Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20, 21, 22  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2008 21:34:36 vasta tsitaadiga

mingeid esmamuljeid ei olegi jagatud veel icon_eek.gif
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2008 21:39:50 vasta tsitaadiga

ma kaa juba pikemat aega ootan et keegi kommenteeriks
visake meile kaa mõni kooruke, helded härrad
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2008 21:52:46 vasta tsitaadiga

mis fail konkreetselt? hmm muidu setup failid 1-3 on kusagil 1-1,3 giga suured...
Spoiler Spoiler Spoiler


enda profiili masinaga jooxis dx10ne all enam-v2hem, kuigi pole j6udnud veel palju kaeda, ex homme v2he rohkem aega vaadata...

kuigi jah, v6ix paremini joosta, AA oli maas, muud asjad panin p6hja mis sealt sai... frapsi kahjuks pole a arvan umbes 20-30 fps jooxis... dx9 all pole veel proovinud.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxxxim
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2008 22:15:29 vasta tsitaadiga

MitchriX kirjutas:

Raamat kah täitsa olemas icon_wink.gif
[/url]


Eestikeelne kah olemas, pealkiri "Miljard aastat peale maailmalõppu", sees kaks juttu, üks see "Miljard aastat..." ja teine "Väljasõit rohelisse" (Stalkeritest).
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2008 02:58:23 vasta tsitaadiga

minake kirjutas:
mis fail konkreetselt? hmm muidu setup failid 1-3 on kusagil 1-1,3 giga suured...
Spoiler Spoiler Spoiler


enda profiili masinaga jooxis dx10ne all enam-v2hem, kuigi pole j6udnud veel palju kaeda, ex homme v2he rohkem aega vaadata...

kuigi jah, v6ix paremini joosta, AA oli maas, muud asjad panin p6hja mis sealt sai... frapsi kahjuks pole a arvan umbes 20-30 fps jooxis... dx9 all pole veel proovinud.

mitu g kokku plaaadil?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2008 09:17:03 vasta tsitaadiga

3,87 GB (4 157 110 272 bytes)
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2008 09:52:41 vasta tsitaadiga

superpilt on kõik asjad põhjas 1900x1200 aga minu raud suudab seda vedada normaalselt ainult kõik asjad poolepeal icon_cry.gif
mängus endas on suht samad vead mis esimeses osaski, mõnele mehele võid otse näkku kaks jahipüssi kuuli kütta meetripealt aga raibe vahel ei oiga isegi, mapi uuendused on ka nii nagu nad on...
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2008 11:01:57 vasta tsitaadiga

HD 4870 peal ei saa seda siis 1920x1200 peal jooksutada ? Ei nojah... üks Crysise rivaal .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
axeon
HV vaatleja
axeon

liitunud: 09.05.2003




sõnum 10.09.2008 11:12:16 vasta tsitaadiga

Improved full dynamic lightning, rohu tihedus maas, AA maas, ülejäänud valikud max (1280x1024), heli poolelt EAX tugi: Lühidalt, pilt, heli väga nauditav, FPS 30-60. Soft Water ruulib. Teksti font on mõnusalt suur, saab ka prillideta lugeda. Paik kindlasti peale enne Tsooni minekut
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2008 15:19:18 vasta tsitaadiga

gj, pane prosele ja videole klokk peale thumbs_up.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr Jason
Kreisi kasutaja
Mr Jason

liitunud: 16.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2008 15:34:42 vasta tsitaadiga

kuda sellesse pukrisse,mingisugune suur betoon kirst sisse saab,uks on lukus icon_sad.gif katusel on veel helikopteri maandumis plats.
_________________
Special boy


viimati muutis Mr Jason 10.09.2008 15:40:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2008 15:36:46 vasta tsitaadiga

minake kirjutas:
3,87 GB (4 157 110 272 bytes)

huvitav kuidas nii, väike, kas siis graafika arvelt mängupikkust kokku hoitud??
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2008 16:09:51 vasta tsitaadiga

nolifer kirjutas:
minake kirjutas:
3,87 GB (4 157 110 272 bytes)

huvitav kuidas nii, väike, kas siis graafika arvelt mängupikkust kokku hoitud??


ei oska 6elda, ta v6ib valetada ka muidugi, kuna karbil on kirjas, et m2ngul on mingi fyysiline kaitse peal...
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2008 16:21:50 vasta tsitaadiga

samas soc oli ka mingi 3,1 vist, graafikat kui palju
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 10.09.2008 19:22:43 vasta tsitaadiga

Mr Jason kirjutas:
kuda sellesse pukrisse,mingisugune suur betoon kirst sisse saab,uks on lukus icon_sad.gif katusel on veel helikopteri maandumis plats.
Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis Killzone88 11.09.2008 15:40:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mr Jason
Kreisi kasutaja
Mr Jason

liitunud: 16.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2008 20:07:59 vasta tsitaadiga

Killzone88 kirjutas:
Mr Jason kirjutas:
kuda sellesse pukrisse,mingisugune suur betoon kirst sisse saab,uks on lukus icon_sad.gif katusel on veel helikopteri maandumis plats.
Mul oli sama probleem....tulista neid stalkereid seal lähedal ja uks avaneb !
Äituma hea inimene,ma oleks ennast vist lolliks otsind ,selle peale ma küll poleks osand tulla,et stalkerile kuul pähe kimada icon_rolleyes.gif
_________________
Special boy
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2008 20:16:50 vasta tsitaadiga

Kasutage spoileri tage icon_wink.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2008 09:15:04 vasta tsitaadiga

mis on eelmise osaga teistmoodi, siis kui madinax l2heb on lisatud juure ka tempot andev muusika thumbs_up.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 11.09.2008 10:12:15 vasta tsitaadiga

nuh, nüüd olen saanud mõnda aega klõbistada, võin muljeid jagada kah. masin mul seda eriti välja vedada ei taha, see on fakt icon_razz.gif ei viitsinud tweakeda kah, kuradile see graafika, niiet praegu mänginud medium sätete peal. proovin mitte spoilerdada midagi. kirjutan nii nagu pähe hüppab, niiet pikk jutt tuleb!


mängu algusosa oli ehmatav kui päris aus olla- selline andmine ja rabelemine käis, et ei osanud midagi peale hakata. appikutsed tulid vasakult ja paremalt, missioonide objektiivid muutusid iga kümne sekundi tagant ja tõsiselt jäi selline mulje nagu ma teeks midagi valesti. kartsin juba et kui selline terve mäng ongi, siis taolist Stalkerit ma küll ei tahtnud.
õnneks pärast esimest "missioonipuhangut" saavutas maailm jälle oma ekviliibriumi ja stalkeriõhustiku. mulle enam keegi kõrvaklappidesse ei karjunud ja sai hakata soos pilliroo vahel ringi hiilima ning jahipüssiga bandiidijahti pidama.
oli hea
päikesetõus pilliroopuhmastike vahel on selles mängus täiesti lummav vaatepilt, isegi medium sätetel...

siis sai soost välja ning edasi tuttavatele radadele. alguses soost väljasaamine on keeruline kuna sõjavägi ei taha seda väga lubada, aga mul õnnestus see esimese korraga. ametlikust foorumist lugesin et päris paljudel on see muidu probleemiks. vist vedas.

kohe kui stalkerid nägid et mina ringi jalutan, üritades oma asju ajada, hakaks jälle pihta- "appi!" siin ja "päästke!" seal. mõneks ajaks lahtus see maha ning sai peamissiooni teha. kuna öö on seekord pilkaselt pime, otsustasin mitte edasi minna, vaid stalkerite baasi jääda. otse loomulikult arvasid siis igast elukad, et ei lase töörahval rahulikult lõkke ümber lorijuttu puhuda ja ründaid baasi korduvalt.

esimesed vead tulid nähtavale- kuigi lahing oli läbi, olid stalkerid ikkagi "valvel" (püss palges ja põrnitsesid mingit punkti) ning mõned tüübid olid täpselt hoovi ukse ees, ei saanud enam sisse- neid eest ära tõugata ei saa (pidi mööda puuriitu ja karniise ronima et sisse saada). nemad saavad see-eest mängleva kergusega teha seda sinule- päris mitu korda lahingus juhtunud nii, et istud oma hea betoonvarju taga, tehes vastaste poole valanguid, ning ühtäkki avastad et sinu tagumik on varju tagant välja tõugatud ning sellele on maalitud suur sihtmärk- mingi tõbras "sõbralik" stalker otsustas sama varju taha tulla ning lükkas mu välja. ebameeldiv.

kordoni lõpus oleva piiripunkti ühe stalkeriga tekkis mul korduvviga- iga kord kui temaga rääkida püüdsin, lendas mäng kokku. kolm korda proovisin, et kindel olla.

edasi Garbage, pärast seda külastasin ka kõrvalolevaid agroprom ja dark valley alasid, kus on siis vastavalt Duty ja Freedom baasid.
Freedom on endiselt kimp m**ne ja otsustasin proovida ära uue featuuri- faktsioonisõjad, liitudes Dutyga.
kaugele ei jõudnud- esimene missioon oli vabastada kontrollpunkt vaenlastest. panin end relvile nagu Rambo, jõuan kontrollpunkti ja seal istuvad Duty sõdurid ning sõbralikud stalkerid ja viskavad koos viina. vaenlast ei kuskil. loadisin mängu enne liitumist uuesti ja läksin üksi uitama.

tungiv soovitus! salvestage. salvestage palju ja kindlasti mitte samasse slotti. tehke vähemalt 3-5 erinevat saveslotti.
nii esmakordsel kohtumisel bandiitidega (kui vahele jääte) kui ka ühe korra peamissioonis kaotate kogu oma varustuse ja RAHA. peamissiooni kadu vältida ei saa, kui see teiega juhtub siis loadige, kulutage kogunenud raha relva upgrade peale ning pange varustus lähimasse kasti hoiule. minge sinna kohta palja persega, las "varastavad". minult said nad 25 rubla.
ei pannud selle spoilerisse kuna mingi jutt käib et võibolla muudetakse see ära, lihtsalt liiga frustreeriv encounter- raha saamine tsoonis on natuke raskemaks muutunud (yay!) ning iga kopikas on arvel.

üritaks kuidagi kokku tõmmata asja...
hea:
-relvi ja turviseid saab upgradeda ning parandada (tekib tõesti oma relva tunna ja see on tähtis; turviseid pole upgradenud kuna pole veel leidnud ühtegi millesse tahaks oma raskelt teenitud nutsu magama panna)
-artefaktide leidmine on PÕNEV. ei käi enam metsas seenel, päris keeruline on neid kätte saada. siiani pole leidnud ka ühtegi artefakti mis puhas võit oleks (nagu eelmises need +stamina artefaktid) - kõigil on mingi radiatsioon küljes ja see on ebameeldiv. viinakast kaasa! icon_wink.gif
-raha vähe, pinget rohkem
-vastased viskavad vahest veel ägedamaid taktikalisi trikke välja
-öö on PIME


halb:
-ikkagi paljuvõitu vigu, skriptimise ja puhtalt progemise vead. jäin oma mänguga kinni peamissiooni kus ei tahtnud skripti käivitada, pean kaugemalt eemalt loadima
-andestamatu süsteem - sina sihid läbi optika üht tõbrast, vajutad päästikule ja siis paneb üks sõbralik stalker oma kanni täpselt ette. standingu hit on valus, õnneks nad ei hakanud kohe mind kõmmutama.
-granaadivihm - vastased enam end tagasi ei hoia ja kohe kui sind nähakse, hakkavad loopima sitta nagu pärdikud loomaaias. jah, ehk reaalsem aga mõned lahingud muutuvad save-load festivaliks.
-faktsioonisüsteem on põhimõtteliselt broken. kui mul Duty faktsiooniga probleemid tekkisid, käisin ametlikul kodukal ning seal on ikka räme kisa sellel teemal ning mitte ainult Duty poolel. kui ikka ei suudeta oma väljareklaamitud põhilist uut featuuri korralikult välja lasta siis ma ei tea...
-omad mehed tõukavad sind ringi, ise tõugata ei saa

plusse-miinuseid on veel aga need olid põhilised.
lisaks veel ma suht mängu alguses, niiet neid võb tekkida veel ja veel icon_smile.gif

kuid bottomline: hea mäng on rsk icon_smile.gif vigane aga hea
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
axeon
HV vaatleja
axeon

liitunud: 09.05.2003




sõnum 11.09.2008 11:09:40 vasta tsitaadiga

minake kirjutas:
mis on eelmise osaga teistmoodi, siis kui madinax l2heb on lisatud juure ka tempot andev muusika thumbs_up.gif

Õnneks on olemas valik dynamic music, kohe sai ka offi keeratud. Imo ei sobi selline serious samilik action back kohe mitte
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2008 12:28:43 vasta tsitaadiga

ma sain peale updatet ka oma masina paremini tööle thumbs_up.gif peale installi see link ei töötand. kuna peale up-i saved enam ei töötand sain otsast alata icon_cry.gif
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2008 13:23:50 vasta tsitaadiga

Paganarh'i kommentaarile tuginedes võib siis vist patchi ootama jääda, et algusest lõpuni mänguelamus kokkuvõttes ikka mõnus oleks. icon_rolleyes.gif

Muuseas, kui keegi veelgi tagasihoidlikuma rauaga asja proovida otsustab, siis võiks ka tulemist kindlasti siin teada anda. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2008 13:33:39 vasta tsitaadiga

oma profiili masinaga jooxis dx10ne all ja 1280*1024 enamus p6hjas t2itsa talutavalt, AA oli maas, AF p6hjas...
tuttav r22kis, et tal 3GHZ p4 ja 7600 gs xp all pidi ka talutav olema
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2008 14:35:19 vasta tsitaadiga

Rudolf112 kirjutas:
Paganarh'i kommentaarile tuginedes võib siis vist patchi ootama jääda, et algusest lõpuni mänguelamus kokkuvõttes ikka mõnus oleks. icon_rolleyes.gif

Muuseas, kui keegi veelgi tagasihoidlikuma rauaga asja proovida otsustab, siis võiks ka tulemist kindlasti siin teada anda. thumbs_up.gif


patch on väljas ju juba.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 11.09.2008 15:40:54 vasta tsitaadiga

nooh. factionivärki see päts ei paista parandavat, aga midagi ikka on tehtud. list:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 11.09.2008 23:08:50 vasta tsitaadiga

Patch (V1.5.03)
Please note that previous save games are not compatible.
http://stalker.deepsilver.com/patches.php?lang=us
Change log:
http://www.gameswelt.de/downloads/popup/kochmedia/0-/stalkerclearsky/Patch_1.5.04-ChangeLog.doc

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 12.09.2008 00:29:29 vasta tsitaadiga

Mängu lõpp on täielik jura thumbs_down.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 05:26:15 vasta tsitaadiga

Killzone88 kirjutas:
Mängu lõpp on täielik jura thumbs_down.gif

lühem gamaplay kui eelmisel stalkeril?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 12.09.2008 09:02:35 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Patch (V1.5.03)
Please note that previous save games are not compatible.
http://stalker.deepsilver.com/patches.php?lang=us
Change log:
http://www.gameswelt.de/downloads/popup/kochmedia/0-/stalkerclearsky/Patch_1.5.04-ChangeLog.doc

bljaa, mul oli siis totaalselt vale info patchi kohta? mnjah

LAHE on see et JÄLLE lasevad nad patchi välja mis ei ole compatible eelmiste savegamedega
traa kas ma tõesti pean uuesti alustama?!
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 12.09.2008 09:04:37 vasta tsitaadiga

Ma vaatan, et siin pole meeleolu just parim. icon_neutral.gif
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 09:07:11 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Ma vaatan, et siin pole meeleolu just parim. icon_neutral.gif

Jep.Esimesed selle sügise mängud on pettumused olnud:
Spore:Mega DRM(TM) icon_evil.gif
STALKER CS:Bugid,kehv perf DX10 all ja lõputud patchid.USA-s puuduvaid aktiveerimisvõtmeid karbis ma ei hakka mainimagi icon_rolleyes.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 12.09.2008 09:11:39 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Ma vaatan, et siin pole meeleolu just parim. icon_neutral.gif

ma tõesti tahan et see mäng mulle meeldiks, tõesti. ja krt, ta meeldib mulle kah. aga selline hunnik jamasid ja siis veel muidugi nende vigade jaoks tehtavad parandused, mis panevad mängu nullist alustama, teevad mu nukraks pandaks icon_sad.gif

ei ole eriline variant mul jätkata ka ilma pätsimata, kuna ma olen suht keskel alles ning ma iseenesest (eriti Stalkeris) üliaeglane mängija.
parem juba siis alustada otsast peale.. oeh. vähemalt tuleb nädalavahetus.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 09:22:15 vasta tsitaadiga

kust te seda v2lja lugesite, et viimase patchiga saved ei t66ta? ma küll kusagil kirjas seda ei n2e...
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 12.09.2008 09:23:04 vasta tsitaadiga

minake kirjutas:
kust te seda v2lja lugesite, et viimase patchiga saved ei t66ta? ma küll kusagil kirjas seda ei n2e...


Patch (V1.5.03)
Please note that previous save games are not compatible.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 12.09.2008 09:36:38 vasta tsitaadiga

Ise ootasin esimesed fixd ära ja alles siis hakkasin mängima ja tuleb välja, et ootamise otsus oli õige. Olen vähe veel mänginud ja ei viriseks asja üle, kui hakkame vaatama kes mängu taga on siis peaks rahul olema . Kas Clear sky on parem kui esimene osa, ei oska veel öelda, teen mängu läbi ja siis ütlen. Minu arust , selles mängus on midagi, mis võlub ja kisub mängima. Kus juures V1.5.04 on ka väljas !!! http://www.gamershell.com/download_32534.shtml
_________________


viimati muutis Crow 12.09.2008 12:58:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 09:54:27 vasta tsitaadiga

te ajate siin natu segast, ma sain aru, et viimasest patchist k2is jutt ja see on 1.5.04 seal pole kirjas, et saved ei yhildus 03 versiooniga... 03-s v6is t6esti nii olla...
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 12.09.2008 11:44:35 vasta tsitaadiga

nu mul on "out of the box" install, kui 03 ei ühildu siis miks peaks 04 ühilduma?
tegelt eriti vahet pole, täna õhtul saan vast mängida ja siis näeb kas ühildub väi ei
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 13:09:08 vasta tsitaadiga

proovisin 03 saved 04-ga ei yhildu kahjuks... 6nnex pole v2ga kaugele veel saanud icon_wink.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 12.09.2008 15:06:42 vasta tsitaadiga

Crow kirjutas:
Ise ootasin esimesed fixd ära ja alles siis hakkasin mängima ja tuleb välja, et ootamise otsus oli õige. Olen vähe veel mänginud ja ei viriseks asja üle, kui hakkame vaatama kes mängu taga on siis peaks rahul olema . Kas Clear sky on parem kui esimene osa, ei oska veel öelda, teen mängu läbi ja siis ütlen. Minu arust , selles mängus on midagi, mis võlub ja kisub mängima. Kus juures V1.5.04 on ka väljas !!! http://www.gamershell.com/download_32534.shtml

Krt neid Patche tuleb nagu seeni peale vihma, samas oleks võind tüübid siis 1 kuu lisaks võtta, mitte pooltoore mängu väljas lasta ja siis Patche treima hakata.
Aga hea, et neidki teevad. thumbs_up.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 12.09.2008 15:26:45 vasta tsitaadiga

nolifer kirjutas:
Killzone88 kirjutas:
Mängu lõpp on täielik jura thumbs_down.gif

lühem gamaplay kui eelmisel stalkeril?
CS pikkus 10h !
Huvitav on see ,et miks ei ole CS rohkem uusi relvi,varustust jms leidsin mängust ühe uue relva ja isegi sellele ei leidnud ühtegi kuuli icon_confused.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 16:12:48 vasta tsitaadiga

Killzone88 kirjutas:
nolifer kirjutas:
Killzone88 kirjutas:
Mängu lõpp on täielik jura thumbs_down.gif

lühem gamaplay kui eelmisel stalkeril?
CS pikkus 10h !
Huvitav on see ,et miks ei ole CS rohkem uusi relvi,varustust jms leidsin mängust ühe uue relva ja isegi sellele ei leidnud ühtegi kuuli icon_confused.gif

Relva panivad aga unustasivad kuulid lisada icon_lol.gif .Kuulid lisatakse patch 10000.5566.7755-ga icon_lol.gif icon_rolleyes.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 16:24:52 vasta tsitaadiga

Killzone88 kirjutas:
nolifer kirjutas:
Killzone88 kirjutas:
Mängu lõpp on täielik jura thumbs_down.gif

lühem gamaplay kui eelmisel stalkeril?
CS pikkus 10h !
Huvitav on see ,et miks ei ole CS rohkem uusi relvi,varustust jms leidsin mängust ühe uue relva ja isegi sellele ei leidnud ühtegi kuuli icon_confused.gif


Kas tegid ikka kõrvalmissioone ka?

SoC-is oli ka nii ,et osad asjad olid üldse kuskile kõrvalmissioonidesse ära peidetud.

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxxxim
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 17:41:50 vasta tsitaadiga

Olen hädas selle Lesnikuga (Forester). Esimest korda käisin tema juures, andis ülesande, täitsin ära (käisin torni otsas, sain ühenduse kadunud squadiga) ja nüüd ülesandeks uuesti Lesniku juurde minna. Ronin teisele korrusele, astun tuppa aga tuba tühi ja Lesnikuga rääkida ei saa. Mida teha? Olen käinud erinevatel kellaaegadel mitu korda - ei midagi, pole Lesnikut. Kas kellelgi oli samamoodi, mis lahenduseks?
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 18:59:29 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2008 09:18:23 vasta tsitaadiga

n6me bug v6i ongi see normaalne, et shotguni upgrademisel ta enam haavleid ei lase vaid ainult kuule mis sinna m6eldud on icon_confused.gif

teine bug mis olen veel t2heldanud siis military base mis cordoni alguses on kui sinna satud siis on seal mingi kuuliprits mis kohe tinama hakkab, tegin selle military baasi tyhjax, tapsin k6ik maha, ka selle kuulipilduri seal, kui aga tagasi hakkasin minema siis poolel teel j2lle lambist hakati mind sealt pritsist tinama icon_evil.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 13.09.2008 09:35:58 vasta tsitaadiga

nuh, pärast patchi on mul mäng suht ebastabiilne- pidin uuesti alustama eksole, tegin swampi läbi ilma probleemideta ning jamad hakkasid tekkima cordonis.
nimelt viskab täitsa lambikalt välja, isegi ei ütle seda submit bug error whatever asja, vaid lihtsalt klõps to desktop.
oma AK'd ma sade upgradedega uuendada ei saa- to desktop (ja kuidagi eriti salakavalalt u. 10 sek pärast upgrademist)
ja nüüd just kui kiskusin ühelt laibalt AKSU inventorysse ja tegin sellele unload, kõmm to desktop
aaaaaargh


minake, ümber laadida ei saa? ma vahepeal k2isin mingi combat shotguniga ringi ja seda sai teise moona peale ainult nii ymber laadida et tegid talle inventorys unload ning siis kui k2tte v6tsid, pressisid Y (default nupp)
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2008 09:56:57 vasta tsitaadiga

Swambist saab ohutumat teed mööda ka gordonisse
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2008 10:18:19 vasta tsitaadiga

ma tean, et saab ohutumat teed ka minna.
proovisin seda unload asja juba mitu korda, viskasin k6ik need shotguni kuulid maha ja j2tsin ainult tavaliselt haavlid kotti, siis vend lihtsalt ütles, et 0 ammot ja k6ik icon_evil.gif

minul viimase patchiga pole desktopi visanud, mingeid erroreid pole ka saanud.

kysimus:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 13.09.2008 10:56:27 vasta tsitaadiga

minake kirjutas:
proovisin seda unload asja juba mitu korda, viskasin k6ik need shotguni kuulid maha ja j2tsin ainult tavaliselt haavlid koti, siis vend lihtsalt ütles, et 0 ammot ja k6ik icon_evil.gif

vb rumal vastus minupoolt aga sa ikka kasutad "change ammo type" käsklust kui tahad teist moona sisse panna, eks? default on y klahv
sest et noh, sellist viga pole ma veel kohanud (kui see just feature pole heh)

minake kirjutas:

kysimus:

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chernobyl
HV vaatleja

liitunud: 13.09.2008




sõnum 13.09.2008 12:25:24 vasta tsitaadiga

mul selline jama, et ma ei saa liikuda cordonist kuhugile., PDA peal neid nooli pole ja kui ma jõuan näiteks kohta, kust peaks saama minna garbagesse ei saa ma lihtsalt seda teha. küsib, et kas ma tahan minna teise levelisse ja vastuseks saab aint yes panna, kuigi peaks no kah olema ju. panen yes ja siis ta võtab seda no-na ehk pöörab mu ümber. täita p***es bug. keegi äkki teab midagi mis selle ära fixiks. a ja mul on viimane ehk 1.5.04 patch

minake kirjutas:
n6me bug v6i ongi see normaalne, et shotguni upgrademisel ta enam haavleid ei lase vaid ainult kuule mis sinna m6eldud on icon_confused.gif


kui teed selle upgrade siis kirjutab ju, et ei saa enam 12x70 rounde kasutada
ja kui crashib, siis tuleb driverid uuendada. mul oli ka sama jama
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20, 21, 22  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.