|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Draax
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
06.08.2008 01:42:11
|
|
|
Evelin Ilves noomib Toomas Hendrikut:"Sul pole enam õrna aimugi, kuidas lihtrahvas elab! Mine sõida kord ka trammiga, käi turul ja kuula, mida inimesed räägivad."
Õhtul vajutab Ilves mütsi silmile, tõstab krae üles ja läheb ihukaitsjateta välja. Kadrioru peatuses astub ta trammi ja ütleb juhile:"Otse Kadaka turule, palun."
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
31.08.2008 04:02:37
|
|
|
| tsitaat: |
Beduiinil on ilge kihu selle vanainimeste asja järele. Kaamel on ka olemas, aga kaamel on kuidagi tõrksas meeleolus. Beduiin proovib nii ja proovib naa. Küll ajab kaameli liivakuhja juurde, ronib siis liivakuhja otsa, aga kaamel raisk läheb eest ära. Küll surub kaameli põlvili, aga kuniks tagaotsa juurde jõuab, seniks on kaamel jälle jalul.
Et kogu see rähklemine toimub ookeani rannikul, siis saabub ootamatu lahendus laevahuku näol. Nimelt läheb ranniku ligidal põhja mingi luksusjaht ja ainuke pääsenu on üks noor naine, kes valjul häälel appi hüüab. Märganud beduiini kaameliga, lubab naine kõike teha, peaasi, et ta vaid pääseks.
Beduiin viskab köie ja sikutab naise rannale. Kui naine on pisut hinge tõmmanud, siis tunneb tänuliku inimesena huvi, et mida ta beduiini heaks teha saaks.
Beduiin viskab talle kaameli rakmed: «Säh, aita kaamelit hoida!»
Küsimus: Miks kastab eestlane roosipõõsast petrooliumiga?
Vastus: Põõsa alla on maetud kuulipilduja.
Üks tukti seisab jõe kaldal ja vaatab kuidas teine tukti paadiga ligineb. Tukti istub paadi ninas ja popsib piipu ning naine mõlatab taga vägevate tõmmetega.
Jõe kaldal seisev tuktsi siis hõikuma, et kuhu kiiret. Paadis istuv tukti võtab piibu suust, osutab sellega üle õla paadi tagaotsa suunas ning ütleb tähtsalt: «Näe, viin naise linna sünnitama.»
Tukti sõidab Moskvas taksoga. Arve ei tule suur, selline kaks kopikat vähem kui kümme rubla. Tukti annab kümneka ja jääb ootama.
Taksojuht: Mis sa passid?
Tukti: Kas raha tagasi ei saagi?
Taksojuht: Näe, siin on kaks kondoomi. Üks tõmba pähe, et kõik näeksid, kes sa selline oled. Teine tõmba aga otsa, et jumala eest enam selliseid juurde ei tuleks!
Läheb programeerija teisele programeerijale töö juurde külla. Sõber seisab keset tuba arvuti ees,
käed klaviatuuril ja püüab jalaga arvuti juhet seina seest välja tõmmata. Ekraanil on aga alasti naine.
Sõber aitab juhtme välja ja küsib mis juhtus.
"Kurat, sain täna mingi uue antiviirusprograami. Panin ta raisa käima. Kontrollis mul kõik ära ja ütles,
et viirusi pole. Siis aga küsis, kas ma paljast naist tahan vaadata. Vastasin YES, tema mulle:
"Vajutage kümme klahvi korraga alla." Vajutasin, paljas naine tuli, aga all oli kiri: "Kui sa kasvõi ühe
klahvi lahti lased, hakkan kõvaketast formaatima. Proovisin siin mitu tundi ninaga Reset-i vajutada."
Mees sõidab autoga. Vastu sõidab naine, kes karjub läbi avatud
autoakna: "Siga!".
Mees karjub vastu: "Lits," sõidab edasi, ja järgmise kurvi taga sõidab
suurele metsseale täiega kümnesse.
|
|
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003
|
17.09.2008 18:08:22
|
|
|
why did you bring your cat to school timmy?
<>timmy responds, in tears<>
i heard daddy tell mommy "im gonna eat that pussy after the kids leave!"
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
22.09.2008 21:25:20
|
|
|
| Üksik noormees otsib endale matkakaaslast, seiklejatel mitte tülitada
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
23.09.2008 10:01:32
|
|
|
> Kord neegripere soetas omale kodu. Hakati siis remontima järgemööda.
> Neegripoisile anti kätte valge värv, pintsel ja redel ning pandi oma
> toa lage värvima. Kukkus too muidugi redelilt alla nii, et üle kere
> valge värviga. Jookseb siis isa juurde: "Isa isa isa! Aita mul ruttu
> see valge värv maha saada, rõve on juba!". Neegerisa: "Kuule, neeger,
> ära sega mind, näed isegi, et loen ajalehte. Mine räägi emaga
> köögis!". Poiss lidubki kööki sama jutuga. Neegerema: "Kurat, neeger,
> näed ju, et ma keedan süüa. Mine räägi õega!". Taas kutt jookseb ja
> õde siis: "Ära tüüta mind, näed ju, et mul on msn-is tegemist!".
> Neegerpoiss siis longib oma tuppa tagasi ja mõtleb omaette: "Ma olen
> aint 5 minutit valge olnud aga juba tahaks kolm neegrit maha lüüa!".
Mustlased läksid maailmameistrivõistlustele. Nad ei võitnud küll
ühtegi auhinnalist kohta, kuid tulid siiski tagasi 2 kulla ja 1 hõbedaga.
Eestlane, neeger ja venelane lähevad lõbumajja. Milleks?
Eestlane läheb lõbutsema, neeger koristama ja venelane naisele tööle vastu...
Neeger läheb arsti juure. Ubunutu kurdab arstile: "Iga kord kui ma
valge naisega vahekorras olen, mul pärast silmad kipitavad. Ja paar
tundi ma ei näe midagi." Arst on nõutu ja lõpuks paneb diagnoosi.
Patsient on allergiline pipragaasile.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
23.09.2008 12:13:59
|
|
|
Winterwind, väääga head
Öisel tänaval peatavad mehe kaks tursket selli:
"Anna suitsu!"
Mees võtab ära kella, sõrmuse, mütsi ja rahatasku, annab selle kõik neile ning küsib:
"Ja kui kaua te juba suitsetate?"
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
23.09.2008 17:54:03
|
|
|
| tsitaat: |
Istusid lennukis ühes reas juut ja kaks araablast, araablased akna pool.
Araablane ütles juudile:
"Luba mind mööda, lähen toon palun paar tassikest teed."
"Ärge tehke endale tüli, ma toon ise," ütles juut ja läks.
Siis ütles üks araablane teisele:
"Vaata, ta on kingad ära võtnud. Sülitame talle kingadesse."
Sülitasid. Mehiselt. Juut tuli teega tagasi. Lendasid edasi, lennuk maandus, juut ajas kingad jalga... ja ohkas:
"Millal küll see mõttetu vaen lõpeb!? Teie sülitasite mu kingad täis, aga mina kusesin teile tee sisse..." |
|
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draax
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
24.09.2008 13:21:29
|
|
|
| tsitaat: |
Mees kõnnib Tallinna vanalinnas, kui äkitselt näeb meenepoe aknal
suurepäraselt valmistatud pronksist rotikuju. Nii elutruu, nagu rott oleks
hüppel pronksiks muutunud. Ta astub sisse ja pärib müüjalt kui palju see
kuju maksab.
"100 krooni ainult kuju eest või tuhat krooni koos looga," vastab müüja.
Kellel seda raha ikka üle on, mõtleb mees ja ostab ainult kuju.
"Nagunii tulete loo kuulmiseks tagasi," hoiatab müüja kui ostja väljub.
Tänaval märkab mees äkitselt, et rentslivõrede alt ja keldriluukidest
jälgivad teda teravad vurrulised koonud. Ta lisab sammu, kuid nüüd tulevad
üksikud rotid juba avalikult välja ja hakkavad tema järel käima. Mees hakkab
ehmunult jooksma, kuid rotid ei jää sugugi maha ja neid lisandub järjest.
Varsti on rotte juba tuhandeid - kuid õnneks jõuab mees sadamasse ja viskab
rotikuju suure kaarega vette.
Kõik teda jälitanud rotid hüppavad kujule järgi ja upuvad. Mees vaatab neile
natuke aega järgi, ise sügavalt mõttes, ja seab sammud siis tagasi
suveniiripoodi.
"Ma ütlesin, et tulete lugu kuulama," tervitab müüja teda.
"Ei, tühja sest loost. Ma tahtsin küsida, ega teil juhuslikult
keskerakondlase kuju ei ole? |
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
24.09.2008 13:55:40
|
|
|
Vanapaar istus hommikukohvil ja ätt luges ajalehest surmakuulutusi ja järsku ütleb:
"Paistab, et vastasmaja Maali on ära surnud." "Millesse ta suri?" küsib mutike.
"Pole pandud", vastab ätt. "Kas sellesse võib ka ära surra?"
imestab mutike, "no siis on mul ka varsti minek"
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
24.09.2008 14:15:58
|
|
|
| tsitaat: |
Jänes ja Karu kõnnivad metsas.
Karu teeb ettepaneku:" Mis oleks, Jänes, kui õige kergendaks ennast. Pikk tee veel ees!" "OK", vastab too.
Astuvad metsarajalt kõrvale ja kükitavad.
Karu :"Ooh, kui hea!" "Mõnsa jah!", kiidab jänes.
Karu: "kuule Jänes, kas sind häirib kui sulle natuke karvadesse jääb?"
Jänes"Ei!"
"Väga hea!", ütleb Karu, haarab jänesel ühe käega kõrvadest teisega jalust ja pühib p.erse puhtaks.
|
|
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
26.09.2008 10:45:26
|
|
|
EPL lisa Uus Meedia
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
27.09.2008 11:51:43
|
|
|
Eelteadmiseks:
| tsitaat: |
Lucas Industries
Lucas marketed its early headlights under the brand name "King of the Road". There appears to be a reputation or saying within North America that Joseph Lucas, the founder of Lucas Industries is the Prince of Darkness because of the electrical problems common in Lucas-equipped cars, especially British Leyland products. As Joseph Lucas died in 1902 and British Leyland was only formed in 1968, some 66 years later, this reputation appears to be unfounded. However this perception could be connected with early supply problems of the 'King of the Road' lighting products within the North American Markets during the late 1890s and early 1900s or this could also be attributed to the reputation that the company used small gauge wiring vehicles which tend to wear out or corrode quickly. |
| tsitaat: |
The Lucas motto: "Get home before dark."
Lucas denies having invented darkness. But they still claim "sudden, unexpected darkness"
Lucas--inventor of the first intermittent wiper.
Lucas--inventor of the self-dimming headlamp.
The three-position Lucas switch--DIM, FLICKER and OFF.
The other three switch settings--SMOKE, SMOLDER and IGNITE.
Lucas dip-switch positions: LOW and BLOW
The original anti-theft devices--Lucas Electric products.
"I've had a Lucas pacemaker for years and have never experienced any prob...
If Lucas made guns, wars would not start either.
Did you hear about the Lucas powered torpedo? It sank.
It's not true that Lucas, in 1947, tried to get Parliament to repeal Ohm's Law. They withdrew their efforts when they met too much resistance.
Did you hear the one about the guy that peeked into a Land Rover and asked the owner "How can you tell one switch from another at night, since they all look the same?" "He replied, it doesn't matter which one you use, nothing happens!"
Back in the '70s Lucas decided to diversify its product line and began manufacturing vacuum cleaners. It was the only product they offered which didn't suck.
Quality Assurance phoned and advised the Lucas engineering guy that they had trouble with his design shorting out. So he made the wires longer.
Why do the English drink warm beer? Lucas made the refrigerators, too.
Alexander Graham Bell invented the Telephone.
Thomas Edison invented the Light Bulb.
Joseph Lucas invented the Short Circuit.
Recommended procedure before taking on a repair of Lucas equipment: check the position of the stars, kill a chicken and walk three times sunwise around your car chanting: "Oh mighty Prince of Darkness protect your unworthy servant."
Lucas systems actually uses AC current; it just has a random frequency.
How to make AIDS disappear? Give it a Lucas parts number.
Recently, Lucas won out over Bosch to supply the electrical for the new Volkswagens. So, now the cars from the Black Forest will come with electrics supplied by the Lord of Darkness -- how appropriate!
Lucas is an acronym for Loose Unsoldered Connections and Splices.
The Prince's last words to his son: "don't go riding after dark"
Lucas jokes: black humor. |
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j2nx
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2003
|
28.09.2008 17:56:55
|
|
|
MItut soomlast on vaja, et vahetada ühte pirni?
5 - 1, kes hoiab pirni ja 4, kes joovad piisavalt Kossut, et tuba ringi hakkab käima.
Ehk siis vähem, kui nõukogude miilitsaid-
10, 1 seisab laual ja hoiab pirni. 4 hoiavad laua nurkadest ning jooksevad (algul vastupäeva, hiljem päripäeva). 4, kes jooksevad lauast hoidijatele vastu (et neil ei hakkaks pea ringi käima). Ning lisaks 1, kes valvab uksel, et ülepinge ei tuleks.
(Eriti pika habemega nali)
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draax
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
02.10.2008 14:58:55
|
|
|
Tänane Ekspressi anekdoot:
"Halloo, Teet Margna kuuleb."
"Meil on teile ettepanek, millest ei saa keelduda."
"Maffia?"
"Ei, Kapo. Toome teile Herman Simmi "Tõehetke" järgmisse saatesse."
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kassmees
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2007
|
02.10.2008 17:49:29
|
|
|
| taikonaut kirjutas: |
Veidi ropp anekdoot, seetõttu panen spoilerisse.
Spoiler 
2 pede lähevad sekspoodi.
Uurivad ja valivad seal dildosid,
kautsuvad ikka ühte ja teist, kuni lõpuks valivad ühe välja.
Müüa küsib: "Kas tahate garanttid ka?"
Mehed vastavad: "Pole vaja, nagunii läheb per*e"
|
Ma tean sellest sihukest versiooni.
Spoiler 
2 pedet on sekspoes ja uurivad autokujulisi kondoome. Üks meelitab, et "kuule, võtame õige Ferrari - ilus ja kiire!" Teine vastu, et ei, ta tahaks Maybachi, too on jube stiilne... siis müüja sekkub ja soovitab omalt poolt: "ah, võtke parem Jeep, nagunii lähete s...a sisse möllama"
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
02.10.2008 17:57:04
|
|
|
| kaks pedet jooksevad voodipoole: "kes ees see mees".
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rbr
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2006
|
04.10.2008 21:43:26
|
|
|
KOPLI KESKKOOLI MATA EKSAM
Nimi:________
Hüüdmini:________
Gängi nimi:_____________
1. Siimul oli 0.5 kilo kokaiini. Kui ta müüb 80g sellest Matile 3 sotiga ja 90g Ollile 4 soti eest siis mis on ülejäänud kogu tänavahind mis talle kätte jäi?
2. Daniel "pimpib" 3 litsi. Kui iga litsi hind on 5 sotti sõidu eest siis mitu sõitu peab päevas iga lits ära tegema et Daniel saaks oma igapäevase 5000 Eeguse hero laksu kätte?
3. Trev sai röövmõrva eest 6 aastat, saagiks aga 350tuhhi mille asukohta ta ei avaldanud. Kui ta naine raiskab 33,1 tonni kuus siis kui palju pappi on alles kui Trev välja saab?
Boonuspunktid: Kui palju saab Trev juurde pärast oma naise mahalöömist?
4. Leo varastab Joonase rula ja põgeneb Joonase eest ära 50 Km/h.
Joonas laeb seejärel oma väikest 9mm'st sõpra. Kui relva laadimine võtab 20 sekki, siis kui kaugele jõuab Leo põgeneda enne kui ta vagaseks tehakse?
HEAD LAHENDAMIST!
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
04.10.2008 22:15:51
|
|
|
| rbr, muidu hea aga nimed võiksid ka ikka venepärased olla. Näiteks igor, dmitri, vadim, vor, fanjeera jne
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asjameez
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.12.2006
|
04.10.2008 22:31:48
|
|
|
3. ülesandes saab raha juba aastaga otsa ju
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
04.10.2008 22:37:06
|
|
|
| 4ndas jõuab Leo umbes 276m kaugusele, niiet ma seaks kahtluse alla kas Joonas suudab oma sõpra nii täpselt sihtida, et Leo ära vaigistada.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Black66
HV Guru

liitunud: 17.11.2005
|
04.10.2008 23:02:21
|
|
|
| asjameez kirjutas: |
3. ülesandes saab raha juba aastaga otsa ju  |
Nipiga küsimus?
|
|
| Kommentaarid: 419 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aq
HV kasutaja
liitunud: 01.01.2003
|
04.10.2008 23:13:50
|
|
|
| Black66 kirjutas: |
| asjameez kirjutas: |
3. ülesandes saab raha juba aastaga otsa ju  |
Nipiga küsimus?  |
Jah, sest ülesandes pole öeldud, et naine raha asukohta teab
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
05.10.2008 15:28:44
|
|
|
| tsitaat: |
3. Trev sai röövmõrva eest 6 aastat, saagiks aga 350tuhhi mille asukohta ta ei avaldanud. Kui ta naine raiskab 33,1 tonni kuus siis kui palju pappi on alles kui Trev välja saab?
Boonuspunktid: Kui palju saab Trev juurde pärast oma naise mahalöömist? |
Siis kui Trev välja saab on alles 350k ja kui naise maha lööb jääb alles 350k ja Trev saab juurde naise 33,1k
sain boonuspunktid ka!!!
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lnxab
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2006
|
05.10.2008 16:10:07
|
|
|
| õpetajate päevalt vä? meil olid ka umbes sellised
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
05.10.2008 16:44:58
|
|
|
| tige kala kirjutas: |
| tsitaat: |
3. Trev sai röövmõrva eest 6 aastat, saagiks aga 350tuhhi mille asukohta ta ei avaldanud. Kui ta naine raiskab 33,1 tonni kuus siis kui palju pappi on alles kui Trev välja saab?
Boonuspunktid: Kui palju saab Trev juurde pärast oma naise mahalöömist? |
Siis kui Trev välja saab on alles 350k ja kui naise maha lööb jääb alles 350k ja Trev saab juurde naise 33,1k
sain boonuspunktid ka!!!
 |
Umm.. ei saa sa midagi. Kui Trev välja saab siis on naine kõik ära kulutanud ja peale naise mahalöömist saab ta umbes 4-8 aastat juurde.
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
05.10.2008 16:46:11
|
|
|
Tingimisi saab! Ta elab ju Eestis! Täitsa lollakad ikka
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spacefly
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
05.10.2008 18:45:27
|
|
|
| rbr kirjutas: |
4. Leo varastab Joonase rula ja põgeneb Joonase eest ära 50 Km/h.
Joonas laeb seejärel oma väikest 9mm'st sõpra. Kui relva laadimine võtab 20 sekki, siis kui kaugele jõuab Leo põgeneda enne kui ta vagaseks tehakse? |
Sama ülesande kõrgema taseme versioon.
4.1 Leo varastab Joonase rula ja põgeneb Joonase eest ära 50 Km/h.
Joonas laeb seejärel oma väikest 9mm'st sõpra. Kui relva laadimine võtab 20 sekki, kuuli kiirus on 1000m/s ja Joonas suudab täpselt märki tabada 300m pealt
siis mitu sekundit on Leol aega põgeneda enne kui ta vagaseks tehakse või kui kiiresti ta peab põgenema, et pääseda.
_________________ Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
06.10.2008 14:45:37
|
|
|
Toimub rõvedaima larfiga inimese valimine.
Quasimodo on 100% kindel et tema võidab.
pärast tuleb aga nördinult tagasi.
sõbrad küsisid: "noh, mis on." kas ei võitnudki?
Quasimodo ütleb: "ma tahaks teada kes kurat on PlatoonSgtElijas"
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
06.10.2008 14:51:00
|
|
|
Kuidas inimsööjad sünnitavad?
Ema süüakse ümbert ära.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
06.10.2008 16:43:45
|
|
|
Alati on mõtet solvuda
Tuli üks anekdoot ka meelde:
Jalgrattur sõidab mööda teed, käiamees käiab tee ääres.
Käiamees hõikab jalgratturile: "nael kummi! "
Jalgrattur mõtleb natuke ja hõikab vastu: " käi p3rse! "
8)
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
06.10.2008 18:40:06
|
|
|
Kunagi väga ammu kuulsin, seega ei mäleta detailselt!
Kaks meest tahavad oravat üle piiri viia. Teise riiki on vaja lennukiga minna, kuid oravat kuskile panna pole. Paneb üks mees siis orav omale püksi. Hea soe olla, mõtlevad mehed!
Lennukis olles karjatab oravaga mees valjult kolm korda. Teine ehmatusega küsima, et mis viga?
Oravaga mees vastab ehmunult:
Esiteks arvas orav, et minu munad on tema käbid,
teiseks arvas orav, et minu pe..se auk on tema koobas,
ning kolmandaks, ta hakkas käbisi koopasse tirima...
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDvurle
HV pensionär

liitunud: 03.04.2002
|
06.10.2008 22:01:25
|
|
|
Uusrikas jookseb keel vestil sünnitusmajja. Uksel küsib, "kas sünnitas"?
Õde vastab, "sünnitas, sünnitas", "4200".
Uusrikas lööb käega ja võtab rahakoti välja. "Ükstuhat, kakstuhat, kolmtuhat, nelituhat ja kakssada".
_________________ Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
07.10.2008 08:02:22
|
|
|
miks blondiin nurka läheb kui tal külm on?
Sest tal on põhikoolist meeldejäänud, et nurk on 90-ne kraadine
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
07.10.2008 16:34:23
|
|
|
"Kas tead anekdooti sellest kuidas rebane metsa läks?
Ei.
Ei saagi teada, ta nii tasa tasa läks."
Või analoogne, ainuke anekdoot mis mu vanaema naerma pani
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
07.10.2008 19:37:53
|
|
|
Häkkeri hauakivi:
General protection fault. 1972
Fatal error. System halted. 2002
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
khan
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.11.2003
|
08.10.2008 22:38:43
|
|
|
Q: What is the difference between a Ph.D. in mathematics and a large pizza?
A: A large pizza can feed a family of four...
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
11.10.2008 21:20:54
|
|
|
Ämm tegi killu:
Hakka günekoloogiks, hõõrud natuke näpuga ja raha tilgub...
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spacefly
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
11.10.2008 21:33:26
|
|
|
Günekoloog on prostituudi mõrva eest kohtupingis ja annab selgitusi. Läksin mina peale rakset tööpäeva kodu poole kui tema tuli vastu ja ütles, et anna 50 krooni, näitan tutti.
_________________ Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004

|
11.10.2008 22:56:42
|
|
|
Sama naljaga natuke seotud
Kuulutus lehes
"25 aastase töökogemusega günekoloog otsib naist, kes suudaks millegagi üllatada"
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Éxxon
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2007
|
11.10.2008 23:47:43
|
|
|
George Bush is visiting the Queen of England.
He asks her, 'Your Majesty, how do you run such an efficient government? Are
there any tips you can give me?'
'Well,' says the Queen, 'the most important thing is to surround yourself
with intelligent people.'
Bush frowns. 'But how do I know the people around me are really
intelligent?'
The Queen takes a sip of tea.
'Oh, that's easy. You just ask them to answer an intelligence riddle.
The Queen pushes a button on her intercom. 'Please send The Prime Minister
in here, would you?'
Tony Blair walks into the room. 'Your Majesty...'
The Queen smiles. 'Answer me this, please, Tony. Your mother and father have
a child. It is not your brother and it is not your sister. Who is it?'
Without pausing for a moment, Blair answers, 'That would be me!'
'Yes! Very good!' says the Queen.
Back at the White House, Bush calls in his vice president, Dick Cheney.
'Dick, answer this for me. Your mother and your father have a child. It's
not your brother and it's not your sister. Who is it?'
'I'm not sure,' says the vice president. 'Let me get back to you on that
one.'
Dick Cheney goes to his advisers and asks every one, but none can give him
an answer.
Finally, he ends up in the men's room and recognizes Colin Powell's shoes in
the next stall.
Dick shouts, 'Colin! Can you answer this for me? Your mother and father have
a child and it's not your brother or your sister. Who is it?'
Colin Powell yells back, 'That's easy. It's me!'
Dick Cheney smiles. 'Thanks!'
Cheney goes back to the Oval Office and asks to speak with Bush.
'Say, I did some research and I have the answer to that riddle. It's Colin
Powell.'
Bush gets up, stomps over to Dick Cheney, and angrily yells into his face,
'No, you idiot! It's Tony Blair!'
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
12.10.2008 00:24:08
|
|
|
Narkomaan on tellingutel, taskust kukub alla kruvi. Narkomaan karjub: "tule siia!"
Kruvi ei liiguta.
Narkomaan võtab taskust peotäie kruve ja viskab alla, öeldes ise: "tooge ta mulle!"
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
13.10.2008 11:34:32
|
|
|
I lol'ed
Elas kord väike kollane konn, kes oli väga õnnetu, sest kõik rohelised konnad narrisid teda. Ükskord mängis ta üksinda metsa all, kui tema juurde tuli päkapikk ja lubas täita tema mis tahes soovi. Üle kõige tahaksin ma olla roheline nagu teised konnad! ütles konn. Ja ennäe ta muutuski üleni roheliseks, välja arvatud noku, mis jäi kollaseks. Selline ma küll olla ei taha, ütles konn. Piinlik kuidagi! Tee mind endiseks tagasi!Ei saa, vastas päkapikk. Kui sa tahad oma soovi muuta, pead minema võluri juurde.Ta seletas konnale, kuidas võluri juurde saab, ja konn kalpsas minema. Siis tuli sinna roosa elevant, kes oli väga õnnetu, sest kõik hallid elevandid narrisid teda. Päkapikk lubas täita ka ühe tema soovi.Üle kõige tahaksin ma olla hall nagu teised elevandid! ütles elevant. Ja ennäe ta muutuski üleni halliks, välja arvatud noku, mis jäi roosaks. Selline ma küll olla ei taha, ütles elevant. Tee mind endiseks tagasi!Ei saa, vastas päkapikk. Kui sa tahad oma soovi muuta, pead minema võluri juurde.Aga kuidas ma võluri üles leian? küsis elevant.See on väga kerge, vastas päkapikk. Mine lihtsalt selle kollase nokuga konna järel.
Tea kas on hea idee, kui mõned head anekdoodid näiteks "koomikseerida?" st ümber joonistada textist pildiks. Olen mõelnud küll tglt midagi taolist teha
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
13.10.2008 17:51:57
|
|
|
Õpetaja räägib klassis lastele sellest kui tähtis on täita ohutusnõuded ja toob ühe näite: "kord jalutasin ehitusplatsilt mööda ja seal kõndis väike tüdruk kiiver peas, siis aga kukkus tüdrukule telliskivi ülevalt tellingult pähe, tema aga ainult naeris selle peale ja kõndis edasi. Kui ta ei oleks kiivrit kandnud oleks võinud midagi hullu juhtuda."
Sellepeale Juku tagareast karjub:"Õpetaja ma tean seda tüdrukut, ta elab minu trepikojas, ta kannab koguaeg kiivrit ja naerab omaette!!!"
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArQ
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.09.2004
|
17.10.2008 14:52:03
|
|
|
Mis vahet on viinavõtmisel ja kalalkäigul?
Kalalkäigul peavad kummikud jalas olema!
_________________ No worries! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alecoqprem
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.07.2005
|
17.10.2008 15:45:02
|
|
|
Mis on ühist naisel ja valgusfooril?
Mõlema puudumisel kehtib parema käe reegel.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
17.10.2008 16:21:30
|
|
|
Pole küll anekdoot, ent üks sõber sai maha kuldse lausega:
"Kui seks klapib, pole sugu oluline."
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
18.10.2008 21:16:22
|
|
|
Mata õpsi tähelepanu kontroll.
Meeri isal on 5 tütart. Esimese nimi on Naani, teine Neeni, kolmas Niini ja neljas Nooni. mis on viienda tütre nimi?
Mata õps rääkis palju segavat juttu vahele ja ma alguses ei saanud pihta.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
21.10.2008 15:45:24
|
|
|
Nädala anekdoot@ EE 20.juuli'06
G8 kohtumisel võttis USA president George Bush Saksamaa liidukantsleril Angela Merkil õlgade ümbert kinni. Merkellile see aga ei meelnud ja virutas Bushile vägeva kõrvakiilu otse parema kõrva pihta. Kutsuti arst, kes hakkas vigasaanud kõrva uurima.
"Mis te seal näete, doktor?" küsis Bush.
"Teie vasakut kõrva..." vastas arst.
edit:
There are two sides of the American investment banks' balance sheets - a left side and a right side. On the left side there is nothing right and on the right side there is nothing left.
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArQ
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.09.2004
|
22.10.2008 09:29:22
|
|
|
A LOGICAL SOLUTION.
Now here is a problem that finally has a formula for getting to the bottom of an age old problem.
From a strictly mathematical viewpoint it goes like this:
What Makes 100%? What does it mean to give MORE than 100%? Ever wonder about those people who say they are giving more than 100%? We have all been to those meetings where someone wants you to give over 100%. How about achieving 103%? What makes up 100% in life?
Here's a little mathematical formula that might help you answer these questions:
If:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z is represented as:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26.
Then:
H-A-R-D-W-O-R-K
8+1+18+4+23+15+18+11 = 98%
and
K-N-O-W-L-E-D-G-E
11+14+15+23+12+5+4+7+5 = 96%
But,
A-T-T-I-T-U-D-E
1+20+20+9+20+21+4+5 = 100%
And,
B-U-L-L-S-*-*-T
2+21+12+12+19+8+9+20 = 103%
AND, look how far a** kissing will take you.
A-*-*-K-I-S-S-I-N-G
1+19+19+11+9+19+19+9+14+7 = 118%
So, one can conclude with mathematical certainty that While Hard work and Knowledge will get you close, and Attitude will get you there, it's the Bulls**t and A** Kissing that will put you over the top.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"You know the world is going crazy when the best rapper is a white guy, the best golfer is a black guy, the tallest guy in the NBA is Chinese, the Swiss hold the America's Cup, France is accusing the U.S. of arrogance, Germany doesn't want to go to war, and the three most powerful men in America are named 'Bush', 'Dick', and 'Colon'."
_________________ No worries! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|