|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Taaviup
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2008
|
17.10.2008 16:38:13
|
|
|
oi raisk, Beta on ikka siga vinge. Kuna ma pole CoD4 veel mänginud siis ei tea kas need asjad olid seal sees või ei aga igatahes meeldib see ,et kui saad 7 kill spree täis siis saad koerad vastastele kaela saata ja neid tappes saab +3 exp. 5kill strikega on artillery ja 3'ga on recon plane, sellega näed kus vastased on.
Perk süsteem on ka hea WWII pärase uuenduse saanud.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
17.10.2008 18:26:47
|
|
|
Ehk saad ise kah koer olla MPs .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taaviup
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2008
|
17.10.2008 22:35:28
|
|
|
| Heineken kirjutas: |
Ehk saad ise kah koer olla MPs . |
Teoreetiliselt oled, sest iga kill mida nad teevad läheb sinu arvele ja sina saad selle eest XP.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pents
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2005
|
18.10.2008 10:27:34
|
|
|
Cod4s oli heli koerte asemel
krt..pcle võiks ka tulla juba
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tychoon
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2007
|
18.10.2008 11:26:51
|
|
|
beta on tõesti ikka kõva . seni tundub, et treyarch ei ole eriliselt pange just pannud. koerad käivad kohati ikka väga närvidele, eriti siis kui nad kusagilt selja tagant tulevad kuna siis pole väga lootustgi ellu jääda...
küsimus: mis on tankidel sellised nõrgemad kohad, kuhu tasuks basuukaga sihtida??
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
18.10.2008 11:34:08
|
|
|
Ma ei tea kuidas mängus aga muidu torn ja taga osa.Tagumine osa on üldjuhul nõrgem.
Seal mängus on suht ükskõik vist.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
18.10.2008 15:20:38
|
|
|
| Taaviup kirjutas: |
| Heineken kirjutas: |
Ehk saad ise kah koer olla MPs . |
Teoreetiliselt oled, sest iga kill mida nad teevad läheb sinu arvele ja sina saad selle eest XP. |
Ma mõtlesin nii , et ise näed maailma koera silmade läbi ja liigud koerana , nagu liiguksid tavalise sõdurina .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tychoon
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2007
|
19.10.2008 13:12:23
|
|
|
| Heineken kirjutas: |
| Taaviup kirjutas: |
| Heineken kirjutas: |
Ehk saad ise kah koer olla MPs . |
Teoreetiliselt oled, sest iga kill mida nad teevad läheb sinu arvele ja sina saad selle eest XP. |
Ma mõtlesin nii , et ise näed maailma koera silmade läbi ja liigud koerana , nagu liiguksid tavalise sõdurina . |
ei, nii ei saa .
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
19.10.2008 16:49:35
|
|
|
Aga võiks saada .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
19.10.2008 16:58:05
|
|
|
COD4 zombie modis saad olla koer kui tahad pured vennikesi seal
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sammer
HV kasutaja
liitunud: 09.05.2006
|
20.10.2008 23:00:40
|
|
|
1) Mp40-l tolle artikli kõrval oleval pildil on summuti peal?
2) Liiga vara on rääkida DLC-dest.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
21.10.2008 15:44:18
|
|
|
| Sammer kirjutas: |
1) Mp40-l tolle artikli kõrval oleval pildil on summuti peal?
|
No nad ju üritavad kõik CoD4'ja asjad üle kanda jms.
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
n0bzter
HV kasutaja
liitunud: 30.08.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sammer
HV kasutaja
liitunud: 09.05.2006
|
21.10.2008 22:28:06
|
|
|
DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.
Kui sa mulle niimoodi päriselus ütleks, siis ma jutustaks su poolsurnuks.
Ei tore, et lihtsõduril summuti on. CoD4-as teeb toredat häält.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-RaiTz-
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.06.2006
|
21.10.2008 22:35:27
|
|
|
| Mulle meeldib rohkem see, et artiklis oleval pildil on üks vend natuke katki läinud.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
22.10.2008 20:24:25
|
|
|
CoD:WW PC brings console style Friends and Invites, Beta detailed
The Call of Duty: World at War PC BETA is rapidly approaching and the mods over at the Official forums have laid out a few key features. One bit of good news is that the game will be getting Friends and Invites for the first time ever in a Call of Duty PC title. You will need to be a registered users of CallOfDuty.com to obtain a beta key.
| tsitaat: |
Hi everyone,
We're rapidly approaching the PC BETA, and as such I wanted to lay out a few key features to the PC version of CoD:WW, and what ramifications it will have on the PC BETA.
First, the entire key authentication / master server paradigm is changing for the first time in a Call of Duty PC title. In CoD:WW, you will be authenticating in-game against a more global master server. This server will keep track of and maintain unique Profile names (like a screenname) which will be tied to your CD Key. So while username / passwords will not be required to play our game, you will have globally unique profile names.
Why are we doing this? Because also for the first time ever in a Call of Duty PC title, we're bringing Friends and Invites (which are typically console staples) to the PC. So we have built-in Friends functionality. You can add friends, filter your servers by Friends (see which servers your friends are playing in), join their servers, etc. You can also invite any online friends to come join you in your current game. We didn't want the new Squad mechanics we've developed to get watered down on the PC, which is ultimately why we decided to bring you Friends & Invites, and thus globally unique profile names.
Now we understand that clan tags can change frequently, and it would be obnoxious and not very user friendly to keep changing your profile name. So we've added in clan tag prefixes, which will show up in-game. This should allow you to take full advantage of our Friends & Invites features, and still be able to make yourself more uniquely identifiable in-game.
So what does this have to do with the BETA?
You will be required to enter a CD Key for the BETA, much like you will when you get the full game this November. These PC keys will be available to all registered users of CallOfDuty.com, including any new users who sign up after the PC BETA releases. These keys aren't intended to limit the BETA to a certain number of players; they are here to allow you to create these unique profile names for our Friends and Invites features.
How will BETA servers work?
The PC BETA will pretty much be a limited MP distribution of our game. So you will be able to host your own servers, and GSP's will be able to sell BETA servers and put up as many dedicated servers as they'd like. All of this will function as if it were a regular Multiplayer game. It's important to note, that for the BETA, the dedicated server will be Windows only.
Will our XP / accounts / friends transfer over from the BETA?
No, all accounts will be deleted after the BETA, just like on the Xbox 360.
More specifics on when the BETA will be released, how it will be released, and where you'll be receiving your keys will be made available in my next update. Rest assured, we want to get you this BETA just as badly as you want to play it, so your patience is appreciated.
Regards,
-JD |
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
23.10.2008 21:31:26
|
|
|
| xbox360 beta keyd on kellelgi mulle anda?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
25.10.2008 17:26:54
|
|
|
Irww, mul ikka õigus, SIUKEST PASKA annab teha Zombid toodi mängu nagu misasja...... oeh
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
viimati muutis HDTanel 25.10.2008 17:31:18, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
25.10.2008 17:29:41
|
|
|
PlatoonSgtElias, mis COD4 viga Saad liialt omatud seal,et selline rahulolematus?
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
25.10.2008 17:30:16
|
|
|
| CoD4 oli ikka väga über.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
25.10.2008 17:30:45
|
|
|
| -Kaivo- kirjutas: |
| CoD4 oli ikka väga über. |
x2 8)
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
25.10.2008 17:32:18
|
|
|
CoD 4 viskas sellepärast üle, et asi tehti nagu uuendatud quake 3 mootoriga, mingit füüsikat ega midagi polnud. Nüüd tahavad sama junniga uue mängu teha tegidki, ja rikkusid veel gameplay nii jubedalt ära okse Zombid??? nagu...
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rere252
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
25.10.2008 17:35:22
|
|
|
See zombi värk on bonus-mode. Kui teed single player campaigni ära, siis hiljem saad pelada seda. Kui ei taha, ära mängi.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enx
HV kasutaja
liitunud: 11.12.2003
|
25.10.2008 17:50:34
|
|
|
cod 4 on ikka rohkem mp peale surunud ja see on neil....no teistest pelade mp dest ( ei hakka mängu nimesi mainima) ikka si..a kanti parem. Graafika hea, jooxeb ka mid class pc peal rahuldavalt. ise muidugi cod seeriate tohutu fänn ja looda,et wow-il tuleb sama kõva mp kui cod4-jal
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
25.10.2008 17:51:19
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
CoD 4 viskas sellepärast üle, et asi tehti nagu uuendatud quake 3 mootoriga, mingit füüsikat ega midagi polnud. Nüüd tahavad sama junniga uue mängu teha tegidki, ja rikkusid veel gameplay nii jubedalt ära okse Zombid??? nagu... |
Kas CoD 4 polnud mitte U3 mootoriga ?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sessa
HV veteran

liitunud: 27.09.2004
|
25.10.2008 18:35:00
|
|
|
| -Kaivo- kirjutas: |
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
CoD 4 viskas sellepärast üle, et asi tehti nagu uuendatud quake 3 mootoriga, mingit füüsikat ega midagi polnud. Nüüd tahavad sama junniga uue mängu teha tegidki, ja rikkusid veel gameplay nii jubedalt ära okse Zombid??? nagu... |
Kas CoD 4 polnud mitte U3 mootoriga ? |
ikka q3 mitte U3
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cheetah
HV veteran

liitunud: 12.07.2006
|
25.10.2008 19:12:05
|
|
|
Ega kui iga väikse asja peale ohkima hakata siis pole midagi teha. MInuteada pole ühtegi mängu kus oleks Väga ilus graafika, hea füüsika, ja hea story. Igas mängus on need asjad erinevad. COD4 oli hea story ja hea graafika, millest imo täitsa piisab. Füüsikat ja veel suuremat silmailu vaja siis mängige crysist.
COD 4 MP ja SP on mõlemad väga head minuarust vähemalt.
Miks üldse COD: WW teemas cod4-st räägitakse?
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
25.10.2008 19:53:40
|
|
|
| Cheetah kirjutas: |
Ega kui iga väikse asja peale ohkima hakata siis pole midagi teha. MInuteada pole ühtegi mängu kus oleks Väga ilus graafika, hea füüsika, ja hea story. Igas mängus on need asjad erinevad. COD4 oli hea story ja hea graafika, millest imo täitsa piisab. Füüsikat ja veel suuremat silmailu vaja siis mängige crysist.
COD 4 MP ja SP on mõlemad väga head minuarust vähemalt.
Miks üldse COD: WW teemas cod4-st räägitakse?  |
Olen nõus sinuga AM 30-ne mees.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
25.10.2008 20:37:15
|
|
|
| -Kaivo- kirjutas: |
Kas CoD 4 polnud mitte U3 mootoriga ? |
Kas COD4 oli hägune, eelmise sajandi tekstuuride, ilma AAta ja täiesti ämber olekuga POS? Eriti vist mitte.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
25.10.2008 22:26:06
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
CoD 4 viskas sellepärast üle, et asi tehti nagu uuendatud quake 3 mootoriga, mingit füüsikat ega midagi polnud. Nüüd tahavad sama junniga uue mängu teha tegidki, ja rikkusid veel gameplay nii jubedalt ära okse Zombid??? nagu... |
Sama hästi imeb Cod4, sest seal on multiplayer'is zombie mod ?! Mina küll sellisest lisast ära ei ütle, tundub väga lõbus, mingi sõpradega maja kaitsta ja samal ajal barrikaade ehiatada, relvi osta jne.
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
25.10.2008 23:18:22
|
|
|
| Unreal 3 engine ehk siis mootor , mis UT3-s oli . Aga ei olnud , mingi Propietary engine vist oli nimi .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goon
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
25.10.2008 23:51:51
|
|
|
| Ma ei saa aru miks see zombie asi ei meeldi teile? See pole ju storys sees. See on ainult coop´is lisa mode´na
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
26.10.2008 00:17:44
|
|
|
Goon, Mulle tundub,et kõigile meeldib see zombie coop V.A PlatoonSgtElias,ele kes ei ole kohe mitte rahul selle asjaga
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
26.10.2008 11:52:22
|
|
|
| ertr2 kirjutas: |
| xbox360 beta keyd on kellelgi mulle anda? |
ei ole siis kellelgi?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rere252
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
26.10.2008 12:06:06
|
|
|
www.callofduty.com Oled proovinud kasutajat teha? Seal on veel lootust saada beta koodi. Ise tegin neljapäeva õhtul vist kasutaja ja laupäeva hommikul oli tulnud xkasti kood meilile.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nemsis
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2005
|
26.10.2008 21:03:33
|
|
|
| Ja kui on väga vaja x360 beta võtit siis saada mulle PS, mul on üks üle.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HannesN
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2005
|
26.10.2008 21:20:52
|
|
|
küsimus selline, et kas keegi mängib on saanud proovida call of duty 4, ATI Radeon 9600 256 MB mängida?
Kuidas jookseb või kuidas ei jookse?
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
26.10.2008 21:36:16
|
|
|
Ma pole rahul sellega, et koguaeg ühte ja sama jama kokku klopsitakse, täiesti tavaline shooter, mitte midagi erilist, lihtsalt jookse läbi paari tunniga ja oota aasta, kaks ja jookse paari tunniga läbi. Miks ei võida natuke mõelda ja huvitavaid asju sisse lisada. WorldWari teema ei ole igav, igav on üksluisus. WW2 teema on tasemel.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-TB-
HV vaatleja

liitunud: 22.08.2008
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
26.10.2008 22:07:24
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| Ma pole rahul sellega, et koguaeg ühte ja sama jama kokku klopsitakse, täiesti tavaline shooter, mitte midagi erilist, lihtsalt jookse läbi paari tunniga ja oota aasta, kaks ja jookse paari tunniga läbi. Miks ei võida natuke mõelda ja huvitavaid asju sisse lisada. WorldWari teema ei ole igav, igav on üksluisus. WW2 teema on tasemel. |
Koguaeg ühte ja sama jama? Mida sa siis shooterist ootad? Liigud ringi, sihid vastaste pihta, tulistad. Ei saa nagu eriti edasi arendada minu teada sealt.
CoD seeriad on alati olnud MP tsentrilised. Ehk siis põhi rõhk on MP peal. Kui sa jooksed SP kiirelt läbi mingi kerge raskusastme peal, siis muidugi ei saa täit naudingut. Eeldan, et mängid kerge raskusastmega, kuna muidu on suht keeruline paari tunniga läbi saada.
Rääkides huvitavatest asjadest. CoD4 tehti modern warfare ja tuli leveling/perk system. WaW'is mindi tagasi WWII juurde ning kajastatakse lahinguid, mis enamikes populaarsetes WWII mängudes on tahaplaanile jäänud. Lisaks sellele tuleb MP co-op. Nii et minu meelest ikka muudetakse asju.
Kuid sa pead aru saama, et n.ö tõsistele shooteri fännidele on põhiline see, et MP oleks hea. Hitboxid, mapid, gametyped, anti-hack jne. Kõik muu jääb tahaplaanile.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
26.10.2008 22:10:15
|
|
|
LightsabeR, Noo su aju ei võimalda nii rasketest asjadest aru saada nagu füüsika, suur maa ala kus ringi liikuda, graafika jne jne, haigelt saaks asja parandada. Aga ei, otsutatakse lihtsalt inimesi lüpsta igivana mootoripeal ehitatud mängu pealt lihtsalt uute levelitega.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
26.10.2008 22:15:58
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| LightsabeR, Noo su aju ei võimalda nii rasketest asjadest aru saada nagu füüsika, suur maa ala kus ringi liikuda, graafika jne jne, haigelt saaks asja parandada. Aga ei, otsutatakse lihtsalt inimesi lüpsta igivana mootoripeal ehitatud mängu pealt lihtsalt uute levelitega. |
Füüsika on täitsa norm IMO, graafika ka hea . Ma arvan, et kui sa ei teaks, et see oleks Q3 mootori peal kiidaksid mängu taevani
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
26.10.2008 23:27:12
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| LightsabeR, Noo su aju ei võimalda nii rasketest asjadest aru saada nagu füüsika, suur maa ala kus ringi liikuda, graafika jne jne, haigelt saaks asja parandada. Aga ei, otsutatakse lihtsalt inimesi lüpsta igivana mootoripeal ehitatud mängu pealt lihtsalt uute levelitega. |
Mis hea pärast on sul vaja isiklikuks minna ja avaldada oma arvamust minu aju võimekuse kohta? Kas sa tead mind, et selliseid väiteid julged teha? Äkki räägiks ikka mängust ja jätaks selle üksteise kallal nokkimise põhikooli õpilastele.
Pole küll WaW'i mänginud, kuid videote järgi otsustades näeb täitsa kobe välja ning füüsika tundub ka okei. Suurt maa ala võid sa teistest mängudest otsida. Nagu ma eelnevalt mainisin, CoD seeria rõhk on MP'l ja seal pole suurte mapidega midagi peale hakata.
Sinu jaoks on see lüpsmine, kahju. Paljude teiste jaoks on meeldiv järg mängude seerias, mida on tore sõpradega online mängida.
Ma ei väida, et nad poleks võinud leiutada mingit uut mootorit ja teha Crysis'ele nii füüsika kui graafika vallas ära ning veel arvuti nõudluse ka nii alla tõmmata, et single core arvutid max graafika peal jooksutada suudaks. See kõik oleks väga tore. Kuid siis näeks me seda mängu alles kolme aasta pärast.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XNDR
HV kasutaja

liitunud: 28.07.2007
|
29.10.2008 02:22:59
|
|
|
PC beta siis keydega siis jagada kõigile. On keegi juba proovinud ?
_________________ SteamID
twitch
level1.ee |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
29.10.2008 02:35:10
|
|
|
| Installisin ära aga millegi pärast ei saa serveritega ühendust. Ise sain serveri createda ja mängus ringi joosta natuke. Tundus suht sama nagu CoD4, kuid enne, kui hinnangu annan on vaja ikka lahinguid maha pidada.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtream99
HV kasutaja
liitunud: 17.03.2004
|
29.10.2008 03:41:28
|
|
|
Oi pagan . Regasin just COD lehele ning sain beta key vastu. Nüüd panin värgi tirima aga krdi aeglaselt tuleb(128 KB/s). Mingi torret võiks olla vms et siis inimesed seediks kes on beta ära tirinud, siis saaksid teised ka kiiremini tõmmatud. Praegu tuleb ikka über aeglaselt
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goldec
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2006
|
29.10.2008 04:05:19
|
|
|
Ma vist ei saa sinna regada
Kui kellelgi üle jääb PC key, siis võiks anda!
Aitäh
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtream99
HV kasutaja
liitunud: 17.03.2004
|
29.10.2008 07:17:46
|
|
|
| No ma ei tea. Mulle kohe üldse ei meeldi. Tahaks Singleplayerit näha aga multiplayer on täpselt sama nagu COD4, lihtsalt uued relvad jne. Midagi hakkab kohutavalt vastu COD4 ning WaW multiplayeris. Ma vist liiga palju freeroam mänge mänginud, ei meeldi sellised tunneli shooterid.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XNDR
HV kasutaja

liitunud: 28.07.2007
|
29.10.2008 09:50:56
|
|
|
Põhimõtteliselt võib öelda jah et CoD4 skinnidega. Kuigi CoD4 oli mind juba ammendanud, pakub WaW huvi. Võimalik, et asi on uutes relvades, mappides ja roosade lehtedega puudes.
Eks ma täna mängin õhtupoole edasi ja uurib lähemalt asja.
_________________ SteamID
twitch
level1.ee |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|