Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield Heroes märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 19.08.2008 14:26:23 vasta tsitaadiga

Ametlikult (mingi EA vend intervjuus) on öeldud, et mäng tuleb täiesti tasuta ja mitte millegi eest raha küsima ei hakata. Huvitav, kas peavad ka sõna?


@Sarin

Kas oled ise juba mänginud ja räägid omast kogemusest?

_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2008 14:38:31 vasta tsitaadiga

Sarini jutt on õige. Betas ei saa servereid valida. Vajutad play ja automaatselt viiakse mängijad kokku. Usun, et tuleb ka mingi privaatsete mängude võimalus

Mäng ise võib tasuta olla, aga nänni saab alati müüa.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2008 14:44:51 vasta tsitaadiga

Ma küll pead ei anna, kuid nagu mäletaks, et nad kunagi lubasid, et nn "game enhancing" asju müüma ei hakata. Ehk siis arvatavasti saab olema võimalus osta erinevaid "kaunistusi" oma tegelasele, kuid mängus need "kaunistused" sulle teiste ees eelist ei tohiks anda.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2008 15:00:46 vasta tsitaadiga

Nad ju ütlesid esimeses traileris, et on matchmaking.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2008 16:41:00 vasta tsitaadiga

Natuke postitusi beta foorumist:
max kirjutas:
IM NUMBER ONE
Finally, after 4 ½ weeks of hard work, I am number One on Leader Board!
Spoiler Spoiler Spoiler

There is a mixture of Game Names and QA Boss names.
If i've missed anyone out, Pm me and tell me and i'll add you, sorry if I have forgotten you.
BestRegards, Max.
mingi teine jorss kirjutas:


Max. You must be the sadest child in existence at the moment. You're what, 13 was it? And you've got a beta key for this new awesome free game called Battlefield Heroes, where it's like all TF2ified, but Battlefield!

And instead of beta testing it, you've spent 4 weeks acting like a tool to get the top of a leaderboard. So what? The only people out to reach top 10 on a leaderboard in a competitive game are OTHER people like you. To everyone else you look a complete joke; fantastic, what've you achieved? -4 1/2 weeks of your life spent capturing flags in a game which the stats for will be wiped in a month or two once the game is released, and you'll end up crying because some other twit like yourself who's just slightly better at pointlessness who didn't get a beta key, will be unleashed into the game and knock you off your ficticious pedestal.
kolmas jorss kirjutas:
go stff ur self m8 u arrogant asshole ur just the kind of person onlinegames DONT need. it is incredibly hard to earn a total of one and a 1/4 million points
and whilst the two 13 yr olds AKA me and Max use the victory village glitch its only to draw attention to it thus goodman or cousins notising it THUS the bug being fixed, untill then its not against any rules not to use it.
as for you if i was to see you in game and you asked for help, a ride or a medic i would just let you wither away like the tiny insignifficant worm you are. and hope one day ur type would compleatly dissappear and let the people who know wat they are doing get on with it an TEST THE GOD DAM BETA ASSHOLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
i think i made my point.
P.s feel free to E-mail nasty messages to this guy.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2008 21:37:10 vasta tsitaadiga

Ja on jälle algamas noob sõja 100m jooks kus võitja saab mingi mängu kuskil olevas kohas nr 1 vennaks kuuks ajaks ja teenib tiitli no-lifer of the month.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 20.08.2008 12:57:01 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
Ma küll pead ei anna, kuid nagu mäletaks, et nad kunagi lubasid, et nn "game enhancing" asju müüma ei hakata. Ehk siis arvatavasti saab olema võimalus osta erinevaid "kaunistusi" oma tegelasele, kuid mängus need "kaunistused" sulle teiste ees eelist ei tohiks anda.


Kui ma nüüd meenutan, siis öeldi seal intervjuus, et nad ei hakka müüma teiste mängijate ees eeliseid andvat varustust. Blingi kohta ei öeldud midagi, seega on täiesti võimalik, et sa saad endale rõivaid osta.

Kaks videot kah üles pandud:
GTHD
http://www.gametrailers.com/player/38518.html
GTtv
http://www.gametrailers.com/player/38519.html

_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2008 09:19:23 vasta tsitaadiga

mida türr? uus bug beta foorumiga? foorumisse ei saa enam sisse.

Notice: Undefined property: stdClass::$theme in /opt/web/forums.battlefield-heroes.com/pages/includes/theme.inc on line 45

Fatal error: Unsupported operand types in /opt/web/forums.battlefield-heroes.com/pages/sites/all/modules/forum_access/forum_access.module on line 407

Ehk leidub kellelgi vastumürki?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2008 09:49:44 vasta tsitaadiga

http://www.battlefield-heroes.com/videos/victory-village-video
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2008 14:27:35 vasta tsitaadiga

Endiselt võõrkehana võimatu mängule ligi saada? Või saab kuskilt keysi endiselt?
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2008 16:20:36 vasta tsitaadiga

Nad ikka vahetevahel loosivad neid Beta key'sid, pole endal olnud aega silma peal hoida, et õiget hetke tabada. Ühe sõbra nõbu töötab DICE's ning sõber sai tema kaudu key endale, korra sai natuke räägitud temaga ning põhi lause, mis kajama, jäi oli see, et ta saab aru, miks mängu pole veel välja lastud (lubati ju suvel).
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2008 16:25:25 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
põhi lause, mis kajama, jäi oli see, et ta saab aru, miks mängu pole veel välja lastud (lubati ju suvel).

Ehk räägid täpsemalt? Asi bugides, klasside tasakaalus või mis?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2008 17:26:07 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Ehk räägid täpsemalt? Asi bugides, klasside tasakaalus või mis?

Tead ega ma palju täpsemalt ei teagi. Sai lühidalt korraks küsitud, et kuidas meeldib ja ta siis paari lausega seletas. Samal ajal oli veel hunnik rahvast TS'is ning teema vahetus üsna kähku.

Teiseks tuleb öelda, et see tüüp pole just parim mängude hindaja ka. Pea iga uus asi, mis välja tuleb, saab tema käest kindla ja lühida hinnangu - "it sucks". icon_biggrin.gif

Ok, see selleks. Nii palju ta veel rääkis, et näiteks pump püssiga vastase maha saamiseks pead a'la 10 korda teda laskma, see talle ei meeldinud, kuna ta on vana FPS guru ning harjunud kaugustest head-shot'e raiuma. Rohkem nagu ei mäletagi, mis ta rääkis.

Proovin ta täna õhtul kätte saada, ehk saab pikemalt arutada.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2008 18:41:07 vasta tsitaadiga

No kui pumbaga saaks järjest laks-laks tüüpe killida, siis ei saa seda kohe kuidagi funiks nimetada. Mingist hetkest alates oleks hard-core pump spämm.

Ise reaalselt mängu mänginud (key olemas) ning ütleks et suhteliselt kaasa tõmbav oli.

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2008 18:59:47 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
No kui pumbaga saaks järjest laks-laks tüüpe killida, siis ei saa seda kohe kuidagi funiks nimetada. Mingist hetkest alates oleks hard-core pump spämm.

Ise reaalselt mängu mänginud (key olemas) ning ütleks et suhteliselt kaasa tõmbav oli.

Ei seda muidugi, eks see mäng olegi rohkem selline "casual" mänguritele. Kui Pro FPS tüübid saaks kaugustest headshot'e laksida ning ühe lasuga vastaseid maha võtta, siis poleks algajamatel mängijatel kuigi lõbus.

Kuna sa mänginud oled, siis ehk räägid natuke täpsemalt, mis seal kaasatõmbav on, mida annaks parandada jne..
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2008 19:31:21 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
Kuna sa mänginud oled, siis ehk räägid natuke täpsemalt, mis seal kaasatõmbav on, mida annaks parandada jne..

1. Liikumine on täpselt õige kiirusega. Selline csi ja quake vaheline kiirus.
2. Tegelaste välimust saab muuta (mõnus lisa).
3. Erinevate relvade valik.
4. Stiilne graafika.
5. Tegelase võimete muutmise võimalus. Tahad spetsialiseerud ühele, tahad spetsialiseerud teisele.
6. Praegused 2 kaarti on õnnestunud.

Mis halba.. klassid vajaksid kohendamist.
Gunner = kõige rohkem elusid, kõige suurem firepower
Soldier = saab 1shottida commandosi grenade spammiga (ability)
Commando = korraliku burst-dammiga klass, kõige vähem elusid, ainuke klass, kellega korraliku sihtimist vaja on

Hetkel on mängu populaarseim klass gunner.

Ise mängin commandoga. Kui tegeled sellega, et kaugelt vastaseid maha võtta, siis võib väga häid tulemusi saavutada. Samas on commando teiste klassidega võrreldes hetkel ikkagi väga habras. Commando nuga võib nimetada kasutuks (parem kasutada juba püstolit). Iriseda võiks vb veel mängumootori üle natuke, et vahel libised äärtelt maha. Samas mängimist see ei sega ja kui tasakaalu suudad hoida, siis ei kuku kusagile.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 12.09.2008 15:08:00 vasta tsitaadiga

Liiga palju infot ei tasuks kah nagu beetafaasis jagada. Beetaga kaasneb ju kõigil NDA, mille täitmisega oled nõustunud. Kui oled sellega nõustunud, siis võiksid sellest lubadusest ka kinni pidada.
_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 15:16:58 vasta tsitaadiga

"Liiga palju info"-st oleme õnneks veel kaugel. Peaaegu kõik mida Timberg ütles on ju tegelikult avalikkusele teada. icon_wink.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 15:41:38 vasta tsitaadiga

LightsabeR see oli nüüd küll ülekohtune. Ma nägin nii palju vaeva oma postitusega ja sina siis nüüd nii. Ise tundusid seal gildi üritusel nii tore poiss olevat, aga ütled nii kole kurjasti oi oi oi..

Ma juba mõtlesin, et saadan sulle ühe beta kutse :(
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 15:46:51 vasta tsitaadiga

Ma vaatasin jah, et sa olid kõvasti vaeva näinud ja ennast ületanud, aga no kurat, ma ju ütlesin, et peaaegu kõik oli teada. GIEF B3TA KEYZ!!!11
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 17:11:03 vasta tsitaadiga

Mulle võib küll beta kutse jagada icon_biggrin.gif
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
profiil
HV kasutaja
profiil

liitunud: 31.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 18:33:45 vasta tsitaadiga

Päris põnev mäng on vahelduseks. Aga tõesti on selle mängu miinuseks tasakaalu puudumine relvade vahel.
Mis levelid teil mehed on juba? Endal lvl 16.
Mida need levelid andma tulevikus peaksid?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 18:53:02 vasta tsitaadiga

profiil kirjutas:
Mis levelid teil mehed on juba? Endal lvl 16.
Mida need levelid andma tulevikus peaksid?

18, 14 jms.. levelid on mõttetud hetkel.
Tulevikus hakkavad levelid andma neid punkte, mida sul alguses on 5. Kokku pidi vist 15 või 18 punkti saama paigutada.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 21:00:09 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi Beta keyd üle siis oleks väga õnnelik kui saaks icon_smile.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2008 10:18:27 vasta tsitaadiga

Araablane kirjutas:
Kui kellelgi Beta keyd üle siis oleks väga õnnelik kui saaks icon_smile.gif


Sama siin, kui kellelgi üle, siis võib jagada icon_wink.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2008 11:28:26 vasta tsitaadiga

Hoidke mängu kodukal silma peal. Seal jagatakse aegaajalt.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naaga
HV vaatleja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2008 11:59:51 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi tõesti mõni beta key üle on olekisn kohe väga väga väga väga õnnelik kui saaks icon_lol.gif .
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2008 12:12:38 vasta tsitaadiga

Kui soovite beta võtit, siis hoidke kodulehel pilk peal. Seal jagatakse neid vahel.

Samas mängu sees uute beta võtmete saamine on tunduvalt raskem .p
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2008 10:48:40 vasta tsitaadiga

lükkus 2009-sse: http://www.gamesindustry.biz/articles/battlefield-heroes-pushed-to-2009
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2009 22:18:59 vasta tsitaadiga

Ega muidu nad sellest matchmakingust rääkinud rohkem ei ole? Serveritega võrreldes minumeelest väga mõttetu süsteem - vähemalt PC eksklusiivil peaks valik olema, kas serverid või matchmaking...

Lisaks, kas tõesti on ainult 16 mängijaga map'id vms?! Ma saan aru, et kui teevad mõnda multiplatform mängu, et siis PC peale ei viitsi ja mängijad ise tegelavad sellega, aga vähemalt 32 ikka, eriti arvestades palju BF2'es mängijaid oli.

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kivi89
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 15:29:30 vasta tsitaadiga

uus beta üleval, pole ise veel jõudnud proovida

kellelgi on muljeid?
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 15:55:47 vasta tsitaadiga

Kui paljud üldse saavad seda? Endale küll e-mailile mingit kirja ei tulnud (olin ennast ülesse reganud).
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
profiil
HV kasutaja
profiil

liitunud: 31.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 16:36:37 vasta tsitaadiga

No erilisi uuendusi mängu endasse pole tulnud. Nüüd saab mängu võites 2 mingit punkti, mille eest saab asju (riideid,relvi ja skille). Ja sõbraga saab samas servus mängida.

Endiselt on mäng päris funn, et soovitan kõigil ära proovida. thumbs_up.gif

Dude. Isegi kui sa kirja ei saanud, proovi siit sisse logida
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 17:47:16 vasta tsitaadiga

Proovisin erinevaid variante, aga ei saanud. Mis sinna üldse täpsemalt läheb? Proovisin oma BFH display name'i ja parooli, emaili ja parooli, ea kasutaja koodi (see mis üleval ribal ea.com on) ja parooli jne..
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
profiil
HV kasutaja
profiil

liitunud: 31.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 18:46:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:
First, you'll want to login to the Heroes site at http://play.battlefield-heroes.com using your security layer login (to get into the site) then your EA account login (once you're on the site). If you forgot your security layer login/password, go here to reset it. If you forgot your EA account login/password, go here to retrieve it.


Kirjas oli selline lisainfo ka kaasas. Ise mind alguses ajas ka närvi, et 3 erinevat kasutajat ...... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 18.02.2009 23:39:46 vasta tsitaadiga

Mida te nutate siin nuubid.

Saime kambapeale siis lõpuks beta key.
Mäng pole mitte midagi erilist. Mängid max 2h ja enam sa mängu lahti ei tee.
Igav mäng. Ma ei saa üldse aru mida nad seal Rootsis teevad nii kaua, mäng lükati edasi suveks ehk siis 1 aasta hilineb asi.
Beta on küll ääretult igav ja üksluine. Loodan et see rahustab teid kellel pole õnne betat pruukida olnud.

_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 23.02.2009 16:53:50 vasta tsitaadiga

Sa käitud ikka igal pool nagu väike tige teismeline.
_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2009 19:07:58 vasta tsitaadiga

eile sain siis beta key omanikuks. tõmmatud-installitud, võisin alustada proovimisega.
peab ütlema, et 1400x1050 + sätted low peal (oma käsna peal ei julgenud eile kõrgemaks lükata) näeb mäng vägagi ilus välja - jah ei midagi top of the line, aga isegi low peal on tasuta mängu kohta graafika super.
gameplay on suht lõbus, natuke võõras veel mõnes asjas. Samuti häiris natuke see, et pead karakteri tegema ja siis sellega mängima, st ei saa "on the run" klassi vahetada. aga kuna seal rollika süsteem enivei siis pole ullu icon_smile.gif
autodega sõita on veel piin, kuna üks nupuvajutus keerab masinat/tanki liialt palju. lennuk on enamvähem aga ka kuidagi "puust".
see damage displei on päris vinge, paned tüübile paugu kerre ja kohe näed mitu punkti damaazi tegid icon_smile.gif
relvad tunduvad olevat enam vähem balansis.
sain miske 40 minti proovida kui viskas rämeda laggi järgi. tollest hetkest oli suht võimatu mängida ja jätsin pooleli - aga täna õhtul kindlasti proovin veel!
juba hetkel olen ma väga rahul kui selline mäng tasuta turule tuleb thumbs_up.gif

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2009 19:10:50 vasta tsitaadiga

Oot, et sul saab olla ainult üks tegelane ja mängu keskel vahetada ei saa? Et kui on vaja muuta taktikat ja on vaja teistsuguseid võimeid, siis pead hakkama ise kokku panema vms?
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2009 19:25:05 vasta tsitaadiga

see pole just mingi taktikaline mäng... u nagu tf2 ainult kordi lihtsam, jookse, tulista, cambi, tulista, sõida tankiga, tulista...
tegelased , vähemalt betas, on rollika stiilis algul valitavad. kui oled tegelase valinud, siis saad ka mänge otsida ja nendesse joinida.
tegelane saab leveleid ja valor pointe, valor pointide eest saad kõikidele oma tegelastele kangemaid riideid ja vingemaid relvi juurde osta.
mingi lihtsam valuuta on ka, millega saab riideid poosesid ja exp boosti soetada, aga ma arvan et see tuleb vist for real money.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2009 19:28:15 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:

mingi lihtsam valuuta on ka, millega saab riideid poosesid ja exp boosti soetada, aga ma arvan et see tuleb vist for real money.

Siis kaob võlu ära icon_sad.gif Ma siiski ei usu seda.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 25.02.2009 21:54:56 vasta tsitaadiga

kust beta keyd saab?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 25.02.2009 23:00:32 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
painkillah kirjutas:

mingi lihtsam valuuta on ka, millega saab riideid poosesid ja exp boosti soetada, aga ma arvan et see tuleb vist for real money.

Siis kaob võlu ära icon_sad.gif Ma siiski ei usu seda.


Mida sa ei usu? Et päris raha eest saad BFH valuutat osta? Usu-usu, seda on öeldud tegijate enda poolt intervjuus. Samas mingid riided ja muu jama ei mõjuta sinu tegelase võimeid, st raha eest vingemaid relvi ja oskusi osta ei saa, need pead mängus ise välja teenima.

Sai täna üks "tervisepäev" tehtud ja päris mitu tundi ära raisatud ... päris naljakas asi on.

_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2009 03:51:34 vasta tsitaadiga

kuigi jah, need valori eest ostetavad relvad annavad tohutud eelised. samas need ostetavad relvad on vist durationiga, et ei saagi koguaeg omada neid.
igastahes kohati on kas mingi märkamatu lagg või miski (BETA DUH), aga neid kordi oli mõnusalt kus lastest vastast pähe ei registreeritud mitteühtegi hiti... ja ise sain samal ajal nii tina et oh kurja. loodame et asi beeta netcodes kinni thumbs_up.gif (mingit laggi tol hetkel ei märganud )

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2009 08:09:33 vasta tsitaadiga

monty11 kirjutas:
MarioA. kirjutas:
painkillah kirjutas:

mingi lihtsam valuuta on ka, millega saab riideid poosesid ja exp boosti soetada, aga ma arvan et see tuleb vist for real money.

Siis kaob võlu ära icon_sad.gif Ma siiski ei usu seda.


Mida sa ei usu? Et päris raha eest saad BFH valuutat osta? Usu-usu, seda on öeldud tegijate enda poolt intervjuus. Samas mingid riided ja muu jama ei mõjuta sinu tegelase võimeid, st raha eest vingemaid relvi ja oskusi osta ei saa, need pead mängus ise välja teenima.

Sai täna üks "tervisepäev" tehtud ja päris mitu tundi ära raisatud ... päris naljakas asi on.

Eino siis pole probleemi kui raha ei anna praktilist eelist mängus.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 26.02.2009 10:55:23 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
kuigi jah, need valori eest ostetavad relvad annavad tohutud eelised. samas need ostetavad relvad on vist durationiga, et ei saagi koguaeg omada neid.


See paariks päevaks või nädalaks ostmine, on vist mõeldud selleks, et sa saad erinevad relvad ära proovida. Päriseks ostmine maksab sulle pealt tuhande kilplase. Loendis olevad esimesed relvad on päriseks ja samad on ka ajutistena duubeldatud.

_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2009 13:20:12 vasta tsitaadiga

ahhaaa...
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuriloom
HV kasutaja
kuriloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2009 14:31:39 vasta tsitaadiga

Sain ka eile beta key kätte ning mäng ka proovitud, esmamuljena naljakas ja fun mäng, graafika põhjas jookseb kenasti, nett lagi ka ei esinenud umbes 2h mängise juures, peale pikka mängu kiskus natuke igavaks, aga ilmselt see muutub kui hakata ühte karakterit edasi arendama, praegu proovisin kõik klassid läbi, ja lihtsaimaks lihastajaks tundus ikka soldier olevat, just oma kiiruse ja healimise tõttu, ostsin ka granaate, neid andis kasutada küll.
Eks jätkan mängimist ja usun et tuleb fun mäng, mida vahest meelelahutuseks tampida natuke.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2009 20:37:02 vasta tsitaadiga

ei saa aru kas mäng on täielik laggfest tänu beetale või ahned sitapead elionist on suutnud mu liini umbe tõmmata , aga 1 -2 raundi 20st saab normaalselt mängida, muul ajal warbib tegelane ja sihik mööda ekraani ringi nagu segane...
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 27.02.2009 02:11:41 vasta tsitaadiga

Endal eriti lagi ei esinenud ja kui esines, siis vingusid paljud selle üle. Võibolla sinu serveris olid kannatlikumad inimesed lihtsalt.
_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield Heroes mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.