Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Suur lingikogu videokaartide testide kohta!!! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2003 22:04:07 Suur lingikogu videokaartide testide kohta!!! vasta tsitaadiga

http://www.ultimatehardware.net/video.htm

thumbs_up.gif

http://www.anandtech.com/bench/GPU11/188


viimati muutis pots4t4j4 10.04.2011 17:38:20, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 04.06.2003 10:16:24 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif Kõikide tuntud ja vähemtuntud saitide lingikogu thumbs_up.gif Päris hea...
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 04.06.2003 10:30:07 vasta tsitaadiga

Tänud, Pots4t4j4, see päris hea koht!
_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veljo
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2001




sõnum 04.06.2003 11:03:23 vasta tsitaadiga

vältimaks arvukaid teemasid "kumb on parem kaart" ja "kust ma leian infot kaardi kohta" võiks selle lingi kuskile nähtavasse/silmatorkavasse kohta riputada
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
@cer
HV kasutaja

liitunud: 30.11.2002




sõnum 04.06.2003 12:04:20 vasta tsitaadiga

Võiks jah selle lingi kuskile esile rohkem tõsta. icon_idea.gif
_________________
Muudab see maailma... ilmselt mitte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 04.06.2003 12:10:43 vasta tsitaadiga

Nonii, muutsin siis veidike pealkirja ja tegin teema stickiks.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GoToMyPC
HV vaatleja

liitunud: 15.04.2003




sõnum 09.06.2003 00:38:04 vasta tsitaadiga

Siiski icon_sad.gif , mitte ei leia infot erinevate uuemate videokaartide nagu Radeon 9200, Matrox Praphelia, jm (millel on dual RAMDAC) 2D pildi kvaliteedi võrdlusi ehk siis ka RAMDAC-ide võrdlusi. No tean et Matrox on parem, aga täpsemalt milles väljendub ja kas tasub oma hinda ära, see on küsimus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 11.06.2003 22:13:00 vasta tsitaadiga

Ega keegi ei tea sarnast kohta Jahutuste,Coolerite kohta icon_wink.gif kohtakohta
Suuremat arvustavat juttu coolereist
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminaator
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 18.06.2003 14:59:35 vasta tsitaadiga

http://www.dansdata.com/coolercomp.htm - muide, see on ka esimene tulemus Google'is, kui otsida "cooler comparison'i"
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 19.06.2003 20:56:15 vasta tsitaadiga

Mul see link enam ei funktsioneeri s.o ei leia enam saitide linke!?
_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2003 21:04:48 vasta tsitaadiga

troll kirjutas:
Mul see link enam ei funktsioneeri s.o ei leia enam saitide linke!?

Kadunud jah.
Nüüd hoopis mingid prosede pakkumised. Seega võtan teema stikyst maha.

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hmagi
HV kasutaja
hmagi

liitunud: 16.03.2003




sõnum 02.08.2003 14:13:56 vasta tsitaadiga

Keegi võiks selle teema jälle stickyks teha sest lingikogu on tagasi.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2003 18:32:42 vasta tsitaadiga

äkki keegi leiab üles. sellise lingi kus olid
suures tabelis välja toodud enamuse levinud videokaartide töösagedused ja arhitektuuri parameetrid. ma ise panin kunagi siia selle aga enam mitte ei leia. icon_sad.gif

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2003 18:47:53 vasta tsitaadiga

http://freespace.virgin.net/neeyik.uk/3dspecs/
_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2003 19:59:51 vasta tsitaadiga

jah just see. tnx icon_smile.gif


matroxil seal mingid P650 ja P750 mudelid?

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2003 20:05:42 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
jah just see. tnx icon_smile.gif


matroxil seal mingid P650 ja P750 mudelid?

https://hinnavaatlus.ee/phorum/viewtopic.php?t=40310&highlight=p650

muidu siin ka üks 3d kaartide specide tabel:
http://www.beyond3d.com/misc/comp3.php

_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dober
Kreisi kasutaja
dober

liitunud: 30.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2003 14:39:58 vasta tsitaadiga

Kust oleks võimalik leida 3Dmark03 videokaartide tulemuste compare tabelit (tabel ATI 1,9% ja nVidia 25% lisajõudluse pettuseta)
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sharkman
Aeg maha 10
sharkman

liitunud: 08.02.2003




sõnum 19.08.2003 21:19:35 vasta tsitaadiga

jumala normaalsed testid: NVIDIA vs. Ati
Link:
http://www1.giga.de/stories_u4/0,3204,66436,00.html

Benchmarks

3D Mark 03
3D Mark 2001 SE
Aquanox
Quake 3 Arena
UT 2003
Jedi Knight 2
Splinter Cell
Quality Benchmarks mit UT 2003

Grafikkarten

Club 3D Radeon 9800 Pro 256MB
Terratec Mystify GeForceFX 5900 Ultra
ATi Radeon 9800 Pro 128MB
ATi Radeon 9700 Pro
Nvidia GeForce FX5900
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 01.10.2003 00:29:38 vasta tsitaadiga

Damn, jälle need lingid kadunud! icon_evil.gif
p.s Jälle üleval! icon_biggrin.gif

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Beanladen
HV kasutaja
Beanladen

liitunud: 25.03.2002




sõnum 14.11.2003 10:34:38 vasta tsitaadiga

troll kirjutas:
Damn, jälle need lingid kadunud! icon_evil.gif
p.s Jälle üleval! icon_biggrin.gif


jälle maas icon_sad.gif

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ipruul
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2002




sõnum 25.11.2003 20:35:19 vasta tsitaadiga

Hetkel on seal mingisugune prosede ja videokaartide hinnavõrdlus.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kännuämblik
HV kasutaja
Kännuämblik

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2003 19:52:18 vasta tsitaadiga

link :: HHP Table of Graphics Chips

Veel üks koht kus videokaartide chipsettide kohta pisut infi leiab - pole vist veel siit läbi käinud, igatahes otsing ei näidanud...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bart
HV vaatleja

liitunud: 22.12.2003




sõnum 29.12.2003 01:42:41 vasta tsitaadiga

http://www.jathardware.com/

Koht, kust mina riistvara kohta infot hangin.
Suuremat linkide kogu mujalt leidnud pole thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatrixMan
Kreisi kasutaja
MatrixMan

liitunud: 30.12.2003




sõnum 19.02.2004 23:21:48 vasta tsitaadiga

http://www.tomshardware.com/graphic/20031229/index.html ,
päris palju kaarte icon_razz.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keegi-Hannes
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2004 21:15:33 vasta tsitaadiga

Toredad lingid aga mitte kuskil ei leidu infi proffikaartide kohta. Otsin võrdlusi kus QuadroFX2000 leiduks icon_neutral.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 11.09.2004 21:57:31 vasta tsitaadiga

keegi-Hannes kirjutas:
Toredad lingid aga mitte kuskil ei leidu infi proffikaartide kohta. Otsin võrdlusi kus QuadroFX2000 leiduks icon_neutral.gif

njah- vaata ka millal esimene postitus tehtud !
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.01.2005 16:16:03 vasta tsitaadiga

natuke 6200 teste: http://www.nvnews.net/previews/geforce_6200/index.shtml
http://forums.vr-zone.com.sg/showthread.php?t=19589 (sparkle, Asus, Leadtek) 4 vs 8 pipe tulemused
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Boot
HV kasutaja


liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2005 14:20:21 vasta tsitaadiga

http://www.xbitlabs.com/articles/video/print/2004-27gpu2.html
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2005 13:21:07 vasta tsitaadiga

VGA Charts Summer 2005:
PCI Express Graphics Cards


http://graphics.tomshardware.com/graphic/20050524/index.html

erinevad PCIe kaardid tules
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2006 20:48:40 vasta tsitaadiga

pci-e kaardid: http://www.digit-life.com/articles2/digest3d/index.html
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aPoiss
HV kasutaja
aPoiss

liitunud: 05.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2006 14:23:54 vasta tsitaadiga

Ülevaaded, võrdlused...

http://www23.tomshardware.com/graphics.html
http://www.gpureview.com/show_cards.php?card1=1&card2=2
http://www.stv.ee/~donq/videocards.htm
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2007 13:51:18 vasta tsitaadiga

http://www.bit-tech.net/hardware/2007/08/20/his_radeon_hd_2600_xt_iceq_turbo_gddr3_/3

Alates siit ja järgnevad leheküljed on imo üle pika aja hea võrdlus medium-range mängukaartide testidest kus sees nii uuemad kui veidi vanemad normaalsed kaardid mida järelturul veel küllaga leidub. Väga hea materjal neile kes praegu videokaarti valivad. Neist kaartidest järgmine ja kiirem variant on siis praeguse seisuga 8800gts320. r580(x1950xt) on siiani ikka väga hea performer 8)
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2008 22:50:04 vasta tsitaadiga

Lõpuks ometi üks hea ülevaade PCI Express 1.0a versus 2.0. Järeldused tehke ise.
http://www.tomshardware.com/2008/01/23/crossfire_meets_pci_express/
GPU vs. CPU :
http://www.tomshardware.com/reviews/cpu-gpu-upgrade,1928.html
Väike uuendus: http://www.tomshardware.com/reviews/radeon-geforce-comparison,2007.html
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007



Online
sõnum 14.07.2011 19:55:50 vasta tsitaadiga

Milline on hetke jõudlus järjestus 1 tuumalistel kaartidel?
GTX580
HD6970
?
Või kuidas see on ... tahaks midagi head osta:)
Stockis kohe väga vaikse ventikaga jne.
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2011 21:29:08 vasta tsitaadiga

580 only option mingi korraliku jagutusega ver.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tecxc
HV vaatleja
tecxc

liitunud: 03.11.2008




sõnum 16.05.2012 16:40:28 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab linki mõnele testile, kus oleks ühel masinal testitud erinevate tootjate gtx 670 kaarte? Mudelid mis mind huvitavad: Zotac GTX670 AMP, Gainward GTX 670 Phantom, Palit GTX 670 JetStream, EVGA GTX 670 Superclocked, Gigabyte GeForce GTX 670 OC. Siiani olen leidnud ainult testid Palit vs Zotac (parm oli Zotac) ning Gigabyte vs EVGA (parem oli Gigabyte).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2012 22:13:15 vasta tsitaadiga

gigabyte 670 OC windforce 3 versioonist on midagi paremat raske tahta haudvaikne ja peaks mehemoodi klokkuma ( kuigi pole seda klokkimist veel proovinud )
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Suur lingikogu videokaartide testide kohta!!!
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.