Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: World at War märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 24, 25, 26  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Taaviup
HV kasutaja
Taaviup

liitunud: 13.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2008 16:38:13 vasta tsitaadiga

oi raisk, Beta on ikka siga vinge. Kuna ma pole CoD4 veel mänginud siis ei tea kas need asjad olid seal sees või ei aga igatahes meeldib see ,et kui saad 7 kill spree täis siis saad koerad vastastele kaela saata ja neid tappes saab +3 exp. 5kill strikega on artillery ja 3'ga on recon plane, sellega näed kus vastased on.
Perk süsteem on ka hea WWII pärase uuenduse saanud.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2008 18:26:47 vasta tsitaadiga

Ehk saad ise kah koer olla MPs icon_lol.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taaviup
HV kasutaja
Taaviup

liitunud: 13.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2008 22:35:28 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Ehk saad ise kah koer olla MPs icon_lol.gif .

Teoreetiliselt oled, sest iga kill mida nad teevad läheb sinu arvele ja sina saad selle eest XP.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2008 10:27:34 vasta tsitaadiga

Cod4s oli heli koerte asemel icon_razz.gif
krt..pcle võiks ka tulla juba icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tychoon
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2007




sõnum 18.10.2008 11:26:51 vasta tsitaadiga

beta on tõesti ikka kõva icon_biggrin.gif. seni tundub, et treyarch ei ole eriliselt pange just pannud. koerad käivad kohati ikka väga närvidele, eriti siis kui nad kusagilt selja tagant tulevad kuna siis pole väga lootustgi ellu jääda...
küsimus: mis on tankidel sellised nõrgemad kohad, kuhu tasuks basuukaga sihtida??
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 18.10.2008 11:34:08 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kuidas mängus aga muidu torn ja taga osa.Tagumine osa on üldjuhul nõrgem.
Seal mängus on suht ükskõik vist.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2008 15:20:38 vasta tsitaadiga

Taaviup kirjutas:
Heineken kirjutas:
Ehk saad ise kah koer olla MPs icon_lol.gif .

Teoreetiliselt oled, sest iga kill mida nad teevad läheb sinu arvele ja sina saad selle eest XP.

Ma mõtlesin nii , et ise näed maailma koera silmade läbi ja liigud koerana , nagu liiguksid tavalise sõdurina .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tychoon
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2007




sõnum 19.10.2008 13:12:23 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Taaviup kirjutas:
Heineken kirjutas:
Ehk saad ise kah koer olla MPs icon_lol.gif .

Teoreetiliselt oled, sest iga kill mida nad teevad läheb sinu arvele ja sina saad selle eest XP.

Ma mõtlesin nii , et ise näed maailma koera silmade läbi ja liigud koerana , nagu liiguksid tavalise sõdurina .

ei, nii ei saa icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2008 16:49:35 vasta tsitaadiga

Aga võiks saada icon_lol.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 19.10.2008 16:58:05 vasta tsitaadiga

COD4 zombie modis saad olla koer kui tahad icon_razz.gif pured vennikesi seal thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2008 22:02:45 vasta tsitaadiga

DLC tegemisel, lubatakse üllatusi: http://www.videogamer.com/news/20-10-2008-9701.html
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2008 23:00:40 vasta tsitaadiga

1) Mp40-l tolle artikli kõrval oleval pildil on summuti peal? icon_biggrin.gif
2) Liiga vara on rääkida DLC-dest.

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2008 15:44:18 vasta tsitaadiga

Sammer kirjutas:
1) Mp40-l tolle artikli kõrval oleval pildil on summuti peal? icon_biggrin.gif

No nad ju üritavad kõik CoD4'ja asjad üle kanda jms.

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
n0bzter
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2008 16:10:45 vasta tsitaadiga

Sammer kirjutas:
1) Mp40-l tolle artikli kõrval oleval pildil on summuti peal? icon_biggrin.gif


Summuti pole viimaste aastate leiutis. http://en.wikipedia.org/wiki/Suppressor
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2008 22:28:06 vasta tsitaadiga

n0bzter kirjutas:
Sammer kirjutas:
1) Mp40-l tolle artikli kõrval oleval pildil on summuti peal? icon_biggrin.gif


Summuti pole viimaste aastate leiutis. http://en.wikipedia.org/wiki/Suppressor


DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.
Kui sa mulle niimoodi päriselus ütleks, siis ma jutustaks su poolsurnuks.

Ei tore, et lihtsõduril summuti on. CoD4-as teeb toredat häält.

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2008 22:35:27 vasta tsitaadiga

Mulle meeldib rohkem see, et artiklis oleval pildil on üks vend natuke katki läinud.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2008 20:24:25 vasta tsitaadiga

CoD:WW PC brings console style Friends and Invites, Beta detailed

The Call of Duty: World at War PC BETA is rapidly approaching and the mods over at the Official forums have laid out a few key features. One bit of good news is that the game will be getting Friends and Invites for the first time ever in a Call of Duty PC title. You will need to be a registered users of CallOfDuty.com to obtain a beta key.
tsitaat:


Hi everyone,

We're rapidly approaching the PC BETA, and as such I wanted to lay out a few key features to the PC version of CoD:WW, and what ramifications it will have on the PC BETA.

First, the entire key authentication / master server paradigm is changing for the first time in a Call of Duty PC title. In CoD:WW, you will be authenticating in-game against a more global master server. This server will keep track of and maintain unique Profile names (like a screenname) which will be tied to your CD Key. So while username / passwords will not be required to play our game, you will have globally unique profile names.

Why are we doing this? Because also for the first time ever in a Call of Duty PC title, we're bringing Friends and Invites (which are typically console staples) to the PC. So we have built-in Friends functionality. You can add friends, filter your servers by Friends (see which servers your friends are playing in), join their servers, etc. You can also invite any online friends to come join you in your current game. We didn't want the new Squad mechanics we've developed to get watered down on the PC, which is ultimately why we decided to bring you Friends & Invites, and thus globally unique profile names.

Now we understand that clan tags can change frequently, and it would be obnoxious and not very user friendly to keep changing your profile name. So we've added in clan tag prefixes, which will show up in-game. This should allow you to take full advantage of our Friends & Invites features, and still be able to make yourself more uniquely identifiable in-game.

So what does this have to do with the BETA?

You will be required to enter a CD Key for the BETA, much like you will when you get the full game this November. These PC keys will be available to all registered users of CallOfDuty.com, including any new users who sign up after the PC BETA releases. These keys aren't intended to limit the BETA to a certain number of players; they are here to allow you to create these unique profile names for our Friends and Invites features.

How will BETA servers work?

The PC BETA will pretty much be a limited MP distribution of our game. So you will be able to host your own servers, and GSP's will be able to sell BETA servers and put up as many dedicated servers as they'd like. All of this will function as if it were a regular Multiplayer game. It's important to note, that for the BETA, the dedicated server will be Windows only.

Will our XP / accounts / friends transfer over from the BETA?

No, all accounts will be deleted after the BETA, just like on the Xbox 360.

More specifics on when the BETA will be released, how it will be released, and where you'll be receiving your keys will be made available in my next update. Rest assured, we want to get you this BETA just as badly as you want to play it, so your patience is appreciated.

Regards,
-JD
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 23.10.2008 21:31:26 vasta tsitaadiga

xbox360 beta keyd on kellelgi mulle anda?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2008 17:26:54 vasta tsitaadiga

Irww, mul ikka õigus, SIUKEST PASKA annab teha icon_lol.gif Zombid toodi mängu icon_eek.gif thumbs_down.gif nagu misasja...... oeh
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel


viimati muutis HDTanel 25.10.2008 17:31:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 25.10.2008 17:29:41 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, mis COD4 viga icon_question.gif Saad liialt omatud seal,et selline rahulolematus? icon_lol.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 25.10.2008 17:30:16 vasta tsitaadiga

CoD4 oli ikka väga über.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 25.10.2008 17:30:45 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
CoD4 oli ikka väga über.

x2 8)
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2008 17:32:18 vasta tsitaadiga

CoD 4 viskas sellepärast üle, et asi tehti nagu uuendatud quake 3 mootoriga, mingit füüsikat ega midagi polnud. Nüüd tahavad sama junniga uue mängu teha thumbs_down.gif tegidki, ja rikkusid veel gameplay nii jubedalt ära okse Zombid??? nagu...
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rere252
HV kasutaja
rere252

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2008 17:35:22 vasta tsitaadiga

See zombi värk on bonus-mode. Kui teed single player campaigni ära, siis hiljem saad pelada seda. Kui ei taha, ära mängi.
_________________
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enx
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2003




sõnum 25.10.2008 17:50:34 vasta tsitaadiga

cod 4 on ikka rohkem mp peale surunud ja see on neil....no teistest pelade mp dest ( ei hakka mängu nimesi mainima) ikka si..a kanti parem. Graafika hea, jooxeb ka mid class pc peal rahuldavalt. ise muidugi cod seeriate tohutu fänn icon_razz1.gif ja looda,et wow-il tuleb sama kõva mp kui cod4-jal
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 25.10.2008 17:51:19 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
CoD 4 viskas sellepärast üle, et asi tehti nagu uuendatud quake 3 mootoriga, mingit füüsikat ega midagi polnud. Nüüd tahavad sama junniga uue mängu teha thumbs_down.gif tegidki, ja rikkusid veel gameplay nii jubedalt ära okse Zombid??? nagu...

Kas CoD 4 polnud mitte U3 mootoriga ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sessa
HV veteran


liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2008 18:35:00 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
CoD 4 viskas sellepärast üle, et asi tehti nagu uuendatud quake 3 mootoriga, mingit füüsikat ega midagi polnud. Nüüd tahavad sama junniga uue mängu teha thumbs_down.gif tegidki, ja rikkusid veel gameplay nii jubedalt ära okse Zombid??? nagu...

Kas CoD 4 polnud mitte U3 mootoriga ?


ikka q3 mitte U3 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2008 19:12:05 vasta tsitaadiga

Ega kui iga väikse asja peale ohkima hakata siis pole midagi teha. MInuteada pole ühtegi mängu kus oleks Väga ilus graafika, hea füüsika, ja hea story. Igas mängus on need asjad erinevad. COD4 oli hea story ja hea graafika, millest imo täitsa piisab. Füüsikat ja veel suuremat silmailu vaja siis mängige crysist.

COD 4 MP ja SP on mõlemad väga head minuarust vähemalt.

Miks üldse COD: WW teemas cod4-st räägitakse? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 25.10.2008 19:53:40 vasta tsitaadiga

Cheetah kirjutas:
Ega kui iga väikse asja peale ohkima hakata siis pole midagi teha. MInuteada pole ühtegi mängu kus oleks Väga ilus graafika, hea füüsika, ja hea story. Igas mängus on need asjad erinevad. COD4 oli hea story ja hea graafika, millest imo täitsa piisab. Füüsikat ja veel suuremat silmailu vaja siis mängige crysist.

COD 4 MP ja SP on mõlemad väga head minuarust vähemalt.

Miks üldse COD: WW teemas cod4-st räägitakse? icon_biggrin.gif

Olen nõus sinuga AM 30-ne mees. thumbs_up.gif icon_biggrin.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2008 20:37:15 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:

Kas CoD 4 polnud mitte U3 mootoriga ?


Kas COD4 oli hägune, eelmise sajandi tekstuuride, ilma AAta ja täiesti ämber olekuga POS? Eriti vist mitte.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2008 22:26:06 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
CoD 4 viskas sellepärast üle, et asi tehti nagu uuendatud quake 3 mootoriga, mingit füüsikat ega midagi polnud. Nüüd tahavad sama junniga uue mängu teha thumbs_down.gif tegidki, ja rikkusid veel gameplay nii jubedalt ära okse Zombid??? nagu...

Sama hästi imeb Cod4, sest seal on multiplayer'is zombie mod ?! Mina küll sellisest lisast ära ei ütle, tundub väga lõbus, mingi sõpradega maja kaitsta ja samal ajal barrikaade ehiatada, relvi osta jne.

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2008 23:18:22 vasta tsitaadiga

Unreal 3 engine ehk siis mootor , mis UT3-s oli . Aga ei olnud , mingi Propietary engine vist oli nimi .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 25.10.2008 23:51:51 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru miks see zombie asi ei meeldi teile? See pole ju storys sees. See on ainult coop´is lisa mode´na
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 26.10.2008 00:17:44 vasta tsitaadiga

Goon, Mulle tundub,et kõigile meeldib see zombie coop V.A PlatoonSgtElias,ele kes ei ole kohe mitte rahul selle asjaga icon_lol.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 26.10.2008 11:52:22 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
xbox360 beta keyd on kellelgi mulle anda?
ei ole siis kellelgi?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rere252
HV kasutaja
rere252

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2008 12:06:06 vasta tsitaadiga

www.callofduty.com Oled proovinud kasutajat teha? Seal on veel lootust saada beta koodi. Ise tegin neljapäeva õhtul vist kasutaja ja laupäeva hommikul oli tulnud xkasti kood meilile.
_________________
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nemsis
HV kasutaja
nemsis

liitunud: 25.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2008 21:03:33 vasta tsitaadiga

Ja kui on väga vaja x360 beta võtit siis saada mulle PS, mul on üks üle.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HannesN
HV kasutaja
HannesN

liitunud: 24.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2008 21:20:52 vasta tsitaadiga

küsimus selline, et kas keegi mängib on saanud proovida call of duty 4, ATI Radeon 9600 256 MB mängida?

Kuidas jookseb või kuidas ei jookse?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2008 21:36:16 vasta tsitaadiga

Ma pole rahul sellega, et koguaeg ühte ja sama jama kokku klopsitakse, täiesti tavaline shooter, mitte midagi erilist, lihtsalt jookse läbi paari tunniga ja oota aasta, kaks ja jookse paari tunniga läbi. Miks ei võida natuke mõelda ja huvitavaid asju sisse lisada. WorldWari teema ei ole igav, igav on üksluisus. WW2 teema on tasemel.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-TB-
HV vaatleja
-TB-

liitunud: 22.08.2008




sõnum 26.10.2008 21:54:48 vasta tsitaadiga

MP-sse tulevad Natsi zombid sisse icon_biggrin.gif Midagi vahelduseks ka, kui tavaline deathmatch ja S&D üle viskab thumbs_up.gif
http://www.gametrailers.com/player/42003.html
Loodetavasti ei hakata sellega SP-d solkima icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2008 22:07:24 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Ma pole rahul sellega, et koguaeg ühte ja sama jama kokku klopsitakse, täiesti tavaline shooter, mitte midagi erilist, lihtsalt jookse läbi paari tunniga ja oota aasta, kaks ja jookse paari tunniga läbi. Miks ei võida natuke mõelda ja huvitavaid asju sisse lisada. WorldWari teema ei ole igav, igav on üksluisus. WW2 teema on tasemel.

Koguaeg ühte ja sama jama? Mida sa siis shooterist ootad? Liigud ringi, sihid vastaste pihta, tulistad. Ei saa nagu eriti edasi arendada minu teada sealt.

CoD seeriad on alati olnud MP tsentrilised. Ehk siis põhi rõhk on MP peal. Kui sa jooksed SP kiirelt läbi mingi kerge raskusastme peal, siis muidugi ei saa täit naudingut. Eeldan, et mängid kerge raskusastmega, kuna muidu on suht keeruline paari tunniga läbi saada.

Rääkides huvitavatest asjadest. CoD4 tehti modern warfare ja tuli leveling/perk system. WaW'is mindi tagasi WWII juurde ning kajastatakse lahinguid, mis enamikes populaarsetes WWII mängudes on tahaplaanile jäänud. Lisaks sellele tuleb MP co-op. Nii et minu meelest ikka muudetakse asju.

Kuid sa pead aru saama, et n.ö tõsistele shooteri fännidele on põhiline see, et MP oleks hea. Hitboxid, mapid, gametyped, anti-hack jne. Kõik muu jääb tahaplaanile.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2008 22:10:15 vasta tsitaadiga

LightsabeR, Noo su aju ei võimalda nii rasketest asjadest aru saada nagu füüsika, suur maa ala kus ringi liikuda, graafika jne jne, haigelt saaks asja parandada. Aga ei, otsutatakse lihtsalt inimesi lüpsta igivana mootoripeal ehitatud mängu pealt lihtsalt uute levelitega.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2008 22:15:58 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
LightsabeR, Noo su aju ei võimalda nii rasketest asjadest aru saada nagu füüsika, suur maa ala kus ringi liikuda, graafika jne jne, haigelt saaks asja parandada. Aga ei, otsutatakse lihtsalt inimesi lüpsta igivana mootoripeal ehitatud mängu pealt lihtsalt uute levelitega.


Füüsika on täitsa norm IMO, graafika ka hea icon_rolleyes.gif. Ma arvan, et kui sa ei teaks, et see oleks Q3 mootori peal kiidaksid mängu taevani icon_wink.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2008 23:27:12 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
LightsabeR, Noo su aju ei võimalda nii rasketest asjadest aru saada nagu füüsika, suur maa ala kus ringi liikuda, graafika jne jne, haigelt saaks asja parandada. Aga ei, otsutatakse lihtsalt inimesi lüpsta igivana mootoripeal ehitatud mängu pealt lihtsalt uute levelitega.

Mis hea pärast on sul vaja isiklikuks minna ja avaldada oma arvamust minu aju võimekuse kohta? Kas sa tead mind, et selliseid väiteid julged teha? Äkki räägiks ikka mängust ja jätaks selle üksteise kallal nokkimise põhikooli õpilastele.

Pole küll WaW'i mänginud, kuid videote järgi otsustades näeb täitsa kobe välja ning füüsika tundub ka okei. Suurt maa ala võid sa teistest mängudest otsida. Nagu ma eelnevalt mainisin, CoD seeria rõhk on MP'l ja seal pole suurte mapidega midagi peale hakata.

Sinu jaoks on see lüpsmine, kahju. Paljude teiste jaoks on meeldiv järg mängude seerias, mida on tore sõpradega online mängida.

Ma ei väida, et nad poleks võinud leiutada mingit uut mootorit ja teha Crysis'ele nii füüsika kui graafika vallas ära ning veel arvuti nõudluse ka nii alla tõmmata, et single core arvutid max graafika peal jooksutada suudaks. See kõik oleks väga tore. Kuid siis näeks me seda mängu alles kolme aasta pärast.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XNDR
HV kasutaja
XNDR

liitunud: 28.07.2007




sõnum 29.10.2008 02:22:59 vasta tsitaadiga

PC beta siis keydega siis jagada kõigile. On keegi juba proovinud ?
_________________
SteamID
twitch
level1.ee
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2008 02:35:10 vasta tsitaadiga

Installisin ära aga millegi pärast ei saa serveritega ühendust. Ise sain serveri createda ja mängus ringi joosta natuke. Tundus suht sama nagu CoD4, kuid enne, kui hinnangu annan on vaja ikka lahinguid maha pidada.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtream99
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2004




sõnum 29.10.2008 03:41:28 vasta tsitaadiga

Oi pagan icon_biggrin.gif. Regasin just COD lehele ning sain beta key vastu. Nüüd panin värgi tirima aga krdi aeglaselt tuleb(128 KB/s). Mingi torret võiks olla vms et siis inimesed seediks kes on beta ära tirinud, siis saaksid teised ka kiiremini tõmmatud. Praegu tuleb ikka über aeglaselt icon_mad.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 29.10.2008 04:05:19 vasta tsitaadiga

Ma vist ei saa sinna regada icon_evil.gif

Kui kellelgi üle jääb PC key, siis võiks anda!
Aitäh thumbs_up.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtream99
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2004




sõnum 29.10.2008 07:17:46 vasta tsitaadiga

No ma ei tea. Mulle kohe üldse ei meeldi. Tahaks Singleplayerit näha aga multiplayer on täpselt sama nagu COD4, lihtsalt uued relvad jne. Midagi hakkab kohutavalt vastu COD4 ning WaW multiplayeris. Ma vist liiga palju freeroam mänge mänginud, ei meeldi sellised tunneli shooterid.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XNDR
HV kasutaja
XNDR

liitunud: 28.07.2007




sõnum 29.10.2008 09:50:56 vasta tsitaadiga

Põhimõtteliselt võib öelda jah et CoD4 skinnidega. Kuigi CoD4 oli mind juba ammendanud, pakub WaW huvi. Võimalik, et asi on uutes relvades, mappides ja roosade lehtedega puudes.
Eks ma täna mängin õhtupoole edasi ja uurib lähemalt asja.

_________________
SteamID
twitch
level1.ee
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: World at War mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 24, 25, 26  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.