|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Estnx
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
05.10.2008 18:53:08
|
|
|
| Killerwave kirjutas: |
Üritasin siis täna mängu teha taas ja juhtus selline asi
Spoiler 
|
Kus krt, nad seda nii kaua siis hoidsid 
_________________ Just see vidin, mida sa oled otsinud... |
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taun0
HV veteran

liitunud: 22.07.2003
|
05.10.2008 19:22:55
|
|
|
| kõige ajuvabam asi delta diff all on see, et kui masinas oled siis sõita ja relva koos kasutada ei saa. nagu wtf ??? kõige nõmedam asi ever
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
05.10.2008 19:26:11
|
|
|
| Taun0 kirjutas: |
| kõige ajuvabam asi delta diff all on see, et kui masinas oled siis sõita ja relva koos kasutada ei saa. nagu wtf ??? kõige nõmedam asi ever |
Hard-iga ka ei saa.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
05.10.2008 19:32:34
|
|
|
| Killerwave kirjutas: |
Üritasin siis täna mängu teha taas ja juhtus selline asi
Spoiler 
|
Mingi Steam-i viga. Ka teised Steami mängud näitasid sellist kuupäeva täna.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FEAR007
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
05.10.2008 21:08:18
|
|
|
| Estnx kirjutas: |
| Killerwave kirjutas: |
Üritasin siis täna mängu teha taas ja juhtus selline asi
Spoiler 
|
Kus krt, nad seda nii kaua siis hoidsid   |
hoidsid nii kaua kuni piisavalt head arvutid tulevad
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
05.10.2008 21:56:33
|
|
|
| FEAR007 kirjutas: |
| Estnx kirjutas: |
| Killerwave kirjutas: |
Üritasin siis täna mängu teha taas ja juhtus selline asi
Spoiler 
|
Kus krt, nad seda nii kaua siis hoidsid   |
hoidsid nii kaua kuni piisavalt head arvutid tulevad  |
ja ikka lasid liialt vara välja
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
05.10.2008 22:22:46
|
|
|
| Killerwave kirjutas: |
| FEAR007 kirjutas: |
| Estnx kirjutas: |
| Killerwave kirjutas: |
Üritasin siis täna mängu teha taas ja juhtus selline asi
Spoiler 
|
Kus krt, nad seda nii kaua siis hoidsid   |
hoidsid nii kaua kuni piisavalt head arvutid tulevad  |
ja ikka lasid liialt vara välja  |
Süüdi on ikka ATI ja Nvidia, kes aeglasi kaarte teevad.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
05.10.2008 22:36:31
|
|
|
| Taun0 kirjutas: |
| kõige ajuvabam asi delta diff all on see, et kui masinas oled siis sõita ja relva koos kasutada ei saa. nagu wtf ??? kõige nõmedam asi ever |
Minuarust on just see ajuvaba kui ise oled roolis ja samal ajal siis tulistad kusagil auto keskel asuvast kuulipitsist
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
05.10.2008 22:41:37
|
|
|
Enamus asj useal mängus on ajuvabad
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
05.10.2008 22:54:09
|
|
|
| Killerwave kirjutas: |
Üritasin siis täna mängu teha taas ja juhtus selline asi
Spoiler 
|
69 - uskumatu ,et eelmisel sajandil juba oli crysis tegemisel
_________________
"Mõtle kriitiliselt" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FEAR007
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirigon
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2007
|
05.10.2008 23:54:28
|
|
|
| Noname kirjutas: |
| Gap kirjutas: |
ma ei tea sain ka lõpuks selle singleplayeri osa läbi... jube lühike ikka oli mängisin hard raskusastmega aga ikka mingi kolm päeva ja umbes mängisin 3-4 tundi ja eile õhtu sai läbi ... võrreldes Crysise n.ö selle 1 osaga oli ikka see väga lühike... graafika ja kõik need vaheklipid olid väga ägedad ja relvavalik oli suurem see ka meeldis sai rohkem relvi kätte võtta oli ka kõige rohkem meeldis see rongisõit seal dzunglis see oli ikka ülikõva graafika poolest ja üldse tasemel game on see ikka 8) |
vähemalt oli sul mõistust peas, et raskega mängida, enamus siin on juba täisealised aga panevad iga mängu alustades easy ja siis nutuavad et miks 4h-ga läbi tegi
Ma arvan et nii sisutühja kõmmutamise max pikkus peakski olema umbesd 10-12h kõmmutamist. mul tuleb max raskusega see täis ilusti.
Muidu vb tüütaks ära kui venima hakkaks ja lõpuks kaotaks graafika ka oma efekti, kõigega ju harjub |
Kurat ma kaa täisealine ja panin deltaga ca 12h läbi ja ega seda teha oli nii vähe...
ja kus juures ma mõtlesin alguses nagu iisiga panna aga siis lihtsalt proovisin levelit tõsta sest no anna andeks tüübid kukkusid nagu kärbsed jube igavaks kakkus. deltaga oli ikka päris normaalsem lasta
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
06.10.2008 06:33:29
|
|
|
| olc kirjutas: |
| Taun0 kirjutas: |
| kõige ajuvabam asi delta diff all on see, et kui masinas oled siis sõita ja relva koos kasutada ei saa. nagu wtf ??? kõige nõmedam asi ever |
Minuarust on just see ajuvaba kui ise oled roolis ja samal ajal siis tulistad kusagil auto keskel asuvast kuulipitsist |
Eriti oli neil vaja ju panna ka jeepidele ja ratastele tankidele mingi faking nitro peale.
Mängu mootor on palju kõvem kui mängu sisu ja sealsed võimalused. Mingi idioot tundub neil ikka seal tiimis olema kes head asja ära rikub. Warhead on juba liiga lineaarseks aetud. Esimeses osas oli ikka mingi liikumisvabadus antud aga Warhead ikka täielik tunneli laks.
See rongi maailm oli juba täis p.sk. Sellist jama on läbi aegade igas FPS-s. Oli vaja seda Crysisesse toppida Siis veel see kihutava hõljuki taga ajamine millel tonne kaaluv käru nagu lipp tuules taga lehvis. Lähemale jõudsid, siis tuli mingi ulme kiirendus kuskilt.
Lõppu ei osanud jälle miskit muud nad panna kui mäekõrguse kolli mille üks väike mehike suure püssiga kutuks teeb.
Crysis on väga hea....aga Crysis-Warhead on väga ligadi logadi. Easy money tehti selle viimase osaga.
Olen alati Crysist hea sõnaga kiitnud aga Warhead valmistas ikka suure pettumuse......vastikult lapsikuks tehtud see Warhead.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
06.10.2008 07:16:52
|
|
|
| Mario153 kirjutas: |
| olc kirjutas: |
| Taun0 kirjutas: |
| kõige ajuvabam asi delta diff all on see, et kui masinas oled siis sõita ja relva koos kasutada ei saa. nagu wtf ??? kõige nõmedam asi ever |
Minuarust on just see ajuvaba kui ise oled roolis ja samal ajal siis tulistad kusagil auto keskel asuvast kuulipitsist |
Eriti oli neil vaja ju panna ka jeepidele ja ratastele tankidele mingi faking nitro peale.
Mängu mootor on palju kõvem kui mängu sisu ja sealsed võimalused. Mingi idioot tundub neil ikka seal tiimis olema kes head asja ära rikub. Warhead on juba liiga lineaarseks aetud. Esimeses osas oli ikka mingi liikumisvabadus antud aga Warhead ikka täielik tunneli laks.
See rongi maailm oli juba täis p.sk. Sellist jama on läbi aegade igas FPS-s. Oli vaja seda Crysisesse toppida Siis veel see kihutava hõljuki taga ajamine millel tonne kaaluv käru nagu lipp tuules taga lehvis. Lähemale jõudsid, siis tuli mingi ulme kiirendus kuskilt.
Lõppu ei osanud jälle miskit muud nad panna kui mäekõrguse kolli mille üks väike mehike suure püssiga kutuks teeb.
Crysis on väga hea....aga Crysis-Warhead on väga ligadi logadi. Easy money tehti selle viimase osaga.
Olen alati Crysist hea sõnaga kiitnud aga Warhead valmistas ikka suure pettumuse......vastikult lapsikuks tehtud see Warhead. |
Rongi missiooni oli just hea vaheldus, mida sa siis oleks oodanud?
Jah see, et ta nii lineaarne on saaks küll teisit teha nagu on custom mappide pealt näha.Eks nad veits laisad ole.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
06.10.2008 07:20:39
|
|
|
| Mario153 kirjutas: |
| olc kirjutas: |
| Taun0 kirjutas: |
| kõige ajuvabam asi delta diff all on see, et kui masinas oled siis sõita ja relva koos kasutada ei saa. nagu wtf ??? kõige nõmedam asi ever |
Minuarust on just see ajuvaba kui ise oled roolis ja samal ajal siis tulistad kusagil auto keskel asuvast kuulipitsist |
Eriti oli neil vaja ju panna ka jeepidele ja ratastele tankidele mingi faking nitro peale.
Mängu mootor on palju kõvem kui mängu sisu ja sealsed võimalused. Mingi idioot tundub neil ikka seal tiimis olema kes head asja ära rikub. Warhead on juba liiga lineaarseks aetud. Esimeses osas oli ikka mingi liikumisvabadus antud aga Warhead ikka täielik tunneli laks.
See rongi maailm oli juba täis p.sk. Sellist jama on läbi aegade igas FPS-s. Oli vaja seda Crysisesse toppida Siis veel see kihutava hõljuki taga ajamine millel tonne kaaluv käru nagu lipp tuules taga lehvis. Lähemale jõudsid, siis tuli mingi ulme kiirendus kuskilt.
Lõppu ei osanud jälle miskit muud nad panna kui mäekõrguse kolli mille üks väike mehike suure püssiga kutuks teeb.
Crysis on väga hea....aga Crysis-Warhead on väga ligadi logadi. Easy money tehti selle viimase osaga.
Olen alati Crysist hea sõnaga kiitnud aga Warhead valmistas ikka suure pettumuse......vastikult lapsikuks tehtud see Warhead. |
Eks põhirõhk oligi Multiplayeril seekord ja kuigi ka see pole perfektne on ta juba tunduvalt parem kui Crysis MP
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
06.10.2008 07:26:25
|
|
|
| Killerwave kirjutas: |
| Mario153 kirjutas: |
| olc kirjutas: |
| Taun0 kirjutas: |
| kõige ajuvabam asi delta diff all on see, et kui masinas oled siis sõita ja relva koos kasutada ei saa. nagu wtf ??? kõige nõmedam asi ever |
Minuarust on just see ajuvaba kui ise oled roolis ja samal ajal siis tulistad kusagil auto keskel asuvast kuulipitsist |
Eriti oli neil vaja ju panna ka jeepidele ja ratastele tankidele mingi faking nitro peale.
Mängu mootor on palju kõvem kui mängu sisu ja sealsed võimalused. Mingi idioot tundub neil ikka seal tiimis olema kes head asja ära rikub. Warhead on juba liiga lineaarseks aetud. Esimeses osas oli ikka mingi liikumisvabadus antud aga Warhead ikka täielik tunneli laks.
See rongi maailm oli juba täis p.sk. Sellist jama on läbi aegade igas FPS-s. Oli vaja seda Crysisesse toppida Siis veel see kihutava hõljuki taga ajamine millel tonne kaaluv käru nagu lipp tuules taga lehvis. Lähemale jõudsid, siis tuli mingi ulme kiirendus kuskilt.
Lõppu ei osanud jälle miskit muud nad panna kui mäekõrguse kolli mille üks väike mehike suure püssiga kutuks teeb.
Crysis on väga hea....aga Crysis-Warhead on väga ligadi logadi. Easy money tehti selle viimase osaga.
Olen alati Crysist hea sõnaga kiitnud aga Warhead valmistas ikka suure pettumuse......vastikult lapsikuks tehtud see Warhead. |
Eks põhirõhk oligi Multiplayeril seekord ja kuigi ka see pole perfektne on ta juba tunduvalt parem kui Crysis MP |
Eks ta ole jah, samas neil oli aega ja võimalusi super SP ka valmis teha aga tuli selline 10p skaalal 7.
Samas jah nagu COD 4 SP suht lühike ja rõhk rohkem MP peal, kuigi too mulle ei istu.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
06.10.2008 07:50:27
|
|
|
Samas kui nad alustasin ka alles nõks enne suve, ei saa valmistamise aega võrrelda teiste mängudega. Kuigi mängumootor oli juba olemas aga ikkagi. Samas parimad custom mapid tehakse ka põhiliselt ühe inimese poolt valmis 3 kuuga ja nemad ei saa sealt ju raha(vb asi selles ongi, ühed saavad raha(lähevad laisaks ja teised teevad seda enda ja teiste lõbuks ning nad naudivad mida nad teevad)).
Vb puudub neil seal crytekis lihtsalt loominguline mõtlemine või annab see emo lihtsalt plaani ette ja ongi kõik
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
06.10.2008 08:25:24
|
|
|
Niih sai ka nö. stealth assassinit tehtud delta peal ja 48 mintsa ja pela läbi Rämelühike kui igat venda taga ei aja ja ei killa. Ehk uninstall.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
06.10.2008 09:17:21
|
|
|
| Auron kirjutas: |
Niih sai ka nö. stealth assassinit tehtud delta peal ja 48 mintsa ja pela läbi Rämelühike kui igat venda taga ei aja ja ei killa. Ehk uninstall. |
48min? .Kle mis te üldse installima hakkate ma ei saa aru.Võtke karp kätte.Nuusutage - laks käes.Karp prükkarisse ja teeb sama välja ju .Teine asi tõmmake WARS käima.Vaatame kas siis kah veel läbi jooksete? 8) .Raiutakse teil kohe käed otsast nagu G80 ühes sessioonis tegi
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
06.10.2008 09:24:12
|
|
|
| Killerwave kirjutas: |
Samas parimad custom mapid tehakse ka põhiliselt ühe inimese poolt valmis 3 kuuga ja nemad ei saa sealt ju raha(vb asi selles ongi, ühed saavad raha(lähevad laisaks ja teised teevad seda enda ja teiste lõbuks ning nad naudivad mida nad teevad)).
Vb puudub neil seal crytekis lihtsalt loominguline mõtlemine või annab see emo lihtsalt plaani ette ja ongi kõik  |
Kui Cryteki kodulehte vaadata, siis on neil p*rsetäis vabu töökohti saadaval, nii et, ei imesta ka eriti. Ubi pumpab lihtsalt pappi alla, võiks loomingulist abi ka osutada.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
06.10.2008 10:46:33
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| Auron kirjutas: |
Niih sai ka nö. stealth assassinit tehtud delta peal ja 48 mintsa ja pela läbi Rämelühike kui igat venda taga ei aja ja ei killa. Ehk uninstall. |
48min? .Kle mis te üldse installima hakkate ma ei saa aru.Võtke karp kätte.Nuusutage - laks käes.Karp prükkarisse ja teeb sama välja ju .Teine asi tõmmake WARS käima.Vaatame kas siis kah veel läbi jooksete? 8) .Raiutakse teil kohe käed otsast nagu G80 ühes sessioonis tegi  |
Aga Warheadist veel rääkides, siis loomulikul on asi tegija võrreldes sellega mida teised siiani teha on suutnud aga jah viimasel osal oli liiga raha teenimis lõhn juures. Neil oleks loomingulise osa juurde kohe kõvasti uut verd tarvis. Esimene osa oli selline väga vinge kohe....täis üllatusi ja mis järgmiseks juhtub.
Selle jäätunud maailma asemele oleks võinud juba teise ossa miskit muud mõelda.....kuhu jäid siis tornaadod Poleks paha olnud vaadata kuidas puid ja põõsaid koos pilukate hüttidega minema lennutatakse. Pannud sinna juurde mida iganes....tohutud äiksed...maavärinaid jne. Mootor ju kõike seda võimaldab.....ja rohkemgi veel.
Imelik ka, et seda tuumarelva polnud sisse toodud.....editoris või kuskil ta korra juba oli.
Tegija see Crysis küll aga Warhead tehti lausa suure algustähega üle P.erse 8)
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
06.10.2008 16:02:02
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
CryTek-le? .Ubi pole ju nendega enam seotud  |
Nojaa Unustasin, unistasin
Ehk siis, EAlt pole tõesit midagi head loota
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
06.10.2008 17:08:52
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
Njah olen isegi editoris tornaadodega möllanud .10 tornaadot ja äiksesähvatuse ikka karm asi  |
Seda sai kohe tehtud kui demo välja tuli editoriga.Mitu päeva oli lõbus. Veidi hiljem nokkisin veidi tuumaplahvatusi et need kõik määratud raadiuses maatasa teeks.(kaasarvatud mu arvuti)
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
06.10.2008 18:21:45
|
|
|
| Ma vahepeal proovisin tuumaplahvatust ja sättisin füüsika High peale ( profiili arvutiga ) . Mäng kiilus lihtsalt kinni , kui plahvatus tuli ( seda siis puude vahel ja umbes 10 sekundit lihtsalt liikumatu ) .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
06.10.2008 18:26:37
|
|
|
njaa, õige tuumaplahvatus oli ikka WiC-is
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
06.10.2008 19:01:35
|
|
|
| Noname kirjutas: |
njaa, õige tuumaplahvatus oli ikka WiC-is  |
Seal näeb ta kõige reaalsem välja mis mina oma silmadega mingis mängus näinud, crysises pole sel isegi väljanägemist, rääkimata (originaalis) hävitusjõust.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g3n1us
HV veteran

liitunud: 31.10.2004
|
06.10.2008 19:06:29
|
|
|
| Võimalik, et on juba läbi käinud, aga kas Warheadile pole tehtud miskit custom config faili väga-väga low end masinate jaoks? Esimesel variandil oli miski variant millega sai ka mäng läbi tehtud profiilis märgitud läpaka peal vägagi edukalt.
|
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
06.10.2008 19:31:20
|
|
|
| g3n1us kirjutas: |
| Võimalik, et on juba läbi käinud, aga kas Warheadile pole tehtud miskit custom config faili väga-väga low end masinate jaoks? Esimesel variandil oli miski variant millega sai ka mäng läbi tehtud profiilis märgitud läpaka peal vägagi edukalt. |
Aga kasuta Crysise oma.Olulisi erinevusi pole.Mõned sätted on muutunud aga vaevalt,et sa vahet märkad
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
06.10.2008 22:30:47
|
|
|
Davai twiikige oma crysis võimalikult selle pildi sarnaseks. Kes kõige parema screenshoti teeb saab positiivse (antud pilt pole screen)
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
06.10.2008 23:22:45
|
|
|
| HighEnd kirjutas: |
Davai twiikige oma crysis võimalikult selle pildi sarnaseks. Kes kõige parema screenshoti teeb saab positiivse (antud pilt pole screen) |
Kuidas ei ole skreen? Crysis 2 skreen ju.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
07.10.2008 06:46:00
|
|
|
| G80 kirjutas: |
| HighEnd kirjutas: |
Davai twiikige oma crysis võimalikult selle pildi sarnaseks. Kes kõige parema screenshoti teeb saab positiivse (antud pilt pole screen) |
Kuidas ei ole skreen? Crysis 2 skreen ju.  |
Just just
Aga kui mängud reaalselt selliseks lähevad...no ma ei tea..
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
07.10.2008 07:06:12
|
|
|
| Cb4 kirjutas: |
| G80 kirjutas: |
| HighEnd kirjutas: |
Davai twiikige oma crysis võimalikult selle pildi sarnaseks. Kes kõige parema screenshoti teeb saab positiivse (antud pilt pole screen) |
Kuidas ei ole skreen? Crysis 2 skreen ju.  |
Just just
Aga kui mängud reaalselt selliseks lähevad...no ma ei tea..  |
2013 kui uus Cryengine 3 tuleb siis miks mitte.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rere252
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
07.10.2008 09:07:56
|
|
|
Asjal neli juppi. 3*1.46 ja 1* 1.14.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
07.10.2008 09:14:29
|
|
|
| HighEnd kirjutas: |
Davai twiikige oma crysis võimalikult selle pildi sarnaseks. Kes kõige parema screenshoti teeb saab positiivse (antud pilt pole screen) |
pole mingi küsimus ka
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
07.10.2008 12:31:53
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| rere252 kirjutas: |
| Asjal neli juppi. 3*1.46 ja 1* 1.14. |
Kokku 5.52 mis on pmst sama mis retail WARS.Ainult ma ei saa aru miks see juppideks tehtud on.Inimestel oleks ikka lihtsam ühte faili alla laadida mitte nelja taga ajada  |
kui mingi part vigane on, siis ei pea kogu kola alla sikutama uuesti...
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
07.10.2008 12:34:12
|
|
|
| smurfer kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
| rere252 kirjutas: |
| Asjal neli juppi. 3*1.46 ja 1* 1.14. |
Kokku 5.52 mis on pmst sama mis retail WARS.Ainult ma ei saa aru miks see juppideks tehtud on.Inimestel oleks ikka lihtsam ühte faili alla laadida mitte nelja taga ajada  |
kui mingi part vigane on, siis ei pea kogu kola alla sikutama uuesti...  |
See juba inimese mure kui allalaadimised pidevalt corrupted on .Endal pole viimase ~1.5 aasta jooksul ükski allalaetud asi corrupt olnud
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
07.10.2008 12:38:01
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
See juba inimese mure kui allalaadimised pidevalt corrupted on |
mis ei tähenda seda, et see corrupted teade pissi offi ei aja, kui ise samal ajal parema meelega Warsi taoks
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tumbuser
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.12.2004
|
07.10.2008 15:57:41
|
|
|
Neile, kes tahavad Crysis Warheadi osta, aga ei oska/saa väljamaalt:
Ostsin täna endale Stockmannist Warheadi - 470 kr.
Ärge ostke Andricost, ega sellega seotud poodidest --- need valetajad ahneinimesed on pannud ligi 100 krooni kallima hinna lubatust, mida nad meilivastuses mulle lubasid (nad lubasid ka kiiret toomist ja valetasid) ja mille tõttu ma jäin kollektiivsest kaifist ilma. Nende hind on 100 krooni kallim ka Stockmanni omast---ometi on Stockmann rikkurite rahalaristuskoht.
Põhimõtteliselt saaks veel odavamalt kui Stockmannist --- neil on üks eestimaine mängude ja musa sissevedaja, kust saaks odavamalt osta, aga viskasin rumalusest kile ära, kus oli inf selle kohta ja ei oska öelda mäluka tõttu.
_________________ "The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."
. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Csass
HV kasutaja
liitunud: 13.06.2002
|
07.10.2008 16:16:58
|
|
|
| khmm, Andrico pole EA maaletooja, khmm:P
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erx15
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008
|
07.10.2008 16:37:06
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
10-12 pelan siis nagu segane kuna servud noobe täis,keda hea omada  |
Saad mind siis korralikult peksta
EDIT:Kas keegi ei saaks seda alla laadida ja mulle näiteks plaadiga anda/myya?
Mul nett on selline kahtlane, et vahepeal kaob korraks ära(damn you, elion) nii et download lõppeb ära ja ma ei saagi seda faili
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004

|
07.10.2008 16:41:46
|
|
|
kasuta dõunlõuderit, ~ala flashget, dap ...
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
07.10.2008 16:59:37
|
|
|
| Erx15 kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
10-12 pelan siis nagu segane kuna servud noobe täis,keda hea omada  |
Saad mind siis korralikult peksta
EDIT:Kas keegi ei saaks seda alla laadida ja mulle näiteks plaadiga anda/müüa?
Mul nett on selline kahtlane, et vahepeal kaob korraks ära(damn you, elion) nii et download lõppeb ära ja ma ei saagi seda faili  |
Theres an idea .laen alla.Vorbin 1000 plaati ja müün poolega Warheadi hinnast(~230.-).Varsti uue arvuti jaoks raha koos
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004

|
07.10.2008 17:02:33
|
|
|
siis pead küll kiire mees olema, sest aega on väga vähe järel + arvestades kaua 1k plaadi kribamine aega võtab
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erx15
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008
|
07.10.2008 18:12:12
|
|
|
see oli seal sp videos küll kahtlane et ta end bensukanistri taga varjas
Crysises oleks see kohe õhku lastud(kogemata, aga mis siis)
EDIT:Ups, tahtsin seda kirjutada far cry teemasse ...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|