Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 45, 46, 47  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
djdevon
HV kasutaja
djdevon

liitunud: 15.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2008 18:08:16 vasta tsitaadiga

terry kirjutas:
DD3 oli Blake oma. Mitte eriti targa Blake oma.

Spoiler Spoiler Spoiler


Huvitaval kombel on kasutatud NES variandi DD3 boxart-i GB DD2-l icon_smile.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2008 19:15:26 vasta tsitaadiga

Möödas on täpselt kuu ja taas käes aeg anda ülevaade sellest, mis on lisandunud:


250GB kõvaketas PS3 jaoks - vältimatu minusuguse jaoks, kes pahatihti ei raatsi videoklippidest ja demodest loobuda ka pikema aja jooksul ning kellele meeldib kõiki oma PSN-mänge pidevalt kasutusvalmina hoida. Pildil koos backup-protseduuri ajal abiks olnud välise kõvaketta ja paigaldamiseks hädavajalike tööriistadega. icon_wink.gif


SNESi omanikud teavad, miks probleemivabalt toimiv vooluadapter on väärt oma kaalu kullas (no peaaegu). Maailma parima D-pad'iga 2D-mängude puldi (Sega Saturn) USB-versioon.


Mass Effect (PC). Artbook'i leidsin väga soodsalt GAME'i veebipoest (nüüd küll paraku otsas juba). Kaasa tuli ka Prima poolt üllitatud "Official Game Guide" - küll XB360 versiooni jaoks, aga vast elan üle.


Yakuza 2 püsib kiles seni, kuni saan mõned hetkel käsil olevad mängud nimekirjast maha tõmmatud. Soulcalibur IV on võrdväärselt rõõmustav (online!), õrnalt masendav (süžee... mis süžee?!) kui ka sügavalt piinlik (märksõnaks udarad). Soundvoyager lõpetab mu kolme lemmikuma bit Generations-seeria mängu valiku (ülejäänud on Orbital ja Dialhex).


Ei usu, et kuuluksin nende väheste võlurite hulka, kes kunagi legitiimselt Mega Man 9 lõppu näevad. Olgu sellega kuidas on, ühe mängu käest halastamatult vastu hambaid saamine pole ammu nii vahva olnud.


!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 05.10.2008 21:39:04 vasta tsitaadiga

vabarna, icon_biggrin.gif Mul läks kõvaketta vahetamiseks ainult ühte kruvikeerajat vaja. Mis sa selle saega tegid ja näpitsad icon_biggrin.gif
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2008 21:55:34 vasta tsitaadiga

Avasin välise kõvaketta pakendit loomulikult.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 05.10.2008 23:37:36 vasta tsitaadiga

Pildil on Commodore 64.

Kompuutri karpi ei taibanud pildile panna, rõõm sinise ekraani nägemisest oli liiga suur.



Kui kellelgi mõni C64 lisaseade vedeleb, andke vabalt teada.
Sobivad kõik asjad: audio-videokaabel, flopi- ja kassetilugeja, tarkvara, puldid

vabarna teema jätkuks:
Siin on vahelduseks 8-bitised udarad

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
qodopob
HV kasutaja
qodopob

liitunud: 12.02.2008




sõnum 06.10.2008 12:22:14 vasta tsitaadiga

terry kirjutas:
Pildil on Commodore 64.

Kompuutri karpi ei taibanud pildile panna, rõõm sinise ekraani nägemisest oli liiga suur.

[i m g]...[/i m g]

Kui kellelgi mõni C64 lisaseade vedeleb, andke vabalt teada.
Sobivad kõik asjad: audio-videokaabel, flopi- ja kassetilugeja, tarkvara, puldid
WOOOOW.... MEEE-MOOO-RIIIEEES... See pilt tekitab muljeid nagu vana sõpra uuesti kohanud.

Mul peaks oma vanadest 64-dest midagi veel kapipõhjas olemas olema, ning loodetavasti töötavad (64-d ise enam ei tööta). Mänge erinevatel meediatel on kohe kindlasti... Vaatan järele, ning suhtleme PS-is.

_________________
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 06.10.2008 12:30:08 vasta tsitaadiga

PS2 omad siis.

1. Naruto:Ultimate Ninja
2. Kingdom Hearts II
3. Medal of Honor: European Assault
4. Final Fantasy XII
5. Yakuza
6. NHL 2005
7. Tekken 4
8. Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty
9. Black
10. Grand Turismo 3
11. Devil Maycry 3:Dante's Awakening, Special Edition
12. Driv3r
13. Soulcalibur III
14. King of Fighters Maximum Impact 2
15. God of War II
16. SSX 3
17. Resident Evil - CODE:Veronica

PC omasi on ka vist mingi 4-5 tükki.

_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 08.10.2008 13:54:34 vasta tsitaadiga

Minuteada kõik Star Wars mängud orig GameBoy'l. Nii palju neid siis oli. See läbipaistev SW Racer cart on pilditäiteks, sest töötab ainult GB Color konsoolil. Sinna käib AAA patarei sisse, et rumblet teha. Kuna patarei kaas on porno, siis pole väga lihtne leida mängu, millel see alles oleks. Mäng ise on semiporno.


Hüperzoom, kriimud, täpid, kvaliteet
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost


viimati muutis terry 08.10.2008 18:06:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 08.10.2008 14:31:05 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif

Eriti ägedalt süstemaatiline su kollektsioon. Millal siis Boxed mängude hunt algab icon_biggrin.gif

_________________


viimati muutis PeZ 08.10.2008 15:40:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 08.10.2008 15:36:40 vasta tsitaadiga

PeZ kirjutas:
thumbs_up.gif

eriti ägedald süstemaatiline su kollektsioon. Millal siis Boxed mängude hunt algab icon_biggrin.gif
Tänks! Kahjuks, või isegi pigem õnneks, on karbiversioonide pakkumine pea olematu. Mul on siiski paaril korral õnneks läinud täiesti rikkumata (avatud) karbiversioon leida. Sealed karpide suhtes olen suhteliselt immuunne - osta röögatu summa eest asi, mis on YCNSWYG (you can never see what you get).

Teoreetiliselt oleks järgmine loogiline level manualide otsing, sest neid on veel ringluses. Muide isegi neid poolläbipaistvaid originaalümbriseid tuleb eraldi muretseda.

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
filter89
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2008




sõnum 08.10.2008 20:27:21 vasta tsitaadiga

Xbox 360:

Assassins Creed
Condemned:Criminal Origins
Forza Motorsport 2
Viva Pinata
Tiger Woods PGA Tour 07
Crash of the Titans
Ghost Recon Advanced Warfighter
Fifa 07 ( saksa.k)
Xbox Live Arcade

PC:

Half-Life 2
S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 08.10.2008 20:34:29 vasta tsitaadiga

PC: ühes cd karbis peaks vedelema:
1.) Star Wars Jedi Knight: Dark Forces II
2.) Star wars shadows of the empire (oli kunagi minu oma, laenasin ühele sõbrale ja sinna ta jäigi)
3.) Turok 2: Seeds of evil
4.)Max payne
5.) Nascar (mingi 2000a oma vist)
6.) Half life: opposing force
7.) red alert 2
...
midagi peaks veel olema eriti ei meenu.
HL2 läks just kaubaks nii et enam pole icon_biggrin.gif

Xbox 360:
0
icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 11.10.2008 15:56:02 vasta tsitaadiga


Oluliselt parem kui esimene, streamlinetud rohkem ja lõbusam, also kuni nelja inimese multiplayer!
Aga, oh noes! Not manly enough!

Tasakaalusamaks siis. Õnneks tasuta promo:


Eks järgmisest [digi]st saate lugeda mis arvab sellest inimene, kes viimati mängis jäähokimängu aastal ca 95 Sega Genesise peal. Ja kes üldse spordist, ei mängudes ega päriselt, suurt ei pea.

_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2008 16:03:51 vasta tsitaadiga

PeZ, need pildid on siin teemas parimad.
Tõsiselt.
Mitte ükski suur kollektsioon ei paku niipalju silmailu, kui need 2.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 11.10.2008 18:26:59 vasta tsitaadiga

nah kirjutas:
Xbox 360:
0
icon_biggrin.gif

thumbs_down.gif

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 11.10.2008 19:51:25 vasta tsitaadiga

nah kirjutas:

Xbox 360:
0
icon_biggrin.gif


oleks minu teha, saaks siukse lolluse eest bänni.

amddude kirjutas:
Mitte ükski suur kollektsioon ei paku niipalju silmailu, kui need 2.

Tänks icon_smile.gif
Abjuusisin proua toidupildistamise setuppi.

_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 11.10.2008 20:22:12 vasta tsitaadiga

PeZ kirjutas:
nah kirjutas:

Xbox 360:
0
icon_biggrin.gif


oleks minu teha, saaks siukse lolluse eest bänni.

Ei tea mille eest, mängin demosid äkki? WTF see sinu asi on?
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 11.10.2008 20:25:23 vasta tsitaadiga

Star Wars: The force unleashed demo täitsa olemas mul icon_razz.gif
Samuti saab konsooli edukalt rakendada selleks, et arvutist filmid telekasse streamida ... 8)
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2008 20:34:36 vasta tsitaadiga

OT: Saab, aga sa ise oled siin hirmsasti kuulutanud, et sa pirad Xbox360e peal.
Et päris ot ei oleks siis
Xbox360
Grand Theft Auto 4
Saints Row
Crackdown
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 11.10.2008 20:59:41 vasta tsitaadiga

8.)Command and conquer 3: Tiberium wars (PC)
9.)Command and conquer 3: Tiberium wars (PC) + Command and conquer 3: Kanes Wrath
10.) Soldier of Fortune 2
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 11.10.2008 22:25:59 vasta tsitaadiga

Pez, cool! Esimene pilt tekitas momentaalse MMsi isu. Teine meenutas aga hetkega pornofilmi, mille taustal mängib Kenny G icon_biggrin.gif

Mis tekst sinna jää alla peideti?


OT: Vahepealse teemavälise (OT) möla võiks keegi maha kustutada.

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
FEAR007
Kreisi kasutaja
FEAR007

liitunud: 26.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2008 22:28:56 vasta tsitaadiga

terry kirjutas:
Pez, cool! Esimene pilt tekitas momentaalse MMsi isu. Teine meenutas aga hetkega pornofilmi, mille taustal mängib Kenny G icon_biggrin.gif

Mis tekst sinna jää alla peideti?


OT: Vahepealse teemavälise (OT) möla võiks keegi maha kustutada.

mida sina vaatad ? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 11.10.2008 23:48:16 vasta tsitaadiga

terry kirjutas:

Mis tekst sinna jää alla peideti?


hehe otseselt ei peitndu midagi, lihtsalt jäi. aga seal see "Promotional copy: not for resaleblablabla"

_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 12.10.2008 11:24:24 vasta tsitaadiga

Minu mängukollektsoon-Xbox-i mängud vs PC-mängud(originaalid):
Spoiler Spoiler Spoiler

ja ainult xboxi mängud:
Spoiler Spoiler Spoiler
ühejäänud pildid aadressil
Spoiler Spoiler Spoiler


No siia lisandus PSP ja tekken DR,pildid hiljem


viimati muutis ertr2 30.12.2008 16:29:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2008 11:25:17 vasta tsitaadiga

ertr2, ei Meie Mehe Karaoke on kõva xboxi mäng thumbs_up.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 12.10.2008 11:29:33 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
ertr2, ei Meie Mehe Karaoke on kõva xboxi mäng thumbs_up.gif
ega jah thumbs_up.gif (ainuke originaal dvd siiski 8) )
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FEAR007
Kreisi kasutaja
FEAR007

liitunud: 26.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2008 11:59:47 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

minu mängud siis 8)
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 12.10.2008 21:46:14 vasta tsitaadiga


_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2008 22:23:27 vasta tsitaadiga

DODONPACHI / ehk väike lugu ka selle juurde?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 13.10.2008 18:15:05 vasta tsitaadiga

Retro Gamer Vol 56 kirjutas:

Retro Features
- Celebrating 23 years of Atari's Gauntlet
- Interview with Hideo Kojima
- Dave Perry and Shiny Entertainment

The Making of…
- Rampage
- Super Pipeline I & II
- Samba De Amigo

Reviewed
- Gauntlet
- Galaga Legions
- Bionic Commando Rearmed

Retroinspection
- We take a fond look back at the Commodore 16 and celebrate its excellent and varied games library.

olen sunnitud märkima, et selle kuu Retro Gamer on awesome.

_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2008 02:57:40 vasta tsitaadiga

Kas keegi oma Gran Turismo 4 sooviks mulle müüa siit teemast? icon_razz.gif Gran Turismo 3 võib ka
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 14.10.2008 09:33:03 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
1. F1 Champ.
2. GT5P
3. Virtua Tennis 3
4. GTA IV
5. Top Spin 3
6. Uncharted
7. NFS ProStreet
8. Burnout Paradise (digital download)


9. Ferrari Challenge
10. Fifa09

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 14.10.2008 12:45:35 vasta tsitaadiga

[quote="aivo80"]
aivo80 kirjutas:
Minu tagasihoidlik kollektsioon

Oblivion : GOTY
Uncharted
Metal Gear Solid 4
Battlefield : Bad Company
Army Of Two
Resistance : Fall Of Man


Juurde tuli Gran Turismo Prologue 5
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2008 20:56:02 vasta tsitaadiga

Momendil kollektsioonis:
GTA IV
Heavenly Sword
MotorStorm
Resistance: Fall of Man
Uncharted: Drake's Fortune
Assassin's Creed
Kayne & Lynch (Limited edition)
MGS4
The Elder Scrolls IV: Oblivion (GotY)
Folklore
Silent Hill: Homecoming
+ järgmine nädal lisandub LittleBigPlanet icon_biggrin.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...


viimati muutis beastbeats 14.10.2008 20:58:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2008 20:58:29 vasta tsitaadiga

Kuidas Silent Hill ka on? Ise eelnevaid proovinud, kuid uue suhtes natukene arglik tootja tõttu.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2008 21:00:09 vasta tsitaadiga

OT:
mirko27, SH oma teema icon_wink.gif
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=375186

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 14.10.2008 21:05:20 vasta tsitaadiga

Need on siis teadaolevad Contra mängud orig GB'l aastatest '91 ja '94. Mulle meeldib esimene osa rohkem, kutt jookseb seal väledamalt.



Siin on alienid kõik hästi näha
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost


viimati muutis terry 15.10.2008 20:13:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
qodopob
HV kasutaja
qodopob

liitunud: 12.02.2008




sõnum 14.10.2008 23:17:51 vasta tsitaadiga


icon_razz.gif @ Batman võtmehoidja

_________________
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2008 10:36:54 vasta tsitaadiga

Huvitav et mäng on 7+ ja võtmehoidja 6+ vanusepiiranguga... icon_smile.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sqad
HV kasutaja
Sqad

liitunud: 09.03.2004




sõnum 15.10.2008 20:29:08 vasta tsitaadiga

Sqad kirjutas:
njaa..
PS3
¤Fall of man
¤Motostorm

hetkel kõik...


Lisandusid vahepeal

¤ Tom Clancy's Rainbow Six Vegas
¤ Tom Clancy´s Ghost Recon Advanced Warfighter 2
¤ Tom Clancy's Splinter Cell Double Agent
¤ Army of Two
¤ Conflict: Denied Ops
¤ Grand Theft Auto IV (GTA)
¤ Kane & Lynch Dead Men
¤ Need For Speed Carbon
¤ The Godfather

Endiselt olen ka nõus vahetama müüma ostma jne... icon_smile.gif info sqad@e38.ee või PS

_________________
Kvaliteetne transport-ja ehitusteenus info@cargobuild.ee www.CargoBuild.ee Igapäev Tallinna siseselt,helista julgelt +372 58 98 98 98
Nüüd ka Facebookis
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 16.10.2008 22:01:20 vasta tsitaadiga

Minu Steam'i kogu:



Palju asju on kompilatsioonidest, palju asju on üldse tasuta saadud.

Varsti üritan füüsilisest kollektsioonist ka paar pilti teha. Paar mängu on veel teel...

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2008 22:18:17 vasta tsitaadiga

DODONPACHI, respect@Commander Keen thumbs_up.gif
Kas seda kogu eraldi pole müügil?


viimati muutis EvilKatarn 16.10.2008 22:41:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 16.10.2008 22:23:44 vasta tsitaadiga

See oli osa id software'i kollektsioonist, mis oli vahepeal 30 dollarit kui ma ei eksi.
_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 21.10.2008 00:14:10 vasta tsitaadiga

Lõpuks ma ka siis GTA vagunis, kahju küll, et promokoopia taaskord, ei näe kõige parem välja, aga vähemalt on kaardid ja värgid kaasas. Pean tunnistama, et pärast paari tundi tundub väga hea, aga gameplay jääb storyle jalgu. Räägitakse küll vist, et kuskil kuue tunni sektoris võtab kõik korralikult hoo üles?



See nüüd on üks selline rariteet mida ma olen aastaid taga ajanud. Kunagi, ca 10-15 aastat tagasi olin tuttavate juures Soomes, samahästi kui metsas lõksus kolm nädalat ja see mäng oli mulle seltsiks. Üks esimesi mänge, mis mäletan et lõpuni mängisin üldse :S Aga kuna see ilmus ainult Jaapanis (seal Hebreke nime all ja veidi teistsuguse graafikaga) ja PAL regioonides, siis paljud ei tea sellest suurt midagi. Kes vähegi retroteemast peab, üritage seda näiteks mitte-emuleerida, kui NES käepärast pole ; )

Selliseid bosse näiteks, igaltpoolt ei leia.




Kuna mul siin õhtul ei olnud võimalik nii lõbusas võtmes pilti teha, siis ma hoopis joonistasin ise miskit:



Järgmise korrani, mu väikesed sõbrad.

_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 21.10.2008 00:21:01 vasta tsitaadiga

Woah, vägev joonistus :O, ei teadnudki, et Te nii hästi joonistate. Väga meeldib see pilt!!
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 21.10.2008 16:46:12 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
DODONPACHI, respect@Commander Keen thumbs_up.gif
Kas seda kogu eraldi pole müügil?

Steam'i kaudu on, 5 dollarit + maksud:
http://store.steampowered.com/app/9180/

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2008 17:54:26 vasta tsitaadiga

Pez, krt. sa oskad veel joonistada ka? thumbs_up.gif

See teema on pwned by Pez, no comment. Oleks pidanud juba andekatest fotodest aru saama, et tegu sügava kunstitunnetusega inimesega. icon_razz.gif bow.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2008 18:23:38 vasta tsitaadiga

Tõesti, PeZ.
Su pildid siin on nagu päikesepaiste saatel ärgata koolipäeval. Lihtsalt enneolematu.

Minu pildid tulevad siis, kui saabub kord mu Gears of War 2
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 21.10.2008 19:32:09 vasta tsitaadiga

tänks icon_wink.gif
neid lõbus teha, on põhjust tööväliselt jännanat asjadega siis icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 21.10.2008 20:35:47 vasta tsitaadiga

Ja neid on ka lõbus vaadata icon_smile.gif
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 45, 46, 47  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.