Avaleht
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  klaviatuuri tuunimine märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ardo91
HV kasutaja
ardo91

liitunud: 15.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2008 03:23:07 klaviatuuri tuunimine vasta tsitaadiga

Mõtlesin et võiks mingi laheda klaviatuuri teha.
Klava ise muidu siuke.

olemas on ütleme mingi 3-6 ledi. 3 rohelist ja 3 punast. Et mis te ise arvate et kuidas oleks nägu eriti lahe, välja pimedas ja et oleks võimalik kirjutada ilma monitori valguseta.
KÕIK mõtet ON LUBATUD!!!!! thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif icon_biggrin.gif 8)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2008 03:37:21 vasta tsitaadiga

Mul on ainult üks mõte. Õpi õigekirja icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2008 04:11:56 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Mul on ainult üks mõte. Õpi õigekirja icon_neutral.gif
word
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jotjot
HV Guru

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2008 09:05:59 vasta tsitaadiga

selline lahe asi nagu Typetrainer oli kunagi olemas.. eestlaste kirjutatud ja puha icon_wink.gif

imho, kui Sul ledid klaverist otse näkku vahivad.. kusiganes nad ka ei asuks, siis see pigeb halvendab klahvide nägemist.. midagi sarnast, kui pimedal maanteel täistulesid vahtida icon_razz1.gif
klahvid ilmselt läbi ei paista, ehk nende alla lede panna pole mõtet..

aga kui paneks, siis sinna kõrgema osa peale 4 tk, suunaga tyhiku poole.. ja teeks neil veel miski katte peale, et otse näkku ei paistaks.

algul proovi klaveri peale asetada.. ja kui optimaalne asukoht leitud, siis alles auke puurima..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ardo91
HV kasutaja
ardo91

liitunud: 15.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2008 09:11:16 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Mul on ainult üks mõte. Õpi õigekirja icon_neutral.gif



naq näha oli kell väga palju "02:23" ja peale seda postitust oli magama minek kah. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004




sõnum 28.10.2008 11:06:28 Re: klaviatuuri tuunimine vasta tsitaadiga

ardo91 kirjutas:
Et mis te ise arvate et kuidas oleks nägu eriti lahe, välja pimedas ja et oleks võimalik kirjutada ilma monitori valguseta.


Teki all?

_________________
No worries!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ardo91
HV kasutaja
ardo91

liitunud: 15.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2008 18:02:05 vasta tsitaadiga

praegu on paigutus niimodi
http://img233.imageshack.us/my.php?image=b7wsrvpirnidpreaguux5.jpg
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2008 19:24:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Et mis te ise arvate et kuidas oleks nägu eriti lahe, välja pimedas ja et oleks võimalik kirjutada ilma monitori valguseta.

Osta G15 thumbs_up.gif icon_lol.gif (Sellega saab panna tuled lausa vilkuma ka icon_eek.gif )
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 28.10.2008 19:27:45 vasta tsitaadiga

intellektika messil müüdi kunagu selliseid klaverid, millel kummaski ülanurgas olid LED-id "postide" otsas. Tänavavalgustuslambi põhimõttel, päris hästi valgustasid.
_________________
Müüa igasugu asju
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2008 00:26:39 vasta tsitaadiga

haiged kehad olete
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivar88
HV veteran

liitunud: 28.11.2003




sõnum 29.10.2008 00:31:05 vasta tsitaadiga

Kui raha palju siis Razeril üks tore klaver millega pimedas teki all ka kribada saab, endalgi plaanis see kunagi soetada kui hind mõistlikumaks muutub.
http://www.razerzone.com/p-87-razer-lycosa-gaming-keyboard.aspx meie poodides ~1.3k
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005




sõnum 29.10.2008 13:40:57 vasta tsitaadiga

welcome to future
http://www.photopoint.ee/toode/15791/speedlink-illuminated-usb-sl6453de.html
slim: http://www.photopoint.ee/toode/11073/speedlink-illuminated-metal-sl6466-us.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spawn-639
HV vaatleja
spawn-639

liitunud: 20.10.2008




sõnum 31.10.2008 21:52:34 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
intellektika messil müüdi kunagu selliseid klaverid, millel kummaski ülanurgas olid LED-id "postide" otsas. Tänavavalgustuslambi põhimõttel, päris hästi valgustasid.


ohhoo päris meelitav, et keegi neid mäletab... See seal oli nimelt minu toode, siia maani 1 klaviakas alles, masstoodangut tegema ei hakanud aga need 6 erinevat värvi mis tegin läxid kõik müüki + 1 kollane mis alles jäi, sest näidis exemplaar oli! edu tuunimisel kuid siiski arvan et asjal väga mõtet ple icon_biggrin.gif aga no kui aega ja viitsimist on siis mix mitte nokitseda.... (praegusex peale klaviatuuri palju muid projekte ledidega kaunistada üritanud) nii, et kui küsimusi, siis palun;)

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar16
Kreisi kasutaja
kaspar16

liitunud: 04.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2008 22:43:59 vasta tsitaadiga

pedemajakas:D
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005




sõnum 02.11.2008 23:26:25 vasta tsitaadiga

kaspar16 kirjutas:
pedemajakas:D
väga lahkelt öeldud teise töö kohta.kui ikka midagi öelda pole,ära ütle.

viimati muutis ozooner 03.11.2008 02:19:24, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Éxxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2008 00:05:42 vasta tsitaadiga

kaspar16 kirjutas:
pedemajakas:D


Öösel, valgustatud tänaval kõnnid, siis mõtled ka, et on alles pedemajakas?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2008 02:46:23 vasta tsitaadiga

http://www.logitech.com/index.cfm/keyboards/keyboard/devices/4740&cl=roeu,en?WT.ac=mb|5196||hp
diNovo Edge'l ka osad nupud valgustusega icon_razz1.gif

_________________
nooope!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2008 11:14:50 vasta tsitaadiga

ozooner kirjutas:
kaspar16 kirjutas:
pedemajakas:D
väga lahkelt öeldud teise töö kohta.kui ikka midagi öelda pole,ära ütle.


ega jah pole mõtet narrida, väga kahetsusväärne ju tegelt, et lastel sõpru nii vähe, parim sõber on arvuti ja hambrurger.
siis süüakse ennast rõvedaks ja tuunitakse arvuteid ja normaalsed inimesed naeravad. sealt need enesetapud eestis tulevadki.

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ardo91
HV kasutaja
ardo91

liitunud: 15.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2008 18:14:14 vasta tsitaadiga

Et naq kui midagi muud teha pole kui mingit jama ajada siis võiks küll omad kommentarid ära jätta. icon_evil.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spawn-639
HV vaatleja
spawn-639

liitunud: 20.10.2008




sõnum 03.11.2008 22:19:14 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
ozooner kirjutas:
kaspar16 kirjutas:
pedemajakas:D
väga lahkelt öeldud teise töö kohta.kui ikka midagi öelda pole,ära ütle.


ega jah pole mõtet narrida, väga kahetsusväärne ju tegelt, et lastel sõpru nii vähe, parim sõber on arvuti ja hambrurger.
siis süüakse ennast rõvedaks ja tuunitakse arvuteid ja normaalsed inimesed naeravad. sealt need enesetapud eestis tulevadki.


nojh, ex igaühel õigus oma arvamusele (mille sa muidu väga mööda ikka panid), kahju ainult et mõnel se arvutitest ja mäkipurgeritest kaugemale ei võta. mina sain igal juhul omal ajal sellega oma kursusehinde 5 majanduses ja lisaks ka päris normaalse taskuraha. aga noh mis ma ikka seletan, kui aju ei võta siis ei võta, kurb.

ardo91-le: et kui viitsimist on siis mõttekam oleks siiski teha klahvide alt valgus, näeb kenam välja ja vähem vaeva ka iseenesest, üle pingutada väga ei maksa, sest võib pc PS2 pesa kotti keerata kui liiga suur koormus taga. edu igal juhul
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar16
Kreisi kasutaja
kaspar16

liitunud: 04.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2008 22:20:30 vasta tsitaadiga

jõudu ardole:D
võin sulle lede ärida:D
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spawn-639
HV vaatleja
spawn-639

liitunud: 20.10.2008




sõnum 04.11.2008 00:58:34 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4555961#4555961
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2008 12:17:24 vasta tsitaadiga

Kui suudad midagi nuppude alla häkkida siis oleks küll väga thumbs_up.gif
Eks anna teada kui midagi valmis saad icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ardo91
HV kasutaja
ardo91

liitunud: 15.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2008 13:32:07 vasta tsitaadiga

spawn-639, sinu ledidega teengi icon_biggrin.gif
aga vb ma ei tee kuna mul on klaviatuur must ja üsna õhuke siis ledid ei näita midagi ja nuppude asetud on kah suht tihedalt koos icon_confused.gif

_________________
http://surnuaed.net/walter/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spawn-639
HV vaatleja
spawn-639

liitunud: 20.10.2008




sõnum 04.11.2008 18:07:32 vasta tsitaadiga

ise soovitaks siis kasutada 3mm lede pesadega, siis jääb ainult ots välja mitte terve dome... aga ma ei tea palju sul kogu klaviaka paksus on, et kas alla poole mahub... alguses soovitax katsetada mingi vana juustuga, nõme kah kui kohe wb korraliku klaveri pekki lased... muidu edu icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2008 18:24:19 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
ozooner kirjutas:
kaspar16 kirjutas:
pedemajakas:D
väga lahkelt öeldud teise töö kohta.kui ikka midagi öelda pole,ära ütle.


ega jah pole mõtet narrida, väga kahetsusväärne ju tegelt, et lastel sõpru nii vähe, parim sõber on arvuti ja hambrurger.
siis süüakse ennast rõvedaks ja tuunitakse arvuteid ja normaalsed inimesed naeravad. sealt need enesetapud eestis tulevadki.



ot:
MIs mõttes icon_eek.gif Mis sa arvad et it huvi(selhulgas oc, nn. arvuti tuunimine ja upgrade) on inimestel kellel pole sõpru, on ümmargused ja pole naistemehed? Mõtle uuesti. Sul on väga kitsas silmaring icon_wink.gif Selline asi on lihtsalt hobi(huvi tehnika ja It vastu), vastavalt oskusele ja rahakotile on ka nn. tuunimise järgud, iga uue jupi soetamine võiks vabalt olla tuunimise nime all. Lihtsalt kes lisab klaverile leeda, kes seotab 17k maksva prose ja kes niisama üritab masinast viimast võtta. Igatahes ei ole kindlasti nii nagu sa pakkusid icon_biggrin.gif
JA nüüd rahu icon_wink.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spawn-639
HV vaatleja
spawn-639

liitunud: 20.10.2008




sõnum 04.11.2008 22:00:00 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
Noname kirjutas:
ozooner kirjutas:
kaspar16 kirjutas:
pedemajakas:D
väga lahkelt öeldud teise töö kohta.kui ikka midagi öelda pole,ära ütle.


ega jah pole mõtet narrida, väga kahetsusväärne ju tegelt, et lastel sõpru nii vähe, parim sõber on arvuti ja hambrurger.
siis süüakse ennast rõvedaks ja tuunitakse arvuteid ja normaalsed inimesed naeravad. sealt need enesetapud eestis tulevadki.



ot:
MIs mõttes icon_eek.gif Mis sa arvad et it huvi(selhulgas oc, nn. arvuti tuunimine ja upgrade) on inimestel kellel pole sõpru, on ümmargused ja pole naistemehed? Mõtle uuesti. Sul on väga kitsas silmaring icon_wink.gif Selline asi on lihtsalt hobi(huvi tehnika ja It vastu), vastavalt oskusele ja rahakotile on ka nn. tuunimise järgud, iga uue jupi soetamine võiks vabalt olla tuunimise nime all. Lihtsalt kes lisab klaverile leeda, kes seotab 17k maksva prose ja kes niisama üritab masinast viimast võtta. Igatahes ei ole kindlasti nii nagu sa pakkusid icon_biggrin.gif




väga õige icon_biggrin.gif (ma põhimõtteliselt ei raiska suuri summasid sellistele asjadele, kuna väärtus kukub sekunditega)
JA nüüd rahu icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2008 18:59:30 vasta tsitaadiga

Kunagi nägin sellist asja, et klaveri külge oli ehitatud selline asi:
Spoiler Spoiler Spoiler


Asi oli täitsa asjalik kuna seda saab suunata vastavalt vajadusele ning seda sai ka ära võtta kuna oli usb ühendusega tehtud

Ps. Kõik asjad olis ise tehtud mitte ostetud

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spawn-639
HV vaatleja
spawn-639

liitunud: 20.10.2008




sõnum 07.11.2008 19:19:55 vasta tsitaadiga

usb klaverile ple seda teab mis keeruline teha külge... icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2008 19:24:56 vasta tsitaadiga

Lisaks saab seda ühendada ka läppariga thumbs_up.gif ning ka selle klveatuuri valgustada icon_wink.gif
_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wer1
HV kasutaja
wer1

liitunud: 01.11.2006




sõnum 01.12.2008 22:07:09 vasta tsitaadiga

see tavaline usb lamp millel jäik juhe mida paenutada icon_wink.gif . aga see hea mõte ma panen siis enda usb lambi teibiga arvutikasti külge ja väga hea valgustus icon_biggrin.gif
Edit: sai ka natuke tehtud thumbs_up.gif
http://fotoalbum.ee/photos/wer1/sets/643379 sai ka natuke tuunitud hästi odavalt muidugi icon_biggrin.gif (kõrval võrdulseks samasugune kalaver ainult originaal värvides). värvi valikuga eksisn aga eks järgmine kord võtan vastupidavama värvi icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2008 08:21:00 vasta tsitaadiga

Keegi klaviatuuri sisse pole proovinud valgustust panna? Ehk siis valgus kumaks nuppude vahelt, sedasi võib väga seff välja näha. UVvalgusega saaks vo isegi mustadel nuppudel valged kirjad helendama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 16:20:13 vasta tsitaadiga

wer1, originaal on kindlasti ilusam icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wer1
HV kasutaja
wer1

liitunud: 01.11.2006




sõnum 05.12.2008 17:53:06 vasta tsitaadiga

Sixten kirjutas:
wer1, originaal on kindlasti ilusam icon_neutral.gif

eks asi ole maitses icon_razz1.gif kuna kõik peale kaviatuuri on kas hõbedased või mustad siis ma üritasin seda ka värvidesse sulatada, aga nuh tulemus polnud päris see mis loodetud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 17:58:37 vasta tsitaadiga

ma võin sulle täitsa tasuta ühe MX3000 anda. ta küll ei tööta, aga vähemalt ilus icon_lol.gif
_________________
nooope!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  klaviatuuri tuunimine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.