Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 208, 209, 210  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mitu tolli on sinu peamine igapäevases kasutuses olev monitor?
10-15"
0%
 0%  [ 3 ]
15-20"
2%
 2%  [ 7 ]
20-25"
17%
 17%  [ 56 ]
25-30"
40%
 40%  [ 129 ]
30-35"
25%
 25%  [ 80 ]
35" või suurem
12%
 12%  [ 40 ]
hääli kokku : 315

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2008 09:05:50 vasta tsitaadiga

Mul on samalaadne mure ja teema ostuabise tehtud https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=382028 (soovitage 19-20" molu max 3k). Kuna tänased parimad pakkumised ei pruugi homme enam samad olla, siis koliks sinna teemasse üle?
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2008 09:12:53 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Monitorid/61256/
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2008 09:30:04 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Monitorid/61256/


gameri molu, aga ega 3k eest paremat suurt ei saagi?

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2008 10:15:47 vasta tsitaadiga

3k vaevalt midagi paremat saad kui tavaline TN paneel. 931BW kohta on netis positiivset vastukaja sellepärast ka pakkusin.

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Monitorid/86801/ Selline kah veel olemas aga ei leidnud selle kohta eriti infot.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lorien
HV kasutaja
Lorien

liitunud: 30.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2008 16:43:52 vasta tsitaadiga

Heip. Kuna minu samsa 226BW nüüd ilmselgelt omadega õhtal on, siis sooviks uut monitori hankida. Millist soovitaksite? Mõtlen siin ise et kas äkki 22" asemel üle minna 24" (ikkagi full HD, kui tulevikule mõelda) või ei ole see nii suur vahe siiski? Tahaks igatahes et uus monitor ei oleks mingis mõttes kehvem, kui mu senine.

Ette tänades,
Lorien

_________________
Live and let die.
\,,/
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2008 06:51:47 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
3k vaevalt midagi paremat saad kui tavaline TN paneel. 931BW kohta on netis positiivset vastukaja sellepärast ka pakkusin.


aga kuni 4k?

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2008 11:50:04 vasta tsitaadiga

Teemast läbi käinud link .> http://forums.anandtech.com/messageview.aspx?catid=31&threadid=2049206

siit peaksid leidma endale ehk sobiliku LCD.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 17.09.2008 01:09:22 vasta tsitaadiga

BullDoze kirjutas:
Cyberlord kirjutas:
Soovitage 24" wide monitori, hing ihaldaks Dell 2408WFP kuid selle hind on ikka natuke liiga kirves, et ühe monitori eest maksta.
Peamine eesmärk mängimine, filmid, USB hub oleks tore lisa aga ei pea olema, HDMI võiks kindlasti olemas olla.


Sain täna kätte oma 2408WFP, esmamulje on thumbs_up.gif


Soetasin ka eile endale selle ära ja siiamaani ainult thumbs_up.gif
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BullDoze
HV kasutaja
BullDoze

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2008 03:03:01 vasta tsitaadiga

Cyberlord kirjutas:
BullDoze kirjutas:
Cyberlord kirjutas:
Soovitage 24" wide monitori, hing ihaldaks Dell 2408WFP kuid selle hind on ikka natuke liiga kirves, et ühe monitori eest maksta.
Peamine eesmärk mängimine, filmid, USB hub oleks tore lisa aga ei pea olema, HDMI võiks kindlasti olemas olla.


Sain täna kätte oma 2408WFP, esmamulje on thumbs_up.gif


Soetasin ka eile endale selle ära ja siiamaani ainult thumbs_up.gif


Ma nüüd oma 10 päeva seda vahelduva eduga kasutanud. Enne oli 17" LCD. Karbist välja võttes ei tundunudki 24" nii suur olevat, aga käima pannes oli küll alguses icon_eek.gif Nüüd ei tahaks väiksemat ekraani nähagi, samas suurema vastu poleks ka vajadust, täpselt paras. Pilt on väga super thumbs_up.gif, vaata mis nurga alt tahad, värvid on samad. Peale selle molu vaatamist ei taha läpaka ekraani nähagi.

Üldiselt kes 24" korralikku LCD monitori tahavad siis see on hea ost kindlasti, oli oma hinda väärt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2008 11:46:25 vasta tsitaadiga

"Väike" edasiminek oli ka 17" kineskoobi pealt kolimine 24" BenQ FP241W peale icon_biggrin.gif
Pilt on väga ilus, ja desktopil ruumipuudust ei teki 8)
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2008 11:56:58 vasta tsitaadiga

tekib... mul juba peale 3 kuud väikseks jäänud. Laual ruumi leiduks võtaks teise samasuguse kõrvale 8)
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2008 13:47:49 vasta tsitaadiga

Esialgu kadus teise ekraani vajadus kui 19" pealt 24" peale hüppasin. Teist 24" `se kõrvale hetkel veel vaja pole. Aga eks aeg näitab kuna vajadus tekib. Ükskord niikuinii icon_lol.gif
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2008 15:43:06 vasta tsitaadiga

Siinkohal oleks abiks 2 monitori kasutamine - mul 20" LCD + 19" CRT kõrvuti. Väga mugav on kahe ekraaniga paralleelselt toimetada. thumbs_up.gif
Ühes aknas teed tööd ja teises jälgid poole silmaga telekat või sirvikuakent. Arvan, et 24" kõrvale sobiks lisaruumi jaoks nt. 19" ideaalselt.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2008 16:04:33 vasta tsitaadiga

19" CRT olemas aga selle mahutamine on kõvasti raskem kui teise 24" LCD icon_confused.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BullDoze
HV kasutaja
BullDoze

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2008 17:42:02 vasta tsitaadiga

See pole küll päris see ja ruumi puudust see vältida ei suuda, aga informatsiooniks, et Dell 2408WFP'ga saab korraga kahte sisendit vaadata. Pilt läheb pooleks.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2008 18:12:37 vasta tsitaadiga

hm FP241W saab vaid picture in picture panna teistelt kanalitelt v.a analoog/hdmi mida just vaja oleks icon_neutral.gif

2x PC ühe LCD taga siis tuleks vahest kasuks kui saaks korraga mõlema pilti näha.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2008 19:53:57 vasta tsitaadiga

Tere!
Kas Eestise saabuvad sellised asjad nagu nt:
T220P, T220G, T220 GN. Jne?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2008 09:28:17 vasta tsitaadiga

Mida BENQ G2110W-st arvata? On enamvähem normaalne või peaks midagi muud vaatama?
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 18.09.2008 17:53:05 vasta tsitaadiga

Siit ei saa kunagi vastuse oma küsimusele keegi ei tea mitte muffigi monitoritest vist icon_confused.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2008 19:12:36 vasta tsitaadiga

ot: kui inglise keelt mõistad siis siin foorumis on päris palju mõistliku ning tarka juttu - http://www.hardforum.com/forumdisplay.php?s=d953af8c5579e4ca9ee98cde06ffb74a&f=78
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2008 19:26:12 vasta tsitaadiga

TruePlaya, mis küsimusele? alla 3k 20" molu?
võta üks ja viska teist on väga pädev vastus.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 18.09.2008 20:08:23 vasta tsitaadiga

londiste, Jah molu kuni 3k siit lingilt.. eelistatav on 22" icon_idea.gif

http://www.aate.ee/content/view/934/1195/
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 18.09.2008 20:08:33 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:

võta üks ja viska teist on väga pädev vastus.


... sest selle raha eest ei olegi võimalik korralikku monitori saada. pakun et oma töö, pildi kuvamise, teeb ära, aga midagi erilist ei saa.

põmst kui on autot vaja selleks, et punktist a punkti b saada, siis käib ju mingi vana kasutatud opel/ford ka, oma töö teeb ära, aga uue luksklassi audi/mesaga ei maksa võrdlema hakata.


viimati muutis NATAS999 18.09.2008 20:13:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 18.09.2008 20:12:02 vasta tsitaadiga

angel, Mida ma seal loen 100 topicut w??? thumbs_down.gif Pole aega mingit jura lugeda, kui monitori proffe siin on võiks öelda, mis parim monitor on enne mainitud summa eest ja siis juba vaataks selle monitori andmeid ning võrdleks teiste pildinäitajatega...ja asi oleks selgem icon_idea.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 18.09.2008 20:17:30 vasta tsitaadiga

need numbrid ei näita tuhkagi, va. reso ja diagonaal, muud parameetrid on sama hästi kui laest võetud. kehtib nii odavaimate kui kalleimate molude kohta.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 18.09.2008 20:26:13 vasta tsitaadiga

http://www.arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=18&menyy_id=18&action=look&lookid=14720

See monitor tasub ära on pilt normaalne võrreldes Samsaga?? Või LG on piix? Ja mis firmat üldse eelistada?


viimati muutis TruePlaya 18.09.2008 20:27:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.09.2008 20:26:55 vasta tsitaadiga

3k molu tuleb valida garantiitingimuste järgi thumbs_up.gif icon_idea.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2008 20:30:56 vasta tsitaadiga

mida loed mida loed... trükid seal otsingusse ja vaatad mida kasutajad sellest mudelist arvavad mille sa välja valisid... näitajate järgi molu ost on 1000% bullshit Paber kannatab kõike + marketingu osakond on väga hea osakond.
Firmasid eelistada ei saa eriti kuna enamasti toodavad kõik ühes ja samas pellaris oma paneele. Mingi 3-5 tootjat vist on üldse? Või palju neid oligi. LG peaks ise oma paneele juttude järgi tootma. Samsungil on populaarne teema "paneeli loterii" kunagi ei või teada mis paneeli versiooni endale saad (ehk siis kas sama mida ülevaates kiideti). BenQ on paar omapärast LCD'd aga need juba 5k kanti. Dell -> maksad firma märgi eest + temalgi pidi paras loto olema paneelidega netis levivate juttude järgi.
Teiste kohta ei oska piixuda.

Üritasin lihtsalt juhendada aga näed saab vasta tatti nii, et ila lendab. Arvasin,et parem annan koha kätte kus otsida aga paistab, et seda ei viitsita teha.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2008 20:52:15 vasta tsitaadiga

Mercury kirjutas:
Tere!
Kas Eestise saabuvad sellised asjad nagu nt:
T220P, T220G, T220 GN. Jne?

Hello?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 18.09.2008 20:58:09 vasta tsitaadiga

http://www.aate.ee/toote_info.php?id=258841

Võtan vist selle...

_________________
Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2008 21:09:04 vasta tsitaadiga

TruePlaya, oma valikut põhjendada ka oskad? icon_biggrin.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 18.09.2008 21:17:10 vasta tsitaadiga

Ei icon_biggrin.gif aga tunbud, et on norm..
Või siis selle
http://www.arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=18&menyy_id=18&action=look&lookid=14268

Ja mis vahet on LG LCD W2242T-SF ja LG LCD W2242T-PF? icon_biggrin.gif Hind on sama...

angel, No ja kuidas nendel paneelidel vahet teeb...tellida siis pole mõtet? Aint kohapealt vaadata ja osta??
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2008 21:18:47 vasta tsitaadiga

foorumis tavaliselt juhised kirjas mis paneel mis on ehk siis kuidas vahet teha. Samsungil vanasti oli "peidetud menüü" või siis mingi seeria vms nr järgi sai teada. Ehk siis jah... pead reaalselt asja käppima.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2008 22:03:10 vasta tsitaadiga

Kas tõesti on ka sellel monitoril erinevad paneelid?

PF peaks olema must ja SF valge või valge ja must. Täpsem info euroopa LG lehelt.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2008 22:11:22 vasta tsitaadiga

LG kohta vähemalt mina ei ole kuulnud, et oleks ühe mudeli nimetuse taga eri paneelid. Tean, et mingi mudeliga oli aga seal oli toote nimetuses paar tähte erinevat.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2008 13:53:30 vasta tsitaadiga

zalman trimon zm-m220w stereo monitor review (x-bit labs)

stereo-3d uus tulemine? icon_smile.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 21.09.2008 12:48:53 vasta tsitaadiga

Kas selle AK Samsa T220'l on ka erinevad paneelid?
_________________
Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2008 13:07:25 vasta tsitaadiga

Ei tohiks olla. Muidu jäi silma selle kohta otsides kellegi väide, et nüüd on võimalik tootjat ka sedasi versiooni numbri järgi kindlaks teha (ei oska tõesuse kohta miskit väita):

* X-xxxxxxxAx-xxxx: Samsung panel.
* X-xxxxxxxLx-xxxx: AU Optronics panel.
* X-xxxxxxxDx-xxxx: CMO panel.
* X-xxxxxxxIx-xxxx: CPT panel.

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
red_devil
HV kasutaja
red_devil

liitunud: 21.01.2006




sõnum 21.09.2008 13:09:57 vasta tsitaadiga

Mul läks just hiljuti vana ja hea crt monitor katki. Nüüd otsin asendust ja silma jäänud 2 monitori: Samsung T200 (~3,5k) ja T240HD (~7k), nüüd ei oskagi valida - kas odavam mis tundub igati korralik (reageerimisaeg 2ms ja kontrast 20000:1) või suurem ja kallim teleka funktsiooniga Full HD teler/monitor.
Kas kellelgil on kogemust nende teler-monitor hübriididega?
Kas olen õigesti aru saanud, et T240hd on mingi digitüüner ka sees - kas see tähendab, et näen tavaantenniga lisaks etv, kanal 2 ja tv3'le tv6, 11 ja kalev sport?

Igasugune info oleks abiks, olen võhik sellel alal icon_lol.gif

_________________
PSN: raunts
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2008 13:28:46 vasta tsitaadiga

Kui tüüneri näol on tegu mpeg4 tüüneriga, siis jah, näed küll. Kui on aga mpeg2, siis võid ainult saatekavasid jälgida.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celos
Kreisi kasutaja
Celos

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2008 14:41:12 vasta tsitaadiga

http://www.ox.ee/est/product/86777
http://www.ox.ee/est/product/107717

Mis neil monitoridel vahet on?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2008 17:59:02 vasta tsitaadiga

pole korralikult märgitud aga oletan et sisendite vahe. Ehk on üks vaid analoogiga ja teine DVI/HDMI/Analoog sisendiga. Küsi poest järgi. Kui nad ei oska öelda siis küsi mõlema toote toote koodi ning vaata selle järgi ise netist.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.09.2008 18:12:36 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
pole korralikult märgitud aga oletan et sisendite vahe. Ehk on üks vaid analoogiga ja teine DVI/HDMI/Analoog sisendiga. Küsi poest järgi. Kui nad ei oska öelda siis küsi mõlema toote toote koodi ning vaata selle järgi ise netist.
need lihtsalt erinevatest ladudest, mudel on sama
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2008 16:48:02 vasta tsitaadiga

mu dellil on sees nvidia quadro 135m, mis läpparil pigistab välja kuni 1440x900 reso. Kui tahta nüüd osta välist monitori juurde, siis kas mu võimalused on ainult 19 tollised monitorid, mis oma native resolt on 1440x900 või saan ma ka suuremaid hankida, mis pilti kenasti üle terve ekraani näitavad ja tühje alasid ei jäta?
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2008 17:10:43 vasta tsitaadiga

See peaks toetama ka kõrgemaid resosid kui lcd paneeli native.
Samas ei oska öelda, kas samaaegselt suudab see jooksutada kaht erinevat resolutsiooni (läpaka lcd-d üht resolutsiooni ja välisel monitoril teist)- minu 7600go nt ei suuda (1 põlvkond vanem kaart, aga ikkagi)

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 22.09.2008 17:15:39 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
mu dellil on sees nvidia quadro 135m, mis läpparil pigistab välja kuni 1440x900 reso. Kui tahta nüüd osta välist monitori juurde, siis kas mu võimalused on ainult 19 tollised monitorid, mis oma native resolt on 1440x900 või saan ma ka suuremaid hankida, mis pilti kenasti üle terve ekraani näitavad ja tühje alasid ei jäta?


Kui vga väljund, siis max reso 2048 x 1536, kui digi, siis max reso 1600 x 1200
http://www.nvidia.com/object/quadro_nvs_notebook_techspecs.html
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2008 18:58:42 vasta tsitaadiga

egas läppar suuremat reso välja pigistada ei saa kui ekraan võimaldab. eriti mõttekas oleks kui suudaks suurt reso kuvada mis ei mahu ekraanile nagunii ära. Viskad teise monitori taha siis saad sellele ka suurema reso valida.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 22.09.2008 19:05:08 vasta tsitaadiga

ega videoseadetes ei näitagi suuremat reso, kui monitor kannatab.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2008 19:29:22 vasta tsitaadiga

selge, tänud vastuste eest icon_smile.gif
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2008 10:52:05 vasta tsitaadiga

Tekkis küsimus, et kas kellelgi on kogemusi 24-26" monitoridega s-ips paneeliga. On plaan soetada selline elukas nüüd. Reaktsiooni aeg peaks nii 5-6ms olema.

Midagi sellst http://www.ox.ee/est/product/105117 aga vb veits odavam ja väiksema suurusega
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 208, 209, 210  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.