Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 463, 464, 465  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2008 07:14:52 vasta tsitaadiga

Jälle piirab? icon_eek.gif
Ma vist lahkusin sellest paadist õigel ajal.

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2008 09:03:36 vasta tsitaadiga

starman piirab valikuliselt? icon_biggrin.gif ma ei ole küll märganud, et kiirusega mingi jama oleks.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kulac
HV kasutaja

liitunud: 28.12.2004




sõnum 26.09.2008 08:21:36 vasta tsitaadiga


Tundub, et Powerboost töötab, kuid mitte 12 mega peal vaid esialgu kopikas alla üheksa.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sarvik
HV kasutaja
sarvik

liitunud: 13.12.2002




sõnum 26.09.2008 09:32:12 vasta tsitaadiga

Neile kel Powerboost veel ei tööta võiks abiks olla modemi restart, endal oli modemi uptime üle kuu ja kiirused ikka endised, resettisin siis ära ja nüüd hot'i kiirusetest "Internetiühenduse kiirus on tõenäoliselt vahemikus 10.4 kuni 12.5 Mbps." Ruuter on vahel, muidu ilmselt tuleks ka rohkem. Kiirus muidugi kukub peale esimest 15 mega kolinal, aga igasugu veebilehtede nagu HV, Rate, Delfi jne. avanemine on tuntavalt kiirem, mis ilmselt ongi eesmärk.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kulac
HV kasutaja

liitunud: 28.12.2004




sõnum 26.09.2008 10:30:51 vasta tsitaadiga

Internetiühenduse kiirus on tõenäoliselt vahemikus 18.4 kuni 22.1 Mbps.

Nii väidab elion ..
starmani test väidab olevat 19,1 ja Ruuter,.ee 13,6 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lnxab
HV kasutaja
lnxab

liitunud: 26.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2008 14:54:27 vasta tsitaadiga

powerboost toimib ainult nendel 4-megastel praegu jah?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 26.09.2008 15:10:01 vasta tsitaadiga

lnxab kirjutas:
powerboost toimib ainult nendel 4-megastel praegu jah?

ainult Digi ja Kodu kolmikpakettidel.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lnxab
HV kasutaja
lnxab

liitunud: 26.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2008 21:32:17 vasta tsitaadiga

kellelgi veel MTV jurab? imelik pilt...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2008 23:23:27 vasta tsitaadiga

lnxab kirjutas:
kellelgi veel MTV jurab? imelik pilt...
Mul Viljandis sama asi.
PowerBoost toimib Viljandis edukalt, kuidas nüüd torrent seadistada nii, et ta tõmbaks ka selle põhjal (failid, mida tõmban on WinRariga pooleks tehtud nö. part), sest osad on 16mb ja neid peaks tõmbama ühekaupa ning kiiresti. Aga seda ta ei tee, vaid alguses viskab kiiruse põhja ning hakkab langema..

MTV pilt: http://max.dap.ee/mtv.jpg
Võrdluseks: http://max.dap.ee/tele_klub.jpg
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prints
Kreisi kasutaja


liitunud: 11.09.2004




sõnum 28.09.2008 21:01:59 vasta tsitaadiga

küsimus ainult starmani kllientidele

et kas teil esineb ka selliseid imelikke probleeme näiteks kaob teil net ära aga msn töötab , netiraadio töötab , upload toimib jne aga netis surfata ei sa?
kui jah siis mis interneti ühendust te kasutate ?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.09.2008 21:30:24 vasta tsitaadiga

Ei esine. Mini kolmik. Tallinna kesklinn.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4nder
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2008 21:49:27 vasta tsitaadiga

Ei esine, viimasel ajal pole üldse mingeid probleeme netiga olnud. Kodu kolmikpakett, Rae vald.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 29.09.2008 08:42:16 vasta tsitaadiga

Samuti ei esine. Lasnamägi.
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustkast
HV kasutaja

liitunud: 03.04.2007




sõnum 29.09.2008 09:05:51 vasta tsitaadiga

Ei esine ka minulgi. (kontrolli oma software'i)
Kodu kolmik, Lasnamägi/kesklinn.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 29.09.2008 09:49:21 vasta tsitaadiga

Endal kodu kolm Lasnamägi ja kõik korras.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 29.09.2008 14:57:36 vasta tsitaadiga

prints kirjutas:
küsimus ainult starmani kllientidele

et kas teil esineb ka selliseid imelikke probleeme näiteks kaob teil net ära aga msn töötab , netiraadio töötab , upload toimib jne aga netis surfata ei sa?
kui jah siis mis interneti ühendust te kasutate ?

Tundub, et su DNS läheb kaotsi kuskile. Pane arvutis käsitsi paika: 85.253.0.2 ja 85.253.0.130 ning vaata, kas juhtub veel.

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dash
HV vaatleja

liitunud: 12.09.2008




sõnum 29.09.2008 16:16:23 vasta tsitaadiga

Starmani-ga oli omal ajal suur jama, kui kesklinna kandis elasin aga praegu Mustamäel on asi suhteliselt normaalne. Paaril korral on öösel pilt paarikümneks minutiks ära kadunud aga üldiselt on stabiilne. Mingit erilist teeninduse kvaliteeti ei tasu sealt loota aga neil on 1770 peal kogu aeg klienditeenidajad olemas ning suhteliselt abivalmid. Peab lihtsalt arvestama et telefonineiud ei tea eriti midagi tehnilistest nüanssidest midagi ning tehnikud ei hooli eriti suhtlemise poolest aga kui sul suu peas on, saad kuidagi hakkama.
_________________
---
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 29.09.2008 17:48:11 vasta tsitaadiga



Powerboost igatahes funkab 8)
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2008 18:37:42 vasta tsitaadiga

sarvik kirjutas:
Neile kel Powerboost veel ei tööta võiks abiks olla modemi restart, endal oli modemi uptime üle kuu ja kiirused ikka endised, resettisin siis ära ja nüüd hot'i kiirusetest "Internetiühenduse kiirus on tõenäoliselt vahemikus 10.4 kuni 12.5 Mbps." Ruuter on vahel, muidu ilmselt tuleks ka rohkem. Kiirus muidugi kukub peale esimest 15 mega kolinal, aga igasugu veebilehtede nagu HV, Rate, Delfi jne. avanemine on tuntavalt kiirem, mis ilmselt ongi eesmärk.


Proovisin ja hakkasgi tööle thumbs_up.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustkast
HV kasutaja

liitunud: 03.04.2007




sõnum 29.09.2008 19:39:07 vasta tsitaadiga

Ooototototot....
Millal meil kiiruseid tõsteti :O ?!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2008 19:43:37 vasta tsitaadiga

mustkast kirjutas:
Ooototototot....
Millal meil kiiruseid tõsteti :O ?!


loe siit: http://www.starman.ee/meediablogi/starman_kolmekordistab_interneti

muidugi kui teksti lõppu jõuad, siis saad aru, et asi ei ole üldse nii roosiline icon_smile.gif

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pennu
Kreisi kasutaja
pennu

liitunud: 23.11.2002




sõnum 29.09.2008 19:46:13 vasta tsitaadiga

24.09
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2008 21:54:51 vasta tsitaadiga

tegin siis ka modemile reseti: icon_eek.gif



cyber.pri.ee annab ka tulemuseks
Sinu süsteem: 94883.7 kbit/s


nojah, tundub et mida väiksemat faili alla laaditakse, seda suurem tulemus on. Starmani enda ja elioni tulemused on seal normi piires.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 30.09.2008 08:10:18 vasta tsitaadiga

Hmm, ma testisin ilma resetita...õhtul teen, ehk saab veel parema tulemuse thumbs_up.gif
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Peremees
HV vaatleja
Peremees

liitunud: 29.03.2004




sõnum 30.09.2008 11:43:00 vasta tsitaadiga

[quote="Lemmy"][quote="prints"]küsimus ainult starmani kllientidele

et kas teil esineb ka selliseid imelikke probleeme näiteks kaob teil net ära aga msn töötab , netiraadio töötab , upload toimib jne aga netis surfata ei sa?
kui jah siis mis interneti ühendust te kasutate ?[/quote]
Tundub, et su DNS läheb kaotsi kuskile. Pane arvutis käsitsi paika: 85.253.0.2 ja 85.253.0.130 ning vaata, kas juhtub veel.[/quote]

Kodukolmikuga on endalgi ülaltoodud probleem esinenud.

Üldiselt soovitab Starman kasutada automaatset DNS aadress. Uurides seadeid avastasin, et "Network Connections" kaust on tühi, kust ma seda DNS muutma peaksin, kui võrgukaarti antud kaustas üldsegi ei ole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prints
Kreisi kasutaja


liitunud: 11.09.2004




sõnum 01.10.2008 17:48:58 vasta tsitaadiga

Lemmy kirjutas:
prints kirjutas:
küsimus ainult starmani kllientidele

et kas teil esineb ka selliseid imelikke probleeme näiteks kaob teil net ära aga msn töötab , netiraadio töötab , upload toimib jne aga netis surfata ei sa?
kui jah siis mis interneti ühendust te kasutate ?

Tundub, et su DNS läheb kaotsi kuskile. Pane arvutis käsitsi paika: 85.253.0.2 ja 85.253.0.130 ning vaata, kas juhtub veel.


DNS paigas- ei pidanud käsitsi paika panema.
Kas võib viga olla hoopis ruuteris, sest NET ise on ju olemas msn näol?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 01.10.2008 20:29:55 vasta tsitaadiga

prints kirjutas:
Lemmy kirjutas:
prints kirjutas:
küsimus ainult starmani kllientidele

et kas teil esineb ka selliseid imelikke probleeme näiteks kaob teil net ära aga msn töötab , netiraadio töötab , upload toimib jne aga netis surfata ei sa?
kui jah siis mis interneti ühendust te kasutate ?

Tundub, et su DNS läheb kaotsi kuskile. Pane arvutis käsitsi paika: 85.253.0.2 ja 85.253.0.130 ning vaata, kas juhtub veel.


DNS paigas- ei pidanud käsitsi paika panema.
Kas võib viga olla hoopis ruuteris, sest NET ise on ju olemas msn näol?

DNS on ruuteri oma või väline?
Kas siis kui "netti" pole, saab aadressi järgi pingida? Ja samuti, kas saab IP järgi? Näiteks: neti.ee 195.50.209.246
Iseenesest võib ka winsock'i viga olla.. Siin natuke abi teema kohta.

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2008 22:57:18 vasta tsitaadiga

Mida see mahumõõtmine üldse starmani iseteeninduses õigupoolest tähendab? Kas kui teatud kogust täis saab hakatakse midagi piirama või tuleb juurde maksta. Mis mõte sellel üldse on? Siiamaani ei ole nagu midagi piiratud, ega suurt midagi ei tõmba ka koguaeg. Ja kui on piirang siis kui suur see siis on?
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.10.2008 23:01:40 vasta tsitaadiga

Starman praegustel pakettidel küll mahtu mõõta ei tohiks, tõmba palju tahad.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 01.10.2008 23:19:40 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Mida see mahumõõtmine üldse starmani iseteeninduses õigupoolest tähendab? Kas kui teatud kogust täis saab hakatakse midagi piirama või tuleb juurde maksta. Mis mõte sellel üldse on? Siiamaani ei ole nagu midagi piiratud, ega suurt midagi ei tõmba ka koguaeg. Ja kui on piirang siis kui suur see siis on?
see kehtis nende varasemale paketile 15/1, kus oli kasutatud andmemaht vahemikus 18-24 piiratud 1 kuu jooksul 40GB'ga
sellega oli ausalt öeldes tõsine tsirkus ja vassisid klientidele, kuid nad suutsid selle peale suuremat vaidlust ära teha icon_lol.gif
täpselt see teema oli ka põhjuseks, miks mina teenusepakkujat vahetasin
olin nendega pikemas kirjavahetuses ja nad tõmbasid mulle mütsi pähe enne, kui keegi teine klient üldse seda märkas

see on ka siin foorumis umbes 2,5-2a tagasi ära märgitud

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-sander
HV vaatleja

liitunud: 01.05.2007




sõnum 04.10.2008 21:32:51 vasta tsitaadiga

Tere,
probleem siis järgmine, et sai soetatud läpakas ja nüüd tahaks hakata telekast omatarbeks saateid salvestama.
Paketiks on siis "KODU kolmikpakett", seega Digi-boxi kaudu salvestamise võimalus puudub.
Kuid kas oleks võimalik ka veel nii rippida, et ühendan arvuti ja teleka oma vahel läbi TV-out-i. Kui on võimalik siis äkki oskaks keegi mingeid juhatavaid linke vms jagada ?

Ise sai küll guugeldatud, kuid ei leidnud kahjuks midagi. icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 04.10.2008 21:38:58 vasta tsitaadiga

TV-out on videokaardil väljund, mitte sisend.(arvuti pildi saad telekasse saata
võimalus on osta miskisugune tv kaart arvutisse ning kaasasolevatel/allalaetavatel(näiteks fly 200 tv'l) on lindistamise võimalus olemas(nagu ka ilmselt paljudel teistel)
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
z3ro
HV vaatleja

liitunud: 28.06.2003




sõnum 06.10.2008 16:15:11 vasta tsitaadiga

tv kaartidel reeglina programmijupid kaasas, lihtsamate toimingutega saab hakkama.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4nder
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2008 18:14:29 vasta tsitaadiga

Kas Tallinnast väljas on juba kellelgi ühenduse kiirust tõstetud?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sleepwalking
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2008 19:27:48 vasta tsitaadiga

s4nder kirjutas:
Kas Tallinnast väljas on juba kellelgi ühenduse kiirust tõstetud?


laagris igatahes pole miskit.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peacemaki
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2005




sõnum 10.10.2008 16:58:25 vasta tsitaadiga

Niisugune küsimus oleks.
Kui ostan endale zuumboxi ja ühendan coaxiaal otsa võimendi/jagajasse, kas ma saan samal ajal eri telekatest eri kanaleid vaadata?

Niisugune asi on kirjas starmani leheküljel.
tsitaat:
võimalus ühendada teleriga, millel pole muid SCART või RCA sisendeid, pilt ja heli liiguvad antennikaabli kaudu.


Kas ma vahetan siis kanaleid teleka puldiga?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2008 17:06:12 vasta tsitaadiga

peacemaki kirjutas:
Niisugune küsimus oleks.
Kui ostan endale zuumboxi ja ühendan coaxiaal otsa võimendi/jagajasse, kas ma saan samal ajal eri telekatest eri kanaleid vaadata?

Niisugune asi on kirjas starmani leheküljel.
tsitaat:
võimalus ühendada teleriga, millel pole muid SCART või RCA sisendeid, pilt ja heli liiguvad antennikaabli kaudu.


Kas ma vahetan siis kanaleid teleka puldiga?

Igale telekale oma zoomboxi vaja.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2008 17:57:55 vasta tsitaadiga

peacemaki kirjutas:
Niisugune küsimus oleks.
Kui ostan endale zuumboxi ja ühendan coaxiaal otsa võimendi/jagajasse, kas ma saan samal ajal eri telekatest eri kanaleid vaadata?

Niisugune asi on kirjas starmani leheküljel.
tsitaat:
võimalus ühendada teleriga, millel pole muid SCART või RCA sisendeid, pilt ja heli liiguvad antennikaabli kaudu.


Kas ma vahetan siis kanaleid teleka puldiga?


Selle süsteemiga saad kõikides telekates ühte ja sama pilti korraga vaadata ja kanaleid pead ikkagi zuum poksis vahetama, mitte teises toas olevas telekast.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
304nt
HV vaatleja

liitunud: 08.10.2008




sõnum 13.10.2008 08:23:34 vasta tsitaadiga

vallo kirjutas:

Äkki on teil seal mõni kohalik raadioamatöör, kes kõik lukku lööb või mõni muu karm segaja?

PS. Ise veel õhus levivat digitvd ei vaata, piirdun elioni omaga.


Huvitav, miks alati arvatakse, et TV häirete põhjustajateks on tänapäevalgi veel raadioamatöörid? Enne sellise teooria välja lennutamist tuleks korralikult oma antennimajandus kõige kaabeldusega üle kontrollida. Samuti ei tasu mingit suvalist "kalaresti" vms antennina kasutada. Lisaks veel seda, et odav kaabel, mis müüa jutu järgi on väga hea, ei prrugi mitte seda olla. Samuti need, kes toaantenniga vaatavad ja kurdavad, et hakib jne - pakettaknad, liiga pikalt läbi maja kulgev signaal, ka need on segavad faktorid
NB! Koonerdamine pole kokkuhoid!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4nder
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2008 01:42:59 vasta tsitaadiga

Tundub jah, et 75% võrgust, mis 12. oktoobriks lubati ära uuendada, on ainult Tallinn. Jääme siis märtsi ootama.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2008 23:37:20 vasta tsitaadiga

Küsimus selline, et kui mul on Starmani internet, dünaamilise IP-ga, kas on switchi kasutades kuidagi võimalik saada internetti ühendada 2 arvutit?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2008 23:53:23 vasta tsitaadiga

Taux007 kirjutas:
Küsimus selline, et kui mul on Starmani internet, dünaamilise IP-ga, kas on switchi kasutades kuidagi võimalik saada internetti ühendada 2 arvutit?

Kunagi ammu kui tuli ka päevakorda tähemehe ühenduse jagamine kahe arvuti vahel, ei pädenud switch kohe mitte mingi väega. Pädeb (WiFi) ruuter, mis MAC-i oskab kloonida icon_smile.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2008 23:58:54 vasta tsitaadiga

Selge, tänud!
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 17.10.2008 09:00:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Küsimus selline, et kui mul on Starmani internet, dünaamilise IP-ga, kas on switchi kasutades kuidagi võimalik saada internetti ühendada 2 arvutit?

endal on ruuter buffalo https://www.hinnavaatlus.ee/products/Wifi%20seadmed/Wifi+Access+point/40139/ ja kaabliga on üks arvuti küljes+2tk wifis. pole probleemi- kõik funkab.

_________________
on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2008 11:57:03 vasta tsitaadiga

bbbb, sul ruuter, mul switch.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dellu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.01.2005




sõnum 18.10.2008 17:35:53 vasta tsitaadiga

Mingit maci kloonimist pole vaja. Loll jutt. Lihtsalt kas tuleb helistada, et niiöelda klient vabaks lastaks või siis natuke aega oodata. Modem seinast välja tõmmata mõneks tunniks. Siis ruuter taha ja kõik töötab. Kuna starmani dünaamiline, siis pole isegi konfida vaja midagi. Muidugi kui wifi ruuter ja naabritele ei taha jagada, siis peaks korra ikka adminliideses ära käima.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 18.10.2008 17:54:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mingit maci kloonimist pole vaja. Loll jutt. Lihtsalt kas tuleb helistada, et niiöelda klient vabaks lastaks või siis natuke aega oodata. Modem seinast välja tõmmata mõneks tunniks. Siis ruuter taha ja kõik töötab. Kuna starmani dünaamiline, siis pole isegi konfida vaja midagi. Muidugi kui wifi ruuter ja naabritele ei taha jagada, siis peaks korra ikka adminliideses ära käima.

nojah aga nagu ma aru saan, siis küsimus selles ongi, et tegemist pole ruuteriga vaid swtchiga. ruuter jah on ok aga kas switch ka? aga tegelt võõras mure jne.

_________________
on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dellu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.01.2005




sõnum 18.10.2008 18:26:53 vasta tsitaadiga

bbbb kirjutas:
tsitaat:

Mingit maci kloonimist pole vaja. Loll jutt. Lihtsalt kas tuleb helistada, et niiöelda klient vabaks lastaks või siis natuke aega oodata. Modem seinast välja tõmmata mõneks tunniks. Siis ruuter taha ja kõik töötab. Kuna starmani dünaamiline, siis pole isegi konfida vaja midagi. Muidugi kui wifi ruuter ja naabritele ei taha jagada, siis peaks korra ikka adminliideses ära käima.

nojah aga nagu ma aru saan, siis küsimus selles ongi, et tegemist pole ruuteriga vaid swtchiga. ruuter jah on ok aga kas switch ka? aga tegelt võõras mure jne.

Kasutaja Silc mainis ju ruuterit ja mac kloonimist. Selle kohta oli see vastu. Switchiga loomulikult ei saa. Esimene arvuti regatakse kliendiks ja ongi kõik. Teised ei saa.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sarvik
HV kasutaja
sarvik

liitunud: 13.12.2002




sõnum 20.10.2008 10:48:47 vasta tsitaadiga

Saab ka switchiga kui tellida lisa IP igale lisa masinale.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2008 16:25:45 vasta tsitaadiga

sarvik kirjutas:
Saab ka switchiga kui tellida lisa IP igale lisa masinale.

Maksab midagi juurde?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 463, 464, 465  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.