Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  ASUS Eee PC märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 59, 60, 61  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.10.2008 14:55:11 vasta tsitaadiga

mul m6lemad, nii XP kui Vista Eee PC-l peal... algul oli eesm2rk, et kas saan Vista masina peal korralikult ja nauditavalt jooksma...
...ja kuna asi 6nnestus, siis enamuse ajast kasutan Vistat
pealegi on asjal minu jaoks praktiline pool... kuna tuleb pidevalt tuttavate koduarvuteid/l2ppareid seadistada, millel on enamusetel peal Vista (uuemad komplektid myyakse enamasti Vistaga)... siis on ikka kasulik teada, kus miski asi asub 8)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.10.2008 18:55:52 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Mul on tegelikult kuskil mingi Canon'i kaamera aftermarket laadijaga kaasa tulnud autolaadija (st juhe sigarisüütajast laadijablokini) vedelemas, sellel peaks ka 12V välja tulema. Proovin ilmselt homme ära. Läbi vaevalt et midagi põleb, halvemal juhul lihtsalt ei hakka laadima. Ja noh, kui põleb, siis põleb. icon_razz.gif

rex kirjutas:
Kuna ma lammutasin selle adapteri, mida ma proovida kavatsesin, igaks juhuks ikkagi laiali, et vaadata, mis karul kõhus, siis avastasin, et peale ühe takisti, mis punasele LED'ile pinget adapteerib, pole seal sees rohkem midagi, kõik, mis süütajast tuleb, läheb teisest otsast sama targalt välja. Nii et seda ma siiski otse katsetama ei hakka.

rex kirjutas:
Mhmh, seda olengi juba ka kaalunud. Proovin kõigepealt otse 12V autoaku pealt, kas üldse hakkab laadima. Kuskil oli juttu, et läpaka toitemoodul tahab impulsstoiteblokki saada, et üldse vedu võtaks. Homme Oomipoodi pistikut otsima.

Aega võttis, aga tegin nüüd selle hullu tembu ära. Algul seisva mootoriga 12V, kõik ok, Battery Mode vahetus ilusti AC Mode vastu. Siis mootor käima, vahet pole, kõik töötab täpselt samamoodi ilusti. Nii et mul on nüüd oluliste lisakuludeta pisike autolaadija olemas. Sigarisüütajasse minev jubin oli koos juhtme ja pisema pistikuga varasemast olemas, selle pistiku lõikasin maha ja jootsin sinna Oomipoest 25 kulli eest ostetud sobiva suurema pistiku. Juhe on suht peene ristlõikega ja sigarisüütajasse mineva pistiku sees on 2A kaitse. Midagi kuumaks ei läinud ega läbi ei põlenud.

Nii et vähemalt Eee 900 sööb laadimisvooluks ilusti ka otse töötavast autost tulevat ligi 14V.

PS. Igaüks teeb selliseid katseid omal vastutusel, mina kellegi per*ekeeratud arvuteid kinni maksma ei hakka! icon_razz.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2008 11:24:34 vasta tsitaadiga

Asus Eee PC S101

-mitte midagi väga erilist, kui välja jätta 32GB ja 64GB SSD. icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2008 12:54:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Interestingly, the S101 only comes with the .3MP web camera. We’re wondering how come Asus didn’t put the 1.3MP web camera instead, if it aims to market this netbook as a higher model than all the rest of the Eee PC family?

Minule on pigem see arusaamatuks jäänud, milleks seda 1.3MP (1280x1024) resoga veebikat vaja on? 0.3MP (640x480) on ju selleks küll ja küll. Eriti 600px kõrguse ekraani korral. Või mida need olematu optika poolt valgustatud mürarikkad lisapikslid juurde annavad? Sellist liikuvat pilti ju enamikes WAN-võrkudes tohutu läägita ei vaata. Peale müügi edendamise (meil on rohkem megapiksleid!!!) ei ole seal mitte mingit eesmärki.

See S-klassi mudel näib väga nunnu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l2bukast
HV veteran
l2bukast

liitunud: 19.12.2004




sõnum 06.10.2008 07:25:57 vasta tsitaadiga

Kuidas eeectl-iga downclockimine käib?
_________________
58017968
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HGL
HV kasutaja
HGL

liitunud: 14.03.2005




sõnum 07.10.2008 16:55:00 vasta tsitaadiga

Tere!
Mul selline küsimus:
On ostetud Küproselt EeePC 4G Surf ja ei ole Eesti keelset klaviatuuri. Kuidas oleks võimalik selle lisamine?
Vaatasin, et a'la klaviatuuri sätete all ei olegi seda icon_rolleyes.gif olid ainult English US ja UK
Kas on võimalik mingi installeriga see lihtsalt lisada? Või tuleb kogunisti üle installida?
Tänan!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.10.2008 19:00:51 vasta tsitaadiga

HGL kirjutas:
Tere!
Mul selline küsimus:
On ostetud Küproselt EeePC 4G Surf ja ei ole Eesti keelset klaviatuuri. Kuidas oleks võimalik selle lisamine?
Vaatasin, et a'la klaviatuuri sätete all ei olegi seda icon_rolleyes.gif olid ainult English US ja UK
Kas on võimalik mingi installeriga see lihtsalt lisada? Või tuleb kogunisti üle installida?
Tänan!


Control Panel -> Regional and Language Options -> Languages -> "Add" -> Estonian ... jne

_________________
M: Logitech M720 Triathlon juhtmevaba "multi-device" hiir - 40€ -> PS
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stents
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2008




sõnum 07.10.2008 20:19:24 vasta tsitaadiga

See viimane soovitus kehtib kui on Windose XP aga kui on Linux siis tee nii:
http://eeekasutaja.makeforum.org/esmavajalik-nipp-klaviatuuri-seadistamine-t13.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 08.10.2008 09:53:59 vasta tsitaadiga


Mõned aastad tagasi teatas Asus Eee-PC projektist ning reklaamis tollal seda kui arvutit 3000 krooni eest. Tõsi küll, eesti turule jõudis masin pisut kallimalt kuid siiski ülimadala hinnaga ning enneolematult väikese suurusega. Nüüd on Asus välja toomas Eee-PC S101 mudelit, mis näeb välja väga hea, ent on sisult enam vähem sama mis Eee-PC 901 mudel. Ent vällimus on lummav. Via BattleIT.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etss
HV veteran
Etss

liitunud: 13.03.2005




sõnum 08.10.2008 14:20:44 vasta tsitaadiga

Mul on naljakas lugu oma 701-ga. Installisin XP ja peale seda ei tööta Caps Lock nupp ja arvuti bootides on caps lock automaatselt peal. Kui hoian Windowsis 2 sekundit shift nuppu all siis lülitab caps locki välja... Kas kellelgi on ideid, kuidas saaks probleemist lahti? Kuigi asi on harjumises, shiftiga saab ikka suuri tähti, kui vaja...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aims
HV kasutaja

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.10.2008 15:24:14 vasta tsitaadiga

Kunagi ammu oli mul sama kamm. Ma sain nii lahti, et tegin caps lock sees talle shut downi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 15.10.2008 07:06:46 vasta tsitaadiga

naljakas, et eilne jutt siit teemast kaduma läks icon_rolleyes.gif
Tahtsin veel seda täpsustada, et kas see EEE PC 1000H mudeliga kaasa tulev võrgukaart istub PCI Express Mini Card(tuntud ka miniPCI-E nime all) pesas või kasutab ta miniPCI pesa? Kuna ma tean, et see vaba pesa(õigupoolest pesa tuleks sinna alles joota icon_smile.gif ) on miniPCI-E, siis eeldaks, et ka kasutuses olev pesa on miniPCI-E icon_rolleyes.gif Aga ehk teab keegi kindlalt öelda?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.10.2008 07:08:45 vasta tsitaadiga

Kasutuses olevad minipci'd on wifi/bt kaardi ja ketta/ketaste all kasutusel... tavaline võrk eraldi täiesti vist.
_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friedebert
HV vaatleja

liitunud: 21.08.2008




sõnum 15.10.2008 12:08:30 vasta tsitaadiga

Kas ma saan õigesti aru, et 1000H on kõige täislikum versioon sellest Asus Eee PC seeriast? Või on seda S101? 901?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003




sõnum 15.10.2008 12:19:12 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
Kasutuses olevad minipci'd on wifi/bt kaardi ja ketta/ketaste all kasutusel... tavaline võrk eraldi täiesti vist.


ise kui kaane maha võtsin tundus küll PCI Express Mini Card rohkem olevat.

Spoiler Spoiler Spoiler


Pilt ka netist
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.10.2008 13:45:31 vasta tsitaadiga

haldo, seal ketas, bt/wifi kaart, siis all mingi auk ketta all ja siis m2lu... mul on k6vaketta asemel kaa minipcie ning seal istub 16GB ssd... lisaks kuskil peaks mul istuma ka 4GB'ne systeemiketas... Ja yks pesa on veel jootmata, seega kokku on... kuni 4 minipcie pesa... icon_razz.gif
_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003




sõnum 15.10.2008 20:28:52 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
mightythor kirjutas:
Tahtsin veel seda täpsustada, et kas see EEE PC 1000H mudeliga kaasa tulev võrgukaart istub PCI Express Mini Card(tuntud ka miniPCI-E nime all) pesas või kasutab ta miniPCI pesa? Kuna ma tean, et see vaba pesa(õigupoolest pesa tuleks sinna alles joota icon_smile.gif ) on miniPCI-E, siis eeldaks, et ka kasutuses olev pesa on miniPCI-E icon_rolleyes.gif Aga ehk teab keegi kindlalt öelda?

Ei ole neis üheski enam vanamoodsaid mini-PCI-sid. Kõik pesad on Expressid.

friedebert kirjutas:
Kas ma saan õigesti aru, et 1000H on kõige täislikum versioon sellest Asus Eee PC seeriast? Või on seda S101? 901?

Kui pisiarvuti täiuslikkuse kriteeriumiks võtta suurus, kaal ja toimimisaeg, siis pakun, et praegu on ses mõttes parim Eee 901. Pöörleva kettaga raske 1000H on ses mõttes kindlasti tagasiminek.


Kui võrrelda pref 901 Vs 1000H siis on minu 1000H palju kiirem kui mu tüdruku 901 ssd-ga, boot on küll kiirem ssd kettaga aga muidu ikka hdd preff suurem.
Windoosas liigub Hddga 1000H kiiremini ringi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.10.2008 23:51:32 vasta tsitaadiga

haldo, pref? perf ikka eks?

aga äkki su tüdruku windooza on tuunimata ssd ketta jaoks? mul käib kõik hetkeliselt... no kohe suht päris kõik. icon_biggrin.gif

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.10.2008 00:02:46 vasta tsitaadiga

Mina ka ei pea ühegi hiirekliki järel kannatamatult ootama. Kui ka pöörlev kõvaketas millisekundi jagu nobedam on, siis... who cares? Tegu ei ole ju lauaarvuti asendajaga. Miks sa mobla sisse kõvaketast ei taha? Kiirem oleks ju (võibolla)?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003




sõnum 16.10.2008 06:16:04 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
haldo, pref? perf ikka eks?

aga äkki su tüdruku windooza on tuunimata ssd ketta jaoks? mul käib kõik hetkeliselt... no kohe suht päris kõik. icon_biggrin.gif


tuuning on tehtud ühe õpetuse järgi, kõik avaneb jah kui vajutada aga nt intstallib asju kauem win update, mänge.
Ja kõige imelikum selle 901 juures on see et kui Avg peale panna siis asi läheb nii aeglaseks et ise ka ei usu icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aims
HV kasutaja

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.10.2008 09:26:56 vasta tsitaadiga

haldo kirjutas:

tuuning on tehtud ühe õpetuse järgi, kõik avaneb jah kui vajutada aga nt intstallib asju kauem win update, mänge.
Ja kõige imelikum selle 901 juures on see et kui Avg peale panna siis asi läheb nii aeglaseks et ise ka ei usu icon_rolleyes.gif
Ega siis kõikse aeg asju installima ei pea. Winni paranduste paranduste parandusi ei pea üle paari korra kuus imho küll muret tundma ja peale lükkama.
See on muidugi mu arvamus icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.10.2008 09:55:05 vasta tsitaadiga

mul küll update'idega probleeme ple ja nod32 mul masinat küll üldse aeglasemaks ei tee... Ainult üht teeb viimane aeglasemaks - 3dmark01. icon_razz.gif
_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.10.2008 10:05:06 vasta tsitaadiga

Minu 901'l on Avira peal. Ei ole mingit uimamist.

Eee ostjate puhul tuleb vist tegelikult eristada kahte selget erinevust: need, kes ostavad seda kui ainukest arvutit, kuna see on uuena nii odav ja üritavad sellest siis viimast välja pigistada (overclock, suur kõvaketas) ja need, kes näevad selles võimalust saada maru hea hinnaga oma arvutiparki üks kohvikus ja reisul kasutatav kompaktne, pikalt toimiv ja liikuvate osadeta pisiarvuti juurde. Selline, mida kunagi vaid Sony VAIO nime all 30-40k eest osta sai.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003




sõnum 16.10.2008 10:38:33 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Minu 901'l on Avira peal. Ei ole mingit uimamist.

Eee ostjate puhul tuleb vist tegelikult eristada kahte selget erinevust: need, kes ostavad seda kui ainukest arvutit, kuna see on uuena nii odav ja üritavad sellest siis viimast välja pigistada (overclock, suur kõvaketas) ja need, kes näevad selles võimalust saada maru hea hinnaga oma arvutiparki üks kohvikus ja reisul kasutatav kompaktne, pikalt toimiv ja liikuvate osadeta pisiarvuti juurde. Selline, mida kunagi vaid Sony VAIO nime all 30-40k eest osta sai.


ma lihtsalt räägin et 901 on aeglasem kui 1000H hddga, võimalik et kui panna kiirem SSD sisse liigub asi paremini.
Ise vajan lihtsalt rohkem ruumi ja 1000H 250Gb kettaga on piisav, ning mobiilsuse mõttes sobib 901 mu tüdrukule ka
ideaalselt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friedebert
HV vaatleja

liitunud: 21.08.2008




sõnum 16.10.2008 14:59:55 vasta tsitaadiga

Ostsin täna siis 1000H ära, must ja Linuxiga. Kohe hakkan Wini installima kui mõned tunnid laadinud on. Muidu ostsin ta justkui läpaka-netbooki hübriidina. PC on olemas, aga koolis peab arvutiklassis passima ning konspekteerima vihikusse icon_wink.gif Ja noh, selle saab pm igale poole kaasa võtta. Samas aga ei ole tal ainult 5GB ruumi nagu vanematel variantidel. Tore muidugi oleks kui see 80GB ketas oleks SSD, aga mis teha. Ei tea, arvan, et tegin õige otsuse. Aku tervise säästmise jaoks mingeid tipe oskab keegi jagada? Olen kuulnud, et need Liitium-ioon akud on suhteliselt lollikindlad, kasuta kuidas tahad, lae kuidas tahad??
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  ASUS Eee PC mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 59, 60, 61  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.