|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
djdevon
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2005
|
05.10.2008 18:08:16
|
|
|
| terry kirjutas: |
DD3 oli Blake oma. Mitte eriti targa Blake oma.
Spoiler 
|
Huvitaval kombel on kasutatud NES variandi DD3 boxart-i GB DD2-l
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vabarna
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2004
|
05.10.2008 19:15:26
|
|
|
Möödas on täpselt kuu ja taas käes aeg anda ülevaade sellest, mis on lisandunud:
250GB kõvaketas PS3 jaoks - vältimatu minusuguse jaoks, kes pahatihti ei raatsi videoklippidest ja demodest loobuda ka pikema aja jooksul ning kellele meeldib kõiki oma PSN-mänge pidevalt kasutusvalmina hoida. Pildil koos backup-protseduuri ajal abiks olnud välise kõvaketta ja paigaldamiseks hädavajalike tööriistadega.
SNESi omanikud teavad, miks probleemivabalt toimiv vooluadapter on väärt oma kaalu kullas (no peaaegu). Maailma parima D-pad'iga 2D-mängude puldi (Sega Saturn) USB-versioon.
Mass Effect (PC). Artbook'i leidsin väga soodsalt GAME'i veebipoest (nüüd küll paraku otsas juba). Kaasa tuli ka Prima poolt üllitatud "Official Game Guide" - küll XB360 versiooni jaoks, aga vast elan üle.
Yakuza 2 püsib kiles seni, kuni saan mõned hetkel käsil olevad mängud nimekirjast maha tõmmatud. Soulcalibur IV on võrdväärselt rõõmustav (online!), õrnalt masendav (süee... mis süee?!) kui ka sügavalt piinlik (märksõnaks udarad). Soundvoyager lõpetab mu kolme lemmikuma bit Generations-seeria mängu valiku (ülejäänud on Orbital ja Dialhex).
Ei usu, et kuuluksin nende väheste võlurite hulka, kes kunagi legitiimselt Mega Man 9 lõppu näevad. Olgu sellega kuidas on, ühe mängu käest halastamatult vastu hambaid saamine pole ammu nii vahva olnud.
!
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
05.10.2008 21:39:04
|
|
|
vabarna, Mul läks kõvaketta vahetamiseks ainult ühte kruvikeerajat vaja. Mis sa selle saega tegid ja näpitsad
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vabarna
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2004
|
05.10.2008 21:55:34
|
|
|
| Avasin välise kõvaketta pakendit loomulikult.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
05.10.2008 23:37:36
|
|
|
Pildil on Commodore 64.
Kompuutri karpi ei taibanud pildile panna, rõõm sinise ekraani nägemisest oli liiga suur.
Kui kellelgi mõni C64 lisaseade vedeleb, andke vabalt teada.
Sobivad kõik asjad: audio-videokaabel, flopi- ja kassetilugeja, tarkvara, puldid
vabarna teema jätkuks:
Siin on vahelduseks 8-bitised udarad
_________________ [Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qodopob
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2008
|
06.10.2008 12:22:14
|
|
|
| terry kirjutas: |
Pildil on Commodore 64.
Kompuutri karpi ei taibanud pildile panna, rõõm sinise ekraani nägemisest oli liiga suur.
[i m g]...[/i m g]
Kui kellelgi mõni C64 lisaseade vedeleb, andke vabalt teada.
Sobivad kõik asjad: audio-videokaabel, flopi- ja kassetilugeja, tarkvara, puldid |
WOOOOW.... MEEE-MOOO-RIIIEEES... See pilt tekitab muljeid nagu vana sõpra uuesti kohanud.
Mul peaks oma vanadest 64-dest midagi veel kapipõhjas olemas olema, ning loodetavasti töötavad (64-d ise enam ei tööta). Mänge erinevatel meediatel on kohe kindlasti... Vaatan järele, ning suhtleme PS-is.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
06.10.2008 12:30:08
|
|
|
PS2 omad siis.
1. Naruto:Ultimate Ninja
2. Kingdom Hearts II
3. Medal of Honor: European Assault
4. Final Fantasy XII
5. Yakuza
6. NHL 2005
7. Tekken 4
8. Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty
9. Black
10. Grand Turismo 3
11. Devil Maycry 3:Dante's Awakening, Special Edition
12. Driv3r
13. Soulcalibur III
14. King of Fighters Maximum Impact 2
15. God of War II
16. SSX 3
17. Resident Evil - CODE:Veronica
PC omasi on ka vist mingi 4-5 tükki.
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
08.10.2008 13:54:34
|
|
|
Minuteada kõik Star Wars mängud orig GameBoy'l. Nii palju neid siis oli. See läbipaistev SW Racer cart on pilditäiteks, sest töötab ainult GB Color konsoolil. Sinna käib AAA patarei sisse, et rumblet teha. Kuna patarei kaas on porno, siis pole väga lihtne leida mängu, millel see alles oleks. Mäng ise on semiporno.
Hüperzoom, kriimud, täpid, kvaliteet
Spoiler 
_________________ [Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
viimati muutis terry 08.10.2008 18:06:45, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
08.10.2008 14:31:05
|
|
|
Eriti ägedalt süstemaatiline su kollektsioon. Millal siis Boxed mängude hunt algab
_________________

viimati muutis PeZ 08.10.2008 15:40:27, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
08.10.2008 15:36:40
|
|
|
| PeZ kirjutas: |
eriti ägedald süstemaatiline su kollektsioon. Millal siis Boxed mängude hunt algab  |
Tänks! Kahjuks, või isegi pigem õnneks, on karbiversioonide pakkumine pea olematu. Mul on siiski paaril korral õnneks läinud täiesti rikkumata (avatud) karbiversioon leida. Sealed karpide suhtes olen suhteliselt immuunne - osta röögatu summa eest asi, mis on YCNSWYG (you can never see what you get).
Teoreetiliselt oleks järgmine loogiline level manualide otsing, sest neid on veel ringluses. Muide isegi neid poolläbipaistvaid originaalümbriseid tuleb eraldi muretseda.
_________________ [Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
filter89
HV kasutaja
liitunud: 21.03.2008
|
08.10.2008 20:27:21
|
|
|
Xbox 360:
Assassins Creed
Condemned:Criminal Origins
Forza Motorsport 2
Viva Pinata
Tiger Woods PGA Tour 07
Crash of the Titans
Ghost Recon Advanced Warfighter
Fifa 07 ( saksa.k)
Xbox Live Arcade
PC:
Half-Life 2
S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
08.10.2008 20:34:29
|
|
|
PC: ühes cd karbis peaks vedelema:
1.) Star Wars Jedi Knight: Dark Forces II
2.) Star wars shadows of the empire (oli kunagi minu oma, laenasin ühele sõbrale ja sinna ta jäigi)
3.) Turok 2: Seeds of evil
4.)Max payne
5.) Nascar (mingi 2000a oma vist)
6.) Half life: opposing force
7.) red alert 2
...
midagi peaks veel olema eriti ei meenu.
HL2 läks just kaubaks nii et enam pole
Xbox 360:
0
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
11.10.2008 15:56:02
|
|
|
Oluliselt parem kui esimene, streamlinetud rohkem ja lõbusam, also kuni nelja inimese multiplayer!
Aga, oh noes! Not manly enough!
Tasakaalusamaks siis. Õnneks tasuta promo:
Eks järgmisest [digi]st saate lugeda mis arvab sellest inimene, kes viimati mängis jäähokimängu aastal ca 95 Sega Genesise peal. Ja kes üldse spordist, ei mängudes ega päriselt, suurt ei pea.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
11.10.2008 16:03:51
|
|
|
PeZ, need pildid on siin teemas parimad.
Tõsiselt.
Mitte ükski suur kollektsioon ei paku niipalju silmailu, kui need 2.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
11.10.2008 19:51:25
|
|
|
| nah kirjutas: |
Xbox 360:
0
 |
oleks minu teha, saaks siukse lolluse eest bänni.
| amddude kirjutas: |
| Mitte ükski suur kollektsioon ei paku niipalju silmailu, kui need 2. |
Tänks
Abjuusisin proua toidupildistamise setuppi.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
11.10.2008 20:22:12
|
|
|
| PeZ kirjutas: |
| nah kirjutas: |
Xbox 360:
0
 |
oleks minu teha, saaks siukse lolluse eest bänni.
|
Ei tea mille eest, mängin demosid äkki? WTF see sinu asi on?
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
11.10.2008 20:25:23
|
|
|
Star Wars: The force unleashed demo täitsa olemas mul
Samuti saab konsooli edukalt rakendada selleks, et arvutist filmid telekasse streamida ... 8)
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woo456
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2006
|
11.10.2008 20:34:36
|
|
|
OT: Saab, aga sa ise oled siin hirmsasti kuulutanud, et sa pirad Xbox360e peal.
Et päris ot ei oleks siis
Xbox360
Grand Theft Auto 4
Saints Row
Crackdown
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
11.10.2008 20:59:41
|
|
|
8.)Command and conquer 3: Tiberium wars (PC)
9.)Command and conquer 3: Tiberium wars (PC) + Command and conquer 3: Kanes Wrath
10.) Soldier of Fortune 2
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
11.10.2008 22:25:59
|
|
|
Pez, cool! Esimene pilt tekitas momentaalse MMsi isu. Teine meenutas aga hetkega pornofilmi, mille taustal mängib Kenny G
Mis tekst sinna jää alla peideti?
OT: Vahepealse teemavälise (OT) möla võiks keegi maha kustutada.
_________________ [Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FEAR007
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
11.10.2008 22:28:56
|
|
|
| terry kirjutas: |
Pez, cool! Esimene pilt tekitas momentaalse MMsi isu. Teine meenutas aga hetkega pornofilmi, mille taustal mängib Kenny G
Mis tekst sinna jää alla peideti?
OT: Vahepealse teemavälise (OT) möla võiks keegi maha kustutada. |
mida sina vaatad ?
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
11.10.2008 23:48:16
|
|
|
| terry kirjutas: |
Mis tekst sinna jää alla peideti?
|
hehe otseselt ei peitndu midagi, lihtsalt jäi. aga seal see "Promotional copy: not for resaleblablabla"
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
12.10.2008 11:24:24
|
|
|
Minu mängukollektsoon-Xbox-i mängud vs PC-mängud(originaalid):
Spoiler 
ja ainult xboxi mängud:
Spoiler 
ühejäänud pildid aadressil
Spoiler 
No siia lisandus PSP ja tekken DR,pildid hiljem
viimati muutis ertr2 30.12.2008 16:29:15, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
12.10.2008 11:25:17
|
|
|
ertr2, ei Meie Mehe Karaoke on kõva xboxi mäng
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
12.10.2008 11:29:33
|
|
|
| amddude kirjutas: |
ertr2, ei Meie Mehe Karaoke on kõva xboxi mäng  |
ega jah (ainuke originaal dvd siiski 8) )
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FEAR007
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirko27
HV veteran

liitunud: 29.06.2002
|
12.10.2008 22:23:27
|
|
|
| DODONPACHI / ehk väike lugu ka selle juurde?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
13.10.2008 18:15:05
|
|
|
| Retro Gamer Vol 56 kirjutas: |
Retro Features
- Celebrating 23 years of Atari's Gauntlet
- Interview with Hideo Kojima
- Dave Perry and Shiny Entertainment
The Making of
- Rampage
- Super Pipeline I & II
- Samba De Amigo
Reviewed
- Gauntlet
- Galaga Legions
- Bionic Commando Rearmed
Retroinspection
- We take a fond look back at the Commodore 16 and celebrate its excellent and varied games library.
|
olen sunnitud märkima, et selle kuu Retro Gamer on awesome.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
14.10.2008 02:57:40
|
|
|
Kas keegi oma Gran Turismo 4 sooviks mulle müüa siit teemast? Gran Turismo 3 võib ka
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
14.10.2008 09:33:03
|
|
|
| weasel kirjutas: |
1. F1 Champ.
2. GT5P
3. Virtua Tennis 3
4. GTA IV
5. Top Spin 3
6. Uncharted
7. NFS ProStreet
8. Burnout Paradise (digital download) |
9. Ferrari Challenge
10. Fifa09
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivo80
HV veteran

liitunud: 07.02.2008
|
14.10.2008 12:45:35
|
|
|
[quote="aivo80"]
| aivo80 kirjutas: |
Minu tagasihoidlik kollektsioon
Oblivion : GOTY
Uncharted
Metal Gear Solid 4
Battlefield : Bad Company
Army Of Two
Resistance : Fall Of Man |
Juurde tuli Gran Turismo Prologue 5
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
14.10.2008 20:56:02
|
|
|
Momendil kollektsioonis:
GTA IV
Heavenly Sword
MotorStorm
Resistance: Fall of Man
Uncharted: Drake's Fortune
Assassin's Creed
Kayne & Lynch (Limited edition)
MGS4
The Elder Scrolls IV: Oblivion (GotY)
Folklore
Silent Hill: Homecoming
+ järgmine nädal lisandub LittleBigPlanet
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
viimati muutis beastbeats 14.10.2008 20:58:30, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirko27
HV veteran

liitunud: 29.06.2002
|
14.10.2008 20:58:29
|
|
|
| Kuidas Silent Hill ka on? Ise eelnevaid proovinud, kuid uue suhtes natukene arglik tootja tõttu.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
14.10.2008 21:05:20
|
|
|
Need on siis teadaolevad Contra mängud orig GB'l aastatest '91 ja '94. Mulle meeldib esimene osa rohkem, kutt jookseb seal väledamalt.
Siin on alienid kõik hästi näha
Spoiler 
_________________ [Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
viimati muutis terry 15.10.2008 20:13:38, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qodopob
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2008
|
14.10.2008 23:17:51
|
|
|
@ Batman võtmehoidja
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
15.10.2008 10:36:54
|
|
|
Huvitav et mäng on 7+ ja võtmehoidja 6+ vanusepiiranguga...
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sqad
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2004
|
15.10.2008 20:29:08
|
|
|
| Sqad kirjutas: |
njaa..
PS3
¤Fall of man
¤Motostorm
hetkel kõik... |
Lisandusid vahepeal
¤ Tom Clancy's Rainbow Six Vegas
¤ Tom Clancy´s Ghost Recon Advanced Warfighter 2
¤ Tom Clancy's Splinter Cell Double Agent
¤ Army of Two
¤ Conflict: Denied Ops
¤ Grand Theft Auto IV (GTA)
¤ Kane & Lynch Dead Men
¤ Need For Speed Carbon
¤ The Godfather
Endiselt olen ka nõus vahetama müüma ostma jne... info sqad@e38.ee või PS
_________________ Kvaliteetne transport-ja ehitusteenus info@cargobuild.ee www.CargoBuild.ee Igapäev Tallinna siseselt,helista julgelt +372 58 98 98 98
Nüüd ka Facebookis |
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
16.10.2008 22:18:17
|
|
|
DODONPACHI, respect@Commander Keen
Kas seda kogu eraldi pole müügil?
viimati muutis EvilKatarn 16.10.2008 22:41:47, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
21.10.2008 00:14:10
|
|
|
Lõpuks ma ka siis GTA vagunis, kahju küll, et promokoopia taaskord, ei näe kõige parem välja, aga vähemalt on kaardid ja värgid kaasas. Pean tunnistama, et pärast paari tundi tundub väga hea, aga gameplay jääb storyle jalgu. Räägitakse küll vist, et kuskil kuue tunni sektoris võtab kõik korralikult hoo üles?
See nüüd on üks selline rariteet mida ma olen aastaid taga ajanud. Kunagi, ca 10-15 aastat tagasi olin tuttavate juures Soomes, samahästi kui metsas lõksus kolm nädalat ja see mäng oli mulle seltsiks. Üks esimesi mänge, mis mäletan et lõpuni mängisin üldse :S Aga kuna see ilmus ainult Jaapanis (seal Hebreke nime all ja veidi teistsuguse graafikaga) ja PAL regioonides, siis paljud ei tea sellest suurt midagi. Kes vähegi retroteemast peab, üritage seda näiteks mitte-emuleerida, kui NES käepärast pole ; )
Selliseid bosse näiteks, igaltpoolt ei leia.
Kuna mul siin õhtul ei olnud võimalik nii lõbusas võtmes pilti teha, siis ma hoopis joonistasin ise miskit:
Järgmise korrani, mu väikesed sõbrad.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
21.10.2008 00:21:01
|
|
|
Woah, vägev joonistus :O, ei teadnudki, et Te nii hästi joonistate. Väga meeldib see pilt!!
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko
HV Guru

liitunud: 06.02.2003
|
21.10.2008 17:54:26
|
|
|
Pez, krt. sa oskad veel joonistada ka?
See teema on pwned by Pez, no comment. Oleks pidanud juba andekatest fotodest aru saama, et tegu sügava kunstitunnetusega inimesega.
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
21.10.2008 18:23:38
|
|
|
Tõesti, PeZ.
Su pildid siin on nagu päikesepaiste saatel ärgata koolipäeval. Lihtsalt enneolematu.
Minu pildid tulevad siis, kui saabub kord mu Gears of War 2
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
21.10.2008 19:32:09
|
|
|
tänks
neid lõbus teha, on põhjust tööväliselt jännanat asjadega siis
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
21.10.2008 20:35:47
|
|
|
Ja neid on ka lõbus vaadata
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|