Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  lineage 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 99, 100, 101 ... 104, 105, 106  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dwarve
HV vaatleja

liitunud: 02.01.2006




sõnum 02.05.2008 15:30:49 vasta tsitaadiga

ah ei tea...

ise kipun paradise poole täiega.. mida see ashe üksi head ikka korda suudab saata? icon_razz.gif

eks siis kui aeg sinna Paradise open beta kanti jõuab tõstan taaskord häält ja siis mängime! icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 15.05.2008 16:24:19 vasta tsitaadiga

im currently testing and checking out the CT1 at http://l2-chocolate.com

So far CT1 is fucking awsome. care to join me? icon_razz.gif

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dwarve
HV vaatleja

liitunud: 02.01.2006




sõnum 17.05.2008 21:35:00 vasta tsitaadiga

tulen ka,
viitsid tule vanasse venti? saatsin pmiga info sulle.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandman
HV kasutaja
Sandman

liitunud: 06.12.2004




sõnum 21.05.2008 00:41:04 vasta tsitaadiga

Retaili, Franz'i... Mul seal üks mõnus mahe level 51 Top C'ga Kamael, Arbalester. icon_biggrin.gif
_________________
Fotolõuend - Fototapeet - Disaingraafika - Dekoratiivkleebised
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connect
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2006




sõnum 08.06.2008 17:40:45 vasta tsitaadiga

..

viimati muutis connect 12.09.2013 09:18:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 21.06.2008 17:16:19 vasta tsitaadiga

www.l2-azarath.com

So far there are: kkpoiss, snaxez, noizz, CJ, Muusik, Tyyp, Maksim, insomnia, bff and me.
We have a necro based clan and we still need a active SWS and WC. Healers, necros, tanks and supports are also welcome icon_wink.gif
Today we killed 2 RB's with only 2-3 nukers.
My ingame name is 6shooter and im also ****ing on a dwarf called insomnia.
Now im leaving for 4 days.
Ei viitsind uuesti kirjutada:P

Peace!!
ever icon_razz.gif

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2008 22:34:36 vasta tsitaadiga

Millal Lineage3 välja tuleb?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 22.06.2008 01:36:40 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
Millal Lineage3 välja tuleb?

The Lineage III project began January 1, 2008 and will be announced to the public in 2011. Järgmiseks tuleb NCsoftilt Aion, mis peaks suhtkoht samas stiilis mis l2 olema.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2008 03:56:38 vasta tsitaadiga

aion tuleb ka alles 2009 aasta sees
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2008 10:37:17 vasta tsitaadiga

www.l2-azarath.com

C5-le alternatiivset allikat pole? Jube aeglane on seal ja katkeb :/
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2008 11:28:27 vasta tsitaadiga

http://hosted.filefront.com/PacMang/2054047

Enjoy! icon_razz.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2008 12:35:44 vasta tsitaadiga

Tänud, LightsabeR icon_smile.gif
Nagu ma aru saan siis enamus on seal azarathis? Mis klassi kõige enam vaja on? Ja kaugel levelitega olete?
Kuna suvel vaba aega siis saaks teiega jälle möllata, kui te just väga ette ei rebi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2008 13:30:42 vasta tsitaadiga

active SWS või WC oleks hea, ja 2 päevaga teeb vabalt 40+ ja questid ära.
_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2008 18:18:45 vasta tsitaadiga

Nii, leveldan teile siis Swordsingerit vaikselt icon_smile.gif

Hetkel välja aga nimeks muidu: ShutUpAndBuff

msni võite ka lisada või xfire - dominus1
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
connect
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2006




sõnum 23.06.2008 01:37:46 vasta tsitaadiga

..

viimati muutis connect 12.09.2013 09:18:20, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2008 11:34:04 vasta tsitaadiga

www.l2-azarath.com
Ei saa sisse. Server maas? lehelt näitab, et üleval.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2008 14:14:58 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
www.l2-azarath.com
Ei saa sisse. Server maas? lehelt näitab, et üleval.
see kodulehel olev staatuse värk ei tööta, koguaeg näitab et yleval

edit: nüüd on servu yleval tagasi
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 13.07.2008 11:31:15 vasta tsitaadiga

Tõmban hetkel Azarathi patchi ja updaterit, tuli uuesti L2 isu peale icon_razz.gif Teen siis overlordi endale, nimeks tuleb Darduren ma arvan. Et siis mängus ehk näeb thumbs_up.gif

EDIT: Kuidas te serverisse saate sisse? see AutoUpdater screws it all up enamvähem ju. Igakord kui panen Start Gamer ja lööb lolli errori ette:

OS: Windows NT 6.0 (Build: 6001)
CPU: GenuineIntel PentiumPro-class processor @ 2200 MHz with 4093MB RAM
Video: ATI Radeon HD 3800 Series (567)

Failed to enter Entry: Can't find file 'Entry'

History: UGameEngine::Init <- InitEngine

Serveri foorumis polnud ka mitte midagi õpetavat kuidas seda fixida kuna enamus räägivad seal poolakeeles ja enamustel nendel Probleemide threadidel pole keegi vastanud. GM'e ka vist ei koti nagu ma aru saan ? Anyways kui keegi teab kuidas seda fixida siis oleks norm kuisaaksite öelda, aitäh.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 13.07.2008 11:42:56 vasta tsitaadiga

muuda System_azarath kausta nimi ära peale autoupdatimist
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 13.07.2008 12:03:08 vasta tsitaadiga

Mul nagu sellist faili seal Rar failis polegi, ime kombel eelmine kord tekkis selline suvalisse kohta ja siis rename'sin ja overwritisin vana system folderi.
Pärast seda vist updatisin ära, või enne seda. Ei mäleta kahjuks enam, igatahes lõi samat errorit ikka edasi ..
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2008 13:04:37 vasta tsitaadiga

kakun kah hetkel uuesti L2 .te alla arvutisse, pole ainult aimugi kuhu servusse end sisse aretada icon_biggrin.gif Te siin kuskil low rates kindlasti? .. ahja mingit Hellbound värki kakun kah ... icon_razz.gif
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 13.07.2008 14:06:42 vasta tsitaadiga

Azarath on enamvähem low rate jah. C5 on, ei viitsi ise mingit uuemat ka mängida, tundub suht failboat selle disneyland saarekesega või mis iganes see on ja need Transformationid. Anyways sain õnneks tööle nüüd selle jama.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2008 14:17:09 vasta tsitaadiga

Ise vist ei viitsi päris low rates nolifeda ja ajusid reipida enam, tuleb miski inimlikum viis valida, et kohe fightima ja kaklema minna icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2008 15:24:35 vasta tsitaadiga

Eiros rääkis mingist PVX'st. Ei tea, vbl ta võtab sõna siin ja annab lingi icon_biggrin.gif

Aga jah me pesitseme kenasti Azarathis. Suur õnnelik, kiiksudega pere icon_razz.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 13.07.2008 21:17:45 vasta tsitaadiga

Anyway, tahaks küsida et kas mõni Eesti clan ka pesitseb Azarathis? kuidagi igavaks tõmbab see lvlimine kui kellegagi pole millegist chattida ja igalpool ümberringi kargavad ringi poolakad või kes iganes seal servus kubisevad. Aga andku teada kui mõni eesti oma on icon_smile.gif Kui pole siis soovitage mõni teine hea clan kus oleks english speaking inimesed icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2008 13:46:41 vasta tsitaadiga

Abyssus on eesti clan. Mõnda näed meist siis küsi invite.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Exellence
HV vaatleja
Exellence

liitunud: 14.07.2008




sõnum 14.07.2008 21:24:18 clan classes? vasta tsitaadiga

8) Sooviksin ka liituda kindlasti,kuna otsisin just uut serwut
mis klasse te hetkel hädasti vajaksite BD,Healer vms icon_question.gif

_________________
'm sure glad I brought my library card, 'cause I'm checking you out!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2008 22:25:29 vasta tsitaadiga

Enamus on vist nagu olemas.
Küsi siit või ingame Snaxez'i käest

http://abyssus.forums-free.com/
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2008 13:09:27 vasta tsitaadiga

BD/SWS vaja ja alla lv60 jutule ei võtta
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2008 13:36:17 vasta tsitaadiga

Kui soovi on siis saan oma lvl 61 SWS'i anda, ise ma sellega ei mängi icon_razz.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Exellence
HV vaatleja
Exellence

liitunud: 14.07.2008




sõnum 15.07.2008 21:28:06 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
Kui soovi on siis saan oma lvl 61 SWS'i anda, ise ma sellega ei mängi icon_razz.gif


oleks lahe küll icon_razz.gif ega ei viitsix ju
eriti treenida kui saab kergemini icon_razz1.gif
Mis su ingame nick on või kuidas ma yhendust saaks võtta?
Btw mu enda nick igatahes :Excellence

_________________
'm sure glad I brought my library card, 'cause I'm checking you out!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2008 04:36:49 vasta tsitaadiga

Exellence, vaata oma postkasti.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2008 08:03:41 vasta tsitaadiga

A mis see Hellbound on vahva asi ? Vaatan et mingi uus klass tulnud, kuda see ka on ?... Graafikat või misket kah tehtud paremaks või vaid veits mappi laiendatud vms? icon_smile.gif
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connect
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2006




sõnum 27.08.2008 12:02:11 vasta tsitaadiga

..

viimati muutis connect 12.09.2013 09:18:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2008 12:08:36 vasta tsitaadiga

miks klipis ingame graafikat polnud? .P
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connect
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2006




sõnum 27.08.2008 12:21:08 vasta tsitaadiga

..

viimati muutis connect 12.09.2013 09:18:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2008 12:52:54 vasta tsitaadiga

connect kirjutas:
Tavai, tulge tulge www.L2Nordic.dk


lol.
Can't find file: './web134888/cmssettings.frm' (errno: 13)
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
connect
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2006




sõnum 27.08.2008 13:02:17 vasta tsitaadiga

..

viimati muutis connect 12.09.2013 09:18:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 27.08.2008 13:09:59 vasta tsitaadiga

Mul meeldis seal klipis see kõige rohkem, et lõpus oli kasutatud Dion muusikat icon_smile.gif Imo üks parimaid palasid mis üldse MMO'des kuulnud olen icon_biggrin.gif Selline hea, mõnus rahustav pillimäng icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 11.09.2008 22:30:08 vasta tsitaadiga

Kutsun inimesi mängima L2 Isogamesi serveris, suht korralik server, koguaeg up 25x rate.

Hakkasin mõne sõbraga mängima seal nii 6 eestast praegu umbes suht aktiivselt, omame ka buffereid jne.

Aitaks kindlasti uusi kes on koostöövalmid ja aitavad teha puuduvaid classe. (raidimise jaoks näiteks)

b grade armorini ostaks kõik asjad kindalt ära. Hiljem aitaks ka A ja S grade...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 13:54:02 vasta tsitaadiga

Vaatab mingi hetk vast astun sealt läbi. Mis on garantiid, et server püsima jääb?
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 15:33:25 vasta tsitaadiga

Kui see on see sama Isogames, kus ma mingi 2-3+ aastat tagasi mängisin siis on vist korralik icon_biggrin.gif
Olin isegi Head GM seal aga paraku stress oli üleliia. Liialt palju mängijaid ja pinget, et nendega tegeleda icon_smile.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 12.09.2008 20:09:52 vasta tsitaadiga

Midagi annab ka see Head GM olemine peale selle, et saad nalja teha seal? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 20:45:03 vasta tsitaadiga

No esiteks on see suhteliselt kurnav töö ja selle eest ei makstud icon_razz.gif Kui sa just üks Isogames osanikest ei olnud ja said mingi % igast donationist.
Muidu jooksed ringi, aitad mängijaid, kuulad nende vingumist, korraldad evente jne.

Muidu suht fun jah. Ilgelt palju on võimalusi mis GM'i olemise mõnusaks tegid. Said nähtamatu olla, igaühe ingame kirjutamise järele spioonida, asju ja kolle summonida, state vahetada, rahvast merre summonida thumbs_up.gif

Lõpus oligi nii, et tegin omale suvalise characteri, panin statsid põhja ja läksin rahvast pk'ima icon_smile.gif Terroriseerisin Cruma nube, lasin lairis gruppidele sadu kolle peale jne icon_biggrin.gif
Pärast mingi aeg märkasin, et Isogames üks teine admin, Firedaemon vms. käis oma GM chariga Talking Islandil ka pk'imas icon_smile.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2008 10:31:56 vasta tsitaadiga

Ma loodan, et päris umbluud ei ole GM`deks icon_lol.gif

Rahvast on ikka palju ?

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2008 10:49:29 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
Lõpus oligi nii, et tegin omale suvalise characteri, panin statsid põhja ja läksin rahvast pk'ima icon_smile.gif Terroriseerisin Cruma nube, lasin lairis gruppidele sadu kolle peale jne icon_biggrin.gif
Pärast mingi aeg märkasin, et Isogames üks teine admin, Firedaemon vms. käis oma GM chariga Talking Islandil ka pk'imas icon_smile.gif

Sinna serverisse tasub siis kohe kindlasti mängima minna... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2008 11:56:24 vasta tsitaadiga

Kiire checkin: dualbox ei ole lubatud kuigi kõik kasutavad. Seega on suppordi mängimine automaatselt mõttetu. Väga vähe rahvast, Giranis nii 20 poodi ja adenis 0, mis viitab otseselt väga väikesele mängijate arvule. Graafikud kodukal küll näitasid praegu ca 10k mängijaid, aga no kui keskmiselt 38% on alla lvl 40 (25x exp) serveris, siis ega jah..

Rääkisin kohaliku rahvaga ja soovitati arteas.ru. Kahjuks pole mu vene keel päris nii heal tasemel.

Selles suhtes oli L2 Extreme tugevalt üle.

On`s veel sererite valikuid pakkuda (eriti mõistlikke, kus GM`iks ei saa igaüks)?

icon_confused.gif

E:
No_Limit kirjutas:

So far there are: kkpoiss, snaxez, noizz, CJ, Muusik, Tyyp, Maksim, insomnia, bff and me.


Muusikut isegi mäletan l2extreme päevilt. Astun vast läbi ja uurin Azarathi kohta.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 13.09.2008 13:42:29 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
Kiire checkin: dualbox ei ole lubatud kuigi kõik kasutavad. Seega on suppordi mängimine automaatselt mõttetu. Väga vähe rahvast, Giranis nii 20 poodi ja adenis 0, mis viitab otseselt väga väikesele mängijate arvule. Graafikud kodukal küll näitasid praegu ca 10k mängijaid, aga no kui keskmiselt 38% on alla lvl 40 (25x exp) serveris, siis ega jah..

Rääkisin kohaliku rahvaga ja soovitati arteas.ru. Kahjuks pole mu vene keel päris nii heal tasemel.

Selles suhtes oli L2 Extreme tugevalt üle.

On`s veel sererite valikuid pakkuda (eriti mõistlikke, kus GM`iks ei saa igaüks)?

icon_confused.gif

E:
No_Limit kirjutas:

So far there are: kkpoiss, snaxez, noizz, CJ, Muusik, Tyyp, Maksim, insomnia, bff and me.


Muusikut isegi mäletan l2extreme päevilt. Astun vast läbi ja uurin Azarathi kohta.


Playereid on imo täiesti piisavalt ja tuleb koguaeg juurde, mingid jamad olid vahepeal servuga...

GMidega on nii, et ise pole kunagi täheldanud, et keegi nussiks või kuulnud ka, et keegi oma GM staatusega mingit jama korraldaks, pigem abi olen saanud kõvasti GMidelt quest infot jne.

Dualbox pole lubatud aga põhimõtteliselt kui sa sellega ei kekuta mingi GMi juures või ei käi pkamas samalajal kui GM sees on ja kedagi ära ei tapa samal ajal kui dualbox kõrval (kitule ei lähe) siis otseselt reaalset võimalust vahele jääda pole, sõbraga käima väga väga pikalt juba nii, et mõlemal vahepeal 2 dualboxi sees old ja main.

Serveri rahvas on viisakas jne. Soovitaks küll seda serverit icon_razz.gif. Poodide kohta niipalju, et eks see ikka oleneb kellaajast, kui normaalsel kellajal sees oled siis giranis 100 poodi kindlasti...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connect
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2006




sõnum 13.09.2008 14:50:59 vasta tsitaadiga

..

viimati muutis connect 12.09.2013 09:18:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 13.09.2008 15:00:57 vasta tsitaadiga

kõik on juba L2 Azarathist lahkunud, kaasaarvatud mina.
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  lineage 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 99, 100, 101 ... 104, 105, 106  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.