|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
04.09.2008 10:12:05
|
|
|
Kas Opera bookmarke ei ole võimalik kudagi importida?
Kuidas õigekirja kontroll välja lülitada? Kuna eesti keelt pole siis on kogu aeg tekstil punased jooned all, sellist võimalust ka pole, et ei vali ühtegi keelt.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aPoiss
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2002
|
04.09.2008 10:21:58
|
|
|
1. Google nimega seotud ootused ja võimalik arengupotentsiaal, sest tänasest Chrome'st ei ole olemasolevatele konkurenti.
2. Google'likult minimalistlik ja ilus
..mis mulle korda läheb
1 - ID kaardi tugi puudu (sama viga ka Operal)
2 - mouse gesture e hiirega lehitsemin puudu
3 - bookmark sync. puudu
4 - taskbari ei saa seadistada
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tikimunkee
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2006
|
04.09.2008 10:52:10
|
|
|
Kindlasti on chrome l potentsiaali saada väga heaks browseriks, eks aeg näitab
Aga isiklikult ka ei meeldi kui salaja installitakse google updater ja muidugi prooviti veel mingeid google pudinaid kaasa lükata.
Kusjuures uptederist sain teadlikuks kui tuli meelde google earthi uuendada.
Ja muidugi tuleb kasa ka armas kiisu
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riff
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2003
|
04.09.2008 11:18:13
|
|
|
| Panin eile tähele, et vahet ei ole, kas tegemist on IE-ga või Chromega, kui avada netist graafikat korduvalt (testida renderdamise kiirust), siis nad kõik hänguvad. Kas asi on nüüd minu arvuti graafika driverites või browseris, oskab keegi öelda?
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tramburai
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2003

|
04.09.2008 18:12:02
|
|
|
Huvitav võimalus on see, et nn vahelehte on võimalik lohistada eraldi aknaks või siis sama asja vastupidi teha. Iseasi millal sellist funktsionaalsust vaja võiks minna. Kujundus on minimalistlik ja üsna lihtne. Järjehoidjatega majandamine on minu arust natuke jura. Järjehoidjariba peal saab ükshaaval nendega majandada aga enamikel muudel brauseritel on selleks eraldi koht kus saab mitut järjehoidjat kopeerida/kustutada tõsta ühest kaustast teise vms.
Eks tuleb anda aega atra seada - küll tuleb ka võimalusi aegamööda
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
04.09.2008 18:27:31
|
|
|
| ... alguse kohta väga hää, tuleks siia nüüd ka FF võrreldav funktsionaalsus taha, siis oleks põhjust lehitsejat vahetada küll ...
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
04.09.2008 22:03:42
|
|
|
Hetkel küll meeldib asi vägagi Mida olen märkanud lühikese katsetusega:
Iga kast on värvitud oranziks (maitseasi, text input kastid sellised)
Underlineb igasuguse jutu, miks ka mitte õigekeelsus, aga silmakargav punane ja muu jutt liiga tilluke selle juures
Enne uue lehe laadimist mökutab millegi taga, mälu eraldamine?
See sinine värv võiks kuidagi loogilisem olla, kas siis muudetav või võtta windowsist alusvärvi.
Kõige õhem Taskbar võrreldes teistega? Igastahes FF puhul (kasutan 3. muidu) on see nats segav - liialt suure osa haukab lehest ära.
Lihtne ja puhas, Bari peal kõik loetav
Downloadide manageerimine
Kokkuvõttev leht uus tab tehes
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
04.09.2008 22:23:56
|
|
|
põhjused miks mina seda ei kasuta on:
*ei ole valikut 'undo close tab'
*uus tab avaneb praeguse kõrvale, mitte kõige lõppu
*hvf's ei tööta korralikult (keskmise nupuga esilehel linke avades avab uue tab'i aga samas tab'is läheb ka sellele lingile)
*reklaamid
väiksem miinus: "Other bookmarks" junni ei saa ära kaotada
plussid:
*Tõeliselt mugav
*kiire
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GTR
HV veteran

liitunud: 18.02.2006
|
04.09.2008 22:31:00
|
|
|
Kasutan ise praegu.. kui hätta jääb siis FF3 kohe võtta.
FF3 parem kokkuvõttes jah siiski
Aga beta alles ju...
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
04.09.2008 22:31:44
|
|
|
Minu puhul on Chrome etema mälu utiliseerimisega - nimelt FF kipub seda hoorama mul vahest liialt palju üle 100mb ja ka lekib miskit vm, nimelt protsessori kasutus kipub aeg-ajalt lakke lendama. Chrome puhul on hetkel 8 tapiga 22mb rami kasutusel Igal juhul vara veel arvamust avaldada, FF3 on ka tore .
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rundll
HV kasutaja

liitunud: 27.05.2004
|
04.09.2008 22:38:17
|
|
|
| pro asi muidu aga mul pole keele valikutes inglisekeelt ja üles kerimine ei toimi (hp läptop)
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andrusny
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.03.2006
|
04.09.2008 22:42:52
|
|
|
Kasutustingimustest:
11.1 Säilitate teenuste või nende kaudu sisestatava, postitatava või kuvatava sisu autoriõigused ja muud õigused, mis Teil antud sisule juba on. Oma sisu esitades, postitades, või kuvades annate Te Google’ile igavese, tagastamatu ülemaailmse litsentsitasuvaba mitte-ainulitsentsi, et taastoota, kohandada, muuta, tõlkida, avaldada, avalikult esitleda, avalikult kuvada ning levitada Teie sisu, mille Te esitasite, postitasite või kuvasite teenustel või nende kaudu.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
04.09.2008 22:46:13
|
|
|
| Metsjeesus kirjutas: |
Minu puhul on Chrome etema mälu utiliseerimisega - nimelt FF kipub seda hoorama mul vahest liialt palju üle 100mb ja ka lekib miskit vm, nimelt protsessori kasutus kipub aeg-ajalt lakke lendama. Chrome puhul on hetkel 8 tapiga 22mb rami kasutusel Igal juhul vara veel arvamust avaldada, FF3 on ka tore . |
8 tabi ja 22MB kokku ? seda siis stats freaksi alt vaadates ? (seal näitab kumulatiivset mälumahtu)
saad ehk näidata pilti sellest statsist ?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
04.09.2008 22:55:01
|
|
|
Cold start mul küll 3 vs <9sec, Fx kahjuks. Fx pole kunagi erilise stardikiirusega hiilanud. Mul küll v 3.0.1.
viimati muutis Elof 05.09.2008 01:07:20, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
04.09.2008 22:58:06
|
|
|
Elof, Fx on testis ilma igasuguste lisadeta, ilmselt vidinad veavad reaalses elus kiirust alla.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
04.09.2008 23:00:58
|
|
|
Mul pole mingeid lisavidinaid külge poogitud, pole kunagi varemgi pookinud, start on alati aeglane olnud.
Edit: ah krt üks on ent üks lisavidin ei lisa 5+ sekundit.
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
05.09.2008 02:00:18
|
|
|
chrome juba mitu päeva enne uudist saada. mulle ka FF ei meeldi aga ei usu ka, et google junn operale vastu saab.
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
05.09.2008 02:36:06
|
|
|
Noname, operal ei ole tegelikult mitte midagi sellist mida FF-il pole
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thunderz
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.02.2002
|
05.09.2008 03:01:36
|
|
|
| 2III7 kirjutas: |
Noname, operal ei ole tegelikult mitte midagi sellist mida FF-il pole  |
asi pole selles, mida millelgi on või mida millelgi pole.
loe veelkord: asi on meeldimises.
ja meeldimine on maitse asi.
ning maitse üle ei vaielda.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
05.09.2008 05:21:24
|
|
|
thunderz, vaieldakse, siis kui kaks asja on põhimõtteliselt ühesugused... või ühesuguseks tehtavad
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
05.09.2008 07:33:27
|
|
|
2III7: Lisada võb veel selle, et FF ja Google Chrome on täiesti eri asjad. Google on oma ehituselt tervik-internetikeskkond, milles on oma brovser, desktop, mailiprogramm, suhtlus ja haldusprogrammid, töövahendid kirjutamiseks, arvutamiseks jms.
Kuid FF on üks osa internetikeskkonnast.
Ja kipun ammu arvama, et Google teatab peagi, et ka Windowsit pole vaja, kuna temalt tuleb välja mõni enda alternatiiv.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
05.09.2008 08:38:21
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
2III7: Lisada võb veel selle, et FF ja Google Chrome on täiesti eri asjad. Google on oma ehituselt tervik-internetikeskkond, milles on oma brovser, desktop, mailiprogramm, suhtlus ja haldusprogrammid, töövahendid kirjutamiseks, arvutamiseks jms.
Kuid FF on üks osa internetikeskkonnast.
Ja kipun ammu arvama, et Google teatab peagi, et ka Windowsit pole vaja, kuna temalt tuleb välja mõni enda alternatiiv. |
gOS tuli juba ammu välja ju
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristoz
HV vaatleja
liitunud: 28.06.2003
|
05.09.2008 10:01:54
|
|
|
No igatahes väga hea brauser FF tuli koheselt uninstall , kahju veel ainult et ID kaardi tuge pole aga no seni ajan seda asja siis IE-ga, aga üldiselt parim brauser mida kasutanud olen! Väga selge ja lihtne
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
05.09.2008 10:25:33
|
|
|
| kristoz kirjutas: |
No igatahes väga hea brauser FF tuli koheselt uninstall  |
Küll varsti paned tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
05.09.2008 11:59:31
|
|
|
| Ei tööta (nagu eelnevalt keegi juba mainis), teeb nagu hakkaks kaarti lugema, kuid siis lõpetab ära.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
05.09.2008 12:15:50
|
|
|
| Kaarti?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
05.09.2008 13:58:43
|
|
|
ooo väga pro asi tundubb olevat, meeldib see ,et akna ülemine riba on nii õhuke kui võimalik ja sellevõrra ekraan jälle suurem
eesti keele tugi kohe alguses on ka plussiks ja browser ise võimaldab näidata ka statistikat lehekülgede kohta jne.
Katsetan mingi nädal aega kas sobib kõikide minu vajaduste jaoks, vb lähen isegi FF pealt selele üle 8)
edit:
nonii leidsin 2 halba asja juba:
-kodulehekülhe ikoon puudub, otseteed samuti ei leidnud
-paroolid kuvamine, avalikus arvutis ei saa seda mingil juhul kasutada ja isegi koduarvutis on suht riskantne, läpakas ei kujutaks ettegi
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
05.09.2008 14:19:44
|
|
|
| tige kala kirjutas: |
nonii leidsin 2 halba asja juba:
-kodulehekülhe ikoon puudub, otseteed samuti ei leidnud
-paroolid kuvamine, avalikus arvutis ei saa seda mingil juhul kasutada ja isegi koduarvutis on suht riskantne, läpakas ei kujutaks ettegi  |
1. Options > Basics > Show Home button on the toolbar
2. Options > Minor tweaks > Never save passwords
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
05.09.2008 14:26:19
|
|
|
rex, mina näiteks ei leia, kust kohast saab ära keelata selle, et ta pakub juba paari tähe sissetoksimisel aadressi, kuhu minna? Samuti äkki ma ei taha, et salvestab lehekülgi, kus ma käinud olen?
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
05.09.2008 14:29:46
|
|
|
strohher, sellejaoks ongi ju see nn "porn" funktsioon. aadressiriba kõrvalt "uus incognito aken" või ctrl+shift+n
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
05.09.2008 14:34:32
|
|
|
carlking, seda ma tean jah, et see seal olemas. Mul tekkis lihtsalt küsimus, kas niisama ei saa salvestamist ära keelata?
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
05.09.2008 14:34:36
|
|
|
strohher: Paljud seaded pidid alles kunagi tulevikus tulema. Ja kusagilt oli lugeda, et paljud seaded on ka praegu juba võimalikud inglise keelses variandis, mitte (vähendatud võimalustega) eesti keelses variandis.
Tahtsin selle kontrolliks alla tirida inglise keelset varianti, kuid sokutas masinasse ikkagi eesti oma. Seega jäi eelpool loetu kontrollimata.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
05.09.2008 14:37:34
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
strohher: Paljud seaded pidid alles kunagi tulevikus tulema. Ja kusagilt oli lugeda, et paljud seaded on ka praegu juba võimalikud inglise keelses variandis, mitte (vähendatud võimalustega) eesti keelses variandis.
Tahtsin selle kontrolliks alla tirida inglise keelset varianti, kuid sokutas masinasse ikkagi eesti oma. Seega jäi eelpool loetu kontrollimata.  |
Ot aga keele muutmine ei muuda seadete arvu?
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
05.09.2008 14:43:59
|
|
|
| Optionite all otseselt history valikuid ei ole. "Clear browsing data" on aga küll kohe võtmega nupu all olemas.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
05.09.2008 15:14:48
|
|
|
proovin ka kohe ää selle leiutise
E: raskelt kiire asi läksin praegu selle peale üle, kui buge tlema hakkab siis lähen FF3-e peale tagasi
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aarnet
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2003
|
05.09.2008 15:26:43
|
|
|
| lu1de kirjutas: |
põhjused miks mina seda ei kasuta on:
*ei ole valikut 'undo close tab' |
Ctrl + Shift + t avab järjest suletud tab'e.
_________________ -- Aarne bloog -- |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
05.09.2008 15:40:41
|
|
|
Kas kuskil on miski tabel ka vms, kus need klaverikäsud kõik kirjas on
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristoz
HV vaatleja
liitunud: 28.06.2003
|
05.09.2008 15:49:26
|
|
|
| rex kirjutas: |
| kristoz kirjutas: |
No igatahes väga hea brauser FF tuli koheselt uninstall  |
Küll varsti paned tagasi.  |
Ei usu, esiteks minu meelest uus FF on läinud halvemaks kui vana versioon, ja alati kui seda lahti tegin arvuti mõtles mingi 5 sek kui ta üldse lahti tuli, Chrome tuleb isegi kiiremini lahti kui IE ja mida rohkem ma nüüd seda kasutanud olen seda mugavamaks muutub
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
05.09.2008 16:07:24
|
|
|
| carlking kirjutas: |
| tahanteada kirjutas: |
2III7: Lisada võb veel selle, et FF ja Google Chrome on täiesti eri asjad. Google on oma ehituselt tervik-internetikeskkond, milles on oma brovser, desktop, mailiprogramm, suhtlus ja haldusprogrammid, töövahendid kirjutamiseks, arvutamiseks jms.
Kuid FF on üks osa internetikeskkonnast.
Ja kipun ammu arvama, et Google teatab peagi, et ka Windowsit pole vaja, kuna temalt tuleb välja mõni enda alternatiiv. |
gOS tuli juba ammu välja ju |
Ja kuidas see Googlega seotud on?
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
05.09.2008 16:21:09
|
|
|
| tsitaat: |
| 2. Options > Minor tweaks > Never save passwords |
jaa päris nii ikka ei ole, vaat see tagab selle ,et enam ei salvestata aga kui ma installisin importis kõik asjad mozillast sisse ja tegelikult on ju tegemist saatanasigitisega, tahad kellegi paroole teada installid chrome'i peale ja vaatad mis paroolid tal kõik salvestatud on ja kirjutad rõõmsalt ülesse
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
05.09.2008 16:22:54
|
|
|
| Seepärast võikski paroolid oma peas hoida. Muide, eriti kasulik kõvaketta crash'i korral.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
georgots
HV kasutaja

liitunud: 08.02.2005
|
05.09.2008 16:23:39
|
|
|
| Tundub päris mugav vidin see Chrome olevat, juba paar päeva kasutan ning praeguse seisuga enam IE-d ei kasuta.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
05.09.2008 16:33:20
|
|
|
| Elof kirjutas: |
| Cold start mul küll 3 vs <9sec, Fx kahjuks. Fx pole kunagi erilise stardikiirusega hiilanud. Mul küll v 3.0.1. |
mul xp all oli keskeltläbi 9 sekundit cold start, vista all nüüd 3 umbes. ja add-on'e on 10 tükki
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oggy
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
05.09.2008 16:38:16
|
|
|
Enda arendatud brauser on ikka natuke teine asi, kui veidi siit seal kohitsetud välimuse ja google teenuste shortcuttidega linux.
BTW: Google Updates Chrome EULA
viimati muutis Traf 05.09.2008 16:43:29, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|