|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
axis
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2002
|
06.08.2003 09:59:08
|
|
|
| Selline jama et Heli jääb pildist maha. Tegin reinstalli ja ikka sama jama. TEistes mängudes ple sellist probla. oskate midagi tarka öelda.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
06.08.2003 10:47:27
|
|
|
| Raibert kirjutas: |
Cheatimise jutt on küll mõttetu, kuid punkbuster on mõeldud rohkem selleks, et kõikidele mängijatele oleks vähemalt serveri poolt tagatud võrdsed tingimused, mitte et mingi spetsialist, kes on praktiliselt kogu mängugraafika viinud sellisele tasemele, et näeb ainult valgel taustal liikuvaid musti vaenlasi, ei omaks seal kõiki. |
... õige jutt ! Olenemata, kui palju ma tahaks kedagi miskis mängus omada, ei suudaks ma mängida mängu sellise konfiga nagu seda paljud teevad ! Olen üritanud proovida, aga siis oleks nagu tegemist mingi hoopis teise mänguga ja mängumõnust/fiilingust pole enam halligi järel. Viimasel ajal, ei tõmba ennast enam üldse ET'd mängima just nende "proffide" pärast, kes vist 24/7 servus istuvad ja tänu oma erikonfile juba ühest kaardi otsast teise näevad, kus Sa liigud. Sooviks väga mängida servus, kus oleks võimalikult ühtlaste konfidega mängijad, kõigil võrdsed tingimused nii, nagu mängulooja seda ette on kujutanud ! Pole ju mingit mõtet mängul, kus sina ilmastikuefektide pärast ei näe oma ninaalustki, aga teine, oma häkitud konfiga, näeb kuhu tahab. PunkBuster on küll abiks, aga nagu kogemused on näidanud, mitte piisavalt ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
06.08.2003 11:01:49
|
|
|
lalaa Axis keera natukene mingeid settinguid valikuliselt maha.(suht ükskõik milliseid) Ja kui reinstallid kustuta ET folder ka enne ära muidu jääb config alles.
Ja et te siin igasuguseid halbu asju minust ei arvaks, siis ütlen et mängin enam-vähem default konfiga. Miskid vihmad, heledus ja maxpackets on muudetud ainult. Kõik põhjas loomulikult :*
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neap
HV kasutaja
liitunud: 22.12.2002
|
06.08.2003 14:03:36
|
|
|
| millised on kõige väiksemad nõuded millega asja kaima saab. muide kas selle mangu jaoks peab olema eelnevalt ka mingi täisversioon arvutis?? kust seda yldse saab?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
06.08.2003 14:15:29
|
|
|
| mirrormade kirjutas: |
| millised on kõige väiksemad nõuded millega asja kaima saab. muide kas selle mangu jaoks peab olema eelnevalt ka mingi täisversioon arvutis?? kust seda yldse saab? |
... kas Sa loed ainult pealkirju ?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
06.08.2003 19:39:44
|
|
|
| kui sa zone servust tõmbad, siis on basic mapid kaasas. tõmmata on vaja aint lisamappe aga osasid neist mängitakse väga vähestes serverites seetõttu pole mõtet igasugust saasta tõmmata.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sac999
HV vaatleja

liitunud: 06.08.2003
|
06.08.2003 22:43:55
|
|
|
njah olen ka wolfenstein enemy territoryt juba p2ris tykk aega tagund p2ris hea m2ng 2ra igatahes ei ole tyydanud (hea m2ng on)soovitan
|
|
| tagasi üles |
|
 |
dolby
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
11.08.2003 23:56:11
|
|
|
| Küsimus selline, et enam ei leia servereid. Need mis on Favoritides need on ja kõik. Milles võib olla probleem?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
12.08.2003 07:58:28
|
|
|
| dolby kirjutas: |
| Küsimus selline, et enam ei leia servereid. Need mis on Favoritides need on ja kõik. Milles võib olla probleem? |
... millega ei leia ? Mängu sisese otsijaga ? Ise kasutan ASE ja see leiab neid nigu raba !
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meestsukotkalt
HV vaatleja
liitunud: 15.02.2003
|
13.08.2003 19:40:01
|
|
|
Seda ullikest on nüüd tambitud juba kuu aega ja tüdimust pole veel tulnud, v.a juhtudel, kui satud tõesti mingite ludridega ühte tiimi, kes ei tea, mis tegema peab ja lihtsalt killivad kõike, mis liigub. Tehku ikka endal enne map selgeks ja siis ei pea otsima lahingut kauge müra järgi. Olen mänginud põhiliselt covop, insner, medic, seda põhiliselt axis poolel, see meeldib nagu enam, kuid kunagi pole saanud kasutada miinipildujat? See vist on võimalik ainult soldieriga?Vahest on ka mulje, et mängus mingid imeninjad hüppavad, et ei jõua spawn-ist välja kui juba surnd, või näed oma jalgu ja käsi keha küljest eemaldumas icon_wink.gif ükskord jõudsin ka kobamisi oberstini välja, aga see oli good luck, sai mängitud kolmes elemendis ja oldud igati tubli. Uusi mappe pole veel proovinud, ainult põhi kuute. MIs serverites nied uusi mappe mängida võib saada? Pole nagu ise veel kohanud ühtki?
_________________
_________________ Ole see, kes sa oled. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
axis
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2002
|
13.08.2003 22:57:36
|
|
|
| meestsukotkalt kirjutas: |
MIs serverites nied uusi mappe mängida võib saada? Pole nagu ise veel kohanud ühtki?
_________________ |
Vaatad näiteks Server listi , sorteerid servud mapi järgi ..... nii kõige lihtsam.....
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dolby
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
14.08.2003 01:12:40
|
|
|
| Kiskusin siis alla need uued mapid, vahelduseks väga head.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
16.08.2003 12:38:38
|
|
|
Ja et te ära ei unustax, siis wolfi tuleb mängida. Ainuke vabandus on naised ja vbla mis nii ei sega.
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
25.08.2003 02:00:46
|
|
|
oi jah, sai siis t2na yle pika aja j2lle normilt etd taotud. kohe esimese aafrica kampainiga sain 903 expi ja roll of honouris olid kõik peale best soldieri minu nimed. viimasel ajal on mingi noobide laine hakanud etd gamema, täna vaatasin, kuidas yks covert ops tulistas oma fg42st tanki pihta mitu valangut arvatavasti lootes, et tank läheb siis katki
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kfl
HV Guru
liitunud: 13.05.2002
|
26.08.2003 23:46:56
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| dolby kirjutas: |
| ... Need mis on Favoritides need on ja kõik...? |
... Ise kasutan ASE ja see leiab neid nigu raba ! |
-Kuda sa mängu serverilistis favoriite paned? Pole ngu märganud sellist võimalust, vbl pole otsinud.
-Mul see ASE vedeles ka deskt. serval, lükkasin käima, aga see ei leidnud zone.ee servut!
-Kas see udu barakid on ka eesti servu, ma ei jaksanud selles oodata kuni map´e laeb. Kas neid mujalt ei saa sikutada?
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakuke
HV veteran
liitunud: 03.08.2002
|
27.08.2003 00:06:46
|
|
|
Mappide jaoks tee nii: jäta meelde nimi ja trüki googlesse. tiri alla pane kausta kuhu õpetatakse ja pela .
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
27.08.2003 12:15:05
|
|
|
Favorites-linnuke servu lõppu ja et neid vaadata, siis source "favourites"
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
31.08.2003 21:47:49
|
|
|
k6igile et fännidele teadmiseks see, et wolf et on lanparty mitteametlike mängude kavva võetud aukirja küll ei saa, kuid mängimisrõõmu see vähendama ei peaks loodan, et siinsete wolfifännidega kohtun tartu experimendil.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aks
HV veteran

liitunud: 08.02.2002
|
31.08.2003 22:35:57
|
|
|
DigeBeni jutt täitsa õige. Tirisin ka veel sakslaste seni avastamata cheati ära ja proovisin.
Mehed on nagu peo peal, näed läbi mägede ja seinte. Sisened ruumi ja lased mehe lihtsalt maha. Näed juba eemalt kas sinna kohta maksab üldse trügida või mittte. See on suht mõttetu üritus, sest siis kaob mängust pinge. Kulged lihtsalt mööda mappi ja killid nii mis kole. Asja vastu igatahes.
PS: Seda konfide ühtlustamist peaks olema ju lanpartyl võimalik teha ühe ja kindla konfi kasutamisega.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
millivatt
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.07.2002
|
01.09.2003 08:12:33
|
|
|
| teadmamees kirjutas: |
k6igile et fännidele teadmiseks see, et wolf et on lanparty mitteametlike mängude kavva võetud aukirja küll ei saa, kuid mängimisrõõmu see vähendama ei peaks loodan, et siinsete wolfifännidega kohtun tartu experimendil. |
ooo jaa...
eksperimendil näeme....
btw, keegi mind kuhugi klanni ei taha surada?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
01.09.2003 15:38:00
|
|
|
| millivatt kirjutas: |
| btw, keegi mind kuhugi klanni ei taha surada? |
Ole rohkem active. Ja kui mulle stabiilselt 1vs1 ära teed siis suran
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aks
HV veteran

liitunud: 08.02.2002
|
01.09.2003 19:09:50
|
|
|
Ütle siis ka kuskohas sind rohkem kohata võib siis äkki võetaksegi sihikule.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mambo10
HV kasutaja
liitunud: 31.07.2002
|
01.09.2003 19:17:00
|
|
|
Tähendab, et selline "whine" ajab tõsiselt sita keema! Mina mängin ikka funi pärast, ning conf ei muuda mingit taset- olen isegi defaulti proovinud, võibolla acry langes 1-2 % ehk totaalne null... ja xiitereid liigub serverites VÄGAGI palju ringi, kuna cheadid on liigagi avalikult üleval, alles sai udust tabatud cheater rico- skilli pole aga WH-d kasutas ja sai bani.
Rohkem ei sooviks sellist whinet kuulata, et kui keegi sind vasaku randmega omab, et siis kohe on hea conf :S Pelan nime all idle^r3vers
| DigeBeni kirjutas: |
| Raibert kirjutas: |
Cheatimise jutt on küll mõttetu, kuid punkbuster on mõeldud rohkem selleks, et kõikidele mängijatele oleks vähemalt serveri poolt tagatud võrdsed tingimused, mitte et mingi spetsialist, kes on praktiliselt kogu mängugraafika viinud sellisele tasemele, et näeb ainult valgel taustal liikuvaid musti vaenlasi, ei omaks seal kõiki. |
... õige jutt ! Olenemata, kui palju ma tahaks kedagi miskis mängus omada, ei suudaks ma mängida mängu sellise konfiga nagu seda paljud teevad ! Olen üritanud proovida, aga siis oleks nagu tegemist mingi hoopis teise mänguga ja mängumõnust/fiilingust pole enam halligi järel. Viimasel ajal, ei tõmba ennast enam üldse ET'd mängima just nende "proffide" pärast, kes vist 24/7 servus istuvad ja tänu oma erikonfile juba ühest kaardi otsast teise näevad, kus Sa liigud. Sooviks väga mängida servus, kus oleks võimalikult ühtlaste konfidega mängijad, kõigil võrdsed tingimused nii, nagu mängulooja seda ette on kujutanud ! Pole ju mingit mõtet mängul, kus sina ilmastikuefektide pärast ei näe oma ninaalustki, aga teine, oma häkitud konfiga, näeb kuhu tahab. PunkBuster on küll abiks, aga nagu kogemused on näidanud, mitte piisavalt ... |
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
millivatt
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.07.2002
|
01.09.2003 21:30:16
|
|
|
| aks kirjutas: |
Ütle siis ka kuskohas sind rohkem kohata võib siis äkki võetaksegi sihikule.  |
uDU HQ-s kui seal rahvast on. Vastasel juhul zones...
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meestsukotkalt
HV vaatleja
liitunud: 15.02.2003
|
14.09.2003 18:04:00
|
|
|
Ka keegi oskab anda mõnda vihjet, millises servus saab normaalselt ET taguda, ilma igasugu jopakate osavõtuta, kes ei jaga üldse matsu ja kelle peamine eesmärk on kranaat peos ennast ja tiimikaaslasi veristada. Või on kõik norm kohad klanniservud ja sissepääs ainult valitud isikutele?
_________________ Ole see, kes sa oled. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aks
HV veteran

liitunud: 08.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tdg
HV vaatleja

liitunud: 24.01.2002
|
15.09.2003 09:06:10
|
|
|
Testisin siis kah paar tundi,
üks hakkas mölisema, et kamoon, tulime sulle kahekesi peale, lasime sind, sa jooksid okastraadi sisse, aga ikka oled elus - ma vabandasin, et olen quaker. Medic olin:P
|
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
15.09.2003 09:56:10
|
|
|
To meestsukotkalt-Efterlyst is da answer.
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZHarp
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2001
|
15.09.2003 13:22:53
|
|
|
Nunii ...olen nüüd ka viimased nädal aega Enemy Territory ridades olnud. Minuarvates nagu RCW'gi üks paremaid multiplayer mänge üldse. Olen kas coverop või soldier. Soldier olen tavaliselt sakslaste poolel kaitses ...näit Fueldump (või mis ta nimi oligi) puhul on väga mõnus katta lagedaid alasid kuulipildujaga. Õieti paigutatult on väga efektiivne relv ...keskeltläbi 4-10 vastast jõuab maha võtta ennem kui sind ennast ära koristatakse. Isegi juhul kui ei jõua valanguga vastast tappa kahjustab see teda niivõrd et meeskonnakaaslastel on hiljem teda lihtne maha võtta.
Serveritest meeldivad kõige enam Rootsi ja Soome omad. Ping keskeltläbi 50-120 (ADSL Kodutöö). Zone'i serveris on ping parem aga mängijate arv piiratud 10'ga ...seda on liiga vähe sellise mängu puhul.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
15.09.2003 15:09:51
|
|
|
Kordaks siis üle.
Zones 24 sloti.
password: game.zone.ee
uDU serverid ka head , kui seal rahvast juhtub olema.
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
15.09.2003 18:37:10
|
|
|
| ZHarp kirjutas: |
| Zone'i serveris on ping parem aga mängijate arv piiratud 10'ga ...seda on liiga vähe sellise mängu puhul. |
... see on ilma passita mängijate piirang, nagu eelmises postis mainiti on tegelik piirang 24 ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
axis
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2002
|
15.09.2003 22:32:00
|
|
|
Sellest on siin vist juba 3 korda juttu olnud vms ...... igatahes ei tee halba teema üle sirvida, nendel kes alles wolfi avastasid .....
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZHarp
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2001
|
19.09.2003 16:16:33
|
|
|
Kuna eile õhtul oli ET'i peaserver ilmselt maas ja mängida ei saanud siis proovisin DigeBeni soovitatud ASE'd (All Seeing Eye). Eriti tore programm ja pärast paari sekundilist mõtlemist leidis rea servereid. Mnjahh ...me maailmaga rahul jälle
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
20.09.2003 10:45:12
|
|
|
... jap, ASE on lausa asendamatu progejupp - üksnes Eestist leiab juba 6 töötavat servut, põhjamaadest 100kond, euroopast 5-600 ringis ja kogu maailmast pooleteist tuhande ümber ja on inimesi, kes kasutavad veel GameSpy'd
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
21.09.2003 00:43:29
|
|
|
Njha geimspai on yks ylimalt saadanast asi. Ma yritan seda igal v6imalikul ja v6imatul juhul meenutada k6igile.
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
21.09.2003 12:40:53
|
|
|
playtrix ja ludo kah head servud
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reix001
HV vaatleja

liitunud: 20.06.2003
|
22.09.2003 18:54:21
|
|
|
Küsimus järgmine sinna xonesse minnes hakkab midagi copima ja siis lõpetab.
Tuleb teade ,et: etmain/rhine2.pk3
Kust ma peaksin seda ja muud kasulikku veel kakkuma.
_________________ Jõlevi poeg |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tdg
HV vaatleja

liitunud: 24.01.2002
|
23.09.2003 10:36:02
|
|
|
erm eesti serverid võiks ära patchida
ma ei viitsi üle lasta pidevalt vanaga:(
sellega siis näiteks - ET_Patch_1[1].02.exe
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vantvol
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002
|
23.09.2003 11:31:44
|
|
|
ma olen seda mangind hea mang aga nüüd probleem.installin ara ja panen kaima.aga mang hangub niipea kui ma vajutan midagi.mang taiega kinni!!!panen ctrl+alt+del siis naitab et not responding.proovisin igat pidi kuid ei saa kaima.mis teha?arvuti on 1300duron, 256ram, 128 gfti4200
_________________ asdf |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hqkk
HV vaatleja
liitunud: 31.07.2003
|
23.09.2003 22:16:49
about patching. |
|
|
kõik uDU servud on ET 1.02 patchi peal. Uurige ASEs ja mängige Parem, kui zone, milles ainult noobe leidub.
hk
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v6hik
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2003
|
23.09.2003 22:47:28
|
|
|
| ei ütleks et zone'is aint noobid, seal vägagi osavaid
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
24.09.2003 10:17:22
|
|
|
Jah, lasta seal m6ni isegi oskab. Aga 2 asja - spämm ja /callvote kick
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
axis
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2002
|
24.09.2003 13:35:07
|
|
|
| kas nii ei saa teha et ma ei nääks neid vote-e
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v6hik
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2003
|
24.09.2003 20:36:54
|
|
|
sai panna et ei näeks complaini akent kui oma su tapab aga selle panin kiirelt tagasi sest aeg ajalt meeldib kellelgi tk teha. häirib tõesti kui see kollane vote tihti ette hyppab ja vaja f1 või f2 pressida.
to inca: seal sardiinis siis ei spämmita ega kickita?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
24.09.2003 21:51:33
|
|
|
muide mis selle uue 1.02ga ka head kaasas on ise pole veel mingist eelisest aru saand arvan, et bunkbusterit täiustati kuidagi, kuid pole kindel
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raibert
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2002
|
25.09.2003 07:23:09
|
|
|
| 1.02 ga on kaasas minuarust üks imelik asi, nimelt suurt osa vastaste poolt algatatud votesid ei näe, saab ainult F1 või F2 vajutada. Või see peabki nii olema, et kicki votet näevad ainult vote algataja poole võistlejad?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
25.09.2003 11:58:37
|
|
|
Ei see 1.02 ongi üks ylimalt bugine asi. Lisaks votemisbugile viskab vahest tiimist välja ja lockib tiimid jne. Suht frustreeriv. Ootax juba fixi.
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
25.09.2003 19:06:38
|
|
|
tõsi ta on. see teami lockimine oli alguses minu arvates mingi serveri bug. nüüd siis selgub et uuest kauaoodatud patcist see tingitud
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|