|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
axis
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2002
|
24.07.2003 23:34:10
|
|
|
just täpselt nii, need vote-id käivad pinda ...... nt häääletatakse välja neid kes complainivad, ( mul nt suht pohh , ei complaini) isegi playground.ru-s on sõbralikumad mängijad kui zone-is
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
25.07.2003 08:14:04
|
|
|
... tjah, nagu ikka, kui mäng juba mõnda aega väljas on olnud, tekib selliseid - mängu enam-vähem oskajaid - liiga palju ja kõik ei mahu ju tabelis esimese kolme hulka, kugel sellest. Kahjuks leiavad mitmed pubed, et konkurentidest vabanemiseks on parim võimalus need lihtsalt välja kikkida ! Väga paljud kukuvad kisendama juba siis, kui nad paari laksuga maha võetakse - nagu oleks mina süüdi, et ta oma axise tumeda kostüümiga heleda seina taustal nii ahvatlev sihtmärk on Eile kikiti näiteks mind välja lihtsalt vist sellepärast, et ma suutsin liitlaste tugipunktis korraga (endalegi üllatuseks) ainult automaati kasutades platsi puhtaks lüüa ... ära hakkab tüütama ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HGtafka
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.07.2002
|
25.07.2003 11:11:22
|
|
|
| mis seal mingeid normaalseid admine pole, kes enam-vähem mängu kontrolliksid?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
25.07.2003 12:08:24
|
|
|
Naiivitar, mis sa mõtled et mingi tegelane istub publicus ja kikib temale ebasümpaatseid tegelasi või mis ta seal tegema peaks? Ma kujutan ette et BB-l on ka palju muud teha. Ja kes teist nüüd ütleb mulle mis nimega tige peni ET-d mängib? : P
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HGtafka
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.07.2002
|
25.07.2003 12:12:22
|
|
|
| irw ma mõtlen et kui adminnid ikka sees on siis nad pelavad kah(või nad ei käi nii tihti sees?)
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyromaan
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2002
|
25.07.2003 12:25:57
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| ma suutsin liitlaste tugipunktis korraga (endalegi üllatuseks) ainult automaati kasutades platsi puhtaks lüüa ... |
kui sa mõtled nüüd seda tugipunkti kus mehe spawnivad ( "sünnivad" ) siis spawn-killing on küll reeglina igalpool keelatud
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
25.07.2003 12:37:40
|
|
|
| pyromaan kirjutas: |
| DigeBeni kirjutas: |
| ma suutsin liitlaste tugipunktis korraga (endalegi üllatuseks) ainult automaati kasutades platsi puhtaks lüüa ... |
kui sa mõtled nüüd seda tugipunkti kus mehe spawnivad ( "sünnivad" ) siis spawn-killing on küll reeglina igalpool keelatud |
... eip, seda mitte, üks täiesti tavaline ülevõetav komandopunkt. Pole küll teab-mis eeskujulik mängija, väga isepäine teinekord, aga neid staatilisi spawn punkte ma tavliselt ikka nokkima ei lähe, tunduvalt huvitavam on passida kusagil eemal ja püüda neid, kes arvavad, et on spawn-kill'imisest pääsenud kuid antud juhul pole sellega midagi pistmist ja välja tõin vaid näiteks ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sic
HV vaatleja
liitunud: 04.12.2002
|
25.07.2003 12:49:32
|
|
|
| eile oli jah zones hullumaja, mingi iga minuti või paari tagant üritati kedagi välja kikkida, täielik kopp ees, kui pead koguaeg mingile tekstile tähelepanu pöörama, eks see kuulipildur anja ajas ikka närvi küll panzaga, aga see ei tähenda veel , et teda peaks iga minut kickima
|
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
25.07.2003 14:18:16
|
|
|
| pyromaan kirjutas: |
| DigeBeni kirjutas: |
| ma suutsin liitlaste tugipunktis korraga (endalegi üllatuseks) ainult automaati kasutades platsi puhtaks lüüa ... |
kui sa mõtled nüüd seda tugipunkti kus mehe spawnivad ( "sünnivad" ) siis spawn-killing on küll reeglina igalpool keelatud |
aga vaat mind on küll kickitud kui ma respawnis platsi yritan puhtana hoida
_________________ pensionil |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyromaan
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2002
|
25.07.2003 17:46:42
|
|
|
spawn killiga mäng ei toimi, loogiline et selle puhul kickitakse
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sendler
HV kasutaja
liitunud: 26.05.2003
|
25.07.2003 22:41:04
|
|
|
| ma ütlen ainult zone = põhikülastajad kasutavad aimbot`e
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakuke
HV veteran
liitunud: 03.08.2002
|
25.07.2003 22:55:31
|
|
|
| Sendler kirjutas: |
| ma ütlen ainult zone = põhikülastajad kasutavad aimbot`e |
või liiga 1337 sinu jaoks sama asi on ka CS'is kohe kui keegi omab hakatakse whinema. Leppige sellega et on teist paremaid mängijaid ka
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sendler
HV kasutaja
liitunud: 26.05.2003
|
25.07.2003 23:17:36
|
|
|
| no ei tea, täna mängisin ülepikaaja zone`is, noh kuidagi nirult läks, üle 2 lasu vastu ei pidand, a arvasin et mul saast ping et selles viga, aa kui ühel momendil üks tüüp (oli a´la vist klannis seal teiste tüüpidega, ei mäleta enam mis, aga ajas juttu seal teistega) mainis, et tal aimbot ei tööta, mille peale ta diskonektis ja tuli tagasi ja enam ei nurisenud, siis mina diskontektisin ... Kahjuks ma ei näe mõtet a´la robotite vastu mängimisel
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
26.07.2003 00:43:36
|
|
|
Sendler sa oled ... Inside joke you moron. Just et sinusuguseid sealt ära ajada. irl n00b ffs.
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raibert
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2002
|
26.07.2003 10:21:02
|
|
|
| inca kirjutas: |
| Sendler sa oled ... Inside joke you moron. Just et sinusuguseid sealt ära ajada. irl n00b ffs. |
Zone servu kohta ei oska kedagi öelda, kuna ise seal suurt ei mängi, kuid olen mänginud paaris välisserveris, kus millegipärast paar ~150 se pingiga selli minuga algselt võrdse xp ga (mul ping ~50) jummalast rahulikult mind mp40 ga maha lasevad, isegi kui ma olen medic ja nemad fieldopsid. Ja ma pole mitte kehv mängija. Eeldatavasti on siiski mingeid aimbote või muud sellesugust kasutusel, sest ilma nende abita, kui mul on ping vastasest 3 korda parem, mind eriti lihtne tappa pole
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
26.07.2003 10:29:36
|
|
|
Hmz... Suure pingiga tegelast on raskem tappa, kui temal sind. Omg mis sa arvad et kõik head mängijad(mõni neist tead euroopa meister wolfis) on omale ogc valmis väänanud ? Jah mul on ka aimbot katki kogu aeg.
e: lalaa krdi lambad http://www.zone.ee/zuran/m6ttetu/txt/edu_xiitimisel.txt
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raibert
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2002
|
26.07.2003 12:55:32
|
|
|
| inca kirjutas: |
| Hmz... Suure pingiga tegelast on raskem tappa, kui temal sind. |
Hmm, sellist tarkust kuulen küll esmakordselt
Nii et kõik modemiga mängima, sest meil siin avastati midagi huvitavat, mis suurema pingiga tegelastele teiste ees suurema edumaa annab.
ja ma muidugi selline noob, kes millestki midagi aru ei saa
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
26.07.2003 13:12:25
|
|
|
Yeah /me uber Tegelt ega tema jah sind suht ei tapa. Aga ega sina teda ka mitte. krt mai saa aru neist pingijumalatest, kes käivad 500-1000 pingiga ringi närvid läävad niiiii katki :S
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
28.07.2003 02:07:49
|
|
|
sain ka siis et's peale väikest mängupausi kohe oberstiks. tuli vaeva näha kuid lõpuks see eesmärk täitus
_________________ pensionil |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
millivatt
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.07.2002
|
28.07.2003 09:05:49
|
|
|
| tsitaat: |
| neil(natsidel) oli vist ka tank panzeri nimega? |
suure saladuskatte all võin öelda, et saksa keeles Panzer tähendabki tanki...
| tsitaat: |
| mis juhtus eelmise HV klanniga . CS'is ma mõtlen.... |
midagi head sealt ei tulnud. Näiteks mina CS-i küll eriti ei oska...
aga ET klanni võiks vast kokku panna ju küll...
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
28.07.2003 11:45:36
|
|
|
[quote="millivatt"]
| tsitaat: |
| neil(natsidel) oli vist ka tank panzeri nimega? |
suure saladuskatte all võin öelda, et saksa keeles Panzer tähendabki tanki...
| tsitaat: |
| mis juhtus eelmise HV klanniga . CS'is ma mõtlen.... |
ja mina võin suure saladuskatte all öelda, et panzerfaust tähendab tankirusikat.
muide ka goethe yks kuulsamaid raamatuid on faust.
_________________ pensionil |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakuke
HV veteran
liitunud: 03.08.2002
|
28.07.2003 17:08:03
|
|
|
Panin, ET peale. siis kui hakkasin minema servusse wolf.zone.ee hakkas sikutama mingit 8 mb faili ja siis poole pealt alustas jälle . aga sikutas mingi 7kb/s niiet kas seda kusagilt muidu ei saa? mingi rhine vms oli fail.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
axis
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2002
|
28.07.2003 17:11:29
|
|
|
| kakuke kirjutas: |
Panin, ET peale. siis kui hakkasin minema servusse wolf.zone.ee hakkas sikutama mingit 8 mb faili ja siis poole pealt alustas jälle . aga sikutas mingi 7kb/s niiet kas seda kusagilt muidu ei saa? mingi rhine vms oli fail. |
See mingi file on uus üks uus ET kaartidest... vot... Otsi kuskilt , siin teemas oli ka kuskil üleval pool kirjas kust seda saada võiks. Loe teema läbi!!
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
28.07.2003 17:38:33
|
|
|
Ma ei ütle midagi, niikuinii kustutatakse mu post jälle ära :S
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
axis
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2002
|
28.07.2003 17:42:07
|
|
|
| inca kirjutas: |
| Ma ei ütle midagi, niikuinii kustutatakse mu post jälle ära :S |
Ütlesid ju....
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v6hik
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2003
|
28.07.2003 19:15:25
|
|
|
| kakuke kirjutas: |
Panin, ET peale. siis kui hakkasin minema servusse wolf.zone.ee hakkas sikutama mingit 8 mb faili ja siis poole pealt alustas jälle . aga sikutas mingi 7kb/s niiet kas seda kusagilt muidu ei saa? mingi rhine vms oli fail. |
googlesse trüki rhine.pk3 rhine2.pk3, etmain folderisse salvesta need.
| inca kirjutas: |
| Ma ei ütle midagi, niikuinii kustutatakse mu post jälle ära :S |
ütle mulle ka mis ära kustutati, ma kiirelt loen. Mul korra siin teemas kustutati ka, ju siis olin naughty boy
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakuke
HV veteran
liitunud: 03.08.2002
|
28.07.2003 20:42:17
|
|
|
OK, sain mingisse servusse sisse . aga action on nii segane. kogu aeg lasid vennad maha tundmatutest kohtadest. ja eriti ei teind vahet oma vendadel ega nende omadel, mõlemad olid mantlige . äkki keegi seletab n00bile ära? et kuda ja mida teha....
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HGtafka
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.07.2002
|
29.07.2003 01:07:25
|
|
|
| kakuke kirjutas: |
OK, sain mingisse servusse sisse . aga action on nii segane. kogu aeg lasid vennad maha tundmatutest kohtadest. ja eriti ei teind vahet oma vendadel ega nende omadel, mõlemad olid mantlige . äkki keegi seletab n00bile ära? et kuda ja mida teha.... |
pilt heledamaks?
mina saan küll aru, natsidel on nati tumedamad mantlid
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v6hik
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2003
|
29.07.2003 01:09:45
|
|
|
| HGtafka kirjutas: |
| kakuke kirjutas: |
OK, sain mingisse servusse sisse . aga action on nii segane. kogu aeg lasid vennad maha tundmatutest kohtadest. ja eriti ei teind vahet oma vendadel ega nende omadel, mõlemad olid mantlige . äkki keegi seletab n00bile ära? et kuda ja mida teha.... |
pilt heledamaks?
mina saan küll aru, natsidel on nati tumedamad mantlid |
eks iga üks saab aru kes mõnda aega juba mänginud.
Kõik vajab harjumist.
Algul ei saa keegi mapist aru, pead lihtsalt rohkem mängima.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakuke
HV veteran
liitunud: 03.08.2002
|
29.07.2003 01:33:28
|
|
|
Pean nentima, et CS omamine on lõbusam kui seal omandatud saamine . niiet mina jätan selle mängu maha. vb homme katsetan korra veel aga kindel pole....
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyromaan
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2002
|
31.07.2003 00:55:37
|
|
|
| kakuke kirjutas: |
Pean nentima, et CS omamine on lõbusam kui seal omandatud saamine . niiet mina jätan selle mängu maha. vb homme katsetan korra veel aga kindel pole.... |
targem oleks iseseisvalt endale mapida selgeks teha ja alles siis kuhugi servusee rondia. mitte enda lollust kõikjal välja näidata ja siis kõike maapõhja kiruda. cs on aegunud ja igav selle kõrval
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
31.07.2003 10:28:21
|
|
|
natsid on mustas allied on kollases.
nendest uutest mappidest on raudselt kõige parem rhine. teised on siukesed imelikud pisut. muidugi trainyard on ka väga asjalik.
_________________ pensionil |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hqkk
HV vaatleja
liitunud: 31.07.2003
|
31.07.2003 13:53:47
Uus Enemy Territory server |
|
|
Peale Tempesti ja zone on nüüd tekkinud veel üks Wolfenstein: Enemy Territory server. Praegu mahutab ta 30 mängijat ning see asub Tallinnas. Serveriga saab liituda /connect 193.40.246.18 kirjutades ET konsooli või uDU HQ nimelise serveri peale klikkides mängu enda browseris.
Server on testimisjärgus, feedback on alati oodatud. Have fun!
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
31.07.2003 16:50:49
|
|
|
Hmm, nagu aru saan , siis sinu servu. Kas seda saaks aeg ajalt CW jaoks passwordi alla ka panna? Ja kuda pb konfimisega on? Praegu testida eisaa, aga kindlasti saad feedbacki ka.
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyromaan
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2002
|
31.07.2003 17:34:09
|
|
|
käisin, näha on et adminnid üht-teist ikka jagavad. spawn time oli pandud väikseks kuna vähe mängijaid. kahjuks oli mingi idioodikari ".dark." sees, kes ei saand aru et kolm kuue vastu pole eriti huvitav. muidu
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hqkk
HV vaatleja
liitunud: 31.07.2003
|
31.07.2003 21:34:31
|
|
|
to inca: minu servu ta ei ole, kuid ma nö admin ja promoja. CWde ja PCWde kohta ei tea, kui servu pärisadmin viitsib, siis jah, kui ei viitsi, siis ei. Spawn time on jah tore, rohkem madistamist. PB on praegu peal, a seda veel katsetab. .darkiga sai suht korralikult mängitud, tegelikult, pärastpoole tulid de.nvidia vennad ka ja nii me seal ownisime üksteist (de vs dark + mõlemas teamis veidi [uDU]t kah )
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
014F
HV vaatleja
liitunud: 17.05.2003
|
31.07.2003 22:56:50
|
|
|
pole vist küll ilus küsida, aga kuidas mul see pela jooksma peaks, kui arvuti on Celeron 700MHz, 640 SDRAM, 64MB Geforce4 MX440 DDR. tahaks teada, et kas tasub tõmmata, kui selline arvuti on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kakuke
HV veteran
liitunud: 03.08.2002
|
31.07.2003 23:42:44
|
|
|
peaks lippama ilusti, oleneb settingutest aga ma soovitaks küll..... egas ta doom IV pole ju
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
31.07.2003 23:43:23
|
|
|
Ei, spawn on liiga lühike. Ma sain surma, seadsin spawni lähemale endal tiba ja läksin lasin teised kohe maha. St inimestel pole varianti eriti. Hardcore actionix muidugi tore. Missiooni tegemisex mõttetu.
Aga jooksis ilusti, ping norm jne. Rahvast vähe :S aga noh esimene päev : D
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hqkk
HV vaatleja
liitunud: 31.07.2003
|
01.08.2003 00:50:04
|
|
|
| täna sai ka serveri peak täis, 30/30. Praegu mingi 20 inimest mängivad. Spawn arvatavasti läheb pikemaks suht varsti, praegu lihtsalt jah, nö serveri tutvustus, et inimesed hakkaksid seal pidevalt mängima jne.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aks
HV veteran

liitunud: 08.02.2002
|
01.08.2003 15:42:29
|
|
|
Täitsa hea ping ka teisel jah
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakuke
HV veteran
liitunud: 03.08.2002
|
01.08.2003 15:50:34
|
|
|
hmm... läksin esimest korda seda UDu HQ proovima. Kõigepealt köhis ta mu starneti peale et low pings only . ja siis küsis pässa. kas mingi cw hakkas v?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
01.08.2003 16:05:45
|
|
|
kuulge jutt läheb väga offtopicucks.
katsume ikka arutleda et teemadel
_________________ pensionil |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hqkk
HV vaatleja
liitunud: 31.07.2003
|
01.08.2003 16:46:06
|
|
|
| praegu on server jah passwordi all. .dark soovis seda endale mõneks ajaks. nii 1/1.5 tunni pärast on see jälle lahti.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakuke
HV veteran
liitunud: 03.08.2002
|
01.08.2003 18:24:09
|
|
|
| ee... Ma google.comist ega ka ametlikult kodukalt ning ka readmest ei leidnud, Kui palju xp on vaja et saada mingi level?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
axis
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2002
|
03.08.2003 15:33:29
|
|
|
| kakuke kirjutas: |
| Kui palju xp on vaja et saada mingi level? |
ma olen saand 30-40 juures esimese a , ma usun et varem on ka võimalik , oleneb kuda mängid , mõnikord tuleb mingi 90 juures siis alb päev
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
odt
HV vaatleja
liitunud: 25.06.2002
|
05.08.2003 18:03:22
|
|
|
| seda et, miks ilma punkbusterita servereid tehakse üldse (vihje: zone)? takistab see kuidagi cvaride abil mängu nö. tuunimist vmt?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raibert
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2002
|
05.08.2003 18:17:30
|
|
|
| odt kirjutas: |
| seda et, miks ilma punkbusterita servereid tehakse üldse (vihje: zone)? takistab see kuidagi cvaride abil mängu nö. tuunimist vmt? |
Sa said õieti aru
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
06.08.2003 08:49:59
|
|
|
Üldiselt ei ole üldse paha mängida fps-iga 125 ja kõike hästi nähes onju? Selleks ka punkbusterita serverid. Cheatimise jutt on mõttetu.
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raibert
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2002
|
06.08.2003 09:48:12
|
|
|
| inca kirjutas: |
| Üldiselt ei ole üldse paha mängida fps-iga 125 ja kõike hästi nähes onju? Selleks ka punkbusterita serverid. Cheatimise jutt on mõttetu. |
Cheatimise jutt on küll mõttetu, kuid punkbuster on mõeldud rohkem selleks, et kõikidele mängijatele oleks vähemalt serveri poolt tagatud võrdsed tingimused, mitte et mingi spetsialist, kes on praktiliselt kogu mängugraafika viinud sellisele tasemele, et näeb ainult valgel taustal liikuvaid musti vaenlasi, ei omaks seal kõiki.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|