|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
25.09.2008 07:14:52
|
|
|
Jälle piirab?
Ma vist lahkusin sellest paadist õigel ajal.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
25.09.2008 09:03:36
|
|
|
starman piirab valikuliselt? ma ei ole küll märganud, et kiirusega mingi jama oleks.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kulac
HV kasutaja
liitunud: 28.12.2004
|
26.09.2008 08:21:36
|
|
|
Tundub, et Powerboost töötab, kuid mitte 12 mega peal vaid esialgu kopikas alla üheksa.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sarvik
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2002
|
26.09.2008 09:32:12
|
|
|
| Neile kel Powerboost veel ei tööta võiks abiks olla modemi restart, endal oli modemi uptime üle kuu ja kiirused ikka endised, resettisin siis ära ja nüüd hot'i kiirusetest "Internetiühenduse kiirus on tõenäoliselt vahemikus 10.4 kuni 12.5 Mbps." Ruuter on vahel, muidu ilmselt tuleks ka rohkem. Kiirus muidugi kukub peale esimest 15 mega kolinal, aga igasugu veebilehtede nagu HV, Rate, Delfi jne. avanemine on tuntavalt kiirem, mis ilmselt ongi eesmärk.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kulac
HV kasutaja
liitunud: 28.12.2004
|
26.09.2008 10:30:51
|
|
|
Internetiühenduse kiirus on tõenäoliselt vahemikus 18.4 kuni 22.1 Mbps.
Nii väidab elion ..
starmani test väidab olevat 19,1 ja Ruuter,.ee 13,6
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lnxab
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2006
|
26.09.2008 14:54:27
|
|
|
| powerboost toimib ainult nendel 4-megastel praegu jah?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
26.09.2008 15:10:01
|
|
|
| lnxab kirjutas: |
| powerboost toimib ainult nendel 4-megastel praegu jah? |
ainult Digi ja Kodu kolmikpakettidel.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lnxab
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2006
|
26.09.2008 21:32:17
|
|
|
| kellelgi veel MTV jurab? imelik pilt...
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M@x
HV veteran

liitunud: 13.02.2003
|
26.09.2008 23:23:27
|
|
|
| lnxab kirjutas: |
| kellelgi veel MTV jurab? imelik pilt... |
Mul Viljandis sama asi.
PowerBoost toimib Viljandis edukalt, kuidas nüüd torrent seadistada nii, et ta tõmbaks ka selle põhjal (failid, mida tõmban on WinRariga pooleks tehtud nö. part), sest osad on 16mb ja neid peaks tõmbama ühekaupa ning kiiresti. Aga seda ta ei tee, vaid alguses viskab kiiruse põhja ning hakkab langema..
MTV pilt: http://max.dap.ee/mtv.jpg
Võrdluseks: http://max.dap.ee/tele_klub.jpg
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
127 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prints
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.09.2004
|
28.09.2008 21:01:59
|
|
|
küsimus ainult starmani kllientidele
et kas teil esineb ka selliseid imelikke probleeme näiteks kaob teil net ära aga msn töötab , netiraadio töötab , upload toimib jne aga netis surfata ei sa?
kui jah siis mis interneti ühendust te kasutate ?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
28.09.2008 21:30:24
|
|
|
| Ei esine. Mini kolmik. Tallinna kesklinn.
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s4nder
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
28.09.2008 21:49:27
|
|
|
| Ei esine, viimasel ajal pole üldse mingeid probleeme netiga olnud. Kodu kolmikpakett, Rae vald.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
29.09.2008 08:42:16
|
|
|
Samuti ei esine. Lasnamägi.
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mustkast
HV kasutaja
liitunud: 03.04.2007
|
29.09.2008 09:05:51
|
|
|
Ei esine ka minulgi. (kontrolli oma software'i)
Kodu kolmik, Lasnamägi/kesklinn.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
29.09.2008 09:49:21
|
|
|
Endal kodu kolm Lasnamägi ja kõik korras.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
29.09.2008 14:57:36
|
|
|
| prints kirjutas: |
küsimus ainult starmani kllientidele
et kas teil esineb ka selliseid imelikke probleeme näiteks kaob teil net ära aga msn töötab , netiraadio töötab , upload toimib jne aga netis surfata ei sa?
kui jah siis mis interneti ühendust te kasutate ? |
Tundub, et su DNS läheb kaotsi kuskile. Pane arvutis käsitsi paika: 85.253.0.2 ja 85.253.0.130 ning vaata, kas juhtub veel.
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dash
HV vaatleja
liitunud: 12.09.2008
|
29.09.2008 16:16:23
|
|
|
Starmani-ga oli omal ajal suur jama, kui kesklinna kandis elasin aga praegu Mustamäel on asi suhteliselt normaalne. Paaril korral on öösel pilt paarikümneks minutiks ära kadunud aga üldiselt on stabiilne. Mingit erilist teeninduse kvaliteeti ei tasu sealt loota aga neil on 1770 peal kogu aeg klienditeenidajad olemas ning suhteliselt abivalmid. Peab lihtsalt arvestama et telefonineiud ei tea eriti midagi tehnilistest nüanssidest midagi ning tehnikud ei hooli eriti suhtlemise poolest aga kui sul suu peas on, saad kuidagi hakkama.
_________________ --- |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
29.09.2008 17:48:11
|
|
|
Powerboost igatahes funkab 8)
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-RaiTz-
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.06.2006
|
29.09.2008 18:37:42
|
|
|
| sarvik kirjutas: |
| Neile kel Powerboost veel ei tööta võiks abiks olla modemi restart, endal oli modemi uptime üle kuu ja kiirused ikka endised, resettisin siis ära ja nüüd hot'i kiirusetest "Internetiühenduse kiirus on tõenäoliselt vahemikus 10.4 kuni 12.5 Mbps." Ruuter on vahel, muidu ilmselt tuleks ka rohkem. Kiirus muidugi kukub peale esimest 15 mega kolinal, aga igasugu veebilehtede nagu HV, Rate, Delfi jne. avanemine on tuntavalt kiirem, mis ilmselt ongi eesmärk. |
Proovisin ja hakkasgi tööle
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mustkast
HV kasutaja
liitunud: 03.04.2007
|
29.09.2008 19:39:07
|
|
|
Ooototototot....
Millal meil kiiruseid tõsteti :O ?!
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pennu
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.11.2002
|
29.09.2008 19:46:13
|
|
|
| 24.09
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
29.09.2008 21:54:51
|
|
|
tegin siis ka modemile reseti:
cyber.pri.ee annab ka tulemuseks
Sinu süsteem: 94883.7 kbit/s
nojah, tundub et mida väiksemat faili alla laaditakse, seda suurem tulemus on. Starmani enda ja elioni tulemused on seal normi piires.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
30.09.2008 08:10:18
|
|
|
Hmm, ma testisin ilma resetita...õhtul teen, ehk saab veel parema tulemuse
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Peremees
HV vaatleja

liitunud: 29.03.2004
|
30.09.2008 11:43:00
|
|
|
[quote="Lemmy"][quote="prints"]küsimus ainult starmani kllientidele
et kas teil esineb ka selliseid imelikke probleeme näiteks kaob teil net ära aga msn töötab , netiraadio töötab , upload toimib jne aga netis surfata ei sa?
kui jah siis mis interneti ühendust te kasutate ?[/quote]
Tundub, et su DNS läheb kaotsi kuskile. Pane arvutis käsitsi paika: 85.253.0.2 ja 85.253.0.130 ning vaata, kas juhtub veel.[/quote]
Kodukolmikuga on endalgi ülaltoodud probleem esinenud.
Üldiselt soovitab Starman kasutada automaatset DNS aadress. Uurides seadeid avastasin, et "Network Connections" kaust on tühi, kust ma seda DNS muutma peaksin, kui võrgukaarti antud kaustas üldsegi ei ole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
prints
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.09.2004
|
01.10.2008 17:48:58
|
|
|
| Lemmy kirjutas: |
| prints kirjutas: |
küsimus ainult starmani kllientidele
et kas teil esineb ka selliseid imelikke probleeme näiteks kaob teil net ära aga msn töötab , netiraadio töötab , upload toimib jne aga netis surfata ei sa?
kui jah siis mis interneti ühendust te kasutate ? |
Tundub, et su DNS läheb kaotsi kuskile. Pane arvutis käsitsi paika: 85.253.0.2 ja 85.253.0.130 ning vaata, kas juhtub veel. |
DNS paigas- ei pidanud käsitsi paika panema.
Kas võib viga olla hoopis ruuteris, sest NET ise on ju olemas msn näol?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
01.10.2008 20:29:55
|
|
|
| prints kirjutas: |
| Lemmy kirjutas: |
| prints kirjutas: |
küsimus ainult starmani kllientidele
et kas teil esineb ka selliseid imelikke probleeme näiteks kaob teil net ära aga msn töötab , netiraadio töötab , upload toimib jne aga netis surfata ei sa?
kui jah siis mis interneti ühendust te kasutate ? |
Tundub, et su DNS läheb kaotsi kuskile. Pane arvutis käsitsi paika: 85.253.0.2 ja 85.253.0.130 ning vaata, kas juhtub veel. |
DNS paigas- ei pidanud käsitsi paika panema.
Kas võib viga olla hoopis ruuteris, sest NET ise on ju olemas msn näol? |
DNS on ruuteri oma või väline?
Kas siis kui "netti" pole, saab aadressi järgi pingida? Ja samuti, kas saab IP järgi? Näiteks: neti.ee 195.50.209.246
Iseenesest võib ka winsock'i viga olla.. Siin natuke abi teema kohta.
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003

|
01.10.2008 22:57:18
|
|
|
| Mida see mahumõõtmine üldse starmani iseteeninduses õigupoolest tähendab? Kas kui teatud kogust täis saab hakatakse midagi piirama või tuleb juurde maksta. Mis mõte sellel üldse on? Siiamaani ei ole nagu midagi piiratud, ega suurt midagi ei tõmba ka koguaeg. Ja kui on piirang siis kui suur see siis on?
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
01.10.2008 23:01:40
|
|
|
| Starman praegustel pakettidel küll mahtu mõõta ei tohiks, tõmba palju tahad.
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
01.10.2008 23:19:40
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| Mida see mahumõõtmine üldse starmani iseteeninduses õigupoolest tähendab? Kas kui teatud kogust täis saab hakatakse midagi piirama või tuleb juurde maksta. Mis mõte sellel üldse on? Siiamaani ei ole nagu midagi piiratud, ega suurt midagi ei tõmba ka koguaeg. Ja kui on piirang siis kui suur see siis on? |
see kehtis nende varasemale paketile 15/1, kus oli kasutatud andmemaht vahemikus 18-24 piiratud 1 kuu jooksul 40GB'ga
sellega oli ausalt öeldes tõsine tsirkus ja vassisid klientidele, kuid nad suutsid selle peale suuremat vaidlust ära teha
täpselt see teema oli ka põhjuseks, miks mina teenusepakkujat vahetasin
olin nendega pikemas kirjavahetuses ja nad tõmbasid mulle mütsi pähe enne, kui keegi teine klient üldse seda märkas
see on ka siin foorumis umbes 2,5-2a tagasi ära märgitud
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-sander
HV vaatleja
liitunud: 01.05.2007
|
04.10.2008 21:32:51
|
|
|
Tere,
probleem siis järgmine, et sai soetatud läpakas ja nüüd tahaks hakata telekast omatarbeks saateid salvestama.
Paketiks on siis "KODU kolmikpakett", seega Digi-boxi kaudu salvestamise võimalus puudub.
Kuid kas oleks võimalik ka veel nii rippida, et ühendan arvuti ja teleka oma vahel läbi TV-out-i. Kui on võimalik siis äkki oskaks keegi mingeid juhatavaid linke vms jagada ?
Ise sai küll guugeldatud, kuid ei leidnud kahjuks midagi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
iguaan
HV veteran

liitunud: 23.11.2003
|
04.10.2008 21:38:58
|
|
|
TV-out on videokaardil väljund, mitte sisend.(arvuti pildi saad telekasse saata
võimalus on osta miskisugune tv kaart arvutisse ning kaasasolevatel/allalaetavatel(näiteks fly 200 tv'l) on lindistamise võimalus olemas(nagu ka ilmselt paljudel teistel)
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
z3ro
HV vaatleja
liitunud: 28.06.2003
|
06.10.2008 16:15:11
|
|
|
| tv kaartidel reeglina programmijupid kaasas, lihtsamate toimingutega saab hakkama.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s4nder
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
08.10.2008 18:14:29
|
|
|
| Kas Tallinnast väljas on juba kellelgi ühenduse kiirust tõstetud?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sleepwalking
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2002
|
08.10.2008 19:27:48
|
|
|
| s4nder kirjutas: |
| Kas Tallinnast väljas on juba kellelgi ühenduse kiirust tõstetud? |
laagris igatahes pole miskit.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peacemaki
HV kasutaja
liitunud: 10.05.2005
|
10.10.2008 16:58:25
|
|
|
Niisugune küsimus oleks.
Kui ostan endale zuumboxi ja ühendan coaxiaal otsa võimendi/jagajasse, kas ma saan samal ajal eri telekatest eri kanaleid vaadata?
Niisugune asi on kirjas starmani leheküljel.
| tsitaat: |
| võimalus ühendada teleriga, millel pole muid SCART või RCA sisendeid, pilt ja heli liiguvad antennikaabli kaudu. |
Kas ma vahetan siis kanaleid teleka puldiga?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
10.10.2008 17:06:12
|
|
|
| peacemaki kirjutas: |
Niisugune küsimus oleks.
Kui ostan endale zuumboxi ja ühendan coaxiaal otsa võimendi/jagajasse, kas ma saan samal ajal eri telekatest eri kanaleid vaadata?
Niisugune asi on kirjas starmani leheküljel.
| tsitaat: |
| võimalus ühendada teleriga, millel pole muid SCART või RCA sisendeid, pilt ja heli liiguvad antennikaabli kaudu. |
Kas ma vahetan siis kanaleid teleka puldiga? |
Igale telekale oma zoomboxi vaja.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003

|
10.10.2008 17:57:55
|
|
|
| peacemaki kirjutas: |
Niisugune küsimus oleks.
Kui ostan endale zuumboxi ja ühendan coaxiaal otsa võimendi/jagajasse, kas ma saan samal ajal eri telekatest eri kanaleid vaadata?
Niisugune asi on kirjas starmani leheküljel.
| tsitaat: |
| võimalus ühendada teleriga, millel pole muid SCART või RCA sisendeid, pilt ja heli liiguvad antennikaabli kaudu. |
Kas ma vahetan siis kanaleid teleka puldiga? |
Selle süsteemiga saad kõikides telekates ühte ja sama pilti korraga vaadata ja kanaleid pead ikkagi zuum poksis vahetama, mitte teises toas olevas telekast.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
304nt
HV vaatleja
liitunud: 08.10.2008
|
13.10.2008 08:23:34
|
|
|
| vallo kirjutas: |
Äkki on teil seal mõni kohalik raadioamatöör, kes kõik lukku lööb või mõni muu karm segaja?
PS. Ise veel õhus levivat digitvd ei vaata, piirdun elioni omaga. |
Huvitav, miks alati arvatakse, et TV häirete põhjustajateks on tänapäevalgi veel raadioamatöörid? Enne sellise teooria välja lennutamist tuleks korralikult oma antennimajandus kõige kaabeldusega üle kontrollida. Samuti ei tasu mingit suvalist "kalaresti" vms antennina kasutada. Lisaks veel seda, et odav kaabel, mis müüa jutu järgi on väga hea, ei prrugi mitte seda olla. Samuti need, kes toaantenniga vaatavad ja kurdavad, et hakib jne - pakettaknad, liiga pikalt läbi maja kulgev signaal, ka need on segavad faktorid
NB! Koonerdamine pole kokkuhoid!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
s4nder
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
14.10.2008 01:42:59
|
|
|
| Tundub jah, et 75% võrgust, mis 12. oktoobriks lubati ära uuendada, on ainult Tallinn. Jääme siis märtsi ootama.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taux007
HV veteran

liitunud: 27.08.2005
|
16.10.2008 23:37:20
|
|
|
| Küsimus selline, et kui mul on Starmani internet, dünaamilise IP-ga, kas on switchi kasutades kuidagi võimalik saada internetti ühendada 2 arvutit?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
16.10.2008 23:53:23
|
|
|
| Taux007 kirjutas: |
| Küsimus selline, et kui mul on Starmani internet, dünaamilise IP-ga, kas on switchi kasutades kuidagi võimalik saada internetti ühendada 2 arvutit? |
Kunagi ammu kui tuli ka päevakorda tähemehe ühenduse jagamine kahe arvuti vahel, ei pädenud switch kohe mitte mingi väega. Pädeb (WiFi) ruuter, mis MAC-i oskab kloonida
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taux007
HV veteran

liitunud: 27.08.2005
|
16.10.2008 23:58:54
|
|
|
| Selge, tänud!
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bbbb
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
17.10.2008 09:00:54
|
|
|
| tsitaat: |
Küsimus selline, et kui mul on Starmani internet, dünaamilise IP-ga, kas on switchi kasutades kuidagi võimalik saada internetti ühendada 2 arvutit?
|
endal on ruuter buffalo https://www.hinnavaatlus.ee/products/Wifi%20seadmed/Wifi+Access+point/40139/ ja kaabliga on üks arvuti küljes+2tk wifis. pole probleemi- kõik funkab.
_________________ on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin? |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taux007
HV veteran

liitunud: 27.08.2005
|
17.10.2008 11:57:03
|
|
|
| bbbb, sul ruuter, mul switch.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dellu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.01.2005
|
18.10.2008 17:35:53
|
|
|
| Mingit maci kloonimist pole vaja. Loll jutt. Lihtsalt kas tuleb helistada, et niiöelda klient vabaks lastaks või siis natuke aega oodata. Modem seinast välja tõmmata mõneks tunniks. Siis ruuter taha ja kõik töötab. Kuna starmani dünaamiline, siis pole isegi konfida vaja midagi. Muidugi kui wifi ruuter ja naabritele ei taha jagada, siis peaks korra ikka adminliideses ära käima.
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bbbb
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
18.10.2008 17:54:11
|
|
|
| tsitaat: |
Mingit maci kloonimist pole vaja. Loll jutt. Lihtsalt kas tuleb helistada, et niiöelda klient vabaks lastaks või siis natuke aega oodata. Modem seinast välja tõmmata mõneks tunniks. Siis ruuter taha ja kõik töötab. Kuna starmani dünaamiline, siis pole isegi konfida vaja midagi. Muidugi kui wifi ruuter ja naabritele ei taha jagada, siis peaks korra ikka adminliideses ära käima.
|
nojah aga nagu ma aru saan, siis küsimus selles ongi, et tegemist pole ruuteriga vaid swtchiga. ruuter jah on ok aga kas switch ka? aga tegelt võõras mure jne.
_________________ on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin? |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dellu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.01.2005
|
18.10.2008 18:26:53
|
|
|
| bbbb kirjutas: |
| tsitaat: |
Mingit maci kloonimist pole vaja. Loll jutt. Lihtsalt kas tuleb helistada, et niiöelda klient vabaks lastaks või siis natuke aega oodata. Modem seinast välja tõmmata mõneks tunniks. Siis ruuter taha ja kõik töötab. Kuna starmani dünaamiline, siis pole isegi konfida vaja midagi. Muidugi kui wifi ruuter ja naabritele ei taha jagada, siis peaks korra ikka adminliideses ära käima.
|
nojah aga nagu ma aru saan, siis küsimus selles ongi, et tegemist pole ruuteriga vaid swtchiga. ruuter jah on ok aga kas switch ka? aga tegelt võõras mure jne. |
Kasutaja Silc mainis ju ruuterit ja mac kloonimist. Selle kohta oli see vastu. Switchiga loomulikult ei saa. Esimene arvuti regatakse kliendiks ja ongi kõik. Teised ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sarvik
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2002
|
20.10.2008 10:48:47
|
|
|
| Saab ka switchiga kui tellida lisa IP igale lisa masinale.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taux007
HV veteran

liitunud: 27.08.2005
|
20.10.2008 16:25:45
|
|
|
| sarvik kirjutas: |
| Saab ka switchiga kui tellida lisa IP igale lisa masinale. |
Maksab midagi juurde?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|