Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Enemy Territory märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 117, 118, 119  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
axis
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2002




sõnum 24.07.2003 23:34:10 vasta tsitaadiga

just täpselt nii, need vote-id käivad pinda thumbs_up.gif ...... nt häääletatakse välja neid kes complainivad, ( mul nt suht pohh , ei complaini) isegi playground.ru-s on sõbralikumad mängijad kui zone-is icon_wink.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2003 08:14:04 vasta tsitaadiga

... tjah, nagu ikka, kui mäng juba mõnda aega väljas on olnud, tekib selliseid - mängu enam-vähem oskajaid - liiga palju ja kõik ei mahu ju tabelis esimese kolme hulka, kugel sellest. Kahjuks leiavad mitmed pubed, et konkurentidest vabanemiseks on parim võimalus need lihtsalt välja kikkida ! Väga paljud kukuvad kisendama juba siis, kui nad paari laksuga maha võetakse - nagu oleks mina süüdi, et ta oma axise tumeda kostüümiga heleda seina taustal nii ahvatlev sihtmärk on icon_smile.gif Eile kikiti näiteks mind välja lihtsalt vist sellepärast, et ma suutsin liitlaste tugipunktis korraga (endalegi üllatuseks) ainult automaati kasutades platsi puhtaks lüüa ... ära hakkab tüütama ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HGtafka
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.07.2002




sõnum 25.07.2003 11:11:22 vasta tsitaadiga

mis seal mingeid normaalseid admine pole, kes enam-vähem mängu kontrolliksid?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2003 12:08:24 vasta tsitaadiga

Naiivitar, mis sa mõtled et mingi tegelane istub publicus ja kikib temale ebasümpaatseid tegelasi või mis ta seal tegema peaks? Ma kujutan ette et BB-l on ka palju muud teha. Ja kes teist nüüd ütleb mulle mis nimega tige peni ET-d mängib? : P
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HGtafka
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.07.2002




sõnum 25.07.2003 12:12:22 vasta tsitaadiga

irw ma mõtlen et kui adminnid ikka sees on siis nad pelavad kah(või nad ei käi nii tihti sees?)
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyromaan
HV kasutaja
pyromaan

liitunud: 01.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2003 12:25:57 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
ma suutsin liitlaste tugipunktis korraga (endalegi üllatuseks) ainult automaati kasutades platsi puhtaks lüüa ...


kui sa mõtled nüüd seda tugipunkti kus mehe spawnivad ( "sünnivad" ) siis spawn-killing on küll reeglina igalpool keelatud

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2003 12:37:40 vasta tsitaadiga

pyromaan kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
ma suutsin liitlaste tugipunktis korraga (endalegi üllatuseks) ainult automaati kasutades platsi puhtaks lüüa ...


kui sa mõtled nüüd seda tugipunkti kus mehe spawnivad ( "sünnivad" ) siis spawn-killing on küll reeglina igalpool keelatud
... eip, seda mitte, üks täiesti tavaline ülevõetav komandopunkt. Pole küll teab-mis eeskujulik mängija, väga isepäine teinekord, aga neid staatilisi spawn punkte ma tavliselt ikka nokkima ei lähe, tunduvalt huvitavam on passida kusagil eemal ja püüda neid, kes arvavad, et on spawn-kill'imisest pääsenud icon_wink.gif kuid antud juhul pole sellega midagi pistmist ja välja tõin vaid näiteks ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sic
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2002




sõnum 25.07.2003 12:49:32 vasta tsitaadiga

eile oli jah zones hullumaja, mingi iga minuti või paari tagant üritati kedagi välja kikkida, täielik kopp ees, kui pead koguaeg mingile tekstile tähelepanu pöörama, eks see kuulipildur anja ajas ikka närvi küll panzaga, aga see ei tähenda veel , et teda peaks iga minut kickima
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 25.07.2003 14:18:16 vasta tsitaadiga

pyromaan kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
ma suutsin liitlaste tugipunktis korraga (endalegi üllatuseks) ainult automaati kasutades platsi puhtaks lüüa ...


kui sa mõtled nüüd seda tugipunkti kus mehe spawnivad ( "sünnivad" ) siis spawn-killing on küll reeglina igalpool keelatud


aga vaat mind on küll kickitud kui ma respawnis platsi yritan puhtana hoida icon_redface.gif

_________________
pensionil
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyromaan
HV kasutaja
pyromaan

liitunud: 01.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2003 17:46:42 vasta tsitaadiga

spawn killiga mäng ei toimi, loogiline et selle puhul kickitakse
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sendler
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2003




sõnum 25.07.2003 22:41:04 vasta tsitaadiga

ma ütlen ainult zone = põhikülastajad kasutavad aimbot`e
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2003 22:55:31 vasta tsitaadiga

Sendler kirjutas:
ma ütlen ainult zone = põhikülastajad kasutavad aimbot`e


või liiga 1337 sinu jaoks icon_rolleyes.gif sama asi on ka CS'is kohe kui keegi omab hakatakse whinema. Leppige sellega et on teist paremaid mängijaid ka icon_confused.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sendler
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2003




sõnum 25.07.2003 23:17:36 vasta tsitaadiga

no ei tea, täna mängisin ülepikaaja zone`is, noh kuidagi nirult läks, üle 2 lasu vastu ei pidand, a arvasin et mul saast ping et selles viga, aa kui ühel momendil üks tüüp (oli a´la vist klannis seal teiste tüüpidega, ei mäleta enam mis, aga ajas juttu seal teistega) mainis, et tal aimbot ei tööta, mille peale ta diskonektis ja tuli tagasi ja enam ei nurisenud, siis mina diskontektisin ... Kahjuks ma ei näe mõtet a´la robotite vastu mängimisel
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2003 00:43:36 vasta tsitaadiga

Sendler sa oled ... Inside joke you moron. Just et sinusuguseid sealt ära ajada. irl n00b ffs.
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raibert
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2002




sõnum 26.07.2003 10:21:02 vasta tsitaadiga

inca kirjutas:
Sendler sa oled ... Inside joke you moron. Just et sinusuguseid sealt ära ajada. irl n00b ffs.


Zone servu kohta ei oska kedagi öelda, kuna ise seal suurt ei mängi, kuid olen mänginud paaris välisserveris, kus millegipärast paar ~150 se pingiga selli minuga algselt võrdse xp ga (mul ping ~50) jummalast rahulikult mind mp40 ga maha lasevad, isegi kui ma olen medic ja nemad fieldopsid. Ja ma pole mitte kehv mängija. Eeldatavasti on siiski mingeid aimbote või muud sellesugust kasutusel, sest ilma nende abita, kui mul on ping vastasest 3 korda parem, mind eriti lihtne tappa pole icon_wink.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2003 10:29:36 vasta tsitaadiga

Hmz... Suure pingiga tegelast on raskem tappa, kui temal sind. Omg mis sa arvad et kõik head mängijad(mõni neist tead euroopa meister wolfis) on omale ogc valmis väänanud ? Jah mul on ka aimbot katki kogu aeg.

e: lalaa krdi lambad http://www.zone.ee/zuran/m6ttetu/txt/edu_xiitimisel.txt

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raibert
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2002




sõnum 26.07.2003 12:55:32 vasta tsitaadiga

inca kirjutas:
Hmz... Suure pingiga tegelast on raskem tappa, kui temal sind.


Hmm, sellist tarkust kuulen küll esmakordselt icon_eek.gif
Nii et kõik modemiga mängima, sest meil siin avastati midagi huvitavat, mis suurema pingiga tegelastele teiste ees suurema edumaa annab.
ja ma muidugi selline noob, kes millestki midagi aru ei saa icon_wink.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2003 13:12:25 vasta tsitaadiga

Yeah /me uber Tegelt ega tema jah sind suht ei tapa. Aga ega sina teda ka mitte. krt mai saa aru neist pingijumalatest, kes käivad 500-1000 pingiga ringi närvid läävad niiiii katki :S
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 28.07.2003 02:07:49 vasta tsitaadiga

sain ka siis et's peale väikest mängupausi kohe oberstiks. tuli vaeva näha kuid lõpuks see eesmärk täitus thumbs_up.gif
_________________
pensionil
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
millivatt
Kreisi kasutaja
millivatt

liitunud: 24.07.2002




sõnum 28.07.2003 09:05:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:
neil(natsidel) oli vist ka tank panzeri nimega?

suure saladuskatte all võin öelda, et saksa keeles Panzer tähendabki tanki...

tsitaat:
mis juhtus eelmise HV klanniga . CS'is ma mõtlen....

midagi head sealt ei tulnud. Näiteks mina CS-i küll eriti ei oska...
aga ET klanni võiks vast kokku panna ju küll...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 28.07.2003 11:45:36 vasta tsitaadiga

[quote="millivatt"]
tsitaat:
neil(natsidel) oli vist ka tank panzeri nimega?

suure saladuskatte all võin öelda, et saksa keeles Panzer tähendabki tanki...

tsitaat:
mis juhtus eelmise HV klanniga . CS'is ma mõtlen....



ja mina võin suure saladuskatte all öelda, et panzerfaust tähendab tankirusikat.
muide ka goethe yks kuulsamaid raamatuid on faust.

_________________
pensionil
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2003 17:08:03 vasta tsitaadiga

Panin, ET peale. siis kui hakkasin minema servusse wolf.zone.ee hakkas sikutama mingit 8 mb faili icon_confused.gif ja siis poole pealt alustas jälle icon_sad.gif. aga sikutas mingi 7kb/s niiet kas seda kusagilt muidu ei saa? mingi rhine vms oli fail.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
axis
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2002




sõnum 28.07.2003 17:11:29 vasta tsitaadiga

kakuke kirjutas:
Panin, ET peale. siis kui hakkasin minema servusse wolf.zone.ee hakkas sikutama mingit 8 mb faili icon_confused.gif ja siis poole pealt alustas jälle icon_sad.gif. aga sikutas mingi 7kb/s niiet kas seda kusagilt muidu ei saa? mingi rhine vms oli fail.


See mingi file on uus üks uus ET kaartidest... vot... Otsi kuskilt , siin teemas oli ka kuskil üleval pool kirjas kust seda saada võiks. Loe teema läbi!!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2003 17:38:33 vasta tsitaadiga

Ma ei ütle midagi, niikuinii kustutatakse mu post jälle ära :S
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
axis
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2002




sõnum 28.07.2003 17:42:07 vasta tsitaadiga

inca kirjutas:
Ma ei ütle midagi, niikuinii kustutatakse mu post jälle ära :S


Ütlesid ju.... icon_confused.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v6hik
HV kasutaja
v6hik

liitunud: 03.01.2003




sõnum 28.07.2003 19:15:25 vasta tsitaadiga

kakuke kirjutas:
Panin, ET peale. siis kui hakkasin minema servusse wolf.zone.ee hakkas sikutama mingit 8 mb faili icon_confused.gif ja siis poole pealt alustas jälle icon_sad.gif. aga sikutas mingi 7kb/s niiet kas seda kusagilt muidu ei saa? mingi rhine vms oli fail.

googlesse trüki rhine.pk3 rhine2.pk3, etmain folderisse salvesta need.

inca kirjutas:
Ma ei ütle midagi, niikuinii kustutatakse mu post jälle ära :S

ütle mulle ka mis ära kustutati, ma kiirelt loen. Mul korra siin teemas kustutati ka, ju siis olin naughty boy icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2003 20:42:17 vasta tsitaadiga

OK, sain mingisse servusse sisse icon_razz.gif. aga action on nii segane. kogu aeg lasid vennad maha tundmatutest kohtadest. ja eriti ei teind vahet oma vendadel ega nende omadel, mõlemad olid mantlige icon_confused.gif. äkki keegi seletab n00bile ära? et kuda ja mida teha....
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HGtafka
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.07.2002




sõnum 29.07.2003 01:07:25 vasta tsitaadiga

kakuke kirjutas:
OK, sain mingisse servusse sisse icon_razz.gif. aga action on nii segane. kogu aeg lasid vennad maha tundmatutest kohtadest. ja eriti ei teind vahet oma vendadel ega nende omadel, mõlemad olid mantlige icon_confused.gif. äkki keegi seletab n00bile ära? et kuda ja mida teha....


pilt heledamaks? icon_razz.gif

mina saan küll aru, natsidel on nati tumedamad mantlid
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v6hik
HV kasutaja
v6hik

liitunud: 03.01.2003




sõnum 29.07.2003 01:09:45 vasta tsitaadiga

HGtafka kirjutas:
kakuke kirjutas:
OK, sain mingisse servusse sisse icon_razz.gif. aga action on nii segane. kogu aeg lasid vennad maha tundmatutest kohtadest. ja eriti ei teind vahet oma vendadel ega nende omadel, mõlemad olid mantlige icon_confused.gif. äkki keegi seletab n00bile ära? et kuda ja mida teha....


pilt heledamaks? icon_razz.gif

mina saan küll aru, natsidel on nati tumedamad mantlid

eks iga üks saab aru kes mõnda aega juba mänginud.

Kõik vajab harjumist.
Algul ei saa keegi mapist aru, pead lihtsalt rohkem mängima.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2003 01:33:28 vasta tsitaadiga

Pean nentima, et CS omamine on lõbusam kui seal omandatud saamine icon_wink.gif. niiet mina jätan selle mängu maha. vb homme katsetan korra veel aga kindel pole....
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyromaan
HV kasutaja
pyromaan

liitunud: 01.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2003 00:55:37 vasta tsitaadiga

kakuke kirjutas:
Pean nentima, et CS omamine on lõbusam kui seal omandatud saamine icon_wink.gif. niiet mina jätan selle mängu maha. vb homme katsetan korra veel aga kindel pole....


targem oleks iseseisvalt endale mapida selgeks teha ja alles siis kuhugi servusee rondia. mitte enda lollust kõikjal välja näidata ja siis kõike maapõhja kiruda. cs on aegunud ja igav selle kõrval

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 31.07.2003 10:28:21 vasta tsitaadiga

natsid on mustas allied on kollases.
nendest uutest mappidest on raudselt kõige parem rhine. teised on siukesed imelikud pisut. muidugi trainyard on ka väga asjalik.

_________________
pensionil
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hqkk
HV vaatleja

liitunud: 31.07.2003




sõnum 31.07.2003 13:53:47 Uus Enemy Territory server vasta tsitaadiga

Peale Tempesti ja zone on nüüd tekkinud veel üks Wolfenstein: Enemy Territory server. Praegu mahutab ta 30 mängijat ning see asub Tallinnas. Serveriga saab liituda /connect 193.40.246.18 kirjutades ET konsooli või uDU HQ nimelise serveri peale klikkides mängu enda browseris.

Server on testimisjärgus, feedback on alati oodatud. Have fun!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2003 16:50:49 vasta tsitaadiga

Hmm, nagu aru saan , siis sinu servu. Kas seda saaks aeg ajalt CW jaoks passwordi alla ka panna? Ja kuda pb konfimisega on? Praegu testida eisaa, aga kindlasti saad feedbacki ka.
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyromaan
HV kasutaja
pyromaan

liitunud: 01.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2003 17:34:09 vasta tsitaadiga

käisin, näha on et adminnid üht-teist ikka jagavad. spawn time oli pandud väikseks kuna vähe mängijaid. kahjuks oli mingi idioodikari ".dark." sees, kes ei saand aru et kolm kuue vastu pole eriti huvitav. muidu thumbs_up.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hqkk
HV vaatleja

liitunud: 31.07.2003




sõnum 31.07.2003 21:34:31 vasta tsitaadiga

to inca: minu servu ta ei ole, kuid ma nö admin ja promoja. CWde ja PCWde kohta ei tea, kui servu pärisadmin viitsib, siis jah, kui ei viitsi, siis ei. Spawn time on jah tore, rohkem madistamist. PB on praegu peal, a seda veel katsetab. .darkiga sai suht korralikult mängitud, tegelikult, pärastpoole tulid de.nvidia vennad ka ja nii me seal ownisime üksteist (de vs dark + mõlemas teamis veidi [uDU]t kah icon_razz.gif)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
014F
HV vaatleja

liitunud: 17.05.2003




sõnum 31.07.2003 22:56:50 vasta tsitaadiga

pole vist küll ilus küsida, aga kuidas mul see pela jooksma peaks, kui arvuti on Celeron 700MHz, 640 SDRAM, 64MB Geforce4 MX440 DDR. tahaks teada, et kas tasub tõmmata, kui selline arvuti on. icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2003 23:42:44 vasta tsitaadiga

peaks lippama ilusti, oleneb settingutest aga ma soovitaks küll..... egas ta doom IV pole ju icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2003 23:43:23 vasta tsitaadiga

Ei, spawn on liiga lühike. Ma sain surma, seadsin spawni lähemale endal tiba ja läksin lasin teised kohe maha. St inimestel pole varianti eriti. Hardcore actionix muidugi tore. Missiooni tegemisex mõttetu.
Aga jooksis ilusti, ping norm jne. Rahvast vähe :S aga noh esimene päev : D

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hqkk
HV vaatleja

liitunud: 31.07.2003




sõnum 01.08.2003 00:50:04 vasta tsitaadiga

täna sai ka serveri peak täis, 30/30. Praegu mingi 20 inimest mängivad. Spawn arvatavasti läheb pikemaks suht varsti, praegu lihtsalt jah, nö serveri tutvustus, et inimesed hakkaksid seal pidevalt mängima jne.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2003 15:42:29 vasta tsitaadiga

Täitsa hea ping ka teisel jah thumbs_up.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2003 15:50:34 vasta tsitaadiga

hmm... läksin esimest korda seda UDu HQ proovima. Kõigepealt köhis ta mu starneti peale et low pings only icon_eek.gif. ja siis küsis pässa. kas mingi cw hakkas v?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 01.08.2003 16:05:45 vasta tsitaadiga

kuulge jutt läheb väga offtopicucks.
katsume ikka arutleda et teemadel icon_wink.gif

_________________
pensionil
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hqkk
HV vaatleja

liitunud: 31.07.2003




sõnum 01.08.2003 16:46:06 vasta tsitaadiga

praegu on server jah passwordi all. .dark soovis seda endale mõneks ajaks. nii 1/1.5 tunni pärast on see jälle lahti.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2003 18:24:09 vasta tsitaadiga

ee... Ma google.comist ega ka ametlikult kodukalt ning ka readmest ei leidnud, Kui palju xp on vaja et saada mingi level?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
axis
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2002




sõnum 03.08.2003 15:33:29 vasta tsitaadiga

kakuke kirjutas:
Kui palju xp on vaja et saada mingi level?


ma olen saand 30-40 juures esimese a , ma usun et varem on ka võimalik , oleneb kuda mängid , mõnikord tuleb mingi 90 juures siis alb päev icon_lol.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
odt
HV vaatleja

liitunud: 25.06.2002




sõnum 05.08.2003 18:03:22 vasta tsitaadiga

seda et, miks ilma punkbusterita servereid tehakse üldse (vihje: zone)? takistab see kuidagi cvaride abil mängu nö. tuunimist vmt?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raibert
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2002




sõnum 05.08.2003 18:17:30 vasta tsitaadiga

odt kirjutas:
seda et, miks ilma punkbusterita servereid tehakse üldse (vihje: zone)? takistab see kuidagi cvaride abil mängu nö. tuunimist vmt?


Sa said õieti aru icon_wink.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2003 08:49:59 vasta tsitaadiga

Üldiselt ei ole üldse paha mängida fps-iga 125 ja kõike hästi nähes onju? Selleks ka punkbusterita serverid. Cheatimise jutt on mõttetu.
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raibert
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2002




sõnum 06.08.2003 09:48:12 vasta tsitaadiga

inca kirjutas:
Üldiselt ei ole üldse paha mängida fps-iga 125 ja kõike hästi nähes onju? Selleks ka punkbusterita serverid. Cheatimise jutt on mõttetu.


Cheatimise jutt on küll mõttetu, kuid punkbuster on mõeldud rohkem selleks, et kõikidele mängijatele oleks vähemalt serveri poolt tagatud võrdsed tingimused, mitte et mingi spetsialist, kes on praktiliselt kogu mängugraafika viinud sellisele tasemele, et näeb ainult valgel taustal liikuvaid musti vaenlasi, ei omaks seal kõiki.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Enemy Territory mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 117, 118, 119  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.