|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Dwarve
HV vaatleja
liitunud: 02.01.2006
|
02.05.2008 15:30:49
|
|
|
ah ei tea...
ise kipun paradise poole täiega.. mida see ashe üksi head ikka korda suudab saata?
eks siis kui aeg sinna Paradise open beta kanti jõuab tõstan taaskord häält ja siis mängime!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
15.05.2008 16:24:19
|
|
|
im currently testing and checking out the CT1 at http://l2-chocolate.com
So far CT1 is fucking awsome. care to join me?
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dwarve
HV vaatleja
liitunud: 02.01.2006
|
17.05.2008 21:35:00
|
|
|
tulen ka,
viitsid tule vanasse venti? saatsin pmiga info sulle.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sandman
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2004
|
21.05.2008 00:41:04
|
|
|
Retaili, Franz'i... Mul seal üks mõnus mahe level 51 Top C'ga Kamael, Arbalester.
_________________ Fotolõuend - Fototapeet - Disaingraafika - Dekoratiivkleebised |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
connect
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2006
|
08.06.2008 17:40:45
|
|
|
..
viimati muutis connect 12.09.2013 09:18:26, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
21.06.2008 17:16:19
|
|
|
www.l2-azarath.com
So far there are: kkpoiss, snaxez, noizz, CJ, Muusik, Tyyp, Maksim, insomnia, bff and me.
We have a necro based clan and we still need a active SWS and WC. Healers, necros, tanks and supports are also welcome
Today we killed 2 RB's with only 2-3 nukers.
My ingame name is 6shooter and im also ****ing on a dwarf called insomnia.
Now im leaving for 4 days.
Ei viitsind uuesti kirjutada:P
Peace!!
ever
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
21.06.2008 22:34:36
|
|
|
| Millal Lineage3 välja tuleb?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
22.06.2008 01:36:40
|
|
|
| Dominus kirjutas: |
| Millal Lineage3 välja tuleb? |
The Lineage III project began January 1, 2008 and will be announced to the public in 2011. Järgmiseks tuleb NCsoftilt Aion, mis peaks suhtkoht samas stiilis mis l2 olema.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
22.06.2008 03:56:38
|
|
|
| aion tuleb ka alles 2009 aasta sees
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
22.06.2008 10:37:17
|
|
|
www.l2-azarath.com
C5-le alternatiivset allikat pole? Jube aeglane on seal ja katkeb :/
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
22.06.2008 12:35:44
|
|
|
Tänud, LightsabeR
Nagu ma aru saan siis enamus on seal azarathis? Mis klassi kõige enam vaja on? Ja kaugel levelitega olete?
Kuna suvel vaba aega siis saaks teiega jälle möllata, kui te just väga ette ei rebi
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
22.06.2008 13:30:42
|
|
|
active SWS või WC oleks hea, ja 2 päevaga teeb vabalt 40+ ja questid ära.
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
22.06.2008 18:18:45
|
|
|
Nii, leveldan teile siis Swordsingerit vaikselt
Hetkel välja aga nimeks muidu: ShutUpAndBuff
msni võite ka lisada või xfire - dominus1
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
connect
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2006
|
23.06.2008 01:37:46
|
|
|
..
viimati muutis connect 12.09.2013 09:18:20, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
25.06.2008 11:34:04
|
|
|
www.l2-azarath.com
Ei saa sisse. Server maas? lehelt näitab, et üleval.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
25.06.2008 14:14:58
|
|
|
| Dominus kirjutas: |
www.l2-azarath.com
Ei saa sisse. Server maas? lehelt näitab, et üleval. |
see kodulehel olev staatuse värk ei tööta, koguaeg näitab et yleval
edit: nüüd on servu yleval tagasi
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
13.07.2008 11:31:15
|
|
|
Tõmban hetkel Azarathi patchi ja updaterit, tuli uuesti L2 isu peale Teen siis overlordi endale, nimeks tuleb Darduren ma arvan. Et siis mängus ehk näeb
EDIT: Kuidas te serverisse saate sisse? see AutoUpdater screws it all up enamvähem ju. Igakord kui panen Start Gamer ja lööb lolli errori ette:
OS: Windows NT 6.0 (Build: 6001)
CPU: GenuineIntel PentiumPro-class processor @ 2200 MHz with 4093MB RAM
Video: ATI Radeon HD 3800 Series (567)
Failed to enter Entry: Can't find file 'Entry'
History: UGameEngine::Init <- InitEngine
Serveri foorumis polnud ka mitte midagi õpetavat kuidas seda fixida kuna enamus räägivad seal poolakeeles ja enamustel nendel Probleemide threadidel pole keegi vastanud. GM'e ka vist ei koti nagu ma aru saan ? Anyways kui keegi teab kuidas seda fixida siis oleks norm kuisaaksite öelda, aitäh.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
13.07.2008 11:42:56
|
|
|
muuda System_azarath kausta nimi ära peale autoupdatimist
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
13.07.2008 12:03:08
|
|
|
Mul nagu sellist faili seal Rar failis polegi, ime kombel eelmine kord tekkis selline suvalisse kohta ja siis rename'sin ja overwritisin vana system folderi.
Pärast seda vist updatisin ära, või enne seda. Ei mäleta kahjuks enam, igatahes lõi samat errorit ikka edasi ..
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
13.07.2008 13:04:37
|
|
|
kakun kah hetkel uuesti L2 .te alla arvutisse, pole ainult aimugi kuhu servusse end sisse aretada Te siin kuskil low rates kindlasti? .. ahja mingit Hellbound värki kakun kah ...
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
13.07.2008 14:06:42
|
|
|
| Azarath on enamvähem low rate jah. C5 on, ei viitsi ise mingit uuemat ka mängida, tundub suht failboat selle disneyland saarekesega või mis iganes see on ja need Transformationid. Anyways sain õnneks tööle nüüd selle jama.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
13.07.2008 14:17:09
|
|
|
Ise vist ei viitsi päris low rates nolifeda ja ajusid reipida enam, tuleb miski inimlikum viis valida, et kohe fightima ja kaklema minna
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
13.07.2008 15:24:35
|
|
|
Eiros rääkis mingist PVX'st. Ei tea, vbl ta võtab sõna siin ja annab lingi
Aga jah me pesitseme kenasti Azarathis. Suur õnnelik, kiiksudega pere
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
13.07.2008 21:17:45
|
|
|
Anyway, tahaks küsida et kas mõni Eesti clan ka pesitseb Azarathis? kuidagi igavaks tõmbab see lvlimine kui kellegagi pole millegist chattida ja igalpool ümberringi kargavad ringi poolakad või kes iganes seal servus kubisevad. Aga andku teada kui mõni eesti oma on Kui pole siis soovitage mõni teine hea clan kus oleks english speaking inimesed
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
14.07.2008 13:46:41
|
|
|
| Abyssus on eesti clan. Mõnda näed meist siis küsi invite.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Exellence
HV vaatleja

liitunud: 14.07.2008
|
14.07.2008 21:24:18
clan classes? |
|
|
8) Sooviksin ka liituda kindlasti,kuna otsisin just uut serwut
mis klasse te hetkel hädasti vajaksite BD,Healer vms
_________________ 'm sure glad I brought my library card, 'cause I'm checking you out! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
15.07.2008 13:09:27
|
|
|
| BD/SWS vaja ja alla lv60 jutule ei võtta
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
15.07.2008 13:36:17
|
|
|
Kui soovi on siis saan oma lvl 61 SWS'i anda, ise ma sellega ei mängi
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Exellence
HV vaatleja

liitunud: 14.07.2008
|
15.07.2008 21:28:06
|
|
|
| Dominus kirjutas: |
Kui soovi on siis saan oma lvl 61 SWS'i anda, ise ma sellega ei mängi  |
oleks lahe küll ega ei viitsix ju
eriti treenida kui saab kergemini
Mis su ingame nick on või kuidas ma yhendust saaks võtta?
Btw mu enda nick igatahes :Excellence
_________________ 'm sure glad I brought my library card, 'cause I'm checking you out! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
17.07.2008 04:36:49
|
|
|
| Exellence, vaata oma postkasti.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
17.07.2008 08:03:41
|
|
|
A mis see Hellbound on vahva asi ? Vaatan et mingi uus klass tulnud, kuda see ka on ?... Graafikat või misket kah tehtud paremaks või vaid veits mappi laiendatud vms?
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
connect
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2006
|
27.08.2008 12:02:11
|
|
|
..
viimati muutis connect 12.09.2013 09:18:16, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
27.08.2008 12:08:36
|
|
|
| miks klipis ingame graafikat polnud? .P
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
connect
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2006
|
27.08.2008 12:21:08
|
|
|
..
viimati muutis connect 12.09.2013 09:18:10, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
27.08.2008 12:52:54
|
|
|
lol.
| Can't find file: './web134888/cmssettings.frm' (errno: 13) |
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
connect
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2006
|
27.08.2008 13:02:17
|
|
|
..
viimati muutis connect 12.09.2013 09:18:06, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
27.08.2008 13:09:59
|
|
|
Mul meeldis seal klipis see kõige rohkem, et lõpus oli kasutatud Dion muusikat Imo üks parimaid palasid mis üldse MMO'des kuulnud olen Selline hea, mõnus rahustav pillimäng
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
11.09.2008 22:30:08
|
|
|
Kutsun inimesi mängima L2 Isogamesi serveris, suht korralik server, koguaeg up 25x rate.
Hakkasin mõne sõbraga mängima seal nii 6 eestast praegu umbes suht aktiivselt, omame ka buffereid jne.
Aitaks kindlasti uusi kes on koostöövalmid ja aitavad teha puuduvaid classe. (raidimise jaoks näiteks)
b grade armorini ostaks kõik asjad kindalt ära. Hiljem aitaks ka A ja S grade...
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
12.09.2008 13:54:02
|
|
|
Vaatab mingi hetk vast astun sealt läbi. Mis on garantiid, et server püsima jääb?
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
12.09.2008 15:33:25
|
|
|
Kui see on see sama Isogames, kus ma mingi 2-3+ aastat tagasi mängisin siis on vist korralik
Olin isegi Head GM seal aga paraku stress oli üleliia. Liialt palju mängijaid ja pinget, et nendega tegeleda
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
12.09.2008 20:09:52
|
|
|
Midagi annab ka see Head GM olemine peale selle, et saad nalja teha seal?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
12.09.2008 20:45:03
|
|
|
No esiteks on see suhteliselt kurnav töö ja selle eest ei makstud Kui sa just üks Isogames osanikest ei olnud ja said mingi % igast donationist.
Muidu jooksed ringi, aitad mängijaid, kuulad nende vingumist, korraldad evente jne.
Muidu suht fun jah. Ilgelt palju on võimalusi mis GM'i olemise mõnusaks tegid. Said nähtamatu olla, igaühe ingame kirjutamise järele spioonida, asju ja kolle summonida, state vahetada, rahvast merre summonida
Lõpus oligi nii, et tegin omale suvalise characteri, panin statsid põhja ja läksin rahvast pk'ima Terroriseerisin Cruma nube, lasin lairis gruppidele sadu kolle peale jne
Pärast mingi aeg märkasin, et Isogames üks teine admin, Firedaemon vms. käis oma GM chariga Talking Islandil ka pk'imas
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
13.09.2008 10:31:56
|
|
|
Ma loodan, et päris umbluud ei ole GM`deks
Rahvast on ikka palju ?
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
13.09.2008 10:49:29
|
|
|
| Dominus kirjutas: |
Lõpus oligi nii, et tegin omale suvalise characteri, panin statsid põhja ja läksin rahvast pk'ima Terroriseerisin Cruma nube, lasin lairis gruppidele sadu kolle peale jne
Pärast mingi aeg märkasin, et Isogames üks teine admin, Firedaemon vms. käis oma GM chariga Talking Islandil ka pk'imas  |
Sinna serverisse tasub siis kohe kindlasti mängima minna...
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
13.09.2008 11:56:24
|
|
|
Kiire checkin: dualbox ei ole lubatud kuigi kõik kasutavad. Seega on suppordi mängimine automaatselt mõttetu. Väga vähe rahvast, Giranis nii 20 poodi ja adenis 0, mis viitab otseselt väga väikesele mängijate arvule. Graafikud kodukal küll näitasid praegu ca 10k mängijaid, aga no kui keskmiselt 38% on alla lvl 40 (25x exp) serveris, siis ega jah..
Rääkisin kohaliku rahvaga ja soovitati arteas.ru. Kahjuks pole mu vene keel päris nii heal tasemel.
Selles suhtes oli L2 Extreme tugevalt üle.
On`s veel sererite valikuid pakkuda (eriti mõistlikke, kus GM`iks ei saa igaüks)?
E:
| No_Limit kirjutas: |
So far there are: kkpoiss, snaxez, noizz, CJ, Muusik, Tyyp, Maksim, insomnia, bff and me.
|
Muusikut isegi mäletan l2extreme päevilt. Astun vast läbi ja uurin Azarathi kohta.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
13.09.2008 13:42:29
|
|
|
| Killhoven kirjutas: |
Kiire checkin: dualbox ei ole lubatud kuigi kõik kasutavad. Seega on suppordi mängimine automaatselt mõttetu. Väga vähe rahvast, Giranis nii 20 poodi ja adenis 0, mis viitab otseselt väga väikesele mängijate arvule. Graafikud kodukal küll näitasid praegu ca 10k mängijaid, aga no kui keskmiselt 38% on alla lvl 40 (25x exp) serveris, siis ega jah..
Rääkisin kohaliku rahvaga ja soovitati arteas.ru. Kahjuks pole mu vene keel päris nii heal tasemel.
Selles suhtes oli L2 Extreme tugevalt üle.
On`s veel sererite valikuid pakkuda (eriti mõistlikke, kus GM`iks ei saa igaüks)?
E:
| No_Limit kirjutas: |
So far there are: kkpoiss, snaxez, noizz, CJ, Muusik, Tyyp, Maksim, insomnia, bff and me.
|
Muusikut isegi mäletan l2extreme päevilt. Astun vast läbi ja uurin Azarathi kohta. |
Playereid on imo täiesti piisavalt ja tuleb koguaeg juurde, mingid jamad olid vahepeal servuga...
GMidega on nii, et ise pole kunagi täheldanud, et keegi nussiks või kuulnud ka, et keegi oma GM staatusega mingit jama korraldaks, pigem abi olen saanud kõvasti GMidelt quest infot jne.
Dualbox pole lubatud aga põhimõtteliselt kui sa sellega ei kekuta mingi GMi juures või ei käi pkamas samalajal kui GM sees on ja kedagi ära ei tapa samal ajal kui dualbox kõrval (kitule ei lähe) siis otseselt reaalset võimalust vahele jääda pole, sõbraga käima väga väga pikalt juba nii, et mõlemal vahepeal 2 dualboxi sees old ja main.
Serveri rahvas on viisakas jne. Soovitaks küll seda serverit . Poodide kohta niipalju, et eks see ikka oleneb kellaajast, kui normaalsel kellajal sees oled siis giranis 100 poodi kindlasti...
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
connect
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2006
|
13.09.2008 14:50:59
|
|
|
..
viimati muutis connect 12.09.2013 09:18:01, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
13.09.2008 15:00:57
|
|
|
kõik on juba L2 Azarathist lahkunud, kaasaarvatud mina.
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|