned relvad, nüüd pärast seda pole enam tükk aega uusi konvoi-missioone saanud.


XATM092 kirjutas:


Lülita need kandilised med või low varjud üldse välja.. Nad pole seda perf langust väärt imo icon_razz1.gif

Pigem olgu kandilised, aga ilma varjudeta mängida küll ei tohiks..
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
plekkpurk
HV vaatleja
plekkpurk

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2008 02:03:25 vasta tsitaadiga

XATM092 kirjutas:
plekkpurk kirjutas:
Sain kah kätte mängu ja väga cool on siiamaani. Graafika oli mediumi peal alguses, ei hakanud muutma ka, pilt on juba väga hea, varjud ehk vaid veidi karvased. Ootasin ainult, et rohkem lammutada saaks.

Aga üks probleem on kah. Nimelt pean seda läpaka peal mängima, aga saan valida ainult kolme resolutsiooni vahel - 720xmidagi, 1200x780 ja 1200x800. Muidu poleks hullu, aga kahe viimase peal on teatud kohtades natuke jõudluseprobleeme(mängitav, aga siiski hakib veidi), aga 720xmidagi peal kisub pilt natuke karvaseks. Tahaks kahe vahepal mingit kompromissi saavutada. Kas kellelgi on mingeid ideid? Detaili ja muud värki ei tahaks nagu maha tõmmata.


Lülita need kandilised med või low varjud üldse välja.. Nad pole seda perf langust väärt imo icon_razz1.gif


Päris ilma varjudeta on ka imelik, nagu mingit 2000 aasta mängu mängiks.

EDIT: Mõnedel mängudel on resosid patchidega juurde tulnud. Ei tea, kas tasub loota?


viimati muutis plekkpurk 29.10.2008 02:17:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2008 02:03:42 vasta tsitaadiga

xtriz kirjutas:
Igatahes ega keegi tea, millal uusi relvade missioone saab? Viimasel relva unlockimise missioonil unlockisin dragunovi ja veel mõned relvad, nüüd pärast seda pole enam tükk aega uusi konvoi-missioone saanud.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NiFF
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2008 02:17:49 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
xtriz kirjutas:
Igatahes ega keegi tea, millal uusi relvade missioone saab? Viimasel relva unlockimise missioonil unlockisin dragunovi ja veel mõned relvad, nüüd pärast seda pole enam tükk aega uusi konvoi-missioone saanud.

Spoiler Spoiler Spoiler


P*tsi.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2008 02:21:59 vasta tsitaadiga

No ma ei tea. Kandilised varjud ajavad oksele.. Mängin ennem mingit 2000 aasta mängu, kui neid vahin.. Maitse asi vist.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
plekkpurk
HV vaatleja
plekkpurk

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2008 02:29:58 vasta tsitaadiga

Kas lauaarvuti monitori kaudu mängimine võtaks jõudlust väga maha?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 29.10.2008 02:45:40 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
xtriz kirjutas:
Igatahes ega keegi tea, millal uusi relvade missioone saab? Viimasel relva unlockimise missioonil unlockisin dragunovi ja veel mõned relvad, nüüd pärast seda pole enam tükk aega uusi konvoi-missioone saanud.

Spoiler Spoiler Spoiler

Njah, mõtlesin alguses, et ei hakka neid alguse relvi ostma, ostan kõige paremad ära, kui nad lahti saan, aga vaatan, et see süsteem julgustab ikka kehvemaid relvi samuti ostma. Mõnes mõttes hea.

Aga see on eriti häiriv, et ei saa kohe snaipri ammo upgrade osta. Näiteks see dart rifle on ainult mingi viie kuuliga, dragunov saab kah suht ruttu tühjaks mul.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak47
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2006




sõnum 29.10.2008 03:28:33 vasta tsitaadiga

Aga minu lemmik on Springfield M1903.Ustav igas olukorras.Saab kaugele ja ligidale neegritele tina kerre saata icon_wink.gif

Aga tegelt ikka kuradi hea mäng.Sai seda enamvähem järjest 6 tundi mängitud(noh vahepeal veidi sai söömas käidud,suitsupausid jne).Viimati mängisin niikaua mängu järjest vist mingi 1-2 aastat tagasi.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 29.10.2008 05:33:04 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Kecco-
HV kasutaja
-Kecco-

liitunud: 15.07.2008




sõnum 29.10.2008 10:27:50 vasta tsitaadiga

g-nome kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Ega nad kõik ei peagi ellu jääma jah. Tulevad uued sõbrad, peaasi et vähemalt 1-2 tykki on tegelt...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 29.10.2008 12:17:26 vasta tsitaadiga

g-nome,
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2008 12:31:44 vasta tsitaadiga

plekkpurk, monitor sul küll jõudlust ei vähenda, kõik oleneb kui suur su monitori resolutsioon on millega sa mängid.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SibulonHEA
HV kasutaja
SibulonHEA

liitunud: 10.11.2007




sõnum 29.10.2008 13:37:24 vasta tsitaadiga

FarCry2
Sibula Vaatlus 8)
-

icon_biggrin.gif Ilus graafika
icon_biggrin.gif Väga normaalne MP
icon_biggrin.gif Benchmark tool koos mänguga
icon_biggrin.gif Freeroam
icon_biggrin.gif Pürotehnika
icon_biggrin.gif Relva süsteem
icon_biggrin.gif Suured ilusad mapid
icon_biggrin.gif Radari süsteem
icon_biggrin.gif Ravimine MP-s ja SP-s
icon_biggrin.gif Väga toredad MP mapid


icon_sad.gif Neegrid respawnivad peale nende väikeste külade täielikku maha põletamist / õhku laskmist
icon_sad.gif Kui kuskile arsti juurde minna siis väljas on mingid ilged neegrid aga kui sisse lähed on sõbralikud neegrid, nagu icon_lol.gif
icon_sad.gif Auto istet lastes hakkab auto tossama
icon_sad.gif Väga mõttetud missionid
icon_sad.gif Side missionid ei anna mängu %
icon_sad.gif Peale mängu lõpetamist ei saa enam niisama ringi lasta
icon_sad.gif ATi videotega mängides tekib probleeme
icon_sad.gif Nõmedad pikad sõidud
icon_sad.gif Puudub Autosave



icon_confused.gif Füüsika mootor mängib mõnigi kord trikke

beer_yum.gif - 7/10 -

8 oli liiga hea ta jaoks

_________________
Täielik Noob.


viimati muutis SibulonHEA 29.10.2008 14:54:28, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2008 14:25:20 vasta tsitaadiga

SibulonHEA, kaks viimast icon_cry.gif tõmba maha. Autosave on F5 ja maailma uurimine on avatud mapi! puhul täitsa OK.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.10.2008 14:30:03 vasta tsitaadiga

Aah, F5 ei ole autosave, autosave on see kui sa midagi tegema ega vajutama ei pea.
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2008 14:31:04 vasta tsitaadiga

Autosave puudumise loeks mina positiivseks. Ei taha, et iga 10-20 min järel mäng mingi 1-2 sekundiks seisma jääks. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-TB-
HV vaatleja
-TB-

liitunud: 22.08.2008




sõnum 29.10.2008 14:38:08 vasta tsitaadiga

Keda see autosave üldse huvitab, kui quick olemas, ei taipa ma icon_biggrin.gif Seivid siis kui tahad, mitte siis kui mäng tahab. Kuidas saab seda negatiivseks lugeda icon_question.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Worm390
HV kasutaja
Worm390

liitunud: 02.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2008 14:43:55 vasta tsitaadiga

-TB- kirjutas:
Keda see autosave üldse huvitab, kui quick olemas, ei taipa ma icon_biggrin.gif Seivid siis kui tahad, mitte siis kui mäng tahab. Kuidas saab seda negatiivseks lugeda icon_question.gif icon_wink.gif

No kui mäng pange paneb ja quickinud pole ja autot ka pole, siis on kehvasti ju...
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirigon
HV kasutaja
Mirigon

liitunud: 05.11.2007




sõnum 29.10.2008 14:44:23 vasta tsitaadiga

Tegelikult on see mäng minujaoks kerge pettumus...kes kurat pani selle malaaria jama sinna...debiilikud....keset rasket andmist tuleb jälle mingi haigus episood peale jälle põgene nagu tropp jama...avatud kaart sellegipoolest on hea, need pikad sõidud ei olegi niiväga tülikad. väljaarvatud need variandid ku sa äksitäis oled ja omaauto kaa õhkulased siis mõneskohas tuleb ikka päris pikalt sibada enne kui auto jälle saad. Mis mind kõigehullemini närvi ajab on relvade purunemine icon_evil.gif leidsin selle usa snaipri( nimi ei tule kohe meelde) ja sain 2 lasku teha kui asi mulle näkku kinni lendas ja siis ma olin seal vaenlased mingi paarsada meetrit eemal ja relvaks vaid püstol ja raketiheitja mida 2-3 neegripeale eo tahaks raisata....

annaks skooriks 7/10
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.10.2008 14:54:48 vasta tsitaadiga

Mirigon, kõik head asjad vastu karva icon_lol.gif
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 29.10.2008 14:55:09 vasta tsitaadiga

ma kasutan võimaluse korral Bussi ja paati.
Autoga suht vähe. Ennem jala ,kui autoga.
Bussiga sõites saad ilusti ära seivida :y
Enne lahngusse minnes ikka F5, endal mugavam pärast.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Far Cry 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 46, 47, 48  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.