|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Foxxx
HV veteran

liitunud: 22.10.2004
|
21.09.2008 21:32:02
|
|
|
| Kui sulle mingi hinnapakkumine on juba tehtud, siis tagant järgi ei tohiks nagu keegi hakata lampi ümber tegema neid.
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ruts8
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2002
|
21.09.2008 22:43:47
|
|
|
| Foxxx kirjutas: |
| Kui sulle mingi hinnapakkumine on juba tehtud, siis tagant järgi ei tohiks nagu keegi hakata lampi ümber tegema neid. |
Täpselt nii - see peaks juba tarbijakaitseseadusega vastuolus olema
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wrx123
HV kasutaja
liitunud: 21.03.2006
|
21.09.2008 23:27:14
|
|
|
Sellepärast küsisin, et selle PDF-i nimi, mille ma neilt automaatselt sain, on Tellimus_...
Et see pole veel otseselt arve ja tellimuse täitmiseks kulub kah pisut üle kuu aja.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaakennuste
HV kasutaja
liitunud: 05.07.2007
|
22.09.2008 09:40:17
|
|
|
link :: E-seeria tänased hinnad
| wrx123 kirjutas: |
| jaakennust, Miks e6400 seeria hinnad paari nädalaga märgatavalt tõusnud on? Kui ma sülearvuti teilt kätte saan, kas ma pean tasuma tellimuse sisseandmise aegse hinna või parajasti sellel hetkel oleva toote hinna? Sama seadistus, mis minu tellitud sülearvutil, maksab nüüd umbes 1300 krooni rohkem. |
wrx123
Loomulikult tasud sa selle hinna, millele shop.it.ee veebipood saatis tellimuse kinnituse, kui sa tellimuse tegid. Ma arvan, et e6400 hind on tõusnud tänu U$ kursi märkimisväärsele tõusuile. Tõenäoliselt oli esimeste hindade puhul kurss ca 7-9% madalam käesoleva hetke hinnakirja kursust. Dell on USA firma ja kogu Delli tellimine käib USA dollariga. Dollari suurtest kõikumistest tulevad hinnamuutused on tavalised.
Seega jääb sul rõõmustada, et said oma uue E6400 õigel ajal ostetud...
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
leits
HV Guru

liitunud: 28.07.2004
|
22.09.2008 11:04:37
|
|
|
MM, nädala pärast peaks minu kaunitar siis tehases valmis saama. Loodame parimat
e:
next kolmapäeval pidi lapakas jõudma, juhuu
viimati muutis leits 22.09.2008 13:42:33, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaakennuste
HV kasutaja
liitunud: 05.07.2007
|
22.09.2008 11:11:54
|
|
|
link :: Dell Precision shop.it.ee
| SideWinder kirjutas: |
| jaakennust millal saabuvad uued Precision'd? Mis võiks olla orienteeruvalt Precision M4400 hind koos QuadroFX 1700M video ja WUXGA ekraaniga? |
Dell on andnud vihjeid uuest M6400-st
Mõned olulised tehnilised andmed:
- Intel Quad-core protsessorid
- 16 GB RAM
- 1 TB HDD RAID (2 x HDD)
- 17" 100% Adobe RGBLED ekraan
- nVidia Quadro high-end graafika, 1GB videomälu
Dell on jälle pannud lati uuele kõrgusele neile, kes kasutavad Precision Workstationit näiteks selleks, et jooksutada vmWarega mitut testkeskkonda, kellele ei piisa 8GB mälust, kellele andmete kaotus kõvakettal pole option või kes vajavad ekraani täpset värvitruudust.
Ärge veel Eestisse jõudmise aega küsige...
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
25.09.2008 00:03:30
|
|
|
Mis asi on RGBLED ekraan?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri143
HV kasutaja
liitunud: 26.12.2003
|
25.09.2008 13:23:46
|
|
|
Delli uued E4200 ja E4300 seeria sülearvutid nüüd konfigureeritavad Max123 veebis.
Dell Latitude E-seeria
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaakennuste
HV kasutaja
liitunud: 05.07.2007
|
25.09.2008 13:24:10
|
|
|
| cbr kirjutas: |
| Mis asi on RGBLED ekraan? |
100% Adobe RGB LED tähendab seda, et Precisioni ekraan kubav 100% ulatuses Adobe RGB skaala ja on white LED taustavalgusega.
Tänaseks on andmeid juures:
Intel Core 2 Duo Quad Core Extreme protsessor
17-tolline LED 1,920 x 1,200 pix, 100% Adobe RGB värvipalett
Max 16GB RAM
Kuni 1TB kettamahtu (2 x 500GB kettad RAID 0 or RAID 1)
1GB of NVIDIA Quadro FX 3700M Graphics
Bluetooth 2.1, WWAN, GPS
802.11a/g/n WiFi
stereokõlarid ja dual-array mikker
8-in-1 kaartilugeja
ExpressCard 54 and PCMCIA pesad
Firewire, 4x USB 2.0, DisplayPort, eSATA
9-cell aku
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
25.09.2008 13:31:53
|
|
|
| lauri143 kirjutas: |
Delli uued E4200 ja E4300 seeria sülearvutid nüüd konfigureeritavad Max123 veebis.
Dell Latitude E-seeria |
Sellist hinda ei oskand unes kah ette kujutad. Arvestasin max 27k hinnaga Eestis. Vot sis nalja. Endiselt, UK'st või isegi USA'st koos maksudega tuleb kõvasti odavam, kuid siiski liiga kallis selle läpaka kohta.
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramm
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2004
|
25.09.2008 20:15:31
|
|
|
| react kirjutas: |
| lauri143 kirjutas: |
Delli uued E4200 ja E4300 seeria sülearvutid nüüd konfigureeritavad Max123 veebis.
Dell Latitude E-seeria |
Sellist hinda ei oskand unes kah ette kujutad. Arvestasin max 27k hinnaga Eestis. Vot sis nalja. Endiselt, UK'st või isegi USA'st koos maksudega tuleb kõvasti odavam, kuid siiski liiga kallis selle läpaka kohta. |
Õhku on sama palju sees kui Lenovo TP X300'l...hetkeseisuks on hind X300 langenud ca 15 000.- ....natuke kannatus ja saab ka mingi 25k kätte..samas kas E4200 on olemas lisaaku võimalus,kui jah siis kas see toimib sama põhimõttega nagu Latitude D430'l? et paras jurakas..võiks nagu Lenovol,sahtli sisse lükata ja asi korras.
Lisaks kas ma saan õieti aru et 1GB mälu on intergreeritud? Üks pesa ainult mälu suurendamiseks? Või on võimalik osta ka ilma mäluta?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
25.09.2008 20:47:23
|
|
|
Arvatavasti kukub dollar taas lähinädalatel alla 10 EEK, nii et ka hinnad peaks odavamaks muutuma (kui sisse ostetakse USD baasil)
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zimson
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2002
|
26.09.2008 10:57:26
|
|
|
| react kirjutas: |
| lauri143 kirjutas: |
Delli uued E4200 ja E4300 seeria sülearvutid nüüd konfigureeritavad Max123 veebis.
Dell Latitude E-seeria |
Sellist hinda ei oskand unes kah ette kujutad. Arvestasin max 27k hinnaga Eestis. Vot sis nalja. Endiselt, UK'st või isegi USA'st koos maksudega tuleb kõvasti odavam, kuid siiski liiga kallis selle läpaka kohta. |
Kallis on tõesti. Samas E4200 sees on SSD ketas, mis paneb hinnale hetkel kõvasti otsa. Ja ega ka E4300-s vähe hetke tipptehnoloogiat ei ole. Kellel raha pole probleem, siis kindlasti kaasaskandmiseks head masinad.
_________________ Juriidiliselt on kõik korrektne! |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaakennuste
HV kasutaja
liitunud: 05.07.2007
|
26.09.2008 11:24:10
|
|
|
link :: E4300 shop.it.ee hinnaga 25 300.-
E4300 on odavam, kui planeerisin. Arvasin, et tuleb 27k, tegelikult 25,3k
E4200 on jälle palju kallim planeeritust.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
26.09.2008 11:29:05
|
|
|
| Ramm kirjutas: |
| react kirjutas: |
| lauri143 kirjutas: |
Delli uued E4200 ja E4300 seeria sülearvutid nüüd konfigureeritavad Max123 veebis.
Dell Latitude E-seeria |
Sellist hinda ei oskand unes kah ette kujutad. Arvestasin max 27k hinnaga Eestis. Vot sis nalja. Endiselt, UK'st või isegi USA'st koos maksudega tuleb kõvasti odavam, kuid siiski liiga kallis selle läpaka kohta. |
Õhku on sama palju sees kui Lenovo TP X300'l...hetkeseisuks on hind X300 langenud ca 15 000.- ....natuke kannatus ja saab ka mingi 25k kätte..samas kas E4200 on olemas lisaaku võimalus,kui jah siis kas see toimib sama põhimõttega nagu Latitude D430'l? et paras jurakas..võiks nagu Lenovol,sahtli sisse lükata ja asi korras.
Lisaks kas ma saan õieti aru et 1GB mälu on intergreeritud? Üks pesa ainult mälu suurendamiseks? Või on võimalik osta ka ilma mäluta? |
Mälu on jah integ. 1GB nagu oli D430'l. Üks pesa on vaba, sinna võid panna siis kuni 4GB pulga mis teeb kombineeritult siis 5GB RAM'i.
Võimalik lisaaku käib tal terve põhja alla. Kuna tal cdromi sees pole, siis pole ka mingit vaba sahtlit kuhu akut sokutada. Ja nende akudega on ka see teema, et mida suurem seda parem, seega see suur lahmakas all peab kõvasti rohkem ikka kui see aku mis Lenovol sahtlisse lükatakse.
Mis puutub hindadesse, siis vaatasin isegi juba X300 poole, hinnad on kõvasti langenud jah. Samas oli X300 müügile tulekul ka USAs kallim kui hetkel E4200 on. Ühesõnaga lootust on, peab kannatama natuke.
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaakennuste
HV kasutaja
liitunud: 05.07.2007
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otipoiss
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2007
|
26.09.2008 19:43:20
|
|
|
Sai omale eile tellitud E6400, jääb üle vaid 3 nädalat oodata ja loota, et siis kõik ootustele vastab
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
leits
HV Guru

liitunud: 28.07.2004
|
30.09.2008 12:38:27
|
|
|
Nonii mulle jõudis uudis, et ma saan homme peale lõunat oma iluduse kätte
Tänaks IT GRUPP'i väga kiire teeninduse eest.
Eks ma homme muljetan juba lähemalt ...
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramm
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2004
|
30.09.2008 12:46:12
|
|
|
Ma olen väga pettunud E6400 seerias,no nii mööda ei saa teha antud arvutit.Klaviatuur vetrub nagu amilo'l,kui väga tähelepanelikult vaadata ikoone siis nagu ekraan virvendab õrnalt.Lisaks kooste kvaliteet pole nii hea kui latitude seerial. Ei julgegi osta E4200 seeriat ennem kui oma silmaga pole näinud.
Tundub,et kõik mainekad brändid tahavad palju raha saada aga kvaliteet on alla läinud.Lisaks dellile ka lenovo uued mudelid ei kanna kriitikat kvaliteedi suhtes.
Loodan et tegemist on esimeste partii tüüpvigadega ja parandavad need ära.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
30.09.2008 12:51:19
|
|
|
| Ekraani kohta saab kohe esitada küsimuse kas tavaline WXGA või WXGA+ LED-ga? Esimesest midagi erilist ei ootaks...
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramm
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2004
|
30.09.2008 12:52:52
|
|
|
| siLc kirjutas: |
| Ekraani kohta saab kohe esitada küsimuse kas tavaline WXGA või WXGA+ LED-ga? Esimesest midagi erilist ei ootaks... |
Tegemist WXGA ekraaniga.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otipoiss
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2007
|
30.09.2008 14:43:24
|
|
|
Eelkirjutanu võiks vähem rammu pruukida selle klaveri kallal vist Välismaistes reviewdes pole veel kohanud, et keegi oleks samalaadset probleemi kurtnud.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramm
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2004
|
30.09.2008 14:56:45
|
|
|
| otipoiss kirjutas: |
Eelkirjutanu võiks vähem rammu pruukida selle klaveri kallal vist Välismaistes reviewdes pole veel kohanud, et keegi oleks samalaadset probleemi kurtnud. |
Enamus mis sa oled lugenud on tehtud iirimaal või USA's,meile tuuakse Poolast..ja poola kvaliteet on teada
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
30.09.2008 15:01:50
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| Ramm, kas sul on kirjas "Made in Poland" ? |
it grupp seletas mulle samuti iirimaast, läpi all on aga silt "made in poland"
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otipoiss
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2007
|
30.09.2008 15:03:53
|
|
|
| Ei tea, minule tuleb samuti USA-st.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramm
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2004
|
30.09.2008 15:09:25
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| Ramm, kas sul on kirjas "Made in Poland" ? |
Just nii
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
leits
HV Guru

liitunud: 28.07.2004
|
30.09.2008 15:35:20
|
|
|
| Hmm mulle väideti ka et tuleb Inglismaalt, ei oska kommenteeria. Samas vahet seal on? Kas nad panevad ta kokku inglismaal, hiinas, eestis või venemaal? Liinitöö ühtemoodi ikka
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramm
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2004
|
30.09.2008 15:56:47
|
|
|
| leits kirjutas: |
| Hmm mulle väideti ka et tuleb Inglismaalt, ei oska kommenteeria. Samas vahet seal on? Kas nad panevad ta kokku inglismaal, hiinas, eestis või venemaal? Liinitöö ühtemoodi ikka |
Kokkupanemise kvaliteedis on vahet:)
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
30.09.2008 18:32:10
|
|
|
| Ramm kirjutas: |
| Kokkupanemise kvaliteedis on vahet:) |
Kuidas? Poolas hoitakse kruvikeerajat teistmoodi käes kui Iirimaal? Komponendid on ju kõik arvatavasti ette tehtud, koostetehhides käib ainult asjade kokku kruvimine vastavalt sinu tellitud konfile.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
leits
HV Guru

liitunud: 28.07.2004
|
30.09.2008 19:31:24
|
|
|
| minu meelest kah... samas ei hakka vaidlema, ei tea seda tehasetööd nii t2pselt.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otipoiss
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2007
|
30.09.2008 19:52:54
|
|
|
| Leits kuidas oleks kui kirjutaksid ülevaate, kui raal käes ja ära uuritud?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
30.09.2008 19:54:31
|
|
|
| leits kirjutas: |
Nonii mulle jõudis uudis, et ma saan homme peale lõunat oma iluduse kätte
Tänaks IT GRUPP'i väga kiire teeninduse eest.
Eks ma homme muljetan juba lähemalt ... |
ootame siis ülevaadet
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wrx123
HV kasutaja
liitunud: 21.03.2006
|
30.09.2008 21:49:02
|
|
|
Mina sain täna enda E6400 kätte, aga hetkel küll aega ei ole, et sellest teile pikemalt pajatada
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wrx123
HV kasutaja
liitunud: 21.03.2006
|
30.09.2008 21:52:17
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
No klaviatuur on vetruv või mitte?
Made in ?? |
Klaviatuuri keskelt vetrub tõesti pisut ja sülearvuti all on tõepoolest kirjas "made in Poland"
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otipoiss
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2007
|
30.09.2008 23:33:44
|
|
|
| Millise ekraaniga ostsid, kas LED või tavaline ja kuidas see tundub?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
leits
HV Guru

liitunud: 28.07.2004
|
01.10.2008 00:25:02
|
|
|
| Kurat ma tõesti ei tea, see tuleb siis mu esimene ülevaade elus. lubama midagi ei hakka, kuid kes teab, äkki suudan midagi korda saata ...
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
01.10.2008 08:07:45
|
|
|
| leits kirjutas: |
| Kurat ma tõesti ei tea, see tuleb siis mu esimene ülevaade elus. lubama midagi ei hakka, kuid kes teab, äkki suudan midagi korda saata ... |
Kuidas ei tea? Ise käisid konfi kuu eest välja...
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4578485#4578485
| tsitaat: |
| LCD 15.4in Wide Screen WXGA+ (1440x900) with LED backlit |
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramm
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2004
|
01.10.2008 10:05:33
|
|
|
| cbr kirjutas: |
| Ramm kirjutas: |
| Kokkupanemise kvaliteedis on vahet:) |
Kuidas? Poolas hoitakse kruvikeerajat teistmoodi käes kui Iirimaal? Komponendid on ju kõik arvatavasti ette tehtud, koostetehhides käib ainult asjade kokku kruvimine vastavalt sinu tellitud konfile. |
Asi lohakuses nagu poolakad ikka.Neid näiteid on palju mis on täitsa inimliku lohakusest tekitatud,nagu näiteks: mälude vahetuse kaas pole korrekselt kinni pandud ja muud põhja all olevad kaaned on olnud ühelt poolt lahti või pole kinnitatud nii nagu vaja.Iirimaalt tulnud isenditega pole sellist viga näinud,nii kui poolast hakkas tulema siis paras jama olnud.Aga olgu, loodame kes endale soetab see saab hea kvaliteediga sülearvuti:) Eks jään samuti ootama ülevaadet uutest omanikest
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
leits
HV Guru

liitunud: 28.07.2004
|
01.10.2008 11:06:51
|
|
|
| siLc kirjutas: |
| leits kirjutas: |
| Kurat ma tõesti ei tea, see tuleb siis mu esimene ülevaade elus. lubama midagi ei hakka, kuid kes teab, äkki suudan midagi korda saata ... |
Kuidas ei tea? Ise käisid konfi kuu eest välja...
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4578485#4578485
| tsitaat: |
| LCD 15.4in Wide Screen WXGA+ (1440x900) with LED backlit |
|
see kurat ma ei tea, see oli mõeldud hoopis teise asjana, ma ie saanud aru, et küsimus oli mulle suunatud :)
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaakennuste
HV kasutaja
liitunud: 05.07.2007
|
01.10.2008 11:54:46
|
|
|
Dell avas eelmise aasta novembris kaasaegse koostetehase Poolas, Lodz-i linnas, kus töötab üle 1200 inimese. Sealt tulevad minu kogemuse jäörgi kõik uued E-seera Latituded. See on teine Euroopa tehas, esimene on aastal 1990 avatud Iirimaa tehas. Dell hoiab oma Poola tehases väga kõrget kvaliteeti. Arvan, et see on parem, kui leedu immigrantidest niigi pungil Iirimaa tehased. Tehas ehitati just Ida-Euroopa kasvava vajaduse rahuldamiseks. Samas käib logistika ikka läbi Hollandi logistikakeskuse.
Tänaseks on tõsi, et Poolasse kolib ka Lenovo -- võttes Dellist eeskuju.
http://direct2dell.com/one2one/archive/2008/01/30/41443.aspx
Kes tahab, võib Delli poes Ülemiste Keskuses (lennujaamapoolse sissepääsu juures) oma käega proovida, seal on E-seeria alati kindlasti väljas.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramm
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2004
|
01.10.2008 12:03:49
|
|
|
| jaakennust kirjutas: |
Kes tahab, võib Delli poes Ülemiste Keskuses (lennujaamapoolse sissepääsu juures) oma käega proovida, seal on E-seeria alati kindlasti väljas. |
E4200 samuti?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaakennuste
HV kasutaja
liitunud: 05.07.2007
|
01.10.2008 14:37:53
|
|
|
| Ramm kirjutas: |
| jaakennust kirjutas: |
Kes tahab, võib Delli poes Ülemiste Keskuses (lennujaamapoolse sissepääsu juures) oma käega proovida, seal on E-seeria alati kindlasti väljas. |
E4200 samuti? |
E4xxx veel pole torgitav, 2 nädala pärast on ja Ülemistes saab see olema pidevalt esil.
Kust tehasest E4xxx tuleb, seda näen mina vaid logistikafirma aruandest. E4xxx masinaid pole füüsiliselt veel tulnud. Kindlasti vaatan, kui tulevad. Samas minuarust vahet pole...
viimati muutis jaakennuste 01.10.2008 15:46:45, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
leits
HV Guru

liitunud: 28.07.2004
|
01.10.2008 15:10:57
|
|
|
Nonii minu masin siis käes, vaatan mis imeloom ta selline on:)
e: minu oma ka siis poola produkt
e2: esma mulje on mul VAU. ordi ja dell on kõrvuti ... see led ekraan on ikka klass omaette nou doubt. mina ei tea, olgu ta tehtud kasvõi usbekistanis, mina olen ülirahul.
klaveri valgustus on ka muidugi väga kena pimedas:)
viimati muutis leits 01.10.2008 15:25:09, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramm
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2004
|
01.10.2008 15:13:50
|
|
|
| leits kirjutas: |
Nonii minu masin siis käes, vaatan mis imeloom ta selline on:)
e: minu oma ka siis poola produkt
e2: esma mulje on mul VAU. ordi ja dell on kõrvuti ... see led ekraan on ikka klass omaette nou doubt. mina ei tea, olgu ta tehtud kasvõi usbekistanis, mina olen ülirahul. |
Ootame ülevaadet:)
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
01.10.2008 15:39:31
|
|
|
...ja pilte ka. Hea oleks füüsilise kestvustesti tulemused ka saada
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaakennuste
HV kasutaja
liitunud: 05.07.2007
|
01.10.2008 15:49:17
|
|
|
| leits kirjutas: |
klaveri valgustus on ka muidugi väga kena pimedas:) |
Jah, see vaata et parim üksik uuendus E-seerial Vanasti oli ikka kaunis kehva öösel tööd teha voodis...
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|