Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: World at War märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24, 25, 26  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2008 12:45:27 vasta tsitaadiga

andres1221 kirjutas:
Enamus mänge on mitu kuud valmis enne kui tegelikuks müügiks läheb. Ootavad vaheaja perioode, kus mäng kõvasti rohkem müüb, kui muidu.

No kasutada sõna "enamus" on ikka liialdamine.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andres1221
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2005




sõnum 29.08.2008 12:46:30 vasta tsitaadiga

No jah, enamus võib-olla on veidi üle pakutud, aga suur hulk ikka.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rere252
HV kasutaja
rere252

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2008 22:04:15 vasta tsitaadiga

Äkki andsidki talle PS3 verisooni selle tõttu, et too pirama ei hakkaks icon_lol.gif ?
_________________
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2008 22:40:42 vasta tsitaadiga

link :: Opaa Pre Order olemas 14/11/2008

thumbs_up.gif 75 päeva veel jäänud whip.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 01.09.2008 14:41:42 vasta tsitaadiga

krt sinna päris palju aega veel, aga ex ootab siis..
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 00:12:11 vasta tsitaadiga

Release Date: 11/11/2008
Platforms:
Publisher: Activision
Developer: Treyarch
Genres: First-Person, Shooter
ESRB: RP

http://www.gametrailers.com/game/6938.html

Here is the PC Minimum Requirements from http://www.treyarch.com
UPDATE PC Specs & Punkbuster. - Call of Duty: World at War will be sporting PunkBuster out-of-the-box for PC fans!
Anti-cheat is an important addition to competitive multiplayer games on the PC platform, and we're partnering with Even Balance to get it right. We've had Even Balance technicians out at Treyarch on multiple occasions aiding in the implementation of PB into CoD:WW.

Through this collaboration, we'll be providing the best anti-cheat solution on the market to keep those hackers at bay.

Minimum PC system requirements.

Processor:
- AMD 64 3200+/Intel Pentium 4 3.0GHz or better
Memory:
- 8 GB free hard drive space
- 512MB RAM (XP)/1GB RAM (VISTA)
Graphics:
- Shader 3.0 or better
- 256MB Nvidia Geforce 6600GT/ATI Radeon 1600XT or better

Update V1.3 - CoD:WaW behind the scenes, this behind the scenes exclusive over at www.treyarch.com shows you how they create a character, starting at a picture to animations.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kecco-
HV kasutaja
-Kecco-

liitunud: 15.07.2008




sõnum 04.09.2008 15:08:51 vasta tsitaadiga

Loodetavasti ei tule mäng nii bugine, kui COD4. Suht kiired poisid ikkagi, liiga kiired. Kas mappidest on ka kuskil juttu olnud ?

Peaks vist ka hakkama pre-orderi peale mõtlema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 04.09.2008 15:09:32 vasta tsitaadiga

-Kecco- kirjutas:
Loodetavasti ei tule mäng nii bugine, kui COD4. Suht kiired poisid ikkagi, liiga kiired. Kas mappidest on ka kuskil juttu olnud ?

Peaks vist ka hakkama pre-orderi peale mõtlema.
COD4 oli bugine icon_eek.gif Kust otsast? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kecco-
HV kasutaja
-Kecco-

liitunud: 15.07.2008




sõnum 04.09.2008 15:34:38 vasta tsitaadiga

symmi kirjutas:
-Kecco- kirjutas:
Loodetavasti ei tule mäng nii bugine, kui COD4. Suht kiired poisid ikkagi, liiga kiired. Kas mappidest on ka kuskil juttu olnud ?

Peaks vist ka hakkama pre-orderi peale mõtlema.
COD4 oli bugine icon_eek.gif Kust otsast? icon_biggrin.gif


Põhimõtteliselt igast otsast aga see ei ole WaW-i teema, võime seda mujal arutada icon_wink.gif (täpsustan, et mõtlesin mp osa)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 15:37:12 vasta tsitaadiga

No eks buge saab ikka olema, tuleb ainult loota, et Treyarch on sama kiire patche tegema nagu IW oli CoD4 puhul.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rere252
HV kasutaja
rere252

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 16:32:43 vasta tsitaadiga

Ei ole nad midagi kiired posid. Mingisugune töö COD5 kallal käis kindlasti juba COD4 loomise ajal (erinevad arendajad ju ikkagi).
_________________
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 16:42:06 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
Release Date: 11/11/2008
Platforms:
Publisher: Activision
Developer: Treyarch
Genres: First-Person, Shooter
ESRB: RP

http://www.gametrailers.com/game/6938.html

Here is the PC Minimum Requirements from http://www.treyarch.com
UPDATE PC Specs & Punkbuster. - Call of Duty: World at War will be sporting PunkBuster out-of-the-box for PC fans!
Anti-cheat is an important addition to competitive multiplayer games on the PC platform, and we're partnering with Even Balance to get it right. We've had Even Balance technicians out at Treyarch on multiple occasions aiding in the implementation of PB into CoD:WW.

Through this collaboration, we'll be providing the best anti-cheat solution on the market to keep those hackers at bay.

Minimum PC system requirements.

Processor:
- AMD 64 3200+/Intel Pentium 4 3.0GHz or better
Memory:
- 8 GB free hard drive space
- 512MB RAM (XP)/1GB RAM (VISTA)
Graphics:
- Shader 3.0 or better
- 256MB Nvidia Geforce 6600GT/ATI Radeon 1600XT or better

Update V1.3 - CoD:WaW behind the scenes, this behind the scenes exclusive over at www.treyarch.com shows you how they create a character, starting at a picture to animations.

Normaalne , minu juust on kusagil min req-ides , ja selle sama juustuga jooksutasin CoD4 põhjas settingutega ( 1280x1024 , kõik settingud põhjas , 0xAA ja 4xAF vist , või oli 8xAF ) , kuid ikkagist sain 30 FPS kanti perfi , ja väga mängitav oli , ning CoD5 on samal mootoril . Tahaks loota , et optimeerimise osas nad pole mingit käkki kokku keeranud .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 17:29:55 vasta tsitaadiga

@Heineken, no ma ei tea, su profiili arvutiga KÕIK settingud põhjas on küll ulme, võibolla mõneskohas 30 fps tuleb ära aga kujutan ette, et hakib kõvasti....
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 17:38:47 vasta tsitaadiga

AA oli maas ja 1280x1024 . Ja ei hakkinud ikkagist küll , täitsa mängitav oli .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 18:08:35 vasta tsitaadiga

Heineken, ma eeldan, et mängid single playerit? MP'd sellise FPS'iga oleks küll piin mängida ja seda mitte ainult sinul, vaid ka neil, kes sulle pihta üritavad saada. Ma mäletan, et mängisin vana arvutiga single playeri ka peaaegu max graafika peal läbi ning FPS oli ikka kohati väga kohutav. Arvuti spec oli siis: Athlon64 3200+, ATI x1950PRO 512MB, 1GB RAM.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
n0bzter
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 23:26:00 vasta tsitaadiga

http://news.filefront.com/call-of-duty-world-at-war-beta-coming-in-october/


beer_yum.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2008 12:19:28 vasta tsitaadiga

See beta on ikka väga hää uudis,saab nati täristada enne kui päris välja asi tuleb beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kecco-
HV kasutaja
-Kecco-

liitunud: 15.07.2008




sõnum 05.09.2008 12:20:35 vasta tsitaadiga

See oleks jah päris hea, saaks väikse ülevaate ja käe soojaks kohe teha 8)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2008 13:02:42 vasta tsitaadiga

Ei jõua beta't ära oodata. Käsi sügeleb juba bolt-action rifle'te järele. Moodsatest automaatidest ja muudest vidinatest (loe: CoD4'st) on suht koht kopp ees juba.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2008 13:10:52 vasta tsitaadiga

CoD4-s ka miski rifle mod olemas icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2008 13:26:07 vasta tsitaadiga

tegelikult ma olen tahtnud ammu küsida kas keegi teab kus seda old school mod-i mängitakse.
Ise tean ainult ühte servut ja 50 kohta mis 24/7 täis icon_eek.gif

Krt valesse teemasse läks icon_lol.gif


viimati muutis WäntWõll 05.09.2008 16:31:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2008 16:05:37 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
Heineken, ma eeldan, et mängid single playerit? MP'd sellise FPS'iga oleks küll piin mängida ja seda mitte ainult sinul, vaid ka neil, kes sulle pihta üritavad saada. Ma mäletan, et mängisin vana arvutiga single playeri ka peaaegu max graafika peal läbi ning FPS oli ikka kohati väga kohutav. Arvuti spec oli siis: Athlon64 3200+, ATI x1950PRO 512MB, 1GB RAM.

OTks läheb kätte , aga mängisin jah SPd , aga mängitav oli see küll , ja üldjuhul ma eriti MPs ei mängi .
Muidugi eks see oleneb inimesest , kus mängitavuse piir on , minujaoks on see mängitav .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2008 08:22:18 vasta tsitaadiga

4-player co-op:

Link
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.09.2008 18:44:15 vasta tsitaadiga

Oi kuidas tahaks juba seda mängu "panna" icon_razz.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2008 18:08:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:


Tanks drivable in 'Call of Duty: World at War' multiplayer



Tanks drivable in 'Call of Duty: World at War' multiplayer

The October issue of Gamepro has revealed that Call of Duty: World at War will feature drivable tanks in the battlefield. The tanks can be used in a new multiplayer game mode called "War" in which "two teams battle to seize and control a series of landmarks."

With their punishing main cannons and secondary machine guns, tanks excel at assaulting or holding down high-traffic locations. Unfortunately, their slow speed frequently works against them. Tanks are impervious to rifles and grenades, but are far from indestructible: A well-aimed bazooka round (or a well-placed satchel charge) can penetrate the thin armor on the tank's backside, or even damage the treads. These weaknesses mean that explosive weapons are far more valuable in World at War than they were in Call of Duty 4.

Judging by our hands-on experiences with World at War, tanks seemed to be an enjoyable but not overwhelming addition to the otherwise classic Call of Duty multiplayer action. Crucially, the tank's cannon suffers from a sluggish firing rate and relatively small explosive radius, tradeoffs that enable infantry to sprint past safely in between volleys. If you want to be a true terror with the tank, you'll need to devote your Perks to upgrading the base speed and offensive power, though these sacrifices will leave you more vulnerable when on foot. And Call of Duty purists c
an relax, because tanks can be disabled via the match menu -- check a preference box and you'll automatically be redirected to infantry-only matches.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2008 18:09:59 vasta tsitaadiga

uudised hevi.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2008 18:48:30 vasta tsitaadiga

Hehe... nii et saab siis perkidega ennast tankistiks teha. icon_razz.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 25.09.2008 18:50:40 vasta tsitaadiga

Normaalne
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2008 11:02:53 vasta tsitaadiga

Uued co-op gameplay videod siis gametrailersis üleval: http://www.gametrailers.com/game/6938.html

Ma pole päris kindel, kuidas sellesse co-op asja suhtuda. Kui ma õigesti aru sain, siis co-op annab mingit "global ranki", millega saad ka tavalises MP's upgrade jms avada. Ma loodan, et see ei tähenda, et ma olen sunnitud co-op'i mängima, et MP's relvi ja perke lahti saada.

Otseselt pole mul co-op'i vastu midagi, kuid mulle tundub, et konkreetses mängus on asi väga valesti lahendatud. Ei julgustata meeskonna tööd, vaid individuaalset "frag huntimist" (kui kaaslaste reviving välja arvata). Kui co-op'i kogu eesmärk on oma teami kaaslastest parem score saada, siis ei tehta mitte koostööd, vaid üritatakse ise kõik ära teha ja võimalusel kaaslasi takistada. Minu silmis ei tohiks see olla co-op'i eesmärk.

Aga noh, loodame, et tava MP tuleb hea.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2008 11:23:12 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ma loodan, et see ei tähenda, et ma olen sunnitud co-op'i mängima, et MP's relvi ja perke lahti saada.

MA loodan sama,sest see ei oleks normaalne.
Usun et see CO-OP on lihtsalt üks ri modidest thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2008 14:17:06 vasta tsitaadiga

PC beta planned in october.
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2008 16:36:51 vasta tsitaadiga

Uued MP gameplay videod üleval: http://www.gametrailers.com/game/6938.html

Gameplay tundub suht sarnane CoD4'jale, kuid eks seda oli ka oodata. Aga üldmulje jäi hea. Huvitav erinevus on see, et kolmene kill streak annab sulle koerad, mida saad vastastele kallale ässitada. Huvitav, mis 5 ja 7 kill streakiga saab icon_razz.gif .

Last Stand on ka alles, kuid teise nimega. Lisaks on tal selline omadus, et kui kellelgi sinu teamist veel Last Stand perk on, siis saab ta sind elustada, kui oled Last Stand asendis. Endale oli CoD4'st see üks ebameeldivamaid perke. Samas see elustamise faktor lisab huvitava võimaluse. Nimelt, lased vastase maha ja näed, et tal on Last Stand. Nüüd selle asemel, et ta eluküünal kustutada, ootad, millal kaaslased teda elustama lähevad ning võtad siis kõik korraga maha.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2008 23:01:39 vasta tsitaadiga

Miks mulle tundub, et peale CoD2-3 on CoD väga väga igavaks ja mõttetuks läinud. Graafika on väga vana, teema on väga igav ja uues WW2 teemas on ikka kõik täiesti sisutühi niipalju kuni praegu näinud olen. Enam paremat lineaarset mängu pole võimalik teha. Tundub nagu nüüd ollakse aint raha peal väljas, pannakse mingit sitta inimestele mängimiseks välja, et aint ostaksid.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 09.10.2008 23:49:58 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Miks mulle tundub, et peale CoD2-3 on CoD väga väga igavaks ja mõttetuks läinud. Graafika on väga vana, teema on väga igav ja uues WW2 teemas on ikka kõik täiesti sisutühi niipalju kuni praegu näinud olen. Enam paremat lineaarset mängu pole võimalik teha. Tundub nagu nüüd ollakse aint raha peal väljas, pannakse mingit sitta inimestele mängimiseks välja, et aint ostaksid.

BIA põrgu kiirtee on ju ka haigelt lineaarne mäng. icon_rolleyes.gif COD 4 oli ju igati edukas mäng, SP meeldis ja siin paljud kiidavad MP-d ka.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 09.10.2008 23:57:53 vasta tsitaadiga

CoD päästis 4 osa.Tõi vaheldust ja üllatas korralikult thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2008 00:52:41 vasta tsitaadiga

Lähen üllatan ennast veel 2-3 tundi,nagu see pauk oleks kestnud täna 8 tundi icon_razz.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2008 09:06:59 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Miks mulle tundub, et peale CoD2-3 on CoD väga väga igavaks ja mõttetuks läinud. Graafika on väga vana, teema on väga igav ja uues WW2 teemas on ikka kõik täiesti sisutühi niipalju kuni praegu näinud olen. Enam paremat lineaarset mängu pole võimalik teha. Tundub nagu nüüd ollakse aint raha peal väljas, pannakse mingit sitta inimestele mängimiseks välja, et aint ostaksid.

No sulle tundub nii, paljude arvates on asjad hoopis vastupidised. Lisaks sellele on veel jalaga segada neid CoD fänne, kelle silmis oli juba CoD2 täiesti metsa poole ning UO oli viimane, mida mängida tasus.

Graafika väga vana? No ma ei tea, ise küll nii ei ütleks. Minu silmis näeb CoD4 suht hea välja ning ütleks sama ka World of War'i kohta. Point on selles, et need mängud jooksevad väga hästi ka vanade arvutite peal, erinevalt Crysis'est, mis hiilgab oma over-the-top graafikaga, mida 90% arvutiomanikel pole võimalik nautida. Pealegi, loeb gameplay, mitte graafika. Saaks aru, kui CoD seeria viimased osad näeks välja nagu nende esimene mäng, kuid praegune graafika on täiesti piisav ning vähemalt minu puhul küll silma ei riiva.

On jah lineaarne, kuid CoD pole kunagi selle peal väljas olnud, et free-roam SP'd teha. Neil on alati olnud lineaarne jutu vestmine, mille pead läbi mängima, kui tahad lõppu näha. CoD seeria põhi rõhk on alati olnud MP peal ning sellel alal on nad minu silmis alati suuremal või vähemal määral õnnestunud.

Muidugi ollakse raha peal väljas, kuid nii on lood pea iga suurema developeri/publisheri puhul.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 11.10.2008 16:05:56 vasta tsitaadiga

Mina tegin preorderi ära igatahes 8)
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2008 10:09:00 vasta tsitaadiga

X360 beta token koodi keegi ei taha positiivse eest?
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
X-Tream99
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2008 10:10:09 vasta tsitaadiga

Misasja :O? Beta väljas? Ainult konsoolidele?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2008 10:11:07 vasta tsitaadiga

hetkel jah, e-mail potsatas inboxi täna öösel. pc beta tuleb järgmisena, millal? seda ei tea.
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
X-Tream99
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2008 10:15:47 vasta tsitaadiga

Roger. Hakkan iga päev nüüd inboxi vaatama icon_razz.gif Muidu magan maha nagu Crysis:Warheadil icon_razz.gif.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2008 16:37:42 vasta tsitaadiga

Tegin kah preorderi 8)
Xkasti beeta key on siinpool ka pakkuda (kuigi seda peaks vist konsooliteemades tegema) icon_biggrin.gif

edit: nvm, henri200 saab natuke mänguaega icon_razz1.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xenomorph
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2005




sõnum 12.10.2008 18:14:04 vasta tsitaadiga

Kas sellel mängul on suuremad nõuded kui cod4jal ? hd3850 jooksutas cod4ja suht hästi ja ei tahaks veel uut videokaarti ostma hakata .
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2008 18:27:31 vasta tsitaadiga

kergelt kõrgemad nõuded, mäng ise pmst ongi cod4 versioon 2 juu..
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NSR25
HV kasutaja

liitunud: 24.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2008 16:03:43 vasta tsitaadiga

Sain täna postkasti xboxi beta key. Kuna endal xboxi pole võin kellelegi ära anda.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tychoon
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2007




sõnum 16.10.2008 17:38:49 vasta tsitaadiga

tekkis selline küsimus, et kas enda koodi võib kellelegi edasi kah anda? eriti ei tahaks katsetama hakata(ei taha riskida võimalusega, et ma äkki ei saagi mängida icon_biggrin.gif).
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 17.10.2008 11:26:04 vasta tsitaadiga

Call of Duty: World at War Multiplayer Trailer (HD)
http://www.gamershell.com/tv/15340.html

Kõva...koerad ka MP-s sees thumbs_up.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jancool
HV kasutaja
jancool

liitunud: 09.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2008 11:48:57 vasta tsitaadiga

Paistab küll väga vinge
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2008 15:16:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Call of Duty: World at War Multiplayer Trailer (HD)

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: World at War mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24, 25, 26  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.