Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Crysis: Warhead märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 38, 39, 40  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2008 18:53:08 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
Üritasin siis täna mängu teha taas ja juhtus selline asi icon_neutral.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Kus krt, nad seda nii kaua siis hoidsid icon_biggrin.gificon_biggrin.gif icon_lol.gif

_________________
Just see vidin, mida sa oled otsinud...
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2008 18:55:47 vasta tsitaadiga

Estnx kirjutas:
Killerwave kirjutas:
Üritasin siis täna mängu teha taas ja juhtus selline asi icon_neutral.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Kus krt, nad seda nii kaua siis hoidsid icon_biggrin.gificon_biggrin.gif icon_lol.gif


Vaata minu posti üleval icon_lol.gif thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003




sõnum 05.10.2008 19:22:55 vasta tsitaadiga

kõige ajuvabam asi delta diff all on see, et kui masinas oled siis sõita ja relva koos kasutada ei saa. nagu wtf ??? kõige nõmedam asi ever
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 05.10.2008 19:26:11 vasta tsitaadiga

Taun0 kirjutas:
kõige ajuvabam asi delta diff all on see, et kui masinas oled siis sõita ja relva koos kasutada ei saa. nagu wtf ??? kõige nõmedam asi ever

Hard-iga ka ei saa.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 05.10.2008 19:32:34 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
Üritasin siis täna mängu teha taas ja juhtus selline asi icon_neutral.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Mingi Steam-i viga. Ka teised Steami mängud näitasid sellist kuupäeva täna.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FEAR007
Kreisi kasutaja
FEAR007

liitunud: 26.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2008 21:08:18 vasta tsitaadiga

Estnx kirjutas:
Killerwave kirjutas:
Üritasin siis täna mängu teha taas ja juhtus selline asi icon_neutral.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Kus krt, nad seda nii kaua siis hoidsid icon_biggrin.gificon_biggrin.gif icon_lol.gif

hoidsid nii kaua kuni piisavalt head arvutid tulevad icon_lol.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2008 21:56:33 vasta tsitaadiga

FEAR007 kirjutas:
Estnx kirjutas:
Killerwave kirjutas:
Üritasin siis täna mängu teha taas ja juhtus selline asi icon_neutral.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Kus krt, nad seda nii kaua siis hoidsid icon_biggrin.gificon_biggrin.gif icon_lol.gif

hoidsid nii kaua kuni piisavalt head arvutid tulevad icon_lol.gif


ja ikka lasid liialt vara välja icon_lol.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 05.10.2008 22:22:46 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
FEAR007 kirjutas:
Estnx kirjutas:
Killerwave kirjutas:
Üritasin siis täna mängu teha taas ja juhtus selline asi icon_neutral.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Kus krt, nad seda nii kaua siis hoidsid icon_biggrin.gificon_biggrin.gif icon_lol.gif

hoidsid nii kaua kuni piisavalt head arvutid tulevad icon_lol.gif


ja ikka lasid liialt vara välja icon_lol.gif

Süüdi on ikka ATI ja Nvidia, kes aeglasi kaarte teevad. icon_lol.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2008 22:36:31 vasta tsitaadiga

Taun0 kirjutas:
kõige ajuvabam asi delta diff all on see, et kui masinas oled siis sõita ja relva koos kasutada ei saa. nagu wtf ??? kõige nõmedam asi ever

Minuarust on just see ajuvaba kui ise oled roolis ja samal ajal siis tulistad kusagil auto keskel asuvast kuulipitsist
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 05.10.2008 22:41:37 vasta tsitaadiga

Enamus asj useal mängus on ajuvabad icon_razz.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2008 22:54:09 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
Üritasin siis täna mängu teha taas ja juhtus selline asi icon_neutral.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

icon_biggrin.gif 69 - uskumatu ,et eelmisel sajandil juba oli crysis tegemisel thumbs_up.gif

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
FEAR007
Kreisi kasutaja
FEAR007

liitunud: 26.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2008 22:56:55 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirigon
HV kasutaja
Mirigon

liitunud: 05.11.2007




sõnum 05.10.2008 23:54:28 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
Gap kirjutas:
ma ei tea sain ka lõpuks selle singleplayeri osa läbi... jube lühike ikka oli icon_cry.gif mängisin hard raskusastmega aga ikka mingi kolm päeva ja umbes mängisin 3-4 tundi ja eile õhtu sai läbi ... võrreldes Crysise n.ö selle 1 osaga oli ikka see väga lühike... graafika ja kõik need vaheklipid olid väga ägedad ja relvavalik oli suurem see ka meeldis sai rohkem relvi kätte võtta oli ka thumbs_up.gif kõige rohkem meeldis see rongisõit seal dzunglis see oli ikka ülikõva thumbs_up.gif graafika poolest ja üldse tasemel game on see ikka 8)
vähemalt oli sul mõistust peas, et raskega mängida, enamus siin on juba täisealised aga panevad iga mängu alustades easy ja siis nutuavad et miks 4h-ga läbi tegi icon_lol.gif icon_lol.gif
Ma arvan et nii sisutühja kõmmutamise max pikkus peakski olema umbesd 10-12h kõmmutamist. mul tuleb max raskusega see täis ilusti.
Muidu vb tüütaks ära kui venima hakkaks ja lõpuks kaotaks graafika ka oma efekti, kõigega ju harjub



Kurat ma kaa täisealine ja panin deltaga ca 12h icon_biggrin.gif läbi ja ega seda teha oli nii vähe... icon_lol.gif
ja kus juures ma mõtlesin alguses nagu iisiga panna icon_redface.gif aga siis lihtsalt proovisin levelit tõsta sest no anna andeks tüübid kukkusid nagu kärbsed icon_sad.gif jube igavaks kakkus. deltaga oli ikka päris normaalsem lasta
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 06.10.2008 06:33:29 vasta tsitaadiga

olc kirjutas:
Taun0 kirjutas:
kõige ajuvabam asi delta diff all on see, et kui masinas oled siis sõita ja relva koos kasutada ei saa. nagu wtf ??? kõige nõmedam asi ever

Minuarust on just see ajuvaba kui ise oled roolis ja samal ajal siis tulistad kusagil auto keskel asuvast kuulipitsist


Eriti oli neil vaja ju panna ka jeepidele ja ratastele tankidele mingi faking nitro peale.
Mängu mootor on palju kõvem kui mängu sisu ja sealsed võimalused. Mingi idioot tundub neil ikka seal tiimis olema kes head asja ära rikub. Warhead on juba liiga lineaarseks aetud. Esimeses osas oli ikka mingi liikumisvabadus antud aga Warhead ikka täielik tunneli laks.
See rongi maailm oli juba täis p.sk. Sellist jama on läbi aegade igas FPS-s. Oli vaja seda Crysisesse toppida icon_question.gif Siis veel see kihutava hõljuki taga ajamine millel tonne kaaluv käru nagu lipp tuules taga lehvis. Lähemale jõudsid, siis tuli mingi ulme kiirendus kuskilt.
Lõppu ei osanud jälle miskit muud nad panna kui mäekõrguse kolli mille üks väike mehike suure püssiga kutuks teeb.

Crysis on väga hea....aga Crysis-Warhead on väga ligadi logadi. Easy money tehti selle viimase osaga.
Olen alati Crysist hea sõnaga kiitnud aga Warhead valmistas ikka suure pettumuse......vastikult lapsikuks tehtud see Warhead.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 06.10.2008 07:16:52 vasta tsitaadiga

Mario153 kirjutas:
olc kirjutas:
Taun0 kirjutas:
kõige ajuvabam asi delta diff all on see, et kui masinas oled siis sõita ja relva koos kasutada ei saa. nagu wtf ??? kõige nõmedam asi ever

Minuarust on just see ajuvaba kui ise oled roolis ja samal ajal siis tulistad kusagil auto keskel asuvast kuulipitsist


Eriti oli neil vaja ju panna ka jeepidele ja ratastele tankidele mingi faking nitro peale.
Mängu mootor on palju kõvem kui mängu sisu ja sealsed võimalused. Mingi idioot tundub neil ikka seal tiimis olema kes head asja ära rikub. Warhead on juba liiga lineaarseks aetud. Esimeses osas oli ikka mingi liikumisvabadus antud aga Warhead ikka täielik tunneli laks.
See rongi maailm oli juba täis p.sk. Sellist jama on läbi aegade igas FPS-s. Oli vaja seda Crysisesse toppida icon_question.gif Siis veel see kihutava hõljuki taga ajamine millel tonne kaaluv käru nagu lipp tuules taga lehvis. Lähemale jõudsid, siis tuli mingi ulme kiirendus kuskilt.
Lõppu ei osanud jälle miskit muud nad panna kui mäekõrguse kolli mille üks väike mehike suure püssiga kutuks teeb.

Crysis on väga hea....aga Crysis-Warhead on väga ligadi logadi. Easy money tehti selle viimase osaga.
Olen alati Crysist hea sõnaga kiitnud aga Warhead valmistas ikka suure pettumuse......vastikult lapsikuks tehtud see Warhead.

Rongi missiooni oli just hea vaheldus, mida sa siis oleks oodanud?
Jah see, et ta nii lineaarne on saaks küll teisit teha nagu on custom mappide pealt näha.Eks nad veits laisad ole.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2008 07:20:39 vasta tsitaadiga

Mario153 kirjutas:
olc kirjutas:
Taun0 kirjutas:
kõige ajuvabam asi delta diff all on see, et kui masinas oled siis sõita ja relva koos kasutada ei saa. nagu wtf ??? kõige nõmedam asi ever

Minuarust on just see ajuvaba kui ise oled roolis ja samal ajal siis tulistad kusagil auto keskel asuvast kuulipitsist


Eriti oli neil vaja ju panna ka jeepidele ja ratastele tankidele mingi faking nitro peale.
Mängu mootor on palju kõvem kui mängu sisu ja sealsed võimalused. Mingi idioot tundub neil ikka seal tiimis olema kes head asja ära rikub. Warhead on juba liiga lineaarseks aetud. Esimeses osas oli ikka mingi liikumisvabadus antud aga Warhead ikka täielik tunneli laks.
See rongi maailm oli juba täis p.sk. Sellist jama on läbi aegade igas FPS-s. Oli vaja seda Crysisesse toppida icon_question.gif Siis veel see kihutava hõljuki taga ajamine millel tonne kaaluv käru nagu lipp tuules taga lehvis. Lähemale jõudsid, siis tuli mingi ulme kiirendus kuskilt.
Lõppu ei osanud jälle miskit muud nad panna kui mäekõrguse kolli mille üks väike mehike suure püssiga kutuks teeb.

Crysis on väga hea....aga Crysis-Warhead on väga ligadi logadi. Easy money tehti selle viimase osaga.
Olen alati Crysist hea sõnaga kiitnud aga Warhead valmistas ikka suure pettumuse......vastikult lapsikuks tehtud see Warhead.


Eks põhirõhk oligi Multiplayeril seekord ja kuigi ka see pole perfektne on ta juba tunduvalt parem kui Crysis MP
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 06.10.2008 07:26:25 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
Mario153 kirjutas:
olc kirjutas:
Taun0 kirjutas:
kõige ajuvabam asi delta diff all on see, et kui masinas oled siis sõita ja relva koos kasutada ei saa. nagu wtf ??? kõige nõmedam asi ever

Minuarust on just see ajuvaba kui ise oled roolis ja samal ajal siis tulistad kusagil auto keskel asuvast kuulipitsist


Eriti oli neil vaja ju panna ka jeepidele ja ratastele tankidele mingi faking nitro peale.
Mängu mootor on palju kõvem kui mängu sisu ja sealsed võimalused. Mingi idioot tundub neil ikka seal tiimis olema kes head asja ära rikub. Warhead on juba liiga lineaarseks aetud. Esimeses osas oli ikka mingi liikumisvabadus antud aga Warhead ikka täielik tunneli laks.
See rongi maailm oli juba täis p.sk. Sellist jama on läbi aegade igas FPS-s. Oli vaja seda Crysisesse toppida icon_question.gif Siis veel see kihutava hõljuki taga ajamine millel tonne kaaluv käru nagu lipp tuules taga lehvis. Lähemale jõudsid, siis tuli mingi ulme kiirendus kuskilt.
Lõppu ei osanud jälle miskit muud nad panna kui mäekõrguse kolli mille üks väike mehike suure püssiga kutuks teeb.

Crysis on väga hea....aga Crysis-Warhead on väga ligadi logadi. Easy money tehti selle viimase osaga.
Olen alati Crysist hea sõnaga kiitnud aga Warhead valmistas ikka suure pettumuse......vastikult lapsikuks tehtud see Warhead.


Eks põhirõhk oligi Multiplayeril seekord ja kuigi ka see pole perfektne on ta juba tunduvalt parem kui Crysis MP

Eks ta ole jah, samas neil oli aega ja võimalusi super SP ka valmis teha aga tuli selline 10p skaalal 7.
Samas jah nagu COD 4 SP suht lühike ja rõhk rohkem MP peal, kuigi too mulle ei istu. icon_biggrin.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2008 07:50:27 vasta tsitaadiga

Samas kui nad alustasin ka alles nõks enne suve, ei saa valmistamise aega võrrelda teiste mängudega. Kuigi mängumootor oli juba olemas aga ikkagi. Samas parimad custom mapid tehakse ka põhiliselt ühe inimese poolt valmis 3 kuuga ja nemad ei saa sealt ju raha(vb asi selles ongi, ühed saavad raha(lähevad laisaks ja teised teevad seda enda ja teiste lõbuks ning nad naudivad mida nad teevad)).
Vb puudub neil seal crytekis lihtsalt loominguline mõtlemine või annab see emo lihtsalt plaani ette ja ongi kõik icon_confused.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2008 08:25:24 vasta tsitaadiga

Niih sai ka nö. stealth assassinit tehtud delta peal ja 48 mintsa ja pela läbi icon_neutral.gif Rämelühike kui igat venda taga ei aja ja ei killa. Ehk uninstall.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2008 09:17:21 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Niih sai ka nö. stealth assassinit tehtud delta peal ja 48 mintsa ja pela läbi icon_neutral.gif Rämelühike kui igat venda taga ei aja ja ei killa. Ehk uninstall.

48min? icon_lol.gif icon_rolleyes.gif .Kle mis te üldse installima hakkate ma ei saa aru.Võtke karp kätte.Nuusutage - laks käes.Karp prükkarisse ja teeb sama välja ju thumbs_up.gif .Teine asi tõmmake WARS käima.Vaatame kas siis kah veel läbi jooksete? 8) .Raiutakse teil kohe käed otsast nagu G80 ühes sessioonis tegi icon_lol.gif thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 06.10.2008 09:24:12 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
Samas parimad custom mapid tehakse ka põhiliselt ühe inimese poolt valmis 3 kuuga ja nemad ei saa sealt ju raha(vb asi selles ongi, ühed saavad raha(lähevad laisaks ja teised teevad seda enda ja teiste lõbuks ning nad naudivad mida nad teevad)).
Vb puudub neil seal crytekis lihtsalt loominguline mõtlemine või annab see emo lihtsalt plaani ette ja ongi kõik icon_confused.gif


Kui Cryteki kodulehte vaadata, siis on neil p*rsetäis vabu töökohti saadaval, nii et, ei imesta ka eriti. Ubi pumpab lihtsalt pappi alla, võiks loomingulist abi ka osutada.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2008 09:26:43 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Ubi pumpab lihtsalt pappi alla, võiks loomingulist abi ka osutada.


CryTek-le? icon_eek.gif .Ubi pole ju nendega enam seotud icon_rolleyes.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 06.10.2008 10:46:33 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Auron kirjutas:
Niih sai ka nö. stealth assassinit tehtud delta peal ja 48 mintsa ja pela läbi icon_neutral.gif Rämelühike kui igat venda taga ei aja ja ei killa. Ehk uninstall.

48min? icon_lol.gif icon_rolleyes.gif .Kle mis te üldse installima hakkate ma ei saa aru.Võtke karp kätte.Nuusutage - laks käes.Karp prükkarisse ja teeb sama välja ju thumbs_up.gif .Teine asi tõmmake WARS käima.Vaatame kas siis kah veel läbi jooksete? 8) .Raiutakse teil kohe käed otsast nagu G80 ühes sessioonis tegi icon_lol.gif thumbs_up.gif


icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Aga Warheadist veel rääkides, siis loomulikul on asi tegija võrreldes sellega mida teised siiani teha on suutnud aga jah viimasel osal oli liiga raha teenimis lõhn juures. Neil oleks loomingulise osa juurde kohe kõvasti uut verd tarvis. Esimene osa oli selline väga vinge kohe....täis üllatusi ja mis järgmiseks juhtub.
Selle jäätunud maailma asemele oleks võinud juba teise ossa miskit muud mõelda.....kuhu jäid siis tornaadod icon_question.gif Poleks paha olnud vaadata kuidas puid ja põõsaid koos pilukate hüttidega minema lennutatakse. Pannud sinna juurde mida iganes....tohutud äiksed...maavärinaid jne. Mootor ju kõike seda võimaldab.....ja rohkemgi veel.
Imelik ka, et seda tuumarelva polnud sisse toodud.....editoris või kuskil ta korra juba oli.

Tegija see Crysis küll aga Warhead tehti lausa suure algustähega üle P.erse 8)
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2008 10:56:34 vasta tsitaadiga

Njah olen isegi editoris tornaadodega möllanud icon_biggrin.gif .10 tornaadot ja äiksesähvatuse ikka karm asi icon_razz1.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 06.10.2008 16:02:02 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:

CryTek-le? icon_eek.gif .Ubi pole ju nendega enam seotud icon_rolleyes.gif


Nojaa icon_biggrin.gif Unustasin, unistasin icon_lol.gif
Ehk siis, EAlt pole tõesit midagi head loota icon_razz.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2008 17:08:52 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Njah olen isegi editoris tornaadodega möllanud icon_biggrin.gif .10 tornaadot ja äiksesähvatuse ikka karm asi icon_razz1.gif


Seda sai kohe tehtud kui demo välja tuli editoriga.Mitu päeva oli lõbus. Veidi hiljem nokkisin veidi tuumaplahvatusi et need kõik määratud raadiuses maatasa teeks.(kaasarvatud mu arvuti) icon_wink.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2008 18:21:45 vasta tsitaadiga

Ma vahepeal proovisin tuumaplahvatust ja sättisin füüsika High peale ( profiili arvutiga ) . Mäng kiilus lihtsalt kinni , kui plahvatus tuli ( seda siis puude vahel ja umbes 10 sekundit lihtsalt liikumatu ) .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2008 18:26:37 vasta tsitaadiga

njaa, õige tuumaplahvatus oli ikka WiC-is thumbs_up.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2008 19:01:35 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
njaa, õige tuumaplahvatus oli ikka WiC-is thumbs_up.gif


Seal näeb ta kõige reaalsem välja mis mina oma silmadega mingis mängus näinud, crysises pole sel isegi väljanägemist, rääkimata (originaalis) hävitusjõust.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g3n1us
HV veteran
g3n1us

liitunud: 31.10.2004




sõnum 06.10.2008 19:06:29 vasta tsitaadiga

Võimalik, et on juba läbi käinud, aga kas Warheadile pole tehtud miskit custom config faili väga-väga low end masinate jaoks? Esimesel variandil oli miski variant millega sai ka mäng läbi tehtud profiilis märgitud läpaka peal vägagi edukalt.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2008 19:31:20 vasta tsitaadiga

g3n1us kirjutas:
Võimalik, et on juba läbi käinud, aga kas Warheadile pole tehtud miskit custom config faili väga-väga low end masinate jaoks? Esimesel variandil oli miski variant millega sai ka mäng läbi tehtud profiilis märgitud läpaka peal vägagi edukalt.

Aga kasuta Crysise oma.Olulisi erinevusi pole.Mõned sätted on muutunud aga vaevalt,et sa vahet märkad thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 06.10.2008 22:30:47 vasta tsitaadiga

Davai twiikige oma crysis võimalikult selle pildi sarnaseks. Kes kõige parema screenshoti teeb saab positiivse icon_biggrin.gif (antud pilt pole screen)
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 06.10.2008 23:22:45 vasta tsitaadiga

HighEnd kirjutas:
Davai twiikige oma crysis võimalikult selle pildi sarnaseks. Kes kõige parema screenshoti teeb saab positiivse icon_biggrin.gif (antud pilt pole screen)

Kuidas ei ole skreen? icon_rolleyes.gif Crysis 2 skreen ju. icon_lol.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 07.10.2008 06:37:56 vasta tsitaadiga

Nautige 8)

Experience all of Crysis Wars absolutely free October 10th – 12th (1,46gb)

http://www.gamershell.com/news_61636.html


HardwareOC Crysis Warhead Benchmark v1.0 (3,75mb)
http://www.gamershell.com/news_61612.html
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2008 06:46:00 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
HighEnd kirjutas:
Davai twiikige oma crysis võimalikult selle pildi sarnaseks. Kes kõige parema screenshoti teeb saab positiivse icon_biggrin.gif (antud pilt pole screen)

Kuidas ei ole skreen? icon_rolleyes.gif Crysis 2 skreen ju. icon_lol.gif


Just just icon_razz1.gif

Aga kui mängud reaalselt selliseks lähevad...no ma ei tea.. icon_biggrin.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 07.10.2008 07:06:12 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
G80 kirjutas:
HighEnd kirjutas:
Davai twiikige oma crysis võimalikult selle pildi sarnaseks. Kes kõige parema screenshoti teeb saab positiivse icon_biggrin.gif (antud pilt pole screen)

Kuidas ei ole skreen? icon_rolleyes.gif Crysis 2 skreen ju. icon_lol.gif


Just just icon_razz1.gif

Aga kui mängud reaalselt selliseks lähevad...no ma ei tea.. icon_biggrin.gif

2013 kui uus Cryengine 3 tuleb siis miks mitte. icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2008 08:56:54 vasta tsitaadiga

Mario153 kirjutas:
Nautige 8)

Experience all of Crysis Wars absolutely free October 10th – 12th (1,46gb)

http://www.gamershell.com/news_61636.html

10-12 pelan siis nagu segane kuna servud noobe täis,keda hea omada icon_razz1.gif icon_lol.gif thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rere252
HV kasutaja
rere252

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2008 09:07:56 vasta tsitaadiga

Mario153 kirjutas:
Nautige 8)

Experience all of Crysis Wars absolutely free October 10th – 12th (1,46gb)

http://www.gamershell.com/news_61636.html


HardwareOC Crysis Warhead Benchmark v1.0 (3,75mb)
http://www.gamershell.com/news_61612.html


Asjal neli juppi. 3*1.46 ja 1* 1.14.

_________________
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2008 09:14:29 vasta tsitaadiga

HighEnd kirjutas:
Davai twiikige oma crysis võimalikult selle pildi sarnaseks. Kes kõige parema screenshoti teeb saab positiivse icon_biggrin.gif (antud pilt pole screen)


pole mingi küsimus ka icon_lol.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2008 09:17:43 vasta tsitaadiga

rere252 kirjutas:
Asjal neli juppi. 3*1.46 ja 1* 1.14.

Kokku 5.52 mis on pmst sama mis retail WARS.Ainult ma ei saa aru miks see juppideks tehtud on.Inimestel oleks ikka lihtsam ühte faili alla laadida mitte nelja taga ajada icon_rolleyes.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2008 12:31:53 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
rere252 kirjutas:
Asjal neli juppi. 3*1.46 ja 1* 1.14.

Kokku 5.52 mis on pmst sama mis retail WARS.Ainult ma ei saa aru miks see juppideks tehtud on.Inimestel oleks ikka lihtsam ühte faili alla laadida mitte nelja taga ajada icon_rolleyes.gif



kui mingi part vigane on, siis ei pea kogu kola alla sikutama uuesti... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2008 12:34:12 vasta tsitaadiga

smurfer kirjutas:
tomorrow kirjutas:
rere252 kirjutas:
Asjal neli juppi. 3*1.46 ja 1* 1.14.

Kokku 5.52 mis on pmst sama mis retail WARS.Ainult ma ei saa aru miks see juppideks tehtud on.Inimestel oleks ikka lihtsam ühte faili alla laadida mitte nelja taga ajada icon_rolleyes.gif



kui mingi part vigane on, siis ei pea kogu kola alla sikutama uuesti... icon_rolleyes.gif

See juba inimese mure kui allalaadimised pidevalt corrupted on icon_rolleyes.gif .Endal pole viimase ~1.5 aasta jooksul ükski allalaetud asi corrupt olnud icon_wink.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2008 12:38:01 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:

See juba inimese mure kui allalaadimised pidevalt corrupted on icon_rolleyes.gif



mis ei tähenda seda, et see corrupted teade pissi offi ei aja, kui ise samal ajal parema meelega Warsi taoks icon_razz.gif
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2008 15:57:41 vasta tsitaadiga

Neile, kes tahavad Crysis Warheadi osta, aga ei oska/saa väljamaalt:


Ostsin täna endale Stockmannist Warheadi - 470 kr.
Ärge ostke Andricost, ega sellega seotud poodidest --- need valetajad ahneinimesed on pannud ligi 100 krooni kallima hinna lubatust, mida nad meilivastuses mulle lubasid (nad lubasid ka kiiret toomist ja valetasid) ja mille tõttu ma jäin kollektiivsest kaifist ilma. Nende hind on 100 krooni kallim ka Stockmanni omast---ometi on Stockmann rikkurite rahalaristuskoht.

Põhimõtteliselt saaks veel odavamalt kui Stockmannist --- neil on üks eestimaine mängude ja musa sissevedaja, kust saaks odavamalt osta, aga viskasin rumalusest kile ära, kus oli inf selle kohta ja ei oska öelda mäluka tõttu.

_________________
"The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."



.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Csass
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2002




sõnum 07.10.2008 16:16:58 vasta tsitaadiga

khmm, Andrico pole EA maaletooja, khmm:P
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erx15
HV kasutaja
Erx15

liitunud: 09.08.2008




sõnum 07.10.2008 16:37:06 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Mario153 kirjutas:
Nautige 8)

Experience all of Crysis Wars absolutely free October 10th – 12th (1,46gb)

http://www.gamershell.com/news_61636.html

10-12 pelan siis nagu segane kuna servud noobe täis,keda hea omada icon_razz1.gif icon_lol.gif thumbs_up.gif

Saad mind siis korralikult peksta icon_lol.gif
EDIT:Kas keegi ei saaks seda alla laadida ja mulle näiteks plaadiga anda/myya?
Mul nett on selline kahtlane, et vahepeal kaob korraks ära(damn you, elion) nii et download lõppeb ära ja ma ei saagi seda faili icon_cry.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.10.2008 16:41:46 vasta tsitaadiga

kasuta dõunlõuderit, ~ala flashget, dap ...
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2008 16:59:37 vasta tsitaadiga

Erx15 kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Mario153 kirjutas:
Nautige 8)

Experience all of Crysis Wars absolutely free October 10th – 12th (1,46gb)

http://www.gamershell.com/news_61636.html

10-12 pelan siis nagu segane kuna servud noobe täis,keda hea omada icon_razz1.gif icon_lol.gif thumbs_up.gif

Saad mind siis korralikult peksta icon_lol.gif
EDIT:Kas keegi ei saaks seda alla laadida ja mulle näiteks plaadiga anda/müüa?
Mul nett on selline kahtlane, et vahepeal kaob korraks ära(damn you, elion) nii et download lõppeb ära ja ma ei saagi seda faili icon_cry.gif

Theres an idea w00t.gif eusa_think.gif .laen alla.Vorbin 1000 plaati ja müün poolega Warheadi hinnast(~230.-).Varsti uue arvuti jaoks raha koos hevi.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.10.2008 17:02:33 vasta tsitaadiga

siis pead küll kiire mees olema, sest aega on väga vähe järel + arvestades kaua 1k plaadi kribamine aega võtab icon_smile.gif
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erx15
HV kasutaja
Erx15

liitunud: 09.08.2008




sõnum 07.10.2008 18:12:12 vasta tsitaadiga

see oli seal sp videos küll kahtlane et ta end bensukanistri taga varjas
Crysises oleks see kohe õhku lastud(kogemata, aga mis siis) icon_smile.gif

EDIT:Ups, tahtsin seda kirjutada far cry teemasse ... icon_redface.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Crysis: Warhead mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 38, 39, 40  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.