Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 20, 21, 22  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 13:43:31 vasta tsitaadiga

nolifer kirjutas:
raiksman kirjutas:
Mario153 kirjutas:
raiksman kirjutas:
Hakkab kahju neist, kes alati vaatavad mängu puhul esimesena graafikat...


Hakkab kahju neist kes ei suuda endale muretseda asju millega graafikat tekitada ja siis seda nautida koos heli ja sisiuga.


nagu kõigil oleks see põhjuseks... Kunagi ajasin taga võimsat graafikat taga ja et saaks mängudel panna maksimum graafika aga mis sellest kasu, kui mäng ise pa*k Õnneks vanemaks ja targemaks nüüd saanud ja hindan mängus pigem muud, kui graafikat thumbs_up.gif

no aga miks mitte mängida, hea graafikaga, näiteks crysisit ma ei tahaksi peleda sita graafikaga, mäng on ju siga hea ja pilt annab ikka kõvasti juurde


OT: Täiesti vasturääkiv jutt ju. "Siga hea" mäng, aga sita graafikaga ei mängiks. Samas, võibolla on nimetet' väljendil mingi teine, negatiivne tähendus, võta nüüd kinni...

Teemasse ka: ega kellelgi seda vene turu collectorsit pole? Mida too tulemasin endast kujutab, on Zippo või miski noname junn?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 14:05:57 vasta tsitaadiga

polnud just kõige positiivsenad reviewd mängu jaoks aga skoor tundub ,et on ikkagi suht kõrge thumbs_up.gif

Peab ikka ise järgi proovima, siis oskab rohkem arvata mängust

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 15:11:45 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
nolifer kirjutas:
raiksman kirjutas:
Mario153 kirjutas:
raiksman kirjutas:
Hakkab kahju neist, kes alati vaatavad mängu puhul esimesena graafikat...


Hakkab kahju neist kes ei suuda endale muretseda asju millega graafikat tekitada ja siis seda nautida koos heli ja sisiuga.


nagu kõigil oleks see põhjuseks... Kunagi ajasin taga võimsat graafikat taga ja et saaks mängudel panna maksimum graafika aga mis sellest kasu, kui mäng ise pa*k Õnneks vanemaks ja targemaks nüüd saanud ja hindan mängus pigem muud, kui graafikat thumbs_up.gif

no aga miks mitte mängida, hea graafikaga, näiteks crysisit ma ei tahaksi peleda sita graafikaga, mäng on ju siga hea ja pilt annab ikka kõvasti juurde


OT: Täiesti vasturääkiv jutt ju. "Siga hea" mäng, aga sita graafikaga ei mängiks. Samas, võibolla on nimetet' väljendil mingi teine, negatiivne tähendus, võta nüüd kinni...

Teemasse ka: ega kellelgi seda vene turu collectorsit pole? Mida too tulemasin endast kujutab, on Zippo või miski noname junn?

ei noh ma mängisin crisist high ja reso ka 1 vähem kui max, kui maha võtsin andmed nägi ikka kole välja küll, very high-st ei maks üldse rääkidagi, ja kui oled ikka näidud head graafikat, siis enam sita eriti mängida ei taha, pigem ootan millal võimsama arvuti saan ja sis mängin
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 17:49:14 vasta tsitaadiga

hetkel on siis games special edition odavam kui tavaline versioon, tänaseks peaks kõigil ettetellijatel postis olema icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 18:25:35 vasta tsitaadiga

gj kirjutas:
hetkel on siis games special edition odavam kui tavaline versioon, tänaseks peaks kõigil ettetellijatel postis olema icon_biggrin.gif


kust sa seda v6tad? mingi v6rdlus 2kki? ma tellisin küll tavalise ja sain mingi ~400.- eest
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 20:16:16 vasta tsitaadiga

ongi muudetud hinda peale eilset.
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 04.09.2008 20:41:37 vasta tsitaadiga

panevad SE versiooniga teile tykikese tuumajaama kaasa icon_razz.gif?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 20:59:22 vasta tsitaadiga

gj kirjutas:
ongi muudetud hinda peale eilset.


linki? mina n2en küll, et tavaline on odavam kui special edition.... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 04.09.2008 21:46:59 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
panevad SE versiooniga teile tykikese tuumajaama kaasa icon_razz.gif?


Tükikest seda "Valget laavat" kaasa, et parem tšernobõli elamus oleks icon_lol.gif

Ei tea miks teised vinguvad, gameplay videode järgi suht hea mäng ju icon_rolleyes.gif

_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 23:32:22 vasta tsitaadiga

Üks asi on videosid passida , teine asi on seda mängida ikkagist .
Aga ega mina eriti ei tea selle mängu kohta midagi eriti - pole seda lihtsalt , ja ennem uue masina soetamist ei kavatse muretseda kah .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2008 00:10:04 vasta tsitaadiga

minake kirjutas:
gj kirjutas:
ongi muudetud hinda peale eilset.


linki? mina n2en küll, et tavaline on odavam kui special edition.... icon_rolleyes.gif


juba tagasi 17 igatahes kui mina vahepeal vaatasin oli tavaline versioon 29 naela icon_question.gif
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 05.09.2008 01:42:07 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Vähemalt nad said sellest aru ennem launch dayd , mitte PEALE seda . thumbs_up.gif


haah, kes saab ja kes ei saa. otsin tatikale kuu aja eest age of mythology ja arvake ära, mida karbis polnud.... icon_rolleyes.gif õnneks sai asja diilerfirmaga kiirelt ja kergelt ära klatitud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2008 11:10:27 vasta tsitaadiga

niih kysimus, kindlasti on tegelasi kes juba piraati vaadanud, et kysix kas profiili kastiga dx10ne all maximumis jooxutab 2ra v6i peaks mingi aeg vaatama hakkama uut videot?
ise peaks j2rgmine n2dal asja k2tte saama siis saab testida, a huvi on ikkagi juba suur icon_razz.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2008 12:06:38 vasta tsitaadiga

minake kirjutas:
niih kysimus, kindlasti on tegelasi kes juba piraati vaadanud, et kysix kas profiili kastiga dx10ne all maximumis jooxutab 2ra v6i peaks mingi aeg vaatama hakkama uut videot?
ise peaks j2rgmine n2dal asja k2tte saama siis saab testida, a huvi on ikkagi juba suur icon_razz.gif

arvan et pole probleemi
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2008 12:19:58 vasta tsitaadiga

On juba siinmail kuskil müügis ka? Netist tellimine ei sobi, tahaks kuskilt poest saada.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2008 12:22:32 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
On juba siinmail kuskil müügis ka? Netist tellimine ei sobi, tahaks kuskilt poest saada.


ega need siis kohe kohale ei jõua igalepool

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.09.2008 12:50:12 vasta tsitaadiga

minake kirjutas:
niih kysimus, kindlasti on tegelasi kes juba piraati vaadanud, et kysix kas profiili kastiga dx10ne all maximumis jooxutab 2ra v6i peaks mingi aeg vaatama hakkama uut videot?
ise peaks j2rgmine n2dal asja k2tte saama siis saab testida, a huvi on ikkagi juba suur icon_razz.gif

Kle seda mängu ei jooksuta kellelgi maksimumis praegu ära+DX10.Kõik kaebavad selle üle.Võibolla kui korda tehakse siis saab normaalselt jooksma icon_rolleyes.gif .Vahet pole mis raud sul on.Ei jookse.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2008 13:16:54 vasta tsitaadiga

nu n2is siis kas saavad asja korda v6i mitte, seda m2letan küll esimesest osast, et gts 320mb versiooniga maximumi panna ei saanud, 640mb oli np... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2008 13:21:27 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
minake kirjutas:
niih kysimus, kindlasti on tegelasi kes juba piraati vaadanud, et kysix kas profiili kastiga dx10ne all maximumis jooxutab 2ra v6i peaks mingi aeg vaatama hakkama uut videot?
ise peaks j2rgmine n2dal asja k2tte saama siis saab testida, a huvi on ikkagi juba suur icon_razz.gif

Kle seda mängu ei jooksuta kellelgi maksimumis praegu ära+DX10.Kõik kaebavad selle üle.Võibolla kui korda tehakse siis saab normaalselt jooksma icon_rolleyes.gif .Vahet pole mis raud sul on.Ei jookse.

vene versionile, tuli ju mingi patch, kas sellest siis abi ei olnud
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 05.09.2008 13:23:40 vasta tsitaadiga

steamis ütleb, et homme saadaval.
_________________
on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.09.2008 13:28:21 vasta tsitaadiga

nolifer kirjutas:
tomorrow kirjutas:
minake kirjutas:
niih kysimus, kindlasti on tegelasi kes juba piraati vaadanud, et kysix kas profiili kastiga dx10ne all maximumis jooxutab 2ra v6i peaks mingi aeg vaatama hakkama uut videot?
ise peaks j2rgmine n2dal asja k2tte saama siis saab testida, a huvi on ikkagi juba suur icon_razz.gif

Kle seda mängu ei jooksuta kellelgi maksimumis praegu ära+DX10.Kõik kaebavad selle üle.Võibolla kui korda tehakse siis saab normaalselt jooksma icon_rolleyes.gif .Vahet pole mis raud sul on.Ei jookse.

vene versionile, tuli ju mingi patch, kas sellest siis abi ei olnud

Ei olnud icon_neutral.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2008 13:28:26 vasta tsitaadiga

tige kala kirjutas:
Killer85 kirjutas:
On juba siinmail kuskil müügis ka? Netist tellimine ei sobi, tahaks kuskilt poest saada.


ega need siis kohe kohale ei jõua igalepool


Sestap küsingi, et kas on kuskil müügil.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MitchriX
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 05.09.2008 18:48:44 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Kle seda mängu ei jooksuta kellelgi maksimumis praegu ära+DX10

Basic graafika settingud "Extreme" ja DX10 "Full Lighting" jookseb 3Ghz C2D'i, 2GB RAM'i, HD4870 [1680*1050 4AA+16AF, vsync] täiesti rahuldavalt, isegi üllatavalt hästi thumbs_up.gif
Advanced optsioonide all saaks veel lisa juurde kruttida, kuid ma ei näe küll vajadust selleks icon_rolleyes.gif a'la "view/lighting distance" max'i peale keerata muudaks maailma ebareaalseks ja kisuks ka masina suht kooma arvatavasti.

Aga see X-ray engine on f**king awesome! Mängu atmosfäär on silmnähtavalt klass omaette.
tsitaat:
Players with high-end PCs will be able to take advantage of new graphical features included in the updated engine. Advancements made in 1.5 include volumetric light (a.k.a. "God-rays"), volumetric smoke, volumetric fire, soft water, dynamic wet surfaces (with water streaming down the sides of surfaces), depth-of-field blur, DirectX 10 support, SSAO (Screen Space Ambient Occlusion) and more.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.09.2008 19:00:15 vasta tsitaadiga

MitchriX kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Kle seda mängu ei jooksuta kellelgi maksimumis praegu ära+DX10

Basic graafika settingud "Extreme" ja DX10 "Full Lighting" jookseb 3Ghz C2D'i, 2GB RAM'i, HD4870 [1680*1050 4AA+16AF, vsync] täiesti rahuldavalt, isegi üllatavalt hästi thumbs_up.gif
Advanced optsioonide all saaks veel lisa juurde kruttida, kuid ma ei näe küll vajadust selleks icon_rolleyes.gif a'la "view/lighting distance" max'i peale keerata muudaks maailma ebareaalseks ja kisuks ka masina suht kooma arvatavasti.

Aga see X-ray engine on f**king awesome! Mängu atmosfäär on silmnähtavalt klass omaette.
tsitaat:
Players with high-end PCs will be able to take advantage of new graphical features included in the updated engine. Advancements made in 1.5 include volumetric light (a.k.a. "God-rays"), volumetric smoke, volumetric fire, soft water, dynamic wet surfaces (with water streaming down the sides of surfaces), depth-of-field blur, DirectX 10 support, SSAO (Screen Space Ambient Occlusion) and more.

Njah kõik need Crysises olemas ja crysis jookseb võrreldavalt kui mitte paremini.probleem on selles(nagu Crytek avastas),et kui mängu panna üübersettingud siis kõik kes vähegi saavad üritavad panna maksimumi peal jooksma(kus enamusel ei jookse).See omakorda kahjustab mängu müüki kuna tulevased ostjad kuulevad kõlakaid,et nõuab üüberarvutit ja jätavad ostmata icon_neutral.gif .

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MitchriX
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 05.09.2008 19:30:17 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Njah kõik need Crysises olemas ja crysis jookseb võrreldavalt kui mitte paremini

Hmm, Crysis sai samuti DX10'ga läbitud, kuid Stalkeris näiteks see "soft water" kvaliteet ja parallax mapping tunduvad palju reaalsemad. Pole mingeid scriine käepärast võtta, üritan vaid esmamuljeid meenutada icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2008 15:17:40 vasta tsitaadiga

millal see englis release siis on, vahepeal oli ju se cd key-de jama ja lükkus edasi ????
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2008 15:37:39 vasta tsitaadiga

Minuarust ainult USAs lükkus see sellepärast edasi , aga ma täpselt ei tea kah .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2008 22:25:58 vasta tsitaadiga

Volum kirjutas:
-Kaivo- kirjutas:
panevad SE versiooniga teile tykikese tuumajaama kaasa icon_razz.gif?

Tükikest seda "Valget laavat" kaasa, et parem tšernobõli elamus oleks icon_lol.gif

Ei tea kas paari aasta pärast kuskil suureamal lanpartyl on stalkeri fännid kohe kaugelt ära tunda oma Kiilanevate peadega hevi.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2008 21:10:39 vasta tsitaadiga

http://www.gamespot.com/pc/action/stalkerclearsky/news.html?sid=6197338&mode=previews
15sept release date??? andricos 12sept??
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 07.09.2008 21:16:14 vasta tsitaadiga

Steamis on ka 15.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2008 21:47:39 vasta tsitaadiga

www.game.co.uk saatis minule reedel m2ngu teele igatahes icon_wink.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2008 22:59:52 vasta tsitaadiga

tomorrow sa ajad veits jama, sai just LAN-il tavalist Stalkerit proovitud ja kui nüüd samas sai ka Crysist tehtud siis võib öelda, et Crysis jookseb ikka ülimasendava FPS-iga icon_idea.gif Samas kui Stalker on atmosfäär ja ilma muutus veelgi spetsim ja fps on ülisujuv ja pidevalt üle 60. Tegu 8800 SLI süsteemiga, niiet arvamus on selge - Stalker on ikka veel kõvema mootoriga kui Crysis! Võibolla mõni koht on Crysises ilusam aga see kuidas asi jookseb on ikka okse Jutt on loomulikult max detailidest dx9-ga, tean ka milline Crysis dx10 on aga fps on seejuures ju veel masendavam eksole. Eks paistab mis Warhead toob, ilmselt parema fpsi.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2008 23:12:03 vasta tsitaadiga

KrikU, esiteks miks on vaja tuua Crysis jälle siia teemasse?
Teiseks lõpeta see pagana FPS-i vahtimine ja mängi mängu.

Kas Stalker: Clear Sky on nüüd siis väljas või ei ole veel?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 07.09.2008 23:18:53 vasta tsitaadiga

krt jah, mingi jahvatamine fps'i teemal. kui see fps kellelegi nii kohutavalt tähtis on, siis pakkigu seljakott ja sõitku ise tšernobõli kanti IRL-stalkerit tegema.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MitchriX
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 07.09.2008 23:35:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Pakkige seljakott ja sõitke ise tšernobõli kanti IRL-stalkerit tegema

Heameelega icon_smile.gif See on mul ammu "to do" listis icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2008 23:40:11 vasta tsitaadiga

Peale Stalkeri filmi nägemist peaks mainima, et mul meeldis see teema ilma tšernobõlita isegi veidi rohkem.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
machoman
HV vaatleja
machoman

liitunud: 26.06.2007




sõnum 07.09.2008 23:42:40 vasta tsitaadiga

Stalker oli eestis, tallinna ligidal filmitud, peaks ka kunagi seda külastama, seal jägala hüdroelektrijaama juures... täpselt ei tea aga ehk keegi siinolijatest teab täpsemini?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2008 00:29:55 vasta tsitaadiga

Mis selle Stalkeri filmi nimi on, tahaks ka näha icon_razz.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devilman
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2008 00:59:25 vasta tsitaadiga

Araablane kirjutas:
Mis selle Stalkeri filmi nimi on, tahaks ka näha icon_razz.gif


STALKER?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MitchriX
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 08.09.2008 02:04:09 vasta tsitaadiga

OUCH! icon_eek.gif ::link
tsitaat:
The central part of the film, in which the characters move around the Zone, was shot in a few days at a deserted hydro power plant on the Jägala river near Tallinn, Estonia. The shot before they enter the Zone is an old Flora chemical factory in the center of Tallinn, next to the old Rotermann salt store and the electric plant - now a culture factory where a memorial plate of the film has been set up in 2008. Some shots from the Zone were filmed in Maardu, next to the Iru powerplant and the shot with the gates to the Zone was filmed in Lasnamäe, next to Punane Street behind the Idakeskus.

Many people involved in the film production had untimely deaths. Many attribute this to the long and arduous shooting schedule of the film as well as toxins present at the shooting locations. Vladimir Sharun recalls:

We were shooting near Tallinn in the area around the small river Pirita with a half-functioning hydroelectric station. Up the river was a chemical plant and it poured out poisonous liquids downstream. There is even this shot in Stalker: snow falling in the summer and white foam floating down the river. In fact it was some horrible poison. Many women in our crew got allergic reactions on their faces. Tarkovsky died from cancer of the right bronchial tube. And Tolya Solonitsyn too. That it was all connected to the location shooting for Stalker became clear to me when Larisa Tarkovskaya died from the same illness in Paris


Raamat kah täitsa olemas icon_wink.gif

Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2008 20:33:27 vasta tsitaadiga

Raamat oli ikka väga thumbs_up.gif , muidugi ma ei lugenud seda raamatuna vaid internetist ja inglise keeles .
Ja see , et Tallinnas ja Tallinna lähistel olid sellised jamad , oli mulle küll paras üllatus icon_eek.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2008 20:40:45 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif

Nüüd mängin kindlalt stalker: clear sky läbi kui ta juba sellise ajalooga lugu on thumbs_up.gif, müstiline ja dramaatiline 8)

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.09.2008 21:23:12 vasta tsitaadiga

machoman kirjutas:
Stalker oli eestis, tallinna ligidal filmitud, peaks ka kunagi seda külastama, seal jägala hüdroelektrijaama juures... täpselt ei tea aga ehk keegi siinolijatest teab täpsemini?

täpsemalt kloogal, Tarkovski filmi "STALKER" võttekohas avati mälestustahvel ning soovitan kõigil vaadata dokumentaali "The True Battle of Chernobyl Uncensored" Tsenobõli katastroofist mis muutis maailma, mis juhtus ja millega tegelikult tegemist oli ...

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"


viimati muutis KuriVaiM1 08.09.2008 22:22:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2008 21:38:14 vasta tsitaadiga

kurivaim, seda filmi huvitav kuskilt korraliku kvaliteediga ka näha õnnestuks?
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.09.2008 22:15:08 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
kurivaim, seda filmi huvitav kuskilt korraliku kvaliteediga ka näha õnnestuks?

no mis kvaliteedil siis viga? ise tõmbasin alla sealtasamast google videost flv failina siis avi´ks ja dvd-ks standalone pleieri jaoks, kvaliteet on piisavalt hea icon_wink.gif

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2008 22:52:49 vasta tsitaadiga

niih, t2na 6htul oli siis m2ng mul postkastis kenasti, yllatavalt kiiresti tuli kohale, neljap2eval pandi teele ja t2na sai juba k2tte thumbs_up.gif

hetkel küll kahjuks palju t66d ja ei j6ua kaeda, ex varsti hakkab seda l2hemalt uurima icon_razz.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.09.2008 22:56:16 vasta tsitaadiga

minake kirjutas:
niih, t2na 6htul oli siis m2ng mul postkastis kenasti, yllatavalt kiiresti tuli kohale, neljap2eval pandi teele ja t2na sai juba k2tte thumbs_up.gif

hetkel küll kahjuks palju t66d ja ei j6ua kaeda, ex varsti hakkab seda l2hemalt uurima icon_razz.gif

thumbs_up.gif

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2008 16:20:49 vasta tsitaadiga

minake kirjutas:
niih, t2na 6htul oli siis m2ng mul postkastis kenasti, yllatavalt kiiresti tuli kohale, neljap2eval pandi teele ja t2na sai juba k2tte thumbs_up.gif

hetkel küll kahjuks palju t66d ja ei j6ua kaeda, ex varsti hakkab seda l2hemalt uurima icon_razz.gif

ingliskeelne?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2008 16:29:16 vasta tsitaadiga

jup, english neh 8)
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2008 20:39:43 vasta tsitaadiga

suur see fail plaadi peal on?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 20, 21, 22  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.