Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Google Chrome üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 63, 64, 65  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 04.09.2008 10:12:05 vasta tsitaadiga

Kas Opera bookmarke ei ole võimalik kudagi importida?
Kuidas õigekirja kontroll välja lülitada? Kuna eesti keelt pole siis on kogu aeg tekstil punased jooned all, sellist võimalust ka pole, et ei vali ühtegi keelt.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aPoiss
HV kasutaja
aPoiss

liitunud: 05.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 10:21:58 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
1. Google nimega seotud ootused ja võimalik arengupotentsiaal, sest tänasest Chrome'st ei ole olemasolevatele konkurenti.
2. Google'likult minimalistlik ja ilus

thumbs_down.gif ..mis mulle korda läheb
1 - ID kaardi tugi puudu (sama viga ka Operal)
2 - mouse gesture e hiirega lehitsemin puudu
3 - bookmark sync. puudu
4 - taskbari ei saa seadistada
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tikimunkee
HV vaatleja
tikimunkee

liitunud: 20.03.2006




sõnum 04.09.2008 10:52:10 vasta tsitaadiga

Kindlasti on chrome l potentsiaali saada väga heaks browseriks, eks aeg näitab
Aga isiklikult ka ei meeldi kui salaja installitakse google updater ja muidugi prooviti veel mingeid google pudinaid kaasa lükata.
Kusjuures uptederist sain teadlikuks kui tuli meelde google earthi uuendada.

Ja muidugi tuleb kasa ka armas kiisu icon_lol.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riff
HV kasutaja
riff

liitunud: 19.05.2003




sõnum 04.09.2008 11:18:13 vasta tsitaadiga

Panin eile tähele, et vahet ei ole, kas tegemist on IE-ga või Chromega, kui avada netist graafikat korduvalt (testida renderdamise kiirust), siis nad kõik hänguvad. Kas asi on nüüd minu arvuti graafika driverites või browseris, oskab keegi öelda?
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tramburai
HV kasutaja
tramburai

liitunud: 06.04.2003




sõnum 04.09.2008 18:12:02 vasta tsitaadiga

Huvitav võimalus on see, et nn vahelehte on võimalik lohistada eraldi aknaks või siis sama asja vastupidi teha. Iseasi millal sellist funktsionaalsust vaja võiks minna. Kujundus on minimalistlik ja üsna lihtne. Järjehoidjatega majandamine on minu arust natuke jura. Järjehoidjariba peal saab ükshaaval nendega majandada aga enamikel muudel brauseritel on selleks eraldi koht kus saab mitut järjehoidjat kopeerida/kustutada tõsta ühest kaustast teise vms.

Eks tuleb anda aega atra seada - küll tuleb ka võimalusi aegamööda icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 18:27:31 vasta tsitaadiga

... alguse kohta väga hää, tuleks siia nüüd ka FF võrreldav funktsionaalsus taha, siis oleks põhjust lehitsejat vahetada küll ...
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 22:03:42 vasta tsitaadiga

Hetkel küll meeldib asi vägagi thumbs_up.gif Mida olen märkanud lühikese katsetusega:


thumbs_down.gif Iga kast on värvitud oranziks (maitseasi, text input kastid sellised)
thumbs_down.gif Underlineb igasuguse jutu, miks ka mitte õigekeelsus, aga silmakargav punane ja muu jutt liiga tilluke selle juures
thumbs_down.gif Enne uue lehe laadimist mökutab millegi taga, mälu eraldamine?
thumbs_down.gif See sinine värv võiks kuidagi loogilisem olla, kas siis muudetav või võtta windowsist alusvärvi.

thumbs_up.gif Kõige õhem Taskbar võrreldes teistega? Igastahes FF puhul (kasutan 3. muidu) on see nats segav - liialt suure osa haukab lehest ära.
thumbs_up.gif Lihtne ja puhas, Bari peal kõik loetav
thumbs_up.gif Downloadide manageerimine
thumbs_up.gif Kokkuvõttev leht uus tab tehes

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 22:06:57 vasta tsitaadiga

Tasub vist endiselt Fx juurde jääda. icon_rolleyes.gif

http://lifehacker.com/5044668/beta-browser-speed-tests-which-is-fastest

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 22:23:56 vasta tsitaadiga

põhjused miks mina seda ei kasuta on:
*ei ole valikut 'undo close tab'
*uus tab avaneb praeguse kõrvale, mitte kõige lõppu
*hvf's ei tööta korralikult (keskmise nupuga esilehel linke avades avab uue tab'i aga samas tab'is läheb ka sellele lingile)
*reklaamid

väiksem miinus: "Other bookmarks" junni ei saa ära kaotada icon_biggrin.gif

plussid:
*Tõeliselt mugav
*kiire
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTR
HV veteran
GTR

liitunud: 18.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 22:31:00 vasta tsitaadiga

Kasutan ise praegu.. kui hätta jääb siis FF3 kohe võtta.
FF3 parem kokkuvõttes jah siiski icon_smile.gif
Aga beta alles ju...
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 22:31:44 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
Tasub vist endiselt Fx juurde jääda. icon_rolleyes.gif

http://lifehacker.com/5044668/beta-browser-speed-tests-which-is-fastest


Minu puhul on Chrome etema mälu utiliseerimisega - nimelt FF kipub seda hoorama mul vahest liialt palju üle 100mb ja ka lekib miskit vm, nimelt protsessori kasutus kipub aeg-ajalt lakke lendama. Chrome puhul on hetkel 8 tapiga 22mb rami kasutusel icon_smile.gif Igal juhul vara veel arvamust avaldada, FF3 on ka tore thumbs_up.gif.

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rundll
HV kasutaja
rundll

liitunud: 27.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 22:38:17 vasta tsitaadiga

pro asi muidu aga mul pole keele valikutes inglisekeelt ja üles kerimine ei toimi (hp läptop)
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrusny
Kreisi kasutaja
andrusny

liitunud: 20.03.2006




sõnum 04.09.2008 22:42:52 vasta tsitaadiga

Kasutustingimustest:

11.1 Säilitate teenuste või nende kaudu sisestatava, postitatava või kuvatava sisu autoriõigused ja muud õigused, mis Teil antud sisule juba on. Oma sisu esitades, postitades, või kuvades annate Te Google’ile igavese, tagastamatu ülemaailmse litsentsitasuvaba mitte-ainulitsentsi, et taastoota, kohandada, muuta, tõlkida, avaldada, avalikult esitleda, avalikult kuvada ning levitada Teie sisu, mille Te esitasite, postitasite või kuvasite teenustel või nende kaudu.

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 04.09.2008 22:46:13 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
namstoop kirjutas:
Tasub vist endiselt Fx juurde jääda. icon_rolleyes.gif

http://lifehacker.com/5044668/beta-browser-speed-tests-which-is-fastest


Minu puhul on Chrome etema mälu utiliseerimisega - nimelt FF kipub seda hoorama mul vahest liialt palju üle 100mb ja ka lekib miskit vm, nimelt protsessori kasutus kipub aeg-ajalt lakke lendama. Chrome puhul on hetkel 8 tapiga 22mb rami kasutusel icon_smile.gif Igal juhul vara veel arvamust avaldada, FF3 on ka tore thumbs_up.gif.
8 tabi ja 22MB kokku ? seda siis stats freaksi alt vaadates ? (seal näitab kumulatiivset mälumahtu)
saad ehk näidata pilti sellest statsist ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 04.09.2008 22:55:01 vasta tsitaadiga

Cold start mul küll 3 vs <9sec, Fx kahjuks. Fx pole kunagi erilise stardikiirusega hiilanud. Mul küll v 3.0.1.

viimati muutis Elof 05.09.2008 01:07:20, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 22:58:06 vasta tsitaadiga

Elof, Fx on testis ilma igasuguste lisadeta, ilmselt vidinad veavad reaalses elus kiirust alla.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 04.09.2008 23:00:58 vasta tsitaadiga

Mul pole mingeid lisavidinaid külge poogitud, pole kunagi varemgi pookinud, start on alati aeglane olnud.
Edit: ah krt üks on ent üks lisavidin ei lisa 5+ sekundit.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 04.09.2008 23:31:04 vasta tsitaadiga

Chrome captures 1% market share in just nine hours
http://www.tgdaily.com/content/view/39174/118/

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2008 02:00:18 vasta tsitaadiga

chrome juba mitu päeva enne uudist saada. mulle ka FF ei meeldi aga ei usu ka, et google junn operale vastu saab.
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2008 02:36:06 vasta tsitaadiga

Noname, operal ei ole tegelikult mitte midagi sellist mida FF-il pole icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thunderz
Kreisi kasutaja
thunderz

liitunud: 04.02.2002




sõnum 05.09.2008 03:01:36 vasta tsitaadiga

2III7 kirjutas:
Noname, operal ei ole tegelikult mitte midagi sellist mida FF-il pole icon_rolleyes.gif

asi pole selles, mida millelgi on või mida millelgi pole.
loe veelkord: asi on meeldimises.
ja meeldimine on maitse asi.
ning maitse üle ei vaielda.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2008 05:21:24 vasta tsitaadiga

thunderz, vaieldakse, siis kui kaks asja on põhimõtteliselt ühesugused... või ühesuguseks tehtavad icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 05.09.2008 07:33:27 vasta tsitaadiga

2III7: Lisada võb veel selle, et FF ja Google Chrome on täiesti eri asjad. Google on oma ehituselt tervik-internetikeskkond, milles on oma brovser, desktop, mailiprogramm, suhtlus ja haldusprogrammid, töövahendid kirjutamiseks, arvutamiseks jms.
Kuid FF on üks osa internetikeskkonnast.

Ja kipun ammu arvama, et Google teatab peagi, et ka Windowsit pole vaja, kuna temalt tuleb välja mõni enda alternatiiv.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2008 08:38:21 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
2III7: Lisada võb veel selle, et FF ja Google Chrome on täiesti eri asjad. Google on oma ehituselt tervik-internetikeskkond, milles on oma brovser, desktop, mailiprogramm, suhtlus ja haldusprogrammid, töövahendid kirjutamiseks, arvutamiseks jms.
Kuid FF on üks osa internetikeskkonnast.

Ja kipun ammu arvama, et Google teatab peagi, et ka Windowsit pole vaja, kuna temalt tuleb välja mõni enda alternatiiv.


gOS tuli juba ammu välja ju

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 05.09.2008 09:19:45 vasta tsitaadiga

carlking: Ma pean silmas mõnd "Win- täis-analoogi". Et lähen poodi, ostan arvuti ja tellin selle siis Google Op.süsteemiga. Nii nagu Linuxit, MAC-i... vms. MS-i alternatiivi.

Aga on tunda, et Google mingile Microsofti konnasilmale juba on astumas (või on astunud). http://www.delfi.ee/news/arvutiuudised/arvuti/article.php?id=19794826
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristoz
HV vaatleja

liitunud: 28.06.2003




sõnum 05.09.2008 10:01:54 vasta tsitaadiga

No igatahes väga hea brauser FF tuli koheselt uninstall icon_biggrin.gif , kahju veel ainult et ID kaardi tuge pole aga no seni ajan seda asja siis IE-ga, aga üldiselt parim brauser mida kasutanud olen! Väga selge ja lihtne beer_yum.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2008 10:25:33 vasta tsitaadiga

kristoz kirjutas:
No igatahes väga hea brauser FF tuli koheselt uninstall icon_biggrin.gif

Küll varsti paned tagasi. icon_wink.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 05.09.2008 10:53:17 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2008 11:59:31 vasta tsitaadiga

Ei tööta (nagu eelnevalt keegi juba mainis), teeb nagu hakkaks kaarti lugema, kuid siis lõpetab ära.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2008 12:15:50 vasta tsitaadiga

Kaarti?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2008 13:58:43 vasta tsitaadiga

ooo väga pro asi tundubb olevat, meeldib see ,et akna ülemine riba on nii õhuke kui võimalik ja sellevõrra ekraan jälle suurem thumbs_up.gif

eesti keele tugi kohe alguses on ka plussiks ja browser ise võimaldab näidata ka statistikat lehekülgede kohta jne.

Katsetan mingi nädal aega kas sobib kõikide minu vajaduste jaoks, vb lähen isegi FF pealt selele üle 8)

edit:

nonii leidsin 2 halba asja juba:

-kodulehekülhe ikoon puudub, otseteed samuti ei leidnud
-paroolid kuvamine, avalikus arvutis ei saa seda mingil juhul kasutada ja isegi koduarvutis on suht riskantne, läpakas ei kujutaks ettegi icon_confused.gif

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2008 14:19:44 vasta tsitaadiga

tige kala kirjutas:

nonii leidsin 2 halba asja juba:

-kodulehekülhe ikoon puudub, otseteed samuti ei leidnud
-paroolid kuvamine, avalikus arvutis ei saa seda mingil juhul kasutada ja isegi koduarvutis on suht riskantne, läpakas ei kujutaks ettegi icon_confused.gif

1. Options > Basics > Show Home button on the toolbar
2. Options > Minor tweaks > Never save passwords
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 05.09.2008 14:26:19 vasta tsitaadiga

rex, mina näiteks ei leia, kust kohast saab ära keelata selle, et ta pakub juba paari tähe sissetoksimisel aadressi, kuhu minna? Samuti äkki ma ei taha, et salvestab lehekülgi, kus ma käinud olen?
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2008 14:29:46 vasta tsitaadiga

strohher, sellejaoks ongi ju see nn "porn" funktsioon. aadressiriba kõrvalt "uus incognito aken" või ctrl+shift+n
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 05.09.2008 14:34:32 vasta tsitaadiga

carlking, seda ma tean jah, et see seal olemas. Mul tekkis lihtsalt küsimus, kas niisama ei saa salvestamist ära keelata?
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 05.09.2008 14:34:36 vasta tsitaadiga

strohher: Paljud seaded pidid alles kunagi tulevikus tulema. Ja kusagilt oli lugeda, et paljud seaded on ka praegu juba võimalikud inglise keelses variandis, mitte (vähendatud võimalustega) eesti keelses variandis.
Tahtsin selle kontrolliks alla tirida inglise keelset varianti, kuid sokutas masinasse ikkagi eesti oma. Seega jäi eelpool loetu kontrollimata. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2008 14:37:34 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
strohher: Paljud seaded pidid alles kunagi tulevikus tulema. Ja kusagilt oli lugeda, et paljud seaded on ka praegu juba võimalikud inglise keelses variandis, mitte (vähendatud võimalustega) eesti keelses variandis.
Tahtsin selle kontrolliks alla tirida inglise keelset varianti, kuid sokutas masinasse ikkagi eesti oma. Seega jäi eelpool loetu kontrollimata. icon_rolleyes.gif

Ot aga keele muutmine ei muuda seadete arvu?

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2008 14:43:59 vasta tsitaadiga

Optionite all otseselt history valikuid ei ole. "Clear browsing data" on aga küll kohe võtmega nupu all olemas.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 05.09.2008 15:14:48 vasta tsitaadiga

proovin ka kohe ää selle leiutise

E: raskelt kiire asi läksin praegu selle peale üle, kui buge tlema hakkab siis lähen FF3-e peale tagasi
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aarnet
HV kasutaja
aarnet

liitunud: 07.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2008 15:26:43 vasta tsitaadiga

lu1de kirjutas:
põhjused miks mina seda ei kasuta on:
*ei ole valikut 'undo close tab'


Ctrl + Shift + t avab järjest suletud tab'e.

_________________
-- Aarne bloog --
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 05.09.2008 15:40:41 vasta tsitaadiga

Kas kuskil on miski tabel ka vms, kus need klaverikäsud kõik kirjas on icon_rolleyes.gif
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristoz
HV vaatleja

liitunud: 28.06.2003




sõnum 05.09.2008 15:49:26 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
kristoz kirjutas:
No igatahes väga hea brauser FF tuli koheselt uninstall icon_biggrin.gif

Küll varsti paned tagasi. icon_wink.gif



Ei usu, esiteks minu meelest uus FF on läinud halvemaks kui vana versioon, ja alati kui seda lahti tegin arvuti mõtles mingi 5 sek kui ta üldse lahti tuli, Chrome tuleb isegi kiiremini lahti kui IE ja mida rohkem ma nüüd seda kasutanud olen seda mugavamaks muutub icon_lol.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 05.09.2008 16:07:24 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
tahanteada kirjutas:
2III7: Lisada võb veel selle, et FF ja Google Chrome on täiesti eri asjad. Google on oma ehituselt tervik-internetikeskkond, milles on oma brovser, desktop, mailiprogramm, suhtlus ja haldusprogrammid, töövahendid kirjutamiseks, arvutamiseks jms.
Kuid FF on üks osa internetikeskkonnast.

Ja kipun ammu arvama, et Google teatab peagi, et ka Windowsit pole vaja, kuna temalt tuleb välja mõni enda alternatiiv.


gOS tuli juba ammu välja ju

Ja kuidas see Googlega seotud on?

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2008 16:21:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:
2. Options > Minor tweaks > Never save passwords


jaa päris nii ikka ei ole, vaat see tagab selle ,et enam ei salvestata aga kui ma installisin importis kõik asjad mozillast sisse ja tegelikult on ju tegemist saatanasigitisega, tahad kellegi paroole teada installid chrome'i peale ja vaatad mis paroolid tal kõik salvestatud on ja kirjutad rõõmsalt ülesse icon_evil.gif

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2008 16:22:54 vasta tsitaadiga

Seepärast võikski paroolid oma peas hoida. Muide, eriti kasulik kõvaketta crash'i korral.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
georgots
HV kasutaja
georgots

liitunud: 08.02.2005




sõnum 05.09.2008 16:23:39 vasta tsitaadiga

Tundub päris mugav vidin see Chrome olevat, juba paar päeva kasutan ning praeguse seisuga enam IE-d ei kasuta.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2008 16:25:28 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
carlking kirjutas:

gOS tuli juba ammu välja ju

Ja kuidas see Googlega seotud on?

http://www.minut.ee/article.pl?sid=07/11/05/0023216&mode=nested
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2008 16:33:20 vasta tsitaadiga

Elof kirjutas:
Cold start mul küll 3 vs <9sec, Fx kahjuks. Fx pole kunagi erilise stardikiirusega hiilanud. Mul küll v 3.0.1.
mul xp all oli keskeltläbi 9 sekundit cold start, vista all nüüd 3 umbes. ja add-on'e on 10 tükki icon_razz.gif
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oggy
Kreisi kasutaja
oggy

liitunud: 05.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2008 16:35:23 vasta tsitaadiga

huvitavat lugemist - http://neowin.net/news/main/08/09/03/google-chrome-out-for-one-day-already-reasons-to-avoid
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 05.09.2008 16:38:16 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Getomees kirjutas:
carlking kirjutas:

gOS tuli juba ammu välja ju

Ja kuidas see Googlega seotud on?

http://www.minut.ee/article.pl?sid=07/11/05/0023216&mode=nested

Enda arendatud brauser on ikka natuke teine asi, kui veidi siit seal kohitsetud välimuse ja google teenuste shortcuttidega linux.

BTW: Google Updates Chrome EULA thumbs_up.gif


viimati muutis Traf 05.09.2008 16:43:29, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Google Chrome üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 63, 64, 65  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.