Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Witcher märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ahf
Kreisi kasutaja
Ahf

liitunud: 17.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2008 21:24:52 vasta tsitaadiga

Mul tekkis probleem.
http://mycheats.1up.com/view/question/2019480/3869/1/the_witcher/pc
(pean tõlkima?)

Tekst,probleem täpselt sama.

Vastus all ei aita mind.

Kuidas ma seda staffi küsin? Kui ma lähen räägin blacksmithiga siis ei ole mul sellist opti,et "kuule,tee mulle staff"
Või on mul mingeid itemeid vaja millest ta selle teeb? Mis asju sel juhul?

Kurat,mina enam edasi ei saa. 2nd järgu questid on ka tehtud,midagi enam teha pole.
Mäletab keegi seda questi veel?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 27.09.2008 21:25:15 vasta tsitaadiga

Ahf kirjutas:
Mul tekkis probleem.
http://mycheats.1up.com/view/question/2019480/3869/1/the_witcher/pc
(pean tõlkima?)

Tekst,probleem täpselt sama.

Vastus all ei aita mind.

Kuidas ma seda staffi küsin? Kui ma lähen räägin blacksmithiga siis ei ole mul sellist küsimust,et "kuule,tee mulle staff"
Või tuleb see umbes samamoodi teha nagu swordi tegemine ? Et siis mul oli vaja 3 meteoriidi kivi inventori vaja. Sel juhul mis itemeid mul vaja on?

Kurat,mina enam edasi ei saa. 2nd järgu questid on ka tehtud,midagi enam teha pole.
Mäletab keegi seda questi veel?
täna just tegin seda misssiooni ja lähed lihtsalt blacksmithi juurde, üks on see dwarf ja teine knights orderi sepp
mõlema käest saad selle icon_rolleyes.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahf
Kreisi kasutaja
Ahf

liitunud: 17.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2008 21:28:34 vasta tsitaadiga

No ei saa. Selles uba ongi,ma 2 päeva juba teisi queste teinud,lootuses,et äkki saan kusagilt mingit infot.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 27.09.2008 21:31:27 vasta tsitaadiga

http://guides.gamepressure.com/
sealt saad endale walkthrough ja otsi üles, mida valesti teed icon_rolleyes.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahf
Kreisi kasutaja
Ahf

liitunud: 17.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2008 22:19:14 vasta tsitaadiga

Häh,täiesti juhuslikult sattusin swampis mingi uskliku vanamuti peale,kus ma varem käinud pole. Kuna keegi pole juatanud.
Sealt hargnes asi edasi.
Tänud anyway.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2008 22:24:04 vasta tsitaadiga

witcheri stiil ongi selline... kunagi ei või teada mis otsast asi edasi hakkab minema.... mul oli vahepeal sama jama mingi "isiku leidmisega". Olin juba lõpetanud otsimise kui ühe suvalise missiooni käigus selgus et need 2 asja on omavahel seotud.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
witchcraft
HV vaatleja

liitunud: 30.09.2008




sõnum 30.09.2008 20:31:10 vasta tsitaadiga

Küsimus: Kas Enhanced Editioni jaoks on vajalik, et The Witcher originaal versioon on juba arvutisse installitud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2008 20:35:28 vasta tsitaadiga

Muidugist. Kuidsa muidu sa seda EE mängiksid? See ju täidab vana originaal versiooni + lisa lühi "questid" mis eraldi mängitavad kasutavad ju samasid faile mida originaal. Tegemist sellise "mahuka pätsiga" mida mõned firmad kutsuks expansioniks + küsiks ilgemat raha selle eest otsa kah veel...
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 30.09.2008 20:41:28 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Muidugist. Kuidsa muidu sa seda EE mängiksid? See ju täidab vana originaal versiooni + lisa lühi "questid" mis eraldi mängitavad kasutavad ju samasid faile mida originaal. Tegemist sellise "mahuka pätsiga" mida mõned firmad kutsuks expansioniks + küsiks ilgemat raha selle eest otsa kah veel...
möh, mida sa ajad icon_question.gif
enhanced versiooni ostes, pole sul midagi eelnevalt vaja osta ega installida - see on täisväärtuslik mäng
kui aga enhanced versiooni patch alla laadida, siis selleks peab olema esialgne versioon olemas

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2008 20:46:29 vasta tsitaadiga

OEH ma ei pidanud seda silmas. Ma mõtlesin sede, et kui tahad seda mängida pead kogu kupatuse peale laskma. EE edition mis poes müügil ongi sama The Witcher mäng + PÄTS + lisa stuff sama hinnaga, mis algselt. Sisuliselt maksad sa ikka vana orika eest kuna see EE on tasuta thumbs_up.gif

Ei ole vaja midagi eelnevalt installida? Ära sa räägi... minuteada kui sul on vana witcher peal siis pead sa lihtsalt "ära pätsima" (loe: pätsid ja lased lisa questid peale + sound failid and shit). Ehk siis kui sul on neti kaudu mäng ostetud PEAD sa eelnevalt originaali installima ja siis PÄTSID ära. Või eksin? Mul lasin ta küll enne originaal witcheri peale ja siis lisa paketi.

Juba 1.3 mingi versiooniga tuli kaasa üks lisa Quest mode vms (kuidas seda nimetada...). See EE on sisuliselt sama AGA muudab mängu pea questi ennast. Väidetavalt lisati see sisse mis algselt välja jäi. Ei ole veel jõudnud kaugele, et aru saada mis muudetud vms (v.a inventuuri süsteem + loading ajad pooleks saetud).

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2008 20:51:21 vasta tsitaadiga

Kui poest ostad selle EE , siis jah ei ole vaja eelnevalt seda , et The Witcher peal oleks ( ehk siis EE vahetab poodides orig. Witcheri ära põhimõtteliselt ) . Kui aga on The Witcher peal , siis pätsiga saab EE peale panna .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
witchcraft
HV vaatleja

liitunud: 30.09.2008




sõnum 30.09.2008 20:56:16 vasta tsitaadiga

No pmst ma saan nii aru, et EE versioonis on TERVE Witcheri mäng, mis on parandatud graafika, loading aegade, scripti ning uute seiklustega ja et see ei vaja originaal Witcher arvutis eksisteerimist. Ehk siis kui ma homme poodi lähen, selle mängu ära ostan ja arvutisse peale installin, ilma et mul originaal Witcher arvutis juba olemas oleks, saan ma tervet Witcheri mängu korralikult mängida algusest lõpuni.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2008 20:59:17 vasta tsitaadiga

to Heineken: seda ma tahtsingi üleval öelda.

Algse witcheri omajad ei pea üldse asja ostma (regad võtme alusel mängu ära ja saad kõik alla tirida mis vaja) kui just ei taha lisa stuffi DVD/CD peal + mini raamatuid. Ise ei viitsinud lihtsalt tirida seda jura alla icon_neutral.gif

Kui sa poodi lähed ja ostad EE siis saad kogu kupatuse kenasti peale lasta ja midagi muud sul vaja ei ole kui see mis kaasas. See asi mis kannab EE nime = Originaal The Witcher + päts + paar lisa questi + muusika cd x2 + video dvd'd. Mida päts muudab ja mida EE tähendab täpsemalt juba ütlesin. Sisuliselt tehti mäng selliseks nagu algselt lubati (nii nad väidavad vähemalt).

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|


viimati muutis angel 30.09.2008 21:03:26, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
witchcraft
HV vaatleja

liitunud: 30.09.2008




sõnum 30.09.2008 21:00:53 vasta tsitaadiga

ok, aitäh selgituste eest igatahes.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2008 21:29:09 vasta tsitaadiga

Nad oleks võinud nagu selle pagana Beasti lahingu lõpuks nagu inimlikuks teha, aga kus sa sellega - ikka vahi 10 minutit rahvateatrit külameeste enendamisel ja siis saa molli 2 sekundiga, sest ohoo, Beast kütab sulle esimese attackiga stunni peale ja siis vahid loading screeni.

Äge.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2008 21:52:33 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Nad oleks võinud nagu selle pagana Beasti lahingu lõpuks nagu inimlikuks teha, aga kus sa sellega - ikka vahi 10 minutit rahvateatrit külameeste enendamisel ja siis saa molli 2 sekundiga, sest ohoo, Beast kütab sulle esimese attackiga stunni peale ja siis vahid loading screeni.

Äge.


icon_lol.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif

asi tegelt lihtne. Isegi alguses jamasin kuniks sain aru mis moodi asi käib. Alguses üritasin ühte seal elus hoida ja siis saingi vasta molli. Pärast võtsin mõistusega ja "aaaaaaa joogid on ju mängus olemas" tehnikaga tulin toime.
Nüüd alustasin Hardiga mängimist ja eks näis mis saab 8)

ps: nüüd peaks loading ju lühem olema. Seega vahid seda vähem icon_razz.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2008 22:22:19 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:

ps: nüüd peaks loading ju lühem olema. Seega vahid seda vähem icon_razz.gif


Jajah icon_razz1.gif

Hea mängi ikkagi beer_yum.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 30.09.2008 22:25:25 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Nad oleks võinud nagu selle pagana Beasti lahingu lõpuks nagu inimlikuks teha, aga kus sa sellega - ikka vahi 10 minutit rahvateatrit külameeste enendamisel ja siis saa molli 2 sekundiga, sest ohoo, Beast kütab sulle esimese attackiga stunni peale ja siis vahid loading screeni.

Äge.
mis seal keerulist, tuleb lihtsalt see aard sign endal knockdownini arendada ja siis lihtsalt lõpetada
seekord isegi mitte ei hakanud neid rohelisi nottima, vaid otse suure kallale, tegin ürituse mingi 30s ära
ja ma ei ole mingi gamer, ma ei suuda enamus mängudes normali pealgi püsivust hoida, seekord pelan normalis küll, kuna alkeemia mulle istub icon_razz.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2008 22:31:14 vasta tsitaadiga

ehk keegi ei ole läbi teinud ->
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anisse
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2008 00:16:08 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Nad oleks võinud nagu selle pagana Beasti lahingu lõpuks nagu inimlikuks teha, aga kus sa sellega - ikka vahi 10 minutit rahvateatrit külameeste enendamisel ja siis saa molli 2 sekundiga, sest ohoo, Beast kütab sulle esimese attackiga stunni peale ja siis vahid loading screeni.

Äge.


tule taevas appi...
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2008 19:13:17 vasta tsitaadiga

Jep ja pärast sai veel
Spoiler Spoiler Spoiler
.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2008 08:17:15 vasta tsitaadiga

Mulle see ei meeldinud icon_sad.gif
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2008 08:52:09 vasta tsitaadiga

Anisse kirjutas:

dzentelmänne enam ei olegi või.


Keskajal viis dzentelmännlus väga kiiresti sinna, kuhu Geralt teise peatüki alguseks jõudis icon_razz1.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2008 11:22:21 vasta tsitaadiga

inca kirjutas:
Mulle see ei meeldinud icon_sad.gif


pead silmas nende maha nottimist? kui tähelepanelikult kuulasid ja aru said siis oli täiesti paras nendele värdjatele et mõõga alla langesid

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2008 11:45:49 vasta tsitaadiga

Jajah, teoorias küll. Aga vaatamata sellele ei meeldinud, oleks neile mingi uue preestri komandeerinud pigem vms.
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2008 11:59:13 vasta tsitaadiga

inca kirjutas:
Jajah, teoorias küll. Aga vaatamata sellele ei meeldinud, oleks neile mingi uue preestri komandeerinud pigem vms.


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2008 12:43:26 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2008 16:46:02 vasta tsitaadiga

natuke olen esimest witcherit mängnud kuidagi kahtlane oli see tegelase juhitavus, on uuel verioonil parem juhitavus?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2008 16:57:21 vasta tsitaadiga

nolifer kirjutas:
natuke olen esimest witcherit mängnud kuidagi kahtlane oli see tegelase juhitavus, on uuel verioonil parem juhitavus?

Ei ütleks, et seda muudetud on...
Millepoolest kahtlane?
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2008 17:12:42 vasta tsitaadiga

nolifer kirjutas:
natuke olen esimest witcherit mängnud kuidagi kahtlane oli see tegelase juhitavus, on uuel verioonil parem juhitavus?


Kahjuks pole liikumist absoluutselt muudetud - siseruumides peab samamoodi ringi tormama, sest kõndida saab ainult kõrvale astudes, mis on täiesti idiootne lahendus. Ja enne kui Geralt jooksma hakkab, lohiseb ta ikka veidralt mööda maad edasi. Kõige efektiivsem muudatus on inventory sorteerimise võimalus, aga see oleks pidanud kohe alguses sees olema.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2008 17:17:36 vasta tsitaadiga

Mis seal siis täpsemalt viga on?. Täpselt sama süsteem ju mis NWN1-2 oli. Kaamera süsteem kah sama (asi ongi paras nwn ja gothic segu). Ise kasutan WASD süsteemi ja vahest harva vaid click'in kui objekt on kaugel. Tüüp läheb alati sinna kuhu vaja.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2008 17:20:43 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
nolifer kirjutas:
natuke olen esimest witcherit mängnud kuidagi kahtlane oli see tegelase juhitavus, on uuel verioonil parem juhitavus?


Kahjuks pole liikumist absoluutselt muudetud - siseruumides peab samamoodi ringi tormama, sest kõndida saab ainult kõrvale astudes, mis on täiesti idiootne lahendus. Ja enne kui Geralt jooksma hakkab, lohiseb ta ikka veidralt mööda maad edasi. Kõige efektiivsem muudatus on inventory sorteerimise võimalus, aga see oleks pidanud kohe alguses sees olema.

mingi atari teema, alone in the darkis oli ka suht sitt juhitavus, muidu pela oli suht koht, usun et see vitcher on hea mäng muidu
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2008 17:27:25 vasta tsitaadiga

Kuramuse moodi te saate võrrelda Alone in the Shitter juhitavust Witcheriga. Witcher on väga väga väga kergesti juhitav. Sama moodi nagu kõik teised normaalsed rpg'd samas vaates. Alone in the shitter oli absul teisest liigast oma juhitamatusega. ATARI teema? Mis oli ataril pistmist selle mänguga. Atari lihtsalt pani enda märgi peale ja hakkas karpe vorpima. doh.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2008 17:29:34 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Kuramuse moodi te saate võrrelda Alone in the Shitter juhitavust Witcheriga. Witcher on väga väga väga kergesti juhitav. Sama moodi nagu kõik teised normaalsed rpg'd samas vaates. Alone in the shitter oli absul teisest liigast oma juhitamatusega. ATARI teema? ATARI EI TEINUD seda mäng saage aru. Atari lihtsalt pani enda märgi peale ja hakkas karpe vorpima. doh.gif

tooks näiteks, morrowind, oblivion, fable,(isegi gothic 3), ei anna eriti võrrelda witcheri juhitavusega, samas sain nati aega pelada, tundus kuidagi kahtlane, tahsin lihtsalt teada kas selles suhtes on mingeid muudatusi tehtud
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2008 17:34:53 vasta tsitaadiga

sama juhitavus aga jah mulle ei mahu pea sisse kuidas see kahtlane on. olen mänginud oblivioni,fable, gothic 3 ja kuramuse halb võrdlus või mis? FPS vs "pealt" vaade (selles suhtes "pealt" et vajadusel saab ka nuppu all hoides fps vaate kätte kui ringi kolad). NWN seeria omas samat juhitavust seega eeldaks et ka sellel on juhitavus piixus omadega?

ainult alone in the **** omaga ei anna võrrelda ühtegi mängu. See on omaette klass mille sarnast ma vist pole kunagi enne näinud thumbs_up.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2008 17:39:17 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
sama juhitavus aga jah mulle ei mahu pea sisse kuidas see kahtlane on. olen mänginud oblivioni,fable, gothic 3 ja kuramuse halb võrdlus või mis? FPS vs "pealt" vaade (selles suhtes "pealt" et vajadusel saab ka nuppu all hoides fps vaate kätte kui ringi kolad). NWN seeria omas samat juhitavust seega eeldaks et ka sellel on juhitavus piixus omadega?

ainult alone in the **** omaga ei anna võrrelda ühtegi mängu. See on omaette klass mille sarnast ma vist pole kunagi enne näinud thumbs_up.gif

alone meenutas mulle resident evil 123, oli minu meelest sama juhitavus, muidugi se mäng on klass omaette
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2008 17:41:16 vasta tsitaadiga

Witcher erineb teistest RPG-st selle poolest, et kasutatakse RE4 stiilis over-the-shoulder 3rd person vaadet, just nagu Alone in the Darkis ja paljudes teistes mängudes, mis tahavad ajaga kaasas käia ja hästi moodsad olla. Selline juhtimine aga lausa karjub puldi järele. Teine võimalus oleks Splinter Celli süsteem, millega saaks liikumist hiire rulliga reguleerida.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 04.10.2008 17:44:38 vasta tsitaadiga

Samasugune juhitavus nagu teistes RPGdes ju. Millegi pärast nendes mängudes sellele eriti tähelepanu ei pöörata, et animatsioonid võimalikud sujuvad oleks jne. Isegi hüpata ei saa paljudes.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2008 17:49:08 vasta tsitaadiga

Hüppamisest on küll teravat puudust kohati tunda...
Mingi madala kaldtee kõrgemasse otsa saamiseks mitukümmend meetrit tagasi minna? Right.. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2008 18:10:31 vasta tsitaadiga

möh... ütleks selle peale. Witcheris on 2 vaate ja juhitavuse süsteemi (selles suhtes 2 vaate süsteemi et ühe puhul ei saa kaamerat zoomida etc vaid on suht piiratud kaamera liikumine). Üks on hiirega liikumine kus kaamera paigal ja vaade on pealt vaates. 2 süsteem on klaver hiire koostöö kus võid kasutada samat vaadet v.a klaveri nupud töötavad lisaks hiire omale. Seal aga kaamera vaba seega on rohkem mängimis võimalusi. Pekske F1-F2 nuppe ja vaadake ise kumb peale läheb. Endale ükski @ def mis algselt pakuti (2 valikut oli) ei sobinud. Peksin (mäleta enam) F1 või F2 paar korda ja sain omale meeldiva süsteemi kätte.

Witcher karjub puldi järele? Kus kuramuse august? Asi on hiire klaveri jaoks tehtud. Sa PEAD lausa hiirt kasutama muidu sa ei saa võitlust juhtida. Hiirega palju kergem kiiresti valida kuma vastast ründad. Sageli oli seal arukam võtta maha enne X tegelased kui nõrgemate kallale asusid. Ning jura oli ka see et vahest pidi suht kiirelt ka oma jooke sisse õgima ja liduma vajaduse korral. Konsoolil vist nuppe jätkuks aga siiski tunduks pr0n. Aga eks siis oleks lihtsustatud versioon tulnud mis on ju alati teretuldnud. Dumbed down ftw thumbs_up.gif

Aga jah selle peale ei tuldnuki et witcheri kaamera süsteemi mingite FPS'idega puhtalt võrrelda. NWN oli siis üks siga hea FPS+ RPG kooslus ütleks 8)


Hüppamisest vahest harva (või takistustest üle keksimisest nagu osades mängudes kus otseselt hüppe nupp puudub) tunnen kah mõnikord puudust .


-edit- ise tatsan sedasi ringi (jõnks = ei meeldi vist eriti max 1920x1200 + fraps filminine). See et "liugleb" on jah sutsu naljkas aga ei häiri eriti. Vend nii suure mõtte jõuga et liigub enne kui jalad icon_lol.gif Ehk siis F2 vaade (mingil põhjusel kui mängu alguses valisin selle "teise vaate" oli asi puine. Pressisin uuesti F2 siis läks asi korda). http://rapidshare.com/files/150870574/witcher.avi.html

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2008 18:15:40 vasta tsitaadiga

minumeelest laveri ja hiirega üldse kõige parem mängida, võta mis stiil tahes, ok kui just mingit ralli simu ei ole vaja mängida, siis võibolla jah pultvõi rool ksulikum
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2008 19:15:10 vasta tsitaadiga

auto mängud -> rool, gamepad (2 kangiga nagu xbox või ps3), lennu mängud -> gamepad või joystick, Action fight vms prince of persia etc stiilis -> gamepad. RPG, FPS -> klaver hiir.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2008 19:27:59 vasta tsitaadiga

Witcheris mulle just meeldis see ,et vaade oli nagu üle õla pandud ja tüüp ei töllerdanud keset ekraani. Alguses 5min tundus imelik ,aga siis harjus ära ja hakkas meeldima.

(naljakas on vaadata ,kuidas angel pöördesse läheb ,kui keegi witcherit halvustab icon_lol.gif )

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2008 19:39:22 vasta tsitaadiga

ei lähe pöördesse... lihtsalt tahaks teada mis seal liikumises sitta on... NWN kasutas sama süsteemi ja paljud teised rpg 3d vaate mängud... üritan mõista icon_sad.gif + mõistmatuks jääb see kuidas uue alone in the piix'ga (eeldan et sellega) võrreldakse rpg mängu. Tavaliselt harjub ära igasugu juhitavusega aga selles nimetatud piixus jäigi harjuma.

Üks asi mis endale silma hakkas on see et voice over'id on sutsu vist muudetud. Vähemalt üks koht selle "eidega" hakkas silma. Tea kas ei saadud siis kõiki vanu näitlejaid kokku?

ma nii suur fän et ütlen veel ühe hea omaduse seal ära -> mingu uus lahe bug tekkinud mida enne ei märganud. Witcher kõnnib vahest kohati inimestest läbi samal ajal lükates neid eemale. Ei mäletaks et vanasti seda viga oleks olnud vähemalt nii märgatavalt.

Kui mängu halvustad siis oled värdjas. Kui mängu kiidad oled kah värdjas... There's no way in winning this shit is there? Ja mängupedeks sõimatakse nagunii ja nüüd sõnapede ja siis arvutipede ja elu/söögi pede jne 8)

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2008 19:41:23 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:


Kui mängu halvustad siis oled <b>piix</b>. Kui mängu kiidad oled kah <b>piix</b>... There's no way in winning this shit is there?



_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2008 19:48:32 vasta tsitaadiga

õige jah beer_yum.gif thumbs_up.gif

Aga põhimõtteliselt tahaks teada mis seal juhtimises valesti. See et ta liugleb vahest on jah piix aga see ei sega mängu seega ei häiri (loe -> head asjad on kõvasti ülekaalus kui halvad asjad) ning see et sa üle ääre "karata" ei saa on kah piix (ma sageli ei viitsi ümber aia vms treppi joosta pikka maad kui saaks ka otse). Kuigi see hüppe värk oli harva vajalik ja arvatavasti ei lisatud kuna a) see tähendaks lisa koodi? b) satuksid kusagile X auku ja vajuks läbi maa mille peale titted kisaks "buuuug buuuug jeh buuug". Ainuke mäng mida tean kus 1:1 asi maha tehtud on nwn1-2 seega seda välja toongi.

Keegi juba kaugemale kah seal EE's jõudnud on? Tahaks teada palju seal muudetud on (karbi peal kirjas tean aga reaalsus võib alati teine olla). Ise olen alles seal kus sinna "inni" sai ning paar koera maha sai löödud. Tõrvik + mõõk korraga käes asjandus vist kah ei ole tööle saadud? Mäletan et algselt vist kusagil näidati pilti kus mõlemad olid käes. Aga see vist kutsuks esile stiili "kahe mõõgaga korraga võitlus" mida witcher vist ei valda (raamatule jääb truuks vist mis oleks hea).

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2008 20:49:42 vasta tsitaadiga

New Features in The Witcher: Enhanced Edition

1) New additional adventure titled “Side Effects” – as often occurs in the long history of their relationship, Dandelion finds himself in trouble and needs Geralt to save his neck.

2) Complete set of language packs
- On-screen information/voice overs can be installed in any or all available language versions
- Users can select any combination of on-screen information/ voice overs for in-game display/play-back from among installed language packs

3) Enhanced dialogue/voice overs
- German dialogue/voice overs re-recorded in their entirety
- English language pack featuring significant dialogue/ voice over enhancements
- Numerous improvements in dialogue/voice overs in remaining language packs

Enhanced gestures and look-at system
- Hand/finger animations
- Sub-states providing for more fluid transition between emotional animations
- In dialogue sequences, characters look at each other independent of relative positions

Corrected animations
- Body structure of NPCs with atypical builds (e.g. heavy-set characters) taken into account resulting in improved animations

4) Enhanced Inventory
- Satchel for general items reduced from 4x14 to 3x14 slots
- Alchemy Sack featuring 3x14 slots added
- Contents of Satchel and Alchemy Sack sortable by item type
- Ingredients in Alchemy Sack filterable by base substance content

5) Enhanced formula list in Alchemy Panel
- Formulae which player is incapable of brewing are grayed out
- For formulae that player is capable of brewing but cannot create due to lack of ingredients, ingredient icons are grayed out and an ‘X’ appears over missing ingredients
- Relevant tooltip message appears if player possesses all ingredients needed for a formula but lacks an appropriate alchemical base

6) Character differentiation system
- Greater NPC variety due to color/ tonal differentiation on clothing. Greater skin color variety among monsters

7) GUI enhancements
- Auto-save can be enabled/disabled
- All creatures now have visible Vitality bars
- Animated background in Main Menu

8 Auto-loot option
- Ctrl + left-click on containers (furniture, chests, corpses, etc.) to auto-loot without opening Loot panel (provided Inventory can accommodate all container contents)
- Auto-looted items appear as animated icons at center of screen
- If Satchel and Alchemy Sack are full, auto-loot opens Loot panel with all auto-looted items (recently added to Inventory) grayed out

9) Eye-tracking system
- NPCs not engaged in specific tasks take an interest in Geralt and track him with their sight
- Chance of NPCs noticing Geralt increases the longer he remains in their line of sight
- NPCs concentrating on specific tasks do not track Geralt
- NPCs positioned at acute angles to Geralt do not twist their heads unnaturally

10) Enhanced dice poker AI
- Skilled opponents no longer make basic errors (e.g. dismantling winning hands between rolls)
- Improved matching of opponent skill level to player skills

11) Voiceless dialogue and the forward arrow
- If a dialogue line lacks a corresponding voice recording (e.g. dialogues in adv modules under development) or if sound is disabled, an arrow appears in the lower right corner of the screen indicating that users must left-click to advance dialogue

12) Enhanced music transitions
- Smoother cross-fades between ambient music and musicians’ music and between music of individual musicians

13) LightFX support
- On machines featuring LightFX (such as the Dell XPS series – e.g. XPS M17x0, XPS720), LED lights of different colors flash on various events, including entering locations, time of day transitions, entering/ending combat.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2008 21:36:59 vasta tsitaadiga

tean seda... oskan kah lugeda... vist. Aga mõtlen reaalseid kogemusi. Mis muutunud kuidas tundub jne. Endal ei ole eriti aega mängida seega eeldasin et kellelgi asi juba uuesti läbi ja teab rääkida mis on suuremad muudatused. Ühes kohas väideti et mingi voice over oli piixu keeratud EE versioonis.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vops
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2008 22:11:39 vasta tsitaadiga

kellelgi on veel mingisugused nähtamatud seinad Swampis? mõnes kohas peab hullult suure ringi tegema, et 2m kaugusele jõuda üle vee
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2008 10:15:36 vasta tsitaadiga

Vops kirjutas:
kellelgi on veel mingisugused nähtamatud seinad Swampis? mõnes kohas peab hullult suure ringi tegema, et 2m kaugusele jõuda üle vee


Siin mängus on see kahjuks loomulik, päris "Morrowind´i" tüüpi mänguga tegemist pole, kus võid liikuda/lennata kuhu tahad ning kuidas tahad, peaasi et vastav magic olemas oleks...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Witcher mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.