Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Enemy Territory märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 117, 118, 119  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
axis
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2002




sõnum 06.08.2003 09:59:08 vasta tsitaadiga

Selline jama et Heli jääb pildist maha. Tegin reinstalli ja ikka sama jama. TEistes mängudes ple sellist probla. oskate midagi tarka öelda.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2003 10:47:27 vasta tsitaadiga

Raibert kirjutas:

Cheatimise jutt on küll mõttetu, kuid punkbuster on mõeldud rohkem selleks, et kõikidele mängijatele oleks vähemalt serveri poolt tagatud võrdsed tingimused, mitte et mingi spetsialist, kes on praktiliselt kogu mängugraafika viinud sellisele tasemele, et näeb ainult valgel taustal liikuvaid musti vaenlasi, ei omaks seal kõiki.

... õige jutt ! Olenemata, kui palju ma tahaks kedagi miskis mängus omada, ei suudaks ma mängida mängu sellise konfiga nagu seda paljud teevad ! Olen üritanud proovida, aga siis oleks nagu tegemist mingi hoopis teise mänguga ja mängumõnust/fiilingust pole enam halligi järel. Viimasel ajal, ei tõmba ennast enam üldse ET'd mängima just nende "proffide" pärast, kes vist 24/7 servus istuvad ja tänu oma erikonfile juba ühest kaardi otsast teise näevad, kus Sa liigud. Sooviks väga mängida servus, kus oleks võimalikult ühtlaste konfidega mängijad, kõigil võrdsed tingimused nii, nagu mängulooja seda ette on kujutanud ! Pole ju mingit mõtet mängul, kus sina ilmastikuefektide pärast ei näe oma ninaalustki, aga teine, oma häkitud konfiga, näeb kuhu tahab. PunkBuster on küll abiks, aga nagu kogemused on näidanud, mitte piisavalt ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2003 11:01:49 vasta tsitaadiga

lalaa Axis keera natukene mingeid settinguid valikuliselt maha.(suht ükskõik milliseid) Ja kui reinstallid kustuta ET folder ka enne ära muidu jääb config alles.
Ja et te siin igasuguseid halbu asju minust ei arvaks, siis ütlen et mängin enam-vähem default konfiga. Miskid vihmad, heledus ja maxpackets on muudetud ainult. Kõik põhjas loomulikult :*

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neap
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2002




sõnum 06.08.2003 14:03:36 vasta tsitaadiga

millised on kõige väiksemad nõuded millega asja kaima saab. muide kas selle mangu jaoks peab olema eelnevalt ka mingi täisversioon arvutis?? kust seda yldse saab?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2003 14:15:29 vasta tsitaadiga

mirrormade kirjutas:
millised on kõige väiksemad nõuded millega asja kaima saab. muide kas selle mangu jaoks peab olema eelnevalt ka mingi täisversioon arvutis?? kust seda yldse saab?

... kas Sa loed ainult pealkirju ?

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2003 14:17:24 vasta tsitaadiga

http://wolf.zone.ee miinimum oli vist cpu 600 128 ram.
Mapid tuleb ka hankida. Neid saad siit http://www.enemy-territory.com/modules.php?name=Downloads&d_op=viewdownload&cid=8

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 06.08.2003 19:39:44 vasta tsitaadiga

kui sa zone servust tõmbad, siis on basic mapid kaasas. tõmmata on vaja aint lisamappe aga osasid neist mängitakse väga vähestes serverites seetõttu pole mõtet igasugust saasta tõmmata.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sac999
HV vaatleja
Sac999

liitunud: 06.08.2003




sõnum 06.08.2003 22:43:55 vasta tsitaadiga

njah olen ka wolfenstein enemy territoryt juba p2ris tykk aega tagund p2ris hea m2ng 2ra igatahes ei ole tyydanud (hea m2ng on)soovitan thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dolby
HV kasutaja


liitunud: 05.11.2001




sõnum 11.08.2003 23:56:11 vasta tsitaadiga

Küsimus selline, et enam ei leia servereid. Need mis on Favoritides need on ja kõik. Milles võib olla probleem?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2003 07:58:28 vasta tsitaadiga

dolby kirjutas:
Küsimus selline, et enam ei leia servereid. Need mis on Favoritides need on ja kõik. Milles võib olla probleem?
... millega ei leia ? Mängu sisese otsijaga ? Ise kasutan ASE ja see leiab neid nigu raba !
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meestsukotkalt
HV vaatleja

liitunud: 15.02.2003




sõnum 13.08.2003 19:40:01 vasta tsitaadiga

Seda ullikest on nüüd tambitud juba kuu aega ja tüdimust pole veel tulnud, v.a juhtudel, kui satud tõesti mingite ludridega ühte tiimi, kes ei tea, mis tegema peab ja lihtsalt killivad kõike, mis liigub. Tehku ikka endal enne map selgeks ja siis ei pea otsima lahingut kauge müra järgi. Olen mänginud põhiliselt covop, insner, medic, seda põhiliselt axis poolel, see meeldib nagu enam, kuid kunagi pole saanud kasutada miinipildujat? See vist on võimalik ainult soldieriga?Vahest on ka mulje, et mängus mingid imeninjad hüppavad, et ei jõua spawn-ist välja kui juba surnd, või näed oma jalgu ja käsi keha küljest eemaldumas icon_wink.gif ükskord jõudsin ka kobamisi oberstini välja, aga see oli good luck, sai mängitud kolmes elemendis ja oldud igati tubli. Uusi mappe pole veel proovinud, ainult põhi kuute. MIs serverites nied uusi mappe mängida võib saada? Pole nagu ise veel kohanud ühtki?
_________________

_________________
Ole see, kes sa oled.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
axis
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2002




sõnum 13.08.2003 22:57:36 vasta tsitaadiga

meestsukotkalt kirjutas:
MIs serverites nied uusi mappe mängida võib saada? Pole nagu ise veel kohanud ühtki?
_________________


Vaatad näiteks Server listi , sorteerid servud mapi järgi ..... nii kõige lihtsam.....
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dolby
HV kasutaja


liitunud: 05.11.2001




sõnum 14.08.2003 01:12:40 vasta tsitaadiga

Kiskusin siis alla need uued mapid, vahelduseks väga head.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2003 12:38:38 vasta tsitaadiga

Ja et te ära ei unustax, siis wolfi tuleb mängida. Ainuke vabandus on naised ja vbla beer_yum.gif mis nii ei sega.
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 25.08.2003 02:00:46 vasta tsitaadiga

oi jah, sai siis t2na yle pika aja j2lle normilt etd taotud. kohe esimese aafrica kampainiga sain 903 expi ja roll of honouris olid kõik peale best soldieri minu nimed. viimasel ajal on mingi noobide laine hakanud etd gamema, täna vaatasin, kuidas yks covert ops tulistas oma fg42st tanki pihta mitu valangut arvatavasti lootes, et tank läheb siis katki icon_lol.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 26.08.2003 23:46:56 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
dolby kirjutas:
... Need mis on Favoritides need on ja kõik...?
... Ise kasutan ASE ja see leiab neid nigu raba !

-Kuda sa mängu serverilistis favoriite paned? Pole ngu märganud sellist võimalust, vbl pole otsinud.
-Mul see ASE vedeles ka deskt. serval, lükkasin käima, aga see ei leidnud zone.ee servut!
-Kas see udu barakid on ka eesti servu, ma ei jaksanud selles oodata kuni map´e laeb. Kas neid mujalt ei saa sikutada?
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2003 00:06:46 vasta tsitaadiga

Mappide jaoks tee nii: jäta meelde nimi ja trüki googlesse. tiri alla pane kausta kuhu õpetatakse ja pela icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2003 12:15:05 vasta tsitaadiga

Favorites-linnuke servu lõppu ja et neid vaadata, siis source "favourites"
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 31.08.2003 21:47:49 vasta tsitaadiga

k6igile et fännidele teadmiseks see, et wolf et on lanparty mitteametlike mängude kavva võetud thumbs_up.gif aukirja küll ei saa, kuid mängimisrõõmu see vähendama ei peaks icon_razz1.gif loodan, et siinsete wolfifännidega kohtun tartu experimendil.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2003 22:35:57 vasta tsitaadiga

DigeBeni jutt täitsa õige. Tirisin ka veel sakslaste seni avastamata cheati ära ja proovisin.
Mehed on nagu peo peal, näed läbi mägede ja seinte. Sisened ruumi ja lased mehe lihtsalt maha. Näed juba eemalt kas sinna kohta maksab üldse trügida või mittte. See on suht mõttetu üritus, sest siis kaob mängust pinge. Kulged lihtsalt mööda mappi ja killid nii mis kole. Asja vastu igatahes. icon_evil.gif
PS: Seda konfide ühtlustamist peaks olema ju lanpartyl võimalik teha ühe ja kindla konfi kasutamisega.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
millivatt
Kreisi kasutaja
millivatt

liitunud: 24.07.2002




sõnum 01.09.2003 08:12:33 vasta tsitaadiga

teadmamees kirjutas:
k6igile et fännidele teadmiseks see, et wolf et on lanparty mitteametlike mängude kavva võetud thumbs_up.gif aukirja küll ei saa, kuid mängimisrõõmu see vähendama ei peaks icon_razz1.gif loodan, et siinsete wolfifännidega kohtun tartu experimendil.

ooo jaa... icon_smile.gif
eksperimendil näeme....
btw, keegi mind kuhugi klanni ei taha surada?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2003 15:38:00 vasta tsitaadiga

millivatt kirjutas:
btw, keegi mind kuhugi klanni ei taha surada?


Ole rohkem active. Ja kui mulle stabiilselt 1vs1 ära teed siis suran icon_razz.gif

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2003 19:09:50 vasta tsitaadiga

Ütle siis ka kuskohas sind rohkem kohata võib siis äkki võetaksegi sihikule. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mambo10
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2002




sõnum 01.09.2003 19:17:00 vasta tsitaadiga

Tähendab, et selline "whine" ajab tõsiselt sita keema! Mina mängin ikka funi pärast, ning conf ei muuda mingit taset- olen isegi defaulti proovinud, võibolla acry langes 1-2 % ehk totaalne null... ja xiitereid liigub serverites VÄGAGI palju ringi, kuna cheadid on liigagi avalikult üleval, alles sai udust tabatud cheater rico- skilli pole aga WH-d kasutas ja sai bani.

Rohkem ei sooviks sellist whinet kuulata, et kui keegi sind vasaku randmega omab, et siis kohe on hea conf :S Pelan nime all idle^r3vers



DigeBeni kirjutas:
Raibert kirjutas:

Cheatimise jutt on küll mõttetu, kuid punkbuster on mõeldud rohkem selleks, et kõikidele mängijatele oleks vähemalt serveri poolt tagatud võrdsed tingimused, mitte et mingi spetsialist, kes on praktiliselt kogu mängugraafika viinud sellisele tasemele, et näeb ainult valgel taustal liikuvaid musti vaenlasi, ei omaks seal kõiki.

... õige jutt ! Olenemata, kui palju ma tahaks kedagi miskis mängus omada, ei suudaks ma mängida mängu sellise konfiga nagu seda paljud teevad ! Olen üritanud proovida, aga siis oleks nagu tegemist mingi hoopis teise mänguga ja mängumõnust/fiilingust pole enam halligi järel. Viimasel ajal, ei tõmba ennast enam üldse ET'd mängima just nende "proffide" pärast, kes vist 24/7 servus istuvad ja tänu oma erikonfile juba ühest kaardi otsast teise näevad, kus Sa liigud. Sooviks väga mängida servus, kus oleks võimalikult ühtlaste konfidega mängijad, kõigil võrdsed tingimused nii, nagu mängulooja seda ette on kujutanud ! Pole ju mingit mõtet mängul, kus sina ilmastikuefektide pärast ei näe oma ninaalustki, aga teine, oma häkitud konfiga, näeb kuhu tahab. PunkBuster on küll abiks, aga nagu kogemused on näidanud, mitte piisavalt ...
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
millivatt
Kreisi kasutaja
millivatt

liitunud: 24.07.2002




sõnum 01.09.2003 21:30:16 vasta tsitaadiga

aks kirjutas:
Ütle siis ka kuskohas sind rohkem kohata võib siis äkki võetaksegi sihikule. icon_razz1.gif

uDU HQ-s kui seal rahvast on. Vastasel juhul zones...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meestsukotkalt
HV vaatleja

liitunud: 15.02.2003




sõnum 14.09.2003 18:04:00 vasta tsitaadiga

Ka keegi oskab anda mõnda vihjet, millises servus saab normaalselt ET taguda, ilma igasugu jopakate osavõtuta, kes ei jaga üldse matsu ja kelle peamine eesmärk on kranaat peos ennast ja tiimikaaslasi veristada. Või on kõik norm kohad klanniservud ja sissepääs ainult valitud isikutele?
_________________
Ole see, kes sa oled.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2003 20:40:12 vasta tsitaadiga

Hetkel vist sihuke lugu, et uuendus väljas.
http://www.enemy-territory.com/modules.php?name=Downloads&d_op=viewdownload&cid=2
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tdg
HV vaatleja
tdg

liitunud: 24.01.2002




sõnum 15.09.2003 09:06:10 vasta tsitaadiga

Testisin siis kah paar tundi,
üks hakkas mölisema, et kamoon, tulime sulle kahekesi peale, lasime sind, sa jooksid okastraadi sisse, aga ikka oled elus - ma vabandasin, et olen quaker. Medic olin:P
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2003 09:56:10 vasta tsitaadiga

To meestsukotkalt-Efterlyst is da answer.
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZHarp
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2003 13:22:53 vasta tsitaadiga

Nunii ...olen nüüd ka viimased nädal aega Enemy Territory ridades olnud. Minuarvates nagu RCW'gi üks paremaid multiplayer mänge üldse. Olen kas coverop või soldier. Soldier olen tavaliselt sakslaste poolel kaitses ...näit Fueldump (või mis ta nimi oligi) puhul on väga mõnus katta lagedaid alasid kuulipildujaga. Õieti paigutatult on väga efektiivne relv ...keskeltläbi 4-10 vastast jõuab maha võtta ennem kui sind ennast ära koristatakse. Isegi juhul kui ei jõua valanguga vastast tappa kahjustab see teda niivõrd et meeskonnakaaslastel on hiljem teda lihtne maha võtta.

Serveritest meeldivad kõige enam Rootsi ja Soome omad. Ping keskeltläbi 50-120 (ADSL Kodutöö). Zone'i serveris on ping parem aga mängijate arv piiratud 10'ga ...seda on liiga vähe sellise mängu puhul.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2003 15:09:51 vasta tsitaadiga

Kordaks siis üle.
Zones 24 sloti.
password: game.zone.ee
uDU serverid ka head , kui seal rahvast juhtub olema.

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2003 18:37:10 vasta tsitaadiga

ZHarp kirjutas:
Zone'i serveris on ping parem aga mängijate arv piiratud 10'ga ...seda on liiga vähe sellise mängu puhul.

... see on ilma passita mängijate piirang, nagu eelmises postis mainiti on tegelik piirang 24 ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
axis
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2002




sõnum 15.09.2003 22:32:00 vasta tsitaadiga

Sellest on siin vist juba 3 korda juttu olnud vms ...... igatahes ei tee halba teema üle sirvida, nendel kes alles wolfi avastasid ..... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZHarp
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2003 16:16:33 vasta tsitaadiga

Kuna eile õhtul oli ET'i peaserver ilmselt maas ja mängida ei saanud siis proovisin DigeBeni soovitatud ASE'd (All Seeing Eye). Eriti tore programm ja pärast paari sekundilist mõtlemist leidis rea servereid. Mnjahh ...me maailmaga rahul jälle icon_razz.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2003 10:45:12 vasta tsitaadiga

... jap, ASE on lausa asendamatu progejupp - üksnes Eestist leiab juba 6 töötavat servut, põhjamaadest 100kond, euroopast 5-600 ringis ja kogu maailmast pooleteist tuhande ümber ja on inimesi, kes kasutavad veel GameSpy'd icon_confused.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2003 00:43:29 vasta tsitaadiga

Njha geimspai on yks ylimalt saadanast asi. Ma yritan seda igal v6imalikul ja v6imatul juhul meenutada k6igile.
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 21.09.2003 12:40:53 vasta tsitaadiga

playtrix ja ludo kah head servud icon_razz1.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reix001
HV vaatleja


liitunud: 20.06.2003




sõnum 22.09.2003 18:54:21 vasta tsitaadiga

Küsimus järgmine sinna xonesse minnes hakkab midagi copima ja siis lõpetab.
Tuleb teade ,et: etmain/rhine2.pk3
Kust ma peaksin seda ja muud kasulikku veel kakkuma.

_________________
Jõlevi poeg
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2003 20:15:23 vasta tsitaadiga

... nimet' vidina saad siit:
http://ftp.wireplay.co.uk/rtcw/enemyterritory/maps/
... ülejäänu jaoks Google abix !

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tdg
HV vaatleja
tdg

liitunud: 24.01.2002




sõnum 23.09.2003 10:36:02 vasta tsitaadiga

erm eesti serverid võiks ära patchida

ma ei viitsi üle lasta pidevalt vanaga:(

sellega siis näiteks - ET_Patch_1[1].02.exe
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vantvol
HV kasutaja


liitunud: 01.12.2002




sõnum 23.09.2003 11:31:44 vasta tsitaadiga

ma olen seda mangind hea mang aga nüüd probleem.installin ara ja panen kaima.aga mang hangub niipea kui ma vajutan midagi.mang taiega kinni!!!panen ctrl+alt+del siis naitab et not responding.proovisin igat pidi kuid ei saa kaima.mis teha?arvuti on 1300duron, 256ram, 128 gfti4200
_________________
asdf
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hqkk
HV vaatleja

liitunud: 31.07.2003




sõnum 23.09.2003 22:16:49 about patching. vasta tsitaadiga

kõik uDU servud on ET 1.02 patchi peal. Uurige ASEs ja mängige icon_smile.gif Parem, kui zone, milles ainult noobe leidub.

hk
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v6hik
HV kasutaja
v6hik

liitunud: 03.01.2003




sõnum 23.09.2003 22:47:28 vasta tsitaadiga

ei ütleks et zone'is aint noobid, seal vägagi osavaid
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2003 10:17:22 vasta tsitaadiga

Jah, lasta seal m6ni isegi oskab. Aga 2 asja - spämm ja /callvote kick
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
axis
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2002




sõnum 24.09.2003 13:35:07 vasta tsitaadiga

kas nii ei saa teha et ma ei nääks neid vote-e
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v6hik
HV kasutaja
v6hik

liitunud: 03.01.2003




sõnum 24.09.2003 20:36:54 vasta tsitaadiga

sai panna et ei näeks complaini akent kui oma su tapab aga selle panin kiirelt tagasi sest aeg ajalt meeldib kellelgi tk teha. häirib tõesti kui see kollane vote tihti ette hyppab ja vaja f1 või f2 pressida.
to inca: seal sardiinis siis ei spämmita ega kickita?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 24.09.2003 21:51:33 vasta tsitaadiga

muide mis selle uue 1.02ga ka head kaasas on icon_question.gif ise pole veel mingist eelisest aru saand icon_redface.gif arvan, et bunkbusterit täiustati kuidagi, kuid pole kindel
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raibert
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2002




sõnum 25.09.2003 07:23:09 vasta tsitaadiga

1.02 ga on kaasas minuarust üks imelik asi, nimelt suurt osa vastaste poolt algatatud votesid ei näe, saab ainult F1 või F2 vajutada. Või see peabki nii olema, et kicki votet näevad ainult vote algataja poole võistlejad?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2003 11:58:37 vasta tsitaadiga

Ei see 1.02 ongi üks ylimalt bugine asi. Lisaks votemisbugile viskab vahest tiimist välja ja lockib tiimid jne. Suht frustreeriv. Ootax juba fixi.
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 25.09.2003 19:06:38 vasta tsitaadiga

tõsi ta on. see teami lockimine oli alguses minu arvates mingi serveri bug. nüüd siis selgub et uuest kauaoodatud patcist see tingitud icon_neutral.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Enemy Territory mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 117, 118, 119  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.