Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 271, 272, 273 ... 560, 561, 562  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 17.10.2008 21:12:28 vasta tsitaadiga

kui see mäng välja tuleb on xfps kindel ost
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2008 21:57:21 vasta tsitaadiga

Mafia kirjutas:
Skeptik kirjutas:
10 minutit Halo Wars-i
http://www.g4tv.com/thepile/videos/29391/Tokyo_Game_Show_2008_Halo_Wars_Presentation_Cam.html


Ei tea, ei tõmba. Halo meeldib FPS-ina rohkem. Ei paku pinget mingit halo unitite tegemine jne, lisaks tundub seal suht vähe võimalusi + konsool ja strateegia.. no tänan väga. Isegi kui controllid on mugavad, on see mäng väga lihtne ja väheste võimalustega, kuna pult ei asenda hiir point n click mängudes jne.

No kui Halo: Combat Evolved lõi FPS'id konsoolidel, siis miks mitte ei või Halo Wars luua korraliku süsteemi RTS'i jaoks konsoolidel. Kuigi osad RTS'id on juba suht mängitavad.

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taaviup
HV kasutaja
Taaviup

liitunud: 13.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2008 22:19:15 vasta tsitaadiga

Keegi TC End Wari demo on mänginud juba?
Ise jõudsin seda mingi 3min mängida aga see voice command värk tundus jõle šheff. Peate ise proovima.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2008 22:40:31 vasta tsitaadiga

Mafia kirjutas:
Skeptik kirjutas:
10 minutit Halo Wars-i
http://www.g4tv.com/thepile/videos/29391/Tokyo_Game_Show_2008_Halo_Wars_Presentation_Cam.html


Ei tea, ei tõmba. Halo meeldib FPS-ina rohkem. Ei paku pinget mingit halo unitite tegemine jne, lisaks tundub seal suht vähe võimalusi + konsool ja strateegia.. no tänan väga. Isegi kui controllid on mugavad, on see mäng väga lihtne ja väheste võimalustega, kuna pult ei asenda hiir point n click mängudes jne.

tsitaat:
Q: Other RTS games that have transitioned to console have had issues with controls, how will “Halo Wars” improve on the formula?
A: Halo Wars was created for the Xbox 360 from the ground up, which meant we didn't have to make compromises or shoe-horn in artifacts from a Windows PC game. We were able to take all the best aspects of RTS games, make them work perfectly on the Xbox 360, and exclude the rest.

http://www.halowars.com/faq.aspx

lootust on, et tuleb ehk nati tugevam kui keskmine konsooli-RTS
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omang
HV kasutaja
omang

liitunud: 29.01.2005




sõnum 17.10.2008 22:45:00 vasta tsitaadiga

Tervist,

Mina jälle oma küsimustega piinamas icon_biggrin.gif

Käisin täna veits ringi ja leidsin Xbox 360 Arcade pluss GTA4 ja mingisugune Halo ( icon_confused.gif ) 179 euri

Ja Xbox 360 Premium pluss GTA4 pluss Halo, pluss teine mingisugune roosa pult, 249 eurot.

kas on mõtet osta seda premiumi?

Ja kas on mõistlikud hinnad nende kohta?

Aitäh.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2008 22:48:12 vasta tsitaadiga

omang, jah, on head pakkumised.Kust poest kui kõsida tohib?

link
Soomes päris koomilised hinnad 2335.- eek Arcade + SST ..
Kui keegi tahab võin ju vedada 2835 eest mõned icon_lol.gif


viimati muutis virx 17.10.2008 22:57:07, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2008 22:50:20 vasta tsitaadiga

hinnad samad mis eestiski, kuid selle raha eest saad ainult konsooli.
kuskohas sa ringi käisid et sa hindu eurides nägid?

_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2008 22:51:00 vasta tsitaadiga

Eks ta välismaal ela icon_wink.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omang
HV kasutaja
omang

liitunud: 29.01.2005




sõnum 17.10.2008 22:55:01 vasta tsitaadiga

Iirimaal elan... siin ju kõik mingid xboxi ja ps3 friigid . siin ei tea arvutist keegi mitte mõhkugi icon_biggrin.gif

ja noh .. täna oli just palgapäev. mõtlesin et teen omale jõulukingi ette ära icon_biggrin.gif

aint kuradi kahju on et G25 xboxile ei lähe icon_sad.gif . oleks tahtnud test drives ringi surada sellega :/

poes pakuti muidu mingit Xboxi Originaal rooli mis oli 150-lt allahinnatud 100-le . oleks olnud 900 kraadine pööramine oleks võtnud aga tavaline jura nagu teised roolidki icon_cry.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2008 22:58:27 vasta tsitaadiga

omang, kust nende hindadega vaatasid? icon_razz.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2008 22:58:57 vasta tsitaadiga

Ei ole see mingi jura rool.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2008 23:01:39 vasta tsitaadiga

suht sarnane momo roolile, kuid jah, g25 väge parem ikka.
_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omang
HV kasutaja
omang

liitunud: 29.01.2005




sõnum 17.10.2008 23:06:25 vasta tsitaadiga

Limericki Xtravisionist pakuti mulle sellist offerit.

aaga.. on see rool muidu väärt seda 100-t eurot?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2008 23:14:16 vasta tsitaadiga

Ah, tegelt võiks paar sotti odavam olla, aga käib kah.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2008 23:17:02 vasta tsitaadiga

Ma jätaks esialgu rooli ostmata, hind on tavaline ehk see 99 eur ongi tegelikult norm hind igalpool.Forza 2s olid ebameeldivad kogemused rooliga thumbs_down.gif
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omang
HV kasutaja
omang

liitunud: 29.01.2005




sõnum 17.10.2008 23:29:09 vasta tsitaadiga

jutt käib siis sellest roolist - http://www.simapex.com/images/product_360wheel.jpg

on muidu veel mingeid xboxi roole mis on head? mingisuguse käigukangiga vms...
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TS2000
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2007




sõnum 17.10.2008 23:39:18 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Ma saan seda riikitglt muuta ning lasen saata selle kõvaketta Soome.Kõikkellel Arcade, TEHKE KA RUTTU ära, sest piiratud kogus aint

http://www.xboxstorageupgrade.com/hh/web/home/hhauthentication.jsp

sealt saad 20GB + 3 kuud mingi 400 eegu eest. eestis maksab 20GB 1500eek...


Vaatasin ka, et oli LIVE'i postkasti selline teade tulnud, et mul ei ole piisavalt mälu, et uut värki tirida ja mine aadressile www.xbox.com/storage. Sealt juhatati kampaanialehele ja kui sinna lõin oma boxi ID'd sisse pakuti 15 euroga 20GB'st ketast. Jama ainult see, et Eesti aadressi ei saa panna. Lähemad riigid on Soome ja Rootsi, kuhu võimalik. Peab sealt mõne tuttavaga kontakteeruma.

Kui paljud on veel seda võimalust kasutanud ja kuidas maksmine käib? Krediitkaardiga? Äkki on kellelgi mõni hea mõte, kuidas seda kiirelt ja turvaliselt korraldada?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2008 23:40:56 vasta tsitaadiga

omang, ei ole vist, aga on tulemas see Ferrari rool
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2008 23:42:02 vasta tsitaadiga

TS2000, Soome valikuga andis hinnaks mulle 25 eur.
Ei tea kuidas see maksmine mitme ketta puhul käib aga võin mingi summa (25eur post + 250) eest need kettad ära tellida kõigile kes soovivad.. aga laiali jagamisest eriti huvitatud küll ei ole.


viimati muutis virx 17.10.2008 23:49:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TS2000
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2007




sõnum 17.10.2008 23:48:47 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
TS2000, Soome valikuga andis hinnaks mulle 25 eur.


Mulle andis 14.99€ kui täpne olla. icon_confused.gif Millest see vahe, konsooli vanus?
Krt, et nad 120GB'st odavamalt ei paku. Tegelikult oli plaan see osta. Aga kui nüüd saab ülisoodsalt 20'se, siis võiks sellega alustada.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2008 23:54:47 vasta tsitaadiga

Core omanikele pakutakse vist mälupulka ja ketast ja Arcade omanikele ainult ketast? kettad on refurbished.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2008 23:57:39 vasta tsitaadiga

Samas pole kindel et see variant üldse läbi läheks, hinnaks kujuneks ~641eek 20GB ketta eest minu pakutud variandiga.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TS2000
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2007




sõnum 18.10.2008 00:02:05 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
Samas pole kindel et see variant üldse läbi läheks, hinnaks kujuneks ~641eek 20GB ketta eest minu pakutud variandiga.


Mis läbi ei lähe? See, et oled tegelt Eestis ja tellid endale Soome? Ei usu, et probleemi tekib.
Seepärast küsisin ka, et kas keegi reaalselt ära tellinud. Huvitaks, mida nad pärast aadressi sisestamise vaadet veel küsivad ja kuidas maksmine käib.
Oleks tegelt vaja ka teada, et kas kuller toob ära või tuleb kuhugi järgi minna, siis teab mis sorti aadressile see saata.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2008 00:17:00 vasta tsitaadiga

TS2000, sa ei saanud vist aru.. mida nad mõtlevad kui ma 10X koodi sisse trükin ja kettaid nõudma hakkan, kahtlused ei teki et kuskilt seeria numbreid üles kirjutamas käin ja poolmuidu kettaid kokku tarnima hakkan? Või ainult mina mõtlen nii icon_lol.gif
elan Soomes
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TS2000
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2007




sõnum 18.10.2008 00:17:32 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
TS2000, sa ei saanud vist aru.. mida nad mõtlevad kui ma 10X koodi sisse trükin ja kettaid nõudma hakkan, kahtlused ei teki et kuskilt seeria numbreid üles kirjutamas käin ja poolmuidu kettaid kokku tarnima hakkan? Või ainult mina mõtlen nii icon_lol.gif
elan Soomes


Aaa, ma ei mõelnud seda. Aga jah, kui tellida terve hunnik ühele aadressile, siis võib veits kahtlane olla küll. Teisalt nad ei saa ju ka välistada, et ühes majas elab hunnik sõpru või pere, kus on mitu konsooli icon_lol.gif

Teisalt võib jääda ka mulje, et keegi otsib netist või proovib katsetamise teel leida ID'sid, mis sobivad ja tellib nii terve hunniku edasimüügi eesmärgil.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2008 00:18:32 vasta tsitaadiga

Skeptik, Arcade omanikele 20GB ketas+3 kuud gold.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 18.10.2008 00:20:50 vasta tsitaadiga

tsitaat:

M$ dosnt give a s*it ...

Tasuks proovida.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2008 01:08:51 vasta tsitaadiga

Community Games Channel

huvitav mis sealt tulla võib icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2008 08:37:39 vasta tsitaadiga

omang kirjutas:
jutt käib siis sellest roolist - http://www.simapex.com/images/product_360wheel.jpg

on muidu veel mingeid xboxi roole mis on head? mingisuguse käigukangiga vms...


Käigukangiga küll ei ole, kuid sellel roolil on rooli taga käiguvahetamis labad. Varsti tuleb muidu üks Porsche rool, kuid too hakkab suht kallis olema.

Andke keegi 48h koodi plz!
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 18.10.2008 11:31:15 vasta tsitaadiga

TS2000 kirjutas:
Flacko kirjutas:
Ma saan seda riikitglt muuta ning lasen saata selle kõvaketta Soome.Kõikkellel Arcade, TEHKE KA RUTTU ära, sest piiratud kogus aint

http://www.xboxstorageupgrade.com/hh/web/home/hhauthentication.jsp

sealt saad 20GB + 3 kuud mingi 400 eegu eest. eestis maksab 20GB 1500eek...


Vaatasin ka, et oli LIVE'i postkasti selline teade tulnud, et mul ei ole piisavalt mälu, et uut värki tirida ja mine aadressile www.xbox.com/storage. Sealt juhatati kampaanialehele ja kui sinna lõin oma boxi ID'd sisse pakuti 15 euroga 20GB'st ketast. Jama ainult see, et Eesti aadressi ei saa panna. Lähemad riigid on Soome ja Rootsi, kuhu võimalik. Peab sealt mõne tuttavaga kontakteeruma.

Kui paljud on veel seda võimalust kasutanud ja kuidas maksmine käib? Krediitkaardiga? Äkki on kellelgi mõni hea mõte, kuidas seda kiirelt ja turvaliselt korraldada?


No mina igatahes tahan proovida seda sest mul vaja 20GBst ketast icon_razz.gif et saaks oma arkaadid kõik tgsi ja demosi proovida. Pean enne muidugi ootama et raha tleb arvele siis alles saab.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 18.10.2008 11:36:21 vasta tsitaadiga

Flacko, Demosid saad tavalisele dvd või cd plaadile ka kirjutada, ja töötab icon_biggrin.gif

Anywei:
tsitaat:

Given that Gears of War 2 releases in the US on 7th November, and the fact that Jenkins claims the update will be available on that very disk at release indicates a full and final installer package would need to be sent to manufacturing when Gears of War 2 goes gold - usually at least 2 weeks before street date.

http://www.xbox360wire.co.uk/2008/10/01/new-xbox-360-dashboard-to-release-this-month/
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 18.10.2008 12:47:20 vasta tsitaadiga

A kas Xbox live arcade demosi saab ka?

http://www.game.co.uk/Multibuy.aspx?scid=366 <- btw

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ranger15
HV vaatleja

liitunud: 14.07.2005




sõnum 18.10.2008 13:05:15 vasta tsitaadiga

Sisestasin ka koodi ja pakub mulle xboxi kõvaketast 12.99 naela eest icon_biggrin.gif sellise hinna eest võtaks kohe ära, nüüd pean uurima kuidas maksmine toimub, soome saaks tuttava tuttavale ehk saata.Ehk :-|edit: krediitkaardiga saab jah maksta, eestit ei ole listis icon_evil.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2008 13:09:27 vasta tsitaadiga

henri200 kirjutas:
Andke keegi 48h koodi plz!

saatsin PS icon_wink.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FEAR007
Kreisi kasutaja
FEAR007

liitunud: 26.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2008 14:06:01 vasta tsitaadiga

tahaks ka 48h koodi palun icon_wink.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 18.10.2008 14:11:06 vasta tsitaadiga

ranger15 kirjutas:
Sisestasin ka koodi ja pakub mulle xboxi kõvaketast 12.99 naela eest icon_biggrin.gif sellise hinna eest võtaks kohe ära, nüüd pean uurima kuidas maksmine toimub, soome saaks tuttava tuttavale ehk saata.Ehk :-|edit: krediitkaardiga saab jah maksta, eestit ei ole listis icon_evil.gif


Eestis ple ametlikult Xboxmüügil, that's y

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2008 14:13:16 vasta tsitaadiga

FEAR007 kirjutas:
tahaks ka 48h koodi palun icon_wink.gif

andsin oma viimase ära just, ehk kellegi teisel on anda
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2008 15:26:47 vasta tsitaadiga

Ketta eest võeti 402eek, mingit informatsiooni millal kätte võiks saada ei antud.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 18.10.2008 15:32:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ketta eest võeti 402eek, mingit informatsiooni millal kätte võiks saada ei antud.

Tehti külma icon_lol.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 18.10.2008 16:11:25 vasta tsitaadiga

http://www.ox.ee/est/product/124117
päris hea pakkumine tundub või saan millestki valesti aru? on see ox normaalne koht? kuidas garantiiga on seal?
200 rohkem kui enteris ja saab 2 mängu kah.
tüdrukule mõtlesin osta, võiksite mingeid mänge veel soovitada mis liiga keerulised poleks :P mingid head arcaded näiteks?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2008 16:16:14 vasta tsitaadiga

Labukana, siis oled või sees, hind on hea ja 2 mängu kaasas 3+ teemaga.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 18.10.2008 16:29:53 vasta tsitaadiga

http://www.ox.ee/est/product/124116

Ma vist endale võtaks sellise

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2008 16:51:50 vasta tsitaadiga

Labukana kirjutas:
http://www.ox.ee/est/product/124117
päris hea pakkumine tundub või saan millestki valesti aru? on see ox normaalne koht? kuidas garantiiga on seal?
200 rohkem kui enteris ja saab 2 mängu kah.
tüdrukule mõtlesin osta, võiksite mingeid mänge veel soovitada mis liiga keerulised poleks icon_razz.gif mingid head arcaded näiteks?

naistele lähvad vist arcade mängud rohkem peale imho. Zuma, Luxor, Geometry Wars jne... vähemalt enda omale

samas mul sugulase naine mängis Gears of War-i co-op'i splitscreenis icon_eek.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 18.10.2008 16:58:50 vasta tsitaadiga

lol sul on tuline õigus. Täpselt minu lemmikud mängud

mina mängisin eile GoWi sugulasega coop

tra kuda tahaks osa nr 2 juba, demo toksinud täiega jama sain mingi 2,9m kanti

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!


viimati muutis Flacko 18.10.2008 17:00:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ranger15
HV vaatleja

liitunud: 14.07.2005




sõnum 18.10.2008 16:58:51 vasta tsitaadiga

Igatahes kes endale hakkab tellima seda sooduka hdd-d, siis igatahes olen käpp.Ei ole aega hakata jurama tuttava juurde soome saatmisega, et kellel seal tuttav on ja endale kõvaketta tellib siis annaks konsooli id jne ja kannaks raha üle.Niisiis kes tellib icon_lol.gif Flacko sina ikka?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 18.10.2008 17:02:43 vasta tsitaadiga

jah mina olen üks kuna seda vaja, ei taha enam oma save kaotada icon_evil.gif
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2008 17:03:22 vasta tsitaadiga

Võtaks vastu 48h koode.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2008 17:04:23 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
lol sul on tuline õigus. Täpselt minu lemmikud mängud

mina mängisin eile GoWi sugulasega coop

tra kuda tahaks osa nr 2 juba, demo toksinud täiega jama sain mingi 2,9m kanti
Ah?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 18.10.2008 17:20:09 vasta tsitaadiga

Uh? Millest sa aru ei saand?
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2008 17:31:27 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
FEAR007 kirjutas:
tahaks ka 48h koodi palun icon_wink.gif

andsin oma viimase ära just, ehk kellegi teisel on anda

No sina spetsiaalset panid Xboxi KKK-sse et mina jagan neid ja teen ka siiani, keegi koodi tahab saatke ps ja öelge ka miks icon_biggrin.gif

_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 271, 272, 273 ... 560, 561, 562  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.