|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
02.09.2008 17:23:09
|
|
|
| Fallouti puhul ju muutis. Võitlus muutus tänu 3Dndusele ning turnbased võitlus oli F1 ja F2 üks defineerivatest omadustest.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
02.09.2008 17:26:08
|
|
|
Toh, tegin mõlemad falloutid vist kusagil 12-13a, sena mitmeid kordi läbi, ei mäleta, et oleks tohutult ajude ragistamist nõudnud, pigem oli ikka see, et iga kord uuesti mängides avastasid midagi uut. + fallout 2 puhul meeldis ka see, et peale nn mängu läbimist sai siiski edasi mängida ja veel uusi asju avastada. Tohutult meeldisid ka need vähesed animeeritud tegelased ja video lõigukesed. Ise lootsin juba sellel ajal näha kunagi ka nn 3d versiooni asjast.
Kuna oblivioni ma ei suutnud mängima hakata loodan, et vähemalt fallouti puhul asi toimib. Asja point on selles et midagi hullemaks nad teha pole saanud.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
02.09.2008 17:41:01
|
|
|
ennast huvitab kui hästi see turnbase 3D fps värk toimima hakkab. Kohati tekib tunne videodes, et nagu cheat mode = on. Vastast näed paned "pausi" peale ja siis rahus sihid (pihtasaamise % õnneks on, loodetavasti ka punktid mitu korda võid seda asja kasutada enne kui vastase kord). Vastased võiks kah sellised olla, et kohe alguses kõikjale ei saa minna kuna lastakse ühe lasuga maha. Ning kuramuse level up süsteem võiks ikka vanakooli oma olla mitte see uus titekas -> ehk siis nagu oblivionis kus karu oli võimsam kui lõppu boss ning level up ei omanud mingit tähtsust kuna vastased omasid sinuga võrdväärset levelit (mis on tõsises rpg's totaalne jura).
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
02.09.2008 17:50:38
|
|
|
| angel kirjutas: |
| loodetavasti ka punktid mitu korda võid seda asja kasutada enne kui vastase kord |
Pakun, et see on rohkem FOT:BoS laadne. Ehk siis paus->jagad käske->unpause->sina ja su vastane tegutsevad paralleelselt
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
02.09.2008 17:53:39
|
|
|
Tavai, kes viitsib mulle fallout 1 ja 2 sisu eestikeeles ette jutustada ?
Veel parem oleks mängud ise...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
02.09.2008 18:26:49
|
|
|
Sarin, 99.-/149.- eest peaks mõlemad paari suurema kaubanduskeskuse läbikammimisega kätte saama...
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
02.09.2008 18:45:22
|
|
|
Mis kardinaalne vahe f2 ja f3 vahel siis on? Pigem tundub, et ajate siin vägisi mingisugust iba.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
02.09.2008 19:24:32
|
|
|
| Andykas kirjutas: |
| Mis kardinaalne vahe f2 ja f3 vahel siis on? |
Oled sa mänginud F2? Oled sa mänginud FT:BoS? F2->BoS vs F2->F3 on suht-koht sarnane taandareng, viimane vast suuremgi
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
02.09.2008 19:58:36
|
|
|
| mind tegelikult see.. mm.. ülepingutatud relvade võimsus natuke segas. palju stiilsem.. või kuidas öelda.. maitsekalt tumedam oleks see, kui kuul või kast pähe/kõhtu mõjub nii nagu "päris" shuuterites (kus vastane kukub kokku või lendab natuke, mitte ei hakka akrobaatikat tegema).
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
02.09.2008 20:22:19
|
|
|
loodame, et kõik seni näidatu on bloody mess perkiga?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gangrel
HV kasutaja

liitunud: 11.07.2008
|
02.09.2008 20:43:17
|
|
|
| tsitaat: |
Paarsada aastat peale tuumasõda plahvatavad tuumasõja eelse aja autod kolme kuuli peale ja see on normaalne?
|
Mind tõsiselt huvitab see 200 aastasest peldikust joomise ja laipade söömise tagajärjed- kas BS sellist asja nagu düsenteerija ning laiba lagunemisel tekkivad mürgised kemikaalid ka arvesse võttis või piirub asi ainult "you have been poisoned and radiated" sõnumiga.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
02.09.2008 21:59:55
|
|
|
| Gangrel kirjutas: |
| Mind tõsiselt huvitab see 200 aastasest peldikust joomise ja laipade söömise. |
Selline väljendusviis peab lihtsalt meeldima ,)
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
02.09.2008 23:15:51
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Andykas kirjutas: |
| Mis kardinaalne vahe f2 ja f3 vahel siis on? |
Oled sa mänginud F2? Oled sa mänginud FT:BoS? F2->BoS vs F2->F3 on suht-koht sarnane taandareng, viimane vast suuremgi |
Fallout 2-e olen mänginud, üsna ammu muidugi.. Praegu jääb igatahes lihtsalt mulje, et üritatakse vinguda selle üle, et mäng on fps/3rd person vaates. Gameplayd pole ju keegi saanud ise veel kogedagi. Arvan, et F3 ületab stalkerit (oli samuti rpg/fps segu) 10 kordselt.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
02.09.2008 23:29:19
|
|
|
Andykas, mida on meile gameplay osast näidatud? lendavat verd ja kehaosi, 2-3 vastusevariandiga dialoogi, puist animatsiooni. mida veel võiks hing ihaldada...
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FD
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2005
|
03.09.2008 00:35:06
|
|
|
Olen F1, F2 ja BoS mänginud ja peab nentima, et F2 ajal unistasin, et ta oleks kasvõi pisut 3d moodi ehk saab sees kolada ringi jne., ajad olid siis teised.
See bloody mess perkiga on küll liiga, absurdne on see kui vend saab kuuli pähe ja käed-jalad lendavad otsast. Sama autodega jne. Loodan, et ei tule liiga shooteri moodi, tahaks ikka rohkem F2 elemente 3D vormingus. Kui ma ei eksi, sain aru, et mäng praegu väljas, või saab alles tellida? Link: http://www.tothegame.com/boxshot.asp?picnum=uk&id=3485
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marcor1
HV veteran

liitunud: 29.09.2003
|
03.09.2008 10:49:19
|
|
|
| Andykas kirjutas: |
Mis kardinaalne vahe f2 ja f3 vahel siis on? Pigem tundub, et ajate siin vägisi mingisugust iba.  |
Vahe on mängu tempos ja tegijas.
Mängu tempo - FO2-s said rahulikult jälgida ja kamandada, kuidas lahing toimub, ei mingit võimlemist.
Mängu tegija - nende üllitis Oblivion - see oli hästi mängitav kuid rpg element oli väga nõrk. FO2-es oli see aga väga tugev. Ei olnud nii, et milleks see leveldamine ja skillid - lähen vigvami juurest otse laeva, virutan igale wanamingole väitsaga, paar korda piilumist ja ongi plats puhas.
_________________ War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop! |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
03.09.2008 12:10:59
|
|
|
| Gangrel kirjutas: |
| tsitaat: |
Paarsada aastat peale tuumasõda plahvatavad tuumasõja eelse aja autod kolme kuuli peale ja see on normaalne?
|
Mind tõsiselt huvitab see 200 aastasest peldikust joomise ja laipade söömise tagajärjed- kas BS sellist asja nagu düsenteerija ning laiba lagunemisel tekivad mürgised kemikaalid ka arvesse võttis või piirub asi ainult "you have been poisoned and radiated" sõnumiga. |
eks võiks arvata et peldikupotis ei ole 200.a. vana vesi vaid suht värske, sademetest tekkinud. vesi aurustub ikka päris kiiresti. ei ütleks et see eriti puhas oleks jah aga düsenteeriaohtu seal ei tohiks väga tekkida.
laipade söömist imho ei implementeeritud siiski, see on vana info. nagu ma aru sain siis oli algselt mõte mängutegijatel, et mängija saab ghouliks moonuda kui piisavalt oma tervist ei hoia ning siis ghoulina (enamvähem ainukese plusspunktina) laipu ohutult järada
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
03.09.2008 13:35:41
|
|
|
| Paganarh kirjutas: |
| nagu ma aru sain siis oli algselt mõte mängutegijatel, et mängija saab ghouliks moonuda kui piisavalt oma tervist ei hoia ning siis ghoulina (enamvähem ainukese plusspunktina) laipu ohutult järada |
... ja polegi palju vaja. Mängulisaks materjali juba selles ühes lauses ohtralt.
PAGANARH SUL ON UUS AVATAR!
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gangrel
HV kasutaja

liitunud: 11.07.2008
|
03.09.2008 18:50:07
|
|
|
| tsitaat: |
eks võiks arvata et peldikupotis ei ole 200.a. vana vesi vaid suht värske, sademetest tekkinud. vesi aurustub ikka päris kiiresti. ei ütleks et see eriti puhas oleks jah aga düsenteeriaohtu seal ei tohiks väga tekkida.
|
No palju asju võib arvata: nt võiks arvata, et peale kahte sajandit sa ei leia enam puidust sõjaeelseid maju, mis veel püsti seisavad. Võiks ka arvata, et maailmas kus autoavarii võib tuumaholokausti valla päästa ei tohiks peale kahte sajandit enam ühtegi lõhkemata automobiili leida. Ja võiks ka arvata, et maailmas, kus põhitegevus keerleb iga hinna eest ellujäämise üle ei leia mõnda maailma vanima elukutse esindajat, kes kukub pipardama 19 aastase üle, kuna too on "liiga noor" tema standartite järgi.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
04.09.2008 09:32:08
|
|
|
| Gangrel kirjutas: |
| tsitaat: |
eks võiks arvata et peldikupotis ei ole 200.a. vana vesi vaid suht värske, sademetest tekkinud. vesi aurustub ikka päris kiiresti. ei ütleks et see eriti puhas oleks jah aga düsenteeriaohtu seal ei tohiks väga tekkida.
|
No palju asju võib arvata: nt võiks arvata, et peale kahte sajandit sa ei leia enam puidust sõjaeelseid maju, mis veel püsti seisavad. Võiks ka arvata, et maailmas kus autoavarii võib tuumaholokausti valla päästa ei tohiks peale kahte sajandit enam ühtegi lõhkemata automobiili leida. Ja võiks ka arvata, et maailmas, kus põhitegevus keerleb iga hinna eest ellujäämise üle ei leia mõnda maailma vanima elukutse esindajat, kes kukub pipardama 19 aastase üle, kuna too on "liiga noor" tema standartite järgi. |
kle, ma vastasin oma arvamusega sinu kahele teemale. ma ei ole mitte midagi sellist öelnud ja õigustanud millega sa praegu vastasid
milelst sa jahud?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
09.09.2008 13:54:33
|
|
|
njah game.co.uk teatas t2na mulle, et nad ei saa kahjuks collectors editionit siia saata kuna see on yle 1kg...
oskab keegi veel 6elda kust saaks seda m6istliku toomiskuludega tellida?
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
09.09.2008 14:36:07
|
|
|
suured t2nud, sai sealt tellitud, loodetavasti ei hakka nad pipardama, et ei too seda kohale.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
10.09.2008 19:13:39
|
|
|
... vaatasin neid videosid ja jäin üsna nõutuks nähtust, misasi see siis nüüd oli kas ainult mulle tundub nii või ongi tegijad midagi väga sassi ajanud ja natuke nagu nö. mööda pannud mänguga ...
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
10.09.2008 19:35:02
|
|
|
kas levelite süsteemist kah räägitud on? Loodetavasti on iga elukas juba algusest peale kindla leveliga mapil ning igalepoole alguses ronida ei saa kuna ei ole piisavalt kõrge skilliga tont.
Ehk siis kas on RPG'ga tegemist või Fallout 3 action fps millel natuke rpg lõhna küljes on.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
10.09.2008 19:49:17
|
|
|
| angel kirjutas: |
| kas levelite süsteemist kah räägitud on? Loodetavasti on iga elukas juba algusest peale kindla leveliga mapil ning igalepoole alguses ronida ei saa kuna ei ole piisavalt kõrge skilliga tont. |
Ainult main quest on level locked. Kõik muu leveldab koos sinuga nagu Oblivionis.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
10.09.2008 19:49:47
|
|
|
| angel kirjutas: |
| Loodetavasti on iga elukas juba algusest peale kindla leveliga mapil ning igalepoole alguses ronida ei saa kuna ei ole piisavalt kõrge skilliga tont. |
"Õiges" falloudis olid mobide levelid vastavalt asukohale kaardil kuid see ei takistanud sind siiski kohe navarrast omale powersuiti toomast
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marcor1
HV veteran

liitunud: 29.09.2003
|
10.09.2008 20:39:58
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| angel kirjutas: |
| kas levelite süsteemist kah räägitud on? Loodetavasti on iga elukas juba algusest peale kindla leveliga mapil ning igalepoole alguses ronida ei saa kuna ei ole piisavalt kõrge skilliga tont. |
Ainult main quest on level locked. Kõik muu leveldab koos sinuga nagu Oblivionis. |
See on sarkasm, ma loodan?
_________________ War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop! |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
10.09.2008 20:51:38
|
|
|
| marcor1 kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| angel kirjutas: |
| kas levelite süsteemist kah räägitud on? Loodetavasti on iga elukas juba algusest peale kindla leveliga mapil ning igalepoole alguses ronida ei saa kuna ei ole piisavalt kõrge skilliga tont. |
Ainult main quest on level locked. Kõik muu leveldab koos sinuga nagu Oblivionis. |
See on sarkasm, ma loodan? |
njet sarcasm. ainult sitt.
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
10.09.2008 21:18:39
|
|
|
oh crap... fps kiddy crap (games for the dumb shits... sry masses). Või siis kui veab tuleb üks hea post nuke theme'iga fps mis oleks huvitavate questidega isegi mängitav. Kui see jutt tõsi siis tüübid teevad ikka oblivioni stiilis asja mitte mingit RPG'd mida Fallout oli.
Fallout 2 mäletan jah et kui vedas ja "täring langes sinu kasuks" võisid endale igavese über armori saada. Ja siis oli juba kergem elu. Aga kui valesse kohta sattusid siis said vasta molli kohe... vanasti sai kirutud alguses kui mingi gekko või rott sind maha tappis.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
10.09.2008 21:31:57
|
|
|
Loodan, et raskustaset ei saa valida. Oblivionis ei suutnud kunagi otsustada :p
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
10.09.2008 23:20:16
|
|
|
Täringuga polnud miskit pistmist, lihtsalt tuli asjale diplomaatiliselt läheneda
Vast ainult nii palju oli täringuga pistmist, et pidid suutma random encounteritest piisavalt kiirelt jalga lasta
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
10.09.2008 23:44:25
|
|
|
nu mingi "täringu mäng" minuteada käis all. Vms vaadati mis statsid sul olid ja tal ning siis jäi ainult loota et "ehk mul veab" kui vastane oli tugevam.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
11.09.2008 08:37:54
|
|
|
| Stiil meenutab hellgate londoniti.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marcor1
HV veteran

liitunud: 29.09.2003
|
11.09.2008 11:53:12
|
|
|
| angel kirjutas: |
| nu mingi "täringu mäng" minuteada käis all. Vms vaadati mis statsid sul olid ja tal ning siis jäi ainult loota et "ehk mul veab" kui vastane oli tugevam. |
Critical hit oli see asi, mis võis tugevamatest jagu saada - lucki ja perkidega võis selle, suht kõrgeks ajada. Power armori "toomine", oli sisuliselt mängu petmine.
Spoiler 
küll aga oli võimalus, minna kohe mööda maad ringi rändama. Esialgu tuli leida omavahel võitlevaid seltskondi, kelle laibad, sai puhtaks tehtud. Sulik oli oluliseks abiks tassimisel. Kui mingi varustus oli seljas siis maar missiooni ära täita ja eelistatud small guns 120 peale. Ja edasi nännikorjamisele. Ühes piirkonnas, olid automaatpumpade kuid nõrga armoriga tüübid. Ehk ~10k per lahing. 5 lahingut ja võisid ise, juba endale Power armori osta. Linnade asukohtadest rääkisid "juhuslikud rändajad".
Aga levelipõhised vastased ... lähed Power armori ja vindicator miniguniga, ning pead pika võitluse maha, mingi odaga relvastatud onnielanikuga?
- paras hetk Andres Lipstoki tsiteerida...´
_________________ War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop! |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
11.09.2008 14:20:30
|
|
|
austraallaste (ja võimalike komplikatsioonidega teistes riikides) pärast asendati F3's ära kõik meditsiinilised ravimid/narkootikumid väljamõeldistega
Gamespy: Fallout 3 Goes "Family Friendly"?
edit:
aha, veel midagi- No Mutants Allowed tüübid (kõige kõvahäälsemad F3 kriitikud) said kah PAX'il natuke mängida. muljetamine
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
11.09.2008 14:31:31
|
|
|
| persse raisk, mida iganes, varsti koab üldse vägivald ära, pangu siis vanusepiirang peale!!!
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
11.09.2008 15:11:32
|
|
|
| nolifer kirjutas: |
| <b>piixu</b> raisk, mida iganes, varsti koab üldse vägivald ära, pangu siis vanusepiirang peale!!! |
osasid riike ei koti vanusepiirang. "drugs are bad" ja kõik
soccer moms igalpool....
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
11.09.2008 15:42:13
|
|
|
- However, animation is still standard Bethesda fare; stiff movement, cartoony blood, and a general lack of weight.
- The sound is also a mixed bag with voice acting ranged from decent to downright laughable (the entire crowd chuckled when Burke went Excellent
EXCELLENT!).
+ I thought dialogue choices and responses were similar to those you'd find in quality RPG games from the Infinity Engine games (BG, IceDale,) or even, dare I say, Troika's.
+ As I heard and understood from what Pete was telling me, the difficulty of being able to pick a lock does actually depend on your lockpick skill.
- It seemed like in FPS mode, you could shoot and shoot without stopping. In VATS, my AP would run out, I would have to go back to FPS mode to recharge AP and go back to VATS and do that over and over. Action Points have become an irrelevant stat for the real time portion of combat.
- Bloom is horrible. Turn if off when you play the game. The models WILL remind you of Oblivion.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
22.09.2008 11:19:46
|
|
|
| midagi uut ka kuulda on sellest m2ngust? varsti peaks asi v2lja tulema mingi 39 p2eva veel...
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piimaPAKK
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2005
|
22.09.2008 15:30:17
|
|
|
| marcor1 kirjutas: |
| angel kirjutas: |
| nu mingi "täringu mäng" minuteada käis all. Vms vaadati mis statsid sul olid ja tal ning siis jäi ainult loota et "ehk mul veab" kui vastane oli tugevam. |
Critical hit oli see asi, mis võis tugevamatest jagu saada - lucki ja perkidega võis selle, suht kõrgeks ajada. Power armori "toomine", oli sisuliselt mängu petmine.
Spoiler 
küll aga oli võimalus, minna kohe mööda maad ringi rändama. Esialgu tuli leida omavahel võitlevaid seltskondi, kelle laibad, sai puhtaks tehtud. Sulik oli oluliseks abiks tassimisel. Kui mingi varustus oli seljas siis maar missiooni ära täita ja eelistatud small guns 120 peale. Ja edasi nännikorjamisele. Ühes piirkonnas, olid automaatpumpade kuid nõrga armoriga tüübid. Ehk ~10k per lahing. 5 lahingut ja võisid ise, juba endale Power armori osta. Linnade asukohtadest rääkisid "juhuslikud rändajad".
|
Pommid olid selleks, et nänni saada. Dünamiidiga San Fransiscosse, seal poodnikule seljataha see ja jooksu, siis loodid power armori ja muud huvitavat. Kõige suurem täring on et randomid sind reisimise
ajal maha ei võta.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
22.09.2008 15:33:04
|
|
|
Mingi patchiga liigutati poodniku kraam ta taskutest riiulitele, seega teda tappes enam looti ei saanud.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
incognito
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2004
|
23.09.2008 10:05:57
|
|
|
| aeglase arvutiga : Pentium133 oli Fallout 2 üsna keeruline, venisid mööda mapi palju aeglasemini ning eccountereid tuli ka üsna palju.Alguses kohe encleivi minna oli võimatu, alles autoga oli võimalik mõistlikult reisida. Loadi ja save ajad olid meeletud, mistõttu save-load et pickpocketida midagi oli väga aeganõudev. Selle eest mängurööm missugune
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
23.09.2008 10:37:19
|
|
|
Silmailu ühendatud näilise funktsionaalsusega.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
23.09.2008 11:49:24
|
|
|
| sys req. pole veel kusagil keegi maininud?
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
23.09.2008 11:56:35
|
|
|
| pole praegult ka, just vaatasin
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
23.09.2008 12:42:33
|
|
|
Siililegi selge mis selle vedamiseks vaja on... Oblivion IV anyone ?
Reklaam ja marketingu osakond on neil igatahes väga tugev.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|