|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
17.10.2008 21:12:28
|
|
|
| kui see mäng välja tuleb on xfps kindel ost
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
17.10.2008 21:57:21
|
|
|
| Mafia kirjutas: |
Ei tea, ei tõmba. Halo meeldib FPS-ina rohkem. Ei paku pinget mingit halo unitite tegemine jne, lisaks tundub seal suht vähe võimalusi + konsool ja strateegia.. no tänan väga. Isegi kui controllid on mugavad, on see mäng väga lihtne ja väheste võimalustega, kuna pult ei asenda hiir point n click mängudes jne. |
No kui Halo: Combat Evolved lõi FPS'id konsoolidel, siis miks mitte ei või Halo Wars luua korraliku süsteemi RTS'i jaoks konsoolidel. Kuigi osad RTS'id on juba suht mängitavad.
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taaviup
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2008
|
17.10.2008 22:19:15
|
|
|
Keegi TC End Wari demo on mänginud juba?
Ise jõudsin seda mingi 3min mängida aga see voice command värk tundus jõle heff. Peate ise proovima.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
17.10.2008 22:40:31
|
|
|
| Mafia kirjutas: |
Ei tea, ei tõmba. Halo meeldib FPS-ina rohkem. Ei paku pinget mingit halo unitite tegemine jne, lisaks tundub seal suht vähe võimalusi + konsool ja strateegia.. no tänan väga. Isegi kui controllid on mugavad, on see mäng väga lihtne ja väheste võimalustega, kuna pult ei asenda hiir point n click mängudes jne. |
| tsitaat: |
Q: Other RTS games that have transitioned to console have had issues with controls, how will Halo Wars improve on the formula?
A: Halo Wars was created for the Xbox 360 from the ground up, which meant we didn't have to make compromises or shoe-horn in artifacts from a Windows PC game. We were able to take all the best aspects of RTS games, make them work perfectly on the Xbox 360, and exclude the rest. |
http://www.halowars.com/faq.aspx
lootust on, et tuleb ehk nati tugevam kui keskmine konsooli-RTS
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omang
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2005
|
17.10.2008 22:45:00
|
|
|
Tervist,
Mina jälle oma küsimustega piinamas
Käisin täna veits ringi ja leidsin Xbox 360 Arcade pluss GTA4 ja mingisugune Halo ( ) 179 euri
Ja Xbox 360 Premium pluss GTA4 pluss Halo, pluss teine mingisugune roosa pult, 249 eurot.
kas on mõtet osta seda premiumi?
Ja kas on mõistlikud hinnad nende kohta?
Aitäh.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
17.10.2008 22:48:12
|
|
|
omang, jah, on head pakkumised.Kust poest kui kõsida tohib?
link
Soomes päris koomilised hinnad 2335.- eek Arcade + SST ..
Kui keegi tahab võin ju vedada 2835 eest mõned
viimati muutis virx 17.10.2008 22:57:07, muudetud 4 korda |
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
entusiast
HV veteran

liitunud: 08.11.2003
|
17.10.2008 22:50:20
|
|
|
hinnad samad mis eestiski, kuid selle raha eest saad ainult konsooli.
kuskohas sa ringi käisid et sa hindu eurides nägid?
_________________ JÖUDU! |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
17.10.2008 22:51:00
|
|
|
Eks ta välismaal ela
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omang
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2005
|
17.10.2008 22:55:01
|
|
|
Iirimaal elan... siin ju kõik mingid xboxi ja ps3 friigid . siin ei tea arvutist keegi mitte mõhkugi
ja noh .. täna oli just palgapäev. mõtlesin et teen omale jõulukingi ette ära
aint kuradi kahju on et G25 xboxile ei lähe . oleks tahtnud test drives ringi surada sellega :/
poes pakuti muidu mingit Xboxi Originaal rooli mis oli 150-lt allahinnatud 100-le . oleks olnud 900 kraadine pööramine oleks võtnud aga tavaline jura nagu teised roolidki
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
17.10.2008 22:58:27
|
|
|
omang, kust nende hindadega vaatasid?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
17.10.2008 22:58:57
|
|
|
| Ei ole see mingi jura rool.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
entusiast
HV veteran

liitunud: 08.11.2003
|
17.10.2008 23:01:39
|
|
|
suht sarnane momo roolile, kuid jah, g25 väge parem ikka.
_________________ JÖUDU! |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omang
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2005
|
17.10.2008 23:06:25
|
|
|
Limericki Xtravisionist pakuti mulle sellist offerit.
aaga.. on see rool muidu väärt seda 100-t eurot?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
17.10.2008 23:14:16
|
|
|
| Ah, tegelt võiks paar sotti odavam olla, aga käib kah.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
17.10.2008 23:17:02
|
|
|
Ma jätaks esialgu rooli ostmata, hind on tavaline ehk see 99 eur ongi tegelikult norm hind igalpool.Forza 2s olid ebameeldivad kogemused rooliga
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omang
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TS2000
HV vaatleja
liitunud: 08.12.2007
|
17.10.2008 23:39:18
|
|
|
Vaatasin ka, et oli LIVE'i postkasti selline teade tulnud, et mul ei ole piisavalt mälu, et uut värki tirida ja mine aadressile www.xbox.com/storage. Sealt juhatati kampaanialehele ja kui sinna lõin oma boxi ID'd sisse pakuti 15 euroga 20GB'st ketast. Jama ainult see, et Eesti aadressi ei saa panna. Lähemad riigid on Soome ja Rootsi, kuhu võimalik. Peab sealt mõne tuttavaga kontakteeruma.
Kui paljud on veel seda võimalust kasutanud ja kuidas maksmine käib? Krediitkaardiga? Äkki on kellelgi mõni hea mõte, kuidas seda kiirelt ja turvaliselt korraldada?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
17.10.2008 23:40:56
|
|
|
| omang, ei ole vist, aga on tulemas see Ferrari rool
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
17.10.2008 23:42:02
|
|
|
TS2000, Soome valikuga andis hinnaks mulle 25 eur.
Ei tea kuidas see maksmine mitme ketta puhul käib aga võin mingi summa (25eur post + 250) eest need kettad ära tellida kõigile kes soovivad.. aga laiali jagamisest eriti huvitatud küll ei ole.
viimati muutis virx 17.10.2008 23:49:15, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TS2000
HV vaatleja
liitunud: 08.12.2007
|
17.10.2008 23:48:47
|
|
|
| virx kirjutas: |
| TS2000, Soome valikuga andis hinnaks mulle 25 eur. |
Mulle andis 14.99 kui täpne olla. Millest see vahe, konsooli vanus?
Krt, et nad 120GB'st odavamalt ei paku. Tegelikult oli plaan see osta. Aga kui nüüd saab ülisoodsalt 20'se, siis võiks sellega alustada.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
17.10.2008 23:54:47
|
|
|
| Core omanikele pakutakse vist mälupulka ja ketast ja Arcade omanikele ainult ketast? kettad on refurbished.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
17.10.2008 23:57:39
|
|
|
| Samas pole kindel et see variant üldse läbi läheks, hinnaks kujuneks ~641eek 20GB ketta eest minu pakutud variandiga.
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TS2000
HV vaatleja
liitunud: 08.12.2007
|
18.10.2008 00:02:05
|
|
|
| virx kirjutas: |
| Samas pole kindel et see variant üldse läbi läheks, hinnaks kujuneks ~641eek 20GB ketta eest minu pakutud variandiga. |
Mis läbi ei lähe? See, et oled tegelt Eestis ja tellid endale Soome? Ei usu, et probleemi tekib.
Seepärast küsisin ka, et kas keegi reaalselt ära tellinud. Huvitaks, mida nad pärast aadressi sisestamise vaadet veel küsivad ja kuidas maksmine käib.
Oleks tegelt vaja ka teada, et kas kuller toob ära või tuleb kuhugi järgi minna, siis teab mis sorti aadressile see saata.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
18.10.2008 00:17:00
|
|
|
TS2000, sa ei saanud vist aru.. mida nad mõtlevad kui ma 10X koodi sisse trükin ja kettaid nõudma hakkan, kahtlused ei teki et kuskilt seeria numbreid üles kirjutamas käin ja poolmuidu kettaid kokku tarnima hakkan? Või ainult mina mõtlen nii
elan Soomes
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TS2000
HV vaatleja
liitunud: 08.12.2007
|
18.10.2008 00:17:32
|
|
|
| virx kirjutas: |
TS2000, sa ei saanud vist aru.. mida nad mõtlevad kui ma 10X koodi sisse trükin ja kettaid nõudma hakkan, kahtlused ei teki et kuskilt seeria numbreid üles kirjutamas käin ja poolmuidu kettaid kokku tarnima hakkan? Või ainult mina mõtlen nii
elan Soomes |
Aaa, ma ei mõelnud seda. Aga jah, kui tellida terve hunnik ühele aadressile, siis võib veits kahtlane olla küll. Teisalt nad ei saa ju ka välistada, et ühes majas elab hunnik sõpru või pere, kus on mitu konsooli
Teisalt võib jääda ka mulje, et keegi otsib netist või proovib katsetamise teel leida ID'sid, mis sobivad ja tellib nii terve hunniku edasimüügi eesmärgil.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
18.10.2008 00:18:32
|
|
|
| Skeptik, Arcade omanikele 20GB ketas+3 kuud gold.
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
18.10.2008 00:20:50
|
|
|
| tsitaat: |
M$ dosnt give a s*it ...
|
Tasuks proovida.
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
18.10.2008 08:37:39
|
|
|
Käigukangiga küll ei ole, kuid sellel roolil on rooli taga käiguvahetamis labad. Varsti tuleb muidu üks Porsche rool, kuid too hakkab suht kallis olema.
Andke keegi 48h koodi plz!
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
18.10.2008 11:31:15
|
|
|
| TS2000 kirjutas: |
Vaatasin ka, et oli LIVE'i postkasti selline teade tulnud, et mul ei ole piisavalt mälu, et uut värki tirida ja mine aadressile www.xbox.com/storage. Sealt juhatati kampaanialehele ja kui sinna lõin oma boxi ID'd sisse pakuti 15 euroga 20GB'st ketast. Jama ainult see, et Eesti aadressi ei saa panna. Lähemad riigid on Soome ja Rootsi, kuhu võimalik. Peab sealt mõne tuttavaga kontakteeruma.
Kui paljud on veel seda võimalust kasutanud ja kuidas maksmine käib? Krediitkaardiga? Äkki on kellelgi mõni hea mõte, kuidas seda kiirelt ja turvaliselt korraldada? |
No mina igatahes tahan proovida seda sest mul vaja 20GBst ketast et saaks oma arkaadid kõik tgsi ja demosi proovida. Pean enne muidugi ootama et raha tleb arvele siis alles saab.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
18.10.2008 11:36:21
|
|
|
Flacko, Demosid saad tavalisele dvd või cd plaadile ka kirjutada, ja töötab
Anywei:
| tsitaat: |
Given that Gears of War 2 releases in the US on 7th November, and the fact that Jenkins claims the update will be available on that very disk at release indicates a full and final installer package would need to be sent to manufacturing when Gears of War 2 goes gold - usually at least 2 weeks before street date.
|
http://www.xbox360wire.co.uk/2008/10/01/new-xbox-360-dashboard-to-release-this-month/
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
18.10.2008 12:47:20
|
|
|
A kas Xbox live arcade demosi saab ka?
http://www.game.co.uk/Multibuy.aspx?scid=366 <- btw
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranger15
HV vaatleja
liitunud: 14.07.2005
|
18.10.2008 13:05:15
|
|
|
Sisestasin ka koodi ja pakub mulle xboxi kõvaketast 12.99 naela eest sellise hinna eest võtaks kohe ära, nüüd pean uurima kuidas maksmine toimub, soome saaks tuttava tuttavale ehk saata.Ehk :-|edit: krediitkaardiga saab jah maksta, eestit ei ole listis
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
18.10.2008 13:09:27
|
|
|
| henri200 kirjutas: |
| Andke keegi 48h koodi plz! |
saatsin PS
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FEAR007
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
18.10.2008 14:06:01
|
|
|
tahaks ka 48h koodi palun
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
18.10.2008 14:11:06
|
|
|
| ranger15 kirjutas: |
Sisestasin ka koodi ja pakub mulle xboxi kõvaketast 12.99 naela eest sellise hinna eest võtaks kohe ära, nüüd pean uurima kuidas maksmine toimub, soome saaks tuttava tuttavale ehk saata.Ehk :-|edit: krediitkaardiga saab jah maksta, eestit ei ole listis  |
Eestis ple ametlikult Xboxmüügil, that's y
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
18.10.2008 14:13:16
|
|
|
| FEAR007 kirjutas: |
tahaks ka 48h koodi palun  |
andsin oma viimase ära just, ehk kellegi teisel on anda
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
18.10.2008 15:26:47
|
|
|
| Ketta eest võeti 402eek, mingit informatsiooni millal kätte võiks saada ei antud.
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
18.10.2008 15:32:57
|
|
|
| tsitaat: |
Ketta eest võeti 402eek, mingit informatsiooni millal kätte võiks saada ei antud.
|
Tehti külma
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
18.10.2008 16:11:25
|
|
|
http://www.ox.ee/est/product/124117
päris hea pakkumine tundub või saan millestki valesti aru? on see ox normaalne koht? kuidas garantiiga on seal?
200 rohkem kui enteris ja saab 2 mängu kah.
tüdrukule mõtlesin osta, võiksite mingeid mänge veel soovitada mis liiga keerulised poleks :P mingid head arcaded näiteks?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
18.10.2008 16:16:14
|
|
|
| Labukana, siis oled või sees, hind on hea ja 2 mängu kaasas 3+ teemaga.
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
18.10.2008 16:29:53
|
|
|
http://www.ox.ee/est/product/124116
Ma vist endale võtaks sellise
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
18.10.2008 16:51:50
|
|
|
| Labukana kirjutas: |
http://www.ox.ee/est/product/124117
päris hea pakkumine tundub või saan millestki valesti aru? on see ox normaalne koht? kuidas garantiiga on seal?
200 rohkem kui enteris ja saab 2 mängu kah.
tüdrukule mõtlesin osta, võiksite mingeid mänge veel soovitada mis liiga keerulised poleks mingid head arcaded näiteks? |
naistele lähvad vist arcade mängud rohkem peale imho. Zuma, Luxor, Geometry Wars jne... vähemalt enda omale
samas mul sugulase naine mängis Gears of War-i co-op'i splitscreenis
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
18.10.2008 16:58:50
|
|
|
lol sul on tuline õigus. Täpselt minu lemmikud mängud
mina mängisin eile GoWi sugulasega coop
tra kuda tahaks osa nr 2 juba, demo toksinud täiega jama sain mingi 2,9m kanti
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
viimati muutis Flacko 18.10.2008 17:00:44, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranger15
HV vaatleja
liitunud: 14.07.2005
|
18.10.2008 16:58:51
|
|
|
Igatahes kes endale hakkab tellima seda sooduka hdd-d, siis igatahes olen käpp.Ei ole aega hakata jurama tuttava juurde soome saatmisega, et kellel seal tuttav on ja endale kõvaketta tellib siis annaks konsooli id jne ja kannaks raha üle.Niisiis kes tellib Flacko sina ikka?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
18.10.2008 17:02:43
|
|
|
jah mina olen üks kuna seda vaja, ei taha enam oma save kaotada
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
18.10.2008 17:03:22
|
|
|
| Võtaks vastu 48h koode.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
18.10.2008 17:04:23
|
|
|
| Flacko kirjutas: |
lol sul on tuline õigus. Täpselt minu lemmikud mängud
mina mängisin eile GoWi sugulasega coop
tra kuda tahaks osa nr 2 juba, demo toksinud täiega jama sain mingi 2,9m kanti |
Ah?
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
18.10.2008 17:20:09
|
|
|
Uh? Millest sa aru ei saand?
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M3rcury
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2007
|
18.10.2008 17:31:27
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| FEAR007 kirjutas: |
tahaks ka 48h koodi palun  |
andsin oma viimase ära just, ehk kellegi teisel on anda |
No sina spetsiaalset panid Xboxi KKK-sse et mina jagan neid ja teen ka siiani, keegi koodi tahab saatke ps ja öelge ka miks
_________________ Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|