Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Fallout 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 49, 50, 51  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2008 17:23:09 vasta tsitaadiga

Fallouti puhul ju muutis. Võitlus muutus tänu 3Dndusele ning turnbased võitlus oli F1 ja F2 üks defineerivatest omadustest.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2008 17:26:08 vasta tsitaadiga

Toh, tegin mõlemad falloutid vist kusagil 12-13a, sena mitmeid kordi läbi, ei mäleta, et oleks tohutult ajude ragistamist nõudnud, pigem oli ikka see, et iga kord uuesti mängides avastasid midagi uut. + fallout 2 puhul meeldis ka see, et peale nn mängu läbimist sai siiski edasi mängida ja veel uusi asju avastada. Tohutult meeldisid ka need vähesed animeeritud tegelased ja video lõigukesed. Ise lootsin juba sellel ajal näha kunagi ka nn 3d versiooni asjast.
Kuna oblivioni ma ei suutnud mängima hakata loodan, et vähemalt fallouti puhul asi toimib. Asja point on selles et midagi hullemaks nad teha pole saanud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2008 17:41:01 vasta tsitaadiga

ennast huvitab kui hästi see turnbase 3D fps värk toimima hakkab. Kohati tekib tunne videodes, et nagu cheat mode = on. Vastast näed paned "pausi" peale ja siis rahus sihid (pihtasaamise % õnneks on, loodetavasti ka punktid mitu korda võid seda asja kasutada enne kui vastase kord). Vastased võiks kah sellised olla, et kohe alguses kõikjale ei saa minna kuna lastakse ühe lasuga maha. Ning kuramuse level up süsteem võiks ikka vanakooli oma olla mitte see uus titekas -> ehk siis nagu oblivionis kus karu oli võimsam kui lõppu boss ning level up ei omanud mingit tähtsust kuna vastased omasid sinuga võrdväärset levelit (mis on tõsises rpg's totaalne jura).
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 02.09.2008 17:50:38 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
loodetavasti ka punktid mitu korda võid seda asja kasutada enne kui vastase kord
Pakun, et see on rohkem FOT:BoS laadne. Ehk siis paus->jagad käske->unpause->sina ja su vastane tegutsevad paralleelselt
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 02.09.2008 17:53:39 vasta tsitaadiga

Tavai, kes viitsib mulle fallout 1 ja 2 sisu eestikeeles ette jutustada ? icon_smile.gif
Veel parem oleks mängud ise...

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2008 18:26:49 vasta tsitaadiga

Sarin, 99.-/149.- eest peaks mõlemad paari suurema kaubanduskeskuse läbikammimisega kätte saama...
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 02.09.2008 18:45:22 vasta tsitaadiga

Mis kardinaalne vahe f2 ja f3 vahel siis on? Pigem tundub, et ajate siin vägisi mingisugust iba. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 02.09.2008 19:24:32 vasta tsitaadiga

Andykas kirjutas:
Mis kardinaalne vahe f2 ja f3 vahel siis on?
Oled sa mänginud F2? Oled sa mänginud FT:BoS? F2->BoS vs F2->F3 on suht-koht sarnane taandareng, viimane vast suuremgi
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2008 19:58:36 vasta tsitaadiga

mind tegelikult see.. mm.. ülepingutatud relvade võimsus natuke segas. palju stiilsem.. või kuidas öelda.. maitsekalt tumedam oleks see, kui kuul või kast pähe/kõhtu mõjub nii nagu "päris" shuuterites (kus vastane kukub kokku või lendab natuke, mitte ei hakka akrobaatikat tegema).
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2008 20:22:19 vasta tsitaadiga

loodame, et kõik seni näidatu on bloody mess perkiga? icon_rolleyes.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gangrel
HV kasutaja
Gangrel

liitunud: 11.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2008 20:43:17 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Paarsada aastat peale tuumasõda plahvatavad tuumasõja eelse aja autod kolme kuuli peale ja see on normaalne?




Mind tõsiselt huvitab see 200 aastasest peldikust joomise ja laipade söömise tagajärjed- kas BS sellist asja nagu düsenteerija ning laiba lagunemisel tekkivad mürgised kemikaalid ka arvesse võttis või piirub asi ainult "you have been poisoned and radiated" sõnumiga.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2008 21:59:55 vasta tsitaadiga

Gangrel kirjutas:
Mind tõsiselt huvitab see 200 aastasest peldikust joomise ja laipade söömise.

Selline väljendusviis peab lihtsalt meeldima ,)
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 02.09.2008 23:15:51 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Andykas kirjutas:
Mis kardinaalne vahe f2 ja f3 vahel siis on?
Oled sa mänginud F2? Oled sa mänginud FT:BoS? F2->BoS vs F2->F3 on suht-koht sarnane taandareng, viimane vast suuremgi

Fallout 2-e olen mänginud, üsna ammu muidugi.. Praegu jääb igatahes lihtsalt mulje, et üritatakse vinguda selle üle, et mäng on fps/3rd person vaates. Gameplayd pole ju keegi saanud ise veel kogedagi. icon_rolleyes.gif Arvan, et F3 ületab stalkerit (oli samuti rpg/fps segu) 10 kordselt.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2008 23:29:19 vasta tsitaadiga

Andykas, mida on meile gameplay osast näidatud? lendavat verd ja kehaosi, 2-3 vastusevariandiga dialoogi, puist animatsiooni. mida veel võiks hing ihaldada...
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FD
HV kasutaja
FD

liitunud: 09.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2008 00:35:06 vasta tsitaadiga

Olen F1, F2 ja BoS mänginud ja peab nentima, et F2 ajal unistasin, et ta oleks kasvõi pisut 3d moodi ehk saab sees kolada ringi jne., ajad olid siis teised.
See bloody mess perkiga on küll liiga, absurdne on see kui vend saab kuuli pähe ja käed-jalad lendavad otsast. Sama autodega jne. Loodan, et ei tule liiga shooteri moodi, tahaks ikka rohkem F2 elemente 3D vormingus. Kui ma ei eksi, sain aru, et mäng praegu väljas, või saab alles tellida? Link: http://www.tothegame.com/boxshot.asp?picnum=uk&id=3485
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 03.09.2008 10:49:19 vasta tsitaadiga

Andykas kirjutas:
Mis kardinaalne vahe f2 ja f3 vahel siis on? Pigem tundub, et ajate siin vägisi mingisugust iba. icon_rolleyes.gif


Vahe on mängu tempos ja tegijas.
Mängu tempo - FO2-s said rahulikult jälgida ja kamandada, kuidas lahing toimub, ei mingit võimlemist.
Mängu tegija - nende üllitis Oblivion - see oli hästi mängitav kuid rpg element oli väga nõrk. FO2-es oli see aga väga tugev. Ei olnud nii, et milleks see leveldamine ja skillid - lähen vigvami juurest otse laeva, virutan igale wanamingole väitsaga, paar korda piilumist ja ongi plats puhas.

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 03.09.2008 12:10:59 vasta tsitaadiga

Gangrel kirjutas:
tsitaat:

Paarsada aastat peale tuumasõda plahvatavad tuumasõja eelse aja autod kolme kuuli peale ja see on normaalne?




Mind tõsiselt huvitab see 200 aastasest peldikust joomise ja laipade söömise tagajärjed- kas BS sellist asja nagu düsenteerija ning laiba lagunemisel tekivad mürgised kemikaalid ka arvesse võttis või piirub asi ainult "you have been poisoned and radiated" sõnumiga.


eks võiks arvata et peldikupotis ei ole 200.a. vana vesi vaid suht värske, sademetest tekkinud. vesi aurustub ikka päris kiiresti. ei ütleks et see eriti puhas oleks jah aga düsenteeriaohtu seal ei tohiks väga tekkida.
laipade söömist imho ei implementeeritud siiski, see on vana info. nagu ma aru sain siis oli algselt mõte mängutegijatel, et mängija saab ghouliks moonuda kui piisavalt oma tervist ei hoia ning siis ghoulina (enamvähem ainukese plusspunktina) laipu ohutult järada
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2008 13:35:41 vasta tsitaadiga

Paganarh kirjutas:
nagu ma aru sain siis oli algselt mõte mängutegijatel, et mängija saab ghouliks moonuda kui piisavalt oma tervist ei hoia ning siis ghoulina (enamvähem ainukese plusspunktina) laipu ohutult järada

... ja polegi palju vaja. Mängulisaks materjali juba selles ühes lauses ohtralt.

PAGANARH SUL ON UUS AVATAR!
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gangrel
HV kasutaja
Gangrel

liitunud: 11.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2008 18:50:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:

eks võiks arvata et peldikupotis ei ole 200.a. vana vesi vaid suht värske, sademetest tekkinud. vesi aurustub ikka päris kiiresti. ei ütleks et see eriti puhas oleks jah aga düsenteeriaohtu seal ei tohiks väga tekkida.



No palju asju võib arvata: nt võiks arvata, et peale kahte sajandit sa ei leia enam puidust sõjaeelseid maju, mis veel püsti seisavad. Võiks ka arvata, et maailmas kus autoavarii võib tuumaholokausti valla päästa ei tohiks peale kahte sajandit enam ühtegi lõhkemata automobiili leida. Ja võiks ka arvata, et maailmas, kus põhitegevus keerleb iga hinna eest ellujäämise üle ei leia mõnda maailma vanima elukutse esindajat, kes kukub pipardama 19 aastase üle, kuna too on "liiga noor" tema standartite järgi.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 04.09.2008 09:32:08 vasta tsitaadiga

Gangrel kirjutas:
tsitaat:

eks võiks arvata et peldikupotis ei ole 200.a. vana vesi vaid suht värske, sademetest tekkinud. vesi aurustub ikka päris kiiresti. ei ütleks et see eriti puhas oleks jah aga düsenteeriaohtu seal ei tohiks väga tekkida.



No palju asju võib arvata: nt võiks arvata, et peale kahte sajandit sa ei leia enam puidust sõjaeelseid maju, mis veel püsti seisavad. Võiks ka arvata, et maailmas kus autoavarii võib tuumaholokausti valla päästa ei tohiks peale kahte sajandit enam ühtegi lõhkemata automobiili leida. Ja võiks ka arvata, et maailmas, kus põhitegevus keerleb iga hinna eest ellujäämise üle ei leia mõnda maailma vanima elukutse esindajat, kes kukub pipardama 19 aastase üle, kuna too on "liiga noor" tema standartite järgi.

kle, ma vastasin oma arvamusega sinu kahele teemale. ma ei ole mitte midagi sellist öelnud ja õigustanud millega sa praegu vastasid
milelst sa jahud?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2008 13:54:33 vasta tsitaadiga

njah game.co.uk teatas t2na mulle, et nad ei saa kahjuks collectors editionit siia saata kuna see on yle 1kg...

oskab keegi veel 6elda kust saaks seda m6istliku toomiskuludega tellida?
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 09.09.2008 14:21:44 vasta tsitaadiga

hmv.co.uk
_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2008 14:36:07 vasta tsitaadiga

suured t2nud, sai sealt tellitud, loodetavasti ei hakka nad pipardama, et ei too seda kohale. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2008 19:13:39 vasta tsitaadiga

Taaviup kirjutas:
OMG !!!

Fallout 3 on must have !!!

Tšekkige seda...

Part1 : http://www.gametrailers.com/player/39283.html
Part2 : http://www.gametrailers.com/player/39285.html
Part3 : http://www.gametrailers.com/player/39287.html
Part4 : http://www.gametrailers.com/player/39289.html
Part5 : http://www.gametrailers.com/player/39291.html

Ei osanud nagu ette kujutada ,et seal sellised võimalused on...

... vaatasin neid videosid ja jäin üsna nõutuks nähtust, misasi see siis nüüd oli icon_neutral.gif kas ainult mulle tundub nii või ongi tegijad midagi väga sassi ajanud ja natuke nagu nö. mööda pannud mänguga ...
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2008 19:35:02 vasta tsitaadiga

kas levelite süsteemist kah räägitud on? Loodetavasti on iga elukas juba algusest peale kindla leveliga mapil ning igalepoole alguses ronida ei saa kuna ei ole piisavalt kõrge skilliga tont.

Ehk siis kas on RPG'ga tegemist või Fallout 3 action fps millel natuke rpg lõhna küljes on.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2008 19:49:17 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
kas levelite süsteemist kah räägitud on? Loodetavasti on iga elukas juba algusest peale kindla leveliga mapil ning igalepoole alguses ronida ei saa kuna ei ole piisavalt kõrge skilliga tont.


Ainult main quest on level locked. Kõik muu leveldab koos sinuga nagu Oblivionis.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 10.09.2008 19:49:47 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Loodetavasti on iga elukas juba algusest peale kindla leveliga mapil ning igalepoole alguses ronida ei saa kuna ei ole piisavalt kõrge skilliga tont.
"Õiges" falloudis olid mobide levelid vastavalt asukohale kaardil kuid see ei takistanud sind siiski kohe navarrast omale powersuiti toomast icon_wink.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 10.09.2008 20:39:58 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
angel kirjutas:
kas levelite süsteemist kah räägitud on? Loodetavasti on iga elukas juba algusest peale kindla leveliga mapil ning igalepoole alguses ronida ei saa kuna ei ole piisavalt kõrge skilliga tont.


Ainult main quest on level locked. Kõik muu leveldab koos sinuga nagu Oblivionis.


See on sarkasm, ma loodan?

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2008 20:51:38 vasta tsitaadiga

marcor1 kirjutas:
Scart kirjutas:
angel kirjutas:
kas levelite süsteemist kah räägitud on? Loodetavasti on iga elukas juba algusest peale kindla leveliga mapil ning igalepoole alguses ronida ei saa kuna ei ole piisavalt kõrge skilliga tont.


Ainult main quest on level locked. Kõik muu leveldab koos sinuga nagu Oblivionis.


See on sarkasm, ma loodan?


njet sarcasm. ainult sitt.

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2008 21:18:39 vasta tsitaadiga

oh crap... fps kiddy crap (games for the dumb shits... sry masses). Või siis kui veab tuleb üks hea post nuke theme'iga fps mis oleks huvitavate questidega isegi mängitav. Kui see jutt tõsi siis tüübid teevad ikka oblivioni stiilis asja mitte mingit RPG'd mida Fallout oli.

Fallout 2 mäletan jah et kui vedas ja "täring langes sinu kasuks" võisid endale igavese über armori saada. Ja siis oli juba kergem elu. Aga kui valesse kohta sattusid siis said vasta molli kohe... vanasti sai kirutud alguses kui mingi gekko või rott sind maha tappis.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 10.09.2008 21:31:57 vasta tsitaadiga

Loodan, et raskustaset ei saa valida. Oblivionis ei suutnud kunagi otsustada :p
_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 10.09.2008 23:20:16 vasta tsitaadiga

Täringuga polnud miskit pistmist, lihtsalt tuli asjale diplomaatiliselt läheneda icon_wink.gif
Vast ainult nii palju oli täringuga pistmist, et pidid suutma random encounteritest piisavalt kiirelt jalga lasta

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2008 23:44:25 vasta tsitaadiga

nu mingi "täringu mäng" minuteada käis all. Vms vaadati mis statsid sul olid ja tal ning siis jäi ainult loota et "ehk mul veab" kui vastane oli tugevam.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2008 08:37:54 vasta tsitaadiga

Stiil meenutab hellgate londoniti.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 11.09.2008 11:53:12 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
nu mingi "täringu mäng" minuteada käis all. Vms vaadati mis statsid sul olid ja tal ning siis jäi ainult loota et "ehk mul veab" kui vastane oli tugevam.

Critical hit oli see asi, mis võis tugevamatest jagu saada - lucki ja perkidega võis selle, suht kõrgeks ajada. Power armori "toomine", oli sisuliselt mängu petmine.
Spoiler Spoiler Spoiler


Aga levelipõhised vastased ... lähed Power armori ja vindicator miniguniga, ning pead pika võitluse maha, mingi odaga relvastatud onnielanikuga?
- paras hetk Andres Lipstoki tsiteerida...´

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 11.09.2008 14:20:30 vasta tsitaadiga

austraallaste (ja võimalike komplikatsioonidega teistes riikides) pärast asendati F3's ära kõik meditsiinilised ravimid/narkootikumid väljamõeldistega
Gamespy: Fallout 3 Goes "Family Friendly"?

edit:
aha, veel midagi- No Mutants Allowed tüübid (kõige kõvahäälsemad F3 kriitikud) said kah PAX'il natuke mängida. muljetamine
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2008 14:31:31 vasta tsitaadiga

persse raisk, mida iganes, varsti koab üldse vägivald ära, pangu siis vanusepiirang peale!!!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 11.09.2008 15:11:32 vasta tsitaadiga

nolifer kirjutas:
<b>piixu</b> raisk, mida iganes, varsti koab üldse vägivald ära, pangu siis vanusepiirang peale!!!

osasid riike ei koti vanusepiirang. "drugs are bad" ja kõik

soccer moms igalpool....
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2008 15:42:13 vasta tsitaadiga

- However, animation is still standard Bethesda fare; stiff movement, cartoony blood, and a general lack of weight.
- The sound is also a mixed bag with voice acting ranged from decent to downright laughable (the entire crowd chuckled when Burke went “Excellent… EXCELLENT!”).
+ I thought dialogue choices and responses were similar to those you'd find in quality RPG games from the Infinity Engine games (BG, IceDale,) or even, dare I say, Troika's.
+ As I heard and understood from what Pete was telling me, the difficulty of being able to pick a lock does actually depend on your lockpick skill.
- It seemed like in FPS mode, you could shoot and shoot without stopping. In VATS, my AP would run out, I would have to go back to FPS mode to recharge AP and go back to VATS and do that over and over. Action Points have become an irrelevant stat for the real time portion of combat.
- Bloom is horrible. Turn if off when you play the game. The models WILL remind you of Oblivion.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2008 11:19:46 vasta tsitaadiga

midagi uut ka kuulda on sellest m2ngust? varsti peaks asi v2lja tulema mingi 39 p2eva veel...
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 22.09.2008 15:13:18 vasta tsitaadiga

Mis on V.A.T.S. - http://www.prepareforthefuture.com/embed.php?channel=3
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
piimaPAKK
HV kasutaja
piimaPAKK

liitunud: 06.12.2005




sõnum 22.09.2008 15:30:17 vasta tsitaadiga

marcor1 kirjutas:
angel kirjutas:
nu mingi "täringu mäng" minuteada käis all. Vms vaadati mis statsid sul olid ja tal ning siis jäi ainult loota et "ehk mul veab" kui vastane oli tugevam.

Critical hit oli see asi, mis võis tugevamatest jagu saada - lucki ja perkidega võis selle, suht kõrgeks ajada. Power armori "toomine", oli sisuliselt mängu petmine.
Spoiler Spoiler Spoiler


Pommid olid selleks, et nänni saada. Dünamiidiga San Fransiscosse, seal poodnikule seljataha see ja jooksu, siis loodid power armori ja muud huvitavat. Kõige suurem täring on et randomid sind reisimise
ajal maha ei võta.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 22.09.2008 15:33:04 vasta tsitaadiga

Mingi patchiga liigutati poodniku kraam ta taskutest riiulitele, seega teda tappes enam looti ei saanud.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
incognito
Kreisi kasutaja
incognito

liitunud: 19.02.2004




sõnum 23.09.2008 10:05:57 vasta tsitaadiga

aeglase arvutiga : Pentium133 oli Fallout 2 üsna keeruline, venisid mööda mapi palju aeglasemini ning eccountereid tuli ka üsna palju.Alguses kohe encleivi minna oli võimatu, alles autoga oli võimalik mõistlikult reisida. Loadi ja save ajad olid meeletud, mistõttu save-load et pickpocketida midagi oli väga aeganõudev. Selle eest mängurööm missugune
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 23.09.2008 10:34:21 vasta tsitaadiga

Seda lehte on uuendatud ja päris ägedaks tehtud thumbs_up.gif

www.prepareforthefuture.com

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2008 10:37:19 vasta tsitaadiga

Sarin kirjutas:
Seda lehte on uuendatud ja päris ägedaks tehtud (y)
www.prepareforthefuture.com

Silmailu ühendatud näilise funktsionaalsusega.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2008 11:49:24 vasta tsitaadiga

sys req. pole veel kusagil keegi maininud?
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 23.09.2008 11:54:29 vasta tsitaadiga

Paar päeva tagasi veel avaldatud ei olnud...
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2008 11:56:35 vasta tsitaadiga

pole praegult ka, just vaatasin
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2008 12:42:33 vasta tsitaadiga

Siililegi selge mis selle vedamiseks vaja on... Oblivion IV anyone ?

Reklaam ja marketingu osakond on neil igatahes väga tugev.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Fallout 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 49, 50, 51  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.