|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Mikiki
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006
|
07.09.2008 21:27:35
|
|
|
Geniaalne video Hämmastab lihtsalt, et läbi ajaloo mõned ikka üldse ei õpi. On vaja lihtsalt prantslased pulti lasta. Sakslased, kes alati punktuaalsed, poleks kindlasti sellist pettumust valmistanud.
Ise sain korraks 414'ast edasi, aga siis jälle viskas tagasi, mingi väljake valesti täidetud.
Seega jälle 414 juures Homme õhtul uuele katsele siis vast.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piimaPAKK
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2005
|
07.09.2008 22:09:28
|
|
|
IRW see oli päris hea ja asjakohane.
Nüüd see junn logis mind välja ja sisse tagasi enam ei saa
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
07.09.2008 22:45:31
|
|
|
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
07.09.2008 23:07:47
|
|
|
Seda IRC's spammitakse täiega lol. Hästi tehtud imo.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rogue
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2002
|
07.09.2008 23:16:43
|
|
|
eem kaua see open beta üldse kestab!?
_________________ Life sucks sellega oleks nigu kõik öeldud |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eYper
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003
|
07.09.2008 23:20:13
|
|
|
Eino krt küll. Pärast pikka päeva haamerdamist, tuleb välja, et mu soovitud username on juba võetud - pean veel edasi haamerdama.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
07.09.2008 23:27:32
|
|
|
Mäng on superhea
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eYper
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003
|
07.09.2008 23:43:12
|
|
|
Nüüd siis peab meili ootama. Tegelikult tekitab see 414 errori jama omamoodi sõltuvuse ja veel suurema huvi. Mis kurat see on, mis tõmbab nii palju inimesi beta versiooni testima? Peab ikka hea asi olema ju
EDIT: Jobu küsimus ... aga küsija suu pihta ei lööda. Kas Hammer on muidu mingi kuumaksupõhine mäng?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
07.09.2008 23:43:34
|
|
|
Pärast pikka 414 haamerdamist ütles, et email on juba kasutusel Eks homme proovin uuesti, tänast päeva ei saa kahjuks open beta alguseks lugeda.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
07.09.2008 23:43:55
|
|
|
No mis seal ikka. Viimane õhtune katse oli. IE's ei lae sümbolitega pilti ära, FF'is laeb ja laeb ja laeb, aga pilti ei tule. Eks homme päeval uuesti.
Edu neile, kes mängu said. Kaastunne neile, kes ei saanud. Scart sul võiks elekter ära minna .)
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
07.09.2008 23:58:15
|
|
|
link :: kae siit
| Timberg kirjutas: |
| Scart sul võiks elekter ära minna .) |
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
08.09.2008 01:02:04
|
|
|
magus on ikka sama mõttetu kui closed beetas, paistab et toimus veelkordne peti nerfimine, pet teeb nüüd alla 20 damagi iga 6 sekundi peale, sweet retardness Scenariotes on 50% orderist bright wizardid, aga see arvatavsti nats muutub kui klasse mittetundvad inimesed hakkavad 414 läbi saama
Graafika on aga karmi boosti saanud, tuntavalt parem kui closed beetas.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
08.09.2008 01:20:00
|
|
|
wohoo, account tehtud, lõpuks...nüüd maili ootama
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.:RAITZ::.
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2004
|
08.09.2008 06:32:32
|
|
|
Sain ka key lõpuks sisetada, nüüd pathcib ja päris hea kiirusega aga kahjuks peab kohe tööle minema
_________________ Kui ei ole rauas asi, siis on format ikka abiks :p! |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
08.09.2008 08:16:00
|
|
|
| Kütke nüüd, kurat! Mul kisub juba igavaks, PQsid ei saa teha ja soolocontent kisub vaikselt nüriks ära. PVPd pole näinudki, inimesi pole lihtsalt.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
08.09.2008 08:34:25
|
|
|
Mis serveris sa oled scart? Kurat ma pole kuhugi ikka saanud Login ja Registration on maas minul o_O ei saa midagi teha, täna päeval kui koolist tagasi jõuan hakkan uuesti ehk haamerdama. Tahaks juba lõpuks mängida
| tsitaat: |
| We expect the whole maintenance to be finished late Monday morning. |
Oh, see peaks siis olema umbes siis kui ma koolist koju jõuan vist
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauripoiss
HV kasutaja
liitunud: 09.12.2004
|
08.09.2008 08:39:33
|
|
|
| Irw... kusjuures mul tuli täna nendesse kohtadesse ka mail mis eile põmst hammerdamisega läbi ei läinud. Sweeet!
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
08.09.2008 08:48:44
|
|
|
| Aga mina ei saa kontot regada, sest "salajast pilti" ikka pole. Haha .P
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
08.09.2008 08:50:38
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Aga mina ei saa kontot regada, sest "salajast pilti" ikka pole. Haha .P |
Btw regamine kinni pole? Igatahes see salajane pilt, mingi FXWH4 vms peaks töötama igakord ju? ma tegin sellega kui ma ei näinud koodi. Öeldi et see peaks töötama koguaeg vist vms? Vb polnud FXWH4, aga midagi sarnast oli.
Site on hetkel julm kiire tahaks et login oleks üleval xD
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
08.09.2008 08:53:16
|
|
|
REGAS ÄRA! IE'ga NÄITAS PILTI JA PUHA OMG OMG OMG!
Millal ma oma maili saan?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rogue
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2002
|
08.09.2008 08:57:07
|
|
|
jah aga keyd ei saa ikka sisestada :S
_________________ Life sucks sellega oleks nigu kõik öeldud |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
08.09.2008 08:59:40
|
|
|
Nagu ma kuulsin Key'ga läheb kõige rohkem aega. Mõned ootasid eile päev läbi ja täna hommikuks alles said Igatahes kuidas sa ära regasid kui hetkel ikka Maintenance?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
08.09.2008 09:01:36
|
|
|
| Timberg, ma sain eile öösel tehtud regamise ja täna just kuskil pool tundi tagasi jõudis mail mulle.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauripoiss
HV kasutaja
liitunud: 09.12.2004
|
08.09.2008 09:03:35
|
|
|
Sain isegi sisse logida korra.... aga key'd ei saanud sisestada...
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
08.09.2008 09:08:02
|
|
|
Lol hetkel klõpsisin mingi 50 korda Login - Continue - Login - Continue - Login - Continue jne. Mingi Error 1103 lõi nüüd, aga sellega laeb vähem kui 414 erroriga niiet sai pidevalt klõpsida aga midagi ikka ei juhtunud lol.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
08.09.2008 09:09:41
|
|
|
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kivi89
HV kasutaja
liitunud: 27.01.2005
|
08.09.2008 09:13:53
|
|
|
neh, pool keyd suutsin ära sisestada kui 1103 mind välja viskas
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
08.09.2008 09:20:05
|
|
|
ma sain hommikul 4-5ndal katsel key sisestatud
sain paar korda errorit ja siis toimis, patchis 10 minutiga mängu ära ja fun algas... prantsuse server oli ainuke mis püsti oli. konnakeelset teksti lugeda ei osanud, aga esimese PQ sain ära teha... fun oli
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
08.09.2008 10:07:18
|
|
|
Mul viskab ikka, et auth. server on maas. Ei saa key'd kuskile sisestada kahjuks
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
08.09.2008 10:17:32
|
|
|
| vaat kui lahe pole veel sissegi loginud ja juba : Your account is suspended , your access has been blocked . (code 711)
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
08.09.2008 10:23:20
|
|
|
| pots4t4j4, mul viskas sama asja vahepeal...haamerda edasi! 8)
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
08.09.2008 10:37:17
|
|
|
| Kinnitage mu konto ära .p
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dzombe
HV kasutaja
liitunud: 17.01.2003
|
08.09.2008 11:22:32
|
|
|
Kas see key'de sisestamine ja beta kallal tõmblemine on mingi uus e-sport või misasi?
_________________ -- |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
08.09.2008 11:25:06
|
|
|
Miskil põhjusel on minu e-mail juba kasutusel, seda laulis eile kui lõpuks 1 korra 414 errorist mööda sain.
Proovisin just siis välja selgitada et mis kasutaja mul seal on kuid.
Auth. serverid maas.
Registration serverid maas.
ja PW retrieval ei ole hetkel võimalik.
Seega ei tule vast tänagi midagi välja mängu proovimisest.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eYper
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003
|
08.09.2008 11:40:01
|
|
|
| ...eile südaöö paiku sai ära regatud, aga e-maili pole praeguseks hetkeks minuni jõudnud :S
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauripoiss
HV kasutaja
liitunud: 09.12.2004
|
08.09.2008 11:47:01
|
|
|
Ega jah ei usu et ka täna proovida saab... hetkel on igatahes kõik sama.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
08.09.2008 11:49:19
|
|
|
| Ja servereid ikka pole. Küll see hommik on ikka pikk GOA jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dazza
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2005
|
08.09.2008 12:15:59
|
|
|
Sai ka täna öösel kella 1 paiku võti süsteemi sisestatud, uus patch peale lastud ja isegi natuke tutvust tehtud. Mis mina tegin, et võtit sisestada. Sisestasin oma konto andmed ja siis vajutasin korduvalt "Enterit" ja seda veateadet kinni ei pannud (paned kursori vilkuma password'i lahtris). Pika-peale õnnestub nii sisse saada. Seejärel "product key" valikusse ja sisestasin võtme ning seal sama moodi, peale auth nupule vajutamist, veateadet kinni ei pannud, kuna vahel logis mind veateate kinnipanemisel järel välja. Niikaua siis jändasin kuni tuli teade, et võti on juba sisestatud. Muideks IE-ga toimis mul asi paremini.
märkus: kui tuleb teade "You are already logged in" siis IE puhul piisab cookide kustutamisest.
viimati muutis dazza 08.09.2008 12:18:10, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
08.09.2008 12:17:07
|
|
|
| dazza said kinnitamise maili ikka ka enne?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dazza
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2005
|
08.09.2008 12:20:47
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| dazza said kinnitamise maili ikka ka enne? |
Mul oli vana kasutaja juba süsteemis. Logisin sisse ja sisestasin võtme. Mingit maili mulle tulnud ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
08.09.2008 12:25:14
|
|
|
| Ole meheks ja räägi, kust sa selle vana kasutajaga sisse logid? Mind saadab süsteem pikalt, kui üritan seda teha.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dazza
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2005
|
08.09.2008 12:36:32
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Ole meheks ja räägi, kust sa selle vana kasutajaga sisse logid? Mind saadab süsteem pikalt, kui üritan seda teha. |
Veebist ikka. Ma ka enne klienti sisse ei saanud kui veebi kaudu olin võtme sisestanud. Peale patchi ilmus ka launcherisse nupuke product key aga patchi enne teha ei saanud kui olin veebist võtme sisestanud.
Hammerdata on just mõttekas error 1103 ajal. Vahepeal tuleb jälle teade "et auth serverid maas" siis võib natuke rahulikumalt võtta ja oodata kuna jälle error 1103 ilmub ja siis hoogu juurde anda.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pusna
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006
|
08.09.2008 12:45:20
|
|
|
Oot, kaua see beta siis kestab muidu?
18 oktoobrini? või oli september.
_________________ haiguise |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
08.09.2008 12:52:57
|
|
|
| september ikka , "early" access peaks 15 sept algama
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
08.09.2008 14:07:36
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Kütke nüüd, kurat! Mul kisub juba igavaks, PQsid ei saa teha ja soolocontent kisub vaikselt nüriks ära. PVPd pole näinudki, inimesi pole lihtsalt. |
PVP jaoks pead kohe chaos-empire tieri lendama, seal on scenarioid piisavalt.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winenose
HV vaatleja
liitunud: 27.03.2007
|
08.09.2008 14:15:47
|
|
|
| Heh.. nüüd on juba "early afternoon" kui asi peaks uuesti tööle hakkama.. hea kui reedeks saab sisse logitud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Aavo
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2007
|
08.09.2008 14:24:38
|
|
|
| Imelik küll, et 24 tundi on registreerimisest möödas aga emaili pole ikka tulnud, kuigi öeldi, et peaks olema...
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
08.09.2008 14:42:49
|
|
|
Code 414
Code 1103
Code 300 (connection failed, please check your connection or check back later)
No cmon, mida veel, kaua võib ühe väikese accoundi tegemine aega võtta? ise vastan, miinimum 3 päeva
EDIT: Tundub et nüüd midagi toimub, üritasin siis kahte accounti regada ja mõlemad läksid kiirelt lõpuni nüüd. Oli ka aeg...
Nagu ma aru saan siis e-mail tuleb ka tuvi postiga?
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
08.09.2008 14:55:24
|
|
|
| Järgmine etapp on kätte saada see Key, siis kuidagi sisse logida ja see Key sisse panna. Siiani pole mul see veel õnnestunud vähemalt:(
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
08.09.2008 15:02:25
|
|
|
| Pihv kirjutas: |
Code 414
Code 1103
Code 300 (connection failed, please check your connection or check back later)
No cmon, mida veel, kaua võib ühe väikese accoundi tegemine aega võtta? ise vastan, miinimum 3 päeva
EDIT: Tundub et nüüd midagi toimub, üritasin siis kahte accounti regada ja mõlemad läksid kiirelt lõpuni nüüd. Oli ka aeg...
Nagu ma aru saan siis e-mail tuleb ka tuvi postiga? |
Mismoodi? The registration service is momentary unavailable karjub mulle vastu. Täna juba teine päev ja ikka ei saa regada, on ikka saamatud. http://www.youtube.com/watch?v=Drnz1i3IEuE
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|