Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Uudised »  Pressiteated »  Dell esitles uut Latitude äriklassi sülearvutite seeriat märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2008 21:32:02 vasta tsitaadiga

Kui sulle mingi hinnapakkumine on juba tehtud, siis tagant järgi ei tohiks nagu keegi hakata lampi ümber tegema neid.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ruts8
Kreisi kasutaja
ruts8

liitunud: 20.07.2002




sõnum 21.09.2008 22:43:47 vasta tsitaadiga

Foxxx kirjutas:
Kui sulle mingi hinnapakkumine on juba tehtud, siis tagant järgi ei tohiks nagu keegi hakata lampi ümber tegema neid.


Täpselt nii - see peaks juba tarbijakaitseseadusega vastuolus olema icon_wink.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wrx123
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2008 23:27:14 vasta tsitaadiga

Sellepärast küsisin, et selle PDF-i nimi, mille ma neilt automaatselt sain, on Tellimus_...
Et see pole veel otseselt arve ja tellimuse täitmiseks kulub kah pisut üle kuu aja.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakennuste
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2007




sõnum 22.09.2008 09:40:17 vasta tsitaadiga

link :: E-seeria tänased hinnad

wrx123 kirjutas:
jaakennust, Miks e6400 seeria hinnad paari nädalaga märgatavalt tõusnud on? Kui ma sülearvuti teilt kätte saan, kas ma pean tasuma tellimuse sisseandmise aegse hinna või parajasti sellel hetkel oleva toote hinna? Sama seadistus, mis minu tellitud sülearvutil, maksab nüüd umbes 1300 krooni rohkem.


wrx123
Loomulikult tasud sa selle hinna, millele shop.it.ee veebipood saatis tellimuse kinnituse, kui sa tellimuse tegid. Ma arvan, et e6400 hind on tõusnud tänu U$ kursi märkimisväärsele tõusuile. Tõenäoliselt oli esimeste hindade puhul kurss ca 7-9% madalam käesoleva hetke hinnakirja kursust. Dell on USA firma ja kogu Delli tellimine käib USA dollariga. Dollari suurtest kõikumistest tulevad hinnamuutused on tavalised.

Seega jääb sul rõõmustada, et said oma uue E6400 õigel ajal ostetud...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2008 11:04:37 vasta tsitaadiga

MM, nädala pärast peaks minu kaunitar siis tehases valmis saama. Loodame parimat thumbs_up.gif
e:

next kolmapäeval pidi lapakas jõudma, juhuu thumbs_up.gif


viimati muutis leits 22.09.2008 13:42:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakennuste
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2007




sõnum 22.09.2008 11:11:54 vasta tsitaadiga

link :: Dell Precision shop.it.ee

SideWinder kirjutas:
jaakennust millal saabuvad uued Precision'd? Mis võiks olla orienteeruvalt Precision M4400 hind koos QuadroFX 1700M video ja WUXGA ekraaniga?


Dell on andnud vihjeid uuest M6400-st

Mõned olulised tehnilised andmed:
- Intel Quad-core protsessorid
- 16 GB RAM
- 1 TB HDD RAID (2 x HDD)
- 17" 100% Adobe RGBLED ekraan
- nVidia Quadro high-end graafika, 1GB videomälu

Dell on jälle pannud lati uuele kõrgusele neile, kes kasutavad Precision Workstationit näiteks selleks, et jooksutada vmWarega mitut testkeskkonda, kellele ei piisa 8GB mälust, kellele andmete kaotus kõvakettal pole option või kes vajavad ekraani täpset värvitruudust.

Ärge veel Eestisse jõudmise aega küsige...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 25.09.2008 00:03:30 vasta tsitaadiga

Mis asi on RGBLED ekraan?
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2008 00:07:19 vasta tsitaadiga

cbr, http://en.wikipedia.org/wiki/Light-emitting_diode#RGB_Systems
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lauri143
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2008 13:23:46 vasta tsitaadiga

Delli uued E4200 ja E4300 seeria sülearvutid nüüd konfigureeritavad Max123 veebis.

Dell Latitude E-seeria
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakennuste
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2007




sõnum 25.09.2008 13:24:10 vasta tsitaadiga

cbr kirjutas:
Mis asi on RGBLED ekraan?


100% Adobe RGB LED tähendab seda, et Precisioni ekraan kubav 100% ulatuses Adobe RGB skaala ja on white LED taustavalgusega.

Tänaseks on andmeid juures:

Intel Core 2 Duo Quad Core Extreme protsessor
17-tolline LED 1,920 x 1,200 pix, 100% Adobe RGB värvipalett
Max 16GB RAM
Kuni 1TB kettamahtu (2 x 500GB kettad RAID 0 or RAID 1)
1GB of NVIDIA Quadro FX 3700M Graphics
Bluetooth 2.1, WWAN, GPS
802.11a/g/n WiFi
stereokõlarid ja dual-array mikker
8-in-1 kaartilugeja
ExpressCard 54 and PCMCIA pesad
Firewire, 4x USB 2.0, DisplayPort, eSATA
9-cell aku
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 25.09.2008 13:31:53 vasta tsitaadiga

lauri143 kirjutas:
Delli uued E4200 ja E4300 seeria sülearvutid nüüd konfigureeritavad Max123 veebis.

Dell Latitude E-seeria


icon_eek.gif Sellist hinda ei oskand unes kah ette kujutad. Arvestasin max 27k hinnaga Eestis. Vot sis nalja. Endiselt, UK'st või isegi USA'st koos maksudega tuleb kõvasti odavam, kuid siiski liiga kallis selle läpaka kohta.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2008 20:15:31 vasta tsitaadiga

react kirjutas:
lauri143 kirjutas:
Delli uued E4200 ja E4300 seeria sülearvutid nüüd konfigureeritavad Max123 veebis.

Dell Latitude E-seeria


icon_eek.gif Sellist hinda ei oskand unes kah ette kujutad. Arvestasin max 27k hinnaga Eestis. Vot sis nalja. Endiselt, UK'st või isegi USA'st koos maksudega tuleb kõvasti odavam, kuid siiski liiga kallis selle läpaka kohta.


Õhku on sama palju sees kui Lenovo TP X300'l...hetkeseisuks on hind X300 langenud ca 15 000.- ....natuke kannatus ja saab ka mingi 25k kätte..samas kas E4200 on olemas lisaaku võimalus,kui jah siis kas see toimib sama põhimõttega nagu Latitude D430'l? et paras jurakas..võiks nagu Lenovol,sahtli sisse lükata ja asi korras.

Lisaks kas ma saan õieti aru et 1GB mälu on intergreeritud? Üks pesa ainult mälu suurendamiseks? Või on võimalik osta ka ilma mäluta?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2008 20:47:23 vasta tsitaadiga

Arvatavasti kukub dollar taas lähinädalatel alla 10 EEK, nii et ka hinnad peaks odavamaks muutuma (kui sisse ostetakse USD baasil) thumbs_up.gif
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zimson
Kreisi kasutaja
zimson

liitunud: 04.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2008 10:57:26 vasta tsitaadiga

react kirjutas:
lauri143 kirjutas:
Delli uued E4200 ja E4300 seeria sülearvutid nüüd konfigureeritavad Max123 veebis.

Dell Latitude E-seeria


icon_eek.gif Sellist hinda ei oskand unes kah ette kujutad. Arvestasin max 27k hinnaga Eestis. Vot sis nalja. Endiselt, UK'st või isegi USA'st koos maksudega tuleb kõvasti odavam, kuid siiski liiga kallis selle läpaka kohta.

Kallis on tõesti. Samas E4200 sees on SSD ketas, mis paneb hinnale hetkel kõvasti otsa. Ja ega ka E4300-s vähe hetke tipptehnoloogiat ei ole. Kellel raha pole probleem, siis kindlasti kaasaskandmiseks head masinad.

_________________
Juriidiliselt on kõik korrektne!
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakennuste
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2007




sõnum 26.09.2008 11:24:10 vasta tsitaadiga

link :: E4300 shop.it.ee hinnaga 25 300.-

E4300 on odavam, kui planeerisin. Arvasin, et tuleb 27k, tegelikult 25,3k
E4200 on jälle palju kallim planeeritust.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 26.09.2008 11:29:05 vasta tsitaadiga

Ramm kirjutas:
react kirjutas:
lauri143 kirjutas:
Delli uued E4200 ja E4300 seeria sülearvutid nüüd konfigureeritavad Max123 veebis.

Dell Latitude E-seeria


icon_eek.gif Sellist hinda ei oskand unes kah ette kujutad. Arvestasin max 27k hinnaga Eestis. Vot sis nalja. Endiselt, UK'st või isegi USA'st koos maksudega tuleb kõvasti odavam, kuid siiski liiga kallis selle läpaka kohta.


Õhku on sama palju sees kui Lenovo TP X300'l...hetkeseisuks on hind X300 langenud ca 15 000.- ....natuke kannatus ja saab ka mingi 25k kätte..samas kas E4200 on olemas lisaaku võimalus,kui jah siis kas see toimib sama põhimõttega nagu Latitude D430'l? et paras jurakas..võiks nagu Lenovol,sahtli sisse lükata ja asi korras.

Lisaks kas ma saan õieti aru et 1GB mälu on intergreeritud? Üks pesa ainult mälu suurendamiseks? Või on võimalik osta ka ilma mäluta?


Mälu on jah integ. 1GB nagu oli D430'l. Üks pesa on vaba, sinna võid panna siis kuni 4GB pulga mis teeb kombineeritult siis 5GB RAM'i.

Võimalik lisaaku käib tal terve põhja alla. Kuna tal cdromi sees pole, siis pole ka mingit vaba sahtlit kuhu akut sokutada. Ja nende akudega on ka see teema, et mida suurem seda parem, seega see suur lahmakas all peab kõvasti rohkem ikka kui see aku mis Lenovol sahtlisse lükatakse.



Mis puutub hindadesse, siis vaatasin isegi juba X300 poole, hinnad on kõvasti langenud jah. Samas oli X300 müügile tulekul ka USAs kallim kui hetkel E4200 on. Ühesõnaga lootust on, peab kannatama natuke.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaakennuste
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2007




sõnum 26.09.2008 12:56:28 vasta tsitaadiga

link :: E4200 SSD hinnaparadoks

E4200 hind on kõrgem ka seetõttu, et hetkel pole std performance 64GB SSD-ga võimalik tellida, on vaid Ultra perf SSD. Vaid 128 GB on std perf. Niisiis, oleme huvitava fakti juures, kus 128GB maksab vähem, kui 64GB
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otipoiss
HV kasutaja
otipoiss

liitunud: 07.05.2007




sõnum 26.09.2008 19:43:20 vasta tsitaadiga

Sai omale eile tellitud E6400, jääb üle vaid 3 nädalat oodata ja loota, et siis kõik ootustele vastab icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2008 12:38:27 vasta tsitaadiga

Nonii mulle jõudis uudis, et ma saan homme peale lõunat oma iluduse kätte icon_smile.gif
Tänaks IT GRUPP'i väga kiire teeninduse eest.

Eks ma homme muljetan juba lähemalt ...
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2008 12:46:12 vasta tsitaadiga

Ma olen väga pettunud E6400 seerias,no nii mööda ei saa teha antud arvutit.Klaviatuur vetrub nagu amilo'l,kui väga tähelepanelikult vaadata ikoone siis nagu ekraan virvendab õrnalt.Lisaks kooste kvaliteet pole nii hea kui latitude seerial. Ei julgegi osta E4200 seeriat ennem kui oma silmaga pole näinud.

Tundub,et kõik mainekad brändid tahavad palju raha saada aga kvaliteet on alla läinud.Lisaks dellile ka lenovo uued mudelid ei kanna kriitikat kvaliteedi suhtes.

Loodan et tegemist on esimeste partii tüüpvigadega ja parandavad need ära.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2008 12:51:19 vasta tsitaadiga

Ekraani kohta saab kohe esitada küsimuse kas tavaline WXGA või WXGA+ LED-ga? Esimesest midagi erilist ei ootaks...
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2008 12:52:52 vasta tsitaadiga

siLc kirjutas:
Ekraani kohta saab kohe esitada küsimuse kas tavaline WXGA või WXGA+ LED-ga? Esimesest midagi erilist ei ootaks...


Tegemist WXGA ekraaniga.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otipoiss
HV kasutaja
otipoiss

liitunud: 07.05.2007




sõnum 30.09.2008 14:43:24 vasta tsitaadiga

Eelkirjutanu võiks vähem rammu pruukida selle klaveri kallal vist icon_biggrin.gif Välismaistes reviewdes pole veel kohanud, et keegi oleks samalaadset probleemi kurtnud.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2008 14:56:45 vasta tsitaadiga

otipoiss kirjutas:
Eelkirjutanu võiks vähem rammu pruukida selle klaveri kallal vist icon_biggrin.gif Välismaistes reviewdes pole veel kohanud, et keegi oleks samalaadset probleemi kurtnud.


Enamus mis sa oled lugenud on tehtud iirimaal või USA's,meile tuuakse Poolast..ja poola kvaliteet on teada icon_wink.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2008 14:57:35 vasta tsitaadiga

Ramm, kas sul on kirjas "Made in Poland" ?
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 30.09.2008 15:01:50 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Ramm, kas sul on kirjas "Made in Poland" ?
it grupp seletas mulle samuti iirimaast, läpi all on aga silt "made in poland"
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otipoiss
HV kasutaja
otipoiss

liitunud: 07.05.2007




sõnum 30.09.2008 15:03:53 vasta tsitaadiga

Ei tea, minule tuleb samuti USA-st.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2008 15:09:25 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Ramm, kas sul on kirjas "Made in Poland" ?


Just nii icon_smile.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2008 15:25:53 vasta tsitaadiga

Dell avas läinud aastavahetusel uue tehase Poolas ja suurem osa läpakaid hakkab sealt tulema. USA mudelid pannakse kokku Malaisias, detailid tulevad Hiinast.

http://www1.euro.dell.com/content/topics/topic.aspx/emea/corporate/pressoffice/2006/uk/en/2006_09_18_brk_000?c=uk&l=en&s=corp

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2008 15:35:20 vasta tsitaadiga

Hmm mulle väideti ka et tuleb Inglismaalt, ei oska kommenteeria. Samas vahet seal on? Kas nad panevad ta kokku inglismaal, hiinas, eestis või venemaal? Liinitöö ühtemoodi ikka
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2008 15:56:47 vasta tsitaadiga

leits kirjutas:
Hmm mulle väideti ka et tuleb Inglismaalt, ei oska kommenteeria. Samas vahet seal on? Kas nad panevad ta kokku inglismaal, hiinas, eestis või venemaal? Liinitöö ühtemoodi ikka


Kokkupanemise kvaliteedis on vahet:)
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 30.09.2008 18:32:10 vasta tsitaadiga

Ramm kirjutas:
Kokkupanemise kvaliteedis on vahet:)

Kuidas? Poolas hoitakse kruvikeerajat teistmoodi käes kui Iirimaal? Komponendid on ju kõik arvatavasti ette tehtud, koostetšehhides käib ainult asjade kokku kruvimine vastavalt sinu tellitud konfile.

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2008 19:31:24 vasta tsitaadiga

minu meelest kah... samas ei hakka vaidlema, ei tea seda tehasetööd nii t2pselt.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otipoiss
HV kasutaja
otipoiss

liitunud: 07.05.2007




sõnum 30.09.2008 19:52:54 vasta tsitaadiga

Leits kuidas oleks kui kirjutaksid ülevaate, kui raal käes ja ära uuritud?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2008 19:54:31 vasta tsitaadiga

leits kirjutas:
Nonii mulle jõudis uudis, et ma saan homme peale lõunat oma iluduse kätte icon_smile.gif
Tänaks IT GRUPP'i väga kiire teeninduse eest.

Eks ma homme muljetan juba lähemalt ...
ootame siis ülevaadet icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wrx123
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2008 21:49:02 vasta tsitaadiga

Mina sain täna enda E6400 kätte, aga hetkel küll aega ei ole, et sellest teile pikemalt pajatada icon_razz.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2008 21:50:01 vasta tsitaadiga

No klaviatuur on vetruv või mitte?
Made in ??

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wrx123
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2008 21:52:17 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
No klaviatuur on vetruv või mitte?
Made in ??

Klaviatuuri keskelt vetrub tõesti pisut ja sülearvuti all on tõepoolest kirjas "made in Poland"
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otipoiss
HV kasutaja
otipoiss

liitunud: 07.05.2007




sõnum 30.09.2008 23:33:44 vasta tsitaadiga

Millise ekraaniga ostsid, kas LED või tavaline ja kuidas see tundub?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2008 00:25:02 vasta tsitaadiga

Kurat ma tõesti ei tea, see tuleb siis mu esimene ülevaade elus. lubama midagi ei hakka, kuid kes teab, äkki suudan midagi korda saata ...
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2008 08:07:45 vasta tsitaadiga

leits kirjutas:
Kurat ma tõesti ei tea, see tuleb siis mu esimene ülevaade elus. lubama midagi ei hakka, kuid kes teab, äkki suudan midagi korda saata ...

Kuidas ei tea? Ise käisid konfi kuu eest välja...
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4578485#4578485
tsitaat:
LCD 15.4in Wide Screen WXGA+ (1440x900) with LED backlit
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2008 10:05:33 vasta tsitaadiga

cbr kirjutas:
Ramm kirjutas:
Kokkupanemise kvaliteedis on vahet:)

Kuidas? Poolas hoitakse kruvikeerajat teistmoodi käes kui Iirimaal? Komponendid on ju kõik arvatavasti ette tehtud, koostetšehhides käib ainult asjade kokku kruvimine vastavalt sinu tellitud konfile.


Asi lohakuses nagu poolakad ikka.Neid näiteid on palju mis on täitsa inimliku lohakusest tekitatud,nagu näiteks: mälude vahetuse kaas pole korrekselt kinni pandud ja muud põhja all olevad kaaned on olnud ühelt poolt lahti või pole kinnitatud nii nagu vaja.Iirimaalt tulnud isenditega pole sellist viga näinud,nii kui poolast hakkas tulema siis paras jama olnud.Aga olgu, loodame kes endale soetab see saab hea kvaliteediga sülearvuti:) Eks jään samuti ootama ülevaadet uutest omanikest icon_smile.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2008 11:06:51 vasta tsitaadiga

siLc kirjutas:
leits kirjutas:
Kurat ma tõesti ei tea, see tuleb siis mu esimene ülevaade elus. lubama midagi ei hakka, kuid kes teab, äkki suudan midagi korda saata ...

Kuidas ei tea? Ise käisid konfi kuu eest välja...
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4578485#4578485
tsitaat:
LCD 15.4in Wide Screen WXGA+ (1440x900) with LED backlit


see kurat ma ei tea, see oli mõeldud hoopis teise asjana, ma ie saanud aru, et küsimus oli mulle suunatud :)
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakennuste
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2007




sõnum 01.10.2008 11:54:46 vasta tsitaadiga

Dell avas eelmise aasta novembris kaasaegse koostetehase Poolas, Lodz-i linnas, kus töötab üle 1200 inimese. Sealt tulevad minu kogemuse jäörgi kõik uued E-seera Latituded. See on teine Euroopa tehas, esimene on aastal 1990 avatud Iirimaa tehas. Dell hoiab oma Poola tehases väga kõrget kvaliteeti. Arvan, et see on parem, kui leedu immigrantidest niigi pungil Iirimaa tehased. Tehas ehitati just Ida-Euroopa kasvava vajaduse rahuldamiseks. Samas käib logistika ikka läbi Hollandi logistikakeskuse.

Tänaseks on tõsi, et Poolasse kolib ka Lenovo -- võttes Dellist eeskuju.

http://direct2dell.com/one2one/archive/2008/01/30/41443.aspx

Kes tahab, võib Delli poes Ülemiste Keskuses (lennujaamapoolse sissepääsu juures) oma käega proovida, seal on E-seeria alati kindlasti väljas.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2008 12:03:49 vasta tsitaadiga

jaakennust kirjutas:


Kes tahab, võib Delli poes Ülemiste Keskuses (lennujaamapoolse sissepääsu juures) oma käega proovida, seal on E-seeria alati kindlasti väljas.


E4200 samuti?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakennuste
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2007




sõnum 01.10.2008 14:37:53 vasta tsitaadiga

Ramm kirjutas:
jaakennust kirjutas:


Kes tahab, võib Delli poes Ülemiste Keskuses (lennujaamapoolse sissepääsu juures) oma käega proovida, seal on E-seeria alati kindlasti väljas.


E4200 samuti?


E4xxx veel pole torgitav, 2 nädala pärast on ja Ülemistes saab see olema pidevalt esil.
Kust tehasest E4xxx tuleb, seda näen mina vaid logistikafirma aruandest. E4xxx masinaid pole füüsiliselt veel tulnud. Kindlasti vaatan, kui tulevad. Samas minuarust vahet pole...


viimati muutis jaakennuste 01.10.2008 15:46:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2008 15:10:57 vasta tsitaadiga

Nonii minu masin siis käes, vaatan mis imeloom ta selline on:)

e: minu oma ka siis poola produkt
e2: esma mulje on mul VAU. ordi ja dell on kõrvuti ... see led ekraan on ikka klass omaette nou doubt. mina ei tea, olgu ta tehtud kasvõi usbekistanis, mina olen ülirahul.

klaveri valgustus on ka muidugi väga kena pimedas:)


viimati muutis leits 01.10.2008 15:25:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2008 15:13:50 vasta tsitaadiga

leits kirjutas:
Nonii minu masin siis käes, vaatan mis imeloom ta selline on:)

e: minu oma ka siis poola produkt
e2: esma mulje on mul VAU. ordi ja dell on kõrvuti ... see led ekraan on ikka klass omaette nou doubt. mina ei tea, olgu ta tehtud kasvõi usbekistanis, mina olen ülirahul.


Ootame ülevaadet:)
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2008 15:39:31 vasta tsitaadiga

...ja pilte ka. Hea oleks füüsilise kestvustesti tulemused ka saada icon_smile.gif
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaakennuste
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2007




sõnum 01.10.2008 15:49:17 vasta tsitaadiga

leits kirjutas:


klaveri valgustus on ka muidugi väga kena pimedas:)


Jah, see vaata et parim üksik uuendus E-seerial Vanasti oli ikka kaunis kehva öösel tööd teha voodis...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Uudised »  Pressiteated »  Dell esitles uut Latitude äriklassi sülearvutite seeriat mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.