|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
04.09.2008 13:43:31
|
|
|
| nolifer kirjutas: |
| raiksman kirjutas: |
| Mario153 kirjutas: |
| raiksman kirjutas: |
| Hakkab kahju neist, kes alati vaatavad mängu puhul esimesena graafikat... |
Hakkab kahju neist kes ei suuda endale muretseda asju millega graafikat tekitada ja siis seda nautida koos heli ja sisiuga. |
nagu kõigil oleks see põhjuseks... Kunagi ajasin taga võimsat graafikat taga ja et saaks mängudel panna maksimum graafika aga mis sellest kasu, kui mäng ise pa*k Õnneks vanemaks ja targemaks nüüd saanud ja hindan mängus pigem muud, kui graafikat  |
no aga miks mitte mängida, hea graafikaga, näiteks crysisit ma ei tahaksi peleda sita graafikaga, mäng on ju siga hea ja pilt annab ikka kõvasti juurde |
OT: Täiesti vasturääkiv jutt ju. "Siga hea" mäng, aga sita graafikaga ei mängiks. Samas, võibolla on nimetet' väljendil mingi teine, negatiivne tähendus, võta nüüd kinni...
Teemasse ka: ega kellelgi seda vene turu collectorsit pole? Mida too tulemasin endast kujutab, on Zippo või miski noname junn?
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
04.09.2008 14:05:57
|
|
|
polnud just kõige positiivsenad reviewd mängu jaoks aga skoor tundub ,et on ikkagi suht kõrge
Peab ikka ise järgi proovima, siis oskab rohkem arvata mängust
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
04.09.2008 15:11:45
|
|
|
| Killer85 kirjutas: |
| nolifer kirjutas: |
| raiksman kirjutas: |
| Mario153 kirjutas: |
| raiksman kirjutas: |
| Hakkab kahju neist, kes alati vaatavad mängu puhul esimesena graafikat... |
Hakkab kahju neist kes ei suuda endale muretseda asju millega graafikat tekitada ja siis seda nautida koos heli ja sisiuga. |
nagu kõigil oleks see põhjuseks... Kunagi ajasin taga võimsat graafikat taga ja et saaks mängudel panna maksimum graafika aga mis sellest kasu, kui mäng ise pa*k Õnneks vanemaks ja targemaks nüüd saanud ja hindan mängus pigem muud, kui graafikat  |
no aga miks mitte mängida, hea graafikaga, näiteks crysisit ma ei tahaksi peleda sita graafikaga, mäng on ju siga hea ja pilt annab ikka kõvasti juurde |
OT: Täiesti vasturääkiv jutt ju. "Siga hea" mäng, aga sita graafikaga ei mängiks. Samas, võibolla on nimetet' väljendil mingi teine, negatiivne tähendus, võta nüüd kinni...
Teemasse ka: ega kellelgi seda vene turu collectorsit pole? Mida too tulemasin endast kujutab, on Zippo või miski noname junn? |
ei noh ma mängisin crisist high ja reso ka 1 vähem kui max, kui maha võtsin andmed nägi ikka kole välja küll, very high-st ei maks üldse rääkidagi, ja kui oled ikka näidud head graafikat, siis enam sita eriti mängida ei taha, pigem ootan millal võimsama arvuti saan ja sis mängin
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gj
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
04.09.2008 17:49:14
|
|
|
hetkel on siis games special edition odavam kui tavaline versioon, tänaseks peaks kõigil ettetellijatel postis olema
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
212 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
04.09.2008 18:25:35
|
|
|
| gj kirjutas: |
hetkel on siis games special edition odavam kui tavaline versioon, tänaseks peaks kõigil ettetellijatel postis olema  |
kust sa seda v6tad? mingi v6rdlus 2kki? ma tellisin küll tavalise ja sain mingi ~400.- eest
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gj
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
04.09.2008 20:16:16
|
|
|
| ongi muudetud hinda peale eilset.
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
212 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
04.09.2008 20:41:37
|
|
|
panevad SE versiooniga teile tykikese tuumajaama kaasa ?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
04.09.2008 20:59:22
|
|
|
| gj kirjutas: |
| ongi muudetud hinda peale eilset. |
linki? mina n2en küll, et tavaline on odavam kui special edition....
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Volum
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.01.2006
|
04.09.2008 21:46:59
|
|
|
| -Kaivo- kirjutas: |
panevad SE versiooniga teile tykikese tuumajaama kaasa ? |
Tükikest seda "Valget laavat" kaasa, et parem ternobõli elamus oleks
Ei tea miks teised vinguvad, gameplay videode järgi suht hea mäng ju
_________________ Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus. |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
04.09.2008 23:32:22
|
|
|
Üks asi on videosid passida , teine asi on seda mängida ikkagist .
Aga ega mina eriti ei tea selle mängu kohta midagi eriti - pole seda lihtsalt , ja ennem uue masina soetamist ei kavatse muretseda kah .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gj
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
05.09.2008 00:10:04
|
|
|
| minake kirjutas: |
| gj kirjutas: |
| ongi muudetud hinda peale eilset. |
linki? mina n2en küll, et tavaline on odavam kui special edition....  |
juba tagasi 17 igatahes kui mina vahepeal vaatasin oli tavaline versioon 29 naela
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
212 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Satakas
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2004
|
05.09.2008 01:42:07
|
|
|
| Heineken kirjutas: |
Vähemalt nad said sellest aru ennem launch dayd , mitte PEALE seda .  |
haah, kes saab ja kes ei saa. otsin tatikale kuu aja eest age of mythology ja arvake ära, mida karbis polnud.... õnneks sai asja diilerfirmaga kiirelt ja kergelt ära klatitud.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
05.09.2008 11:10:27
|
|
|
niih kysimus, kindlasti on tegelasi kes juba piraati vaadanud, et kysix kas profiili kastiga dx10ne all maximumis jooxutab 2ra v6i peaks mingi aeg vaatama hakkama uut videot?
ise peaks j2rgmine n2dal asja k2tte saama siis saab testida, a huvi on ikkagi juba suur
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
05.09.2008 12:06:38
|
|
|
| minake kirjutas: |
niih kysimus, kindlasti on tegelasi kes juba piraati vaadanud, et kysix kas profiili kastiga dx10ne all maximumis jooxutab 2ra v6i peaks mingi aeg vaatama hakkama uut videot?
ise peaks j2rgmine n2dal asja k2tte saama siis saab testida, a huvi on ikkagi juba suur  |
arvan et pole probleemi
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
05.09.2008 12:19:58
|
|
|
| On juba siinmail kuskil müügis ka? Netist tellimine ei sobi, tahaks kuskilt poest saada.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
05.09.2008 12:22:32
|
|
|
| Killer85 kirjutas: |
| On juba siinmail kuskil müügis ka? Netist tellimine ei sobi, tahaks kuskilt poest saada. |
ega need siis kohe kohale ei jõua igalepool
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
05.09.2008 12:50:12
|
|
|
| minake kirjutas: |
niih kysimus, kindlasti on tegelasi kes juba piraati vaadanud, et kysix kas profiili kastiga dx10ne all maximumis jooxutab 2ra v6i peaks mingi aeg vaatama hakkama uut videot?
ise peaks j2rgmine n2dal asja k2tte saama siis saab testida, a huvi on ikkagi juba suur  |
Kle seda mängu ei jooksuta kellelgi maksimumis praegu ära+DX10.Kõik kaebavad selle üle.Võibolla kui korda tehakse siis saab normaalselt jooksma .Vahet pole mis raud sul on.Ei jookse.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
05.09.2008 13:16:54
|
|
|
nu n2is siis kas saavad asja korda v6i mitte, seda m2letan küll esimesest osast, et gts 320mb versiooniga maximumi panna ei saanud, 640mb oli np...
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
05.09.2008 13:21:27
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| minake kirjutas: |
niih kysimus, kindlasti on tegelasi kes juba piraati vaadanud, et kysix kas profiili kastiga dx10ne all maximumis jooxutab 2ra v6i peaks mingi aeg vaatama hakkama uut videot?
ise peaks j2rgmine n2dal asja k2tte saama siis saab testida, a huvi on ikkagi juba suur  |
Kle seda mängu ei jooksuta kellelgi maksimumis praegu ära+DX10.Kõik kaebavad selle üle.Võibolla kui korda tehakse siis saab normaalselt jooksma .Vahet pole mis raud sul on.Ei jookse. |
vene versionile, tuli ju mingi patch, kas sellest siis abi ei olnud
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bbbb
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
05.09.2008 13:23:40
|
|
|
steamis ütleb, et homme saadaval.
_________________ on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin? |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
05.09.2008 13:28:21
|
|
|
| nolifer kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
| minake kirjutas: |
niih kysimus, kindlasti on tegelasi kes juba piraati vaadanud, et kysix kas profiili kastiga dx10ne all maximumis jooxutab 2ra v6i peaks mingi aeg vaatama hakkama uut videot?
ise peaks j2rgmine n2dal asja k2tte saama siis saab testida, a huvi on ikkagi juba suur  |
Kle seda mängu ei jooksuta kellelgi maksimumis praegu ära+DX10.Kõik kaebavad selle üle.Võibolla kui korda tehakse siis saab normaalselt jooksma .Vahet pole mis raud sul on.Ei jookse. |
vene versionile, tuli ju mingi patch, kas sellest siis abi ei olnud |
Ei olnud
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
05.09.2008 13:28:26
|
|
|
| tige kala kirjutas: |
| Killer85 kirjutas: |
| On juba siinmail kuskil müügis ka? Netist tellimine ei sobi, tahaks kuskilt poest saada. |
ega need siis kohe kohale ei jõua igalepool |
Sestap küsingi, et kas on kuskil müügil.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MitchriX
HV kasutaja
liitunud: 06.01.2005
|
05.09.2008 18:48:44
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| Kle seda mängu ei jooksuta kellelgi maksimumis praegu ära+DX10 |
Basic graafika settingud "Extreme" ja DX10 "Full Lighting" jookseb 3Ghz C2D'i, 2GB RAM'i, HD4870 [1680*1050 4AA+16AF, vsync] täiesti rahuldavalt, isegi üllatavalt hästi
Advanced optsioonide all saaks veel lisa juurde kruttida, kuid ma ei näe küll vajadust selleks a'la "view/lighting distance" max'i peale keerata muudaks maailma ebareaalseks ja kisuks ka masina suht kooma arvatavasti.
Aga see X-ray engine on f**king awesome! Mängu atmosfäär on silmnähtavalt klass omaette.
| tsitaat: |
| Players with high-end PCs will be able to take advantage of new graphical features included in the updated engine. Advancements made in 1.5 include volumetric light (a.k.a. "God-rays"), volumetric smoke, volumetric fire, soft water, dynamic wet surfaces (with water streaming down the sides of surfaces), depth-of-field blur, DirectX 10 support, SSAO (Screen Space Ambient Occlusion) and more. |
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
05.09.2008 19:00:15
|
|
|
| MitchriX kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
| Kle seda mängu ei jooksuta kellelgi maksimumis praegu ära+DX10 |
Basic graafika settingud "Extreme" ja DX10 "Full Lighting" jookseb 3Ghz C2D'i, 2GB RAM'i, HD4870 [1680*1050 4AA+16AF, vsync] täiesti rahuldavalt, isegi üllatavalt hästi
Advanced optsioonide all saaks veel lisa juurde kruttida, kuid ma ei näe küll vajadust selleks a'la "view/lighting distance" max'i peale keerata muudaks maailma ebareaalseks ja kisuks ka masina suht kooma arvatavasti.
Aga see X-ray engine on f**king awesome! Mängu atmosfäär on silmnähtavalt klass omaette.
| tsitaat: |
| Players with high-end PCs will be able to take advantage of new graphical features included in the updated engine. Advancements made in 1.5 include volumetric light (a.k.a. "God-rays"), volumetric smoke, volumetric fire, soft water, dynamic wet surfaces (with water streaming down the sides of surfaces), depth-of-field blur, DirectX 10 support, SSAO (Screen Space Ambient Occlusion) and more. |
|
Njah kõik need Crysises olemas ja crysis jookseb võrreldavalt kui mitte paremini.probleem on selles(nagu Crytek avastas),et kui mängu panna üübersettingud siis kõik kes vähegi saavad üritavad panna maksimumi peal jooksma(kus enamusel ei jookse).See omakorda kahjustab mängu müüki kuna tulevased ostjad kuulevad kõlakaid,et nõuab üüberarvutit ja jätavad ostmata .
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MitchriX
HV kasutaja
liitunud: 06.01.2005
|
05.09.2008 19:30:17
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| Njah kõik need Crysises olemas ja crysis jookseb võrreldavalt kui mitte paremini |
Hmm, Crysis sai samuti DX10'ga läbitud, kuid Stalkeris näiteks see "soft water" kvaliteet ja parallax mapping tunduvad palju reaalsemad. Pole mingeid scriine käepärast võtta, üritan vaid esmamuljeid meenutada
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
06.09.2008 15:17:40
|
|
|
| millal see englis release siis on, vahepeal oli ju se cd key-de jama ja lükkus edasi ????
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
06.09.2008 15:37:39
|
|
|
| Minuarust ainult USAs lükkus see sellepärast edasi , aga ma täpselt ei tea kah .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aah
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2007
|
06.09.2008 22:25:58
|
|
|
| Volum kirjutas: |
| -Kaivo- kirjutas: |
panevad SE versiooniga teile tykikese tuumajaama kaasa ? |
Tükikest seda "Valget laavat" kaasa, et parem ternobõli elamus oleks  |
Ei tea kas paari aasta pärast kuskil suureamal lanpartyl on stalkeri fännid kohe kaugelt ära tunda oma Kiilanevate peadega
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
07.09.2008 21:16:14
|
|
|
| Steamis on ka 15.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
07.09.2008 21:47:39
|
|
|
www.game.co.uk saatis minule reedel m2ngu teele igatahes
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
07.09.2008 22:59:52
|
|
|
tomorrow sa ajad veits jama, sai just LAN-il tavalist Stalkerit proovitud ja kui nüüd samas sai ka Crysist tehtud siis võib öelda, et Crysis jookseb ikka ülimasendava FPS-iga Samas kui Stalker on atmosfäär ja ilma muutus veelgi spetsim ja fps on ülisujuv ja pidevalt üle 60. Tegu 8800 SLI süsteemiga, niiet arvamus on selge - Stalker on ikka veel kõvema mootoriga kui Crysis! Võibolla mõni koht on Crysises ilusam aga see kuidas asi jookseb on ikka okse Jutt on loomulikult max detailidest dx9-ga, tean ka milline Crysis dx10 on aga fps on seejuures ju veel masendavam eksole. Eks paistab mis Warhead toob, ilmselt parema fpsi.
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Araablane
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2008
|
07.09.2008 23:12:03
|
|
|
KrikU, esiteks miks on vaja tuua Crysis jälle siia teemasse?
Teiseks lõpeta see pagana FPS-i vahtimine ja mängi mängu.
Kas Stalker: Clear Sky on nüüd siis väljas või ei ole veel?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Satakas
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2004
|
07.09.2008 23:18:53
|
|
|
| krt jah, mingi jahvatamine fps'i teemal. kui see fps kellelegi nii kohutavalt tähtis on, siis pakkigu seljakott ja sõitku ise ternobõli kanti IRL-stalkerit tegema.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MitchriX
HV kasutaja
liitunud: 06.01.2005
|
07.09.2008 23:35:30
|
|
|
| tsitaat: |
| Pakkige seljakott ja sõitke ise ternobõli kanti IRL-stalkerit tegema |
Heameelega See on mul ammu "to do" listis
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
07.09.2008 23:40:11
|
|
|
| Peale Stalkeri filmi nägemist peaks mainima, et mul meeldis see teema ilma ternobõlita isegi veidi rohkem.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
machoman
HV vaatleja

liitunud: 26.06.2007
|
07.09.2008 23:42:40
|
|
|
| Stalker oli eestis, tallinna ligidal filmitud, peaks ka kunagi seda külastama, seal jägala hüdroelektrijaama juures... täpselt ei tea aga ehk keegi siinolijatest teab täpsemini?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Araablane
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2008
|
08.09.2008 00:29:55
|
|
|
Mis selle Stalkeri filmi nimi on, tahaks ka näha
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
devilman
HV kasutaja
liitunud: 25.01.2003
|
08.09.2008 00:59:25
|
|
|
| Araablane kirjutas: |
Mis selle Stalkeri filmi nimi on, tahaks ka näha  |
STALKER?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MitchriX
HV kasutaja
liitunud: 06.01.2005
|
08.09.2008 02:04:09
|
|
|
OUCH! ::link
| tsitaat: |
The central part of the film, in which the characters move around the Zone, was shot in a few days at a deserted hydro power plant on the Jägala river near Tallinn, Estonia. The shot before they enter the Zone is an old Flora chemical factory in the center of Tallinn, next to the old Rotermann salt store and the electric plant - now a culture factory where a memorial plate of the film has been set up in 2008. Some shots from the Zone were filmed in Maardu, next to the Iru powerplant and the shot with the gates to the Zone was filmed in Lasnamäe, next to Punane Street behind the Idakeskus.
Many people involved in the film production had untimely deaths. Many attribute this to the long and arduous shooting schedule of the film as well as toxins present at the shooting locations. Vladimir Sharun recalls:
We were shooting near Tallinn in the area around the small river Pirita with a half-functioning hydroelectric station. Up the river was a chemical plant and it poured out poisonous liquids downstream. There is even this shot in Stalker: snow falling in the summer and white foam floating down the river. In fact it was some horrible poison. Many women in our crew got allergic reactions on their faces. Tarkovsky died from cancer of the right bronchial tube. And Tolya Solonitsyn too. That it was all connected to the location shooting for Stalker became clear to me when Larisa Tarkovskaya died from the same illness in Paris |
Raamat kah täitsa olemas
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
08.09.2008 20:33:27
|
|
|
Raamat oli ikka väga , muidugi ma ei lugenud seda raamatuna vaid internetist ja inglise keeles .
Ja see , et Tallinnas ja Tallinna lähistel olid sellised jamad , oli mulle küll paras üllatus .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
08.09.2008 20:40:45
|
|
|
Nüüd mängin kindlalt stalker: clear sky läbi kui ta juba sellise ajalooga lugu on , müstiline ja dramaatiline 8)
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
08.09.2008 21:38:14
|
|
|
kurivaim, seda filmi huvitav kuskilt korraliku kvaliteediga ka näha õnnestuks?
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
08.09.2008 22:15:08
|
|
|
| Wiltz kirjutas: |
| kurivaim, seda filmi huvitav kuskilt korraliku kvaliteediga ka näha õnnestuks? |
no mis kvaliteedil siis viga? ise tõmbasin alla sealtasamast google videost flv failina siis avi´ks ja dvd-ks standalone pleieri jaoks, kvaliteet on piisavalt hea
_________________
"Mõtle kriitiliselt" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
08.09.2008 22:52:49
|
|
|
niih, t2na 6htul oli siis m2ng mul postkastis kenasti, yllatavalt kiiresti tuli kohale, neljap2eval pandi teele ja t2na sai juba k2tte
hetkel küll kahjuks palju t66d ja ei j6ua kaeda, ex varsti hakkab seda l2hemalt uurima
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
08.09.2008 22:56:16
|
|
|
| minake kirjutas: |
niih, t2na 6htul oli siis m2ng mul postkastis kenasti, yllatavalt kiiresti tuli kohale, neljap2eval pandi teele ja t2na sai juba k2tte
hetkel küll kahjuks palju t66d ja ei j6ua kaeda, ex varsti hakkab seda l2hemalt uurima  |
_________________
"Mõtle kriitiliselt" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
09.09.2008 16:20:49
|
|
|
| minake kirjutas: |
niih, t2na 6htul oli siis m2ng mul postkastis kenasti, yllatavalt kiiresti tuli kohale, neljap2eval pandi teele ja t2na sai juba k2tte
hetkel küll kahjuks palju t66d ja ei j6ua kaeda, ex varsti hakkab seda l2hemalt uurima  |
ingliskeelne?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
09.09.2008 16:29:16
|
|
|
| jup, english neh 8)
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
09.09.2008 20:39:43
|
|
|
| suur see fail plaadi peal on?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|