Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  -Watercooling- märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 111, 112, 113 ... 179, 180, 181  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2008 12:05:12 vasta tsitaadiga

chulo kirjutas:
Jälle võibolla loll küsimus, aga mis asi on aftermarket top http://www.chilledpc.co.uk/shop/product_info.php?products_id=194{31}90{32}49{33}64 Swiftech MCP655 valikutes. Maksab asi lausa 21£, tahaks teada mille eest?


Tegu on lihtsa v2ikse asjaga mis k2ib pumba peale, eeldusel et kruvid vana maha. Sinna kylge k2ivad dyysid. Lihtsalt effect on parem kui stock topil.

G80, T2nud.
(Vabandage puuduvate t2pit2htede p2rast Linuxil ei tea, pole neid ja ei viitsi hetkel m2ssama ka hakata, kui Gpart m2ssab mu k6vakettaga)

E: Tundub et on nüüd uus juhtiv plokk. Peab selle muretsema icon_lol.gif

Kellelgi radikat ei lähe vaja? Perf ~PA120.2 tasemel icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teru
HV vaatleja

liitunud: 18.09.2008




sõnum 18.09.2008 21:58:19 vasta tsitaadiga

Sooviksin ka vesijahutust soetada, aga kas kõiki vajalikke juppe saab eestist ? ning kui palju raha peaksin umbes kõrvale panema ?

full spec siis selline :
Spoiler Spoiler Spoiler


tähh ette ! icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 18.09.2008 22:01:12 vasta tsitaadiga

teru kirjutas:
Sooviksin ka vesijahutust soetada, aga kas kõiki vajalikke juppe saab eestist ? ning kui palju raha peaksin umbes kõrvale panema ?

full spec siis selline :
Spoiler Spoiler Spoiler


tähh ette ! icon_smile.gif

Soovid vee panna prosele ja videole?

Siit saab häid asju:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=358718&start=0

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teru
HV vaatleja

liitunud: 18.09.2008




sõnum 18.09.2008 22:32:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Soovid vee panna prosele ja videole?

Siit saab häid asju:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=358718&start=0


prosele ja videole ikka jah, aga oskad sa äkki soovitada ka korralike juppe ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Worm390
HV kasutaja
Worm390

liitunud: 02.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2008 22:49:47 vasta tsitaadiga

Rääkige palju põlved flowd tapavad?
Netist lugesin, et väga jubedalt ei tapa, aga ehk on kellelgi siin kogemusi.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 19.09.2008 01:27:09 vasta tsitaadiga

krusu70 kirjutas:
Evil, nonoh, mis plaanis siis? õhule tagasi?


Kuivjää peale vaevalt. icon_lol.gif Finantsolukord nõuab, ei ole nagu eriti valikut. icon_smile.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 19.09.2008 01:36:08 vasta tsitaadiga

Evil kirjutas:
krusu70 kirjutas:
Evil, nonoh, mis plaanis siis? õhule tagasi?


Kuivjää peale vaevalt. icon_lol.gif Finantsolukord nõuab, ei ole nagu eriti valikut. icon_smile.gif

Majanduslangus ka HV-sse jõudnud.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2008 18:31:03 vasta tsitaadiga

Kunagi andis leida head W/c staffi nüüd on HW kuhjatud nendega icon_lol.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2008 00:15:09 vasta tsitaadiga

Kas selline variant töötaks probeemideta? Ärge küsige miks nii tahad, vaid kas ei või jah icon_smile.gif
link
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2008 00:15:32 vasta tsitaadiga

virx, jah, kui ühte loopi tahad panna, siis nii ainus võimalus.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2008 00:17:21 vasta tsitaadiga

ceemic, ikka ühte, selge siis.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 21.09.2008 08:19:26 vasta tsitaadiga

virx, samas võid ju panna ka nii, et enne proset radikas ja siis enne videot radikas. Samas perfi kohta ei tea rääkida.
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 21.09.2008 10:58:16 vasta tsitaadiga

ot:
krusu70 kirjutas:
Kunagi andis leida head W/c staffi nüüd on HW kuhjatud nendega icon_lol.gif

Praegu üldse häid asju hv's müügil aga krt keegi ei osta, ju vist majanduskriis või kuulõpp hakkab lähenema icon_lol.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2008 12:26:22 vasta tsitaadiga

kickija kirjutas:
virx, samas võid ju panna ka nii, et enne proset radikas ja siis enne videot radikas. Samas perfi kohta ei tea rääkida.



Ära nii tee vist. Voolikud lähevad ilmselt liiga pikaks.

Mul töötas ka enna otse ühest radikast teise. Töötas suurepäraselt. Pika loop´i jaoks on vaja veidi jõulisemat pumpa.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 26.09.2008 02:04:56 vasta tsitaadiga

OCZ Technology Introduces HydroFlow CPU Waterblock
OCZ kah plokke tegema hakkand.
Midagi erilist ta pole vast.
http://www.techpowerup.com/72287/OCZ_Technology_Introduces_HydroFlow_CPU_Waterblock.html

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2008 02:08:21 vasta tsitaadiga

Sisu tahaks näha...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 26.09.2008 02:14:03 vasta tsitaadiga

ceemic,
Spoiler Spoiler Spoiler

Midagi saab vast aru küll pildilt. Igatahes tundub, et eriti asjalik ei ole. Võiks ikka selline "siil" olla nagu fuzion`il icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2008 02:17:44 vasta tsitaadiga

Noh, sellised rombikujulised "forged" põhjad oli ka Swiftech'i plokkidel juba pikka aega tagasi.
FuZioni headus seisneb selles, et vesi surutakse kõigepealt otse ploki keskele, kus kõige "kuumem" ning vesi jookseb sealt võrdselt igasse külge laiali...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2008 12:36:55 vasta tsitaadiga

ocz plokk on peaaega sama karmi takistusega, kui ek supreme
soodsa hinna tõttu tundub olevat hea lahendus "single loop" säästuprojektidele

_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riff
HV kasutaja
riff

liitunud: 19.05.2003




sõnum 13.10.2008 14:16:44 vasta tsitaadiga

sooviks nõu veesüsteemi kontrollerite kohta. Süsteem peaks haldama siis pumpa, temperatuuri ja hoiatust jne...
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2008 14:48:34 vasta tsitaadiga

riff, lihtsam oleks BIOSist määrata prosele shutdown temperatuur icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
chulo
HV kasutaja
chulo

liitunud: 24.07.2008




sõnum 13.10.2008 15:29:53 vasta tsitaadiga

riff, http://www.chilledpc.co.uk/shop/product_info.php?cPath=93&products_id=820 see peaks vist hakkama saama sinu nõutud toimingutega.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riff
HV kasutaja
riff

liitunud: 19.05.2003




sõnum 13.10.2008 16:39:09 vasta tsitaadiga

kuidas ülejäänud vesijahutuse kasutajatest on lahendanud arvuti käivitamise probleemi? Või lihtsalt lükkab enne pumba käima ja siis alles arvuti või on pumba käivitus piisavalt kiire, et suudab koos arvuti käivitusega kohe GPU ja CPU ära jahutada... mõtlen, kui on kasutusel 12V DC pump kasti sees toiteka küljes.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2008 17:11:26 vasta tsitaadiga

Kui pump on molexi külge ühendatud, siis pole ju probleemi.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005




sõnum 13.10.2008 19:23:09 vasta tsitaadiga

riff kirjutas:
kuidas ülejäänud vesijahutuse kasutajatest on lahendanud arvuti käivitamise probleemi? Või lihtsalt lükkab enne pumba käima ja siis alles arvuti või on pumba käivitus piisavalt kiire, et suudab koos arvuti käivitusega kohe GPU ja CPU ära jahutada... mõtlen, kui on kasutusel 12V DC pump kasti sees toiteka küljes.
raske aru saada?12v pumpadega ei ole ju probleemi.võad selle 12v toiteka suvalisest otsast ja asi korras.kui pump ja arvuti käivituvad üheaegselt ei ole küll probleemi,et cpu ja gpu toodavad palju kuumust,et vesi ei jõua rignlema hakata.oletan,et kui sa arvuti tööle lülitad,on too natuke seisnud,seega vesi nendes plokkides ja plokid ise piisavalt maha jahtunud,et läheb ika aega,ennem kui need üles soojenevad.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2008 20:13:49 vasta tsitaadiga

ozooner kirjutas:
riff kirjutas:
kuidas ülejäänud vesijahutuse kasutajatest on lahendanud arvuti käivitamise probleemi? Või lihtsalt lükkab enne pumba käima ja siis alles arvuti või on pumba käivitus piisavalt kiire, et suudab koos arvuti käivitusega kohe GPU ja CPU ära jahutada... mõtlen, kui on kasutusel 12V DC pump kasti sees toiteka küljes.
raske aru saada?12v pumpadega ei ole ju probleemi.võad selle 12v toiteka suvalisest otsast ja asi korras.kui pump ja arvuti käivituvad üheaegselt ei ole küll probleemi,et cpu ja gpu toodavad palju kuumust,et vesi ei jõua rignlema hakata.oletan,et kui sa arvuti tööle lülitad,on too natuke seisnud,seega vesi nendes plokkides ja plokid ise piisavalt maha jahtunud,et läheb ika aega,ennem kui need üles soojenevad.


iga korralik pump hakkab kohe tööle. Tõesti nagu siin juba kirjutati probleemi ei ole.
Ma ei teagi, pole veel kohanud eelsoojenevat vms pumpa.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riff
HV kasutaja
riff

liitunud: 19.05.2003




sõnum 13.10.2008 20:39:52 vasta tsitaadiga

tnx abi eest thumbs_up.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 13.10.2008 21:29:15 vasta tsitaadiga

riff kirjutas:
kuidas ülejäänud vesijahutuse kasutajatest on lahendanud arvuti käivitamise probleemi? Või lihtsalt lükkab enne pumba käima ja siis alles arvuti või on pumba käivitus piisavalt kiire, et suudab koos arvuti käivitusega kohe GPU ja CPU ära jahutada... mõtlen, kui on kasutusel 12V DC pump kasti sees toiteka küljes.


ütleme nii et kui just pole prosele/videole über volti peale lastud (prosele nii 1.9v vms) siis esimesed 2min ei juhtu temaga kindlasti midagi, olen ise proovind ning see vee soojenemine võtab aega.

_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
riff
HV kasutaja
riff

liitunud: 19.05.2003




sõnum 14.10.2008 08:55:47 vasta tsitaadiga

Seega on tehtud eeldus, et veepaak ja muu krempel asub CPU-st ja GPU-st kõrgemal, vastasel juhul voolaks osa vedelikust tagasi ja plokid oleksid käivitamise hetkel kuivad... Kujutan ette, et see on äärmiselt minimaalne aeg, kui näiteks pump on 500L/h
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 14.10.2008 09:16:29 vasta tsitaadiga

riff kirjutas:
Seega on tehtud eeldus, et veepaak ja muu krempel asub CPU-st ja GPU-st kõrgemal, vastasel juhul voolaks osa vedelikust tagasi ja plokid oleksid käivitamise hetkel kuivad... Kujutan ette, et see on äärmiselt minimaalne aeg, kui näiteks pump on 500L/h

Mul vastupidi ja plokid pole kuival. icon_wink.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riff
HV kasutaja
riff

liitunud: 19.05.2003




sõnum 14.10.2008 11:55:26 vasta tsitaadiga

VGA-le on veeplokk projekteerimisel, valmistaja on ka olemas... proovin mõne aja pärast pilte näidata
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 14.10.2008 17:12:35 vasta tsitaadiga

riff kirjutas:
Seega on tehtud eeldus, et veepaak ja muu krempel asub CPU-st ja GPU-st kõrgemal, vastasel juhul voolaks osa vedelikust tagasi ja plokid oleksid käivitamise hetkel kuivad... Kujutan ette, et see on äärmiselt minimaalne aeg, kui näiteks pump on 500L/h


sellel pole vahet, kui sul voolikud on õhukindlad siis ei voola ta kuhugi (ainult nii palju kui vesi oma jõuga suudab vaakumit tekitada.

vesi ei voola kuhugi kui sul pole õhuauke vms kusagil. mul Samuti pump radikas ja reserv madalamal blockidest, aga vesi sealt küll kuhugi ei lähe.
mõtle füüsikaliselt läbi, siis saad aru et pole lihtsalt võimalik see.

_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Worm390
HV kasutaja
Worm390

liitunud: 02.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2008 07:10:12 vasta tsitaadiga

Keegi oskab rääkida palju 90kr põlved süsteemi jõudlust alandaksid? Protsentides...
No nii tosin põlve.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 15.10.2008 12:08:54 vasta tsitaadiga

Worm390 kirjutas:
Keegi oskab rääkida palju 90kr põlved süsteemi jõudlust alandaksid? Protsentides...
No nii tosin põlve.

Väga meeletult ei tohiks mõjuda.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riff
HV kasutaja
riff

liitunud: 19.05.2003




sõnum 15.10.2008 12:13:36 vasta tsitaadiga

Help vaja: kust saab toru liitmike, põlvesid jne, soovitatavalt Cu, pronks või roostevaba terasest.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2008 15:45:33 vasta tsitaadiga

Hydroscand?
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 15.10.2008 16:12:55 vasta tsitaadiga

hüdrost saad sa heal juhul pronks juppe, vaske seal pole imo, vask liimikke jms saad bauhofist ( ise ostsin sealt) hüdrost saab enamjaolt tavalisest metallist juppe
_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 15.10.2008 17:12:56 vasta tsitaadiga

Tartu Hyrdoscandias oli küll vasest liitmikke igasuguseid. Aga kas just sellist mida sul vaja icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riff
HV kasutaja
riff

liitunud: 19.05.2003




sõnum 16.10.2008 09:16:12 vasta tsitaadiga

Kuna teen vga-le custom blokk, siis on plaanis bloki kaanele lasta joota vase või hõbedaga liitmikud, mille külge saab hiljem ühendada jahutusvedeliku voolikud. Mul on üks lisaprojekt paralleelselt ka käsil, proovin ühendada Peltieri mooduli konseptsiooni vesijahutusega (tean, et siiamaani ei ole sellega eriti hästi hakkama saadud)
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 16.10.2008 10:00:42 vasta tsitaadiga

riff kirjutas:
Kuna teen vga-le custom blokk, siis on plaanis bloki kaanele lasta joota vase või hõbedaga liitmikud, mille külge saab hiljem ühendada jahutusvedeliku voolikud. Mul on üks lisaprojekt paralleelselt ka käsil, proovin ühendada Peltieri mooduli konseptsiooni vesijahutusega (tean, et siiamaani ei ole sellega eriti hästi hakkama saadud)

Kust peltieri ostsid?

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chulo
HV kasutaja
chulo

liitunud: 24.07.2008




sõnum 16.10.2008 10:08:56 vasta tsitaadiga

G80, need on ebays saadaval.

Olen neist kuulnud, aga kunagi ühtki review-d lugenud ei ole. On's neist ka mingit reaalset kasu?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riff
HV kasutaja
riff

liitunud: 19.05.2003




sõnum 21.10.2008 08:54:33 vasta tsitaadiga

G80, esimesed ostan oomipoest (lihtsam asju ajada ja katsetada), kuid järgmised tahan Hiinast tellida, hinnad on kordades madalamad

1) Optimaalne idee: 4 x 100W elemendid, delta T 68 kraadi C (~6$ tk) sean sihiks 20 kraadi (10,8 kraadi juures hakkab õhuniiskusest vee kondensaat moodustuma)
Praegune GPU ~110W + CPU ~ 65...85W

2) Katsetus: 2 x 71W elemendid, delta T 68 kraadi C (~34$ tk)+ vent

Keegi vedelike ja gaaside dünaamika simulatsioonidega on kokku puutunud?

Hiina
Sain nüüd normaalsema vastuse. Neil on küll miinimumkogus, kuid on võimalik tellida nö "sample" elemendid ja koos saatmise kuluga tuleb hinnaks ca 300.- EEK/tk - Eestis on analoogse elemendi hind ~2x kõrgem
http://www.elfaelektroonika.ee/cgi-bin/web_store.cgi?artnr=75-663-18


viimati muutis riff 21.10.2008 09:00:10, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 21.10.2008 08:55:43 vasta tsitaadiga

Valgest vasest tehakse plokke?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riff
HV kasutaja
riff

liitunud: 19.05.2003




sõnum 21.10.2008 09:27:53 vasta tsitaadiga

margusser valge vask on kindlasti paremini töödeldav materjal, kuid soojuslikud omadused on tunduvalt halvemad, võrreldes puhta vasega. Ise kasutan puhast vaske, eelistan M1 puhtust, kuid vahest on vaja kasutada ka M3 puhtusega...
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 21.10.2008 19:01:00 vasta tsitaadiga

keegi teab siis kust saab tlna läheduses vase kamakat full cover veeblockile ?
_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2008 19:17:33 vasta tsitaadiga

matzz007, vana "Volta" tehase territooriumil müüakse ümarvaske, M1 puhtusega ka olemas. Iseasi, kas nad sulle väikest seibi sellest lõikama hakkavad. Hind peaks jääma ~180.-/kg kanti (vähemalt selline oli hind 80mm diam. puhul).

Selline jurakas maksis 1,2k:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
riff
HV kasutaja
riff

liitunud: 19.05.2003




sõnum 22.10.2008 08:51:10 vasta tsitaadiga

www.setaare-metall.ee olen ise sealt ostnud... Paras stagnaaja süsteem on aga materjali saab kätte icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2008 13:05:26 vasta tsitaadiga

Äge artikkel võrdlemisi uuest viisist arvutit jahutada icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

Ma olen selle peale küll varem mõelnud, kuid pole arvanud, et see võimalik võiks olla.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riff
HV kasutaja
riff

liitunud: 19.05.2003




sõnum 22.10.2008 15:33:45 vasta tsitaadiga

see juba on midagi, tahaks hinnasilti ja jõudlust ka näha icon_biggrin.gif

Nonii mehed/naised kas nüüd hakkame ka rohkem hardcore clokkima icon_rolleyes.gif ja uusi lahendusi leiutama.

Selle peltieri teema juures, mida ma kirjeldasin varem on idee teha toimiv moodul, mille saab lisada igale vesi/nüüd juba ka õlijahutusega PC-le.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2008 15:35:33 vasta tsitaadiga

Artiklit lugedes räägitakse neljast tuhandest dollarist. Ümmarguselt siis, kuna asi pole tootmises... veel.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  -Watercooling- mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 111, 112, 113 ... 179, 180, 181  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.