Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Warhammer Online märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 48, 49, 50  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mikiki
HV kasutaja
Mikiki

liitunud: 02.05.2006




sõnum 07.09.2008 21:27:35 vasta tsitaadiga

gloom kirjutas:
http://es.youtube.com/watch?v=j3aN7zVBv3w

I lol'd icon_biggrin.gif icon_lol.gif

Geniaalne video icon_biggrin.gif Hämmastab lihtsalt, et läbi ajaloo mõned ikka üldse ei õpi. On vaja lihtsalt prantslased pulti lasta. Sakslased, kes alati punktuaalsed, poleks kindlasti sellist pettumust valmistanud.

Ise sain korraks 414'ast edasi, aga siis jälle viskas tagasi, mingi väljake valesti täidetud.
Seega jälle 414 juures icon_smile.gif Homme õhtul uuele katsele siis vast.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piimaPAKK
HV kasutaja
piimaPAKK

liitunud: 06.12.2005




sõnum 07.09.2008 22:09:28 vasta tsitaadiga

gloom kirjutas:
http://es.youtube.com/watch?v=j3aN7zVBv3w

I lol'd icon_biggrin.gif icon_lol.gif


IRW see oli päris hea ja asjakohane.

Nüüd see junn logis mind välja ja sisse tagasi enam ei saa icon_mad.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2008 22:45:31 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 07.09.2008 23:07:47 vasta tsitaadiga

Seda IRC's spammitakse täiega lol. Hästi tehtud imo. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rogue
HV kasutaja
rogue

liitunud: 24.08.2002




sõnum 07.09.2008 23:16:43 vasta tsitaadiga

eem kaua see open beta üldse kestab!?
_________________
Life sucks sellega oleks nigu kõik öeldud
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eYper
HV kasutaja
eYper

liitunud: 25.11.2003




sõnum 07.09.2008 23:20:13 vasta tsitaadiga

Eino krt küll. Pärast pikka päeva haamerdamist, tuleb välja, et mu soovitud username on juba võetud - pean veel edasi haamerdama. icon_evil.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2008 23:27:32 vasta tsitaadiga

Mäng on superhea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eYper
HV kasutaja
eYper

liitunud: 25.11.2003




sõnum 07.09.2008 23:43:12 vasta tsitaadiga

Nüüd siis peab meili ootama. Tegelikult tekitab see 414 errori jama omamoodi sõltuvuse ja veel suurema huvi. Mis kurat see on, mis tõmbab nii palju inimesi beta versiooni testima? Peab ikka hea asi olema ju icon_smile.gif

EDIT: Jobu küsimus ... aga küsija suu pihta ei lööda. Kas Hammer on muidu mingi kuumaksupõhine mäng?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2008 23:43:34 vasta tsitaadiga

Pärast pikka 414 haamerdamist ütles, et email on juba kasutusel icon_eek.gif Eks homme proovin uuesti, tänast päeva ei saa kahjuks open beta alguseks lugeda.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2008 23:43:55 vasta tsitaadiga

No mis seal ikka. Viimane õhtune katse oli. IE's ei lae sümbolitega pilti ära, FF'is laeb ja laeb ja laeb, aga pilti ei tule. Eks homme päeval uuesti.

Edu neile, kes mängu said. Kaastunne neile, kes ei saanud. Scart sul võiks elekter ära minna .)
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2008 23:58:15 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

Timberg kirjutas:
Scart sul võiks elekter ära minna .)


icon_razz1.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 08.09.2008 01:02:04 vasta tsitaadiga

magus on ikka sama mõttetu kui closed beetas, paistab et toimus veelkordne peti nerfimine, pet teeb nüüd alla 20 damagi iga 6 sekundi peale, sweet retardness icon_biggrin.gif Scenariotes on 50% orderist bright wizardid, aga see arvatavsti nats muutub kui klasse mittetundvad inimesed hakkavad 414 läbi saama icon_lol.gif

Graafika on aga karmi boosti saanud, tuntavalt parem kui closed beetas.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 08.09.2008 01:20:00 vasta tsitaadiga

wohoo, account tehtud, lõpuks...nüüd maili ootama thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:RAITZ::.
HV kasutaja


liitunud: 14.06.2004




sõnum 08.09.2008 06:32:32 vasta tsitaadiga

Sain ka key lõpuks sisetada, nüüd pathcib ja päris hea kiirusega thumbs_up.gif aga kahjuks peab kohe tööle minema icon_sad.gif
_________________
Kui ei ole rauas asi, siis on format ikka abiks :p!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2008 08:16:00 vasta tsitaadiga

Kütke nüüd, kurat! Mul kisub juba igavaks, PQsid ei saa teha ja soolocontent kisub vaikselt nüriks ära. PVPd pole näinudki, inimesi pole lihtsalt.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 08.09.2008 08:34:25 vasta tsitaadiga

Mis serveris sa oled scart? Kurat ma pole kuhugi ikka saanud icon_biggrin.gif Login ja Registration on maas minul o_O ei saa midagi teha, täna päeval kui koolist tagasi jõuan hakkan uuesti ehk haamerdama. Tahaks juba lõpuks mängida icon_biggrin.gif

tsitaat:
We expect the whole maintenance to be finished late Monday morning.

Oh, see peaks siis olema umbes siis kui ma koolist koju jõuan vist icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauripoiss
HV kasutaja

liitunud: 09.12.2004




sõnum 08.09.2008 08:39:33 vasta tsitaadiga

Irw... kusjuures mul tuli täna nendesse kohtadesse ka mail mis eile põmst hammerdamisega läbi ei läinud. Sweeet!
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2008 08:48:44 vasta tsitaadiga

Aga mina ei saa kontot regada, sest "salajast pilti" ikka pole. Haha .P
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 08.09.2008 08:50:38 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Aga mina ei saa kontot regada, sest "salajast pilti" ikka pole. Haha .P


Btw regamine kinni pole? Igatahes see salajane pilt, mingi FXWH4 vms peaks töötama igakord ju? ma tegin sellega kui ma ei näinud koodi. Öeldi et see peaks töötama koguaeg vist vms? Vb polnud FXWH4, aga midagi sarnast oli.

Site on hetkel julm kiire icon_biggrin.gif tahaks et login oleks üleval xD
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2008 08:53:16 vasta tsitaadiga

REGAS ÄRA! IE'ga NÄITAS PILTI JA PUHA OMG OMG OMG!
Millal ma oma maili saan? icon_razz.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rogue
HV kasutaja
rogue

liitunud: 24.08.2002




sõnum 08.09.2008 08:57:07 vasta tsitaadiga

jah aga keyd ei saa ikka sisestada :S
_________________
Life sucks sellega oleks nigu kõik öeldud
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 08.09.2008 08:59:40 vasta tsitaadiga

Nagu ma kuulsin Key'ga läheb kõige rohkem aega. Mõned ootasid eile päev läbi ja täna hommikuks alles said icon_biggrin.gif Igatahes kuidas sa ära regasid kui hetkel ikka Maintenance?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 08.09.2008 09:01:36 vasta tsitaadiga

Timberg, ma sain eile öösel tehtud regamise ja täna just kuskil pool tundi tagasi jõudis mail mulle.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauripoiss
HV kasutaja

liitunud: 09.12.2004




sõnum 08.09.2008 09:03:35 vasta tsitaadiga

Sain isegi sisse logida korra.... icon_biggrin.gif aga key'd ei saanud sisestada... icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 08.09.2008 09:08:02 vasta tsitaadiga

Lol hetkel klõpsisin mingi 50 korda Login - Continue - Login - Continue - Login - Continue jne. icon_biggrin.gif Mingi Error 1103 lõi nüüd, aga sellega laeb vähem kui 414 erroriga niiet sai pidevalt klõpsida icon_biggrin.gif aga midagi ikka ei juhtunud lol.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2008 09:09:41 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kivi89
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2008 09:13:53 vasta tsitaadiga

neh, pool keyd suutsin ära sisestada kui 1103 mind välja viskas icon_neutral.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2008 09:20:05 vasta tsitaadiga

ma sain hommikul 4-5ndal katsel key sisestatud
sain paar korda errorit ja siis toimis, patchis 10 minutiga mängu ära ja fun algas... prantsuse server oli ainuke mis püsti oli. konnakeelset teksti lugeda ei osanud, aga esimese PQ sain ära teha... fun oli
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 08.09.2008 10:07:18 vasta tsitaadiga

Mul viskab ikka, et auth. server on maas. Ei saa key'd kuskile sisestada kahjuks icon_sad.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2008 10:17:32 vasta tsitaadiga

vaat kui lahe pole veel sissegi loginud ja juba : Your account is suspended , your access has been blocked . (code 711)
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 08.09.2008 10:23:20 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, mul viskas sama asja vahepeal...haamerda edasi! 8)
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2008 10:37:17 vasta tsitaadiga

Kinnitage mu konto ära .p
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dzombe
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2008 11:22:32 vasta tsitaadiga

Kas see key'de sisestamine ja beta kallal tõmblemine on mingi uus e-sport või misasi? icon_razz.gif
_________________
--
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 08.09.2008 11:25:06 vasta tsitaadiga

Miskil põhjusel on minu e-mail juba kasutusel, seda laulis eile kui lõpuks 1 korra 414 errorist mööda sain.

Proovisin just siis välja selgitada et mis kasutaja mul seal on kuid.
Auth. serverid maas.
Registration serverid maas.
ja PW retrieval ei ole hetkel võimalik.
thumbs_up.gif

Seega ei tule vast tänagi midagi välja mängu proovimisest.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eYper
HV kasutaja
eYper

liitunud: 25.11.2003




sõnum 08.09.2008 11:40:01 vasta tsitaadiga

...eile südaöö paiku sai ära regatud, aga e-maili pole praeguseks hetkeks minuni jõudnud :S
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauripoiss
HV kasutaja

liitunud: 09.12.2004




sõnum 08.09.2008 11:47:01 vasta tsitaadiga

Ega jah ei usu et ka täna proovida saab... hetkel on igatahes kõik sama. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2008 11:49:19 vasta tsitaadiga

Ja servereid ikka pole. Küll see hommik on ikka pikk GOA jaoks.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dazza
HV vaatleja
dazza

liitunud: 02.12.2005




sõnum 08.09.2008 12:15:59 vasta tsitaadiga

Sai ka täna öösel kella 1 paiku võti süsteemi sisestatud, uus patch peale lastud ja isegi natuke tutvust tehtud. Mis mina tegin, et võtit sisestada. Sisestasin oma konto andmed ja siis vajutasin korduvalt "Enterit" ja seda veateadet kinni ei pannud (paned kursori vilkuma password'i lahtris). Pika-peale õnnestub nii sisse saada. Seejärel "product key" valikusse ja sisestasin võtme ning seal sama moodi, peale auth nupule vajutamist, veateadet kinni ei pannud, kuna vahel logis mind veateate kinnipanemisel järel välja. Niikaua siis jändasin kuni tuli teade, et võti on juba sisestatud. Muideks IE-ga toimis mul asi paremini.

märkus: kui tuleb teade "You are already logged in" siis IE puhul piisab cookide kustutamisest.


viimati muutis dazza 08.09.2008 12:18:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2008 12:17:07 vasta tsitaadiga

dazza said kinnitamise maili ikka ka enne?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dazza
HV vaatleja
dazza

liitunud: 02.12.2005




sõnum 08.09.2008 12:20:47 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
dazza said kinnitamise maili ikka ka enne?


Mul oli vana kasutaja juba süsteemis. Logisin sisse ja sisestasin võtme. Mingit maili mulle tulnud ei ole.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2008 12:25:14 vasta tsitaadiga

Ole meheks ja räägi, kust sa selle vana kasutajaga sisse logid? Mind saadab süsteem pikalt, kui üritan seda teha.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dazza
HV vaatleja
dazza

liitunud: 02.12.2005




sõnum 08.09.2008 12:36:32 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Ole meheks ja räägi, kust sa selle vana kasutajaga sisse logid? Mind saadab süsteem pikalt, kui üritan seda teha.


Veebist ikka. Ma ka enne klienti sisse ei saanud kui veebi kaudu olin võtme sisestanud. Peale patchi ilmus ka launcherisse nupuke product key aga patchi enne teha ei saanud kui olin veebist võtme sisestanud.

Hammerdata on just mõttekas error 1103 ajal. Vahepeal tuleb jälle teade "et auth serverid maas" siis võib natuke rahulikumalt võtta ja oodata kuna jälle error 1103 ilmub ja siis hoogu juurde anda.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2008 12:45:20 vasta tsitaadiga

Oot, kaua see beta siis kestab muidu?
18 oktoobrini? või oli september.

_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2008 12:52:57 vasta tsitaadiga

september ikka , "early" access peaks 15 sept algama
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 08.09.2008 14:07:36 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Kütke nüüd, kurat! Mul kisub juba igavaks, PQsid ei saa teha ja soolocontent kisub vaikselt nüriks ära. PVPd pole näinudki, inimesi pole lihtsalt.
PVP jaoks pead kohe chaos-empire tieri lendama, seal on scenarioid piisavalt.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winenose
HV vaatleja

liitunud: 27.03.2007




sõnum 08.09.2008 14:15:47 vasta tsitaadiga

Heh.. nüüd on juba "early afternoon" kui asi peaks uuesti tööle hakkama.. hea kui reedeks saab sisse logitud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aavo
HV kasutaja
Aavo

liitunud: 12.06.2007




sõnum 08.09.2008 14:24:38 vasta tsitaadiga

Imelik küll, et 24 tundi on registreerimisest möödas aga emaili pole ikka tulnud, kuigi öeldi, et peaks olema...
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 08.09.2008 14:42:49 vasta tsitaadiga

Code 414

Code 1103

Code 300 (connection failed, please check your connection or check back later)

No cmon, mida veel, kaua võib ühe väikese accoundi tegemine aega võtta? ise vastan, miinimum 3 päeva icon_razz.gif


EDIT: Tundub et nüüd midagi toimub, üritasin siis kahte accounti regada ja mõlemad läksid kiirelt lõpuni nüüd. Oli ka aeg...
Nagu ma aru saan siis e-mail tuleb ka tuvi postiga?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 08.09.2008 14:55:24 vasta tsitaadiga

Järgmine etapp on kätte saada see Key, siis kuidagi sisse logida ja see Key sisse panna. Siiani pole mul see veel õnnestunud vähemalt:(
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2008 15:02:25 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
Code 414

Code 1103

Code 300 (connection failed, please check your connection or check back later)

No cmon, mida veel, kaua võib ühe väikese accoundi tegemine aega võtta? ise vastan, miinimum 3 päeva icon_razz.gif


EDIT: Tundub et nüüd midagi toimub, üritasin siis kahte accounti regada ja mõlemad läksid kiirelt lõpuni nüüd. Oli ka aeg...
Nagu ma aru saan siis e-mail tuleb ka tuvi postiga?

Mismoodi? The registration service is momentary unavailable karjub mulle vastu. Täna juba teine päev ja ikka ei saa regada, on ikka saamatud. http://www.youtube.com/watch?v=Drnz1i3IEuE
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Warhammer Online mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 48, 49, 50  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.