|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
14.09.2008 12:05:12
|
|
|
Tegu on lihtsa v2ikse asjaga mis k2ib pumba peale, eeldusel et kruvid vana maha. Sinna kylge k2ivad dyysid. Lihtsalt effect on parem kui stock topil.
G80, T2nud.
(Vabandage puuduvate t2pit2htede p2rast Linuxil ei tea, pole neid ja ei viitsi hetkel m2ssama ka hakata, kui Gpart m2ssab mu k6vakettaga)
E: Tundub et on nüüd uus juhtiv plokk. Peab selle muretsema
Kellelgi radikat ei lähe vaja? Perf ~PA120.2 tasemel
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teru
HV vaatleja
liitunud: 18.09.2008
|
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teru
HV vaatleja
liitunud: 18.09.2008
|
18.09.2008 22:32:34
|
|
|
prosele ja videole ikka jah, aga oskad sa äkki soovitada ka korralike juppe ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Worm390
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2005
|
18.09.2008 22:49:47
|
|
|
Rääkige palju põlved flowd tapavad?
Netist lugesin, et väga jubedalt ei tapa, aga ehk on kellelgi siin kogemusi.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
19.09.2008 01:27:09
|
|
|
| krusu70 kirjutas: |
| Evil, nonoh, mis plaanis siis? õhule tagasi? |
Kuivjää peale vaevalt. Finantsolukord nõuab, ei ole nagu eriti valikut.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
19.09.2008 01:36:08
|
|
|
| Evil kirjutas: |
| krusu70 kirjutas: |
| Evil, nonoh, mis plaanis siis? õhule tagasi? |
Kuivjää peale vaevalt. Finantsolukord nõuab, ei ole nagu eriti valikut.  |
Majanduslangus ka HV-sse jõudnud.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
19.09.2008 18:31:03
|
|
|
Kunagi andis leida head W/c staffi nüüd on HW kuhjatud nendega
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002

|
21.09.2008 00:15:09
|
|
|
Kas selline variant töötaks probeemideta? Ärge küsige miks nii tahad, vaid kas ei või jah
link
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
21.09.2008 00:15:32
|
|
|
| virx, jah, kui ühte loopi tahad panna, siis nii ainus võimalus.
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002

|
21.09.2008 00:17:21
|
|
|
| ceemic, ikka ühte, selge siis.
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kickija
HV veteran

liitunud: 08.02.2006
|
21.09.2008 08:19:26
|
|
|
virx, samas võid ju panna ka nii, et enne proset radikas ja siis enne videot radikas. Samas perfi kohta ei tea rääkida.
_________________ Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud? |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
21.09.2008 10:58:16
|
|
|
| ot: |
| krusu70 kirjutas: |
Kunagi andis leida head W/c staffi nüüd on HW kuhjatud nendega  |
Praegu üldse häid asju hv's müügil aga krt keegi ei osta, ju vist majanduskriis või kuulõpp hakkab lähenema  |
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
21.09.2008 12:26:22
|
|
|
| kickija kirjutas: |
| virx, samas võid ju panna ka nii, et enne proset radikas ja siis enne videot radikas. Samas perfi kohta ei tea rääkida. |
Ära nii tee vist. Voolikud lähevad ilmselt liiga pikaks.
Mul töötas ka enna otse ühest radikast teise. Töötas suurepäraselt. Pika loop´i jaoks on vaja veidi jõulisemat pumpa.
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
26.09.2008 02:08:21
|
|
|
| Sisu tahaks näha...
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
26.09.2008 02:14:03
|
|
|
ceemic,
Spoiler 
Midagi saab vast aru küll pildilt. Igatahes tundub, et eriti asjalik ei ole. Võiks ikka selline "siil" olla nagu fuzion`il
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
26.09.2008 02:17:44
|
|
|
Noh, sellised rombikujulised "forged" põhjad oli ka Swiftech'i plokkidel juba pikka aega tagasi.
FuZioni headus seisneb selles, et vesi surutakse kõigepealt otse ploki keskele, kus kõige "kuumem" ning vesi jookseb sealt võrdselt igasse külge laiali...
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matti
HV veteran

liitunud: 24.01.2007
|
26.09.2008 12:36:55
|
|
|
ocz plokk on peaaega sama karmi takistusega, kui ek supreme
soodsa hinna tõttu tundub olevat hea lahendus "single loop" säästuprojektidele
_________________
Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riff
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2003
|
13.10.2008 14:16:44
|
|
|
| sooviks nõu veesüsteemi kontrollerite kohta. Süsteem peaks haldama siis pumpa, temperatuuri ja hoiatust jne...
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
13.10.2008 14:48:34
|
|
|
riff, lihtsam oleks BIOSist määrata prosele shutdown temperatuur
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chulo
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2008
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riff
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2003
|
13.10.2008 16:39:09
|
|
|
| kuidas ülejäänud vesijahutuse kasutajatest on lahendanud arvuti käivitamise probleemi? Või lihtsalt lükkab enne pumba käima ja siis alles arvuti või on pumba käivitus piisavalt kiire, et suudab koos arvuti käivitusega kohe GPU ja CPU ära jahutada... mõtlen, kui on kasutusel 12V DC pump kasti sees toiteka küljes.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
13.10.2008 17:11:26
|
|
|
| Kui pump on molexi külge ühendatud, siis pole ju probleemi.
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ozooner
HV veteran

liitunud: 02.05.2005
|
13.10.2008 19:23:09
|
|
|
| riff kirjutas: |
| kuidas ülejäänud vesijahutuse kasutajatest on lahendanud arvuti käivitamise probleemi? Või lihtsalt lükkab enne pumba käima ja siis alles arvuti või on pumba käivitus piisavalt kiire, et suudab koos arvuti käivitusega kohe GPU ja CPU ära jahutada... mõtlen, kui on kasutusel 12V DC pump kasti sees toiteka küljes. |
raske aru saada?12v pumpadega ei ole ju probleemi.võad selle 12v toiteka suvalisest otsast ja asi korras.kui pump ja arvuti käivituvad üheaegselt ei ole küll probleemi,et cpu ja gpu toodavad palju kuumust,et vesi ei jõua rignlema hakata.oletan,et kui sa arvuti tööle lülitad,on too natuke seisnud,seega vesi nendes plokkides ja plokid ise piisavalt maha jahtunud,et läheb ika aega,ennem kui need üles soojenevad.
|
|
| Kommentaarid: 158 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
13.10.2008 20:13:49
|
|
|
| ozooner kirjutas: |
| riff kirjutas: |
| kuidas ülejäänud vesijahutuse kasutajatest on lahendanud arvuti käivitamise probleemi? Või lihtsalt lükkab enne pumba käima ja siis alles arvuti või on pumba käivitus piisavalt kiire, et suudab koos arvuti käivitusega kohe GPU ja CPU ära jahutada... mõtlen, kui on kasutusel 12V DC pump kasti sees toiteka küljes. |
raske aru saada?12v pumpadega ei ole ju probleemi.võad selle 12v toiteka suvalisest otsast ja asi korras.kui pump ja arvuti käivituvad üheaegselt ei ole küll probleemi,et cpu ja gpu toodavad palju kuumust,et vesi ei jõua rignlema hakata.oletan,et kui sa arvuti tööle lülitad,on too natuke seisnud,seega vesi nendes plokkides ja plokid ise piisavalt maha jahtunud,et läheb ika aega,ennem kui need üles soojenevad. |
iga korralik pump hakkab kohe tööle. Tõesti nagu siin juba kirjutati probleemi ei ole.
Ma ei teagi, pole veel kohanud eelsoojenevat vms pumpa.
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riff
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2003
|
13.10.2008 20:39:52
|
|
|
tnx abi eest
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
13.10.2008 21:29:15
|
|
|
| riff kirjutas: |
| kuidas ülejäänud vesijahutuse kasutajatest on lahendanud arvuti käivitamise probleemi? Või lihtsalt lükkab enne pumba käima ja siis alles arvuti või on pumba käivitus piisavalt kiire, et suudab koos arvuti käivitusega kohe GPU ja CPU ära jahutada... mõtlen, kui on kasutusel 12V DC pump kasti sees toiteka küljes. |
ütleme nii et kui just pole prosele/videole über volti peale lastud (prosele nii 1.9v vms) siis esimesed 2min ei juhtu temaga kindlasti midagi, olen ise proovind ning see vee soojenemine võtab aega.
_________________ Project Wooden Case |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riff
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2003
|
14.10.2008 08:55:47
|
|
|
| Seega on tehtud eeldus, et veepaak ja muu krempel asub CPU-st ja GPU-st kõrgemal, vastasel juhul voolaks osa vedelikust tagasi ja plokid oleksid käivitamise hetkel kuivad... Kujutan ette, et see on äärmiselt minimaalne aeg, kui näiteks pump on 500L/h
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
14.10.2008 09:16:29
|
|
|
| riff kirjutas: |
| Seega on tehtud eeldus, et veepaak ja muu krempel asub CPU-st ja GPU-st kõrgemal, vastasel juhul voolaks osa vedelikust tagasi ja plokid oleksid käivitamise hetkel kuivad... Kujutan ette, et see on äärmiselt minimaalne aeg, kui näiteks pump on 500L/h |
Mul vastupidi ja plokid pole kuival.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riff
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2003
|
14.10.2008 11:55:26
|
|
|
| VGA-le on veeplokk projekteerimisel, valmistaja on ka olemas... proovin mõne aja pärast pilte näidata
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
14.10.2008 17:12:35
|
|
|
| riff kirjutas: |
| Seega on tehtud eeldus, et veepaak ja muu krempel asub CPU-st ja GPU-st kõrgemal, vastasel juhul voolaks osa vedelikust tagasi ja plokid oleksid käivitamise hetkel kuivad... Kujutan ette, et see on äärmiselt minimaalne aeg, kui näiteks pump on 500L/h |
sellel pole vahet, kui sul voolikud on õhukindlad siis ei voola ta kuhugi (ainult nii palju kui vesi oma jõuga suudab vaakumit tekitada.
vesi ei voola kuhugi kui sul pole õhuauke vms kusagil. mul Samuti pump radikas ja reserv madalamal blockidest, aga vesi sealt küll kuhugi ei lähe.
mõtle füüsikaliselt läbi, siis saad aru et pole lihtsalt võimalik see.
_________________ Project Wooden Case |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Worm390
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2005
|
15.10.2008 07:10:12
|
|
|
Keegi oskab rääkida palju 90kr põlved süsteemi jõudlust alandaksid? Protsentides...
No nii tosin põlve.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
15.10.2008 12:08:54
|
|
|
| Worm390 kirjutas: |
Keegi oskab rääkida palju 90kr põlved süsteemi jõudlust alandaksid? Protsentides...
No nii tosin põlve. |
Väga meeletult ei tohiks mõjuda.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riff
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2003
|
15.10.2008 12:13:36
|
|
|
| Help vaja: kust saab toru liitmike, põlvesid jne, soovitatavalt Cu, pronks või roostevaba terasest.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jt234
HV veteran

liitunud: 12.04.2005
|
15.10.2008 15:45:33
|
|
|
Hydroscand?
_________________ Dima oli siin |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
15.10.2008 16:12:55
|
|
|
hüdrost saad sa heal juhul pronks juppe, vaske seal pole imo, vask liimikke jms saad bauhofist ( ise ostsin sealt) hüdrost saab enamjaolt tavalisest metallist juppe
_________________ Project Wooden Case |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
15.10.2008 17:12:56
|
|
|
Tartu Hyrdoscandias oli küll vasest liitmikke igasuguseid. Aga kas just sellist mida sul vaja
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riff
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2003
|
16.10.2008 09:16:12
|
|
|
| Kuna teen vga-le custom blokk, siis on plaanis bloki kaanele lasta joota vase või hõbedaga liitmikud, mille külge saab hiljem ühendada jahutusvedeliku voolikud. Mul on üks lisaprojekt paralleelselt ka käsil, proovin ühendada Peltieri mooduli konseptsiooni vesijahutusega (tean, et siiamaani ei ole sellega eriti hästi hakkama saadud)
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
16.10.2008 10:00:42
|
|
|
| riff kirjutas: |
| Kuna teen vga-le custom blokk, siis on plaanis bloki kaanele lasta joota vase või hõbedaga liitmikud, mille külge saab hiljem ühendada jahutusvedeliku voolikud. Mul on üks lisaprojekt paralleelselt ka käsil, proovin ühendada Peltieri mooduli konseptsiooni vesijahutusega (tean, et siiamaani ei ole sellega eriti hästi hakkama saadud) |
Kust peltieri ostsid?
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chulo
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2008
|
16.10.2008 10:08:56
|
|
|
G80, need on ebays saadaval.
Olen neist kuulnud, aga kunagi ühtki review-d lugenud ei ole. On's neist ka mingit reaalset kasu?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riff
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2003
|
21.10.2008 08:54:33
|
|
|
G80, esimesed ostan oomipoest (lihtsam asju ajada ja katsetada), kuid järgmised tahan Hiinast tellida, hinnad on kordades madalamad
1) Optimaalne idee: 4 x 100W elemendid, delta T 68 kraadi C (~6$ tk) sean sihiks 20 kraadi (10,8 kraadi juures hakkab õhuniiskusest vee kondensaat moodustuma)
Praegune GPU ~110W + CPU ~ 65...85W
2) Katsetus: 2 x 71W elemendid, delta T 68 kraadi C (~34$ tk)+ vent
Keegi vedelike ja gaaside dünaamika simulatsioonidega on kokku puutunud?
Hiina
Sain nüüd normaalsema vastuse. Neil on küll miinimumkogus, kuid on võimalik tellida nö "sample" elemendid ja koos saatmise kuluga tuleb hinnaks ca 300.- EEK/tk - Eestis on analoogse elemendi hind ~2x kõrgem
http://www.elfaelektroonika.ee/cgi-bin/web_store.cgi?artnr=75-663-18
viimati muutis riff 21.10.2008 09:00:10, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
21.10.2008 08:55:43
|
|
|
| Valgest vasest tehakse plokke?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riff
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2003
|
21.10.2008 09:27:53
|
|
|
| margusser valge vask on kindlasti paremini töödeldav materjal, kuid soojuslikud omadused on tunduvalt halvemad, võrreldes puhta vasega. Ise kasutan puhast vaske, eelistan M1 puhtust, kuid vahest on vaja kasutada ka M3 puhtusega...
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
21.10.2008 19:01:00
|
|
|
keegi teab siis kust saab tlna läheduses vase kamakat full cover veeblockile ?
_________________ Project Wooden Case |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
21.10.2008 19:17:33
|
|
|
matzz007, vana "Volta" tehase territooriumil müüakse ümarvaske, M1 puhtusega ka olemas. Iseasi, kas nad sulle väikest seibi sellest lõikama hakkavad. Hind peaks jääma ~180.-/kg kanti (vähemalt selline oli hind 80mm diam. puhul).
Selline jurakas maksis 1,2k:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riff
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2003
|
22.10.2008 08:51:10
|
|
|
www.setaare-metall.ee olen ise sealt ostnud... Paras stagnaaja süsteem on aga materjali saab kätte
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
22.10.2008 13:05:26
|
|
|
Äge artikkel võrdlemisi uuest viisist arvutit jahutada
Ma olen selle peale küll varem mõelnud, kuid pole arvanud, et see võimalik võiks olla.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riff
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2003
|
22.10.2008 15:33:45
|
|
|
see juba on midagi, tahaks hinnasilti ja jõudlust ka näha
Nonii mehed/naised kas nüüd hakkame ka rohkem hardcore clokkima ja uusi lahendusi leiutama.
Selle peltieri teema juures, mida ma kirjeldasin varem on idee teha toimiv moodul, mille saab lisada igale vesi/nüüd juba ka õlijahutusega PC-le.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
22.10.2008 15:35:33
|
|
|
| Artiklit lugedes räägitakse neljast tuhandest dollarist. Ümmarguselt siis, kuna asi pole tootmises... veel.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|