|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
marcor1
HV veteran

liitunud: 29.09.2003
|
20.10.2008 00:05:15
|
|
|
| Totu user kirjutas: |
Kas sa arvad tõesti ,et kasutaja Sarin võrdles neid kahte mängu tõsimeeli ? Viidati Guitar Herole ,kui kõige "lollimale" mängule ja naljaga pooleks hellitati lootust ,et Fallout 3 tuleb siiski keerulisem. Imo. |
veel keerulisem kui Guitar Heroe?
_________________ War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop! |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Araablane
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2008
|
20.10.2008 00:44:17
|
|
|
Ei kui Fallout 3 tuleb keerulisem kui Guitar Hero siis ma ei hakka proovimagi sest ma saan kogu aeg Guitar Heros pähe
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
20.10.2008 08:58:13
|
|
|
kui fallout 3 tuleb vähemalt sama lõbus mäng kui guitar hero, siis ma jään rahule
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
20.10.2008 09:07:43
|
|
|
| Araablane kirjutas: |
Ei kui Fallout 3 tuleb keerulisem kui Guitar Hero siis ma ei hakka proovimagi sest ma saan kogu aeg Guitar Heros pähe  |
Minuteada ei ole seal midagi muud rasket kui jälgida mis ekraanil toimub ja nagu segane vastavaid klahve peksta. Ehk siis selle järgi peaks Fallout 3 AI mõnus cheater olema et kui sa parem oled hakkab ta lihtsalt cheatima ja paremini "võitlema". Ja asi lõppeb varem või hiljem klaveri ja hiire lennutamisega vasta seina.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gansta
HV veteran

liitunud: 20.11.2003
|
27.10.2008 14:25:11
|
|
|
What is the release date?
Fallout 3 will be available for PC, Xbox 360, and PLAYSTATION 3 in North America October 28th, 2008 and Europe October 31st, 2008. Japan gets it December 4th, 2008.
http://fallout.bethsoft.com/eng/info/faq.html
euroopas alles 31 okt.
kui hea mäng on siis peab oma raali välja vahetama(tahab kõva graafikakaarti)
fallout oma väljatuleku aastal oli aasta parim mäng.
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
28.10.2008 10:43:42
|
|
|
steamis pakutakse juba preloadida... või tahad kindlasti karbi versiooni
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
28.10.2008 11:36:40
|
|
|
| ma ootan karbikat, koos ninni n2nniga.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
28.10.2008 13:12:51
|
|
|
| angel kirjutas: |
steamis pakutakse juba preloadida... või tahad kindlasti karbi versiooni  |
telekamängule tahan :/
ja oi kui on sitt mäng
_________________

viimati muutis Sarin 28.10.2008 13:14:36, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
28.10.2008 13:13:58
|
|
|
siis jah
neti kaudu tellides ehk saad varem kätte.... andrico lehel praegusel hetkel ei ole isegi seda mängu veel.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
28.10.2008 13:26:03
|
|
|
Arvustuste järgi siiani on enamus andnud üle neti 10/10 ja valitud parimaks mänguks, loodan et tõsi.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gansta
HV veteran

liitunud: 20.11.2003
|
28.10.2008 13:37:26
|
|
|
| kähku poodi uue raali järele 8)
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
28.10.2008 13:38:34
|
|
|
Obivion oli kah parim RPG mis üldse maailmas tehtud...
Idiotism jms asi müüb.. (the dumb ones out fucked the smart ones)
loodetavasti on vähemalt leveli disain tehtud keerukamaks ehk siis ei ole iga asi copy paste viisil paika pandud. siis oleks vähemalt mingitki "uurimis" rõõmu.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SibulonHEA
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
28.10.2008 14:18:27
|
|
|
deus ex näiteks oli väga väga edukas rpg + fps'i kooslus ja kui uus graafika panna siis teeb igal alal pika puuga enamus mängudele ära. Seega ei saa öelda et rpg + fps kooslus ei toimi. Toimib väga hästi kui teha osatakse.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Thing
HV kasutaja

liitunud: 26.01.2002
|
28.10.2008 14:39:31
|
|
|
| system shock 2 oli kah pmst fps + rpg koos, väga hästi töötas.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dstar
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
28.10.2008 15:53:08
|
|
|
ma annaks ise ka oblivionile 10 / 10
inimesed on erinevad...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ti
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
28.10.2008 16:23:51
|
|
|
| Sarin kirjutas: |
| ma annaks ise ka oblivionile 10 / 10 |
Kas ka koheselt peale launchi kui veel patche-addone polnud?
Spoiler 
| tsitaat: |
To name but a few: friendly NPCs that run directly in front of your bullets (even in the slo-mo VATS mode); occasional spelling and grammatical errors that could have been fixed by spending a couple of hundred quid on another proof-read; an optional third-person view so badly animated you'll never want to use it; passers-by bumping into one another and grinding to a enmeshed halt; cutscenes triggering in the middle of firefights; people greeting you pleasantly in one second then threatening you in the next; and the mad cacophony of multiple characters all speaking at once. Many of the same problems as Oblivion, then.
Add to that a few bugs notably a horrible slowdown in the save-game menu, the occasional lock-up and one bizarre incident when it remapped all our controls and it's clear an extra few months of development could have done it wonders. There's also a kind of dorkiness to it. VATS is great but having it show every enemy death as slow-motion somersaults and (usually) gratuitously exploding limbs and skulls gets old fast. The game's overall trouble with character animations means these death scenes just look really clumsy, and conceptually it's really puerile like a Saw-obsessed 14 year-old's idea of cool. If only there was an option to turn it off completely. Similarly, there's far too much reliance on mood-breaking mutants (really - crabmen?), given how effective the semi-believable human society and technology is. Throughout, an upsettingly unfocused teenage veneer threatens to undo all the great work of the world-building.
Worst of all is the interface. While Bethesda's artists seem to have been kept at arm's length from the colourless world, they're apparently given free run of the UI at the expense of everything else. It's themed around the Pipboy, an arm-mounted greenscreen computer than tracks your quests, stats, map and inventory. About half the screen is taken up by static, futile aesthetic frills, leaving the important stuff cramped into tiny, monochrome text in the middle we had to crane forward uncomfortably to read it on a 32" HDTV. It's vital functionality sacrificed in the name of show-offy design, and it's one of those "what the bloody hell were they thinking?" moments. PC Fallouters may eventually be able to mod the interface into something less stupid, but 360 players will either need a giant telly or opera glasses.
Aaaaaand deep breath. Bethesda can certainly do bigger-picture game worlds par excellence, but as was the case with Oblivion, they stumble badly when it comes to details and production values. Many of the problems have directly carried over, in fact most specifically the voice acting and NPC interaction. Thankfully there's more variety of voices than the dozen unconvincing actors behind Oblivion's hundreds of pudding-faced characters a relief to anyone who's spent the last two years hearing Brother Jauffre's omnipresent waffle in their nightmares - but there's still some inescapable repetition.
Worse, most performances are polarised between oddly dispassionate or am-dram over-enthusiastic - the net result being that no-one's especially likeable or memorable, many are downright irritating, and every third character's flat delivery gives the sense of immersion a brutal shoeing. The one real exception is the high-spiritedly aloof robot butler you're given after completing a certain early quest but then, it's hard to not make a robot butler fun, right? With the exception of a couple of critical, and truly woeful, baddies, it's never quite as embarrassing as Oblivion was in the acting stakes, and certainly better than a lot of games manage, but it's depressing that Bethesda haven't really tried to atone for the monotonal sins of the past.
The content of the dialogue is similarly lacklustre; a few of the more outlandish characters get some choice phrases, but generally it's a toss-up between deadly earnest exposition, not-quite-there humour and the occasional pantomime villain.
Most of the character models look like they fell out of a five-year-old tech demo, but honestly, it's not them you'll be looking at
Again, the close-up details suffer - there's a fair bit of repetition, and far too many buildings you can't go inside - but that huge, maudlin vista is astonishing. The lack of bright colour is a problem, especially when it comes to navigation, but it's going for a certain feel and largely it succeeds |
Kolmest lehest 1-1.5 oli puhtalt vigade kirjeldus. Peale nii paljude probleemide välja toomist on IGN'i antud hindeks 8.8
Kas viga on minus, või viimasel ajal antakse mängudele kõrgeid hindeid lihtsalt selle pärast, et võrreldes muu saastaga on nad kriipsu jagu paremad või siis lihtsalt tolles konkreetses anris pole eriti palju konkurente?
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
28.10.2008 17:54:13
|
|
|
Nu mul see versioon, kus on lisa saar(kuhu ma pole julgenud minna veel) ja konsooli peal...
vanast ei tea midagi :I ju siis ma ei saanud sellist kändu nagu alguses oli.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gangrel
HV kasutaja

liitunud: 11.07.2008
|
28.10.2008 18:38:49
|
|
|
| tsitaat: |
Kas viga on minus, või viimasel ajal antakse mängudele kõrgeid hindeid lihtsalt selle pärast, et võrreldes muu saastaga on nad kriipsu jagu paremad või siis lihtsalt tolles konkreetses anris pole eriti palju konkurente?
|
Tegelt on tegemist praktilise kaalutlusega- kuna ajakirjade pealmine tulu tuleb reklaamidest siis nad ei saa enda klientide tooteid poriga loopida, muidu kliendid lihtsalt lõpetavad reklaamipinna ostmise. Ajakirjade tiraa ja saitide külastajate arv tegelikult lihtsalt määrab, palju publisherid sinult pinda ostavad. Seega nö suurte tegijate reviewsid ei maksa eriti tõsiselt võtta- kui veel mõni sait nagu IGN vähemalt räägib ka puudujääkidest siis enamus lihtsalt ignoreerivad vigu ja kiidavad taevani.
Muide esimesed "epic spämm" videod hakkavad ka netti ilmuma:
Spoiler 
viimati muutis Gangrel 28.10.2008 18:46:49, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jj666
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2004
|
28.10.2008 18:40:33
|
|
|
| On kellelgi kindlat aega teada, millal saab karbiversiooni Eestist osta, või peab ikka steami toetama?
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s4nder
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
28.10.2008 22:42:04
|
|
|
| Gamespoti skoor 9,0. Farss. Ma ei kavatse seda isegi proovida. Ülevaateid tehakse ka ainult graafika põhjal viimasel ajal, tundub.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
28.10.2008 23:09:08
|
|
|
Ei mäng tundub suht lahe tulevat. Pole varasemaid Fallout osasid paraku mänginud.
IGN video reviewis ütles tüüp, et 'kurja' characteriga oli tal aeg-ajalt moraalselt suht raske mõndasid otsuseid teha. Endal oli samamoodi, kui ma esimest korda Mass Effecti mängisin, samuti iivõl characteriga.
Igatahes see on mäng, mille tahan ära proovida, aga praegu on veel nii palju teisi mänge väljas, nii et see peab vähe ootama.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
28.10.2008 23:50:30
|
|
|
mäss effect "evil" tundus suht jura mis korralikus rpg's teha saab... see suht "kiddy friendly". Sama hea mis minna teise juure ja öelda et situ end täis. Tõsises "evil" mängus on ikka sellised asjad et naera pooleks.
Tea kui hästi selles oblivion with guns mängus ainult see lahendatud on. Huvitav kas tegid sama vea ka sisse et võid kõigiga kohe liituda. Ehk siis mingi "jõuk" on ja liitud sellega samas pärast liitud teisega kes selle vastu on vms.
ps: miks te võtate seda kui fallout 'i järge mida see mäng ei ole ju need kes pärast fo2 ja fo1 proovima hakkavad saavad küll valusa litaka vasta molli kui just fo3 mänginud ja arvavad et "sama asi"
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
28.10.2008 23:57:46
|
|
|
| angel kirjutas: |
mäss effect "evil" tundus suht jura mis korralikus rpg's teha saab... see suht "kiddy friendly". Sama hea mis minna teise juure ja öelda et piix end täis. Tõsises "evil" mängus on ikka sellised asjad et naera pooleks.
Tea kui hästi selles oblivion with guns mängus ainult see lahendatud on. Huvitav kas tegid sama vea ka sisse et võid kõigiga kohe liituda. Ehk siis mingi "jõuk" on ja liitud sellega samas pärast liitud teisega kes selle vastu on vms.
|
Alguses oli jah enam-vähem nii, aga hiljem võisid tappa "suht" süütuid inimesi.
Igatahes KotOR mängudes on jah ikka hull evil värk, seal võid tõesti teha ikka nii julme asju kokku, nagu näiteks tapad ühe tüübi poja ära ja siis pressid talt raha välja ... kuigi selle graafika on juba suhteliselt vana ja ei ole enam nii mõjus.
Igatahes loodan, et Fallout 3-s saab huvitavaid otsuseid teha.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
plekkpurk
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2008
|
29.10.2008 02:52:38
|
|
|
| s4nder kirjutas: |
| Gamespoti skoor 9,0. Farss. Ma ei kavatse seda isegi proovida. Ülevaateid tehakse ka ainult graafika põhjal viimasel ajal, tundub. |
Proovida ikka tasub, kasvõi lollist lootusest. Ma vaatasin, et seal on user reviewd kah suht sinna 9-10 kanti. Ei tea, kas need läbivad seal ka mingi tsensuuri või on haip isegi mingil määäral õigustatud.... Aga et enne mängu korralikult (läbi) mängimata kirjutati kohe 9.0 ära, tundub küll veidi naljakas. Niipalju, kui mina seal lugesin, lasid nad mingil prostil pea otsast ära ja siis möllasid läbi rongijaama ja editor's choice kukkus.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Worm390
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
29.10.2008 03:00:01
|
|
|
mängida seda tasub. unustage ainult fo nimi küljest ära. tes: fo3
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
plekkpurk
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2008
|
29.10.2008 03:12:43
|
|
|
| londiste kirjutas: |
mängida seda tasub. unustage ainult fo nimi küljest ära. tes: fo3  |
Saan ma aru, et kodanik londiste on seda juba mänginud? Ehk poetad natuke muljeid?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
29.10.2008 04:18:41
|
|
|
ei ole mänginud. olen lugenud reviewsid, vaadanud pilte ja videosid, kaasa arvatud piraat-xkasti versioonist pärinevaid ingame. pilt käes.
mäng iseenesest ei ole sõna otseses mõttes halb. vastupidi, mäng on üsna vahva. aga see falloudi nimi seal küljes on kurjast.
kas või viimastest videodest jäi tõsine carebearindus silma - you've lost karma; your health is low; ...
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
phleg
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
29.10.2008 07:40:38
|
|
|
saab ilmselt veel kaua oodata
minu pre-order on endiselt poes "pakkimisel" + siis veel 3-5 (t)ööpäeva transaks
nende review-ga on nii nagu ta on - kes maksab selle muusika
ise tuleb roovida
btw oblivionile poleks ma 10/10 kunagi andnud :_P
_________________ "Things just happen. What the hell." - Didactylos |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihlakas
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2004
|
29.10.2008 09:12:12
|
|
|
Osad valikud on segased (saad tuumapommiga linna ohata, kui soovid), aga kokkuvotes on kuidagi lahja. 50% tehtud.
Vabandad tappitahtede parast.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
29.10.2008 09:54:36
|
|
|
hmv on minu paki teele pannud juba, n2is millal k2tte saab. tahaks juba n2ha mis asi endast kujutab, loodetavasti on ta 50% sama hea kui netis kirjutataxe 8)
F1 ja F2 j2rg arvatavasti tehaxe hiljem kunagi, v2hemalt loodame
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cheetah
HV veteran

liitunud: 12.07.2006
|
29.10.2008 10:21:42
|
|
|
Pihlakas, Kuidas nii kaugel juba? On mäng nii lühike siis?
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
29.10.2008 10:24:01
|
|
|
| On ju korduvalt öeldud, et main story on 6 tundi pikk ja kui selle lõpetate, siis edu - te ei saa vabas maailmas mängu jätkata.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
29.10.2008 10:52:51
|
|
|
| s4nder kirjutas: |
| Gamespoti skoor 9,0. Farss. Ma ei kavatse seda isegi proovida. Ülevaateid tehakse ka ainult graafika põhjal viimasel ajal, tundub. |
Ise pole proovinudki ja juba farss?
Farss on see, kui mingid tegelased ei saa oma pead õigel ajal tagumikust välja võetud ja magavad hea asja maha. Olen ise mänginud nii Falloute kui Elder Scrollsi seeria mänge ja ütlen kohe, et Fallout 3 on siiski selgelt eristuv ES seeria mängudest. Loomulikult on see ka selgelt eristuv senistest Falloutidest, ent on aeg endale tunnistada, et Fallout 2.5 ei tehta kunagi. Kui sa nautisid Falloutide settingut, mitte ainult seda pealtvaates turn-based combatit, on mäng väärt proovimist. Kui sa aga perspektiivi- ja lahingusüsteemi muutusest üle ei saa, siis palveta hoolega ja looda et Fallout'i modderid backpordivad terve mängu vana Fallout'i mootorisse. Kunagi kauges tulevikus.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Araablane
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2008
|
29.10.2008 10:55:13
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| On ju korduvalt öeldud, et main story on 6 tundi pikk ja kui selle lõpetate, siis edu - te ei saa vabas maailmas mängu jätkata. |
Ainult 6 tundi
Väga jama lugu ikka sest ma ei ole selline inimene kes eriti RPG-s viitsib sidequeste teha kui Oblivion välja jätta kus ma ainult side queste tegin ja vahest harva main questi.
Ma sain isegi World of Goos 5 tundi gameplayd ja see on väga väike ja lühike mäng.
viimati muutis Araablane 29.10.2008 11:35:30, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TombcaT
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2003
|
29.10.2008 11:30:31
|
|
|
link :: Hinnang
Gametrailers andis mängule 9.4 ja selle lehe hinnanguid ma usun. Seega peaks ka endale soetama.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
29.10.2008 12:08:37
|
|
|
Täna saab siis proovida....
Ühes välismaises foorumis küsis üks vana nii: is this a soccer game?
Niipalju siis Fallout-ist
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
29.10.2008 13:31:27
|
|
|
| Araablane kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| On ju korduvalt öeldud, et main story on 6 tundi pikk ja kui selle lõpetate, siis edu - te ei saa vabas maailmas mängu jätkata. |
Ainult 6 tundi
Väga jama lugu ikka sest ma ei ole selline inimene kes eriti RPG-s viitsib sidequeste teha kui Oblivion välja jätta kus ma ainult side queste tegin ja vahest harva main questi.
Ma sain isegi World of Goos 5 tundi gameplayd ja see on väga väike ja lühike mäng. |
Vaata IGN review'i. Onu ütles ju seal, et kui teed kõiki kõrvalqueste ja otsid kõik nurgatagused läbi (mida ta soovitas), võid vabalt 200 tundi seda mängida.
Eks praktiliselt iga RPG saab ruttu läbi, kui ainult main questi jälgida
Tavaliselt on RPG-des ikka nii palju kõrvalqueste (Oblivion, Fable 2, etc.), mis pikendavad mängu üle 100%.
...ja mis sul nende sidequestide tegemise vastu on?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FD
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2005
|
29.10.2008 13:37:35
|
|
|
| njah, ootan esmamuljed eestimaa mänguritelt ära, sain krt "age of conan" mänguga küll vasta tagumikku.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MasterKriz
HV vaatleja
liitunud: 29.10.2008
|
29.10.2008 13:37:57
|
|
|
Ise olen Fallout 3 väga oodanud ning kuna Oblivion oli suht hea (kuigi ajapikku muutus igavaks) siis Bethesda loodud Fallout 3 peaks samuti väga hea olema. Ise olen Fallout 1 ja Fallout 2 mängind ja eriti ei nuta taga seda, et kaotati isomeetriline stiil.
Fallout 3 on kindlasti selle aasta parimaid mänge.
Äkki keegi saaks ehk aidata? Endal mul soov osta PS 3-le mäng ja kuna vanust pole veel päris 18 ei saa ma Inglismaalt tellida (krediitkaardi puudus rsk). Eestis topivad ka räme kirve hinna otsa....
Link: http://www.game.co.uk/PS3/RolePlaying/~r335447/Fallout-3/?recommended=SEARCH
Ehk saaks kellegagi kokku leppida, et teeb preorderi ja tellib mängu endale koju või midagi säärast ja ma maksaks siis enda abistajale 50.- EEK (muidugi ka shippingu ja mängu eest ikka
2 päeva veel aega enne, kui soodustus ära võetakse...
Eestis mingid Andrico kurjad kapitalistid topivad raudselt mängu hinnaks mingi 1200.-
Loodan, et keegi viitsib mind aidata (Ise elan Pärnu piirides)
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
29.10.2008 15:31:07
|
|
|
kurat, jube vale aeg ilma mänguarvutita olemise jaoks... häid reliise tuleb nii et tapab.
/me närib küüsi.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
29.10.2008 21:45:07
|
|
|
Päris hästi jookseb HD4850-ga see pela
kõik maxed out, 8x aa ja 15x af ning sees on fps koguaeg piirajas ehk siis 60 peal.
aga jah, krt mulle ei meeldi need half life laadse algusega pelad.
ala, et algul uimerdad kuskil kuudis sees. oblivion oli samasuguse pointless algusega.
tahaks kohe välja minna ja maailma vaadata aga ei saa
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Angryhead
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2005
|
29.10.2008 23:21:23
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
aga jah, krt mulle ei meeldi need half life laadse algusega pelad.
ala, et algul uimerdad kuskil kuudis sees. oblivion oli samasuguse pointless algusega.
tahaks kohe välja minna ja maailma vaadata aga ei saa |
Maitse asi, Oblivioni algus mulle ka ei meeldinud, aga selle oma oli küll täitsa lahe ja tekitas mõnusa fiilingu kohe.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TruePlaya
HV veteran

liitunud: 24.12.2005
|
29.10.2008 23:37:27
|
|
|
Winterwind, Kust sa seda AA'd käppida saad? Ma küll ei näe settingutes
_________________ Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
falkriz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007
|
30.10.2008 00:14:56
|
|
|
| TruePlaya kirjutas: |
Winterwind, Kust sa seda AA'd käppida saad? Ma küll ei näe settingutes  |
Launcheris pane options ja muuda settinguid, kuni paha hakkab.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gj
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
30.10.2008 01:15:57
|
|
|
| MasterKriz kirjutas: |
| tsitaat: |
OT: MasterKriz, aga palu siis mõnelt kaasfoorumlaselt abi tellimisel
|
Ma juba palusin
abipalve on sellel leheküljel tagapool üleval  |
hind saatmisega 860kr+tähitud saatmine pärnu a-la 35kr on 900eeku pole miski eriti odav, kui ettemaksu teed võin aidata.
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
212 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|