Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/PS3/PS2/Wii/NDS] Guitar Hero mängude arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 40, 41, 42  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 20.09.2008 10:35:56 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
Mafia kirjutas:
Uus DLC on välja kuulutatud juba: http://www.gametrailers.com/player/40195.html icon_wink.gif

see on tegelikult juba kuu aega väljas olnud icon_biggrin.gif mul olemas kah - päris head lood. selles mõttes, et pole liiga lihtsad thumbs_up.gif


Aa... Krt sealt kommentaaridest jäi kohati tunne ,et see pole veel väljas icon_biggrin.gif. Aga kui on siis on tore icon_smile.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 20.09.2008 23:55:08 vasta tsitaadiga


Link


Oi.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 21.09.2008 01:04:56 vasta tsitaadiga

Keegi teab, mõnda UK või välismaa netipoodi kes saadab GH3 + Guitar X360 Eestisse. Muidugi kui kellelgi on endal pakkuda siis andke teada icon_razz.gif
_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2008 01:49:18 vasta tsitaadiga

Mafia kirjutas:
Keegi teab, mõnda UK või välismaa netipoodi kes saadab GH3 + Guitar X360 Eestisse. Muidugi kui kellelgi on endal pakkuda siis andke teada icon_razz.gif

http://www.verkkokauppa.com/popups/prodinfo.php?id=25525


http://www.cbsnews.com/video/watch/?id=4459310n%3fsource=search_video
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 21.09.2008 12:00:22 vasta tsitaadiga

Sprocket kirjutas:

Link


Oi.


KUidas arvuti kontrollib, et sa laulad?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2008 19:45:17 vasta tsitaadiga

jaank, eks ta kontrollib kui sarnaselt sa suudad järgi laulda. õigeaegsus ja sõnade täpsus ning hääle kõrgus.


saan oma kitarrid nüüd isikupärasemaks muuta icon_biggrin.gif

Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2008 12:12:16 vasta tsitaadiga

mis te pakute palju selle GH: World Touri full seti hind Eestis olema hakkab? Ise rvan sinna kuskile üle 3k hinda kindlasti..
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 22.09.2008 13:47:41 vasta tsitaadiga

Tere.

Kas hmv.com ei saada Eestisse Guitar Hero 3 + kitarr? Sest sealt saaks kuskil 13xx .- (hetke GBP kursi järgi icon_biggrin.gif). Sees suhtes, et ma nagu lisasin itemi korvi ja valisin aadressi ESTONIA jne, siis ta andis ilusti mulle hinnaks 67.70£ ja pakkus kohe et maksa. Tavaliselt ju hakkab karjuma et sinna aadressile ei saa saata vms... Tänud icon_razz.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2008 15:33:18 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
mis te pakute palju selle GH: World Touri full seti hind Eestis olema hakkab? Ise rvan sinna kuskile üle 3k hinda kindlasti..

pigem alates 4K kui juba Inglismaa kohalik hind 3000.- EEK on
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 22.09.2008 15:40:43 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
flake kirjutas:
mis te pakute palju selle GH: World Touri full seti hind Eestis olema hakkab? Ise rvan sinna kuskile üle 3k hinda kindlasti..

pigem alates 4K kui juba Inglismaa kohalik hind 3000.- EEK on

Valus hind icon_eek.gif .
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2008 15:56:50 vasta tsitaadiga

tundub, et mäng tuleb Andrico-sse ka siiski müüki:
Ares kirjutas:
tuleb, hinda veel ei tea.

http://www.andrico.ee/forum/viewtopic.php?p=6469#6469


samas imelik, miks nad siis Rock Band-i sisse ei toonud... icon_neutral.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 22.09.2008 18:36:01 vasta tsitaadiga

Peaks vist raha hakkama koguma juba World Touri jaoks. GH3 koos kitarriga kavatsen nagunii lähiajal maha müüa.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2008 20:10:11 vasta tsitaadiga

nojah.. mul on wii ja siis full GH3: WT seti hind 4k korral on sama mis uuel konsoolil :S hea laks... a õnneks saab vist eraldi ka kidrasid, trumme jms osta...
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2008 21:12:24 vasta tsitaadiga

No ega GH: WT täis komplekt ei ole naljaasi ka, kidra, bass(vist on?), trummid ja mikrofon icon_razz.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2008 21:14:57 vasta tsitaadiga

momendil pakutakse vist tasuta basskitarri ka kaasa, mis tundub olema GHII juhtmega kitarr (ju on vaja laojääkidest lahti saada...)
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wantedman1
HV vaatleja
wantedman1

liitunud: 29.03.2008




sõnum 22.09.2008 21:16:47 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
nojah.. mul on wii ja siis full GH3: WT seti hind 4k korral on sama mis uuel konsoolil :S hea laks... a õnneks saab vist eraldi ka kidrasid, trumme jms osta...


See ei ole GH3:WT see on GH:WT icon_wink.gif

http://www.bestbuy.com/site/olspage.jsp?skuId=8872507&type=product&id=1210377485242 See on küll hea hind thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
camu
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2005




sõnum 22.09.2008 21:24:47 vasta tsitaadiga

ma loodan et kusagilt trummikomplekt ka lihtsalt võtta oleks, koos mänguga. Kujutan ette et paljudel 2 kitarri juba niisama olemas ning rohkem kola küll nagu ei tahaks!
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2008 21:36:12 vasta tsitaadiga

ma arvan, et World Tour-i kidra on peajagu üle. GHIII kidrad näevad juba välimuselt nagu mingid "titekad" selle uue kõrval välja icon_biggrin.gif
ja puutetundlik slidebar peaks ka elamusele juurde andma




aga jah, seda tilu-lilu võib tuppa lõpuks liiga palju kogunema hakata icon_biggrin.gif



sellepärast tasubki osta parimad instrumendid ja ülejäänud mängud ilma instrumentideta (eeldades, et ühe band set-iga saab kõiki neid mängida)


viimati muutis SKG 22.09.2008 21:36:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2008 21:36:26 vasta tsitaadiga

Ükskõik millise päris kitarri kõrval näeb igasugune rütmimängu kitarr suht titekas välja icon_razz.gif
Yeh.. isegi nii:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2008 21:43:38 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Ükskõik millise päris kitarri kõrval näeb igasugune rütmimängu kitarr suht titekas välja icon_razz.gif
Yeh.. isegi nii:
Spoiler Spoiler Spoiler

noh, sedant küll icon_smile.gif

võib juba ettekujutada, kuhu see areng viimaks jõuab icon_biggrin.gif

1. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/80/Guitar_Hero_series_controllers.jpg

2. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/ec/Guitar_Hero_3_-_black_controller_for_Xbox_360.jpg

3. http://ps3media.ign.com/ps3/image/article/882/882949/guitar-hero-world-tour-first-look-20080619115657414_640w.jpg
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 22.09.2008 23:25:11 vasta tsitaadiga

IMO GH3 kitarril pole viga midagi icon_razz.gif
Kavatsen ilmselt sellega ka world touri esialgu mängida, krt muidu maksa alguses kitarri + mängu eest mingi 2500... Ei näe mõtet icon_razz.gif Mida see slide bar ikka siis nii palju juurde annab icon_razz1.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2008 09:32:06 vasta tsitaadiga

sai ka siis eile Guitar Herot esimene kord proovitud... sõber downloadis pärast veel Metallica "Death Magneticu" mängu ja klõbistasime läbi. Üldmulje oli positiivne ja pani endalegi veel rohkem soetamise mõtted pähe. Ootaks aga siiski World Touri ära
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 24.09.2008 17:15:51 vasta tsitaadiga

Through the Fire and Flames mängiti lõpuks siis 100% Experdiga ära icon_lol.gif http://www.youtube.com/watch?v=BplIrU1Sdtc&feature=rec-fresh

icon_wink.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lorien
HV kasutaja
Lorien

liitunud: 30.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2008 18:03:35 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas siis tuleb või ei ka PC versioon...jutud liiguvad, aga ei leidnud netist kuskilt "confirmed" infot :S
_________________
Live and let die.
\,,/
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HHE
HV kasutaja
HHE

liitunud: 19.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2008 21:55:43 vasta tsitaadiga

Mafia kirjutas:
Through the Fire and Flames mängiti lõpuks siis 100% Experdiga ära icon_lol.gif http://www.youtube.com/watch?v=BplIrU1Sdtc&feature=rec-fresh

icon_wink.gif


hmm...
"A bot getting 100% (FC) on Through the Fire and Flam... "
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2008 00:12:43 vasta tsitaadiga

Lorien kirjutas:
Huvitav, kas siis tuleb või ei ka PC versioon...jutud liiguvad, aga ei leidnud netist kuskilt "confirmed" infot :S

World Tour PC-versioon? no way... ei usu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lorien
HV kasutaja
Lorien

liitunud: 30.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2008 11:04:44 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
Lorien kirjutas:
Huvitav, kas siis tuleb või ei ka PC versioon...jutud liiguvad, aga ei leidnud netist kuskilt "confirmed" infot :S

World Tour PC-versioon? no way... ei usu icon_biggrin.gif


World Tour jah...Siiani kõige kindlam "kinnitus" on see, et ESRB on oma kodulehel kirja pannud PC versiooni kohta ratingu (teen). Aga muud ametlikku infot ei ole mul õnnestunud leida...ise oleksin väga õnnelik kui tuleks ka PC-le icon_smile.gif

_________________
Live and let die.
\,,/
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
camu
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2005




sõnum 25.09.2008 11:16:42 vasta tsitaadiga

Gamespotist lugesin, et Guitar Revolution tuleb müüki ilma kitarrideta, ainult trummikomplektiga. Pidavat kenasti ühilduma vähemalt RB2-ga. Kui seda kusagil müügis näha on võimalik, siis ise mõtlesin igatahes selle peale.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 03.10.2008 12:52:25 vasta tsitaadiga


Link


Link
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2008 15:15:53 vasta tsitaadiga

Soovin edu Zakk Wylde boss fightil. thumbs_up.gif Hardil või Experdil icon_razz.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 06.10.2008 17:55:34 vasta tsitaadiga

Keegi teab kui palju wii gh-d maksavad ja kust osta saab?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 11.10.2008 14:26:20 vasta tsitaadiga


Link


rofl.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2008 15:03:22 vasta tsitaadiga

Warning! All controllers are connected.rofl.gificon_lol.gif See läheks parimate errorite teemasse ka väga hästi.thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kats12345
HV vaatleja

liitunud: 12.10.2008




sõnum 12.10.2008 17:01:10 vasta tsitaadiga

Nii, olen täielik võhik selle guitar hero alal. Tean ainult et see mäng olemas ja olen kiidusõnu kuulnud icon_smile.gif Nüüd on ühel sõbral sünnipäev tulemas, kellele igasugused playstationi ja wii mängud meeldivad küll. Korra oli mõttes,et kingiks guitar hero sünnipäevaks. Aga kuidas see guitar hero üldse toimib ??? kui tal on olemas wii mängukonsool siis ta peab lihtsalt selle guitar hero wiiga ühendama ja siis saabki hakata kitarri mängima icon_smile.gif ? ja kas guitar herol on kaasas kaks kitarri või mänge müüakse ainult üks kitarr komplektis ? ja milline see kõige parem ja huvitavam guitar hero variant on siis ? ja kui keegi tahab midagi veel lisada,siis oleks väga tore. sest ise väga palju ei tea sellest mängust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2008 20:38:33 vasta tsitaadiga

kats12345, ostad GHIII komplekti Wii-le (mäng + 1 kitarr, kitarre Eestis eraldi ei müüda)
http://www.andrico.ee/pood/product_info.php/products_id/9713
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 12.10.2008 20:52:00 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
kats12345, ostad GHIII komplekti Wii-le (mäng + 1 kitarr, kitarre Eestis eraldi ei müüda)
http://www.andrico.ee/pood/product_info.php/products_id/9713

kuskil nägin 1400'ga imo, äkki mingi enter või onoff...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2008 21:00:10 vasta tsitaadiga

tundub, et saadavusega probleeme ikka veel
http://www.enter.ee/guitar-hero-iii-legends-of-rock-komplektis-guitar-hero-juhtmeta-kitarr-pult-3.html
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 14.10.2008 12:40:32 vasta tsitaadiga

Mingi tegelane mängib juba World Tour-i.

http://live.xbox.com/en-US/profile/profile.aspx?pp=0&GamerTag=pdtecrj2
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2008 13:41:49 vasta tsitaadiga

pange oma rahahunnikud valmis icon_razz1.gif
Ares kirjutas:
lähiajal pidi eelmüüki ilmuma icon_wink.gif

allikas: http://www.andrico.ee/forum/viewtopic.php?p=6945&sid=975e1e12be31523753c56c4c1c100c0c#6945
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2008 16:01:03 vasta tsitaadiga

Kust võimalik GH III kahte erinevat bundlet osta? (tahan kahte kitarri, pole mõtet sama mängu osta 2x)
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2008 16:22:23 vasta tsitaadiga

võibolla siis mõttekas osta GHIII bundle ja GH:Aerosmith bunde - saad 2 kitarri ja 2 erinevat mängu. otsida tasuks Andricost, OX.ee-st, ONOFF-ist, Kaubamajast, Stockmannist ja ProGames poest... need on kohad, kus GH mänge leida võib.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2008 16:23:29 vasta tsitaadiga

On Tallinnas keski, kes kursis oleks? Ise Tartus, siin pole kohanud.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deusexum
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2002




sõnum 17.10.2008 11:03:54 vasta tsitaadiga

Kas keegi WT kidra komplekti kuskilt välismaa netipoest ka plaanib osta ja on võimalusi uurind? Eestis keevitavad vist mõnesaja krooni ikka otsa.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 17.10.2008 12:30:08 vasta tsitaadiga

Kas keegi GH Aerosmithi Wii'le ilma kitarrita müügil on näinud? Kitarr olemas. Mängu on vaid vaja
_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 17.10.2008 12:34:31 vasta tsitaadiga

Games kahjuks otsas, muidu oleks sealt võimalik saada
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tvs
HV vaatleja

liitunud: 15.01.2006




sõnum 17.10.2008 12:40:13 vasta tsitaadiga

terry kirjutas:
Kas keegi GH Aerosmithi Wii'le ilma kitarrita müügil on näinud? Kitarr olemas. Mängu on vaid vaja


http://www.thehut.com/hut/9976301.product
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2008 12:41:38 vasta tsitaadiga

Ostsin ka omale GH III Legends of Rock ja GH Aerosmith. Mõned päevad järjest sõbraga tinistanud. Expert on samas väga karm.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 17.10.2008 12:45:42 vasta tsitaadiga

tvs kirjutas:
terry kirjutas:
Kas keegi GH Aerosmithi Wii'le ilma kitarrita müügil on näinud? Kitarr olemas. Mängu on vaid vaja


http://www.thehut.com/hut/9976301.product


Eestis, homseks icon_biggrin.gif

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 17.10.2008 12:52:16 vasta tsitaadiga

Sa seda 10% discounti värki ka kasutasid seal? ja kus tead et eestisse saadetakse? kui on nii, siis on ju väga hea
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2008 13:07:30 vasta tsitaadiga

mirko27 kirjutas:
Ostsin ka omale GH III Legends of Rock ja GH Aerosmith. Mõned päevad järjest sõbraga tinistanud. Expert on samas väga karm.

mis platvormil mängid seda?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/PS3/PS2/Wii/NDS] Guitar Hero mängude arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 40, 41, 42  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.